•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 37
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juhtum Uuralites 1959 (Djatlovi Kuru)
Järgneval videol on täpsemalt juttu valguskeradest Djatlovi kurus.
Otsimisgrupp olevat ka olnud nendega hädas , saatsid raadiogrammi, viige meid siit minema ja et üldse, mis toimub? Vastus tuli, et pole hullu, need on uue vesinikkütte katsetused.

https://youtu.be/Ucznct7-N_M?t=1911

???
Vasta
veebruar härrased, veebruar wink

et siis ikka veel oleme müstika konksu otsas?
tulekerad said poiste käest lõuga ja vastutasuks
rebiti tüdrukul keel välja?

"Eriti huvitav on, et nad ööbisid mahajäetud geoloogide asulas. Seal nad kütsid lauajuppidega ahju, ahi oli lagunenud, ajas suitsu sisse, sellest hoolimata oli tuba hommikuks palavaks köetud. Palavas toas hakkab ju ringi lendama tolm..."

no ja mis siis? lendas seal ringi nt. uraani(-maagi)tolm? täiesti ohutu kraam.
ohtlik kraam pidi tulema tehasest, geoloogid seda maast kaevata ei saanud.
järelikult, ma kordan jälle - nad tassisid seda kraami ise kaasas.

vesinikkütte katsetused? mida siis sellega köeti? jabur jutt...kuigi tol ajal olid inimesed lollimad ja raketikatsetusi, õppe- ja lahinglaskmisi võidi selgitada kuidas iganes. äkki katsetati mingit lõhkepead, mis oleks mitu lennukit korraga alla võtnud, aga tuumapea see ei olnud? niiet ikka tuleksime maa peale tagasi.
lollusi on tehtud kõrgel tasemel ja läbi aegade. äkki unistati suurest tulekerast õhus, milline oleks vaenalse lennukid alla neelanud...nii nagu kaheksakümnendeatel unistati kõrgest metallvõrest soome lahes, üle mille ei oleks soome tv saated eestise roninud? samamoodi nagu tsekistid lasid maha külaarsti ja tema naise selle eest, et need piksevarda kaudu vaenlasele informatsiooni andsid...
lollused ahju!
Vasta
Vesinikkütus? Annan alla, ei valda teemat... Ibb, auuu…
Äkki tuleks hakata end harjutama mõttega, et Djatlovo juhtumi puhul on meid kuus aastakümmet lollitatud kõige uskumatute ja jaburamate teooriatega. Sestap tuleks igasugusse infosse suhtuda eluterve skepsisega. Kuid kust siis otsida tõemustrit? Tuleb tunnistada mulle hirmsasti meeldib igasugu hüpoteese õhku loopida, pahatihti ekslikult... No aga mis ma saan teha kui radiatsiooni kohta on nii vähe ja vastukäivat infot.
Samas... Muca pandud videolingis pillati üks huvitav detail: KGB koristas viie esimesena leitud hukkunute koeproovid, radiatsioonitesti neile ei tehtud. Seega me ei saa väita, et kiiritatud oli ainult kaks matkajat.
Ma olen juba tükk aega mõlgutanud mõtet, et peaks tugitooliteoreetiku tasemelt liikuma reaalse uurimistöö poole. On üks võimalus, kuidas teada saada, mis ainega seal tegemist oli. Selleks tuleks sündmuskoha lähistelt hankida mõne 60+ aastat vana puu proov. Tartu Ülikoolil füüsikutel on pädev võimekus seda näidist analüüsida... Oehh, mul pole õrna aimu, kuidas seda puutükki hankida...
Vasta
Teeme siis mõttekatse, nagu Einstein tegi:
1. Seltskonnale lisatakse viimasel hetkel NKVD agent. Järeldus on, et tegemist oli salastatud operatsiooni läbiviimisega NKVD kontrolli all. Salastatud - väga salastatud, sest senini me essugi ei tea.
2. Radioaktiivsed ained on mängus, kust need pärit on? Kus töötavad need noored insenerid? Majakis. M
3. Kas salastatud operatsioon on seotud Majakiga ja NKVDga? Jah!
4. Matk ongi mingi operatsioon, mida jälgiti. Jälgimise kaudu saadigi varem juhtunust teada ja uurimine alustati varem, kui ametlikult teatati.
5. Opi käigus läks midagi nässu, seda tõendavad laibad.
6. Millal läks nässu? Siis kui telk sai püsti ja ahi ei olnud veel kokku pandud. Osa rahvast oli end juba õhemaks koorinud, osa vähem õhemaks.
7. Kus juhtus jama? Telgis sees!
8. Miks nad telgi juurest lahkusid? Sest telgi juures ootas neid kiire surm.
9. Leiti massiliselt beetakiirgust, gammakiirgust ei olnud? Usume seda või mitte? Siin ongi sõlmpunkt. Kui oligi beetakiirgus siis nad vedasid seda kotis kaasas - loogiline. Taevast see ei saja.
Vasta
just nimelt!

kas sa hiljaks pole jäänud?:
(15-02-2020, 22:12 )Geargirl Kirjutas: Äkki tuleks hakata end harjutama mõttega, et Djatlovo juhtumi puhul on meid kuus aastakümmet lollitatud kõige uskumatute ja jaburamate teooriatega.

tundub, et kõik tuntud uurijad teevad kaastööd KGB-le.
kõik on võltsitud, siin ei saa suurt midagi uskuda...ehk vaid fotosid, neidki osaliselt.
aga tõekillud on olemas ja nähtaval.
teada on, et samal ajal tehti veel teinegi matk teise seltskonna poolt, see oli ajaliselt u. 2x pikem.
küsimus - nii lühikese matka eest spordijärku ei tõstetud. milleks seda siis üldse planeerida?
vastus - oli muu ülesanne.
küsimus - milline ülesanne?

mida me veel teame? aga nt. seda, et talvel, mägedes, lahingus, väikesed grupid...
kümnest hukkunust kaheksa külmusid surnuks, ainult kaks said kuuli...

niisiis, testiti - paremaid riideid? ei usu. paremaid suuski? vaevalt?
mingit uut toidusegu? usutav...mingit suukaudset "keemiat"? loogiline...
individuaalset kütteagregaati? miks mitte...

on veel miskit?

Vasta
(17-02-2020, 13:26 )TTT Kirjutas: just nimelt!


tundub, et kõik tuntud uurijad teevad kaastööd KGB-le.
kõik on võltsitud, siin ei saa suurt midagi uskuda...ehk vaid fotosid, neidki osaliselt.

Fotodest siis niipalju, vaadake ise.

Fake pictures, oddities of the diaries, the end of the story of the Dyatlov group



Vasta
(16-02-2020, 11:48 )muca Kirjutas: Teeme siis mõttekatse, nagu Einstein tegi:
1. Seltskonnale lisatakse viimasel hetkel NKVD agent. Järeldus on, et tegemist oli salastatud operatsiooni läbiviimisega NKVD kontrolli all. Salastatud - väga salastatud, sest senini me essugi ei tea.
2. Radioaktiivsed ained on mängus, kust need pärit on? Kus töötavad need noored insenerid? Majakis. M
3. Kas salastatud operatsioon on seotud Majakiga ja NKVDga? Jah!
4. Matk ongi mingi operatsioon, mida jälgiti. Jälgimise kaudu saadigi varem juhtunust teada ja uurimine alustati varem, kui ametlikult teatati.
5. Opi käigus läks midagi nässu, seda tõendavad laibad.
6. Millal läks nässu? Siis kui telk sai püsti ja ahi ei olnud veel kokku pandud. Osa rahvast oli end juba õhemaks koorinud, osa vähem õhemaks.
7. Kus juhtus jama? Telgis sees!
8. Miks nad telgi juurest lahkusid? Sest telgi juures ootas neid kiire surm.
9. Leiti massiliselt beetakiirgust, gammakiirgust ei olnud? Usume seda või mitte? Siin ongi sõlmpunkt. Kui oligi beetakiirgus siis nad vedasid seda kotis kaasas - loogiline. Taevast see ei saja.

Siinkohal meenub mulle üks tuntust kogunud kodumaine mängufilm, kus Juhan Ulfsaki kehastatud "Must Mees", ennast korduvalt NKVD (ohvitseriks)-laseks tituleerib...
Filmi tegevustik toimub 1950-ndatel aastatel...
Milleks loomulikult lasta ennast häirida tühisest faktipõhisest teadmisest, et NSV Liidu Siseasjade Rahvakomissariaat (vene keeles Народный комиссариат внутренних дел СССР), lühend NKVD (vene keeles НКВД СССР NKVD SSSR), likvideeriti juba 15-ndamal märtsil 1946...
Erinevate ametkondade nimetused/reaalsed tööülesanded/juriidika selle temaatika juures rolli ju ei mängi.
Vasta
Djatlovi intsidendi astroloogiline 8 osaline ülevaade siin: http://valor-tahetark.blogspot.com/2020/...-kuru.html.

Ei selgita põhjusi vaid viitab endele taevastele jõududele, mis tol ajal olid. Püüd sümbolite keeles midagi lahti seletada.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=KcELxQZqYqA
Vasta
Õpikunäide sellest, miks on Djatlovi juhtumi kohta nii palju versioone; rebitakse kontekstist välja üks fakt ja ehitatakse selle ümber teooria.
Muca lingil oleva video autor on küll läbi hammustanud, et Djatlovlased likvideeriti eriüksuslaste poolt ja telgi püstitamise aeg ei klapi ametliku versiooniga... Kuid samas on ikkagi sisse lasknud mitu faktiviga: matkajad ei olnud ründamise hetkel telgis sees ja telgi puruks lõikamise aeg ning põhjused on meile teadmata.
Kuna "eriüksuslaste" versioon on Venemaal vägagi tabu ja vähelevinud, arvab autor end ainumalt valdavat ülimat tõde ning usub seetõttu et just tema versioon on "valgustav". Siin ta aga laskis sisse põhilise vea: matkajate likvideerimise ajendiks pidi olema midagi väga suurt, et rasket roima õigustada... Ja ta leidis selle põhjuse: kuld, raske metall, mis läbi ajaloo on põhjustanud ehk enim kurja...
"Kullakaevurite" versiooni aluseks tuleks pidada "geoloogide" asula ajalugu, kus ka matkajad peatusid; vägagi tõenäoliselt on tegemist kullakaevurite artelli elupaigaga. Kuid see asula hüljati ammu enne 59dat aastat, põhjusi ma ei tea, võimalik et kaevandus ammendus. Teooria, et djatlovlased matkamise kattevarjus käisid mahajäetud kaevanduses kullaliiva endale tasku toppimas ja said selle eest karistatud, on pehmelt öeldes napakas. Väga pehmelt...

Põhjus, miks autori teooria rappa läks on ikkagi paljude faktide ignoreerimine ja ülim kergeusklikkus ametliku seisukoha suhtes radiatsiooni mitte eksisteerimise kohta.
Vasta
Kuld ei olnud Liidus eriti tabu - kui noored oleks lihtsalt kulda tasku toppinud oleks asi lihtsam olnud.
Miilits, kohus ja siis vastavalt olukorrale - kas külmale maale või "sutsuke sitsida" kambris.
KUI nad likvideeriti "erilaste" poolt siis on põhjus muus - aatom, ufud või midagi muud senini välja ujumata.
Kui oleks olnud lihtne mõrv - ülekäte läinud pätid - siis ka oleks asi nüüdseks juba ammu välja ujunud.
See, et asi on siiani "müsteerium" näitab, et seotud olid isikud või nähtused mis siiani tabu.
Samas võib ollaasi väga marginaalne - "erilased" ületasid piire siis selgus, et üks "djatlevastest" oli kõrge lennuga.
Kellegi "kõrge sugulane" - isegi äkki VÄGA ja siis on selge miks "erilased" andsid parima, et lugu vajuks.
Aru tuleb ka saada, et kuigi oli juba tipa "sula" siis iga lihtne tööline ikka ei kolanud mööda Liidu avarusi ringi.
Neil pidi olema kas "erilised" load või "erilised" sidemed - lihtsal inimesel oli peamine mure AEG ja RAHA.
Vasta
" Neil pidi olema kas "erilised" load või "erilised" sidemed - lihtsal inimesel oli peamine mure AEG ja RAHA. "

Tead, ma olen ka mõelnud sellele: fotoaparaadid, sularaha, varustus kõik maksid; pluss eksklusiivne aega nõudev matkamise hobi. Tõsi, kõigil Nliidus ei olnud võimalusi ja aega taigas talvel tuiata, aga ma ei usu et matkajate raha päritolu või sugulussuhetest annaks midagi välja kaevata.


"Kuld ei olnud Liidus eriti tabu - kui noored oleks lihtsalt kulda tasku toppinud oleks asi lihtsam olnud. "

Kui palju sai Nliidus kuldmündi eest? Viis aastat keskmiselt...

Vasta
(31-05-2020, 07:51 )Geargirl Kirjutas: " Neil pidi olema kas "erilised" load või "erilised" sidemed - lihtsal inimesel oli peamine mure AEG ja RAHA. "

Tead, ma olen ka mõelnud sellele: fotoaparaadid, sularaha, varustus kõik maksid; pluss eksklusiivne aega nõudev matkamise hobi. Tõsi, kõigil Nliidus ei olnud võimalusi ja aega taigas talvel tuiata, aga ma ei usu et matkajate raha päritolu või sugulussuhetest annaks midagi välja kaevata.


"Kuld ei olnud Liidus eriti tabu - kui noored oleks lihtsalt kulda tasku toppinud oleks asi lihtsam olnud. "

Kui palju sai Nliidus kuldmündi eest? Viis aastat keskmiselt...

Sugulussidemetega on võimalik nii ja naa ehk kunagi saab teada aga lihtsalt käis peast läbi.
Aga kuld - nagu ütlesin - lihtsam - süüdistada gruppi isikuid või ühte neist "kapitalismi pahedes" on tehnika.
See on LIHTSALT väike kriminaalne moment - tollast uudise künnist vist ei oleks ületanud aga jälg oleks selge.

PS. Tuleb arvestada, et tollal üldjuhul sugulussidemeid ei afišeeritud eriti.
Kel vaja "pealinnas" teadsid kes on kelle keegi aga kuskil Uraali künka taga mitte.
Vasta
samal ajal toimus samas kandis teinegi matk. teise matka seltskond oli suurem, see kestis kauem ja teekond oli pikem.
tähendab, et matkamine sellisel moel talvel taigas oli populaarne spordiala? raha leidus, huvilisi oli...kõigil olid fotokad jne.
nad kõik tahtsid järjest kõrgemat spordijärku...
mulle tundub see lollusena, või olen ise loll - kui ühes suletud piirkonnas oli juba korraga matkal mitu gruppi,
siis mitu matkagruppi on samaaegselt uitamas üle liidu kokku? jahtimas mingit kõrgemat spordijärku
läbi kõrgema raskusastme matka?
ei klapi! tegemist oli ikkagi mingi katsetuste programmiga, sellepärast oli ka valvur sabas.
Vasta
(31-05-2020, 07:51 )Geargirl Kirjutas: Kui palju sai Nliidus kuldmündi eest? Viis aastat keskmiselt...

Kas oli see asi nii range? Igatahes minu peres oli neid münte ja mulle teadaolevalt enamikul tuttavatel peredel. Minu isa andis igale lapsele abielludes kümnese "kolla", et teha abielusõrmused. Täiesti ametlikud kullasepaärid võtsid Tallinnas neid vastu ja keegi ei kaevanud ja sõrmused tulid. Mina ostsin sõrmuseid, neid kollasid vedeleb siiani mul kuskil karbis.

Vasta
(31-05-2020, 13:25 )Aadu66 Kirjutas:
(31-05-2020, 07:51 )Geargirl Kirjutas: Kui palju sai Nliidus kuldmündi eest? Viis aastat keskmiselt...

Kas oli see asi nii range? Igatahes minu peres oli neid münte ja mulle teadaolevalt enamikul tuttavatel peredel. Minu isa andis igale lapsele abielludes kümnese "kolla", et teha abielusõrmused. Täiesti ametlikud kullasepaärid võtsid Tallinnas neid vastu ja keegi ei kaevanud ja sõrmused tulid. Mina ostsin sõrmuseid, neid kollasid vedeleb siiani mul kuskil karbis.
1941 kui venelased lahkusid kästi kõik kuld "polgu staapi" viia! Enamus ei viinud, väites, et "pole". Karm oli venemaal kusagil 30.ndatel siis kui kogu kuld taheti rahvalt kätte saada "industrialiseerimiseks". See teema vajab pikemat uurimist, andmed on lünklikud

Vasta
Kui palju sai Nliidus kuldmündi eest? Viis aastat keskmiselt...

See lause kõlab vene keeles täpsemini... Sellise vastuse andis mulle google, kui uurisin kui palju nõuka ajal kuldmündid maksid. Ma ei vastuta selle väite paikapidavuse eest.
Kuna kullakaevamisel ja djatlovlastel seos puudub, siis jätame selle teema, eks?

TTT
Mulle on kuskilt meelde jäänud, et see polnud Djatlovil esimene kord seal kandis seigelda. Kas see spordijärk sealjuures ikka peamine oli, vast ikka mälestused ja emotsioonid? Vähemalt mina pole oma mägiseiklustest küll mingeid diplomeid seinale kogunud.
Valvur sabas... Äkki jätaks need spiooni ja krimijutud?
...Enne matka nad ju ööbisid võõrastemajas? See tähendab, et nad täitsid mingeid sissekirjutusblankette... Sellega võisid nad sattuda jõuametnike huvisfääri: "pagan nad lähevad luusima sinnakanti, kus meil on ju ***** ja ******!"
Ja teine võimalus: kuna päevikud kannavad võltsimise tunnuseid ja üleüldse ei soovita neid avalikustada, ei saa me kindlalt väita, mille või kelle nägemine või kogemine matkajate jaoks saatuslikuks sai. Kuid kindlalt olid nad valel ajal vales kohas...
Xcad kirjutas:
See teema vajab pikemat uurimist, andmed on lünklikud.

Sattusin kord uurima ka kullakaevandamist Nõukogude Venemaal, tõesti jäi nii mõndagi põnevat ja huvitavat silma. Soovitan süveneda ja tuhnida... kuid kuskil mujal teemasse minevas kohas.
Vasta
Kui see polnud suletud territoorium, siis matkagruppide kohalolek oli eal täiesti tavaline. N Liidus oli matkamine au sees. Käidi siin ja seal, mägedes ja kõrbes. Muidugi tuli end kohapeal võimudele meldida ja marsruut kooskõlastati juba enne kodust lahkumist. Matkati palju, veel 80-ndatel.
Vasta
(29-06-2020, 14:40 )kalldunn Kirjutas: Интересные документальные фильмы на канале "Мир Тайн". Лучшая документальная коллекция, подборка самых актуальных докуметальных фильмов и русское кино! Загадочные и аномальные ситуации описанные в документальных фильмах! Тайны и загадки Вселенной, так же будут рассмотрены на нашем канале.
https://www.youtube.com/watch?v=o4TOp5X-sEM
Selle filmi keskel (1.17) on huvipakkuv hüpotees. Tuleb välja, et oli ikkagi tegemist rakettidega ja venelaste salajase kosmodroomiga.? Et siiski olidki olemas suhteliselt lähedal nii kosmodroom kui raketikatsetused kui ka tuumapead.
Kusjuures trajektoor läkski üle Uuralite. Tulistati Arhangelski lähedalt Kamtšatkale. Ja see kosmodroom oli sel ajal Venemaa absoluutselt kõige salastatum objekt üldse, kuna seal töötati välja ja katsetati kõige uuemaid, tuumapeaga varustatud raketisüsteeme.
Vasta
Oeh... Raketid, tuumapead, kosmodroom...
Minu arust on see teema juba läbi nämmutatud?
Rakettidest on sõelale pidama jäänud ainult S-75. Punkt.
S-75l tuumapead sel ajal EI OLNUD.
Tuumakatsetusel peaks (võiks, oleks) pidanud jääma loodusesse mingeid spetsiifilisi jälgi; neid EI OLE.

Radiatsiooni seos juhtumiga on ilmne. Kuid siin on üks VÄGA oluline nüanss: matkajad hingasid radioaktiivseid osakesi endale sisse; radiatsioon heljus atmosfääris peente osakestena. See koht tekitab suurt segadust ja loogikahäireid; tuumaplahvatusest pärinevaid osakesi endale sisse hingata ja sealjuures mitte saada kõrvetatud või lööklainest rabatud- ilmvõimatu kooslus. Järeldus: radiatsioon EI pärine tuumakatsetusest.

Tuumakatsetuse vastu räägib veel üks nüanss: radioaktiivselt saastatud oli(on) väga laialdane ala. Mulle meelde jäänud andmetele tuginedes on erinevate saastunud kohtade vaheline kaugus ÜLE 30 kilomeetri(!). Tuumaplahvatus seda EI suuda korda saata.

Millega võis tegu olla? Olen ju visanud õhku ühe hüpoteesi(plutooniumdioksiid)... Tõsi, tõestamatu versiooni, kuid senikaua kui seda pole veenvalt ümber lükatud, võib tegu olla juhtumi võtmega... Mulle see versioon meeldib, sest sellega saaks seletada KÕIKI juhtumi anomaaliaid.
Vasta
Kas vaatasid seda osa filmist?
Seal ju polnud juttu mingist tuumakatsetusest. Jutt oli, et algul oli Baikonuri kosmodroom ainult sõjaliseks otstarbeks. Seal tehti ülisalajasi raketikatsetusi. Kui see koht üle anti tsiviilkäibesse ja jäi ainult kosmoseuuringuteks, rajati põhja, Arhangelski lähedale uus, ainult sõlaliseks otstarbeks mõeldud kosmodroom, kust ei tulistatud välja ainult militaarrakette, vaid ka militaarsatelliite. Filmiversioonis on hüpotees, et matkameeste telkide juurde kukkus nimelt mingi vussiläinud, ülisalajane satelliit või raketi osa. Kuna see kosmodroom oli ülisalajane ja kindlasti ka allakukkunud jupid sama astme salastatusega, siis koristusmeeskond koristaski piirkonna ära. Mitte ükski hing ei tohtinud teada, et sealtkandist üldse midagi õhku lastakse.
Selles seisnes kogu selle filmi hüpoteesi iva. Filmis ei spekuleerita, kas see oli militaarrakett või sputnik, mis neile pähe sadas. Põhiline oli, et mitte keegi ei tohi teada, et sealkandis üldse midagi alla sadas või õhku lasti.
Mida koristusrühm matkajatega tegi, et kogu värk eriti kummaline paistaks, seda ei tea jumal ega juula.
Vasta
Ja millega siis need militaatsatelliidid välja tulistati?
Vasta
Ei, ma ei vaevunud seda filmi isegi vaatama. Sest kui algandmed on valed või kaheldavad, ei saa sealt tulla midagi tõeväärtuslikku.
Miks on kosmodroom Baikonuris? Elementaarne füüsika: kõik kosmodroomid on võimalikult lähedal ekvaatorile, Arhangelskisse kosmodroomi ehitamine... ei usu et Nliidus kõik lollid olid.

"Mida koristusrühm matkajatega tegi, et kogu värk eriti kummaline paistaks, seda ei tea jumal ega juula."

"Koristusrühm" täitis käsku. Lohakalt, üle pingutades (piinamine). Kummaline on see lugu ainult niikaua, kuniks uskuda ametlikult esitatud andmeid. Patoloogi aruande põhjal saab konstrueerida hoopis teise, võika loo. Ma pole ei jumal ega juula, ometi tean seda, mis juhtus, täpselt.

Vasta
hommik, kena suve!
kõik selgeksnämmutatud asjad meelest läind?

beetakiirgus ja kiirgusallika asumine telgis eneses, ärge unustage seda.
mõni hingas seda otse enda nina alt sisse.

kõik need uduteooriad nagu kosmodroom põhjamaal ja satelliitide väljatulistamine katlamaja korstnast ongi
vene eriteenistuste poolt udupeadele analüüsimiseks ette söödetud.
siis eemaldutakse ju tõest.
Vasta
Mina isiklikult ei usu, ega väida midagi. Tõin vaid ühe uue allika, mis asjast räägib. Miks ja kuidas see kosmodroom sinna põhja ehitati, mitte ekvaatorile, seda selgitatakse samas filmis. Asukoha valikul oldi täiesti teadlikud suuremas energiakulus, seoses asukohaga, mida kuuldavasti otsiti ja valiti mitu aastat. Kui ei vaata, siis muidugi ei tea. Selgitatakse, kuidas see kosmodroom ka täiesti juhuslikult ühe inglise raadioamatööri poolt avastati ja USA luure sellest teada sai. Et seal kosmodroom eksisteeris, et sealt lasti välja nii militaar- kui kosmoserakette, selles pole kahtlust, liiga palju on tunnistajaid ja fakte ja isegi ajaleheartikkel 83-ndast aastast. Nimelt, et oli seal kosmodroom, mitte ainult raketibaas. Ja sellest kosmodroomist siin teemas siiani veel juttu pole olnud.
Ülejäänu on juba hüpoteesi tasemel.Selgelt öeldakse ka välja, et mingeid tõendeid, et matkajad ära koristati, ei ole.

Mis komme see nüüd on tulnud, vaielda allikate ja hüpoteeside üle ilma nendega tutvumata? Kas äikesepoisi nakkus?
Vaadake saadet alates 1.01
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 37
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vintém'i mäe juhtum Brasiilias 1966 e. The Lead Masks Case xawa 1 3,478 21-07-2012, 20:48
Viimane postitus: Müstik
  Dyatlovi kuru ValusTont 3 4,679 17-03-2011, 18:59
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat