Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kasutajanime muutmine
#1
kas kasutajanime saab muuta vöi peab uue kasutaja tegema?
Vasta
#2
olin kunagi kuuking, siis tegin nimeks orhidee, kuid nüüd uues foorumis nulliti mind uuesti kuukingaks, sest ei saanud enam orhideega sisse.

tegelikult tahaks orhidee edasi olla
Vasta
#3
-booO-, miks on vaja muuta? Ei meeldi enda valitud nimi enam?

Topeltkasutajate omamine ei ole reeglite järgi lubatud.

Püütke oma passwordid meeles pidada või siis kontaktemailile küsida.

Nüüd võiks Orhidee salasõna olla sama, mis kuukingal. Proovi.
Vasta
#4
Kas on lubatud kustutada kõik oma varasemad postitused eelneva kasutajanime alt ja siis teha uus kasutajanimi?
Või kas on lausa kohustuslik kõik eelnevad postitused eelneva kasutajanime alt kustutada, kui on tehtud uus kasutajanimi?
Aina rohkem märkan, et paljud just nii on teinudki. Ja mitte keegi ei keela ega pahanda.
Ja mitte keegi ei anna sellest teada ka. Nii et kui märkan, et mul on kuskil vanas teemas ridamisi postitusi, siis on selge, et vahelt on kellegi postid puudu.
Minu teada varem ei lubatud üldse järjestikku postitada, vaid pidi ootama, kuni keegi on vastanud ja alles siis sai teemat edasi arendada. Kui olid mitu järjestikust posti, siis moderaatorid ihtsalt liitsid need kokku.
Kas nüüd on reeglid muutunud? Erandid on muidugi Exu uudiste teema ja Varjutrolli Antarktika baas...211 teema ja veel mõned. Ühesõnaga, kas ma võin teha teema, kus algusest lõpuni kirjutan ainult ise nagu näiteks päikeseinsener Ristisõdade teemas? Kas topeltteemade tegemine on lubatud kui on valgustatud teisest küljest ja paremini ja pikemini?
Minul isiklikult ei ole topeltteemade kohta midagi, kui need on paremad kui varasemad teemad.
Vasta
#5
Kui teemad kattuvad üks ühele siis ei ole mõtet topelteemat teha, või käib mingi võistlus teema autorluse pärast?
Atlantises peate ka siis jälgima, kus räägite atlantiididest ja kus varemetest või kus uutest leidudest. Võib veel vaadata, kas neid kokku liites pääris pudru ja kapsad ei tule.

Kui on teema stiil lubab, siis võib ise järjest postitada. Järjest postitamisel on kaks tingimust, eelmisest postitusest on möödunud mõõdukalt aega või postitus on äärmiselt pikk. Esimesel juhul kaoks vana postituse muutmisel info ära, nt kasutaja jälgib aktiivselt teemat, et millal uus postitus tuleb. Teisel juhul ei häiri jupitamine, pikad tekstid jagunevad nii või naa peatükkideks.

Tsitaat:vaid pidi ootama, kuni keegi on vastanud ja alles siis sai teemat edasi arendada.
Alati sai oma eelmise postituse lõppu täiendust kirjutada.

Püüame nii mitte teha, et nüüd võtame kätte ja teeme täiesti uue pürmiidi teema (peab hea põhjendus olema). "Aga tema tegi ju" ei ole hea põhjendus. Paljudel nii olulistel teemadel on sissejuhatav postitus üsna napp. Siis oleks tore muidugi kui keegi teeks selle postituse ümber, sealhulgas võiks olla lingid teistele sarnastele teemadele, lisaksin viite uue materjali autorile. Nii saab teema tutvuja kohe korraliku ülevaate.
Vasta
#6
Tänks!
Aga palun Teid nüüd vastata ka minu küsimuse esimesele poolele:
Kas on lubatud kustutada kõik oma varasemad postitused eelneva kasutajanime alt ja siis teha uus kasutajanimi?
Või kas on lausa kohustuslik kõik eelnevad postitused eelneva kasutajanime alt kustutada, kui on tehtud uus kasutajanimi?
Vasta
#7
(29-12-2010, 16:04 )Müstik Kirjutas: Kas on lubatud kustutada kõik oma varasemad postitused eelneva kasutajanime alt ja siis teha uus kasutajanimi?
Või kas on lausa kohustuslik kõik eelnevad postitused eelneva kasutajanime alt kustutada, kui on tehtud uus kasutajanimi?
Aina rohkem märkan, et paljud just nii on teinudki. Ja mitte keegi ei keela ega pahanda.
Ja mitte keegi ei anna sellest teada ka. Nii et kui märkan, et mul on kuskil vanas teemas ridamisi postitusi, siis on selge, et vahelt on kellegi postid puudu.
Minu teada varem ei lubatud üldse järjestikku postitada, vaid pidi ootama, kuni keegi on vastanud ja alles siis sai teemat edasi arendada. Kui olid mitu järjestikust posti, siis moderaatorid ihtsalt liitsid need kokku.
Kas nüüd on reeglid muutunud? Erandid on muidugi Exu uudiste teema ja Varjutrolli Atlantise teema ja veel mõned. Ühesõnaga, kas ma võin teha teema, kus algusest lõpuni kirjutan ainult ise nagu näiteks päikeseinsener Ristisõdade teemas? Kas topeltteemade tegemine on lubatud kui on valgustatud teisest küljest ja paremini ja pikemini?
Minul isiklikult ei ole topeltteemade kohta midagi, kui need on paremad kui varasemad teemad.

Juhiksin su tähelepanu sinu apsakale, ei ole Nokitseja(nagu sul algul kirjas oli) ega ka Varjutroll teinud teemat Atlantis!

Vasta
#8
Tänks! Parandan kohe ära!
Vasta
#9
Ei või kustutada oma postitusi massiliselt. Ma tean ka ühte, kes seda uue kasutaja loomise järel teinud on, aga vana tarkvaraga ei saanud seda jälgida, sai märkamatult kustutada. Nüüd jäävad sellised vahele.
Sa paistad teadvat neid hulgem.
Vasta
#10
(29-12-2010, 17:36 )Thorondor Kirjutas: Ei või kustutada oma postitusi massiliselt. Ma tean ka ühte, kes seda uue kasutaja loomise järel teinud on, aga vana tarkvaraga ei saanud seda jälgida, sai märkamatult kustutada. Nüüd jäävad sellised vahele.
Sa paistad teadvat neid hulgem.
Siin on keegi varemgi välja käinud, et kustutamise võimalus üldse ära võtta või see ajaliselt piirata.

Vasta
#11
Kas nüüd hulgem, aga see protsess on siin juba palju aastaid toiminud. Kõik kasutajad ei tulegi enam meelde, kes niiviisi teinud on. Mõnede puhul ka rõõmustasin, et nad oma eelnevad totrused ära kustutasid, ehkki ega nad uue nime all ka suurt targemad pole olnud, vaid saab ju aru, kes on kes. Pikapeale ikka annavad end välja.
Alguses olin hämmastunud, kui keegi uustulija juba paari postituse järgi pöördus minu poole riiakalt ja norivalt ja rääkis minuga nagu oleksime juba ammust aega foorumis suhelnud...Hiljem hakkasin taipama, et vana olija uue nimega.
Oli ka neid, kes vanas foorumis kahe või kolme nime all postitamas käisid. Stiil on ju sarnane - pikapeale tunneb ära!Smile Ootangi juba, et millal nad uude foorumisse pärale jõuavad...Küllap kahe või kolme nime tegemine võtab natuke rohkem aega...Kui avastan, eks ma siis annan teada!



Vasta
#12
(29-12-2010, 17:48 )Müstik Kirjutas: Oli ka neid, kes vanas foorumis kahe või kolme nime all postitamas käisid. Stiil on ju sarnane - pikapeale tunneb ära!Smile Ootangi juba, et millal nad uude foorumisse pärale jõuavad...Küllap kahe või kolme nime tegemine võtab natuke rohkem aega...Kui avastan, eks ma siis annan teada!

Eks selle arvamisega peab ettevaatlik olema. Ise olen käinud foorumis, kus üks liige tõsimeeli uskus, et mina koos kahe teise kasutajaga olen sama isik. Väidetavalt olid meie iseloomude mingid tahud nii sarnased, et tegemist sai olla vaid ühe inimesega. Interneti kaudu vaevalt saab kellegi iseloomu, suhtlemisstiili vmt kindlaks määrata. Samas proovi siis mõnele paranoia käes vaevlevale tegelasele selgeks teha, et kõik tema kahtlusalused on erinevad inimesed.
Vasta
#13
Tuleb ka seda ette. Ise küll pole kellelegi lausa ütlema läinud, et ta on see või teine. Aga naerma ajab teinekord, kui mõni tähtsalt püüab olla keegi teine ja arvab, et ma ei tea, kes ta enne oli. Ka saab paari küsimusega vahele võtta.
Huvid on ju ka uue nime all inimesel täpselt samad. Osaleb ta ka täpselt samades teemades, kui varem.
Pidasin kirjastiili silmas. Igal inimesel on teatud sõnad ja väljendid, mida ta sagedamini kasutab.
Kopid kuskilt tema pika jutu ühe nime alt ja siis teise nime alt - ja ongi selge pilt.
Eriti kerge on isik kindlaks teha siis, kui ta erasõnumeid saadab. Oma erakirja stiili ei viitsita üldse muuta. Olen mitmele kirjutanud, et erakirja eelnevate erakirjadega võrrelda. Kavalamad saavad sellest juba aru ja ei vasta erakirjadele!
Erakirju on aga juba sedavõrd palju kogunenud, et koosta või kataloog stiilinäidetest.Smile
Vasta
#14
Tsitaat:Jõhvikas:Ei tee saladust, et olen varemgi teise nimega foorumis olnud ja siinkohal soovin Müstikule minu eelmise nime mõistatamisel edu!
Miks see uue kasutaja tegemine hea on? Millal järgmine kasutaja tuleb?
Vasta
#15
Ise usun, et ei tulegi uut nime. Igal nimevahetusel on siiski mingi põhjus.
Püüan Sulle oma mõtet edasi anda erakirjas.
Vasta
#16
Vanade postituste ja kasutajanimede muutmisega on minu meelest nii, et see näitab pigem lugupidamatust teiste suhtes ning postitaja teatavat egoismi. Kui sa ei suuda vastutada oma sõnade eest, siis kas on neid üldse vaja alguses kirja panna? Eriti nõme on olukord mingites vanemates teemades, kus mõned geeniused on oma postitused vahelt ära kustutanud ja siis jääb järele hakitud tekst või siis mulje nagu mõni teine kasutaja (kelle poste pole kustutatud) peaks monoloogset vaidlust iseendaga...
Kasutajanimede sage muutmine ja mitme kasutajakonto omamine on minu jaoks madala enesehinnangu ja ebakindluse näitaja - kasutaja ei julge oma tegude eest vastutada ning poeb aeg-ajalt teise kasutajanime taha "peitu" Või siis kasutab oma paralleelseid kontosid oma argumentidele toetavate hinnangute andmiseks.. Teine asi on muidugi see, kui unustad oma passwordi ära ja pole taibanud foorumis töötavat e-posti aadressi kasutada...
Lühidalt, me ei tolereeri sellist käitumist, kuid teatavates olukordades on see mõistetav. Õnneks võimaldab uus tarkvara kasutajate oma postituste kustutamisel vähemalt silma peal hoida.
Vasta
#17
Mis puutub kustutamisse, siis olen täiesti nõus Sinuga!
Muus osas on Sul kahtlemata õigus oma arvamusele, aga kui pead konkreetselt mind silmas, siis oli mul selleks oma põhjus ja seda mitte oma madalast egost tingituna.
Vasta
#18
(01-01-2011, 20:03 )elis Kirjutas: Vanade postituste ja kasutajanimede muutmisega on minu meelest nii, et see näitab pigem lugupidamatust teiste suhtes ning postitaja teatavat egoismi. Kui sa ei suuda vastutada oma sõnade eest, siis kas on neid üldse vaja alguses kirja panna? Eriti nõme on olukord mingites vanemates teemades, kus mõned geeniused on oma postitused vahelt ära kustutanud ja siis jääb järele hakitud tekst või siis mulje nagu mõni teine kasutaja (kelle poste pole kustutatud) peaks monoloogset vaidlust iseendaga...
Kasutajanimede sage muutmine ja mitme kasutajakonto omamine on minu jaoks madala enesehinnangu ja ebakindluse näitaja - kasutaja ei julge oma tegude eest vastutada ning poeb aeg-ajalt teise kasutajanime taha "peitu" Või siis kasutab oma paralleelseid kontosid oma argumentidele toetavate hinnangute andmiseks.. Teine asi on muidugi see, kui unustad oma passwordi ära ja pole taibanud foorumis töötavat e-posti aadressi kasutada...
Lühidalt, me ei tolereeri sellist käitumist, kuid teatavates olukordades on see mõistetav. Õnneks võimaldab uus tarkvara kasutajate oma postituste kustutamisel vähemalt silma peal hoida.


Ma armastan seda naist wink
Vasta
#19
(01-01-2011, 20:32 )Jõhvikas Kirjutas: Mis puutub kustutamisse, siis olen täiesti nõus Sinuga!
Muus osas on Sul kahtlemata õigus oma arvamusele, aga kui pead konkreetselt mind silmas, siis oli mul selleks oma põhjus ja seda mitte oma madalast egost tingituna.
Lihtsalt meele rahustamiseks, ma ei pidanud otseselt sind silmas vaid rääkisin üldiselt sellest, mis mulle foorumis oldud aja jooksul silma on hakanud...
Vasta
#20
Elisele jutule täienduseks. Siin majas on minu meelest täheldatav ka see, et kuna paljud saabuvad siia olles ise veel
suht rumalad siis aetakse kokku sellist verbaalset saasta, et hiljem on endalgi häbi lugeda. Olukorda siis lahendatakse
kustutamistega või uue konto tegemisega püüdes alustada siis nö "puhta lehena". Siit oleks minul ka üks otsene
ettepanek - kas oleks võimalik POSTITUSE kustumiase TÄIELIK keelamine? Ehk siis kui isik kustutab oma posti siis ei
kao viide sellele täielik vaid jääb maha "marker" mis näitab, et selles kohas on olnud postitus. Ei ole vist eriti oluline,
et näha jääks kasutaja nimi. Lihtsalt kitsas riba kus kirjas postituse kuupäev ja postituse number. Nagu siin Müstik
on juba korduvalt kurtnud, et vahest on olnud rumal tunne kui vaatad oma nii 10 postitust reas kus vaidleksid nagu
iseendaga. Selline variant teeks ka uuele tulijale selgeks, et Müstik (vabandust Müstik - see on näitena wink ) ei põe
mingit haigust, et vaidleb seosetult iseendaga. Nii, et kuidas oleks selle "tühja postituse" ideega? Teostatav? Ei?
Vasta
#21
Müstiku nime kasutamine näite ilmestamiseks on natuke halb valik. Ta ise armastab ju ka enda poste kustutada...
Mõnikord päästab taolised kustutamised teiste tsiteeringud, aga seda muidugi mitte alati. Pealegi on üsna tüütu lugeda kui tsiteeritakse pikki tekste.

Tundub, et ainuke lahendus olekski, et keelata kõik kustutamised. Läbu kustutavad moded-adminnid nagunii ja kui tõesti on mõnel kasutajal vaja mõnda teksti kustutada, siis pöördub lihtsalt juhtkonna poole.
Vasta
#22
Exu pakutav lahendus oleks teoorias suht ok. Kui on nt pool teemat ära kustutatud, siis mitte ei jääks 20 kirjet maha, vaid 1 kirje, et siin oli 20 postitust.
Aga niisama postituste kustutamist keelama ei hakka. Tekitab jubedalt läbu. Pärast postitamist võiks ju vahetu kustutamine suht normaalne olla. Mõtled viimane hetk ümber, et ei taha ikka seda kirjutada, või kogematta läks valesse kohta midagi. Ja kui keegi paistab silma ülearuse kustutamisega, siis saab mingi personaalse keelu välja mõelda ning postitusi saab uue tarkvaraga ka taastada.
Vasta
#23
(01-01-2011, 17:41 )Jõhvikas Kirjutas: Ise usun, et ei tulegi uut nime. Igal nimevahetusel on siiski mingi põhjus.
Püüan Sulle oma mõtet edasi anda erakirjas.

Põhjus põhjuseks, aga kui sul midagi salata ei ole ja oled aus inimene, siis oleks ju kena kui ütleksid kõigile, mis nime all sa siin varem olid.
Paljud on uued kasutajanimed teinud ja ka öelnud siis, kes nad varem olid.
Samas tahaksin teada, kas ka sina kustutasid oma postitused eelneva kasutajanime alt ära? Ja kui sa seda tegid, siis mis põhjusel?
Mina pole eales kustutanud midagi niiviisi, et kellegi teise postide mõte arusaamatuks jääks. Peamiselt olen postitanud ainult pahna. Vastuseid tülikatele norimistele, mis hiljem uustulijatele enam arusaadavad ei ole.
Erand oli ordude kohta käiv salateave, mida olin sunnitud tegema. Aga nende postide järgi ei olnud nagunii keegi midagi kirjutanud, nii et keegi ei kannata seeläbi.


Vasta
#24
(02-01-2011, 12:16 )Müstik Kirjutas:
(01-01-2011, 17:41 )Jõhvikas Kirjutas: Ise usun, et ei tulegi uut nime. Igal nimevahetusel on siiski mingi põhjus.
Püüan Sulle oma mõtet edasi anda erakirjas.

Põhjus põhjuseks, aga kui sul midagi salata ei ole ja oled aus inimene, siis oleks ju kena kui ütleksid kõigile, mis nime all sa siin varem olid.
Paljud on uued kasutajanimed teinud ja ka öelnud siis, kes nad varem olid.
Samas tahaksin teada, kas ka sina kustutasid oma postitused eelneva kasutajanime alt ära? Ja kui sa seda tegid, siis mis põhjusel?
Mina pole eales kustutanud midagi niiviisi, et kellegi teise postide mõte arusaamatuks jääks. Peamiselt olen postitanud ainult pahna. Vastuseid tülikatele norimistele, mis hiljem uustulijatele enam arusaadavad ei ole.
Erand oli ordude kohta käiv salateave, mida olin sunnitud tegema. Aga nende postide järgi ei olnud nagunii keegi midagi kirjutanud, nii et keegi ei kannata seeläbi.

Müstik, sa palun loe hoolikamalt eelnevaid poste. Ma ei ole oma postitusi kustutanud! Pole vajadust.
Kui oleksin oma poste massiliselt kustutanud, siis ma sellekohapealt sõna ei võtaks.

Tegelikult on teema kasutajanime muutmisest.

Tsitaat:aga kui sul midagi salata ei ole ja oled aus inimene, siis oleks ju kena kui ütleksid kõigile

Mis asi see siis veel on, kui mitte ausus, kui teatasin kõigile, et on olnud ka enne kasutajakonto? Liiga uudishimulik oled Smile

Vasta
#25
(02-01-2011, 10:47 )Jõhvikas Kirjutas: Müstiku nime kasutamine näite ilmestamiseks on natuke halb valik. Ta ise armastab ju ka enda poste kustutada...
Mõnikord päästab taolised kustutamised teiste tsiteeringud, aga seda muidugi mitte alati. Pealegi on üsna tüütu lugeda kui tsiteeritakse pikki tekste.

Jah, teema on kasutajanimede muutmisest, aga sa ise hakkasid rääkima postide kustutamisest.
Ja ehkki sa kustutasid juba teisest teemast ära, et oled teinud uue kasutajanime, on mul sinu postitus salvestatud:

Algselt postitas Jõhvikas:
Ei tee saladust, et olen varemgi teise nimega foorumis olnud ja siinkohal soovin Müstikule minu eelmise nime mõistatamisel edu!

Ma ei ole üliinimene ja sellepärast juhtub ikka, et keegi või miski ajab tigedaks. Selle uue foorumi plussiks on see, et saab ebameeldiva tegelase ebasoovitavate inimeste nimekirja panna. See võimaldab vältida erakirju ja ka foorumis ei näe siis enam vastavas nimekirjas olija postitusi.

Ja hetkel olengi dilemma ees, et kas kohe või ootan ära järgmise tigeduse hetke, mil pean Müstiku ebameeldivate inimeste nimekirja panema.


Nii, et sa siis pane mind ebameeldivate inimeste nimekirja, kui soovid, aga ära rohkem käi siin mind solvamas ja õrritamas. Kusjuures see sinu pikk triangel minu aadressil tuli nagu selgest taevast, ilma et meil sinuga mingitki kana oleks siin eales kitkuda olnud.
Ja kelle nime all sa varem olid - see on sul ikka alles vastamata. Kas sul on tõesti midagi musta hingel, et sa ei saa seda avaldada?
See oli sul muuseas kuskil neljas post selle nime all ja juba teatad, et sind ajab miski tigedaks!?
Oled üldse para-huviline või tulidki ainult taas siia foorumisse end välja elama?




Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kasutajanime all olev tekst Thug 6 3,165 09-06-2008, 09:43
Viimane postitus: Estkitty

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat