Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psüühika test
#26
Mõjutama ei pea netiühendust ega serverit, java applet'i kood käib kasutaja arvutis.
Kui natuke häkkida, saaks kindlasti sellise tulemuse nagu vaja aga kirjeldatud mõjutamine tundub kahtlane. Ise kahjuks proovida ei saanud kuna sun'i javaga see applet käima ei lähe ja microsofti oma enam ei jagata.
Nii suur see uudishimu nüüd ka ei ole, et applet decomile-da ja suni jaoks kohandadaBleh
Vasta
#27
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
sa ei hiilga just kõige parema mõtlemisvõimega.
sa üldse ei lugenud või???

miks sa pead netiühendust mõjutama?
Samas on mul hea meel, et sina suur tark oled Smile

PS! Kui keski suvatseks tolle lehe source'i vaadata, siis saab vast mu mõttest aru ka.
Vasta
#28
Hmm... vaatasin siis source-i ja tegemist on kasutaja arvutis jooksva java applet-ga. Mida sinu kommentaarist nüüd järeldama peaks?
Vasta
#29
nojah... seda enam et too java jookseb su enda masinas... pole vaja mingit serverit mõjutada...
Vasta
#30
No kuidas ta jookseb minu arvutis kui tegu on serveris asuva .class failiga?

Pealegi celtic... sinagi vist mainisid ühes oma postituses servereid? Ma küll ei tea, et minu arvuti server oleks Smile A no ma pole mingi mõttehiiglane kah.
Vasta
#31
Kuidas ta siis ei jookse? Applet tõmmatakse sinu arvutisse ja lastakse sinu browseris vastava plugin'i abil käima. Kui ei usu, tee lihtne katse: mine uuesti sinna lehele, oota kuni see alla laetakse, tõmba arvutil võrgujuhe küljest ära ja vajuta "start". Paranähtus?Laugh
Vasta
#32
sama on flashidega... flash laetakse kah ju arvuti mällu...
Vasta
#33
Ma tahaks ikkagi teada, mille alusel ta neid ühtesid ja nulle toodab. Saan aru, et siis on nagu päris random, kui ta arvestab alati, kas arvuti töötemperatuuris, 0.000x kraadi Celsiuse järgi, see x määrab.
Kui on paarisarv, siis tuleb 0 või 1.
Äkki itimehed aitavad välja.
Ma mäletan ainult sellist asja, et kui Pascalis sai pandud piksli koordinaadid randomiga muutuma, siis too hakkas oma trajektoori kordama mingi aja pärast.
Sel juhul oleks selle samuse joonetesti puhul oluline see, millisest punktist ta selles jadas stardib. Ja hilisem oleks käik oleks ettemääratud.
Vasta
#34
tõenäosus et see seeria hakkab 1:1 end kordama on väike... väga väike.
Vasta
#35
Aga ettemääratus. Kas alguses ei ole mitte kindel see, mis lõpuks saab. Ta võtab ikka mingite tehete või jada järgi ja arvuti ikkagi valib ühe kindla väärtuse välja ju. Juhul kui see ei sõltu mingist muust asjast nagu temperatuur, mille ma näiteks tõin.
Vasta
#36
Tegin kaks testi. Esimesel korral püüdsin pingsa mõttetegevuse abil osutit paremale saada. Tulemus oli -10. Teisel katsel läksin üldse teise tuppa. Tulemus oli sama.
Mõttetegevusega pole siin midagi pistmist.
Vasta
#37
Aga oletame, et on, ja sa lihtsalt ei oska võibolla kasutada seda mõttejõudu.

Samahästi võiksid sa järeldada, et sul ei toimind mõtte jõu kasutamine, kuna tulemus oli sama.
Vasta
#38
Eks igat asja saab kahtepidi vaadata Smile
Vasta
#39
Random on tegelikult täpselt samapalju ette määratud kui suvaline muu programmi tegevus seega kui kellelgi mõtte jõul joone mõjutamine õnnestub, peaks ta suutma soovi korral ka igasuguseid muid anomaaliaid põhjustada. Algoritme on erinevaid, mida konkreetselt see applet kasutab ei tea.
Natuke aga mitte päris teemast mööda on näited nii minu praktikast kui ka mujalt kuuldud, et on "lontkõrvu", kelle käes arvuti kohe kuidagi töötada ei taha aga piisab sellest, et it mees korraks midagi õpetamata/tegemata selja taga seisaks ja probleem laheneb imeväel. Kas siin on nüüd tegemist millegi üleloomulikuga või sellega, et "lontkõrv" lõpuks ise meelde tuletab, mis kunagi loetud/räägitud, ei oska öelda, minu praktikas ette tulnud juhtumitel ei ole kasutaja vähemalt ise tunnistanud, et enne ei mäletanud ja nüüd tuli meeldewink
Vasta
#40
Mul püsis algul kuskil 2 juures, siis tegelesin muude asjadega ja asi kiskus võimaslt vasemale, mingi -6 oli. Lõpuks jäi lihtsalt 7...
Vasta
#41
-26, a ta palus pilti näidata ja sis andis tulemuse:S
Vasta
#42
(11-07-2004, 16:14 )levis Kirjutas: http://www.fourmilab.ch/rpkp/experiments/

[Teadet on muutnud 11-7-2004 postitaja levis]

Sain selle bell curve'ga skooriks 25 (pidin joont paremale poole ajama). Paras pingutus, nüüd täiega väsinud ja pea kergelt valutab Laugh


Vasta
#43
Jäin ka kahtlevalt mõtlema selle pseudojuhuslike arvude genereerimise osas, mis tavaliselt on programmeerimisel seotud arvuti kellaga, mida võidakse parema juhuse saamiseks segada omakorda eelnevalt juba genereeritud arvudega, aga lõpptulemus pole kindlasti puhtjuhuslik ega ka mitte mõjutatav.
Samas, mine tea... algoritme annab keerulisemaks ajada ja näiteks kui kasutaja saaks ise valida (hiireklikiga näiteks), millal juhuslike arvude jada restarditakse, hakkab asi juba ka tema enda intuitsioonist, tahtest, misiganes sõltuma. Igatahes teema, mis pani mõtlema ja isegi huvi taolist süsteemi hiljem ise luua Smile
Vasta
#44
No kui see test on tõene, siis peab olema võimalik oma tulemust korrata. Ja mitte üks kord 20-st vaid kohe mitu korda järjest. Nii et eks ma proovi mõnel päeval kui energiat ja aega piisavalt Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pisike test Päikeseinsener 85 36,342 25-02-2013, 19:56
Viimane postitus: Cthepy
  Äranägemise võime. Lihtne test foorumi piires. yodalr 16 7,940 19-06-2009, 21:19
Viimane postitus: Mister Fyr

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat