•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimröövid tulnukate poolt
#76
Oh excubitoris, Sa oled nii harjunud sellega, et iga ametkond tõepoolest tegeleb oma asjadega... pealegi on need Sinu loetletud jupid nagunii ühe terviku osad... või oled Sa detailidesse kinni jäänud?

Ameerikamaa itimeeste, igasuguste häkkerite ja kräkkerite foorumites (sarnane underground nagu paraveebki) olid juba aastaid tagasi liikvel jutud Googli asutajate ehk siis otsimootori ehitajate kooliajal nähtud tegelikest oskustest (mis olid viletsad) ning ootamatu rahasaju seostest, avaldati ka huvitavaid mõtteid. Kui õigesti mäletan, siis omaaegne Raadio 2 Võrgutaja käsitles samuti teemat.

Kui nüüd vaadata, mis Googlist tänaseks otsimootori, serveripilvede, google-analytics.com'i, Chrome'i, operatsioonisüsteemi ja siis selle multimeediatelefoni (mida nad tahavad ise müüma hakata, ilma vahendajateta) - pean seda lausa ülimalt tõepäraseks.
Nüüd vist tahetakse Twitter ära osta - või juba osteti?

See, kes või milline institusioon ametlikult omanik on - minupärast olgu või Miki-Hiir - pole tähtis. Tähtis on, kes süsteemi juhib ning kes lõikab manti. Manti tuleb siis informatsiooni näol. Ja asjad öeldakse ausalt välja.

Kui mingi huvitav info youtubes liiga kaua ripub, siis tekitab see mõtteid.
Sinna ükskõik mida üles laadida mul absoluutselt soovi ei ole. Selleks peaks nimelt lehitseja turvasätteid vähemaks keerama.

P.S. Teen ettepaneku mõned viimased postitused sellest teemast kuhugi eraldi tõsta. Näiteks salajase jälgimise teemasse.

[Muudetud: 4-1-2010 WhiteWolf]
Vasta
#77
Ohh ei - tean seda päris suht kindlalt, et tegeleb OMA asjadega. Probleem on pigem avalikkus kes tihti EI tea mis asi on kellegile "oma asi".
Reaalsuses on nii CIA-l kui ka NSA-l omavahelised "piirid" päris täpselt paigas - töö tõhususe huvides. Juhib ju mõlemat ametkonda üks ja
sama klikk kes ei saa omale lubada, et tema alluvad omavahel kaklevad jättes nii töö unarusse. Samas on selge, et vigu ja eksitusi ikka
juhtub ka kõige parematel, kuid põhimõtteliselt tegelevad nad siiski OMA asjadega. Samas ei ole ka see saladuseks, et pressil lastakse
veakesed suureks puhuda ning samas reaalseid eksimused aga peidetakse hoolikalt ära. Nende struktuuride töö taktika ja metoodika on
oma moodi pikem teema mis vääriks lausa raamatut aga ausat raamatut ei lasta ilmuda ning need mis on seni ilmunud on muinasjutu lood
avalikkusele tarbimiseks mis sisaldavad ka adekvaatset inffi.

Vaatamiseks: http://www.intelligence.gov/index.shtml
Vasta
#78
Kokkutulekul luges Tehnoloog ette ühe huvitava inimröövi loo Brasiiliast. Antud juhtumil toimus inimese ristamine tulnukaga ( või juba varem inimese ja tulnuka ristandiga ).
Kes vähegi netiavarustes parasaitidel surfanud on kindlasti koljut ( vaata linki ) mille kohta ei ole osatud seisukohta võtta.

Nüüd on DNA testi tulemused käes: ema - inimene; isa - tundmatu " liik ".

Link: http://www.viewzone.com/starchild3.html
Vasta
#79
Vat siis - ja sündiski pooleldi tulnuklaps!?
Brasiilia on üldse üks huvitav maa ja kui para-webi otsingut kasutada, siis võib lugema jäädagi, mida kõik seal avastatud on.
Silma jäid püramiidi-kujulised UFO-d, surnud chupacabra leidmine, maa-alused tunnelid, Ubatuba UFO-juhtum Brasiilias 1957 on üks huvitavamaid, Tacian on oma ühes postituses maininud Brasiiliat, kus pidi olema mingi linn, kus maa seest ilmuvad laevad, mis muudavad erinevaid valgusi ja siis kaovad.
On leitud isegi Brasiilia Stonehenge:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1...1#pid29582

rääkimata muudest huvitavatest leidudest. Ka on seal avastatud viljaringe ja UFO-d tiirutavad seal väga sageli ringi.
Leidsin isegi, et satelliidiandmed näitavad, et üheks kõige kaitsetumaks alaks on Brasiiliast idas Atlandi ookeani kohal olev ovaalse kujuga ala, kus magnetväli on eriti nõrk.
Ka on Brasiilia sõjaväelased avalikustanud oma salajased UFO-failid.
Aga see kõik ei kuulu muidugi siia teemase.
Siin vaatamiseks ka üks video:

http://www.starchildproject.com/

On see tulnuka või inimese pealuu?
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas Aerling
Kokkutulekul luges Tehnoloog ette ühe huvitava inimröövi loo Brasiiliast. Antud juhtumil toimus inimese ristamine tulnukaga ( või juba varem inimese ja tulnuka ristandiga ).

Too Brasiilia lugu oli etteloetav sellisest raamatust: http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?1156

Ja on leitav ka Volke "UFO-päevikutest" http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?8573

[Muudetud: 4-3-2010 Tom]
Vasta
#81
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Ei leidnud, et foorumis oleks käsitletud üht põnevaimat inimröövi juhtumit.
Jutt siis Tšiili armee allohvitseri Armando Valdese röövimisest.
See mees rööviti 1977.a.25.aprilli varastel hommikutundidel ühe identifitseerimata lendava objekt poolt tema kamraadide silma all.
Seda juhtumit käsitles kogu maailma meedia.
Mis siis tollal ikkagi juhtus?
Kuus Tšiili armee sõdurit istusid sel saatuslikul hommikutunnil Andides Putre lähedal oma sõjaväebarakkide ees laagritule ääres, olles valveteenistuses.
Korraga ilmusid mägedest ümbritsetud tasandikule eredalt helendavad lendobjektid. Üks UFO-dest maandus lähedal olevate mägede taha ja jäi seetõttu nähtamatuks, teine tuli sõduritele aina lähemale. Objekt oli värvilt violetne ja helendav ning objekti sisemuses näis olevat kaks intensiivselt punast värvi kiirgavat punkti.
Vahtkonnaülem, tollal 22.aastane allohvitser Armando Valdes käsutas mehed koheselt relvile. Ta arvas, et naaberriigi Peruu geriljad on kohale lennanud. Nii astus ta sellele ilmutusele isklikult vastu, et seda lähemalt uurida.
Juhtus aga midagi seesugust, mis pani Valdese kamraadidel vere tarretuma.

Mõned meetrid maapinnast kõrgemal hõljuvast objektist paiskus välja pimestavalt hele valgusvihk. Ja momentaalselt oli Valdes lihtsalt kadunud, nagu oleks maapind ta endasse neelanud. Objekt aga lendas minema ja kadus mägede taha.

Mehed olid nii nõutud kui ka kohkunud.
Tubli veerandtunni järel oli Valdes uuesti kohal. Nagu oleks ta rematerialiseerunud, ilmus ta äkitselt oma meeste ette. Ta proovis ka midagi öelda, kuid tema suust tulid kuuldavale vaid segased ja arusaamatud häälitsused. Siis langes mees minestusse.
Teadvusele tuli ta u. kaks tundi hiljem, kella 7 paiku hommikul. Tema käekell näitas, nagu kõik tunnistajad kinnitasid, kellaega 4.30, aga kuupäevanumber oli 5 võrra edasi nihkunud.
Ja mis oli veel õudsam: allohvitserile oli tema veerandtunnise äraoleku ajal ette kasvanud habe, nagu poleks ta end viiel päeval raseerinud.
Või siis teisisõnu - Armando Valdes oli nende 15-20 minuti jooksul saanud tervelt viie päeva võrra vanemaks!
Enne kui sõjaväetsensuur kohale jõudis, õnnestus tollasel külakooliõpetajal inimröövi ohvriga intervjuu teha ja ka selle pealtnägijatega ja lindile salvestada.
Autor, kelle raamatust seda kokkuvõtet teen, võttis vaevaks ise selle õpetajaga 1996.a. kohtuda.
Too mees elab Arica linnas, mis asub kolme riigi - Peruu, Boliivia ja Tšiili kokkupuutepiiril.
Muuseas, kohe peale selle juhtumi kirjeldamist, saabus meedias järsk vaikus, mis kestab tänapäevani. Kui see kooliõpetaja poleks nii ruttu lugu salvestanud, oleks see maha vaikitud nagu kõik teisedki juhtumid.
Autoril õnnestus isegi seda originaallinti kuulata. Ka jutusta ti lisateavet, mis tookord meediasse ei jõudnudki.
See Putre garnison eksisteerib tänapäevani. Peamiselt on sinna paigutatud pataljoni hobused ja muulad. Kogu see ala on militaarne julgeolekuala.
Jutustati siis, et Valdes ei suutnud endaga juhtunut kohe meenutada. Alles pärast korduvaid minestushooge ja nendest välja puhkamist meenus talle ainult üks lause, mis oli talle meelde jäänud. Nimelt olid võõrad olendid talle öelnud, et see polevat mehel sugugi esimene kord neid näha ja lisanud peaaegu nagu ähvardusena:"Me tuleme veel tagasi!"
Järgmisel päeval külastas autor koos kaaslastega juhtumipaika. Nad läbisid ka Quebrada Cardonese - ühe neid erilisi kohti maakeral, kus maa raskusjõud on ilmselt pea peale pööratud. Ümmargused asjad, tühikäigul sõidukid ja ka vedelikud liiguvad täiesti ebatüüpiliselt. Nimelt mäest üles.
Umbes 150 km sõidu järel jõuti Putresse, Andide unisesse kolkasse. Seisma jäädi bussiga peaaegu kuristiku serval, edasi sõita ei saanud. Edasi tuli minna jalgsi.
Grupil (sinna kuulus ka Johannes Fiebag) õnnestus UFO maandumispaika pildistada, kuid juba mõni hetk hiljem piirati nad sõdurite poolt ringi ja sõduritel olid käes kiirlaskerelvad G3.
Mis sai Valdesest peale seda, kui ta oli röövitud ja tagasi toodud?
Üle 30 aasta oli infoTšiilist justkui ära lõigatud, aga nüüdseks on teada, et Valdes toimetati Santiagosse sõjaväehospidali. Putresse lasti ta veel korraks ainult kahe tsiviilriides mehe saatel.
Kõigile tunnistajatele ja osalistele pandi range vaikimiskeeld.
Tänasel päeval on ta ikka veel Tšiili kaitsejõudude teenistuses, aga hoopis teises paigas. Tema ümber on püstitatud ikka veel kõrge vaikimismüür. Intervjuud temaga on keelatud.
Samas paigas nähti aga 1979.a. uuesti tundmatut objekti ja terve garnison oli selle fenomeni tunnistajateks, aga seekord toimis sõjaväe salastatus nii perfektselt, et maailm ei tea sellest mitte kui midagi.
Muuseas, sarnane juhtum leidis aset mõned aastad varem ka Hiinas.
Mida loost arvate?

[Muudetud: 12-6-2010 Müstik]

Üks asi tulnukad ja nende motiivid, aga mind paneb järjest enam muretsema inimeste (juhid, sõjavägi) salalikkus ja mahavaikimine. Suur küsimus, millele on kindlasti mitu vastust - miks nii tehakse?! Ei tahaks siinkohal tõenditeta vandenõuteooriatesse laskuda..Ph34r2
Kahtlemata intrigeeriv lugu. Aitäh, et kirjutasid Smile
Vasta
#82
Et midagi kedagi juhtida, on vaja kasutada androide, kord juba loodud androidide sisu on vaja aeg ajalt üle vaadata, muuta programmi ja parandada sidevõimalusi. Samuti katsetatakse pidevalt energeetilise osa ülekannet füüsilisse kehasse koos tegelase enda energeetilise osa eemaldamisega, seda tavaliselt lihtinimetes, sest eliidi mängudes osaleb mitmeid rasse ja eliiti katseteks peale omadele kiipide paigaldamise ei kasutata.
Aru saamiseks mõelge toidupüramiidile, kes keda sööb, et elus püsida, ka taimedel on oma kõrgemad maailmad ja osa nende kõrgemaid kasutab inimesi edukalt toiduks, mõelge puudele. Kogu elu ükskõik kus universumi osas koosneb sellistest toidupüramiididest ehk teistpidi ka sümbioosisuhetest elusaine energiaringkäigus.
Vasta
#83
Android - sünteetiline olend ehk biorobot.
USA eriteenistusfirma PSI - Tech meeskonnaliikmed olevat neid kohanud New Mexico põhjaosas asuvas UFO-baasis.
Veel paar aastat tagasi oli ka link anda selle teabe kohta, praegu enam ei avanenud.
Antud loos ilmselt maapealse tehnika (androidide loomine käib ka Maal kiiresti - eriti arenenud on jaapani tehnoloogia areng selles suunas) katsetamisega tegu ei olnud, ehkki sõjaväelased olid loosse segatud.

Ei taha nagu usukuda, et 1977.a. juba osati inimesi viia teadlikult nn ajaaukudesse, kust tagasi pöördudes kuupäev on viie päeva võrra edasi nihkunud.
Toidupüramiidiga ka siin seost ei näe, sest mees toodi ju kiirelt tagasi ja ei pandud nahka.
Muuseas, neid kummastavaid lugusid on Kesk-ja Lõuna-Ameerikas olnud ridamisi erinevatel aegadel.
Vasta
#84
Loen praegu Dolores Cannoni raamatut “ The Custodians “.
Mõtlesin, et tõlgin siia tasapisi inimröövi juhtumeid sealt raamatust.

Dolores Cannon kasutab tehnikat kus ta suhtleb esmalt inimese teadvusega ning seejärel alateadvusega kes on see niinimetatud hing, kes on tegelikult eraldi füüsilisest kehast ning kes omab palju suuremaid teadmisi ( olenevalt hinge vanusest ). See teeb selle raamatu tõeliseks pärliks ja samas paneb mind natuke nõrdima see, et sellel hingel on tegelikult suht poogen mis kehaga toimub ( vähemalt mulle jääb selline mulje ). Selles raamatus on nii palju mõtlemisainet, et ma loen seda juba 2,5 kuud ja olen alles poole peal. Tavaliselt loen raamatud läbi mõne päevaga, võõrkeelsed nii umbes nädalaga.

Ajalüngad

Paljud uurijad on uurinud kadunud aja juhtumeid, kui mitu tundi on möödunud seletamatult ilma isiku ajavahest teadmata. Aga ma sattusin ka juhtumile, mille leian olevat veelgi veidrama: juhtumid kokkusurutud ajast. See on siis, kui tegevused toimuvad palju vähema ajaga, kui reaalne oleks. Loomulikult on mõlemad need nähtused näited aja müstilisest moonutatusest osaleja vaatepunktist võttes.
Meid on takistanud arengust kinnijäämine oma kontseptsiooni lineaarsest ajast. On öeldud, et oleme võib-olla ainuke planeet universumis, mis on leiutanud viisi mõõta midagi, mida ei ole olemas. Mulle on öeldud mitu korda minu töökäigus, et aeg on ainult illusioon, inimese väljamõeldis. Tulnukatel ei ole seda mõistet, ja nad ütlesid mulle, et inimene ei reisi senini kosmoses kuni ta saab üle, valest ideest aja kohta.

Kadunud aja juhtumid võivad olla seotud tulnukate inimrööviga, samas võivad ka mitte. Tihti inimese teadvus blokeerib ise mingil põhjusel teatud sündmused oma elust. Just ebameeldivast sündmusest. Aja möödudes ununeb viimanegi detail ja hiljem tühimikule mõeldes võib inimesele jääda petlik mulje müstilisest ajalüngast ning arvamus, et nad on sattunud tulnukate inimröövi ohvriks.

Ajalünga juhtum 1972 aastal, Massachusetts, hüpnotiseeritav Tom.

Tom tahtis uurida ajalünka mis teda siiani häirib. Ta oli käinud ärikohtumisel kliendi kodus. Seal viibis ka teisi inimesi ning nad söid kõik koos õhtust. Õhtu edenedes ja päris hilisel õhtutunnil tegi üks naistest talle ettepaneku veeta öö tema korteris selle asemel, et ette võtta pikk sõit järgevasse linna, kus Tom elas.
Kuna naine juhtis autot tollel õhtul, mäletas Tom, et oli märganud heledat valgust puudekohal taevas. See tundus tegevat naise närviliseks. Rohkem ta midagi sellest õhtust ei mäletanud kui et järgnevalt oli hommikul ärganud naise korteris. Ta ei olnud tarvitanud narkootikume ega alkoholi ja ei suutnud siiani seletada seda aja lünka. Vähese aja mõõdudes pärast toda õhtut olevat naine kolinud minema ja ta ei teadnud kuhu nimelt. Ta mäletas naist päris kummalisena, ta ei olevat olnud eriti sõbralik ega suhtlusaldis.
Hüpnoosi ajal läks ta tagasi sündmuse juurde, mäletas täpset sündmuse kuupäeva ja kirjeldas maitsvat õhtusööki. Ta esitas palju detaile mida tema teadvus oli varem unustanud. Paljud detailid ei puutunud sündmusesse kuid näitasid et kõik informatsioon on alles ja kättesaadav.
Naise nimi oli Stella ja Tom ütles, et tema auto olevat olnud uus 1972 aasta Pontiac Firebird. Oli peaaegu kesköö kui nad sõitsid mööda kruusa teed tema korteri suunas ja talle meenus nende ainuke vestlus. Siis arvas ta nägevat oma silmanurgast tulepalli või “langevat tähte “. Nad vaatasid kuidas valgus taevas muutus heledamaks ja näis neile lähenevat.
Auto mootor suri järsku välja ja auto peatus keset teed. Stella oli hirmunud kuid imelikul kombel reageeris Tom teisiti. Ta tundis ennast järsku väga väsinuna ja hakkas magama jääma. See ei olnud kindlasti normaalne reaktsioon. Teadsin, et tema alateadvus oli ärkvel ja ma saan esitada sellele küsimusi.
Tema alateadvus ütles mulle, et mõlemad, nii tema kui Stella magasid ja autot ümbritses ere valgus mis valgustas auto sisemuse täielikult. Auto uksed avanesid ja nende magavad kehad eemaldati autost. Ma küsisin, et kes nad autost välja tõstsid.
“ Nad näevad välja nagu inimesed. Ühel mehel on pruunid juuksed ja teisel blondimad juuksed. Äsja võtsid nad meid autost välja ja nüüd uurivad auto sisemust. Järgmiseks vaatavad nad meid. Neil on mingi asi, mida nad meie kohal hoiavad. Siis panevad nad meid autosse tagasi.”
Ta selgitas, et nad hoidsid tema teadvuseta keha püstiasendis ja liigutasid mingit instrumenti üles alla mööda keha piirjooni. Instrument tegi kliksuvat heli kui seda liigutati. Ma eeldasin, et ta olevat olnud raske tõstmiseks, Tom nõustus, kuid väitis, et see nõudis nendelt vähest pingutust.
Ma palusin kirjeldada instrumenti. “Näeb välja nagu telekaantenn ja vilgub värviliselt neoon rohelisest violetseni. Värvid ümbritsevad instrumenti kui see liigub üle keha ja ma kuulen kliksuvat heli. Ma ei tea milleks see mõeldud on.”
Seejärel asetati nad autosse tagasi. Mootor töötas nüüd ja nad liikusid edasi mööda teed. Mehed ja valgus oli kadunud. Stella ütles, “Ma vist jäin sekundiks magama. Ma olen vist tõeliselt väsinud.” Tom tundis samuti suurt väsimust. Siis vaatas Stella kella ja oli hämmastunud kui nägi kellaaega “ Issand! Kell on 02.30! Kas me ei lahkunud sealt südaöö ajal? Ah ma ei tea!” Nad mõlemad vältisid sellele mõtlemast sõites tema korteri suunas. Tom tundis nagu oleks keegi ta energiast tühjaks tõmmanud. Kui nad korterisse jõudis vajus ta surmväsinult Stella poolt viidatu voodisse ja ärkas alles hommikul telefoni helina peale.
Ma küsisin tema alateadvuselt, kas too teadis selle imeliku instrumendiga ülevaatuse põhjust. See vastas “ Jah, ma tean miks. Stella pärast. Ta töötab Bostonis ettevõttes, kes valmistab ette militaarset salajast tehnikat Vietnami sõja tarvis. Tal on pääs erineva tähtsa informatsiooni juurde. Ma arvan, et tegelikkuses tahtsid nad temalt infot, mitte minult. Ma lihtsalt sattusin olema seal ajal kui nad temaga kontakteerusid. Nad jälgivad teda ja tõenäoliselt on kontakteerunud temaga mitmeid kordi minevikus. Ma teadsin, et midagi on valesti sest ta näis alati piiripeal olevat. Ta on kahtlustav ja ei sõbrune kergesti. Ta on ka palju kolinud. Enne Massachusettsi elas ta Kalifornias, enne seda Hawail ja enne seda Jaapanis. Ta on reisinud üle kogu maailma.

Dolores: Kas nad mõõtsid teda samuti selle instrumendiga?
Tom: Ma ei näinud mida nad temaga tegid kuna nad tegelesid minuga sellel ajal. Ma tean, et nad tegid midagi muud temaga. Neil oli mingisugune kontakt temaga.

D: Milleks see instrument mõeldud oli?
T: Sarnane meie praegusele skannerile. See uuris minu siseelundite funktsioneerimist. See mõõtis ka minu ajulaineid. Nad mõjutavad inimesi ajulainete kaudu. Aga need inimesed ei olnud halvad. Nad ei olnud külmad ega emotsioonitud, nad lihtsalt jälgisid teda kuna olid hirmunud, et ta võib millegiga seotud olla. Nagu spionaaz. See on üks põhjus, miks nad teda jälgivad kuna tal on palju informatsiooni. Stellal on kraad raadio bakterioloogias ja PHD elektrotehnikas. Ta on väga intelligentne naine.

D: Kas nad proovisid temalt sedasi informatsiooni kätte saada?
T: Ei. Nad teadsid juba kõike mida tema teadis kuna nad saavad lugeda tema mõtteid. Kuid ta on neile tähtis sellel või mingil teisel põhjusel. Ma ei tea.

D: Miks on nad mures, et ta võib olla seotud spionaaziga. Mis vahet seal nende jaoks on?
T: Tal oli üks probleem. Talle on lähenetud inimeste poolt Nõukogude blokeeritud riikidest. Nad pakkusid talle 100 000 dollarit kuid ta ei võtnud pakkumist vastu. Ta kolis.

D: Kas need olendid on mures, et ta võiks spioneerimisega tegeleda? Kas sa pead seda silmas?
T: Ei, nad ei olnud mures, et ta seob ennast spioneerimisega või midagi sellist. Ta on üks inimestest keda nad jälgivad. See on kõik. Ja tal on pääs erinevate teaduslike allikate juurde, sellepärast teda jälgitaksegi.

D: See informatsioon, mida sa mulle räägid temast, kas see on midagi mida sa teadsid või sa just praegu õpid teda tundma?
T: Noh, ma teadsin, et tal on kraad. Ja ma teadsin, et ta töötas sellest Bostoni lähedal olevas ettevõttes ja et sellel on midagi tegemist elektrotehnikaga. Ma ei teadnud, et ta oli seotud spionaaziga.

D: Siis see on midagi mida sa alles praegu teada saad tema kohta, mida sa varem ei teadnud?
T: Jah, ta on väga häiritud sellest jälgimisest ja sellepärast ta nii palju rändabki. Ta proovib neist vabaneda. Ta lahkus varsti pärast toda juhtumit. Ma arvan, et ta lahkus Massachusettsist kuna ma ei saanud temaga ühendust.

D: Sa ei kohanud teda enam?
T: Ei, ta pidi minema...( paus ja siis üllatunult ) Houstonisse. Stella viidi üle Houstonisse. Sellepärast ta lahkus.

D: Olgu. Kas sul on olnud sarnast kogemust peale selle kuupäeva, mingit valgust või midagi?
T: Ei, rohkem pole midagi olnud. See oli ainuke kord.

Käesolev juhtum on huvitav minu jaoks kuna subjekt ( minu hüpnotiseeritav ) ei ole olendite objekt. Kogu sündmustik ei puudutanud tegelikult teda ja seega välistab võimaluse, et see oleks hüpnotiseeritava fantaasia.


The Custodians lk 26-29. ( Ei ole tõlgitud sõna-sõnalt, vahepeal teen pikematest selgitustest lühema kokkuvõtte )

Väike vigade parandus.


[Muudetud: 6-20-2010 Aerling]
Vasta
#85
Ma puutusin kokku kolme juhtumiga 1988, 1989 aastal mis eeldasid aja moonutamist ja võib-olla isegi liikumist teise dimensiooni.

1987 aasta suvel avaldas Lou Farish väikese tasuta kuulutuse kohaliku kaubanduskeskuse ajalehte paludes, et kui kellegil on olnud ebatavalisi itsitente UFOdega talle helistada. See oli esimene ja ainuke kord kui ta säärase kuulutuse avaldas. Naine nimega Janet helistas talle, ning teatas imelikust juhtumisest eelmisel õhtul. Naine oli väga ebalev ega tahtnud oma nime öelda. Ta ütles, et oli sõitnud Little Rock nimelisest kohast oma koju teiselpool Conwayd ainult 15 minutiga. Kuna teekonna pikkus on umbes 50 miili võtab sõit tavaliselt 45 minutit. Sõidul polevat olnud jälgegi teistest liiklejatest, mis on väga ebatavaline. Koju jõudes tegid ta koerad hirmsat lärmi, mis oli nende puhul samuti ebatavaline. Lou arvas, et tegmis siis aja kokkusurumise juhtumiga, mitte kadunud ajaga. Ainuke asi, mis tundus viitavat UFO juhtumile oli, et naine nägi sõiduajal ühtede puude kohal suurt heledat valgust. Ta oli ärinaine, ega tahtnud oma nime avaldada ning tundis häbitunnet sellest juhtumist rääkides. Naine oli väga “jalgadega maas” inimene ning polnud kunagi lugenud ega huvi tundnud UFO juhtumistest.

Lou Farish uuris kas naine oleks nõus hüpnoosiga, et juhtumisse selgust tuua kuid naine oli selle vastu. Aeg ajalt helistas Lou talle tagasi kuid hoolimata sellest, et naine oli otsinud erinevaid reaalseid põhjusi valgusele ning aja moonutusele ei suutnud ta mõistliku seletust leida.

Kohtusin Janetiga viimaks Ozark UFO konverentsil Eureka Spring’is aprillis 1989. Ta oli vastumeelselt nõustunud tulema konverentsile. Ta oli tähelepanlikult kuulanud sõnavõtte ja vaadanud näidatavaid slaide kuid mitte ükski neist ei kattunud tema kogemusega ning ta leidis, et osalemine konverentsil oli tõeline ajaraisk. Teda ei huvitanud see. Lou tudvustas meid pärast konverentsi. Ta lõdvestus nähtavalt minuga rääkides ning tema lugu hakkas kooruma. Ta näis tundvat kergendust, et sai viimaks lugu kellegile rääkida ning ta näis tunnetavat, et ma ei naeruväärista teda ning olin valmis teda aitama. Ta otsustas kõik ära rääkida kuna talle olid hiljuti hakanud meenuma teatud detailid, mis tegid sündmuse veelgi segasemaks.

Ma olin veendunud, et tegemist on kontsentreeritud aja juhtumiga. Nii see ka oli. Ta oli inimene, kes tahtis leida kinnitust igale detailile, et rahuldada omaenda uudishimu. Ta oli juba kontrollinud mõningate inimestega kellaaega, mis kell ta oli tollel õhtul Little Rocki restoranist lahkunud. Oli umbes südaöö kui ta oli sõitnud välja I-40 maanteele kust keeras harutee tema kodu poole. On ainult üks tee, mis sinna viib ning seal on alati liiklust olenemata ööst või päevast. Ta tunneb iga teekäänu ja pööret ning teab igat maja teeääres kuna sõidab sama teed iga päev. Sellel ööl oli kõik aga erinev ja imelik. Ei olnud näha ühtegi tähte taevas ja ta märkas, et oli ebatavaliselt vaikne. Isegi ritsikad ei siristanud. Ta märkas, et üheski majas ei põlenud tuli, isegi mitte reklaamsiltide kohal ( mille tuled alati põlesid ). Ta teadis piirkonda hästi ja alati oli näha majatulede rida öösiti niikaugele kui silm ulatus. Ei olnud hääli ega elumärke. Ei olnud liiklust, mis oli kõige ebatavalisem.
Siis nägi ta objekti. See oli hiiglaslik, jäädes temast paremale puudekohale. See oli pikliku kujuga ja oli väga intensiivselt oranž. Helendus jäi objekti siseseks ega kumanud väljapoole. Ei olnud näha mingeid märke, ei olnud aknaid, ei olnud teisi tulesid ainult täiuslik oranž piklik objekt. Kui ta seda esmalt nägi arvas, ta, et päike loojub. Kuigi päike oli loojunud mitu tundi varem oli see esmane mõte mis talle pähe lõi. Seejärel mõtles ta, et tegemist võib-olla meteooriga või mingi päikese peegeldusega. Ta otsis sellele loogilist seletust. Ta pidurdas autot, et objekti vaadata. Normaalselt oleks see võimatu olnud liikluse tõttu. Auto liikus aeglaselt ja Janet oli lummatud hiiglaslikust valgusest. Siis märkas ta teepeal midagi mida pidas surnud loomaks. Kui ta sellega kohakuti jõudis, peatas ta auto, et seda silmitseda. Ta nägi imestunult, et tegemist oli tavalise kodukassiga, kes oli tardunud väga imelikus asendis. See istus oma tagajalgadel, karvad turris, esikäpad õhus ning näis vaatavat üles sama objekti suunas, mis tema tähelepanu oli äratanud. Loom ei tundunud surnuna kuid oli kroteskselt tardunud nagu pausile pandud multikastseenis. See oli ainuke elumärk, mida ta märkas kui seda nii saab nimetada.
Ta jätkas aeglaselt sõitu ning vahtis objekti. Kui ta sellega kohakuti jõudis, kustus see ja kadus kuid väga ebatavalisel viisil. Ülemine ja alumine objekti äär sulgusid aeglaselt jättes tumeda koha puude kohale. Ta demonstreeris seda kätega ning see jättis mulje nagu oleks hiiglaslik silm sulgunud. Võimalik, et objekt oli siiski seal kuid sulandus pimedusega ühte.
Seejärel kiirendas Janet autot ning jätkas koduteed olles segaduses. Ta ütles, et ei tundnud hirmu, ainult hämmastunud ja imestunud olekut. Tema kalkuleeriv aju püüdis leida nähtule seletust.
Kui ta koju jõudis, käitusid tema koerad aedikus väga ebatavaliselt. Nad haukusid, ulgusid, närisid aediku traate ja kraapisid seda, et välja pääseda. Ta ütles, et nad polnud kunagi varem sääraselt käitunud. Tavaliselt nad isegi ei haukunud kui tema või keegi teine aeda sisse sõitis. Sellel õhtul aga kui tema saabus läksid nad hulluks. Ma küsisin, et kas ta märkas midagi ebatavalist auto või enda juures kuid ta ei märganud midagi.
Majja sisenedes oli ta hämmastunud kui kella nägi. Ta vaatas üle kõik kodus olevad kellad ja kõik näitasid sama aega. Ta oli liiga kiiresti koju jõudnud. Ta arvutas, et 15 minutit oli võtnud sõit, mis oli ilmvõimatu võttes veel arvesse seda aeglast tempot. Ta äratas oma abikaasa ning palus tollel öelda, mida kell näitab ning järgmiseks hommikuks see meeles pidada.

Janet ütles, et talle on hakanud meenuma teatud detailid sellest intsidendist. Talle meenus, et mingi jutt jooksis risti üle maantee kohe auto ninaeest kui ta esmakordselt objekti nägi. Samal hetkel oli näha mingi välgatust keset teed. Ta kirjeldas seda kui kiiret valgusehelki peeglilt. Tal oli raskusi seda kirjeldada kuid see meenutas talle lõbustuspargi peeglite saali peegeldusi.
Ma ei hüpnotiseerinud teda kuid olin veendunud, et selles loos on midagi enamat. Ta ei tahtnud seda juhtumit edasi uurida kuna ta elu oli korraldatud. Ta oli oma äriga väga seotud ega tahtnud, et tema tähelepanu sellelt hajuks või tekitada segadust oma ellu.


Vasta
#86
Mõlema järgneva juhtumi puhul on isikutel vahetu teadlik mälestus sündmusest. Need mälestused olid selged ja rohkeid detaile lisandus hüpnoosi all.

Eddie oli lihttööline, kolmekümnendates aastates ning kes kõhkles isegi rääkida sellest kogemusest. Ta tegi seda ainult oma tüdruksõbra nõudel. Ta tundis silmnähtavalt ebamugavust salvestavast diktofonist laual. Ütlesin, et mõne minuti pärast ei tea ta sellest diktofonist midagi.
Ta rääkis sündmusest mis juhtus peaaegu kakskümmend aastat tagasi kui ta oli 17 aastane keskkooli poiss, kes elas maakülas Missouris. Pärast sõbra külastamist linnas oli ta teel koju oma vana kaubikuga. Oli öö kui ta sõitis mööda kruusateed kodupoole piirkonnas kus maju esines väga harvalt. Kui ta esimest korda valgust märkas, arvas ta et tegemist on välilambiga mis uuendustena piirkonda tekkisid. Mõned farmerid asendasid oma senised valgustused nendega. Samas, polnud ta selles kohas kunagi valgust märganud. Mida lähemale ta sellele jõudis, sai ta aru, et tegemist ei ole farmi välilambiga kuna see muutus heledamaks ja oli kõrgemal taevas. See liikus tema suunas kuni peatus tema kohal ja siis järgnes kaubikule selle sõidukiirusel. Ta pistis pea aknast välja, et seda vaadata. Pool miili kodust, liikus see äkki temast ette ning hõljus ühe puusalu kohal. Siis ta nägi, et see on suur ja läätse kujuline objekt. Oli näha oranže tulesid selle sees ning keskkoht pöörles põhjustades tulede vilkumise. Selle põhi oli metalselt hõbedane. Tema uudishimu pani ta kaubiku peatama mäejalamil. Ta väljus autost ning istus kaubiku kasti, et vaadelda kummalist objekti. Talle tundus imelik, et ta ei tundnud hirmu kuid ta arvas, et kuna ta oli kasvatatud maal ja viibis palju väljas siis ei kartund ta midagi. Kui ta seal istus ja vaatles, väljus objekti põhjast sinine valgus, mis valgustas puudelatvu. See hõljus ühel kohal ja kuigi keskkoht pöörles polnud mingit heli kuulda. Objekt oli 7,3 meetri suuruse läbimõõduga.
Ta istus seal objekti vaadates umbes 15 kuni 20 minutit. Selle aja jooksu juhtus veel üks kummaline asi. Lähenes naaber perega oma päevinäinud pikapiga: kaks täiskasvanud ja trobikond lapsi, kes elasid kolme miili kaugusel tema kodust. Eddie vehkis kätega ja näitas üles, tahtes nende tähelepanu omale tõmmata. Ta teadis, et nad oleksid pidanud teda märkama kuna ta kaubik oli pooleldi teel. Kuid nood sõitsid edasi isegi mitte aeglustamata. Ta ütles, et tundus isegi nagu oleks ta nähtamatu olnud. Hiljem, tundis ta kiusatust neilt küsida, et miks nad ei peatunud, kuid ei suutnud ennast viia selleni, et sellel teemal kellegiga rääkida.
Kui ta koju jõudis, jooksis ta kisades trepist üles. Ta vanemad magasid ning ärkasid ehmunult tema kisa peale. Ta sundis neid minema akna juurde ja välja vaatama kuid valgus oli kahanenud juba pisikeseks. Hetke pärast see kustus ja kadus. Midaiganes tema vanemad nägi oli see pelgalt suure laeva armetu vari. Järgneva aasta jooksul nähti selles piirkonnas UFOsid ja mõned korrad isegi politsei poolt. Kuid ükski ei olnud selline lähivaatlus.

Tihtipeale on juhtumeid kus inimene on kindel, et ta üksnes vaatles eemalt UFO’t kuid tegelikkuses toimus kontakt millest ta enam teadlik ei ole. Ning vastupidi, arvatakse, et kui nähti UFO siis kindlasti toimus ka kontakt kuid nii see ei pruugi olla. Tegemist oligi pelgalt vaatlusega.

Pärast juhtumi rääkimist nõustus Eddie ka hüpnoosiga. Hüpnoosi ajal ei lisanud ta midagi uut. Otsustasin küsitleda Eddie alateadvust, sest tihti saab sealt hoopis üllatavamaid vastuseid. Tahtsin teada, kas oli juhtunud midagi millest Eddie teadlik ei olnud. Tema vastus oli, et oli toimunud infusioon. Talle oli sisestatud informatsiooni fragmente. Ja talle oli antud juhatust. Ta jätkas infusioonile viitamist ja kui ma küsisin temalt, et mida ta selle all silmas peab siis kasutas ta mulle tundmatut sõna. Ma kirjutan selle selliselt kuidas see kõlas: contruvering ( inglise keeles ). Ma ei saanud sellest sõnast aru ning Eddie ei teadnud samuti mida see tähendab. Alateadvus ütles, et informatsiooni killud tulid laevast ja aitavad teda arengul ja kasvul. See oli psüühiline ja informatsioon võeti vastu keharakkudega kuigi tal polnud aimu mis info see oli. Ma küsisin, et miks see oli Eddiega juhtunud ning vastus oli, et ta oli haavatav. Ta oli mõjutatav ja naiivne ja see tegi kontakti lihtsamaks.

Nad otsisid inimest kellesse nad saaksid siseneda ja seeme kasvama panna. Ma olin uudishimulik, et mida nad mõtlesid “seemne” all ja tal oli kummaline vastus, “seeme nende olemusest, nende ühtsus. Ma ei ole eraldi. Ühtsus, mitte kaks, vaid üks. Seeme või idee, on istutatud psüühikasse valgus infusioonina. See on rakkudes, mälestus
ühtsusest. See võib olla istutatud kõikjal, kus on avamine. Me kõik oleme nendega üks. Me ei ole loodud kui kaks, vaid üks. Nad tahavad et me teaksime seda, ja sel ööl oli ta võimalus näha meid. Ta oli hea kandidaat informatsiooni sisestamiseks.”

Tundub, et on olnud veel aegu Eddie elus kus ta on eneseteadmata juhatust saanud kuna õppetunnid on läinud otse tema alateadvusse, tal ei ole mingit teadlikku mälestust nendest. Talle meenus ainult juhused kui loomad käitusid ebatavaliselt. Kontaktid juhtusid tavaliselt läbi loomade silmade kuna loomi sai selleks kasutada. Üllatudes nägi Eddie ühtsuse vaimu loomade silmades. Mõni kord polnud tegemist reaalse loomaga vaid illusiooniga. Seda tehti kuna otsiti inimeses haavatavat kohta. “Inimene peab olema tasa. Inimene peab peatama oma maailma.” Nad panid inimese nägema midagi mida polnud tegelikult olemas läbi üllatusmomendi. Nad kaotavad inimeses valvsuse. Kuid ma mõtlesin, et inimesed ei ole koguaeg valvsad.
Vastus oli, “Sa oleksid üllatunud. Inimesed on alati valvsad. Me peame leidma mooduseid, et inimest üllatada. Kui inimene keskendub millegile, laevale või loomale, kui saame tema tähelepanu, saame me tema maailma peatada. Siis saab infusioon toimuda. Me kasutame üllatusmomenti. Kui inimesed tegelevad oma igapäevase rutiiniga ei saa me nende tähelepanu ega keskendumist ja siis see ei tööta. Nende tähelepanu peab olema kuidagi suunatud.”

Ma ütlesin, et siis peavad nad ju pidevalt jälgima, et pragusid leida. Ta ütles, et nad jälgivadki. See oleks ka vastuseks, miks kontaktisikud on nähtamatud teistele kes sündmusega seotud ei ole. Teiste maailm ei ole peatatud.

Ta ütles, “ Mitte ainult loomi ei kasutata selle saavutamiseks, kasutatakse ka unenägusid. Sellisel juhul kogevad nad kontrollitavat und ebatavaliste omadustega. Lucid Dream, unenäo tüüp mis on reaalsemad kui tavalised unenäod. Tihti kogetakse nendes unenägudes ka füüsilise aistinguid ( isver – minu delfiini unenägu! Appi mind on infusioonitud! Smile1 Aerling ). Need kanduvad edasi ka ärkveloleku aega. Uni võib kanda hirmu emotsiooni kuna tihti peab magava inimese tabama ootamatult, sarnaselt ärkvel olevale inimesele. Hirm on kõige tugevam emotsioon ja on kasutatav maailma peatamiseks nii magava kui ärkvel oleva inimese puhul. Luues tugeva emotsiooni on meil kergem kontakti saada. Üllatuse ja hirmu elemendid loovad suunatud tähelepanu. Hirmu kasutatakse ainult ajutiselt ja peab kasutama korrektselt. Hirm on lihtsalt kanali avamine kuid mõned inimesed klammerduvad sellesse. Mõndade inimeste jaoks on see hirmu emotsioon arusaadavam kui sõnum.

D: Tundub, et tulnukad kasutavad emotsioone sääraselt, mis on meile arusaamatu.
E: Me kasutame emotsioone sääraselt, et meie isegi ei saa aru.

D: Tegelikult ei ole siis midagi karta?
E: Ei. See on õrn pragu rakus. Mingit kahju sellest ei tule.

Maakohtades on mõeldamatu, et naaber ei peatuks tuttava teeääres seisvat autot nähes ega uuriks mis toimub. Tõenäoliselt oligi Eddie oma naabritele nähtamatu kuna tema isikliku maailma ajakulg oli peatatud samas kui teised omasoodu ajakulus edasi liikusid.
Pärast hüpnoosist äratamist meenusid Eddiele mõned kummalised juhtumid loomadega. Ükskord aidates oma isa viljapõllul, juhtis ta traktorit kui nägi tuvi enda
suunas lendamas ning too maandus tema paremale sirutatud käele. Ta tundis, et midagi juhtus sellel hetkel, kuna see oli nii kummaline. Teine juhtum oli kui ta istus maisipõllul kui koiott lähenes ning hakkas ümber tema tiirutama. See oli väga ebatavaline kuna koiotid väldivad inimesi. Ükskord kui ta metsas jahil oli, lubas hirv ta enda lähedale ning ennast puudutada. Tal ei olnud mingeid hirmu tundemärke. Sellistel hetkedel tundis ta, et toimus midagi mis aja maha võtsid. Ta hakkas vaatama asjadele teise pilguga.
Vasta
#87
Väga põnev. Ma otsustasin, et tahan ka seda raamatut lugeda! Aga sa võiksid viitsimise korral siia edasi postitada Smile
Kusjuures seda infusioonimise asja ei välistaks ma ka endaga, mu kiisu teab kindlasti rohkem kui mina Bleh
Aga milleks seda täpselt vaja on? Miks peab sellist hookus-pookust ja pettust kasutama?! Võiks ju otse läheneda. Ja kindlasti leiaks inimesi, kes on vabatahtlikult nõus selle infusioonimisega (kui see ju positiivne ja ohutu on).
Ning kas see, et E oli mõjutatav ja naiivne, ei muuda mitte teo motiive kaheldavamaks?

Millegipärast mulle jäi mulje nagu hing/vaim oleks üks ennasttäis kaasreisija kehas, mitte aga keha juht ja sõber selleks, et kogemusi saada... See teema on kindlasti keerulisem kui paistab. Smile1

Midagi peaks saama internetist kh lugeda: http://books.google.ee/books?id=TLpow9rs...&q&f=false
Loodetavasti on seesama raamat.

[Muudetud: 6-20-2010 Preilikass]
Vasta
#88
Päris huvitav raamat, lugesin just kirjaniku kohtumist läbi transis oleva naise suhtlema tulnud tulnukatega ja nende kirjeldust enda elust ja kosmosest, tasub lugeda.
Ma võtsin ta vene keeles, mida hästi ise oskan, inglise keeles peaksin automaattõlget kasutama.

[Muudetud: 6-21-2010 VironShaman]
Vasta
#89
Umbes sama temaatika on ka põhjalikku käsitlust leidnud Whitley Strieber'i raamatus "Communion".

Raamatututvustusi:

http://westruth.blogspot.com/2009/01/rev...union.html

http://www.amazon.com/Communion-True-Sto...0380703882

Lugesin Whitley Strieber'i raamatut "Communion" juba aastaid tagasi ja isegi eestikeelsena (oli selline iseköidetud masinkirjapaljundus, tõlge organiseeriti Tartus, aga tõlkija nimi on mulle teadmata). Ajakirjas "Universum" on ka väike osa sellest raamatust ilmunud Mare Taimre tõlkena (vist pealkirjaga "Nad on siin").
Vasta
#90
Jaa, olen ise ka neid katkendeid Whitley Strieberi raamatutest "Universumitest" kunagi
lugenud.
Whitley Strieber. „Communion.” New York, 1987. (Universum 1-7 ja Universum 9)
Whitley Strieber. „Transformation.” New York, 1988. (Universum 8-13)

Vasta
#91
Dolores Cannon rääkis ühe naisega, kes mäletas end nägevalt valget öökulli, aga ta alateadvus teadis rääkida valget kiirgavat mehest, kes soovis tolle naisega rääkida.
Dolores küsis mingil hetkel (lk 75 googles), kas see võiks toda naist kuidagi häirida kui ta nüüd järsku mäletama hakkab seda, mis tegelikult juhtus. Naise alateadvus vastas: "Ei, üldsegi mitte. Ta soovib nii väga seda mäletada. Ja ma arvan, et see on hea. Ma ise annan selleks loa/võimaldan seda. Ta peaks seda kõike ärgates mäletama, sest see aitab tal jätkata ettevalmistusi hetkeks, mil aeg käes on (tulnukate ja inimeste kohtumiseks). Ta on selleks informatsiooniks valmis. Sellepärast ta mäletaski öökulli, et ta saaks saadavalolevaid tehnikaid kasutades selle informatsiooni esile manada. Ja nii ta mäletab kõike".

Et siis nagu hing/vaim räägib tollest naisest nagu kellestki teisest. Põhimõtteliselt jääb mulje nagu hing/vaim oleks käskija ning laskja, keha ja mõistus aga midagi, millel tavaliselt lubatakse lihtsalt toimida, sest see on hingele kui ärakasutajale vajalik. Või äkki saan ma asjast väga valesti aru?
Ikkagi, kuidas on nii, et teadvusel olles ei mäleta naine midagi erilist, alateadvus aga teab kõike? Ma saan aru, et hinge/vaimu ei ole võimalik petta (erinevalt mõistusest), aga milleks seda pettust üldse vaja on? Ning kui hing/vaim tegelikult ju teab ja mäletab, siis miks inimene oma tavaolekus seda kõike ei tea ning vastavalt ei käitu? Mida õpib hing/vaim, kes teab, et mõistus ja keha ajavad jama info puudumise tõttu?
Facebooki õnneküpsis julgustas mind edasi olema mina ise-Every wise man started out by asking many questions. Nüüd ma siis pommitan teid - kas kellelgi on mõtteid?

See tulnukate osa on väga põnev, aga see, mis inimese enda kohta koorub....see on kohati pähh! Kunagi, kui raha tekib, lähen ise ka taandusregressiooni kliendiks.
Vasta
#92
Mina ei ole veel lõpliku seisukohta võtnud. Ma üldse võtan harva mingi lõpliku seisukoha sest tegelikult on ju kõik pidevas muutumises. Sama kehtib minuarvates ka mõistusega/arusaamisega asjadest. Võib-olla mõni inimene peab seda nõrkuseks, et näe sellel inimesel ei olegi oma seisukohta. Loomulikult on mul seisukoht mõrvari kohta või varga kohta aga paranähtuste puhul minu arvates ei saa kunagi midagi absoluutse tõena raiuda. Tegemist on valdkonnaga, mille pinnakihti me vaid õrnalt oleme kratsinud.

Võttes arvesse minu senini loetud materjale siis JÄÄB MULLE MULJE nagu oleks Maaga tegemist mingi laboriga. Ma tõesti keeldun uskumast, et me oleme ahvist arenenud kuigi ei välista. Mulje on tõesti, et tulnukad on ristanud ennast või mingit muud kosmilist humanoidset rassi neandertaallasega ja tulemuseks oleme meie. Kuidas muidu seletada seda imelikku omanikutunnet mida nad meie suhtes üles näitavad. Nagu inimesed, kes lasevad laborirotil kasvada ja kosuda oma keskonnas aga kui vaja midagi teada siis lähenevad külma rahuga rotipuurile, võtavad sealt ühe ( huvitumata, mida rott sellest kõigest arvab ) ning teeb mida vajalikuks peab. Meie puhul muidugi ei ole tegemist puuriga vaid hiiglasliku keskonnaga, mis meid omasoodu mõjutab. Ma arvan ka, et me oleme ületanud nende suurimadki lootused ( samas võib-olla ka mitte )oma emotsioonide ja tihti ka vaimsete tunnetuslike võimete poolest. Oma ajulainete poolest, võimet ise oma käekäiku mõjutada ja reaalsust luua/muuta. Mulle on siiski jäänud ka mulje, et inimese hing on eraldijääv osa inimesest. Ma kipun arvama, et see on midagi täiesti teist. Tulnukad ei oma siin mingit rolli...see on see kuidas universum toimib. Hing on universumi osake. Seal on omad reeglid. Hing on elusorganismide alustala.
Minul sellised mõtted siis praegu. Homme võivad olla teised mõtted Bleh Lisaks, et asja natuke keerulisemaks ajada, siis see on MULJE. Mis on aga REAALSUS?

[Muudetud: 6-22-2010 Aerling]
Vasta
#93
Aerling - sa panid sisse sama vea mida teeb enamik inimesi - kahjuks isegi paljud teadlased -
väide ei ole, et "inimene on ahvist arenenud" vaid, et "inimesel ja ahvil on ühised eellased".
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Et siis nagu hing/vaim räägib tollest naisest nagu kellestki teisest. Põhimõtteliselt jääb mulje nagu hing/vaim oleks käskija ning laskja, keha ja mõistus aga midagi, millel tavaliselt lubatakse lihtsalt toimida, sest see on hingele kui ärakasutajale vajalik.
Mingil määral sarnast "kahestumist" olen isegi pisut-pisut kogenud. Üks on nö "kõrgem" või mida iganes mina, teine aga tavamina. Kõrgem mina on põhimõtteliselt võimeline igasuguseid asju teadma (infoväljaga ühenduses olles), tavaminani see inf aga ei jõua üldse või jõuab vähesel määral ja moondunult (sisedialoog segab). Eks see kõrgem mina (no ei meeldi tglt see väljend mulle) suhtleb siis ka mingite teiste olenditega.

Vasta
#95
Tsitaat:Algselt postitas troodon
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Et siis nagu hing/vaim räägib tollest naisest nagu kellestki teisest. Põhimõtteliselt jääb mulje nagu hing/vaim oleks käskija ning laskja, keha ja mõistus aga midagi, millel tavaliselt lubatakse lihtsalt toimida, sest see on hingele kui ärakasutajale vajalik.
Mingil määral sarnast "kahestumist" olen isegi pisut-pisut kogenud. Üks on nö "kõrgem" või mida iganes mina, teine aga tavamina. Kõrgem mina on põhimõtteliselt võimeline igasuguseid asju teadma (infoväljaga ühenduses olles), tavaminani see inf aga ei jõua üldse või jõuab vähesel määral ja moondunult (sisedialoog segab). Eks see kõrgem mina (no ei meeldi tglt see väljend mulle) suhtleb siis ka mingite teiste olenditega.


Kusjuures see `supermina` ja `lihtsalt mina` jaotus on üsna asjalik. See selgitab nii mõndagi. Et vaim räägib iseendast kui `tavaminast` teises isikus, sest teadmiste poolest ta ju ongi seda. Ning kui Newtoni raamatuid uskuda, siis ei kehastu mitte sugugi 100% hingest.
Sõnu `vaim` ja `hing` kasutan küll üsna omavolitsedes, sest ma pole veel päriselt aru saanud, kes on kes ja miks ja kuidas. Aga ma usun, et mu jutu sisu on endiselt mõistetav.
Vasta
#96
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Mulje kui vahetu interpretatsioon on reaalsusest enamasti suhteliselt üle ning lisaks veel mõjutab reaalsust.
Maad võib laboriks nimetada küll - igatahes siin eksperimenteeritakse (teadmata eesmärgil). Pole teada, kes selle kõik kokku on keeranud - need sisalikud ja hallid ja juudid ja veel mõnedki paistavad rohkem selline suitsukate olema... vast need, kes marsaga (tagasi) tulevad - marsa käib küll enamvähem iga 3600 aasta tagant, kuid seekord saab olema esinduslik delegatsioon ja vastav tseremoonia, kus Maa saab oma õigused tagasi.
Niisiis üldjoontes jagan Aerlingi arvamust, kuigi tundub, et neandertaallane oli ka üks tulemitest (eelmine), mitte lähtekomponent... see peamine toimus ammu enne homo neanderthalensist. Ja Maad võib rotipuuriga võrrelda küll - inimene omal käel ei pääse siit kuhugi. Kui jänkid käisid Kuu peal või fritsud lendasid Marsile ning Aldebaranile, siis mitte mingil juhul üksi.
Paistab ka nii olema, et eksperiment on üldjoontes ennast õigustanud.
Jäänud on veel eksperimendi finaal... levinud arusaamade kohaselt 2,5 Maa aastat.
Näeme.
Ma usun, et on ka neid jõudusid nii Maal kui teistel planeetidel, kes on neist hallidest ja reptiloididest kõvasti üle.
Samuti usun, et need marsad ei käi ainult 3600 aasta tagant, vaid hoopis tihedamini, aga siis ei ole nad oma "ülemustega" enne külaskäiku asja kooskõlastanud.
Igasugu eksperimente teevad aga väga erinevad tulnukrassid. Ja osad elavad siin Maal tunnelites või vee all edasi. Nii USO-sid kui Iarga olendeid või mis nimed neil ka on, nähakse ju sedavõrd tihti.
Aga üks marsa on tõesti lähiajal tulemas ja tundub, et sellest on vägagi paljud ringkonnad teadlikud ja seetõttu see hämamine ja vassimine käibki päevast päeva.Smile
Aga jah, kui elame, siis näeme... Aga võib ka nii juhtuda, et alles aastate pärast teadvustatakse üldsust sellest, et siin taas käidi. ...Me ei pruugi sellest isegi teada saada, kui varjata osatakse.
Vasta
#97
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
....
Samuti usun, et need marsad ei käi ainult 3600 aasta tagant, vaid hoopis tihedamini, aga siis ei ole nad oma "ülemustega" enne külaskäiku asja kooskõlastanud.
....
... ja mind vaevab ikka veel küsimus, kelle jaoks on maa-alustesse hoidlatesse kogutud sadu tuhandeid tonne kulda, kes ja millal sellele järele tuleb? No seda sinna ikka kogutakse kõikvõimalike võtetega, sõjad ja revolutsioonid...
Räägitakse et Nibiru asukad (kes ka meid olla siia kulla kaevandamiseks aretanud) ei saa oma atmosfääriga ilma sinna pihustatud kullatolmuta hakkama, planeedi soojus pidavat muidu ära kosmosesse haihtuma sellel ajal kui nad Päikesest väga kaugel on...

[Muudetud: 24 Jun 2010 Tehnoloog]
Vasta
#98
Mingi seos on jah anunnakkidel ehk hiilgavatel (hiiglastel) kullaga.
Nad põgenesid iidsel ajal purustuste eest meie planeedilt.
Äkki mingid "ringkonnad" tahavad nendega nüüd kaasa minna ja varuvad siis Nibirule minekuks seda kulda?Smile
Teisalt on kullal ka väga erilisi vähestele teadaolevaid omadusi, millest ühes teemas juttu oli.
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas Tehnoloog

... ja mind vaevab ikka veel küsimus, kelle jaoks on maa-alustesse hoidlatesse kogutud sadu tuhandeid tonne kulda, kes ja millal sellele järele tuleb? No seda sinna ikka kogutakse kõikvõimalike võtetega, sõjad ja revolutsioonid...
Räägitakse et Nibiru asukad (kes ka meid olla siia kulla kaevandamiseks aretanud) ei saa oma atmosfääriga ilma sinna pihustatud kullatolmuta hakkama, planeedi soojus pidavat muidu ära kosmosesse haihtuma sellel ajal kui nad Päikesest väga kaugel on...

[Muudetud: 24 Jun 2010 Tehnoloog]

Võib küsida, et kuidas tead/teate nii palju salajaste tulnukate kohta ?

[Muudetud: 24-6-2010 MaRtIn]
Vasta
Need teised ei ole marsad, vaid pigem ühekordsed üritused, marsad käivad Suure Aasta jooksul seitse korda. Tegelikult see periood on pisut pikem, kui 3600 aastat, pigem vahemikus 3660 - 3675 aastat, täpsemalt ei oska ütelda. Ei saa ligi.
Huvitaval kombel maiade väidetud 25627 aastat jagub seitsmega täpselt (3661). Samuti on Sitchini järgijad välja arvutanud, et viimati möödus Nibiru Maast aastal 1649 e.m.a.. 2012. aastal möödub 3661 aastat... äkki see ongi?
Lähtuvalt holograafilise universumi teooriast on Maa koos Päikesesüsteemiga iga Suure Aasta tagant meie Galaktika mõttelise keskme suhtes täpselt samas asendis. Restart.
Tõsi, see tähendaks, et mitte ainult Maa pole kompuuter, vaid seda on terve Linnutee Galaktika. Eksperimentaalgalaktika?

Eelpool viidatud Suure Aasta teemas Müstiku vahendusel esitatud väited räägivad 2012 planeetide joondamise 5,5 kraadisest kõrvalekaldumisest s.t. et Maa ei oleks seekord Galaktika keskme suhtes samas asendis(!) ehk siis võimalus et restart jääb seekord ära. Info pärineb Krayonilt, kuid ma interpreteeriks seda nii, et periood on õigest pikemaks venitatud - proovitakse esitada valet lõpp-punkti ning 2012 toimuma pidavad sündmused siiski edasi ei lükku, kuigi vastavat tulevikku proovitakse realiseerida.

Samas Suure Aasta teemas Müstiku tsiteeritud InDemandi leitud tekst Maa telje loperdamise kohta, mille tulemusel satub Maa Galaktika keskme ja meie Päikesega ühele joonele, s.t. energiavoogu, teeb sisuliselt sama välja. Huvitav, mis energia see on?

Jällegi Müstiku tsiteeritud Otsija tekst:
Tsitaat:21.dets 2012 toimub taevas SUUR RISTUMINE.
Meie talvise pööripäeva päikese ja galaktika keskme vahel. Zodiaagimärgid taevas - veevalaja, lõvi, skorpion ja sõnn on suure kellana taevas ja osuti kukub nulli. Nii amburi nool kui skorpioni astel näitavad taevas meie galaktika keskmesse. Hendaye rist on selle sündmuse sümboliks. Risti alumine osa sümboliseerib maad ning ülemine suurt sündmust - sammas nende vahel on siduv lüli. Kaheksa kiirega täht ja kurja maya näoga päike on põhjusega vastamisi. Muuseas on tarot tähe kaardil peamiseks sümboliks ka - veevalaja. Kaks iksi on viimsepäeva kaardi numbriks kui ka galaktilise ristumise sümbol. Ajastu lõpp. Aja lõpp.
Veevalaja, Lõvi, Skorpion ja Sõnn esindavad igaüks ise algelementi... loetletud vastupäeva.
Aja lõpp on siis aja kammitsatest vabanemine - eeldab püramiidide kui ajakristallide võrgustiku energeetika muutmist. Ei tea, milliseks. Võib-olla hävivad, kui trelle enam vaja pole.

Seekord on marsa pardal rahvas, kes ei käi siin isegi mitte iga Suure Aasta tagant, vaid palju harvem...

Ja selles ongi probleem mitmete huvigruppide jaoks, et saabuvat ei ole võimalik maha salata... see jääb kõigile näha.
Küsimus on siis selles, kuidas nähtut tõlgendatakse - War of the Worlds etc pole ju ometi lihtsalt meelelahutuseks tehtud...
Veel saab painutada...

Tehnoloog ->
Ehk on kuld antud meile ajutiseks kasutamiseks - et me koolis oma saamahimu saaksime väljendada - ning eksperimendi lõppedes veetakse vahendid minema. Klikile on mingit udujuttu (a la viimne kohtupäev) aetud ja ise nad sidivad eksperimentaalgalaktika piires niisamuti...?

Kullal paistab mõningaid isemoodi omadusi olevat küll, kuid ma saan aru, et nende kasutamiseks piisab juba üsna väikesest kogusest.

Kui inimene mateeriat kontrollima hakkab (nn. 3Dst väljumine), siis pole ju ka mingi probleem mateeriat luua...? Sellega kaoks mistahes ressursi piiratus, piiriks jääks ainult saadaoleva energia hulk või selle konverteerimise võime...?

P.S. MaRtIn, miks Sa arvad, et nad niiväga salajased on? Nad on Maal väga kaua askeldanud... kus tegijaid, seal nägijaid.

[Muudetud: 24-6-2010 WhiteWolf]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie võimalused tulnukate vastu? hulkuv hing 116 47,782 05-11-2021, 13:22
Viimane postitus: Maakristall
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 13,988 03-05-2017, 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Mõned küsimused tulnukate kohta. Merc MKIII 50 26,083 18-01-2017, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Kepleri kosmoseteleskoop avastas tulnukate megastruktuuri zafa 3 3,922 10-11-2015, 09:40
Viimane postitus: Müstik
  Petitsioon tulnukate avalikustamiseks garber 14 7,929 16-02-2015, 20:55
Viimane postitus: VironShaman
  Nasa teleskoop püüdis pildile tulnukate õhulaeva ? kk2ku- 5 5,644 22-01-2012, 15:17
Viimane postitus: Leena
  ÜRO nimetas tulnukate kontaktisiku? donulme 19 8,731 20-12-2010, 17:12
Viimane postitus: ekke721
  Tulnukate maailmad. silverm 14 7,518 28-05-2008, 19:47
Viimane postitus: silverm
  Tulnukate inimrööv Zakarum 3 3,591 10-04-2008, 22:01
Viimane postitus: kala

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat