Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palun abi.
#1
Nii, asi on siis selles on olen vägavägaväga ebakindel oma keha ja välimusega. Ma ei suhtle inimestega, hoian eemale ja teen endale haiget enesevihkamise t6ttu. (l6igun, ja selliseid sarnaseid asju)

Kuna mul pole s6pru (sest hoian k6igist eemale) siis olen koguaeg internetis ja leidsin sellise asja nagu Wish Spell, siin : http://www.spellsandmagic.com/Wish_spell.html

olen kuulnud et seda on paljud kasutanud ja saanud mida tahtsid ..ja ma m6tlesin seda kasutada selleks, et enda välimuse eelk6ige endale meeldivaks muuta. nagu esimene asjana m6tlesin proovida pikki juukseid, ja siis veel umbes 4-5 asja on mida tahaksin, ja k6ige viimasena et vanaema terveks saaks sest ma ei julge nii tähtsat asja kohe esimese katsega proovida.

igatahes, probleem on selles et ma kardan 'Be careful what you wish for, it can come in any way' selle lause t6ttu et midagi v6ib kellegiga juhtuda. Kas keegi usub et see loits v6ib t6esti m6juda? ma oleks niiii 6nnelik kui see t6esti töötaks
nojah, te arvatavasti m6tlete et miks ma siis ei proovi aga nagu, kui see t6esti töötaks siis ma ei julge selle be careful what you wish for, it can come in any way t6ttu. näiteks kui keegi soovib 100 krooni siis see kas ilmub ta ette v6i ta jääb auto ette ja siis leiab selle nina alt (see oli lihtsalt näide :D) arvate et see loits töötaks? ja kuidas?

jään vastuseid ootama :)
Vasta
#2
Kõige paremad loitsud on sinu soovid , mis tulevad südamest.
Ebakindlus tuleneb võibolla sellest, et oled endale liig kitsapiirilised ideaalid seadnud. Kõik inimesed on ju erinevad nii oma iseloomult kui ka välimuselt. Lepi iseendaga ära- siis saab kõik korda.
Vasta
#3
Sellised teemad on siin juba olemas:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1...1#pid98318
http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...#pid100975

Ning leiad veel, kui otsid Otsingu kaudu kasutades märksõnu nagu Loits, Maagia, jne.
Vasta
#4
Nazz - no on jah selliseid teemasid aga ma rääkisin just sellest teatust loitsust.

Halo - sul v6ib 6igus olla aga see on nii raske, ma ei suuda.
Vasta
#5
Ole soovidega ettevaatlik.Kõige pealt pead ennast armastama hakkama kui võtad midagi sellist ette.See ei ole mäng.
Armastust.
Vasta
#6
Kulla kallis Brett, saa palun aru sellest, et need lehed ei ole mul välja pakutud selleks, et sinu loitsust rääkida, need on pakutud selleks, et saaksid uurida ise järele kas keegi on juba midagi sarnast teinud (saad ju paremat infot isiklikelt kogemustelt), et saaksid teada mida soovimisloitsud üldiselt endast kujutavad ja mis nendega kaasneb.
Loitsude mõjud, töökindlused, tagajärjed ja kõik muu sõltub rohkesti loitsu liigist, mitte loitsust endast.
Samuti on nendel välja toodud linkidel tekste kuidas loitsud endal tööle panna üldse.
Tee endale ennem põhitõed selgeks. Nagu näiteks pane järgmist kõrva taha: Loitsud mõjuvad sama palju, kui sa usud sellesse loitsu. See on üks väikene tera sellest infost mida leiad antud lehtedelt.
Minu soovitus... Viska see loits nurka... Vii kurssi ennast maagia maailmaga ja pane kõrva taha, et tugevaimad on ikkagi need mis on ise loodud...
Vasta
#7
Brett, loitsudega enesekindlust ei saa.
Selleks tuleb ise tegutsega.
Inimestega suhtlemine pole mingi asi mida peaks kartma...proovi =)
Sa pole oma välimusega rahul...võib olla tuleneb see alaväärsus kompleksist.Nt mina ei julge laulda(Kõik laulmis tunnid on selle pärast kahed)Kompleksidest tuleb lahti saada kuidagi moodi.
Sa vihkad iseennast?Sa pead teada saama miks sul selline tunne on.Vaata oma sisse ja ürita aru saada.Sest mõned inimesed vihkavad teisi inimesi mitte millegi eest.Ilmselt on ka olemas inimesi kes vihkavad iseennast mitte millegi eest.
Ürita siis mõelda mida sa oled teinud et ennast vihkad.Ja kas see tegu on väärt üldse vihkamist.
Aga tõsiselt sa oled kindlasti seda mitmete inimeste käest kuulnud ja ma ütlen veel:
Palun ära lõigu ennast.See ei lahenda midagi.
Võib olla pakub see sulle mingit rahuldust või paneb sind muresid unustama.Nagu alkohoolikud joovad et mured unustada.See ununebki seni kuni purjud ollakse.Aga kui sa kaine ollaks siis märgatakse et mure polegi kadunud vaid on ikka alles.Mure ei kao mõnuaineid tarvitades...Muidugi see ei tähenda et sul oleks mingi mure või sa oleksid alkohoolik Smile
Aga kui sul mure on tuleb sul hakata seda lahendama.Mõjuv mure on juba see et sa ennast vihkad.
Nagu näed siis loitsud alati ei aita.
Ma tõesti loodan et see aitas sind kuidagi moodi ja anna andeks kui ma sinu kohta midagi valesti öelnud olen eks.
Aga õnn kaasa sulle siis Smile
Vasta
#8
Ei tööta.
Aga on üks mis töötab:

hakka trenni tegema, käi jooksmas.

(Ka palju meeldivam viis oma keha "piinata" wink )
Vasta
#9
Omra: aga seda loitsu tahangi kasutada selleks et näha kas ma hakkan ennast armastama kui muudan ennast selliseks nagu olla tahan Smile

Nazz: okei, aga jah, aitäh sulle soovituse eest (:

frostsprarrow: nja...ma ei tea, ma lihtsalt elan l6ikudes oma viha enda vastu iseenda peal välja. ma tean et see on vale ja ei ole mingi lahendus aga see on ainuke sobiv lahendus minu jaoks mida ma välja m6elda oskan.
aitäh abi eest Smile
Vasta
#10
Mugen: no aga siis ma näen peeglist kui jube ma välja näen peale trenni ja sellega kaasneb nii palju jamamist. teised ka tee peal ka näevad ja ma ei talu üldse kui inimesed mind vaatavad...
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas Brett
Mugen: no aga siis ma näen peeglist kui jube ma välja näen peale trenni ja sellega kaasneb nii palju jamamist. teised ka tee peal ka näevad ja ma ei talu üldse kui inimesed mind vaatavad...

Peeglisse vaatamine on muideks täiesti kahjulik tegevus, seepärast et peeglid valetavad. Näitavad kesta ja sedagi moonutatult.
P.S. Inimestel on endaga nii palju tegemist, et keegi ei vaata sind, ei huvitu sinust, kui sa seda just ise jubedalt ei soovi. Enamus inimesi on üksteise jaoks nähtamatud.
Vasta
#12
ma ei teagi. t6si on see küll et inimesed üksteist ei märka enam..ma olen kuulnud et nii paljud teevad enesetapu et keegi l6puks neid märkaks. minu arust peeglid ikka näitavad milline inimene välja näeb , aga aitäh siis :)
Vasta
#13
Peeglid on omamoodi vanglad.
Seda teati juba ammu-ammu, isegi Narkissose müüt on sellest teadmisest tulnud.
Inimene, kes liiga palju oma "kesta" peale mõtleb, satub selle vangi,
hakkab tegema asju ainult selle nimel. Ta ei suhtle enam teiset inimestega selleks, et teistega suhtlemine lihtsalt tore on, vaid ainult selleks, et teada saada missugune ta teistele paistab. Otsib igalt poolt vaid oma peegelpilti ja kinnitust, et ta teistele meeldib.

P.S. Samast sõnast kui narkissos, tuleneb ka sõna narkoos. Kunstlik uni.
Vasta
#14
Võin öelda, et käisin sarnast rada pidi mõnda aega...

Esiteks, sa lihtsalt pole endale selgeks teinud, mida sa täpselt teha tahad.
Ütle üks hobi või praktiline tegevus, millesse sa võid tundideks uppuda ning millega sa tõesti korralikult hakkama saad. Ei tule ühtegi? Vot.
Ehk siis, otsi endale lihtsalt tegevust. Midagi, mida sa tahaksid teha. Süvene sellesse tegevusse, hari end sellel alal ning kõik probleemid vaikselt hajuvad lihtsalt ära. Ei usu? Jälgi inimesi, kes on suurepärased suhtlejad ja enesekindlad. Mis on neil ühist? Nad teavad, mida nad teha tahavad ning mis suunas liikuda (iseasi kui hea või halb see suund mõne jaoks on).

Teiseks, sa oled alles noor. Selles eas teiste inimestega ühele lainele saamine ongi tsipa keerulisem.

Pole vaja mingeid loitse ega maagiat, tegemist on täiesti loomuliku probleemiga, mille peale noor kogenematu inimene ei tule. Natuke rohkem usku endasse ning ära liialt viga tee endale.
Vasta
#15
Oleks asi vaid nii lihtne, et lausud loitsu ja selle mida soovid ning asjad hakkavad taevast alla kukkuma...
Kahjuks aga on maailm üks suur põhjuste ja tagajärgede hunnik, kus tagajärjed ise veel on miljoni muu tagajärje põhjuseks...ja nii see ahel ulatub minevikust tulevikku, pärinedes algselt aegade algusest...et soov täituks vaid soovimise tõttu oleks vaja muuta tervet universumit ja kogu maailma toimimise viisi...
Üldiselt on küll nii, et kui midagi väga soovid ja ihaldad, siis mõnikord ka see soov saab ka tõeks...paraku ei juhtu see täitumine lihtsalt kodus istudes ja oodades, vaid ikka kurja vaeva ja higi nähes...
Enne kui lausud loitsu ja sätid ennast ootama(see võib võtta igaviku), mõtle, mis see on mida tahad ja kas pole ise võimalik midagi ära teha - aita ennast ise, kuna "There ain't no such things as free lunches"...

Vasta
#16
Läbi loidsu ei saa enast muuta see toob ette arvamatud tagajärjed.Kui soovid millegi vaimsega tegeleda siis esimene soovitus oleks hakka mediteerima. Mõtle (proovi mõelda) headest ja ilusatest asjadest -hetkedest siis näed ,et neid loitse ei lähe enam vaja.
Armastust
Vasta
#17
teil on k6igil 6igus.

muide, see narkissos, kuidas sellest lahti saab?

ma tean et ma m6tlen liiga palju kuidas ma välja näen ja peegel absoluutselt igalpool kaasas. paljud arvavad et sellised inimesed on enesekesksed aga ma ei ole, ma vihkan kuidas ma välja näen ja kardan et teised ka. ma tegelt ei suhtlegi inimestega eriti. ja mul ei olegi hobisi, kunagi lugesin niii palju aga nüüd enam ei tee seda, ma ei tea miks. proovin vahest aga huvi kaob ära poole pealt. selline tunne on et kui ma endale meeldiks ja oleks oma välimusega rahul, kas meigi v meigita siis ma saaksin olla mina ise ja inimestega suhtlema hakata ja niiöelda elama hakata. mul oleks elu nagu pausi peal.
Vasta
#18
Vaevalt sa kole oled.. võib-olla liiga kriitiline enese suhtes? Ise olin ka üsna kriitiline, kuid kõik mis mina enda juures negatiivseks pidasin jäi teistel täitsa märkamata.. kui sa käitud enesekindlalt ja lihtsalt oled, siis ei saa keegi aru, et sul midagi viga on Smile

Tervislikud eluviisid aitavad sul looduslikult parandada välimust (tervislikult söömine, piisav liikumine, mõned hobid mis sulle meeldivad (joonistamine, käsitöö, jooksmine, musitseerimine vms)). Soovitan tegeleda ka mediteerimisega ja hakka ennast armastama nii nagu sa oled - see likvideerib selle nn. "vea".

Võta omale mingi kindel siht ja sa saavutad selle, kui oled piisavalt järjepidav.
Mina arvan, et enamus netis levivad loitsud on placebo effect - sa usud, et see toimib ja muutud enesekindlamaks vms. Kõik see on võimalik saavutada ka teadlikult, kui sa endasse usud ja teed selle nimel tööd.

Igal inimesel on väikeseid ebatäiusi. Ei maksa uskuda meediat, mis näitab ainult photoshopitud pilte.. kuulsuste kallal töötavad dieedi spetsialistid, erakokad, treenerid, stilistid jpt. Kõik selleks, et varjata nende tõelist palet. Mõttetus..


Soovin sulle edu!
Päikest!Laugh
Vasta
#19
Eks ma proovin :)

Aitäh ^^
Vasta
#20
aa, ja selles et kas ma olen liiga kriitiline endas olen, ma ei oska vastata, sest minu arvates on k6ik mis minu juures valesti on, täitsa p6hjendatud ja mitte liiga kriitiline . mulle on muidu koolis 6petajad ka öelnud seda..
Vasta
#21
Ainult sina saad ennast aidata. Ära tugine teiste peal, proovi olla iseseisvam.
Vasta palun nendele küsimustele :
1. Kui vana sa oled ?
2. Kus sa elad ?
3. Kas sa sündisid suure kondiga või oled pikkamööda ülekaaluliseks muutunud ?
4. Kuidas sul koolis läheb, keskmine hinne tänase seisuga, arvestades kõiki õppeaineid ?
5. Kas sa sööd rohelist ja jood teed või meeldivad sulle pigem kiirtoidud nagu friikad, kuidas magusaga lood on, kui palju šokolaadi sa nädalas sööd ?
6. Proovid sa kaasa minna riietumisstiilidega oma klassis/koolis või kannad sa enda maitse järgi riideid ?
7. Oled sa napisõnaline või suudad sa inimestega vesteleda üle viie minuti ?
8. Millist õppetehnikat sa kasutad, meeldib sulle lugeda või ammutada informatsiooni kuulamise teel, kui sa koolis tööks valmistud, siis kas sa loed materjali läbi mitu korda või koostad endale kokkuvõtte Või ei suuda sa korralikult õppida, kool tundub raske ja stressikas ?
9. Kuidas sa oma vanematega suhtled ? Vanavanematega ? Mitu lähedast inimest sul on, kellele sa räägid asju, mida tavaliselt hoitakse enda teada ( Nagu saladused, piinlikud kogemused ja hingeelu ).
10. On sul pikad juuksed või lühikesed ? Mis värvi silmad ?
11. Kui kaua sa õhtuti magad ? Mis kellast sa magama lähed ?
12. Kas sa tunned ennast ebamugavalt, kui hommikul kooli minnes on kooli ees inimesed, kellest sa pead tingimata mööda minema ja sa tead, et nad sind vaatavad ?
13. Mitu korda päevas sa peegli ees oled ? Kas hommikuti sätid ennast ?
14. Oled sa kunagi proovinud meditatsiooni ?
15. Millist muusikat sa kuulad ? Mis keelset ? Sünget või rahulikku ?
16. Kui palju sind koolis kiusatakse ? Kas mõnes tunnis olles tundub sulle, et kõik on sinu vastu ja nad meelega teevad sinu olemise raskeks ?
17. Oled sa kunagi kellegagi kakelnud ? Ropendad sa tihti ? Solvud sa kiiresti ? Meeldib sulle kriitiliselt teiste ütlemisi ja tegusid kommenteerida ( Kas mõttes või avalikult ) ?
18. Kui laisk sa oled, kui korras su tuba on ? Kui keegi võõras sinu tuppa präegu astuks, siis mida ta kõigepealt märkaks ? Oled sa oma toale luku pannud ?
19. Kuidas kofeiini,nikotiini, alkoholi ja/või psühhotroopsete ainetega lood on ?
20. Oled sa meditsiinilisi tablette võtnud ? Anti-depressandid jne
21. Kodus vägivalda pole ? Isal ja emal tööd on ? Jagad sa oma ruumi venna/õega ?
22. Oled sa kunagi poissi suudelnud ? Intiimsuhted ?
23. Milline on sinu ideaalne sõber ? Ideaalne partner ?
24. Oled sa oma juukseid värvinud ? Silma värvi muutvad läätsed ? Kehaläbistused ? Tatokad ?
25. Miks sa arvad, et teised sind vihkavad/põlastavad ? Oled sa sattunud piinlikesse olukordadesse nende ees, koolis ? Higi hais, sõnavääratused, koperdamine, ninast konnu väljas või pepupragu nähtaval kui istud... mida iganes veel.
---------------------
Vasta palun Ausalt kõigile küsimustele, ja palun vormista korralikult ning proovi nii selgelt ja grammatiliselt korrektselt vastata kui võimalik. Tee nii, et on küsimus ja siis sinu vastus sellele ehk kopeeri need küsimused endale arvutisse näiteks ja kirjuta igaühe alla enda vastus.

Siin on sulle testid, mis aitavad sind mingil määral. Sa saad aru mis sul viga on, kui sul midagi viga on ning oskad ennast muuta lähtudes nendest tulemustest.

Depressiooni test :
http://www.inimene.ee/index.php?sisu=tes...art_test=1

Psühhotüübi test :
http://www.dolphindream.planet.ee/ptest.php

Vasta
#22

1. Kui vana sa oled ? Ma olen 14.
2. Kus sa elad?
3. Kas sa sündisid suure kondiga või oled pikkamööda ülekaaluliseks muutunud ? Ma ei ole ülekaalus, aga ma näen jube välja sellisena, näen palju paksem välja kui kaal on.
4. Kuidas sul koolis läheb, keskmine hinne tänase seisuga, arvestades kõiki õppeaineid ? Ma ei teagi. Pole ammu kontrollinud ja ausalt öeldes ei ole üldse kooliga tegelenud viimasel ajal.
5. Kas sa sööd rohelist ja jood teed või meeldivad sulle pigem kiirtoidud nagu friikad, kuidas magusaga lood on, kui palju šokolaadi sa nädalas sööd ? Söön rohelist, teed ei joo. Mulle ei meeldi kiirtoidud eriti, ja need ei ole mulle eriti kättesaadavad ka, sest ma söön seda mis kodus olemas on. Shokolaadi söön korra nädalas umbes.
6. Proovid sa kaasa minna riietumisstiilidega oma klassis/koolis või kannad sa enda maitse järgi riideid? Enda maitse järgi riideid, mulle ei meeldi kui k6ik samamoodi riides käivad.
7. Oled sa napisõnaline või suudad sa inimestega vesteleda üle viie minuti? Mulle meeldib rääkimine aga ma olen häbelik. Kui on palju inimesi, näiteks klassis v6i midagi, siis ma ei räägi. Kui olen kellegagi kes mulle meeldib siis ma räägin palju.
8. Millist õppetehnikat sa kasutad, meeldib sulle lugeda või ammutada informatsiooni kuulamise teel, kui sa koolis tööks valmistud, siis kas sa loed materjali läbi mitu korda või koostad endale kokkuvõtte Või ei suuda sa korralikult õppida, kool tundub raske ja stressikas? Mitte kumbki. Ma käin koolis aga nagu istun tunnis, kritseldan, kui 6petaja midagi küsib ja ma ei oska vastata, mis tal ikka teha on? Koolis nagu lihtsalt olen siis, tühi koht.
9. Kuidas sa oma vanematega suhtled ? Vanavanematega ? Mitu lähedast inimest sul on, kellele sa räägid asju, mida tavaliselt hoitakse enda teada ( Nagu saladused, piinlikud kogemused ja hingeelu ). Ema ja kasuisaga tülitsen koguaeg. Perekonnaga ei suhtle, ainult vanaemaga aga ta elab teises riigis nüüd. Saladused on hoidmiseks ju, milleks ma neist kellegile rääkima peaksin? On inimesi kellele rääkisin aga enam ei suhtle.
10. On sul pikad juuksed või lühikesed ? Mis värvi silmad ? 6lgadeni juuksed ja sinised silmad.
11. Kui kaua sa õhtuti magad ? Mis kellast sa magama lähed ? Kuidas kunagi. M6ni 6htu jään kell 19:00 magama, teine kord olen terve öö üleval, v6i siis kuskil kahe paiku.
12. Kas sa tunned ennast ebamugavalt, kui hommikul kooli minnes on kooli ees inimesed, kellest sa pead tingimata mööda minema ja sa tead, et nad sind vaatavad ? Jah.
13. Mitu korda päevas sa peegli ees oled ? Kas hommikuti sätid ennast ? Ei loe kordi aga palju. Sätin ja.
14. Oled sa kunagi proovinud meditatsiooni ? Jah, ma ei suuda keskenduda sellele.
15. Millist muusikat sa kuulad ? Mis keelset ? Sünget või rahulikku ? Igasugust, tavaliselt ingliskeelset ja nii rahulikku kui ka sünget.
16. Kui palju sind koolis kiusatakse ? Kas mõnes tunnis olles tundub sulle, et kõik on sinu vastu ja nad meelega teevad sinu olemise raskeks? Mind ei kiusata, rohkem ignoreeritakse. Mind see ei häiri ka.
17. Oled sa kunagi kellegagi kakelnud ? Ropendad sa tihti ? Solvud sa kiiresti ? Meeldib sulle kriitiliselt teiste ütlemisi ja tegusid kommenteerida ( Kas mõttes või avalikult )? S6nadega olen aga vägivaldselt ei ole. Ei ropenda. Ei solvu üldse, isegi kui peaks. Ei meeldi, k6ik teevad ja ütlevad mida tahavad.
18. Kui laisk sa oled, kui korras su tuba on ? Kui keegi võõras sinu tuppa präegu astuks, siis mida ta kõigepealt märkaks ? Oled sa oma toale luku pannud ? Ma ei korista siin eriti, väike tuba aga päris korras. Nad märkaks voodit sest see on k6ige suurem objekt siin. Mul ei lubata lukku panna, muidu oleks pannud.
19. Kuidas kofeiini,nikotiini, alkoholi ja/või psühhotroopsete ainetega lood on ? Ma ei tee narkotsi ja ma ei joo. Suitsu teeks kui suitsu oleks.
20. Oled sa meditsiinilisi tablette võtnud ? Anti-depressandid jne Rahusteid olen kunagi.
21. Kodus vägivalda pole ? Isal ja emal tööd on ? Jagad sa oma ruumi venna/õega ? Ema solvab koguaeg aga keegi ei löö kedagi enam. Kasuisal on töö, emal ei ole, ja päris isast pole kuulnud 8 aastat. Ei, mul ei ole 6de ega venda.
22. Oled sa kunagi poissi suudelnud ? Intiimsuhted ? Suudelnud olen, mitte midagi muud.
23. Milline on sinu ideaalne sõber ? Ideaalne partner? Keegi lihtne ja omapärane, tark, huvitav, hea huumorisoonega, l6bus, julgeks riske v6tta, armas. See käib m6lema, nii s6bra kui ka partneri kohta.
24. Oled sa oma juukseid värvinud ? Silma värvi muutvad läätsed ? Kehaläbistused ? Tatokad ? Juukseid olen värvinud, läätsesid ei ole, panin endal haakn6elad k6rvadest läbi ja tatoveeringuid ka pole.
25. Miks sa arvad, et teised sind vihkavad/põlastavad ? Oled sa sattunud piinlikesse olukordadesse nende ees, koolis ? Higi hais, sõnavääratused, koperdamine, ninast konnu väljas või pepupragu nähtaval kui istud... mida iganes veel. V6ibolla sest ma ei ole nii seltsiv. Ma ei tea täpselt. Ma olen ebakindel ja kui midagi küsida siis punastan ja ei oska öelda midagi. Ma vihkan oma nahka ja nägu ehk siis üritan seda peita.
:)
Vasta
#23
Väga hea, nüüd sa tead endast midagi. See oli kõik sinu enda jaoks, mõnikord aitab see, kui sa teed endast kokkuvõtte ja hakkad siis järge ajama näpuga, mis viga on, kuidas parandada ja mida muuta. Inimeseks olemine tähendabki sotsiaalsel tasandil just seda, et sa pead oskama kohaneda keskkonnaga ja end muuta. Ma mõtlen just keha, mitte mõttemaailma.

Tee nüüd ära psühhotüübi test ja loe natuke veel endast. Kõiki inimesi saab grupeerida ja liigitada, täida test ja vaata kes Sina oled wink
Test on siin :
http://www.dolphindream.planet.ee/ptest.php
Vasta
#24
Brett.. aitähh sulle! =)
Sain siit nii palju vastuseid küsimustele mida ei oleks ise julgenud küsidagi...
ma sain siin lehel olles viimase 10min jooksul rohkem abi ja tuge kui viimase aast-kahe jooksul ükskõik kust..

Kõigile suured tänud =)Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  vajan abi :) lillu da boss olenn xd 1 1,782 21-01-2012, 18:59
Viimane postitus: excubitoris
  Abi palun.Kummitus? IrisMoon 4 3,712 05-10-2011, 14:23
Viimane postitus: Marax
  Kurb lugu paluks abi! dragon 10 6,225 12-02-2011, 20:00
Viimane postitus: OuijaFan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat