Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millised energiad on meie ümber?
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
27-01-2011 09:00
Postitus: #26
RE: Millised energiad on meie ümber?
Energiatest - kõige võimsam on LOLLI inimese energia. Vaadates kõrvalt, kuidas loll rakendab kogu inimliku energia
mingi idiootsuse tegemiseks on müstiline vaatepilt ja veel MILLISE energiaga ta seda teeb.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Loogik
Bännitud

Postitusi: 96
Liitunud: Jan 2011
27-01-2011 09:08
Postitus: #27
RE: Millised energiad on meie ümber?
vot selles on iva sees...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
val
midaiganes

Postitusi: 143
Liitunud: Aug 2005
27-01-2011 11:11
Postitus: #28
RE: Millised energiad on meie ümber?
(27-01-2011 09:00 )excubitoris Kirjutas:  Energiatest - kõige võimsam on LOLLI inimese energia. Vaadates kõrvalt, kuidas loll rakendab kogu inimliku energia
mingi idiootsuse tegemiseks on müstiline vaatepilt ja veel MILLISE energiaga ta seda teeb.

On see vihje siin mõnele eelnevale postitusele/kasutajale?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lihtsalt
Vana kala

Postitusi: 296
Liitunud: Jan 2010
27-01-2011 11:27
Postitus: #29
RE: Millised energiad on meie ümber?
Kas võib olla nii, et alguses oli kõik(energia) omavahel seotud ja see side püsib siiani?
Tehke mis tahate, aga olen loll ja rakendan kogu inimliku energia sellele, et me kõik lõpuks selleni välja jõuaks wink

Life goes on!!!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Matrix
Tõele lähemale

Postitusi: 343
Liitunud: Jul 2010
27-01-2011 15:09
Postitus: #30
RE: Millised energiad on meie ümber?
Ma ei hakka eietama siin lolluse definitsiooni üle, sest see on üdini subjektiivne hinnang ja selles puudub pisimgi objektiivsus.

Energia ja jõu definitsioonid on igati asjalikud ja annavad mõnusalt mõtteainet.

Kui energia on midagi, mis omab võimet mõjutada süsteemi, aga veel ei mõjuta, siis on tegu pesuehtsa potentsiaaliga, mida pole võimalik mõõdistada enne kui see energia on avaldunud jõuna, mis muudab süsteemi. Seega ei saa mingil juhul keegi väita, et seda energiat, mis pole jõuna avaldunud pole olemas. Samas, kui see energia avaldub jõuna, siis ei garanteeri keegi, et meil on olemas mõõteseade, mis on kalibreeritud seda jõudu mõõtma ja meil jääb see jõud lihtsalt mõõtmata ja energia eelnev olemasolu määratlemata. Jällegi jõuame järeldusele, et kuna puudub mõõteriist, siis ei saa me energia olemasolu eitada.

Selliste energiate, mida me ei suuda määratleda, olemasolu saavad eitada vaid pseudoskeptikud, sest skeptikud saavad sellise energia olemasolus vaid kahelda. Skeptikud hakkavad sellise kahtluse puhul asja uurima ja lähevad sügavuti ning püüavad kõigest hingest asja tuumani jõuda. Pseudoskeptikud (nagu seda on MTÜ Skeptik aktiivsed liikmed) istuvad nagu varesed aiapostil ja kraaksuvad, et midagi pole olemas ja me anname miljoni sellele, kes meid aiaposti otsast maha suudavad koksata. Ja kui keegi esitab pseudoskeptikutele mingi argumendi, siis kostab ainus selgeksõpitud kraaksatus: “JAMA!”

Mõõtmisest. Mõõdistamiseks, millegi senikogematu olemasolu määratlemiseks, on olemas hoopis muud vahendid kui seda on seieritega instrumendid. Energiast indutseeritud jõudude mõõdistamiseks kasutatakse ka sellist asja nagu seda on statistika. Seda on kasutatud just nimelt tundmatute (näiteks psüühiliste) energiate määratlemiseks. Sellele eelneb empiiriline kogemus, et mingi jõud toimib, kuid energia enese omaduste määratlemiseks puuduvad tehnilised vahendid. Inimese psüühiliste energiate määratlemiseks on kasutatud näiteks REG (Random Event Generator) seadmeid, mis on põhiõttelised kvantgeneraatorid. Kuna on olemas eeldus, et inimmõtted on olemuselt kvantfenomenid, siis üks nn kvantseadeldis peaks mõjutama teist analoogset seadet. Tulemusi hinnatakse statistiliste kõrvalekallete järgi. (Meie eestimaised pseudoskeptikud on statistika labastanud äärmuslike piirideni tehes vaid 10-se katseteseeria, pööramata tähelepanu asjaolule, et 10 on statistiliselt absoluutselt ebaoluline suurus). Statistika on võimeline vaid tuvastama, et on olemas jõud ja järelikult peab selle indutseerimiseks olema energia. Mis energia see on, sellele otsesed vastused puuduvad, kuid nuud astub mängu kogemus ehk empirism.

Inimesed on aegade algusest peale kogenud jõude, mille allikat nad pole suutnud määratleda ehk nad pole suutnud määratleda energiat. Empiirilise kogemuse märgistamiseks on nad kasutanud lihtsalt nimetusi “prana”, “ki”, “qi”, “jumalik hingus”, “kosmiline energia” jne.. Nende energiate olemasolu ei saa eitada ainuüksi sel põhjusel, et nende toimet on kogetud puht empiiriliselt. Aga mis on empiiriline kogemus? See on vaatlus. Kvantfüüsika seisukohalt ongi vaatlemine mõõdistamine. Seega on iga empiiriliselt kogetav nähtus vaadeldav ehk mõõdistatav. Mõõdistamine ehk mõõtmine ei pea alati välenduma arvväärtustes.

Rõhuv enamus ennast skeptikutena määratlenud inimestest (ka meie MTÜ Skeptikud) ei anna enesele aru, et nad pole skeptikud selle sõna tegelikus tähenduses vaid nad on lihtsalt eitajad ja nad eitavad absoluutselt igasugust empirismi kui empiirilisus eksisteerib seni veel ainsa mõõdistamisvahendina. Meie pseudoskeptikud on empiriokrititsistid. Kusjuures nad on paranoilised empiriokrititsistid, kes kahtlustavad kõike ja kõiki, kes pole ennast rüütanud valgesse kitlisse või akadeemikurüüsse, pidevas petuhimus. Oma isiklike kogemuste varal võin kinnitada, et sulaselgeid pettureid esineb nii siin kui sealpool akadeemilist rajajoont, kuid see ei tähenda veel, et ma virutaks ühe ja sama templiga kõigile. Paranoilised pseudoskeptikud aga virutavad ühe vormeliga: kes pole meiega, on meie vastu.

Akadeemiline teadus lähtub avalikult lähtekohalt, et mille olemasolu pole tõestatud, seda pole olemas. Selline on kaasaja ametliku teaduse paradigma. Seda, et inimesed on kogenud empiiriliselt erinevaid kogemusi ja nimetavad neid kogemusi oma võimaluste piirides igasuguste energiate poolt indutseeritud jõuväljendumisteks ja need kogemused on olemuselt subjektiivsed, nimetab akadeemiline ringkond luuludeks. Ametlik teadus jagab subjektiivseid hinnanguid selmet võtta ja uurida neid subjektiivseid kogemusi objektiivselt ja sügavuti. Ei ole ma näinud veel ühtegi pseudoskeptikut ühelgi nn vaimsel seminaril uurimaks erinevate fenomenide sisulist poolt ja puudmaks saada empiirilist kogemust. Hinnanguid jagatakse laias laastus loetu/kuuldu põhjal ja sellega asi piirdub. Skeptikuid (mitte pseudoskeptikuid) olen ma igasugu seminaridel näinud kuhjaga – need inimesed kahtlevad ja oma kahtluste kas konkretiseerimiseks või hajutamiseks lähevad sügavuti ehk püüavad saada nähtuste sisule pihta. Paranoiline pseudoskeptik selliseid seminare ja infojagamise üritusi pigem ei külasta, sest nad kahtlustavad, et äkki pestakse nende aju puhtaks. Meie skeptikute pealik Martin Vällik (ma tean, Martin, et sa loed seda kirjutist, sest sa eile lugesid seda rubriiki, tere) on ühel üritusel astunud sisse minu töötuppa, kus ma jagasin inimestele informatsiooni oma kogemuste ja arusaamade kohta. Seni kuni ma väljendasin ennast verbaalselt, istus Martin vaguralt mu seljataga ja muigas, kuid niipea kui ma hakkasin inimestele andma võimalust midagi ka empiiriliselt kogeda, tõusis paranoiline pseudoskeptik Martin püsti ja lahkus. Oleks ta siis skeptikule omasel moel võtnud mul nööbist ja mõne küsimusegi esitanud. Ei.

Empirismist veel. Empiirilised kogemused on alati subjektiivsed ning nende tõlgendamine oleneb inimese teadmistest ja kultuurilisest taustast. Ma toon lihtsa näite. Kui minu naabrinaine näeb oma toas sinist multikäelist inimelevanti, siis ta ka ise arvaks, et ta on lihtsalt hulluks läinud. Kui ta peaks sellest kogemusest teavitama oma perearsti, siis naabrinaise teekond kinnisesse raviasutusse oleks enam kui kindel. Kui samasugust multipoodset sinist inimelevanti näeks hindu kusagil Mumbays ja räägiks sellest oma preestrile, siis tehtaks sellest hindust pühak. Subjektiivsest seisukohast oleks mõlema, nii minu naabrinaise kui tõmmu hindu kogemus puht empiiriline ja ühene, aga niipea kui me väljume puhtast subjektivismist, tulevad mängu hinnangud (hull, pühak) ja igasugune objektivism kaob totaalsesse lõhestumisse.

Muideks, mis puutub vaimuhaiguste diagnoosimisse, siis soovitan vaadata üht videot:
http://www.youtube.com/watch?v=-P6_FwpVo_s

Seega võib vist järeldada, et meid ümbritsevaid kõiki jõude ei saa mõõdistada objektiivselt ja kõiki energiaid ei saa määratleda vaid tuleb leppida asjaoluga, et kuni me oleme tehniliselt arengult seal, kus me oleme, saab nii mõnegi energia olemasolu vaadelda ehk mõõdistada vaid subjektiivselt ehk empiiriliselt.

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lihtsalt
Vana kala

Postitusi: 296
Liitunud: Jan 2010
27-01-2011 15:57
Postitus: #31
RE: Millised energiad on meie ümber?
Matrixi teksti lugedes tundsin ja tajusin kohe seda mõnusat rahulolu ehk siis TEADMIST, et olen omal selle mõõteseadme või kuidas keegi seda kutsub (aju) taaskäivitanud (mitte mingeid suvalisi tekste lugedes vaid TÕELIST INIMLOOMUST ja POTENTSIAALI kasutades). Nüüd peab lihtsalt selle "uue" asja funktsioone rahulikult ISE uurima.
Ei ole vaja karta asju, mis meile kõige rohkem huvi pakuvad!!!


MIS VÕIKS OLLA VEEL PÕNEVAM?
Kas tõesti see, et järjest põnevamaks läheb? wink

Tänud

Life goes on!!!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
27-01-2011 17:46
Postitus: #32
RE: Millised energiad on meie ümber?
(27-01-2011 11:11 )val Kirjutas:  
(27-01-2011 09:00 )excubitoris Kirjutas:  Energiatest - kõige võimsam on LOLLI inimese energia. Vaadates kõrvalt, kuidas loll rakendab kogu inimliku energia
mingi idiootsuse tegemiseks on müstiline vaatepilt ja veel MILLISE energiaga ta seda teeb.

On see vihje siin mõnele eelnevale postitusele/kasutajale?

Kui keegi ennast puudutatuna tunneb on see tema probleem.

(27-01-2011 11:27 )lihtsalt Kirjutas:  Kas võib olla nii, et alguses oli kõik(energia) omavahel seotud ja see side püsib siiani?
Tehke mis tahate, aga olen loll ja rakendan kogu inimliku energia sellele, et me kõik lõpuks selleni välja jõuaks wink


Teadmatus ei ole veel ju lollus - õpi hoolega ning saad teada.

(27-01-2011 15:09 )Matrix Kirjutas:  Ma ei hakka eietama siin lolluse definitsiooni üle, sest see on üdini subjektiivne hinnang ja selles puudub pisimgi objektiivsus.

Energia ja jõu definitsioonid on igati asjalikud ja annavad mõnusalt mõtteainet.


Ka objektiivsus võib olla subjektiivne aga see selleks.

Pigem pidasin silmas isikuid kellede on üritatud näiteks 4a õpetada 2 nupu erinevust (nuppe on veel aga tal EI ole vajalikud teised) ning kumba ta teatud hetkel vajutama peab (väga lihtne Pavlovi katse), kuid seni ajani suudab ta ignoreerida seda vahet ja tekitada peavalu kogu ülejäänud kollektiivile. Lisaks sellele on veel hämmastavam, kuidas inimene suudab meelde jätta tööks vajalikud detailid, kuid samal ajal neid vajalikul hetkel "sajaga" ignoreerida. Mälu on tal hea ning asjad on tal meeles, kuid ta ei suuda viia kokku teadmist ja tegevust. Samas on inimesel energia mis on hämmastav - samal ajal kui teised on juba loobunud mingist tegevusest paneb tema täiega edasi - ja seda TÄIEGA vales suunas ning täiesti valesti, ning tema mälestuste põhjal mida ta süüdimatult jagab on ta samamoodi toiminud vist kogu elu. Just nagu oleks tema mõistuse ja füüsilise kordinatsiooni keskuse vahel kõik juhtmed maha raiutud.
Samas pole see isik ainukene kelle puhul olen sellist asja täheldanud ja see oli nagu aluseks "lolli energia" postitusele. See on omamoodi huvitav seos isiku eluenergia ja mõistuse vahel. Just nagu juhul kui aju on paremini organiseerunud siis isikuni jõudev energia "neeldub" seal ning nö elamiseks jäävad riismed ja vastupidi. Siit omapärane küsimus - kui palju siiski aju tarbib energiat - nii seda "ülemist" kui ka otsest mis saabub meie kehadesse läbi seaprae ja hapukapsaste? Küsimuse viimane osa sobiks vastamiseks kohalikele bioloogia ja muu teaduse jüngritele - olen korra paar seda teemat lugenud, kuid see oli ammu ja ei taha siia ka "päris mööda" teksti panna - hiilake poisid ja rääkige meile materiaalsest energiast mida inimene tarbib ja mis vahe on erinevate organite energia tarbimisel?

TÄNAN.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raxsade
*

Postitusi: 83
Liitunud: Jan 2011
27-01-2011 19:22
Postitus: #33
RE: Millised energiad on meie ümber?
Kuigi aju kaalub vaid 2% inimese kehakaalust, tarbib ta ka magamise ajal umbes 20% keha energiast.

Põhinedes 2400 kcal toitumisel:
2400 kcal / 24 h = 100 kcal/h = 27,8 cal/s = 116,4 J/s = 116 W
20% x 116 W = 23 W

Ragnar Säde
raxsade@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Matrix
Tõele lähemale

Postitusi: 343
Liitunud: Jul 2010
27-01-2011 20:57
Postitus: #34
RE: Millised energiad on meie ümber?
Ei tea kohe, mida selle informatsiooniga peale hakata? Laugh

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,250
Liitunud: Aug 2010
28-01-2011 11:09
Postitus: #35
RE: Millised energiad on meie ümber?
(27-01-2011 20:57 )Matrix Kirjutas:  Ei tea kohe, mida selle informatsiooniga peale hakata? Laugh
See info pakub oi kui palju fantaseerimisainet Bleh ... Mis võib heal juhul lõpuks viia ikkagi selleni, et mõte on energia.

OK, mõtlemine on lihtsalt selline väga enargiamahukas protsess, ja mõtlemisest hoidumine pidi veelgi energiamahukam olema (mingi Delfi artikkel oli sel teemal).

Aga kas on mõõdetud, kas aju väljutab SAMA palju MÕÕDETAVAT energiat (neuronite laenglemine, keemilised protsessid jne) kui sinna SISSE läheb? Kas kellelgi on andmeid?

Ja veel tuli mul mõte, miks on meditatsioon hea. Sest see lülitab välja energiamahuka mõtlemise ja lülitab välja veel energiamahukama pingsalt MITTEmõtlemise - ja ongi jäänud vabaks suur hulk eneriat - kasuta ainult wink

_____________

Seega peaks olema kahel tasandil mõtlemist - üks mõtlemine (või mõtlemisest hoidumine), mis tarbib energiat iseenda käigushoidmiseks; ja teine kõrgema tasandi "mõtlemine", mis loob. ... Inimesel on veel arenguruumi Bleh
(selle postituse viimane muutmine: 28-01-2011 11:15 Mannu.)

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kivikas
Tavaliige

Postitusi: 224
Liitunud: Mar 2005
11-02-2011 19:56
Postitus: #36
RE: Millised energiad on meie ümber?
(27-01-2011 15:09 )Matrix Kirjutas:  Samas, kui see energia avaldub jõuna, siis ei garanteeri keegi, et meil on olemas mõõteseade, mis on kalibreeritud seda jõudu mõõtma ja meil jääb see jõud lihtsalt mõõtmata ja energia eelnev olemasolu määratlemata. Jällegi jõuame järeldusele, et kuna puudub mõõteriist, siis ei saa me energia olemasolu eitada.

Kui see mõistatuslik energia mitte kusagil ei avaldu ning ka arvutustes ei tule välja mingi sellise energia esinemise võimalus, siis pole ka vähimatki alust väita selle olemasolu. See, et keegi seda unes nägi, ei ole alus, mille põhjal väita selle olemasolu.

Ei saa eitada mitte millegi olemasolu - näiteks ei saa eitada, et kusagil teisel planeedil võib eksisteerida Alieni filmist tuttav Xenomorph. Samas, kuniks sellist olendit pole leitud, pole vähimatki alust kindlas kõneviisis rääkida selle olemasolust ning veel vähem kirjutada aruandeid selle eluviisidest.

Tsitaat:Selliste energiate, mida me ei suuda määratleda, olemasolu saavad eitada vaid pseudoskeptikud, sest skeptikud saavad sellise energia olemasolus vaid kahelda. Skeptikud hakkavad sellise kahtluse puhul asja uurima ja lähevad sügavuti ning püüavad kõigest hingest asja tuumani jõuda. Pseudoskeptikud (nagu seda on MTÜ Skeptik aktiivsed liikmed) istuvad nagu varesed aiapostil ja kraaksuvad, et midagi pole olemas ja me anname miljoni sellele, kes meid aiaposti otsast maha suudavad koksata. Ja kui keegi esitab pseudoskeptikutele mingi argumendi, siis kostab ainus selgeksõpitud kraaksatus: “JAMA!”

Ma ei ole MTÜs Skeptik täheldanud mingeid pseusoskeptikuid. Skeptikud kahtlevadki.

Muidugi, nende asjade puhul, mille puhul on selgelt tõestatud, et see ONGI jama, pole tõesti mõtet kangekaelselt edasi raiuda, et "no äkki, no äkki siiski kuidagi on."

Näiteks kui keegi tuleb välja "uute vapustavate tõenditega" selle kohta, et Maa on lapik, siis tõesti ei pea teda ära kuulamagi selleks, et asja kohta JAMA öelda.

Tsitaat:Inimesed on aegade algusest peale kogenud jõude, mille allikat nad pole suutnud määratleda ehk nad pole suutnud määratleda energiat. Empiirilise kogemuse märgistamiseks on nad kasutanud lihtsalt nimetusi “prana”, “ki”, “qi”, “jumalik hingus”, “kosmiline energia” jne. Nende energiate olemasolu ei saa eitada ainuüksi sel põhjusel, et nende toimet on kogetud puht empiiriliselt.

Unustad siinkohal asjaolu, et kui vana aja inimesed millelegi seletust ei osanud anda ja selle pranaks või kiks nimetasid, siis ei tähenda see, et see asi tegelikult olemas on. Sa jätad kahe silma vahele võimaluse, et see, mida vana aja inimesed "tundsid", on tegelikult kaasaja teaduslikule maailmapildile tuttavate asjade avaldumine ajal, mil nendest asjadest polnud veel arusaamist.

Sa eeldad vaikimisi ja alusetult, et kõik need vana-aja kogetud "energiad" on tänapäeva teadusele tundmatud müstilised energiad. Ei ole. Paljugi nendest müstilistest voolavatest eluenergiatest ja salajõududest on ammuilma lahti mõtestatud, kui tekkisid teadmised vereringest, närvisüsteemist ja muudest organismi elutalitluse vormidest.

Tsitaat:Akadeemiline teadus lähtub avalikult lähtekohalt, et mille olemasolu pole tõestatud, seda pole olemas.

Väide ei vasta tõele. Kui see vastaks tõele, siis ei saaks teadus üldse midagi uurida, sest teaduse jaoks ei peaks eksisteerima mitte midagi peale selle, mis on teada. Teadus tegelebki uute ja tundmatute asjade uurimisega.

Küll on aga väga suur, lausa ületamatu vahe selle vahel, kas oletada tumeaine olemasolu või oletada, et Maakera ümbritseb nähtamatu kärnkonn. Tumeaine võimalik olemasolu tuleneb vaatlusandmetest ja arvutustest, samas kui nähtamatule kärnkonnale ei viita mitte miski.

Kui sa väidad, et selline kärnkonn on olemas seal Maa ümber, siis küsivadki skeptikud sinult tõendeid selliste sensatsiooniliste väidete kohta. Ja see, et keegi seda konna unes nägi või selle välja kanaldas või pendliga viibutades üles leidis, ei ole tõendusmaterjal.


Tsitaat:Selline on kaasaja ametliku teaduse paradigma. Seda, et inimesed on kogenud empiiriliselt erinevaid kogemusi ja nimetavad neid kogemusi oma võimaluste piirides igasuguste energiate poolt indutseeritud jõuväljendumisteks ja need kogemused on olemuselt subjektiivsed, nimetab akadeemiline ringkond luuludeks.

Kas sa põhimõtteliselt oleksid valmis tunnistama võimalust, et need ONGI luulud, või oled täiesti ümberveenamatult kindel, et akadeemiline teadus on loll ja need energiad on kindlalt olemas?
(selle postituse viimane muutmine: 11-02-2011 19:57 Kivikas.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
11-02-2011 22:33
Postitus: #37
RE: Millised energiad on meie ümber?
On olemas veel seksuaalenergia; igal orgasmi ajal kulutatakse 21kilokalorit. Samas teadjamad Inimesed võrdlevad orgasmi saamist nähtamatu tuumapommina. Mida alateadvuses tunnetavad, orgasmi saanud Inimesest(epitsentrist), 20km raadiuses elavad elusolendid.

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
hon
Pikemaajaline kasutaja

Postitusi: 28
Liitunud: Nov 2008
16-02-2011 18:58
Postitus: #38
RE: Millised energiad on meie ümber?
(11-02-2011 22:33 )ayyu Kirjutas:  On olemas veel seksuaalenergia; igal orgasmi ajal kulutatakse 21kilokalorit. Samas teadjamad Inimesed võrdlevad orgasmi saamist nähtamatu tuumapommina. Mida alateadvuses tunnetavad, orgasmi saanud Inimesest(epitsentrist), 20km raadiuses elavad elusolendid.

Elusolendid- kas sa mõtlesid ka tavainimesi?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,029
Liitunud: Jul 2010
12-07-2011 11:31
Postitus: #39
RE: Millised energiad on meie ümber?
Kas nüüd just õige teema, aga paremat ei leidnud hetkel.

Video- kuidas inimesi puudutamata pikali lükata

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
08-12-2012 07:13
Postitus: #40
RE: Millised energiad on meie ümber?
Täna on kuidagi kehv päev - mitte ei saa matsule pihta: http://forte.delfi.ee/news/teadus/paikes...d=65356224
Tsitaat:Teadlased usuvad, et Voyager 1 asub piirkonnas, kus Päikese magnetvälja jõujooned puutuvad kokku tähtedevahelise ruumi magnetvälja jõujoontega. See fenomen paneb kaugetest supernoovaplahvatustest ja teistest kosmilistest sündmustest pärit suure energialaenguga osakesed päikesesüsteemi sisenema, samas kui väiksema energialaenguga Päikeselt pärit osakesed väljuvad.

„See on nagu maantee, mis laseb osakesi sisse ja välja,“ ütles Voyageri juhtiv teadlane Ed Stone San Franciscos Ameerika geofüüsika liidu konverentsil.

Teadlased ei tea, kui kaua kulub sondil aega niinimetatud „magnetilise maantee“ ületamiseks, kuid nad usuvad, et see on Päikese mõju all oleva ruumiosa ja tähtedevahelise ruumi keerulise piiri viimane kiht.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
suvetüdruk Eemal
Tavaliige

Postitusi: 112
Liitunud: Mar 2013
11-03-2013 11:04
Postitus: #41
RE: Millised energiad on meie ümber?
Vortex energiast..
Vortex Energy - Increasing Our Vibration:
http://www.youtube.com/watch?v=RpL5Up0WT7s


ARPA-E conference in Feb 2013: vortex energia eksponaat
Solar Vortex: Energy from Dust Devils:
http://www.youtube.com/watch?v=i1F9f6o5W8I
(selle postituse viimane muutmine: 12-03-2013 15:01 suvetüdruk.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
suvetüdruk Eemal
Tavaliige

Postitusi: 112
Liitunud: Mar 2013
22-01-2014 11:02
Postitus: #42
RE: Millised energiad on meie ümber?
Polaar vortex
http://www.livescience.com/42723-polar-v...ation.html
Kuidas see energia meie kliimat mõjutab...ing.k video.

ja veel...
http://www.livescience.com/42729-polar-v...ather.html
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
katakaroliina
Tavaliige

Postitusi: 244
Liitunud: Sep 2011
30-01-2014 14:09
Postitus: #43
RE: Millised energiad on meie ümber?
Pisut lihtsam küsimus, teadjamatele - kas loom, inimene misiganes energiaallikas võib maha jätta nn. energiajälje? Kusagil siin on seda ennegi arutatud aga vot ei leia ... siis, täpsemalt - see mida peetakse kummituseks, meelepetteks, allumiseks harjumuspärastele nägemispiltidele : võiks olla energiajälg, jälg, mis on jäänud näiteks ülearusest kasutamata energiast? Näiteks loom on kaks päeva surnud aga tegelikult vahib sulle laua pealt otsa või siis nooreohtu toas mürgeldav koduloom magab aga sa tead täpselt, et samal ajal jooksis ta sulle piki jalgu või ajas riiulil asju ümber ... või inimene - sa kuuled teda veel peale lahkumist või enne tulekut.
Või - kõik on puhas meelepete?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
25-08-2014 16:31
Postitus: #44
RE: Millised energiad on meie ümber?
Siin õpetatakse, kuidas oma energia eest hoolitseda:
http://kehameelekool.ee/wp-content/uploa...semine.pdf

Siin aga tervendaja õpetab kasutama eluenergiat ehk chi väge:

See peen, kõike läbiv ja siduv energia on energeetiline ehitusmaterjal, mis moodustab nii elusa kui ka elutu füüsilise maailma. Ta voolab meie kehade sees ja ümber ning iidsed rahvad uskusid, et katkematu chi juurdevool on see, mis hoiab kõigel elaval hinge sees.

Võimas chi energia voolab absoluutselt igas elavas inimeses ning õppides seda tajuma ja juhtima, võib igaüks meist ennast ja teisi tervendada. Kõige lihtsam viis alustada elujõu energia tunnetamist on hõõruda peopesi kiiresti vastamisi 30 sekundit ning tunnetada, kuidas lähestikku hoitavate pihkude vahele hakkab tekkima energiapall.

Vaata videot, mida suudab inimene teha, kui ta on omandanud elujõu teadliku juhtimise oskused:
http://www.telegram.ee/vaimsus/tervendaj...k-chi-vage
(selle postituse viimane muutmine: 25-08-2014 16:32 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
theodor
Tavaliige

Postitusi: 188
Liitunud: Jun 2012
25-08-2014 22:37
Postitus: #45
RE: Millised energiad on meie ümber?
Ei peagi peopesi vastamisi hõõruma, vaid peab teadma, et see on seal. Ma aastaid igavusest veeretan seda palli ringi. Siiamaani pole ma seletust saanud, mis see on. Peaks ehk rohkem uurima.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

Postitusi: 305
Liitunud: Jun 2012
26-08-2014 04:20
Postitus: #46
RE: Millised energiad on meie ümber?
Selle chi energiaga töötamisest on üks hea vana raamat, mida kahjuks poodidest enam ei saa. Ise laenutasin ja tegin fotoseeria sellest raamatust.
"100 päeva hea tervise, väärt seksi ja pika elueani"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
26-08-2014 06:18
Postitus: #47
RE: Millised energiad on meie ümber?
(26-08-2014 04:20 )Ken Kirjutas:  Selle chi energiaga töötamisest on üks hea vana raamat, mida kahjuks poodidest enam ei saa. Ise laenutasin ja tegin fotoseeria sellest raamatust.
"100 päeva hea tervise, väärt seksi ja pika elueani"

See ehk: " The Taoist Yoga For Better Sex Life by Eric Steven Yudelove ?".
Eric Steven Yudelove
Onlinis lugemine-[RUSl]"100 дней для здоровья и долголетия. Руководство по даосской йоге и цигун"

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
26-08-2014 10:12
Postitus: #48
RE: Millised energiad on meie ümber?
(11-03-2013 11:04 )suvetüdruk Kirjutas:  Vortex energiast..
Vortex Energy - Increasing Our Vibration:
http://www.youtube.com/watch?v=RpL5Up0WT7s
Tänan Suvetüdruk!...kuna see käib ka Eestis olevate Väekohtade kohta, lasin ära tõlkida:

“Tere! Tere tulemast! Olen Meg Benedicte.

Tahan käesolevaga anda lühikese ülevaate sellest, miks me üldse keerisenergiat kasutame. Esimene põhjus keerise kasutamiseks on selles, et me suudaksime pidada sammu sageduse suurenemisega, et me poleks pinges ega ärevuses ega kardaks, et me suudaksime tabada galaktilise aktiveerumise suurenemise loomuliku rütmi.

Minu on meelest on sellel pildil eriti huvitav see, et ülaosas võib näha allika spiraalset keerisenergiat. Keskel on galaktiline kese, kuhu mind on alati juhitud, et ma saaksin sellega ühenduse ja jõuaksin sinna. Keerisenergia on galaktika keskmes. Linnutee galaktika keskme keerisenergia mõjutab läheduses asetsevaid tähti. Joonise allservas on loomulikult kristalliline Maa. Seepärast tahame me kasutada ka kristallilist valgust, et pidada sammu Maa tõusuga. Minnes tagasi joonise ülaosa juurde, võib galaktika keskmes näha tähte Siirius. Siirius on tegelikult galaktilise aktiveerumise väravavahiks, mille üheksas laine praegu aset leiab. Siiriuslased on praeguse laienemiskava arhitektid ning seda tänu sellele, et nad on nii põhjalikult läbi töötanud 12mõõtmelise avatari. Neil on ka vastav südamerütm ja elutempo. Minu õpetus on tegelikult kogemuslik tehnika, mis kasutab universumi nimetatud loomulikke rütme, milleks on keerisenergia, mida te näete jumala pea kohal meie galaktika keskel. Me peame kasutama väliseid energiaallikaid, milleks on toit, päikesevalgus, hapnik, aga ka emotsionaalne energia. See on elujõu tohutu allikas. See on nagu püüe välja arendada oma ennast ja võõranduda teiste inimeste energiast toitumisest ning tegelikult õppida seda, kuidas allikas ise muutuks iseennast ülalpidavaks, pärineks meie oma allikaenergia voost ning me muutuksime suveräänseks olendiks. Olles tihedas füüsilises aines, näeme, et erinevad värvid energiakeskustes resoneerivad sagedusega. Punane kiir tunnetab madalaimat vibratsiooni ning mööda valgusspektrit ülespoole liikudes jõuame kroonipiirkonna lillani ja kaugemalegi. Meie ülesandeks on tegelikult integreerida ja kiirata valget valgust, et me suudaksime juhtida valge valguse läbi iga meie energiakeskuse. See puudutab kogu valgusspektrit. Nimetatud värvid on minu arvates eraldamise märgiks. Meie eesmärgiks on eraldamine täielikult välistada ning elada hingena. Siin langeb nüüd kuldne valge valgus allapoole mööda tuumsammast 13.-15. mõõtmeni, kus jumala pea liigub mööda tuumsammast allapoole kehasse, kus iga värv on haaratud ühtsena valgesse valgusse ning iga energiakeskus on täidetud kristallilise kuldse valgusega. See on meie jumal, kelle suunas me liigume. Sinnajõudmisel aitab meid keeris, kuivõrd see annabki algimpulsi ja kiirenduse, mistõttu sagedus meie tšakrades, meie energiakeskustes jätkuvalt kasvab sinnamaani, et need avaneksid ja oleksid elus, kuna seal on hing. Meie eesmärk on, et see ulatuks alla mööda tüvisammast kuni punase tšakrani ning et me oleksime võimelised tundma, et see liigub mööda meie selgroogu üles ja alla ning toidab meid. Me kasutame keerisenergiat enda abistamiseks, et suurendada vaakumefekti, et tõmmata nimetatud valgust endasse alla juuretasandini. Inimteadvus toidab meie elu. Kasutatakse mõistet ’mõistus üle mateeria’, ent tegelikkuses on see inimteadvus, mis tegutseb, kodeerib ja käsutab meie inimreaalsust kui vormi. On avastatud, et footonid on rakuvahelise kommunikatsiooni põhiüksused. Informatsioon, teadvus on kodeeritud valgusse. Footon kannab ja edastab selle sihtkohta. Meie ajus on keerukas mikrotunnelite võrgustik, mis juhib footonvalguse kvantväljalt ajusse, seejärel ajust alla meie sisemistesse retseptortsoonidesse. Kui sellele mõelda, on footonid nagu autod, mis viib meid lõppsihtmärki. Footon kannab inimteadvuse rakkudesse, et rakke kodeerida, rakke informeerida sellest, kuidas käsitleda meie universumi nimetatud loomisallikat. Valgus on teadvuse liikumine, mistõttu me peame hakkama kasutama valgust mediteerimisel, et end ümber kodeerida, luua uusi käitumis- ja mõtlemis- ja tunde- ja tegutsemismalle. Kuivõrd me elame bioenergeetilises organismis ning see peab mateeriana osakesteks muunduma, saame footonvalgust kasutada informatsioonivahetuses, et end ümber kodeerida. Just seepärast on äärmiselt oluline kasutada nimetatud kuldset valgust. Kristalliline footonvalgus on see allikas, mis ütleb, kuidas ennast ravida ja ennast muundada. Footon on tegelikult laineosake. Valgusinformatsioon saabub meie ajusse, nagu oleks meie mõistus raadioantenn ning see oleks häälestatud ajulaine teatud ribalaiusele. Niimoodi võime me tegelikult takerduda teatud mallidesse, eriti perekonna- ja päritolu- ning põlvkonnamallidesse. Need hakkavad ajulaines korduma ning magnetväli lukustab need. Meie ülesandeks on see, kuidas kõrvaldada ajulainete sellised mallid, mis on tegelikult destruktiivsed ja sõltuvusttekitavad ja piiravad ja nõrgestavad. Niimoodi saab keeris meid aidata end lukust vabastada ning panna ette teadvuse sõel kõigile ajulainetele, mis ajus magavad ega ole meile tegelikult ei abiks ega tervislikud. Üks põhjusi, miks me keeriseid kasutame, on see, et need suurendavad meie vibratsioonisagedust. Kui me oleme suutelised seda tegema, oleme suutelised suurendama oma bioenergeetikate tuumvibratsiooni, suurendab see informatsioonivahemikku, millele meil kvantväljal juurdepääs on. Seega, kui te olete inimraadioantenn, olete te lukustatud teatud raadiojaamale ning see pole teile kuigi tervislikult mõjunud. Kui te suurendate oma tuumvibratsiooni ja energiasignaali, suudate te siseneda teistesse raadiojaamadesse, mille teadlikkus on suurem, mille sagedus on suurem, mille intelligentsus ja teadmised on universaalsemad. Sellega me tegelemegi. Näib nii, et me saame parandada ja suurendada oma põhivibratsiooni. Me muudame ajulainete sagedust tegelikult. See avab meile sissepääsu, avab värava, et meil tekiks juurdepääs kõrgematele teadmistele, kõrgemale teadvusele kvantväljal. See kõik toimib ’mõistus üle mateeria’ kaudu, keerise kaudu, et tõusta üha kõrgemale ja kõrgemale, et jõuda meie universumi kõrgemasse, 12mõõtmelisse tsooni.”

Tuhat tänu Vahurile tõlke eest!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Energia meie sees Celtic 9 6,546 08-03-2016 14:05
Viimane postitus: Müstik
  Kuma pea ümber ja kiir taevasse Pirx 1 1,980 02-05-2014 18:42
Viimane postitus: Pirx
  Kellaaeg meie elus. titanl 38 11,799 28-08-2013 09:30
Viimane postitus: Mannu
  Energiad suhetes Mizar 4 2,168 03-08-2013 08:35
Viimane postitus: excubitoris
  Minu ümber on halb energia/aura ?! Horos 8 6,439 27-09-2007 18:19
Viimane postitus: Iiris

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog