Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
para web oli jälle maas
#1
Täna õhtul ~18:00 ei saanud jälle para-webile ligi. Korra õnnestus saada ka veateade:
Database connection error!!!
A connection to the Database could not be established.
Please check your username, password, database name and host.
Also make sure config.php is rightly configured!

When connecting, the database returned:
Error 2013: Lost connection to MySQL server during query


Tõenäoliselt siis oli para-web'i masin hetkeks kättesaadav ja mysql panges.
Samuti ei teadnud nimeserver sh. ka ns1.kuum.net para-web'ist halligi. Toodud veateadet nägin esimest korda aga nime lahendamisega on vähemalt paar korda nädalas jama. Hosts faili seda ka kirjutada ei saa kuna para-web'i ip ei ole staatiline nähtusSad
Nüüd siis ka küsimus, et kas para-web on mõnes tasuta serveris või maksab keegi selle eest? Kui raha küsitakse, siis mina mõtleks küll tõsiselt teenuse pakkuja vahetamisele....
Vasta
#2
See probleem oli alates lõunast - võibolla isegi enne seda. Jah - sul on õigus - seda serverit haldavad inimesed, kellel pole aimugi sellest, kuidas unixi all asjad käivad.. Kõik üritatakse teha niiviisi nagu harjutud - graafiliselt.Prooblem millest sa räägid on juba väga vana, väga suure habemega. Server otsustati ära enne seda kui mina siia tulin. Ei otsustatud targalt. Igatahes ma loodan et probleemid serveriga leiavad mingi lahenduse sügisel - eks näis. Jah, me maksame Smile

Pangesolekud nagu praegu on seotud paljuski süsteemiga , mida kasutab too server.. Et kõik cron'is olevad elemendid keevitatakse kokku siis kui usas on öö.. Meil siis päev. Seepärast siis jamad. Vahest juhtub niiviisi, et tarkvaraupdate (mis toimib läbi automaatse kompileerimise) nõuab oma ressursse.

Tulevikus asjad paranevad. Loodan.
Vasta
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Kõik üritatakse teha niiviisi nagu harjutud - graafiliselt.
Unix keskkonnas kõik probleemid graafiliselt lahendada!? Sel juhul pole tõesti midagi head loota....

Tsitaat:Jah, me maksame Smile
Palju te siis maksate? Ei usu, et kohalikud teenuse pakkujad oluliselt rohkem küsiks... Hea eesmärgi nimel võin ka rahaliselt toetada kui uus pakkuja suurema summa küsib(...aga sel juhul tahan ka sõnaõigust serveri valikul(see ei tähenda, et serverile peale https[s] muud ligipääsu või muid privileege küsin))

Tsitaat:Vahest juhtub niiviisi, et tarkvaraupdate (mis toimib läbi automaatse kompileerimise) nõuab oma ressursse.
Ee... kas sa nüüd eksisid terminitega või ongi nii? OS automaatne pakist uuendamine on üks asi aga automaatne kompileerimine on 9-l juhul 10-st suht ajuvaba ja riskantne.

Tsitaat:Tulevikus asjad paranevad. Loodan.
Lootus pidi lollide lohutus olema aga eks me siis loodawink
Vasta
#4
Mul on näiteks paraveeb pidevalt maas. Näiteks nüüd kui mind vahepial siin ei nähtud, siis mul seda foorumit ei olnud.
Mujale saan sisse, aga mitte siia.
Vahest on siuke lahe energiablokk värk selle koha pealt mulle peale pandud : P
Vasta
#5
olen sellist blokki mujalgi kohanud Laugh
vaimumaailma serveris näiteks loeti vahepeal privasi...
Vasta
#6
Hmz, kuidas sellist blokki peale panna, et ühel konkreetsel inimesel para-web'i nimi ei lahendu ja seda mitme erineva nimeserveriga ja mitme erineva ISP võrgust proovides?
Btw, para-web on natuke kättesaadavam kui lisate nimeserverite nimekirja 66.79.181.90(soovitavalt mitte esimeseks).
Vasta
#7
Mis nimeserveri asi, kus kohta ma selle lisama pian ja kust leian ?
Põmst saaks hakkama vist ju ise kui siin otsiks teeks, aga kõik ei tea seda äkki vms.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 138,892 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,544 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 48,135 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 47,078 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 27,133 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,844 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 22,031 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,722 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,656 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,285 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat