Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psüühika test
#1
http://home.conceptsfa.nl/~rdwinter/index1.htm


seal programm genereerib 1sid ja 0e.
mida kasutaja peab tegema, on liikuva tulba mõjutamine mõttejõul et see võimalikult paremale läheks... andke teada oma skooridest.
Vasta
#2
Final skoor oli 21 aga ma vahepeal ei tegelenud üldse sellega ja asi läks ikka edasi Laugh

proovige parem saada punane joon vasakule.. täiesti võimatu tundub Laugh asi läheb ise paremale.. vasakule ei lähe..

[Teadet on muutnud 10-7-2004 postitaja fyb]
Vasta
#3
ma katsetasin esialgu niisama... kaks korda panin tööle ja läksin minema ise. tagasi tulles oli kord -1 ja teinekord +1

siis proovisin ise mõjutada... ei tulnud hästi välja... koguaeg oli 6 ja 7 vahel... siis hakkasin mõtlema selle serveri peale kus too programm asub ja mõtlesin kuidas ma mõjutan seda serverit.

ja kae kuradit... muudkui aga tõusis ja tõusis... läks juba teisele lehele...
Vasta
#4
Laugh.. mul vilksatas maximum 28 ära ja lõpuks vajus ikka 21 juurde.. lükkasin mõttes joont .. ei tea palju siin mõttejõud mängus oli Bleh


oh! Smile midagi huvitavat.. lükkasin punase joone vasakule nii et lõpp skoor oli -26

[Teadet on muutnud 10-7-2004 postitaja fyb]
Vasta
#5
Te vaadake, significance ehk olulisus on näiteks minul väga madal - 0,2, see tähendab, et 80%-lise tõenäosusega kehtib minu tulemus - 14. Ühesõnaga kui teie significance on umbes 0,05, siis loetakse teie tulemust statistiliselt tõenäoseks.. minu tulemus ei ole statistiliselt oluline.. vähemalt suure tõenäosusega mitte..

Natuke statistika teooriat teile Smile
Vasta
#6
Nujah...irwens. Ma pöörasin pea vasakule , vaatasin kuidas Barrichello kvalifikatsiooni sõitis(F1), siis vaatan korraks ekraanile...ja wow, punane joon on on 30-e peal!!! Vot, ma nii kõva eit, et suudan joont liigutada ilma sellele keskendumataLaugh
Vasta
#7
http://www.hot.ee/atdesign/vastus.jpg
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
http://www.hot.ee/atdesign/vastus.jpg

Mul põhimõtteliselt sama
Vasta
#9
Oli -11, teine kord +15 ja siis+ 26, mitu korda - 1 ja+1 vahel., nii, et kas on vöimed köikuvad vöi test jama.
Vasta
#10
....või on test juhuslikkusele üles ehitatud.

Tegelikult mind huvitaks, kuidas pannakse arvuti juhuslikult nulle ja ühtesi genereerima. Mis on selle juhuslikkuse aluseks. Ma tean, et mõnel pool on juhuslike arvude jada lihtsalt pikk jada, mis hakkab millalgi korduma.
Vasta
#11
pea valutab nyyd jälleBleh
Vasta
#12
mina ka seda selle testi värki ei usu, kuna ise ei mõjutanud nagu midagi, õigemini ma ei suudagi Bleh aga see joon oli ühe testi korral -26 siis vahepeal olid veel igast arvud ning kõige kõrgem tuli +27 et kuidas saab see test ise nii kõikuda või midagi, võibolla ma ei saa sellest tehnikast aru või midagi ning samuti, mis põhimõttel see test töötab nagu Thorondor küsis.....
Vasta
#13
ma ise ka ei oska selle testi kohta midagi arvata. mina isiklikult mõtlesin värvile, ning siis vastavalt sellele, kummale värvile mõtlesin, tuli keskmiseks 9. ma ei suuda mõelda sellele nii, et tahan seda vasakule või paremale nihutada.
Vasta
#14
võimalik, et see test kujundab kuidagi sind ennast alateadvuse kaudu. endal hakkab koguaeg pea valutama sellest testist, ning hingamine ka aitab kaasa sellele. äkki on jälle lihtsalt yks alateadvuse trikk?
Vasta
#15
http://www.fourmilab.ch/rpkp/experiments/

http://www.mdani.demon.co.uk/para/pktest1.htm

minu läheb pea paksuks ja juhuslikkuse teooriale ma vastu pole seni saanud Smile

[Teadet on muutnud 11-7-2004 postitaja levis]
Vasta
#16
sellist testi ma küll ei usu
põhimõtteliselt saab sellise programmi ka kõige lihtsamate programeerimise programmigega valmis teha

Kui me suudame seda joont liigutada siis miks ei suuda me mõnda suvalist joont liigudada:s

[Teadet on muutnud 15-7-2004 postitaja walker112]
Vasta
#17
programm genereeerib täiesti suvalt kas ühe või nulli ja kui tuleb üks siis joon nihkub paremale.. kui joon läheb kaugele paremale siis järelikult programm kas genereeris kogematta palju ühtesi või su mõttetegevus mõjutas asjade käiku
Vasta
#18
See on täielik jama. Vaevalt, et inimene oma mõttejõuga java applete mõjutama hakkab Smile
Vasta
#19
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
programm genereeerib täiesti suvalt kas ühe või nulli ja kui tuleb üks siis joon nihkub paremale.. kui joon läheb kaugele paremale siis järelikult programm kas genereeris kogematta palju ühtesi või su mõttetegevus mõjutas asjade käiku

aga sa tahad siis öelda et ma oma mõttetegevusega genereerin programmi koodi sees otseselt teise numbri või mõjutan seda, et ta genereeriks seda mida mina tahan?
Ikkagi tahaks teada, kuidas saab üht tühipaljast programmi nii mõjutada, ma oleks pigem nõus metavo väitega, et see programm mõjutab hoopis meie alateadvust või midagi ei tea veel kuidas aga siiski....

etc jõudis ette.....

[Teadet on muutnud 15-7-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#20
a miks ka mitte?
mõtle loogiliselt...

programm töötab ju oma algoritmi alusel.
programm töötab serveris. serveris asuvad andmed on lihtsalt binaarkoodijupid, mis on vasavasse järjestusse pandud.

niisiis pole antud juhul tegemist muuga kui binaarkoodiga, mis ise tekitab binaarkoodi.

programmil on valida järgmise käiguna 0 ja 1 vahel... kumba ta valib? see tuleb tõenäosusteooria järgi ning matemaatilise loogika kohaselt 1:1 võimalus. teine võimalus oleks aga käsitsi sisestada 1 klaviatuurilt. mis see teeb? see annab binaarkoodi kasutades käsu binaarkoodsele programmile väljastada üks arv binaarsüsteemist. aga kui anda see käsk mitte klaviatuuri teel? kui käsk tuleks näiteks süsteemist seest?

andmed liiguvad serveris ketta peal. programmid kasutavad rami ning vahel ka cache mälu. serverites on tavaliselt rohkem mälu kui tavaarvutites. kui programm mis on end laadinud üles mällu annab protsessorile käsu tekitada üks number binaarsüsteemis siis see käsk edastatakse mööda teatud teid ja juhtmeid. see edastus aga on kantult elektri laeng. ei miskit muud.
elektri laeng aga on puhas energia... elektromagnet osakesed. ja kuna mõtte jõul on võimalik telekinees ja muud mõjutused, siis miks ei peaks olema selle elektrilise andmeedastuse muutmine meile jõukohane?

väike muudatus ehk anomaalia programmi töös ning kõik liigub selles suunas kuhu ise tahame.

programm aga on siiski töökorras kuna enne kui ta saab protsessorilt vastuse on see juba muudetud. tema ju ei kontrolli kas protsessor saatis 1 või 0.
Vasta
#21
Ühesõnaga peab inimene mõjutama netiühendust, läbi selle saatama kea teab kui kauge maa taha elektrilaenguid, mis mõjutaksid programmi koodi? Ja seda kõike niimoodi, et mingid muud häirivad laengud ei segaks.
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja etc
Ühesõnaga peab inimene mõjutama netiühendust, läbi selle saatama kea teab kui kauge maa taha elektrilaenguid, mis mõjutaksid programmi koodi? Ja seda kõike niimoodi, et mingid muud häirivad laengud ei segaks.

ja veel lisaks, et kui alguses käis ainult programmi mõjutamine, siis nüüd käib terve nii öelda maailma mõjutamine juba juu? Sest samamoodi sa võid mõjutada ka juu interneti pankade tööd, kui sa suudad seda mõjutada nii, sa võid kõik kontod tühjaks teha või misLaugh
Alguses hakkasin juba celticu juttu nagu uskuma, aga see, et siis sa saad absoluutselt kõike juba mõjutada, kui sa suudad seda programmi...... ning vaevalt keegi siin suudab ja vaevalt on pankadel inimese mõjutamisvastased seadmed või midagi pealLaugh
Vasta
#23
sa ei hiilga just kõige parema mõtlemisvõimega.
sa üldse ei lugenud või???

miks sa pead netiühendust mõjutama?
Vasta
#24
kõige väiksem -12 suurem +11, ma ei saa aru kuda te 26 jms tulemused saite?
Vasta
#25
Kõige väiksem oli -28(olin just ehmatanud mingi õuest kostva paugu pärast)
Kõige suurem oli 28 ja korra sain ka 0-i Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pisike test Päikeseinsener 85 36,301 25-02-2013, 19:56
Viimane postitus: Cthepy
  Äranägemise võime. Lihtne test foorumi piires. yodalr 16 7,938 19-06-2009, 21:19
Viimane postitus: Mister Fyr

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat