• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimröövid tulnukate poolt
#1
Kõikjal maailmas ilmneb teateid, kuidas tulnukad olla röövinud inimesi tavaliselt öösiti. Kõige tüüpilisemad röövimised näevad välja nii:
  • ohver muudetakse liikumisvõimetuks ning seejärel sõidutatakse tulnuklaeva, ohver transporditakse sinna neljamõõtmelise värava kaudu. Laevas viiakse läbi inimkatseid. Mõned ohvrid on kirjeldanud, kuidas nad on lennanud läbi tahkete asjade (majasein)
  • Bioenenergeetilise ekstraktsiooni meetod, mille korral eraldatakse ohvri teadvus ja keha ning viiakse läbi katseid, mõnikord läbib teadvus enne mitmeid inimkehi, kui õige keha juurde jõuab.
  • Eksperimendid inimmõtetega. Ka kõige selgema mõistusega inimesed on jäänud ühe ööga lolliks, räägitakse sinakast sähvatusest öösiti ning sellele järgnevatest psüühika ülekannetest.

Viimasel ajal oleksid justkui röövid sagenenud. Äkki on tegemist tulnukrassiga, kes ei ole võimelised sugulisel teel sigima ning aretavad selleks inim-tulnuk-hübriidi. Kuna aega napib juba, siis ei valita enam aega ega kohta.
Kahtlusalused:
  • Hallid - röövides osalev kõige sagedasem tulnuka välimus on hallikas, suurte viltuste silmadega väikekasvulised elukad, sealt ka nimetus hallid. Arvatakse, et nad varastavad munasarju ja seemnerakke, et hübriidiga ühele poole saada, mis tagaks nende ellujäämise.
  • The US Government - Majestic 12 - tuntud nime MJ-12 all, arvatakse, et neil on side hallidega, kes annavad neile tehnoloogiat, vastutasuks saavad loa katsetusteks või isegi abi sel puhul. Väidetavalt pärineb hallidelt nähtamatu hävitaja F-117 ja pommituslennuk B-2. MJ-12 ülesandeks on takistada ufo-alaseid uurimusi ning naeruvääristada kõiksugu teooriaid.
  • Delfiinid - Hallide eelkäijad, kes omavad sama motiivi kui nende järglased.

Eelnev jutt kõlab uskumatult, kuid on leitud inimeste seest tundmatu päritoluga metallitükke, mis viitavad mingile salapärasele projektile, olgu selleks siis USA valitsus või tulnukad. The Truth is out there..
Vasta
#2
Tulen selle sigitamise juurde:
tead mida mina arvan et praeguse aja inimesed on ahvinimese ja tulnuka sugutis mõtle kui panna segamini adhvinimese ja noh üldistava ufo välimuse tuleks mida taolist välja
Vasta
#3
Kõik on võimalik. Aga kui ma mõtlen, et mida teeksin mina tulnuka rollis, siis leian, et vaevalt ma jätaks nii salajase "päevavalgust karva" asja tunnistajad alles. Ma kas säilitaksin neid vajalike elementide saamiseks või hävitaksin nad. Võibolla on neil mingi niikõva narkoosi süsteem töötatud välja, et enamik inimesi lihtsalt ei taju asja. Aga sellel meetodil on mingi väike eksimusprotsent, mida üritatakse muude vahenditega heastada (tegelinskid maal).

Tundub kahtlane, et inimesed selliseid asju mäletaks(eriti arvestades tulnukate tehnika taset,kui nad suudavad meie organismi läbi seina viia). Aga siiski eksimus on tulnukalikBleh

I think we know more then we should...but jet not enought.Laugh
Vasta
#4
Mõned lingid neist metallitükikestest: esimeses lingis räägib, et see võib kaduda näiteks röntgeni tegemisel, nii et tehnoloogia peaks ikkagi tasemel olema.
http://www.uwe.ac.uk/fas/wavelength/wave...ckmor.html
http://www.susanblackmore.co.uk/journalism/ufo97.html
http://www.ettracker.com/index-2.html
kolmas link on eriti hardcore
Vasta
#5
väga huvitavad lingid, kus sa neid saad???
Vasta
#6
Kirjutan googlesse märksõnu ja vajutan search Smile, kui piisavalt ringi sobrada, siis leiab häid linke küll
Vasta
#7
Paljud sümtomid nagu need sinakad sähvatusedki võib olla puhas hüpnoosi järelmõju. Sellepärast paljud inimesed ka on kirjeldanud, et näiteks mingi valgus imes neid sisse jne, kõik see hõljumine jne on hüpnoosi mõju võibola. Selle kohta on tehtud veel mingeid katseidki ja puhta tõestatud värk.
Muidu jah, inimrööve on mitmesugused, paljud näiteks kust mäletab ainult osi asju jne. Tavaliselt mingid lihtsad uuringud vms. Vahest pannakse su sisse selline metalljurakas. Rasedatel naistel on olnud lapsekaotusi. On palju juhtumeid kus midagi muud peale rääkimise ei toimugi. Üks kummalisemaid juhtumeid oli kui üks kosmose laev maandus talumehe maja juures, sellsest väljus inimese moodi naine. talus elas üks mees ainult. Ning see naine tahtis seksuaal vahekorda. Mees oli muidugi Laugh nõus (võibolla ka mingi mõjutuse tagajärjel aga võibolla ka vabatahtlikult) naisega vahekorda astuma. Vahekord sooritati kaks korda ja pärast seda läks naine minema osutudes ja hoides käega kõhtu. Astus oma tähelaeva ja sõitis minema. Vot Bleh
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Üks kummalisemaid juhtumeid oli kui üks kosmose laev maandus talumehe maja juures, sellsest väljus inimese moodi naine. talus elas üks mees ainult. Ning see naine tahtis seksuaal vahekorda. Mees oli muidugi Laugh nõus (võibolla ka mingi mõjutuse tagajärjel aga võibolla ka vabatahtlikult) naisega vahekorda astuma. Vahekord sooritati kaks korda ja pärast seda läks naine minema osutudes ja hoides käega kõhtu. Astus oma tähelaeva ja sõitis minema. Vot Bleh
Hmmz, kas see postitus ei peaks unenägude teema all olema?Laugh Las ma arvan - see talunik olid sina?

Ok, ok, aga rääkige miks peaks tulnukad inimestesse metallitükke jätma? On see mingi märgistus?
Vasta
#9
See võib olla märgistus - nagu kataloogi number; lokaator - selle järgi saab su asukoha määarata; CPU - see on nagu su pardakompuuter, mille kaudu saab sind juhtida mingil määral. Ilmselt veel midagi..
Vasta
#10
Äkki nad võtavad sealt seest midagi, või ei oska veel päris hästi inimkeha peale uurimist n.ö. tööle saada ja selleks ongi vajalik mingi metallitükk.
Vasta
#11
Need Tutanhamoni lingid panid mõtlema...
Vasta
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja rha

Hmmz, kas see postitus ei peaks unenägude teema all olema?Laugh Las ma arvan - see talunik olid sina?

WTF?
Kust sa võtad, et see mina olin? Ma löugesin seda ühest raamatust ja olen seda juhtumit ka mujalt kuulnud. See oli loetud mingist võhikute ufo raamatust. Selliste pruunikate kaantega, mingi metsa vms pilt kus oli ka lendav taldrik vist ja peal oli heledamate tähtedega UFO. Raamat ise oli üpris ühuke. Raamatu täpne nimi ei tule kahjuks meelde, autor ka mitte. Tükk aega tagasi loetud see.
Aga muide, mis paneb sind mõtlema, et see oli kellegi uni? Kas sa ise näed äkki selliseid unenägusid igapäev, sest sa igatsed sellise elu järele koguaeg?
Tegelikult, ma ei välista, et see võis kellegi uni olla või, et see võib olla mingi muu valearusaam, kuid inimese sugune rass on täiesti olemas ja miks ei peaks kaks samasugust erinevatest kohtadest pärit rassi olema huvitatud teaduslikust eksperimendist? Kuid on ka võimalus, et see polnud see inimese sarnane rass (võibolla polegi inimese sarnast rassi, äkki on see kellegi tehtud vandenõu või mingi muu asi jälgede peitmiseks), võibolla oli lihtsalt mingi inimene kas ära hüpnotiseritud või "kiibistatud" selleks, et saaks inimjärglast teisele planeedile viia.
Tegelikult ma pean ausalt tunnistama, et mulle ei meeldi inimesed kes asja ilma mingi põhjenduseta maha laidavad ja kes toodavad põhjenduseks ainult selle, et ma olen retarded vms. Niikaua kui pole tõestatud, et seda asja ei saa olla, niikaua on ka võimalus, et see on olemas.
Vasta
#13
Ei no anna andeks kui sa ei saanud aru et see nali üritas ollaSad Järgmine kord kirjutan juurde kui huumorit üritan aretada.
Sad
Vasta
#14
Ei tasu kõike isiklikult võtta Smile Keegi ei ürita siin kedagi maha teha ega rünnata. Meie eesmärgiks ju tõe leidmine Smile

Ise arvan, et selline asi täiesti võimalik, et naine laseb mehel endale lapse teha ja siis kosmosesse lendab. Ka Jeesus sündis pühast vaimust, siis toimus ilmselt vastupidine aktsioon, mees kosmosest tegi naisele maa peal lapse.

Mis minus segadust tekitab on tulnukate sugu. Neil ei ole ju mingeid sootunnuseid? Kas tegemist võib olla siis mingite tulnuk-inimene ristanguga..?
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Mis minus segadust tekitab on tulnukate sugu. Neil ei ole ju mingeid sootunnuseid? Kas tegemist võib olla siis mingite tulnuk-inimene ristanguga..?
Pole tõendeid, et neil poleks sootunnuseid. Ma ei usu et mingid inim-tulnuka ristandid on. Väga võimalik et tulnukate organism erineb täielikult inimeste omast ja neil on näiteks 27 eri sugu, või sood puuduvad ja järglased kasvavad puu otsas. VMS. Kui mingid inimviljastamised ültsegi on, siis on need tehtud inimorganismi tundmaõppimiseks ja kontrolli saavutamiseks. Võibolla nad üritavad enda poolt kontrolli alla saadud inim ajude hulka niimoodi paljunema saada (kuni ükskord nad kontrollivad kõigi mõistust, kui nad juba seda ei tee).
Vasta
#16
Olen nõus rha-ga....Pole tõendeid et tulnukad just sellised välja näevad nagu arvatakse... ise arvan, et nad need katsed on tehtud erinevate inimeste „omaduste" välja selgitamiseks, mille põhjal koostatakse mingi register/kokkuvõte/jne..
Vasta
#17
Tsitaat:Esialgne postitaja calitry
...ise arvan, et nad need katsed on tehtud erinevate inimeste ?omaduste" välja selgitamiseks, mille põhjal koostatakse mingi register/kokkuvõte/jne..

arvan sama
Vasta
#18
olgu, minu arvates salatakse palju asju maha ka seetõttu, et sellega seotud olnud inimesed ei soovi isegi seletust leidmata oma asjadest rääkida.

ohh, tegelt oli ka mul lapsepõlves üks juhtum, mis leidis aset öösel. lühidalt: käisid kaks halli, üks mees ja teine oli igatahes tema poeg, seda teadsin ja ei tea kuidas. ühesõnaga olin hullult paanikas ja nad ütlesid mulle, et ma ei pea kartma neid ja nad aitavad mind (mul oli üks haigus, mda ükski arst ei suutnud aastaid ravida). sellest hetkest alates muutusin rahulikuks. järgmine asi mida tean, oli see, et ärkasion hommikupoole oma voodis, üleni külma higiga kaetud ja hirmust kange. püüdsin seda juhtumit ikka ja ikka meenutada, aga ma ei suutnud. kõik tundus kuidagi väga reaalse unenäona. ja peale seda hetke, kus maha rahunesin, oli mu pea täis mingit paska, mida ka emale muudkui jahusin. alles hiljem sain aru, et selline sse stsenaarium kohe kindlasti ei olnud, vaid selle koha peal on tühi auk! seda lihtsalt pole mu mälus! peale seda juhtumit hakkasin koolis igasugu ufosid ja humanoide joonistama, samas ise seda teemat jubedalt kartes. kodus ei julenud aastaid peale seda pimedas toaski käia, eriti kartsin öösel üleval olla ja ka õhtul uinuda. ja haigus on siiamaani kadunud, oli kohe järgmisest hommikust. selles suhtes tänud neile.

u aasta peale juhtumit nägin taevas lendavat punast tulekera, mis muutis oma kuju ja suurust. talle tekisid taha tähtederida ja seejärel langes sealt alla kaks punast heledat kiird ja oli näha, et kiire sees langesid maapeale veel miskid lapergused asjad. hakkas taas jube kõhe ja tekkis hirm.

kirjutasin siin kusagil juba, et hallid, kellega mina kokku puutusin, olid head. nüüd, mil elus esimest korda oma asja kirja panin, tekkis mõte, et miski on ikkagi viltu selle asja juures. mis toimus peale seda, kui maha rahunesin? ja kuidas on võimalik üldse nii ruttu rahulikuks jääda, et tulevad mingid elukad sulle koju, ise paanikas?

siis veel: hiljem leiti mu vennal hambaröntgenis terve hamba kohal olevat mingi asi. arst küsis, et kas tõesti ei ole selle hambaga miskit tehtud, et seal sees on mingi ese. nagu plomm, mis jääb pildil hästi näha. ja asi jäigi nii, et ilmselt on pildi viga, sest hammas terve. peale seda oli sama lugu minul ühe hambaga. üks tagumine suur hammas. arst ütles peale röntgenit, et see hammas on imelik, oleks justkui nagu parandatud juba. aga oli tegelt terve, väljast. ma ei julenud arstile miskit rääkida, igasugu mõtted tekkisid pähe. nüüd paar aastat tagasi hakkas see hammas mul äkki lagunema ja nii hullusti, et ühel päeval märkasin, et hammas on põhjani lagunenud. no arst tegi selle korda. aga oli seal sees siis midagi või? ja kas nad võtsid selle välja? jätsidki nad mind maha või?

ok, kui keegi nüüd arvab, et see kuulub pigem kuhugi unenägude vms alla, siis palun väga, aga jutt sulatõsi. ja teate, kui jube paha on sellest rääkida. jätsin suurema osa detaile välja. olen mitu korda mõelnud, et kirjutaks sellest kellelegi ufoteadlasele, aga miskipärast pole ma seda teinud, alati mõtlen kohe ümber.

[Teadet on muutnud 13-6-2004 postitaja tulekera]
Vasta
#19
Igatahes tulekera jutt oli äärmiselt huvitav ning põnev, aga ma ei väida, et ma seda ei usu, ma usun seda, nagu ma usun paljudesse asjadesse, millesse jälle keegi teine ei usu.......aa sa peaksid me kokkutulekule tulema ;P saad võibolla ufoloogiga sellel teemal arutada....... hmm, aga et on sinu mälust kustutatud? Aga sa võiksid just hüpnoosi juurde minna ning siis saad võibolla oma mälulüngad sügavalt teada.... ma siin loen hoolega ufo raamatut ja ufo päevikuid, õigemini ühega lõpul ning teisega poole peal, et seal juhtumites on ka mälulüngad, aga hüpnoosi tulemusel saadakse nii mõndagi teada, mis siis tegelikult toimus, soovitaksin sul siiski volkega konsulteerida ning vastav samm ette võtta? Kuigi eespool mainiti, et hüpnoos ise seda põhjustab, seda mina ei usu.....

aga üldiselt, et toimuvad sellised asjad, aga mina isiklikult tahaks teada, et kuidas on võimalik teha, et võetakse just mind kaasa? Niisama eluga minule ei meeldi mängida, et teen midagi ekstreemset, kus on võimalus peale seda 1% et jään sellest ellu, aga vot juhuse neid külastada, võtaksin ma kohe vastu, ise teadmata, mis minuga edasi juhtub.......Et kas oleks võimalusi, et teha nendele selgeks, et võtke mind mõne teise asemel, et teised ei tahagi tulla ega midagi, vaid võtate vägisi, aga võtku mind ma läheks vabatahtlikult - kuigi siiski eelistaksin sellist kogemust, kust ma elusalt tagasi planeedile MAA jõuan.........
Vasta
#20
huvitav fakt on see et inimröövid toimuvad enamuses öisel ja pimedal ajal... huvitav kas tulnukad päikesevalgust ei talu?
Vasta
#21
vot asi selles ongi, et ega eriti nagu ei kipu asjast rääkima, ja miskipärast hüpnoosi olen algusest saadik kartnud. olen neid juhtumeid ka hiljem kuulnud, et miskõiksugu jubedusi on niimoodi välja urgitsetud inimmõistusest. selle ees on tegelt hirm. samas, siis saaks jällegi teada, et kas kõik ikka päriselt juhtus, sest ausaltöelda asi oli mulle vähemalt kavatsetud unenäona serveerida. ja miski nagu minus käsib asjast eemale hoida kohe.

ei tea, kas kohas, kus sageli ufo-nähtusi esineb, saab ka mingeid mõõtmisi teha, et äkki on mingi väli? elan maal korterelamus ja tean, et meie majas on kaks korda veel käidud ja korra on käidud kõrvalmajas. kõik korrad olid külalised erinevad. ja mitte keegi neist, kelle juures käidi ei ole seda avalikult veel rääkinud, kõik pelgavad seda teha.
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
huvitav fakt on see et inimröövid toimuvad enamuses öisel ja pimedal ajal... huvitav kas tulnukad päikesevalgust ei talu?

äkki on üldse vampiirid ja vastavad olendid tulnukate aretatud? Et äkki tõesti ei kannata nad päikesevalgust või on äkki siinne gammakiiritus või mis see on liiga suur nende jaoks, kust nemad tulevad, äkki nendel polegi päikest ega midagi? Et nemad ei suuda päevavalguses ise liikuda, aga nad tegid inimestega katseid ning tekkisidki vastavad vampiirid, libahundid jne, ehk siis nad ei suutnud perfektset olendit luua, ning tuli defektne olend, kes samuti ei suuda päeval liikuta, kuna temas sisaldub mingeid tulnuka geene või midagi?

to: tulekera
et võibolla saaksite kõike teada, kui te oleksite julgemad? Või nagu sa ütlesid hoiatab, kohe mitte ei oska öelda, mille eest ta saab sind hoiatada? Äkki olid nii hirmsad juhtumid, et pärast ei saa eluaeg magada? Aga ilma uurimata ei saagi sa seda kunagi teada ning hüpnoosi all on võimalik vastavad painajad ka uuesti ära võtta, vajadusel kui midagi sellist tekib...

[Teadet on muutnud 13-6-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#23
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
huvitav fakt on see et inimröövid toimuvad enamuses öisel ja pimedal ajal... huvitav kas tulnukad päikesevalgust ei talu?

aga võibolla on neile tähtis see, et inimesed magaksid? siis on ehk lihtsam, et teised ei märka midagi. muide, kõik neli korda siis meie külas toimusid ka öisel ajal. üks minuga toimunu, siis teine siinsamas trepikojas, kus mees ja naine magasid ühes voodis ja naine ei kuulnud-näinud midagi, siis üks juhus oli, kus naine magas üksi toas ja see kõrvalmajas oli veel nii, et naine magas ja mees vaatas elutoas televiisorit. külastati siis naist jah, ja mees mitte tuhkagi ei teadnud asjast. mind huvitab just see, et kuidas nad saavad majja tulla nii, et keegi ei märka. samas on tähelepanu vääriv see, et meile tuldi maja tagant, seal on mets ja teisi maju pole, kui mu meelest saabusid nad maja eest. mäletan, et vaatasin pimedas toas akna pealt, kuidas punane tulekera tuli taevast ja läks ümber maja nurga maja taha. arvan, et samamoodi käidi ka teiste juures.
Vasta
#24
Nii...On küll juba hilja ja on raske meenutada järgnevat juttu.
Et siis kunagi ammu. Nii kümme aastat tagasi. Kui mu vend oli veel väike. Kõik oli normis kuni ühel päeval hakkas ta rääkima ka midagi tulnukatega seoses. Seda rääkis ta siis mu isale ja emale. Aga mida ta täpselt rääkis seda ma enam ei mäleta. Vend ise oli mingi 4 või 5 aastane. Ning siis peale seda ööd ta hakkas rääkima kõigiga kes majast mööda läksid. Ütles tere jne.Varem ta nagu ei rääkinud. Mis veel temaga juhtus ei tea. Kuna olin ise ka veel väike. Midagi igatahes oli. Ja ma olen üpris kindel, et sellega olid seotud väikesed mehikesed... Oki ma nüüd eemale. Ei taha oma und ära rikkuda. Bleh

Edit: Ja ma arvan et sellest ajast mil ma sain aru mida mu vend oli rääkinud on mind hakanud huvitama "UFO-d"

[Teadet on muutnud 13-6-2004 postitaja Keits]
Vasta
#25
ma arvan et kui nad juba on miljoneid valgusaastaid kohale sõitnud et meid uurida siis ei teeks nad seda mitte salaja... ja mitte kindlalt kohe mingi ädi maaliga kuskilt kapa-kohilast nagu eesti juhtumid teavad rääkida senimaani.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie võimalused tulnukate vastu? hulkuv hing 116 47,771 05-11-2021, 13:22
Viimane postitus: Maakristall
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 13,984 03-05-2017, 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Mõned küsimused tulnukate kohta. Merc MKIII 50 26,080 18-01-2017, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Kepleri kosmoseteleskoop avastas tulnukate megastruktuuri zafa 3 3,922 10-11-2015, 09:40
Viimane postitus: Müstik
  Petitsioon tulnukate avalikustamiseks garber 14 7,928 16-02-2015, 20:55
Viimane postitus: VironShaman
  Nasa teleskoop püüdis pildile tulnukate õhulaeva ? kk2ku- 5 5,643 22-01-2012, 15:17
Viimane postitus: Leena
  ÜRO nimetas tulnukate kontaktisiku? donulme 19 8,724 20-12-2010, 17:12
Viimane postitus: ekke721
  Tulnukate maailmad. silverm 14 7,516 28-05-2008, 19:47
Viimane postitus: silverm
  Tulnukate inimrööv Zakarum 3 3,591 10-04-2008, 22:01
Viimane postitus: kala

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat