Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halb energia?!?
#1
Eelnevalt mainin ära, et elan hetkel vahelduva eduga korteris, kus (umbes 30 aastat tagasi, kuid võin ka veidi eksida) on võtnud üks eelnevatest elanikest eneselt elu (poomine).
Nüüd aga asja juurde, nimelt on mul seal viibides kohati väga rõhutud ja raske tunne, peavalud (suurem enamus mu migreeni hoogudest on olnud just seal), umbsus, raskused keskendumisega, ajataju kadumine (3-4 tundi tundub seal justkui 1 tund) jne. Ruumi, kus enesetapp toimus, tänaseks enam endisel kujul ei eksisteeri, uks on kinni müüritud ja üks sein vahelt ära lõhutud (selle arvelt on laiendatud vannituba ning hetkel on täpselt selles asukohas dušhinurk). Selle sama eelpool mainitud vannitoaga seoses tulebki meelde viimase aja üks suuremaid kurioosumeid, nimelt kuulsin ma umbes kuuaega tagasi üht kõva raksatust ning lähemal uurimisel selgus, et ühe seina plaadid olid täies ulatuses löönud end seina küljest lahti nii, et neid hoidis koos vaid vuukide täide ilma, et nad oleksid kolinal maha kukkunud. Selle ruumi teise seina taga on elutuba, ning täpsemalt on selle seina vastus diivan, millel magama jäädes ning hiljem ärgates, on kohutav enesetunne (võrrelda võiks teda tugeva pohmelliga), mujal korteris magamisega probleeme ei ole. Nüüd, siis jõuangi oma küsimuseni, kas on võimalik, et korterisse on jäänud eelpool mainitud juhtumist nn halb energia vms, mis neid asju põhjustab, või reageerin ma üle ja kogu see asi on mu isiklik luul?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat