•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poola presidendi ja ülejäänud eliidi surm
#76
Tiiger - ainult 1 asi - 4x maandumisele tulekut EI olnud. Seda on juba tunnistatud. Edasi järelda ise.
Vasta
#77
Mina isiklikult olen näinud videot , kus vene sõjaväelased lasevad maha poola lennukiõnnetuses ellu jäänud inimesed.nüüd aga ei leia seda videot enam kusagilt.see oli youtubes üleval aga enam mitte.
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas raul21
Mina isiklikult olen näinud videot , kus vene sõjaväelased lasevad maha poola lennukiõnnetuses ellu jäänud inimesed.nüüd aga ei leia seda videot enam kusagilt.see oli youtubes üleval aga enam mitte.

http://www.youtube.com/watch?v=FEx7HL4H5...r_embedded
Vasta
#79
Tänan .suht huvitav on see et taustal on kuulda laske aga see esimene video mis ma nägin seal näitas kohe põhjalikumalt ära kuidas poola ametnikud kukkusid surnult maha peale lasku:S
Vasta
#80
Kuulge, kas te tõesti usute, et üks kotiga onu vahiks niisama, kui taustal kedagi maha lastaks ja teine hängiks kaameraga ringi? EI, nad jookseksid elu eest vastassuunas...
Vasta
#81
Mugen - tundub, et sa pole tuttav sellise mõistega kui "vene pohhuism". Bleh
Ja teiseks - nad ei vahi niisama - inimesed läksid õnnetust vaatama - kui lasud hakkasid siis
kiirenes ka nende liikumine. Ja nagu teada see isik kes tegi selle video pussitati surnuks.
Vasta
#82
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Mugen - tundub, et sa pole tuttav sellise mõistega kui "vene pohhuism". Bleh
Ja teiseks - nad ei vahi niisama - inimesed läksid õnnetust vaatama - kui lasud hakkasid siis
kiirenes ka nende liikumine. Ja nagu teada see isik kes tegi selle video pussitati surnuks.

Ja kus me teame 100% kindlusega, et see mees, keda pussitati, just selle video tegi? Ja see teine pealtnägija - miks tema ellu jäeti? Üldse on se kõik kuidagi "messy", räpaselt ja ebaprofessionaalselt teostatud.
Imho see video on provokatsioon.

[Muudetud: 5-6-2010 Mugen]
Vasta
#83
Üritasin otsida mõnd tõsiselt võetavat allikat pussitamise kohta, aga ei leidnud. Keegi aitab?
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Üritasin otsida mõnd tõsiselt võetavat allikat pussitamise kohta, aga ei leidnud. Keegi aitab?

TÕSISELT võetav allikas? Sa mõtled allikat, millesse sul on usaldus? Või kuidas sa defineerid tõsiselt võetavat allikat?

Ma ei hiili su küsimusest kõrvale, küll on keegi, kes sulle neid viiteid toob.

Vahel on su silmad ja kõrvad segav faktor. Peale nende eelnevate nimetatud meelte kasutamist ja juhtunuga end kurssi viinud, mida sa tunned? Kui sa tahad asju, mida näha silmadega, et sa usuksid, siis vaata Seitsmeseid uudiseid, sest seal õpetatakse sind usaldama oma 5 meelt, mitte midagi muud.
Vasta
#85
Tõsiselt võetavad allikad on näiteks BBC, CNN. Nii et midagi sinna kanti, mingi ülemaailmne uudisteportaal, mis sellele viitaks.
Aga tõsiselt võetavad ei ole kindlasti: www.newworldorderreport.com, www.kavkazcenter.com, www.sadistic.pl jne.
Vasta
#86
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tõsiselt võetavad allikad on näiteks BBC, CNN. Nii et midagi sinna kanti, mingi ülemaailmne uudisteportaal, mis sellele viitaks.
Aga tõsiselt võetavad ei ole kindlasti: www.newworldorderreport.com, www.kavkazcenter.com, www.sadistic.pl jne.

Ma ei ole kunagi vaadanud neid linke mis praegu viitasid. Kuid mis paneb sind usaldama neid kahte telekanalit? Kui tüli ei tee, ehk kirjutad siia, mis teeb need kanalid usaldusväärsemaks ükskõik millistest linkidest, mida sa siia kirjutad?
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas WEbdES
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tõsiselt võetavad allikad on näiteks BBC, CNN. Nii et midagi sinna kanti, mingi ülemaailmne uudisteportaal, mis sellele viitaks.
Aga tõsiselt võetavad ei ole kindlasti: www.newworldorderreport.com, www.kavkazcenter.com, www.sadistic.pl jne.

Ma ei ole kunagi vaadanud neid linke mis praegu viitasid. Kuid mis paneb sind usaldama neid kahte telekanalit? Kui tüli ei tee, ehk kirjutad siia, mis teeb need kanalid usaldusväärsemaks ükskõik millistest linkidest, mida sa siia kirjutad?

Sest need on ametlikud ülemaailmsed uudisteportaalid, mitte mingid pisikesed, kodukootud ja mingi grupeeringu poolt tugevalt kallutatud veebilehed?

Aga äkki püsiks teemas?
Vasta
#88
Need inimesed kes vaatavad BBC-d ja CNN-i on nende nimed lahti seletanud järgnevalt (variante on ka teisi):
BBC - Big Bullshit Channel ja CNN - Communist News Network - tee sellest palun omad järeldused kui suudad.

Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Sest need on ametlikud ülemaailmsed uudisteportaalid, mitte mingid pisikesed, kodukootud ja mingi grupeeringu poolt tugevalt kallutatud veebilehed?


Mugan kallis kaasmaalane - MIS maailmas sina elad ????? Just seda need mõlemad ongi - need MÕLEMAD kuuluvad SAMA usulis-poliitilise grupeeringu esindajatele.

Ja muideks - see ON teemas püsimine - üritame pika panna kas uudiste kanal mida diskussioonis osalev inimene kasutab oma allikaks on ADEKVAATNE,
ERAPOOLETU ja TÕENE või on tegu ühele kitsale klikile kuuluva propaganda aparatuuriga.

[Muudetud: 5-6-2010 excubitoris]
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Need inimesed kes vaatavad BBC-d ja CNN-i on nende nimed lahti seletanud järgnevalt (variante on ka teisi):
BBC - Big Bullshit Channel ja CNN - Communist News Network - tee sellest palun omad järeldused kui suudad.

Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Sest need on ametlikud ülemaailmsed uudisteportaalid, mitte mingid pisikesed, kodukootud ja mingi grupeeringu poolt tugevalt kallutatud veebilehed?


Mugan kallis kaasmaalane - MIS maailmas sina elad ????? Just seda need mõlemad ongi - need MÕLEMAD kuuluvad SAMA usulis-poliitilise grupeeringu esindajatele.

Ja muideks - see ON teemas püsimine - üritame pika panna kas uudiste kanal mida diskussioonis osalev inimene kasutab oma allikaks on ADEKVAATNE,
ERAPOOLETU ja TÕENE või on tegu ühele kitsale klikile kuuluva propaganda aparatuuriga.

[Muudetud: 5-6-2010 excubitoris]

Evidently, mitte samas maailmas kus sina Laugh
Vasta
#90
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Need inimesed kes vaatavad BBC-d ja CNN-i on nende nimed lahti seletanud järgnevalt (variante on ka teisi):
BBC - Big Bullshit Channel ja CNN - Communist News Network - tee sellest palun omad järeldused kui suudad.


Oota nüüd läks ikka valesti, BBC = British Brainswashing Corporation.

Ja Mugen, Loe läbi see infowars artikkel mida ma just nats aega tagasi panin siia. Seal on sulle koik faktid toodud linkidena.

Ja Selle filmi tegija oli journalist kes ootas presidenti vastuvõtmist lennujaamas. Ja tema pussitamine ei ole veel selgeks tehtud. Nii et ainukene asi millest puudub tõend.

Arvatavasti see pussitamine oli ka FSB poolt levitatud rumor, sest et keegi teine journalist kes mingit head filmi veel taskus hoiab üles ei paneks.... saad aru? psyop...:o





[Muudetud: 5-6-2010 Eosphorus]
Vasta
#91
Üritame nüüd ikka eesti keele lainel püsida:
Evidently = nähtavasti
Rumor = kuulujutt jne

Ei läinud valesti - olen mõlemat varianti BBC kohta kuulnud ja mõnda veel - see lihtsalt meenus esimesena.
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Üritame nüüd ikka eesti keele lainel püsida:
Evidently = nähtavasti
Rumor = kuulujutt jne
Eosphorus on poole oma elust välismaal elanud ja kolis nüüd alles eesti tagasi.Seepärast viskab tal vahel englanti sisse.
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas Eosphorus
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Need inimesed kes vaatavad BBC-d ja CNN-i on nende nimed lahti seletanud järgnevalt (variante on ka teisi):
BBC - Big Bullshit Channel ja CNN - Communist News Network - tee sellest palun omad järeldused kui suudad.


Oota nüüd läks ikka valesti, BBC = British Brainswashing Corporation.

Ja Mugen, Loe läbi see infowars artikkel mida ma just nats aega tagasi panin siia. Seal on sulle koik faktid toodud linkidena.

Ja Selle filmi tegija oli journalist kes ootas presidenti vastuvõtmist lennujaamas. Ja tema pussitamine ei ole veel selgeks tehtud. Nii et ainukene asi millest puudub tõend.

Arvatavasti see pussitamine oli ka FSB poolt levitatud rumor, sest et keegi teine journalist kes mingit head filmi veel taskus hoiab üles ei paneks.... saad aru? psyop...:o

[Muudetud: 5-6-2010 Eosphorus]

Noh, eks ma vaata, vb isegi loen, kui millalgi aega on. Aga selles pole point. Mõte selles, et neist mu nimetet kanaleist saab teha omad järeldused. Sul on valik mida uskuda, kuidas tõlgendada, kuid mingi pisi-grupeeringu lehel on üks kindlaks määratud suund ja uudiseid otsitakse sinna just selle põhjal, mis neile sobib.

Aga olen siiski veendunud, et see video on võltsing ja sellena ka suht jäle, sest üritatakse ära kasutada nii paljude inimeste traagilist hukkumist. Ausalt öelda isegi siin selle õnnetuse üle pikalt arutamine on mulle vastik. Sick
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas Mugen

Noh, eks ma vaata, vb isegi loen, kui millalgi aega on. Aga selles pole point. Mõte selles, et neist mu nimetet kanaleist saab teha omad järeldused. Sul on valik mida uskuda, kuidas tõlgendada, kuid mingi pisi-grupeeringu lehel on üks kindlaks määratud suund ja uudiseid otsitakse sinna just selle põhjal, mis neile sobib.

Aga olen siiski veendunud, et see video on võltsing ja sellena ka suht jäle, sest üritatakse ära kasutada nii paljude inimeste traagilist hukkumist. Ausalt öelda isegi siin selle õnnetuse üle pikalt arutamine on mulle vastik. Sick

Huvitav, sinu postitusi lugedes, paneb mind imestama, miks sa osaled Para-webi kommuunis? Sest olen kindel, et sinu jaoks ei ole ju Para-Web võrdväärne CNN ja BBC kõrval. Pigem ju vastupidi. Miks soovid endas konflikti tekitada? Olen suhteliselt kindel, et paljud siin foorumis ei istu CNN ja BBC ees ning ei aktsepteeri sealt tulevat tõde tõena.
Teiseks Mugen, sinu loomupärasuse kohta käib üks väga hea seletus David Icke raamatust "Matrixi lapsed"- see on lambamentaliteet. Sinu jaoks on rohkem tõde see, kui on rohkem "tõe" uskujaid. See kambamentaliteet hoiab sind vähem hirmununa, kuna uskujaid on peale sinu palju.

Kui sa lihtsalt mõtled ja analüüsiksid, jõuaksid järeldusele, et massimeedia kanalid on alati mõjutatud ja kõigutatud.
Toon täiesti suvalise näite. Kes võitis Eestis riigikogu valimised? V: see, kel oli rohkem raha! Mis selle rahaga tehti? Uputati masside ajud valimiskampaaniaga läbi telekanalite, ajalehtede, plakatite ning arvamusliidrite ja arvamusartiklitega. Palun mõtle!

On ju olemas spetsiaalsed firmad, kes aitavad nt mingil organisatsioonil oma mainet kujundada või siis konkurendi mainet alandada. See on reaalsus ja sellega tegeldakse aktiivselt, kuna teatakse massimõjutuste mõju. Tee lahti postimees.ee ja saad aru kuhu ja mis mainet tahetakse mingis suunas rahval mõjutada.

Head tõe otsingut!

[Muudetud: 5-7-2010 WEbdES]
Vasta
#95
See uudis tundus mulle ka liiga kummaline ja müstiline...
Netis on palju videosi sellest ja nüüd oli ka reporteris üks video eesti keelse tõlkega Smile
On võibolla paremini aru saada.

http://www.reporter.ee/2010/05/07/poola-...teooriaid/


Siin tekib kohe küsimus et, mis kurat seal siis juhtus ?

[Muudetud: 5-7-2010 mustdeemon]
Vasta
#96
Tsitaat:Algselt postitas WEbdES
Tsitaat:Algselt postitas Mugen

Noh, eks ma vaata, vb isegi loen, kui millalgi aega on. Aga selles pole point. Mõte selles, et neist mu nimetet kanaleist saab teha omad järeldused. Sul on valik mida uskuda, kuidas tõlgendada, kuid mingi pisi-grupeeringu lehel on üks kindlaks määratud suund ja uudiseid otsitakse sinna just selle põhjal, mis neile sobib.

Aga olen siiski veendunud, et see video on võltsing ja sellena ka suht jäle, sest üritatakse ära kasutada nii paljude inimeste traagilist hukkumist. Ausalt öelda isegi siin selle õnnetuse üle pikalt arutamine on mulle vastik. Sick

Huvitav, sinu postitusi lugedes, paneb mind imestama, miks sa osaled Para-webi kommuunis? Sest olen kindel, et sinu jaoks ei ole ju Para-Web võrdväärne CNN ja BBC kõrval. Pigem ju vastupidi. Miks soovid endas konflikti tekitada? Olen suhteliselt kindel, et paljud siin foorumis ei istu CNN ja BBC ees ning ei aktsepteeri sealt tulevat tõde tõena.
Teiseks Mugen, sinu loomupärasuse kohta käib üks väga hea seletus David Icke raamatust "Matrixi lapsed"- see on lambamentaliteet. Sinu jaoks on rohkem tõde see, kui on rohkem "tõe" uskujaid. See kambamentaliteet hoiab sind vähem hirmununa, kuna uskujaid on peale sinu palju.

Kui sa lihtsalt mõtled ja analüüsiksid, jõuaksid järeldusele, et massimeedia kanalid on alati mõjutatud ja kõigutatud.
Toon täiesti suvalise näite. Kes võitis Eestis riigikogu valimised? V: see, kel oli rohkem raha! Mis selle rahaga tehti? Uputati masside ajud valimiskampaaniaga läbi telekanalite, ajalehtede, plakatite ning arvamusliidrite ja arvamusartiklitega. Palun mõtle!

On ju olemas spetsiaalsed firmad, kes aitavad nt mingil organisatsioonil oma mainet kujundada või siis konkurendi mainet alandada. See on reaalsus ja sellega tegeldakse aktiivselt, kuna teatakse massimõjutuste mõju. Tee lahti postimees.ee ja saad aru kuhu ja mis mainet tahetakse mingis suunas rahval mõjutada.

Head tõe otsingut!

[Muudetud: 5-7-2010 WEbdES]

Üks asi on luua teooriaid ja fantaseerida ufode ja vaimude teemal, hoopis teine aga teha sedasama katastroofide (või etniliste gruppide hävitamise - nt. juutide massihävitamise) puhul, kus traagiliselt hukkunud suur hulk inimesi ja esitada oma arvamust-järeldusi faktidena. See ei ole eetiline ei surnute, ega nende elavate omaste suhtes.

Su ülejäänud vahutamist ma ei viitsi isegi kommenteerima. Võiksid minna sellega lasteaeda loengut pidama.
Vasta
#97
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf

Mugen vahetab sageli avatare.

[Muudetud: 7-5-2010 WhiteWolf]


Ja siis? Smile1
Vasta
#98
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Mugen vahetab sageli avatare.
[Muudetud: 7-5-2010 WhiteWolf]
Ja siis? Smile1
Te vangute savijalgadel juba. Kuidas Euroopaga minema pidigi...?

Teatud protsesse niisama lihtsalt väärata ei saa.

Järjekordne sõdur...

P.S. Ja iroonilise meeleoluga ka veel... hiljuti kasutas staatust gatekeeper... poisu, väravaid hoiavad ikka need, kes need loonud on.
Mitte suvalised.

[Muudetud: 7-5-2010 WhiteWolf]


Oot, kelle poole sa pöördud, White Wolf?
Ja mis väravatest sa räägid? Smile



[Muudetud: 5-7-2010 Mugen]
Vasta
#99
Minu arvamus laskmise videosse poola lennuki õnnetuspaigal:

- olid helid, mis meenutasid laske. Ei ole ühtegi tõsisemat materjali, et tõesti laskmine toimus. Ükskõik mis allikast. sellist mida saaks mingitmoodi tõendina võtta. (ega vist saakski olla). Ehk siis - kui 10 eri allikat väidavad, et oli video, mis tõestab mahalaskmisi, siis nende allikate väited on "VÄITMISE FAKTID" kuid laskmine ise pole paraku fakt, seni kuni pole muud materjali. Ainus mida võime teha, on uskuda, et laskmine oli ja kahelda vastuvaidlejate väidetes. Aga samamoodi tõeline para (äkki paranoiline?) kahtleks mistahes väidetes. Mitte ei usuks vaid ühte poolt.

- video oli nagu ta oli.... keegi nagu kukkus jne. Mul pole tehnikat ja silmi, mis seda sellelt seebika lindistuselt eristaks. Seega - nagu excu ütleb - järeldused tehke ise. VAhel ehk tahame näha, liiga palju. Ärahullutatud aju teeb vahvaid järeldusi, see on ka ammutuntud tõsiasi.

- aeg annab arutust, nagu WTC puhul, ehk ujub midagi välja. Seni pole fakte, on mõned (küll tõsised) küsitavused ja kahtlused, ei muud. Ja järeldused on seetõttu ka tiba orastel kasvanud, sest nagu teada - järeldusi tehakse olemasoleva info põhjal. Kui info on moonutatud või moondunud, siis ilmselt on ka otsused - järeldused vastavalt väärad.
Sest kui uskuda et BBC vms hiigelkanal on bullshit, siis miks ei või olla mingi pisike seda sama? Või vajalik käepikendus kellegile. Vastukaaluks.

Jah ma olen para(noiline), sestap kahtlen ka nn "para-asjades", milles paljud enam miskipärast ei kahtle Smile





[Muudetud: 5-7-2010 T11ger]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Ma räägin siin ühest foorumlasest, kes staatuse poolest tituleeris end gatekeeperina.

Ega sa teda ei tunne...?

Mina tunnen küll, aga sina ei tunne Smile
Seega soovitan temast mitte eriti pikalt rääkida.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu excubitoris 456 245,938 29-06-2023, 23:37
Viimane postitus: Mario
  Sularaha surm Pyramid 44 21,116 10-05-2021, 20:04
Viimane postitus: Maario
  Printsess Diana surm Tutanhamon 37 18,870 05-10-2019, 17:29
Viimane postitus: Tyto Alba
  Presidendi skandaal Metafor 14 7,899 19-10-2016, 18:19
Viimane postitus: Tyto Alba
  Paul is dead! Paul McCartney surm. kivikas666 3 3,112 02-08-2013, 19:37
Viimane postitus: kivikas666
  Presidendi ametikoht müügiks? Liine 11 5,753 18-08-2011, 10:54
Viimane postitus: excubitoris
  Osama bin Ladeni "surm" skip128 97 41,078 10-08-2011, 19:14
Viimane postitus: Jõhvikas
  Tupac Shakuri surm vandenõu? Aztecca 21 12,521 24-05-2011, 21:41
Viimane postitus: o.0
  Bruce Lee surm - vandenõu? Tutanhamon 34 20,238 23-05-2011, 16:17
Viimane postitus: excubitoris
  Lihtrahvas eliidi vastu protsent 14 7,207 30-01-2009, 12:37
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat