•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulge Tuhala nõiakaevule appi
#76
Kogu teema lõhnab miskipärast natuke ka selle järgi, et tahetakse rahva tähelepanu millegi muu pealt ära juhtida. Vana PR trikk nn peibutuspart.

Kuskil väikses kirjas kirjutatud ja suure täheleapnuta on jäänud aga mõni hoopis olulisem teema, mis rahval karva veel rohkem turri ajaks. Ma ei tea, ma võibolla paranoiatsen üle...
Vasta
#77
Pigem on see eelproov palju suuremale sigadusele, rootslastele kontsessiooni mahamüümine Lääne Virumaa ümberkaevamiseks fosforiidist, uraanimaagist põlevkivist kuni alumise rauamaagini välja, neil lõpeb Rootsis rauamaak. Seal on Euroopa suurimad uraanimaardlad.
Vasta
#78
Oeh, ma nii ootan, et tuleks võimule täiesti teistsuguste väärtushinnangutega inimeste kogum kui praegu. Pole väga poliitika huviline, aga see mis toimub ületab ikka igasuguse terve mõistuse piirid. Varem tundusid asjad enamvähem ja olin võimul olijate poolt, aga nüüd tehakse ju lausa hävitustööd.

Näiteks Nord Stream. Läänemeri ju samuti meie kõigi ühine vara, aga kes minu käest küsis, et kas ma võime selle p...e keerata? Samamoodi Tuhala, vot need on just need otsused mida ei tohi teha ilma rahva hääletuseta, mis puudutavad maad, kus elame. Ma lähen kohe nii turri kui sellest kõigest mõtlen. Oleks ju hea ennast mitte häirida lasta, aga samas, ei saa ju lubada niimoodi endist üle astuda. Ja allkirjade kogumine tundub naljanumber (ma vabandan selle ütluse pärast), selles mõttes, et see on küll hea üritus, aga jääb nõrgaks.


Ühesõnaga, käesoleval sügisel pole nagu enam kedagi valida. Kas keegi pole mõtteis mõlgutanud, et võtaks mõne poliitilise sammu ette? Uuel erakonnal oleks just nüüd õige aeg turule tulla, rahval on lollitamisesest kopp ees.

See võibolla mõttevälgatus, mis paari päevaga möödub, aga no ei saa lihtsalt käed rüpes pealt vaadata ja lasta endale pähe istuda.
Vasta
#79
Poliitilise sammu? Nagu http://eestieest.ee/ Bleh
Nali naljaks - erakonna kontseptsioon (vähemalt praegusel kujul) on ilmselt oma aja ära elanud ja salakavalad teatriinimesed on naelapea pihta tabanud.

Esindusdemokraatia üks suuri hädasid seisneb selles, et valijale taotakse ööl kui päeval pähe, et tema valitud saadik tegeleb tema eest mingite asjadega... ühesõnaga endal pole vaja peale valimise midagi teha :o Paraku see arusaam on sügavalt ekslik.
Sellest rattast väljamurdmine saab midugi paras pähkel olema.
Vasta
#80
Kui paranoiliseks minna siis hetkel toimubki auru väljaklaskmine.
Kõigile on pähe tambitud, et sealt võib sündida erakond ja kõik vahivad etendust nagu penipulmas kaasaähkijad, selle asemel, et aktiivselt tegutseda.
Rahvas saab tsirkust ja leiba kuid kaasa teadmise, et partei loomine ongi tsirkus ja klounaad ning sel pole Eestis mingit seost reaalse maailmavaatega.
Ja kui tekibki uus partei siis millise maailmavaate esindaja.
Rikastele pole riiki muuks vaja kui palgatööliste maksutuludega alamrahva kuulekuses hoidmiseks ja võimalikult suure osa tulude kasumiks ümbermängimiseks.
Tegelikult on tegu seaduslike varastega kes väärtuste loojate tasu raha müügi eest nende väärtuste loojatele suurema osa ühiskonna loodud koguväärtusest omatehtud rahaseaduste abil omale võtavad.
Riiki ongi vaja neile kes tegelikult igapäevase tööga neid väärtusi loovad.
Riik peaks tegelikult olema alamrahva riik, kes siis müüks tööjõudu ettevõtjatele ja sellise arvestusega, et majanduslanguse ajal ei peaks töölistele töötu abiraha maksma, vaid säästetud maksutulude abil andma tööd kogu ühiskonnale vajalike ehitus, teenindus jt riigi ühisomandis olevate objektide ehitamiseks.
Täna niisama laialijagatava raha eest saks tegelikult munitsipaalsektoris rikka rahva riigi ehitada, kui meil seal riigi laialitassijad ei istuks silmad vilamas peas, mida võimu kaudu taskusse kantida ühisvara haldamise ja kasvatamise asemel.
Riik tagab koolitatud tööjõu ja ettevõtjad ostavad seda andes maksutulusid riigile.
Samas kui ettevõtjad järjekordse mullipuhumise lõhki ajanud ja nüüd pohmellis kodudes pankrotis istuvad ei mõju see nii rängalt lihtinimesele.


[Muudetud: 4-1-2010 VironShaman]
Vasta
#81
Uhh, kirjutasin midagi, aga kustutasin kõik ära, sest kuidagi ei oska nagu sõnadesse panna oma mõtetSmile Ühesõnaga võibolla tõesti tahan ka mina lihtsalt auru välja lasta, aga selline tunne on, et kui midagi nagu tahta teha selle tsirkuse lõpetamiseks (mis ei toimu loomulikult üleöö), siis peakski kohe praegu midagi tegema. Asjad on liiga ülekäte läinud ja koguvad nagu julgust ja tuure juurde. Mis siis juhtub kui kõik inimesed lihtsalt toimuvat pealt vaatavad ja heaks kiidavad? Või asjad lahenevad ise (mis ei ole ka muiudgi sugugi mitte võimatu)?

Erakonna idee tuli sellest, et mis siin ikka vaikselt omaette toimuvat sarjata. Kui ei meeldi, tuleb paremini teha. Ja paremini teha seal, kus täna otsuseid tehakse. Ma ei tea tõepoolest poliitikast midagi (olen pigem hetkel lihtsalt agitaator ja üldse tiba teise valdkonna inimene), aga arvan, et igas erakonnas peabki olema erineva taustaga inimesi. Osad mõistavad poliitikat, teised midagi muud. Mida rohkem midagi muud, seda parem isegi.

Ahh...miks kõik roosa on?Smile
Vasta
#82
MHL - lase auru välja - ersp.ee

"Ja kui kõik teisedki valed, mida partei oli kinnitanud, heaks kiideti
- kui kõik lood olid ühesugused - pidi vale minema ajalukku ja muutuma tõeks."
George Orwell.
Vasta
#83
Tänud excubitoris, ma ei teadnudki et selline partei olemas on. Häbi lugu küllSmile
See pole küll paraku päris see mida silmas pean, aga hea teada ikkagi.

Ja eks igasuguseid toredaid ütluseid on ju öeldud, mis alati sobivad taas meeldetuletamist. Senikaua kuni neid kõiki ainult ainuõige tõe pähe võtma ei hakata, on kõik korras.

Ok, ma lähen rahunen maha nüüd kuskil ja varsti olen jälle endine. Häid ja värvilisi mune kõigile!

Vasta
#84
Ex, ole kena inimene ära erspd küll reklaami, seal rohkem kapot kui liikmeid.
Ja mina ei näe küll seal taga mingit tegelikku jõudu mis rahvale meeldiks, kui midagi teha tuleb alustada kuldsuude otsimisest, liidrite puudus on see mis head ideed ära summutab.
Ühtegi ideed ei saa ellu viia kui puudub reaalne teistsugune jõud ja kuldsuu kes selle idee ja jõu rahvale kätte toob.
Ja kumbagi, ei jõudu ega isiksusi kogu rahva huvidega ma ersps ei näe. Vastasel juhul oleks ta juba igal tänavanurgal nähtav ja kõigil suus.
Aga täna on ta nishipartei, kergelt kontrollitav, kõik vastalised hea jälgimise all ja ettekandeid ning rahakulutamist hea põhjendada.
Kõik suunatav ja juhitav, vaat kui tegelik jõud alustaks sellest, et kõik palgalised välja sorteerib ja üle parda heidab, kujumuutjad asja oma kätte võtavad ja midagi tõelist ära teevad, siis võib elu euroopas isegi huvitavaks minna, täna pole muud kui Egiptuse nuhtlus, Islami vähkkasvaja Euroopa keha õgimas.

[Muudetud: 4-1-2010 VironShaman]
Vasta
#85
Mida rohkem rahvast seda vähem KAPOt.
Vasta
#86
Kui puudub reaalne liider, on ülejäänu mõttetu, mis oli Hitleri väärtus saksa rahvale.
Ta oli meedium, ta esindas kedagi ja rääkis nende nimel kes samal ajal sõitsid rahvahulga kohal oma nähtamatutel laevadel ja tegelesid mõttekontrolliga.
Täna istub see nähtamatu mõttekontroll rahamärkide ja pangakaartide näol igamehe taskus ja tambib oma.
Ja inimene ei kuule õieti, ei näe õieti, ei tunne õieti seda maailma milles ta elab, ainult üks lösutav diivanipadi õhtuses kodus vaatamas 25nda kaadriga ameerika mindkontrolli või vene 25nda kaadriga mindkontrolli kui ta vene keelt räägib.
Mõtle, millist tehnilist teenindust tehti härra Katzi Moskva linna lennukile kohalike valimiste ajal Tallinna lennuväljal.
Piltlik 25 kaader rakendub vajalikul hetkel kui seda toetab aparatuur.
Nõiakaevust võib saada üldrahvalik sümbol kui seda õieti kasutada, kutsuda ja anda jõudu neile, kes on selle sümboli taga.
Neile, kes vastustavad maade ja metsade äramüümist, kas tead milline sõda käib maade ja metsade kohal mida üritatakse ära müüa, koos müügiga tulevad siia ka omanike sümbioosiolendid, kes täna juba nende maade ja metsade kohal kohalikega sõda peavad, kelle poolt on eestlane, kas kohalike teispoolsete või uute omanike teispoolsete poolt, sellest sõltub tulemus.
Aga taskus krõbiseb pangatäht ja pangakaart müü, müü, müü, müü juba ometi.
Vasta
#87
VS - ma põhimõtteliselt ei vaidle sulle vastu - ma SAAN aru millest sa räägid.
Kuid sa unustad, et kahjuks PALJUD (pea enamus) EI SAA sellest aru. Et aga
neid äratada peab hästi valima oma sõnu ja kasutama neid väljendeid millest
nad aru saavad. Hetkel on ERSP sellele piisavalt lähedal.

KÕIKIDEL asjadel on 2 tähendust (vähemalt) - probleem pole ju tegelikult rahas
ega isegi mitte tarbimises - probleem on selles, et neid protsesse viiakse läbi
tagajärgedele mõtlematta ja LIIALDUSTEGA - mis ongi vesi rahamaffia veskile
ehk sind parafraseerides "kukalde juhtmestajatel".
Inimene on unustanud INTUITSIOONI ja asendanud selle tarbimisega lootes elu
"parandada" asjadega, kuid asjad ÜKSI ei tee elu kergeks vaid hoopis raskeks.

Sama kehtib ka sümbolite suhtes - üks visuaalne kujund võib teenida vabalt vähemalt
kahte diametraalselt meelestatud isandat. Nõiakaev on MEIE MAA sümbol, kuid kui see
üle võetakse vaenlase poolt või kasutatakse seda suuremate murede genereerimiseks
siis mis ta on ikkagi ? Loodus on TAASTUV süsteem, kuid ükski süsteem ei ole igavene
ja suudab üle elada vaid sekkumise oma protsessidesse vaid teatud ulatuses.
Kui suur ja tugev ON selle Nõiakaevu energia ? Suudad sina seda vaadata ?
Vasta
#88
Vabandust.....kuid praegune ERSP on plagiaat vanast organisatsioonist, keda tegelikult pole ametlikult laiali saadetud, vaid osa sellest ühines IRL ga ...teised lahkusid või jäid ootele....ja tõmbusid tegevusest tagasi. Tuleb ka vaadata, kes nende taga on muidu juhtub sama mis eelnuga.....Jälgin nende tegevust ja nende veebilehte.
Vasta
#89
Täna muideks hakkas kaev keema.
Vasta
#90
Hugoth - see on poliitiline mäng. "Vana" ERSP loodi peamiselt rahva energia kanaldamiseks
võimudele soovitud suunas. Kuna rahvuslikud jõud tollal ei olnud organiseerunud vajalikul
määral siis pandi nad lihtsalt kasti. Loodan siiralt, et Tiit üritab asja parandada. Tunnen teda
mõnevõrra isiklikult ning seni on ta jätnud üldiselt positiivse mulje. Kõvasti lööb läbi just see
pettumuse tunne mida on paljud tundnud, kuid enamus ei oska sõnastada ja mis puudutab
hetke seisu Eestis. Mul ei ole oskust vaadata kas Tiidul on juhe kuklas, kuid üritan hinnata
teda tema sõnade ja tegude järgi. Hetkel mul veel häirekellad täie hooga ei kõlise.

Kryon - egas midagi viinerid kaasa ja grillima Bleh
Vasta
#91
ERSP loodi ikka väliseestlaste rahadega selleks, et oma varad siin kätte saada ja välismaalastele maha müüa, sest kohalikel ju polnud miljoneid maksta.
Jäänuk väliseestlaste loodust ongi Isamaa kuhu suubus ka ERSP.
Pärast varade tagastamist pidi kristliku korporatiivse rahvusliku eliidi Isamaa ju kuidagi alles jääma ja isamaalist sousti müües valijaid hankima.
Isamaa on see partei olnud kes peale riigi moodustamist kohe ka TÜs usuteaduskonna avas ja protestantlikke pappe riigi ja rahva jaoks ette valmistama hakkas, tema nõudmine oli ka see, et kõik riigikogu istungid papi eestvõttel palvusega alata.
Kui poleks kuningriiklasi olnud, oleks tänapäevani igal hommikul papp lõuga väristanud ja enne istungi algust rahvas hardalt palvetanud.
Nüüd on ainuke häda, et Õigeusu kiriku kell lööb riigikogule hingekella ikka pomm ja pomm, nii nagu feng shui järgi valitsemine hoonete asukoha ja mõju kaudu käib. Õigeusk kamandab ja rahvas kuulab.
Ega valitsus ilma asjata plehku pannud protestantliku kiriku kõrvale õigeusust kaugemale.
Nii et need kaks ERSPd mis oli enne ja mida tahetakse täna on nagu siga ja kägu.
Aga kus on Tiidu müstilised koolkonnad kes eestlaste vanades eelkristlikes annaalides tuhnivad, usund, mis ühendaks rahva ja riigi tervikuks. Kristlik Isamaa ja Kelami taoliste ERSP olid selle vastand oma vendade õdede poliitikaga ülemaailmases päästja Kristuse usus.
Muide tuhnijatele teadmiseks, kui raamatute ajalugu ja tekstid on kirjutatud ühe usu, ühe rahva, Egiptuse nuhtluse tahtmise võtmesse, siis ka filmid on üle kirjutatud 25nda kaadri võtmes, kes isegi tahaks ajalookaadrite kaudu minna minevikku, see jääb hätta, sest seda saaks teha ainult nende vanade ajalooliste muuseumifondide lintide ja fotode kaudu, ülejäänus on juba lisand juures, ka Triumph Des Willens on lisaga.
Torkida Saksa Rahvussotsialismi sümboolikat ja väliseid ilminguid kui eeskuju on siin mõttetu.
Ajalool on üks huvitav omadus, iga klounaadi tulemuseks on tegelikkus oma reaalse tulevikuga.
Mis sai Saksa juutidest, mis sai Saksa orirahvast kelle rahadega ehitati üles juudiriik ja ka täna makstakse miljardeid valuraha müstilisele Moolokile, juudi riigi loomiseks vajaminevate 6 miljoni juudiohvri järglastele, aga jäägu see tõde teispoolsususe otsustada.
Ugridel on oma minevikumaailma, ugrid on olnud kogu Euroopas ja nende jälgi on täis kogu põhjala.
Milleks meile Tiibet ja Pärsia kui on olemas maa millel me aastatuhandeid oleme elanud sümbioosis oma nähtamatute kihtidega ülalpool meid toidupüramiidis.
Kõik on olemas omas keeles ja meeles.
Kui just keda tuntut tahetakse kutsuda, võib ruune armastav seltskond Odini kampa kasutada, see on üks reaalne mittemaine seltskond, kes reaalselt on siin kohapeal minevikus olnud. Kuid nad olid kannibalid. Haakristi kuju on rohkem sünagoogide minevikusümbol.

[Muudetud: 4-3-2010 VironShaman]
Vasta
#92
Hämmastav on see, et ennast kvaliteetajakirjanduseks pidav Postimees ei ole Tuhala nõiakaevu "keemisest" mitte kriipsugi kirjutanud. Igasugu huvitavaid mõtteid ja järeldusi saab siit teha.
Vasta
#93
Nüüd on: http://www.tallinnapostimees.ee/?id=245170

Täna hakkas Kose vallas Tuhalas keema nõiakaev, mis meelitas loodusimet vaatama sadu inimesi.

Kaevust hakkab vett purskama siis, kui Mahtra soostikust pärit tulvaveed täidavad maa-aluse jõe ning see otsib kaevusuust väljapääsu.

Vee vooluhulk Tuhala jões peab nõiakaevu üleajamiseks olema vähemalt 5000 liitrit sekundis.

Tuhala jõgi on Pirita harujõgi, mille pikkus on 26 kilomeetrit, selles 6 kilomeetrit voolab kolme haruna maa all.
Vasta
#94
Praegu räägitakse poolavalikult,et laulev revulutsioon,balti kett oli KGB organiseeritud ja et Eesti komitees oli KGB agentide ja tolleaegsete siseorganite töötjate osalus protsent kõrge,ühesõnaga asi oli lastud kõrgemalt poolt organiseerida.
Arvata võib,et tänapäeval käivad asjad samamoodi,see NO klounaad on IRL rida,uued parteid luuakse Eestis suurärimeeste rahadega nagu ResPublica ja paljudes alternatiiv grupikestes on Kapo osalus kõrge.
Sellise tegevuse eesmärgiks on saavutada suurem kontroll toimuva ja rahvahulkade üle,mille lõpptulemiks võib olla diktatuur.Siis läheb võibolla jällegi aastakümneid mööda,kui hakatakse rääkima,mis kellegi organiseeritud oli kui üldse.

Praeguse ERSP ja muude rahvuslike grupikeste puhul jääb arusaamatuks,miks nad ei oma mingit majanduslikku programmi,praegusel kriisiajal läheks rahvale majnduskriisist reaalselt väljatoov kava peale täiega. Hitler keda enamus neid rahvuslasi fännab,tuli Saksamaal võimule ju majanduskriisi lahendusprogrammiga valimistel.
Vasta
#95
Nojah, uskuda ja oletada võib igasugu asju, aga seda KGB väidetavat laulva revolutsiooni organiseerimise asja arutaks vastavas teemas edasi.
Vasta
#96
Vesilik - asi pole mitte selles, et "enamik rahvuslasi fännab Hitlerit" vaid selles, et praegusest kriisist väljumine käib samade vahenditega mida Aadu kasutas kuna kriis on samade isikute poolt tekitatud sisuliselt sama moodi. Seega - asi pole mitte Hitleri fännamises vaid lihtsalt teatud metoodiakte rakendamises mida ka tema kasutas. Kuna aga ka isikud on veel samad (mõnede puhul lapsed ja lapselapsed) siis ei ole nemad huvitatud, et kriisist väljumine toimuks SELLE stsenaariumi moodi kuna see viiks nemad võimult. Usun, et enamik rahvuslasi ei plaani püsti panna koonduslaagreid vaid lihtsalt soovivad, et nii RAHVAS kui ka RIIK väljuksid kriisist võimalikult kiiresti ja, et sellised kriisid enam ei korduks. Lisan sulle ühe lingi lugemiseks - loodan, et aitab asjade arusaamise suunas: http://docs.google.com/View?docid=dgt33ndf_7hbn3nt
Vasta
#97
Seda Hitleri hauast tagasipöördumise filosoofiat võib imbetsillidele jutlustada,mind huvitavad reaalsed sündmused nende tagapõhjad.Kui ikka mingit toimivat majandusprogrammi pole siis kogu see Hitleri jura on paljalt kattevari NWO diktatuuri promomisele.
Vasta
#98
Nõustun Vesilikuga selles mõttes, et Aadu ideed saaks taaskasutada juhul, kui saaks seda teha globaalselt ja enamvähem üheaegselt. Siis oleks sest ehk tolku ka. Palun mitte segi ajada NWOga.

Muul juhul nullib kaasaegne (neti)kommunikatsioon peamise ära.
Vasta
#99
OK - jäätiseuimas laste jaoks üritame veel ÜKS kord seletada.

Ei ole ju juttu Aadu tagasipöördumisest vaid majandusliku olukorra parandamisest meetoditega
mida kasutas KA onu Aadu. Need reformid ei olnud mitte tema välja mõeldud vaid juba eelnevalt
mitme-setme majandusinimese poolt kirja pandud ning ka siin ja seal kasutuses olnud. Neid
meetodeid on kasutatud ka PEALE 2MS (Austrias kui õieti mäletan - ühes linnas) ning sellest
on olnud juttu ka 3Riigi teemades.

Ja Vesilik - need võtted ON reaalselt toimiv majandusprogramm millel pole mingit pistmist NWO-ga
mis kasutab just neid võtteid mis on käigus ANTUD HETKEL sisuliselt terves maailmas. Seega tundub
mulle, et sina ei ole hetkel suutnud endale selgeks teha mis asi on üldse NWO ja mis poliitikat ajas
onu Aadu ja MIKS ta seda tegi. Uuri - ja usu - vastus üllatab sindki.

PS. WW osaliselt nõus - arvan, et saaks hakkama ka mitte terve maailm korraga, kuid riik kus seda
rakendatakse esmalt peab olema kordades tugevam ja suurem kui oli 3Riik. Muidu tabab teda sama saatus...

[Muudetud: 4-4-2010 excubitoris]
Vasta
Mina tean,mida ma näen,mõned vaatavad aga ei mõista toimuvat,paljudele on kasulik,et toimuvast aru ei saada.Kui te ise räägite,et kõik on finantsoligarhia kontrolli all,kust ilmub siis sõltumatu jõud,et midagi teha ja kes tal seda teha laseb?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat