Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unenägu vs Reaalsus
#1
Ma algus jutustan oma unenäost lühidalt ja siis esitan küsimuse mille kohta paluks arvamusi.

Viimasel ajal näinud seda samat und üpris tihti. Olen ühes suvilas kus on palju aknaid ja uksi mis on klaasist ja maast-laeni. Kuulen koguaeg, et uksed, põrandad kriuksuvad ja kui vaatama lähen on kõik uksed lahti kuigi tean, et olen kinni pannud ja siis kuulen, kuidas asjad kukuvad ja veerevad... tunnen seda jahedat õhku endast mõõda minemas, kuulen sosistamist ja koguaeg on mingi ärevus sees. Kuulen teises toas mingit kolistamist jooksen sinna tuppa ja näen peegeldusest üht naist mõõda minemas kes mind väga pikalt vaatab ja otse silma mis tekitab kummalise tunde ja siis kuulen mingit meest sosistamas, et aitab.

Üles ärgates on mul alati ärevus ja sees süda puperdab ja mõtlen sellele unenäole siis tekib imelik tunne, et keegi jälgib mind. Hetkel seda kirjutades on ka tunne, et keegi jälgib mind ja ärevus tekib.

Kuid hiljuti oli mul vaja teada saada oma isa poolsete vanavanemate surmakuupäevasi ja põhjust miks surid (ise ei ole neid mitte kunagi näinud). Hakkasin siis uurima ise seda, et mis ja kuidas. Avastasin, et nende surmade vahe oli paar kuud ja vanaisa suri loomulikult ja vanema tegi enesetapu (kuupäevad ja asjad leidsin isa mälestuste kastist) . Ning nüüd hakkasin uurima miks ta enesetapu tegi ja peale seda tekkis see unenägu.

Kõige õõvastavam on see, et piltide pealt ma tundsin selle naise oma unest ära ..see on mu vanaema. Meeshääl unest vist vanaisa seda ütleb sisetunne.

Küsimus siis selline kas mulle tahetakse midagi öelda või selgeks teha, et ma ei uuriks mis juhtus ?
See uni muutub aina tihedamaks ja reaalsemaks ja mu uudishimu kasvab...

arvamus ?

Vasta
#2
Arvamus.

Sa oled oma vanavanemaid uurides mingite teid siduvate infoniitide peale sattunud ja need aktiivseks muutnud. Sul oleks endal võimalus unenäos midagi küsida nendelt, kui suudaksid unes teadvele tulla. Siiski, selliselt tulnud infosse ei peaks päris 100% tõesse suhtuma, kuid mingi iva võib sees olla küll.

Kui sa suhtud austusega neisse, keda uurid, siis ei peaks küll loobuma. Aga ikka tasa ja targu, ettevaatliku austusega, mitte pealetükkiva bravuuriga.
Sulle on avanemas üleüldse (ka mujalt) palju uut infot (palju suuri aknaid) ja sul võib tekkida pisut raskusi selle kõige vastuvõtmisel.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  48h üleval, pearinglus ja sama unenägu. Kummitused? PsycheVioleta 10 6,591 25-04-2012, 10:57
Viimane postitus: ossu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat