•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maag Hannes Vanaküla: aastal 2012 hävib elu meie planeedil
kust see küll pärit on küsi ja sulle antakse ?ega ometi ühest ristiga raamatust,(tahtmata kedagi solvata) . miks te arvate et paganlus on välja surnud? muuseas pagan on tegelikult kristlaste antud solvav nimi maausulistele. lihtsalt üks pagan ei vaja jüngreid nagu vanaküla .ka julgeb ta oma tegusid tunnistada,(mitte nagu mõned)kolmandaks austatakse naist -ema kui elu andjat ja edasikandjat ,mitte ei solvata igal võimalikul juhul! kultus mida vanaküla reklaamib on nõrkade meeste väljamõeldud.SadSad
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Vesilik

Aleister Crowley,keda eespool eeskujuks tõid märgistas näiteks oma ususekti kuuluvaid naisliikmeid tulise rauaga,tema kaubamärgiks oli Megatheiron 666.

Eeskujuks ei toonud, vaid mainisin ainult.
Kas sa ütleksid, millisest Crowley nn ususektist jutt käib, kus ta naisliikmeid märgistas tulise rauaga?
1912 kohandas ta küll Saksa ordu O.T.O uueks religiooniks, millele pani nimeks “Sexmagich”. Äkki seal?
Muuseas, ma ei pea ka Crowley´id mingiks suureks maagiks, ehkki natukese oli ta ju hermetismi alaseid teoseid ka lugenud ja tema pluss oli see, et ta oli lugenud tantrismi ja zoroastrismi kohta (sel ajal oli nende asjadega läänes veel vähe tegeletud). Aga oma elu ei elanud ta kuigi väärikalt, vaid suri suure heroiinikoguse pruukimise tagajärjel.
Tema suhtumine naistesse oli võetud üle Nietze filosoofiast, mis oli sel ajal pop, aga nüüdseks on see küll lootusetult vananenud.
Natuke pilte ja lisalugemist ka:
http://www.mt.net/~watcher/crowleyalienlam.html


[Muudetud: 6-5-2010 Müstik]
Vasta
Mingi kloon lendas,vist veel kohale. Iga õige mees,naine vastutab oma sõnade,tegude eest,mitte ei lükka seda kellegi teise või egregoride kaela.
Ühtsuses peitub jõud,seda ka paganate puhul,iialgi poleks kasvõi viikingid oma kultuuri ühekaupa üles ehitanud,ühekaupa saab olla ainult marginaal,kellegi teise korraldatud ja paikapandud ühiskonnakorralduse,sotsiaalsete,vaimsete,energeetiliste tavade juures.

Vanaküla sellepärast niipalju materdataksegi,et ta on loonud oma sotsiaalse ja vaimse grupikese,mis on üks aste kõrgemal,kui üksiktegutseja,seda nii ühiskondlikult ,vaimselt kui energeetiliselt.
Naine nagu ka mees väärib austust lähtuvalt oma tegevusele sotsiaalse grupi poolt paikapandud reegilitele,vastuolud tekivad siis,kui tekivad lahkarvamused erinevate huvigruppide maailmavaadete,kasusaamiste vahel vastandumised,kokkupõrked lähtuvalt tõetunnetusest,maailamnägemusest.
Vasta
Müstikule,ei viitsi sulle netist materjali otsima hakata,igatahes oli see pilt tibist,keda Crowley oli rauaga kärsatanud mingis okultismist rääkivas raamatus sees.Minu jaoks pole see oluline.
Vasta
Iga neti pilti ei maksa uskuda ja sellest järeldusi teha.
Igasugused tänapäeva satanistlikud sektid (ja neid on oi,oi kui palju olnud) on Crowley omaaegsed okultistlikud, päris heas sõnastuses raamatud ja teabe sedavõrd ära labastanud, et pole otsa ega äärt.
Kui üldse tema teoseid lugeda, siis ikka orginaale. Müstika huviline inimene saab sealt kohe hulga maad targemaks. Aga Vanaküla ilmselt originaale küll lugenud ei ole, seda on ju näha.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas hekate
kust see küll pärit on küsi ja sulle antakse ?ega ometi ühest ristiga raamatust,(tahtmata kedagi solvata) . miks te arvate et paganlus on välja surnud? muuseas pagan on tegelikult kristlaste antud solvav nimi maausulistele. lihtsalt üks pagan ei vaja jüngreid nagu vanaküla .ka julgeb ta oma tegusid tunnistada,(mitte nagu mõned)kolmandaks austatakse naist -ema kui elu andjat ja edasikandjat ,mitte ei solvata igal võimalikul juhul! kultus mida vanaküla reklaamib on nõrkade meeste väljamõeldud.SadSad

1. küsi ja sulle antakse on lihtsalt viis kuidas asjad töötavad
2. paganlus kui selle sõna reaalne tähendus, on väljasuremise äärel, vähemalt meie maal.
3. austus ei tähenda kummardamist, naiste maailm nõuab aga kummardamist.

Vanaküla oma naisteprobleemidega on aga pärilik nähe ning üldiselt saadakse sellised probleemid oma emalt.
Vasta
Vesilik ja Celtic, kas ma eksin oma nägemuses, et olete Vanaküla sektist millalgi läbi käinud? Olen uurinud selle energeetikat ja sarnasus on tugev, justkui oleks sealne intellektuaalne tase te jaoks end ammendanud, kuid oli palju paeluvat, millest ei tahaks kuidagi loobuda. Vesiliku puhul näib lausa, et teenib seda voogu tänini oma energiaga ja vastu saab just selle eelpool kirjeldatud skisofreenilise vaimolevuse juhised, Celticust õhkub justkui mingit mõru-kurblikku nostalgiat, mis aga muudab su oma energia kuidagi raskeks ja staatiliseks...

Ja veel, näib, et on kaks ise asja see Vanaküla sekt ja vaimuka foorum. Viimane näib olevat hoopis mingi lepingu alusel ühe nö "musta lese" käsutuses nagu ämblikuvõrk, kuhu kärbsed kinni jäävad. Kuid seesama ämblik püüab kujundada ka sekti tegevust ja seal on sisemise käärimise kolle, mistõttu Vanaküla pole iseseisev. Seega jah, sul Celtc näib olevat õigus, et ilma "emakujuta" see mees ei toimi. Kokkuvõttes tahan öelda, et Vanaküla küll genereerib ise seda möla, kuid oma tegudes ja suundades on vaid ühe võimuka daami, sekti tegeliku autori, tahtmiste marjonetiks.

Paganlus - kas see pole mitte üksnes mõiste? seega ei saa sel olla olnud ei elu ega saabuda ka väljasuremist - tegemist on vaid lingvistikaga, mis püüab hoomata ühe nimetaja alla nähtusi, mis jäävd väljapoole diskursusi (kristlust ilmselt antud juhul ennekõike) Seega kes räägivad paganlusest, mõtlevad diskursiivselt (peamiselt kristlikult suure tõenäolsusega) Kristlane on alati näinud ja ka jääb nägema paganaid ümerringi, seega pole vähimatki väljasuremisohtu Laugh
Vasta
Vaimumaailm on Vanaküla liivakast. Tahab, mängib, ei taha, ei mängi. Vastavalt muutuvatele oludele tõstetakse noored võimuahned kõrgele, neile antakse nägemine ning lastakse pea pilvedesse ajada. Seejärel aga tõmmatakse julmalt vaip jalge alt ja kes kukkudes ellu jääb, väljub Vaimumaailmast tugevama ja iseseisvamana. Kes aga ellu ei jää... no ise oli süüdi, et end sektiga sidus.

Ise lahkusin sealt just enne sedal, kui sekti loomiseks läks. Rollimängu rollid olid paika pandud, inimesed nendele kohtadele välja valitud. Viimane nn. esimese põlvkonna sektiklubi liikmeist suutis seal veel umbes kolm aastat vastu pidada, seejärel löödi ta lõhki ning söödi sealt välja.

PS. Vanaküla jutt ei ole möla. See on lihtsalt viis, mille läbi too mees temale antavat infi suudab tõlgendada. Ja siis kodeerida.

[Muudetud: 6.5.10 Celtic]
Vasta
See, kas ma tunnen piinlikust või mitte, jäägu ikka minu enda otsustada. Antud periood valgustas mind inimvõimete piiri suhtes vägagi sügavuti, just selles plaanis, mis puudutab seda taset, kui madalale suudab üks inimeseloom laskuda isikliku võimujanu nimel.

Aga näen, et teil see va. Vaimumaailma-kool endiselt töötab, suutsite vahvalt viia üldise arutelu Vanaküla pealt ära personaalsuse tasemele, teades, et isiklikust maailmast rääkides komistavad inimesed tihedamini. Teemaks oli ikkagi Vanaküla sõnum ja selle olemus, mitte Vaimumaailm ja kellegi suhe selle kohaga.
Vasta
See,mis neil töötab,pole vaimumaailma kool.
Tegelikult ei kuulu ka mina sinna seltskonda,kuigi mõned ideed on sarnased ja sellest siis väidetav sümbioos.
Alateadvus ühildub juba ühendväljadega ja sealt tulevad programmid käsud ei pruugi olla enam isikupõhised,kuigi edasijõudnumad peaksid sellest teadlikud olema ja suutma seda kontrollida.
Vasta
Tsitaat: Teemaks oli ikkagi Vanaküla sõnum ja selle olemus, mitte Vaimumaailm ja kellegi suhe selle kohaga.

Justnimelt!

Vanaküla saadab meediasse mingeid sõnumeid, mis antud juhul pani teemapüstitaja küsima, millega tegemist. Tema meediaüllitisi mina isiklikult ei loe ja pole ka viimast lugenud, kuid Vaimumaailmaga olen tutvunud ja analoogset teksti leidus seal piisavalt selleks, et asja olemusest pilt saada ja edasisest tähelepanu pööramisest neile lugudele kui kasutuile oma vaimu säästa. Seega puutub teemasse ka Vaimumaailm ja kellegi suhe selle kohaga - isegi väga. Siiski jah, Murjamis näis miskit paisu tagant vallanduvat, mis antud teemas vist paljudele arusaamatuks jääb, kuid on tegelikult heaks näiteks, mida see sekt inimesega võib teha. Inimene seestub mingisse pilti, hakkab genereerima stsenaariume vastavalt sealt ette söödetud "reeglitele", paigutab neisse ka teisi enda ümber, ei saagi taolisest maailmapildist enam välja ega näe maailma oma silmadega - neutraalselt.
Tsitaat:[i]Algselt postitas murjam

Isiklikult leian, et see kärbsena kinnioldud aeg oli üheltpoolt tõesti aja ja energia raisk, aga teisalt sai kogemuse, mida kasutada ära igalpool toimuvates võimuvõitluse murumängudes - aitas neist mängudest saada teadlikumaks ja märkan ehk kiiremini, kui minu tahet püütakse väänata-käänata/manipuleerioda.

Siitpoolt vaadates paistab jälle, et on paras illusioon arvata, et taoline "kogemus" inimest rikastab või maailma paremini näha aitab. Pigem üsna üheselt vastupidi: see pooluseline mõtteviis murumängudest ja vajadusest midagi ära kasutada on üks rämedamaid ahelaid üldse, millega inimene ennast piirata võib. Vanaküla tegevus on vist päris paljudele koti pähe tõmmanud, mille sees olles hellitatakse end illusiooniga teadlikkusest: too "teadlikkus" põhineb pideval valvsusel vaenlase suhtes, kes reeglina on sama illusoorne, kui sealne ettekujutus arengust.

Mind isiklikult on seal ja ka mujal ikka hämmastanud, kuidas nii paljud justkui hea vaimse ptentsiaaliga inimesed ikka ja jälle lähevad nende unenägude liimile nii jäägitult. Ilmselt tuleb see vajadusest olla kõiges teadlik, mis paneb alla neelama lõputul hulgal sodi. Aga millest taoline napakas vajadus inimesel, selleni ma oma energeetilistes süvauuringutes veel jõudnud ei ole, niiet olen sunnitud jätkama, kuna ka mina tahan kõike teada Bleh Laugh
Vasta
Ikka on vaja küsimus valjult sõnastada selleks, et vastus nähtavale tuua. Peale postitamist vaatasin veel Celticu kirjutist ja allest teisel korral turgatas...

Tsitaat:Algselt postitas Celtic
See on lihtsalt viis, mille läbi too mees temale antavat infi suudab tõlgendada. Ja siis kodeerida.


Taolist mõtteavaldust olen ka varem kuulnud ühelt täiskasvanud, vaimselt ja ka haritud meesterahvalt.

Et sekt haagib poisse ja tüdrukuid manipuleerides sugutungiga, seda pole vist kuigi raske näha, kuid vastus mõistatusele, kuidas ikkagi nö vaimuinimene sinna võib kinni jääda, hakkab mu pikki juhtmeid mööda nüüd ka paistma.

Vaimuinimene on täiesti arusaadavalt nö "skisofreeniku sõber", nagu murjamgi ennist kirjeldas, see teistsugune tähelepanu, mis vaimuhaigusega sarnane, on samas ka vaimsuse eeldusi. Sealt pealt siis see manipulatsioon.

Vanakülale ei anta mingit infi, ta ei tõlgenda ega kodeeri mittemidagi - kuid suudab järelikult jätta paljudele edukalt muljet, et miskit seesugust on käimas. Celtic, ei ole ega ole ka kunagi olnud! Teid on lollitatud ikka täiesti teadlikult. Hannes Vanaküla ei ole vaimuinimene ega ka loominguline inimene. Tema töötab oma mõistusega ja täiesti teadlikult soperdab sinna ümber võimalikult enneolematuid ulmelisi asju - järelikult on tabanud ära, et neil vaimuinimestel on nina ja huvi enneolematuse suhtes, tulevad asja uurima ja teevad vastupidiselt skeptikuile ikka väga palju mööndusi hullusele.
Vasta
emmeliine, sa tõestasid praegu, et sa ei näe seda maailma mida Vanaküla esindab, neid psüühilisi maailmu, mida mingi maagiline liin on valmis ehitanud, on palju, ka lihtne kristlik sekt manab uuele liikmele alateadvusse pildi, kus ta sekti juhi abiga ületab kuristiku patusest maailmas teisele kaldale, sild puruneb ja tagasiteed patu juurde enam ei ole, ning järjekordne päästetu on sekti vangis, sest ta ei tea, et neis maailmades ka ilma sillata võib üle kuristiku lennata. Pole need alateadvusele antavad pildid nii lihtsad ühti.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
emmeliine, sa tõestasid praegu, et sa ei näe seda maailma mida Vanaküla esindab, neid psüühilisi maailmu, mida mingi maagiline liin on valmis ehitanud, on palju, ka lihtne kristlik sekt manab uuele liikmele alateadvusse pildi, kus ta sekti juhi abiga ületab kuristiku patusest maailmas teisele kaldale, sild puruneb ja tagasiteed patu juurde enam ei ole, ning järjekordne päästetu on sekti vangis, sest ta ei tea, et neis maailmades ka ilma sillata võib üle kuristiku lennata. Pole need alateadvusele antavad pildid nii lihtsad ühti.

Täitsa nõus. Maailm, mida Vanaküla esindab, pole iseenesest saanud minu jaoks millekski nägemist väärivaks rohkem, kui nähtusena, ühena paljudest omasugustest nö sildadest just sellest huvist lähtuvalt, et mõista, kuidas need sillad toimivad ja mida inimesega teevad - või siis inimesed ise endaga, neid mööda minnes.

Aga oma viimase lausega tahtsid millelegi tähelepanu juhtida? Ehk täpsustad?
Vasta
Ahaa, vastus leitud.

Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Teemas tahakski näha seda maailmapilti, mida need maagid esindavad ja kes on need jumalad keda nad oma isandateks peavad aga sellele vastust ei saa, kuigi nii Celtic kui Liine oskaksid ka sellele vastata ja see vastus oleks kindlasti kõigile üllatav ja muudaks paljuski arusaamu.
Kuna mina nende jumalatega eriti ei suhtle siis ei ole mul ka õigust asja eriti kommenteerida, see peaks asjaosalistele jääma.

Aga mis võtab sinult õiguse see ots ise lahti teha siiski? Äratasid huvi nende postidega, milleni siin takkajärgi jõudsin, sestap küsin.
Vasta
Olemisõigus on kõigil ja milleks ma peaksin ilmaasjata konflikte tekitama kui mitteorgaanilised oma vahel läbi ei saa, erinevatel maagilistel liinidel on omad sümbioositegelased. Seepärast ongi liini esindajatel ja ainult neil õigus oma tegevust ja eesmärke kommenteerida või seda mitte teha.
Vasta
Aga miks peaksid sellega konflikti tekitama? Esindad ise mõnd liini, mis nendega läbi ei saa ja pole sestap erapooletu? Sellisel juhul on arusaadav. Kuigi palju seal enam vahet, kas õhutada kedagi rääkima või öelda juba ise välja see, mis kripeldab.

Olen pigem seda meelt, et kõigest võib alati vabalt rääkida Smile
Vasta
Olen ise märganud, et Vaimumaailma foorumis käivad kahte sorti inimesed - need, kes on sektis ja need kes arvavad, et nad pole sektis. Need, kes on sektis, käivad seal foorumis harva, need, kes arvavad, et nad pole sektis, on tegelikult aga selle sekti allikaks, selle käitavaks jõuks ning terve foorum on neid täis. Mõni muhv istub juba 6 aastat seal kinni, suutmata lahti rabeleda ning teda muudkui imetakse ja imetakse...

Tore on, et emmeliine sealt tulema sai, ent sinu ilmselge eitus-faas annab tunnustust sellest, et mingi osa sinu hingest jäi sinna maha. Soovitan sellele järgi minna, muidu jooksed ennast lõppeks lõhki nagu on nii mõnegi sealt põgenenuga juhtunud.
Vasta
Oh sa meelitaja, või kohe isiklikku huvi ilmutama! No kui nii ilusti küsitakse, siis võin tiba vastata ka, võta seda kui tasaarvestust Bleh

Taolised sõnavõtud, kus üleolev positsioon võetakse ülejäänusid lahterdades, on saanud juba klišeeks. Aga mis hingejuppide vedelemajätmist puudutab, siis tõsi ta on, et sellega nalja pole, iseasi, paljud taoliste sõnavõttude meistrid asja olemust ka teadlikult näha suudavad või hoopis kirjeldavad läbi teise hindamise iseenda peegeldust - viimast kohtab rohkem.

Millalgi sain seal vaimukas lausa pahuraid privaatkirju etteheidetega sekti toitmisest. Eks need tulid ehk sealt, kus oodati väljasuremist nii pingsalt, et oli vajadus kedagi valgustada või korrale kutsuda. Samas see pingsus ei lase ka neutraalselt näha ja osutub juba seeläbi lekkekohaks. Kes kuidas oma hingejupil järel käib, paljud teevad seda nö toiduks olevate ohvrite energia najal, aga jänes jätab igaksjuhuks üldse minemata. Mina näiteks muutusin sektile sellest nö külalistoidust hoopiski segavaks asjaoluks ja vabaneda neil minust/parasiidist/ lõpuks ei õnnestunudki, seega võin oma jupid rahus omadeks lugeda, kaasa tikkunud lisade tagasi toimetamisega oli isegi rohkem tegemist.

Sesmõttes see va lillaga lehvitamine on taganud Vanakülale ilmselt toidu ületähtsustamise näol, mida ta siitki saab. Trolli ei toida mitte temast-temaga rääkides vaid tema tegevust ja eesmärke tunnistades. Ja kuni jääb kahtlus, kas need siis ka päriselt on või ei ole, tuleb asjas selgusele saada. Mina näen seal moodustist, kuhu, jah, on võimalik sattuda ja takerduda, kuid ei midagi enamat. Lapsed kutsuvad ka kogemata vaime välja ja võivad juhtmekesi külge saada, sesmõttes on suhtlemine liivakastitasemel kõikjal võimalik ja sellega seal ka asi piirdub. Külalisenergiad olid kohati huvitavad, st satelliitsüsteem vaid periooditi seal töötab ja neid siis hinges hoiab vist.
Vasta
Tsitaat:Räägivad ainult need, kes peavadki üht-teist ütlema. Vahel on tarvis. Ebamäärase staatusega liikidega suheldes kasutatakse kõneisikuid, kes liigset välja lobiseda ei saa Smile
See on muidugi vale,kasvõi meenutades inimajaloo legende Prometheusest või East,rääkimata siis väiksematest ja tänapäevasemast hierarhiatest,nendesse kuuluvatest isiksustest,nende motiividest või üldse sõltumatutest indiviididest.
Vasta
ma kolm nädalat mõtlesin Laugh aga välja ei mõelnudki, et mida sina, vesilik, nüüd ütelda tahtsid?
Vasta
Teisipäevases raadiosaates rebis Vanaküla temale omaselt kildu ja ta ilmselt leiutas uue looma- või linnuliigi. A'la "Inimesed, te olete lambad... te ainult kaagutate."
Vasta
Krayon, see on liiga deep sinu jaoks.. sinu primitiivne mõistus ei jaga matsu lahti..

Smile
Vasta
No kui nüüd välja jätta Hannese zoloogilise ebakõla, siis... on tal ju õigus.
Vasta
Juba see, et artikkel on avaldatud elu24-s, muudab asja minu jaoks ebahuvitavaks ning ei tõmbagi lugema.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Põhja Konn - kas meie oma reptiloid? WhiteWolf 34 21,832 24-07-2019, 21:42
Viimane postitus: Lokster
  Apocalypse 2010-2012 Rollu 37 17,541 03-08-2010, 10:14
Viimane postitus: djfreeze
  Uuring: 2030 elab iga teine inimene planeedil veepuuduses djfreeze 2 2,231 17-03-2010, 10:22
Viimane postitus: djfreeze

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat