Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Infoväli kui maailm ja vastupidi
#1
Lasin end Müstikul provotseerida ja kirjutan üht-teist üldisest infoväljast. Eks aeg ole ligi ka juba.

Tuntakse ka nimetuste all üldine infoväli, bioväli (see pole päris täpne, bioväljad moodustavad ainult osa suurest infoväljast), teadvusväli, ka kvantväli.

Laialt levinud arvamuse järgi jäävad infovälja alles kõik teadmised, teod, tegematajätmised, sõnad ja mõtted - ühise nimetajaga energia - mis kunagi loodud.

Kvantväli annab infovälja mõistele hulga lisadimensioone. Kvantfüüsikas ma eriti tugev ei ole, kuid on olemas teooria, et eksisteerivad nn. paralleelsed universumid, mis võivad olla üksteisest vaid sekundi murdosa kaugusel. Enamus meist elab rohkem kui ühes universumis, kusjuures kehastumise jooksul tehakse erinevaid valikuid – seega on need universumid sisult erinevad.

Paralleelsete universumite arv pole teada, erinevatel hinnagutel on kõlanud üsna erinevaid numbreid. Minu arvates kirjeldatakse vaid universume, millele ligi pääsetakse.

Juurdepääsuõigused käivad nii universumite lõikes kui ka kitsamalt. Universumite lõikes – siin on oluline koht vereliinidel. Veri kui iseenesest väga võimas infokandja annab selle kandjale juurdepääsuõigused erinevatesse maailmadesse... Segaverelistel on neid maailmu, kuhu õngitsema minna, rohkem – järelikult on neil ka valikuid rohkem. Aga ka võimalus valesti valida on suurem.
Siit on tulnud mõttetera – segatud veri on parem. Vähemalt esimesel põlvkonnal paistab see tõesti nii olevat.

Täpselt samal põhjusel on aegade jooksul mitmesuguste grupeeringute poolt ülistatud puhtaverelisust... juudid, siniverelised, aarialased etc... kui ei lasta verel seguneda, siis piiratakse juurdepääsu erinevatesse maailmadesse... mis omakorda loob tugeva toe status quo püsimisele.

Kas see on hea või halb... ülimalt subjektiivne.

Juurdepääsuõigustega on veel mõned riukad. Näiteks peaks põhimõtteliselt olema võimalik õngitseda kelle iganes pangakaardi PIN-kood (ei tea, pole proovinud). Niisugustel tempudel on oma hind – hind mida VS maininud on... Ühekordne hind on see, et õngitseja müüb end käsiloleva kehastumise lõpuni (vähemalt) maha ning eks iga tembu eest tuleb ka täiendavalt maksta.

Noored, kes infoväljast nii põnevil on, tutvuge enne mõistega „eetika“. Põhimõtteliselt on võimalik õngitseda ilma midagi maksmata.

Erinevad universumid võimaldavad niisiis erinevaid tulevikke - seega tulevikud, mida infoväljast õngitseda - on ainult võimalused. Võimaluste realiseerimine sõltub meie valikutest kehastumise ajal. Eeldustest sõltub muidugi ka, kuid need valikud oleme teinud juba enne kehastumist - jätame eeldused esialgu rahule.

Nn. ennustajad õngitsevad niisiis välja endale sobiva tuleviku ja hakkavad seda omaenese Sõnaga looma. NB! Lähteaineks kõlbab ainult võimalik tulevik, s.t. see peab infoväljas juba eksisteerima.

Infoväli kui maailm ja vice versa... minu tagasihoidliku arvamuse järgi ongi infoväli kogu maailm. Universumid ja galaktikad on ajutised vahendid, sealhulgas ka planeet Maa. Kõik, mida me füüsiliste karakteristikutega kirjeldada saame, on ajutine vahend.

Maailma saab luua Sõnaga... üks piibli interpretatsioon kõlab nii: „Alguses oli Sõna. Ja maa oli tühi ja paljas...“. Niisiis ka vastupidi - kogu maailm on infoväli.

Maa on kristalltehnoloogial põhinev kosmiline kvantarvuti, mis on loodud keeruka programmi täitmiseks. Programmi eesmärk ja mõte pole teada. Kuna kõik lihtne on geniaalne ja vice versa, siis programmi olemuse äratundja saab ilmselt ka võimaluse selle lõpetamiseks.

Kes kehastumise vältel on saanud teada, mida vaja ja/või teinud, mida vaja, need lahkuvad meie meeldivast seltskonnast kiiremas korras. Seda protsessi nimetetakse suremiseks.
CC järgi pistab Kotkas teadmised pärast surma nahka... no muidugi pistab, need lähevad andmetöötlusesse.

___

Hehee... maiad võtsid need teadmised ümbritsevast maailmast... vanast maailmast... kõigest sellest, mis oli vanas maailmas (s.t. ka hüperborealaste maailmas) elementaarne.
Nii elementaarne nagu meil aabits ja kirjaoskus.
Need teadmised olid omandatud väga pika aja jooksul. Aastatuhanded.
Huvitaval kombel on teatud ringkonnad suutnud viimase paarisaja aasta jooksul enamuse nendest teadmistest põhjalikult maha suruda. Hävitada siiski mitte.
Seepärast ongi põrandaalused.

Ja Worldbridgerid jäta rahule... nad tulevad alles siis, kui vaja.
Neid ongi varsti vaja. Mis kord puruks pekstud, tuleb kokku panna ja uuesti hingestada.
Eks keegi teeb ka seda.

P.S. Uutele lugejatele teadmiseks - see teema on välja kasvanud teisest teemast

[Muudetud: 22-1-2010 WhiteWolf]

[Muudetud: 24-1-2010 InDemand]

[Muudetud: 24-1-2010 WhiteWolf]
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Hehee... maiad võtsid need teadmised ümbritsevast maailmast... vanast maailmast... kõigest sellest, mis oli vanas maailmas (s.t. ka hüperborealaste maailmas) elementaarne.
Nii elementaarne nagu meil aabits ja kirjaoskus.
Need teadmised olid omandatud väga pika aja jooksul. Aastatuhanded.
Huvitaval kombel on teatud ringkonnad suutnud viimase paarisaja aasta jooksul enamuse nendest teadmistest põhjalikult maha suruda. Hävitada siiski mitte.
Seepärast ongi põrandaalused.

Ja Worldbridgerid jäta rahule... nad tulevad alles siis, kui vaja.
Neid ongi varsti vaja. Mis kord puruks pekstud, tuleb kokku panna ja uuesti hingestada.
Eks keegi teeb ka seda.

[Muudetud: 22-1-2010 WhiteWolf]

Kusjuures see worldbridgerite teema oli mu jaoks väga kahtlane - kui arvestada, et nende ülesanne on ühendada, siis olen igati nende liitlane. Ma arvan, et see käis minu kohta nii, et ma pean õppima iseendas ühendama väga erinevaid tahkusid, näiteks materiaalset ja spirituaalset, sest ma kaldun enamasti äärmustesse...Bleh Mul pole sildajate vastu küll midagi! Pigem oleks mul ühte sellist ärritajat enda ellu vaja, võtaks mõned nipid üle Smile Milleks ise jalgratast leiutada!
Tore, et see maiade tarkus pole välja surnud!SmileSmileSmile
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Maiadel on veel Troano koodeks, mis on segu keerulistest piltkujutistest, logogrammidest ning illustratsioonidest. Seda on tõlgitud ning seotud kokku maiad, Mu, Atlantis ning Vana-Egiptus.
Paju iidseid teadmisi oli ka tolteekidel. Teosoofide järgi olid muistsed tolteegid Atlantise kolmas alamrass, kes valitsesid tervet Atlantise mandrit tuhandeid a-id. Nad olid keskmiselt 2,4 m pikad. Tolteegi ülikute peamine traspordivahend oli õhulaev, mis töötas maagilise vril-jõu abil.
Tolteegide maagiaga oli tuttav Carlos Castaneda, kellest VS nii palju räägib ja kelle kohta on siin mitu teemat.
Näh, ma pean ikka tõsiselt CC käsile võtma. Kaheteistkümne raamatu "õngitsemine" (nagu ma mõnegi raamatuga olen teinud) on pisut vaevarikas, lugeda on lihtsam.

Troano koodeks tundub huvitav, kuigi pole sellest varem kuulnud.
Eks ma uurin. Tänud, Müstik.
Vasta
#4
Kiisu, mitte ükski "tarkus" ega looming ei sure mitte kunagi.
Infoväljas ripub kõik üleval.
Vasta
#5
WW Kui iga sõna ja tegu jätab jälje ja ,,info,, talletub ühtsesse info,,välja,, ,kas sinna siis satub tõesti kogu info.See tähendab ka tarbetu ja väärinfo?Need kes ,sealt vastuseid püüavad-näevad,satuvad seega eetrilise Õhtulehe otsa.Kuidas seal teri sõkaldest eristatakse?Ma ei püüa kuidagi olla provokatiivne kusjuures.Üks loll jõuab ikka palju küsida ning lisaks olen lakanud häbenemast oma rumalust.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas stepsel
WW Kui iga sõna ja tegu jätab jälje ja ,,info,, talletub ühtsesse info,,välja,, ,kas sinna siis satub tõesti kogu info.See tähendab ka tarbetu ja väärinfo?Need kes ,sealt vastuseid püüavad-näevad,satuvad seega eetrilise Õhtulehe otsa.Kuidas seal teri sõkaldest eristatakse?Ma ei püüa kuidagi olla provokatiivne kusjuures.Üks loll jõuab ikka palju küsida ning lisaks olen lakanud häbenemast oma rumalust.
Jah, jätab.
Teri eraldatakse sõkaldest ikka omaenese mõistuse najal.
Kui küsida tahad, pead üsna täpselt teadma, mida küsida...
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas stepsel
WW Kui iga sõna ja tegu jätab jälje ja ,,info,, talletub ühtsesse info,,välja,, ,kas sinna siis satub tõesti kogu info.See tähendab ka tarbetu ja väärinfo?Need kes ,sealt vastuseid püüavad-näevad,satuvad seega eetrilise Õhtulehe otsa.Kuidas seal teri sõkaldest eristatakse?Ma ei püüa kuidagi olla provokatiivne kusjuures.Üks loll jõuab ikka palju küsida ning lisaks olen lakanud häbenemast oma rumalust.

No see "info" ei satu sinna päris nii, et "võtame nüüd uudiseid Postimehest, seejärelt Elu24 ja siis Sirbist. Sinna ikka talletuvad veidi muud asjad.

Aga seda saad sa ise järele proovida, kui suudad end mõneks ajaks välismaailmast välja lülitada. Lihtsaim on see, kui istud/hingad rahulikult, esitad mõne küsimuse ja siis ootad, et vastus sinuni jõuaks, ükskõik kas pildi või sõna või lause teel.

Näiteks on teraapias kasutusel ka selline vorm, kus kirjutad paberile küsimuse ja seejärel hakkad sinna juurde kirjutama mõtteid, mis pähe tulevad (nii häid kui "halbu"). Vastuse saad lõpuks kätte. Ja ühtegi pähe tulevat varianti ei tohi jätta kirjutamata. See on pmst sama, mida nimetatakse osadel koolitustel ka ajurünnakuks.
Vasta
#8
Talletub ikka kõik. Siin on selline nüanss, et me näeme kõike ju vastavalt oma tajule...
Põhimõtteliselt on täiesti võimalik, et keegi tajub infovälja n.ö. Õhtulehe tasandil. Tõsi, enamasti pole sel juhul infovälja teadliku kasutamisega tegemist.

Maailmavaade... päris hea sõna Smile
Vasta
#9
Üldisesse infovälja on aegade jooksul praktliselt kõik küsimused esitatud ja enamus vastuseid samuti kirja pandud.

Põhimõttelistes küsimustes ilmselt on kõik informatsioon juba kõik kirjas. Ainult jooksvad küsimused lisanduvad vaid igapäevaselt.

Kes oskab, see kasutab.

Infoväljas pole aeg mingi tegija, seega on seal ka tulevik kuidagi kirjas. Kuidas, sellest ma pole veel aru saanud.

Mul on mitu korda olnud nii, et vastus on laual enne kui küsimus, näiteks mingi eluline situatsioon koos lahendusega jookseb sülle ning natuke aega hiljem tekib situatsioon, kus samasugune või sarnane eluline situatsioon vajab lahendamist.

Probleem on selles, et alati ei taba kohe ära neid seoseid, aga mõtiskledes leiab need üles.

Vasta
#10
Rein kas,selline äratundmine ei ole siiski pigem meelevaldne seostamine.Must kass läks üle tee ja tund hiljem satub nael autokummi.Asjad viiakse kokku,sest nad sobivad ju selleks.Juhused?Kuidas sa aru saad,et keegi annab sulle õlekõrre enne kui oled saanud kogeda oma võimalikku õppetundi?
White Wolf ja InDemand.Te oskate mõlemad käia ,,seal,, aga nägemus ,,selle,, olemusest on erinev.Paraveebus on vast tosina jagu neid,kes seal suudavad info järel käia.Kirjeldused lähevad aga väga lahku.Mõõtmatu infopank võib ju olla selline,et antakse just seda mida küsitakse.Ok.Seega erinevalt.VironShaman väidab lausa ,et pea iga info eest peab ka tasu andma.Nimelt kui tahad infot esmaallikast ammutada.Mõnel juhul on tasu isegi vastuvõetamatult suur.Keegi teine aga nii ei väida.Kusagilt on läbi lipsanud ka see,et vahest tuleb sealt ka eksitav vastus.Kui meie maine kogemus on just selleks ,et kogeda midagi sellist,mida me algselt seal olles ei suudaks,siis kas me selliselt käitudes lihtsalt ei spikerda.Oleme jännis ning järgmisel hetkel kihutame sinna juhiseid saama.Vajalik kogemus jääb olemata ja kas ehk ei ole see ka kuidagi karistatav.Hm karistatav on paha sõna.Ütleme parem,jäetakse peale tunde.Eeem.Teema kisub horoskoobist( kas ei ole see omamoodi ette antud maatriks) kaugele.Vahest liigutaks osa jutust nt. eetrilise maailma alla.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas stepsel
Rein kas,selline äratundmine ei ole siiski pigem meelevaldne seostamine.Must kass läks üle tee ja tund hiljem satub nael autokummi.Asjad viiakse kokku,sest nad sobivad ju selleks.Juhused?Kuidas sa aru saad,et keegi annab sulle õlekõrre enne kui oled saanud kogeda oma võimalikku õppetundi?
White Wolf ja InDemand.Te oskate mõlemad käia ,,seal,, aga nägemus ,,selle,, olemusest on erinev.Paraveebus on vast tosina jagu neid,kes seal suudavad info järel käia.Kirjeldused lähevad aga väga lahku.Mõõtmatu infopank võib ju olla selline,et antakse just seda mida küsitakse.Ok.Seega erinevalt.VironShaman väidab lausa ,et pea iga info eest peab ka tasu andma.Nimelt kui tahad infot esmaallikast ammutada.Mõnel juhul on tasu isegi vastuvõetamatult suur.Keegi teine aga nii ei väida.Kusagilt on läbi lipsanud ka see,et vahest tuleb sealt ka eksitav vastus.Kui meie maine kogemus on just selleks ,et kogeda midagi sellist,mida me algselt seal olles ei suudaks,siis kas me selliselt käitudes lihtsalt ei spikerda.Oleme jännis ning järgmisel hetkel kihutame sinna juhiseid saama.Vajalik kogemus jääb olemata ja kas ehk ei ole see ka kuidagi karistatav.Hm karistatav on paha sõna.Ütleme parem,jäetakse peale tunde.Eeem.Teema kisub horoskoobist( kas ei ole see omamoodi ette antud maatriks) kaugele.Vahest liigutaks osa jutust nt. eetrilise maailma alla.

See spikerdamise asi on vägi põnev mõte, jäi mulle kohe kõrva...
Aga üldiselt ma arvan, et see infoväli on tasuta ja mõeldudki kasutamiseks. Iseasi, kas kooli mõtet kasutades saab öelda, et kõik "lapsed" Maal õpivad ühte asja. Võimalik, et mõni peabki just selle infoväljaga tegelema. Smile
Vasta
#12
Nägemus infoväljast ongi erinev. Kuidas pimedad elevanti kirjeldasidki... Smile
Vasta
#13
Nii palju, kui ma tean, siis üldiselt ongi asi selles, et "elamine" peab olema kooskõlas sellega, mida teada tahad. Praksis ja teooria käsikäes. Muidu su mõte on hea, Rein.

Infoväljast (või milleks iganes keegi seda kutsuda tahab) saab kõik teada, mida vaja on, aga probleem on selles, et välismaailma ja igapäevane müra segab meil sellest aru saamast. Võib-olla põhjusega, võib-olla mitte. Kõik vastused on inimeses (või "seal") olemas, aga sageli ongi asi selles, et ei osata küsida või kuulata, kuna muu müra segab.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas stepsel
Kuidas sa aru saad,et keegi annab sulle õlekõrre enne kui oled saanud kogeda oma võimalikku õppetundi?
White Wolf ja InDemand.Te oskate mõlemad käia ,,seal,, aga nägemus ,,selle,, olemusest on erinev.Paraveebus on vast tosina jagu neid,kes seal suudavad info järel käia.Kirjeldused lähevad aga väga lahku.Mõõtmatu infopank võib ju olla selline,et antakse just seda mida küsitakse.Ok.Seega erinevalt.VironShaman väidab lausa ,et pea iga info eest peab ka tasu andma.Nimelt kui tahad infot esmaallikast ammutada.Mõnel juhul on tasu isegi vastuvõetamatult suur.Keegi teine aga nii ei väida.Kusagilt on läbi lipsanud ka see,et vahest tuleb sealt ka eksitav vastus.
Eksitav vastus saab tulla ainult ebakonkreetsele küsimusele.

Väga oluline on mõista seda, et meie esitatud küsimus sõltub meist enestest... meie kultuuriruumist, päritolust, väärtushinnangutest ja maailmavaatest. Niisiis me küsime subjektiivse küsimuse, saame sellele objektiivse vastuse ja tajume/tõlgendame seda vastust jälle subjektiivselt... ehk siis niikaua, kuni me pole lahti mõtestanud, kes me ise sellised oleme, pole võimalik ka midagi erilist küsida.

P.S. Müra osas InDemandiga nõus. Mul seda probleemi õnneks eriti ei ole Smile

[Muudetud: 25-1-2010 WhiteWolf]
Vasta
#15
VSil on õigus, päris tasuta ei saa hakkama. Aga tasumise vorme on erinevaid, üks on töö - elik oma energia raiskamine, millegi käivitamiseks või käigushoidmiseks näiteks Smile
Vasta
#16
Töö on hind oma eksistentsi eest nagunii...
P.S. Eks töid ole ka mitmesuguseid.

[Muudetud: 24-1-2010 WhiteWolf]
Vasta
#17
Mina olen alati pidanud infovälja loomulikuks osaks maailmast ja nö. universumist. Enamik elusolendeid oskavad infoväljas orienteeruda kuid paljud mitte.

Ma tooks infovälja kohta võrdluse - et infoväli on nagu internet. Osad inimesed on connectinud ja osad mitte. Osad inimesed on võibolla loomulikust - geneetilistest- omadustest paremini orienteeruvad infoväljas. Osad ei oska, või lihtsalt ei taha.

Vasta
#18
Niisiis sa oled tõlgendanud enda arusaama universumi struktuuri kohta ning oled nimetanud selle infoväljaks?
Huvitav, niisiis sinu teooria järgi on meediumite poolt kasutatavad nö. "tagauksed" meie maailma ainesse ja välja sisse integreeritud ja meediumlus pole miskit muud kui selle ühenduse tunnistamine ja ära kasutamine.
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf

Maa on kristalltehnoloogial põhinev kosmiline kvantarvuti, mis on loodud keeruka programmi täitmiseks. Programmi eesmärk ja mõte pole teada. Kuna kõik lihtne on geniaalne ja vice versa, siis programmi olemuse äratundja saab ilmselt ka võimaluse selle lõpetamiseks.
See idee pärineb küll vist pigem Douglas Adamsi novellidest, mitte CC-ltSmile
Vasta
#19
Ega kõik ainult ilukirjandust ei loe - loetakse ka muid raamatuid!Smile
Mina olen lugenud, et on olemas planetaarne võrgustik, millel on eeterlik-kristalliline struktuur, mis ümbritseb planeeti ning hoiab alal iga eluliigi teadvust.
Sellele on omane elektromagnetiline komponent, mis on seotud kolmanda dimensiooniga ning vastavad kõrgema-dimensioonilised komponendid iga dimensiooni jaoks.
Arvatakse ka, et iga maailmas eksisteeriva liigi jaoks on oma võrgustik.
Algupäraselt oli Maa ümber u. 30 miljonit võrgustikku, kuid praegu on neid järel vaid 13-15 miljonit ning see arv väheneb kiiresti.
Kristallide kohta nii palju, et on olemas vähemalt 100 000 erinevat liiki kristalle. Ning neid avastatakse pidevalt juurde. Liigitada saab neid kuude kategooriasse. Kõige huvitavamad on fluoriidi kristallid. On nimelt avastatud fluoriidi kasvamine ühest kujust teise - kuubist oktaeedriks ning siis tagasi kuubiks.
Nad muudavad oma kuju aja jooksul, muutudes kõigepealt üheks, siis teiseks -edasi-tagasi pika aja jooksul. Geoloogid on leidnud mõningaid fluoriidi kristalle selles muutumisprotsessis, aga nad ei suuda mõista, kuidas nad niimoodi oma olekut muudavad.
Infoväli on hea ja kasulik asi, aga sealt saavad ka kurjad jõud oma teadmised, kuidas teisi inimesi manipuleerida ja see pole enam üldsegi hea asi.
Muuseas, infopangaks on nimetatud ka Akaši kroonikaid.
Kui ühist infovälja ei oleks, siis kuidas said need kirjanikud oma teostele aine:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...1#pid99409

Maailmas on juba kord nii, et asjad, mis ammu on füüsilisest plaanist või nähtavast maailmast kadunud, pole seda teps mitte astraalsest plaanist. Seal eksisteerib kõik peenmateeriasse (üleüldine eeter) oma olemust "sisse pressinuna" endiselt edasi. See kujutab justkui kõiksuse ajaliselt jätkuvat piltide jada. Sinna on salvestunud kõik selle kosmilise tsükli sündmused ulatudes miljonite aastate tagusesse aega.
See üleüldine infoväli on tuntud ka kui Akashi Kroonikad.

http://para-web.org/viewthread.php?tid=2...1#pid41064

Elu raamatust ehk Maa infoväljast ammutas teavet ka Edgar Cayce. Seda Elu raamatut võib võrrelda Universumi superkompuutriga, mis täidab informatsiooni keskhoidla osa, kuhu on talletatud andmed iga inimese kohta, kes kunagi on Maal elanud. Akaši Kroonikad sisaldavat iga tegu, sõna, tunnet, mõtet ja kavatsust – kõike, mis kunagi Maa ajaloos aset leidnud.






Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas stepsel
Rein kas,selline äratundmine ei ole siiski pigem meelevaldne seostamine.Must kass läks üle tee ja tund hiljem satub nael autokummi.Asjad viiakse kokku,sest nad sobivad ju selleks.Juhused?....

Alguses jah, teed selliseid meelevaldseid otsuseid, mille järeldused on täiesti valed.

Siin on hea näide ju matemaatikast võtta, et kui numbrite seoseid ei tea, siis vastus võib olla täiesti vale, olgugi et vastus tundu igati loogiline.

Seosed ja nendest tehtavad järeldused ongi väga keeruline tegevus. Aga nagu iga asjaga siin ilmas, siis ka sellega on nii, et hakkad kuskilt otsast pihta ning lood põhimõtetest "vundamendi", ehk siis klassikalised teadmised sellest valdkonnast, ja pärast seda hakkad harjutama, ehk tähele panema, et mis ja kus. Pillimängu õppimine on hea näide igasugu õppimise seletamiseks.

Seega märkide lugemine ja üleüldise "infovälja" kasutamine on täpselt samasugune protsess nagu igasugune uue valdkonna õppimine. Alguses kobad pimeduses, aga kui oled järjekindel, veelgi parem - omad eeldusi, siis uksed avanevad. Ja pole mõtet ennast lollitada, et iga ukse ees on koll ning igale kollile tuleb midagi maksta.

Kui Sinus on piisavalt väärikust ja energiat, siis marsid nendest ustest läbi enesekindlalt ning uhkelt ja uksehoidjad teevad väikese kummarduse Smile
Vasta
#21
Infoväli kui selline, ei ole tegelikult mingi eraldiseisev substants, milles käia ja sealt teadmisi ammutada. Infoväli on tegelikult lihtsalt teatud sagedus meie ilmaruumi moodustavas aines, suurema konsentratsiooniga nn. "tumedas aines."

Infovälja mõistet võiks visuaalselt kujustada kui ruudustikulist riiet, mille iga õmblus oleks justkui üks infoosake selle välja kangas. Mida keerulisem ja põhjalikum on mateeria väljund (näiteks inimene või loodus vms osa, mis omab mingit energeetilist pilti, infot), seda vähem sealsed osakesed salvestavad "üldist" pilti, ehk seda vähem on nad osad globaalsest infoväljast.

Terve olemasolev meie ruumis on tegelikult ju vaid üks tasapinnaline osakeste kajastus. Iga füüsiline objekt on moodustatud infost, mida kannavad osakesed, mis moodustavad meie kehad, meid ümbritseva nähtava maailma. Infoväli on meie sees, meie kõrval ning kõikjal. Terve universum ongi üks suur infoväli, iga energiaosake kannab endas teatud osa globaalsest infost, kõigest olnust ja olemasolevast. Kõige inforikkamad on universumi nn. "tumeda aine" osad kuna sealne energia ei oma poolust ja lisainformatsiooni füüsilise maailma loomiseks. Seega sealne info on rohkem nn. "globaalsem" ehk laiahaardelisem. Lühidalt öeldes - sinu mõtted ja mälestused on konsentreeritult salvestunud sinu keharakkudes ja sinu kehaenergias, ent veidi hajutatult üle terve universumi.

Infoväli ei ole mingi eraldiseisev substants, kuhu saab sisse logida, on võimalik ennast pigem häälestada teatud infole ning siis läbi selle häälestumise kokku koguda infokillud üle terve universumi tolle sündmuse kohta. Meie dimensiooni energiaväljas on meie dimensiooni teadmised. Tulevik on prognoos, erinevad võimalused, mis on matemaatilised tõenäosustehtud võttes arvesse olemasolevat infot ja trende.

Infovälja sisse logimise jutuga lagedale tulevate "sensitiivide" üle võib vaid naerda. Esiteks on juba sellest väitest nende suust võimalik välja lugeda, kuivõrd väga nad tahavad täiesti elementaarset teadmist muuta elitaarseks ning jätta "kliendile" muljet kui väga müstilisest asjast. Ooo... ma login sisse globaalsesse infovälja...
Vasta
#22
Kusjuures, ma ei mõelnudki, et see eraldiseisev peaks olema. Ma ilmselt ei oska ennast väljendada. Ma tahtsin lihtsalt öelda sellega, et osad inimesed saavad sellest paremini aru, kuna neil on juba võibolla näiteks geneetiliselt rohkem võimalusi selleks. Samas, ma leian, et kui end piisavalt treenida aru saama infoväljast, siis on võimalik igaühel saada aru sellest.
Vasta
#23
Celtic.SEE oli hea vastus.Just nimelt selline teatud elitaarsus jätab mulje,et vaid valitutele on lahti mingi eriline salauks.Teed ukse lahti ja sealt avaneb saladuste kamber 5D kvaliteediga pilt pluss supersurround heliga aabits pluss kolmemeetrine tugitool.Lihtsalt mõni on teadlikum oma tegevusest ja oskab infot enam usaldada.Näiteks intuitsioon,sisehääl-sisetunne,unenäod ,äkkiline selgimine j.m.s. juba ju ongi see saladuslik tõeallikas.Nende kogemuste juhuslikkus ongi komistuskivi ja tekitab tunde ,,a miks mina ei näe muhvigi,,.Süteemsus ja kaine võime seda tahtlikult ning fokusseeritult esile manada ongi see NÄGEMINE.Kuid olen kindel ,et maapealne elu tuleb ära elada väärika loomana ja kõige siin pakutavate kogemustega.Oled ka ise seda mujal maininud.Elada jalad maas,maa küljes ja tema pakutavaga kooskõlas.Pühendada elu roosa tähe sära tagaajamisele on väär.Oleme siin tegelikult abitus loomakehas ja ka dzhungliseadusi järgides.Piisaks ka endale aru andmisest, kui väärtuslik see kõik on.Usun ,et ausalt elatud elu traktoristina ,kes ainsa raamatuna on lugenud Sipsikut ,on võibolla oma ülesandega paremini toime tulnud kui miskit sorti kuivik-okultist.Kuivik ,kes on omale pudeli põhja paksused prillid silme ette jõudnud lugeda juureldes küsimuse üle kas maamuna on juhus ja võib olla maamuna on ehk tolmukübe ,kellegi köögis radiaatori all nurgas.

[Muudetud: 1-25-2010 stepsel]
Vasta
#24
Hästi.Vastuvaidlejaid ennetades luban endale mõningast provokatiivsust.Nikola Tesla ja elekter on huvitav teema iseenesest.Palun kõigil anda hinnang elektri olemusele,raamides algkooli õpik kuni teie kõige salajasem Akashi kroonika.Alustame teema seletamist keemia alustugesid silmas pidades.Elektronid läksid liikvele molekulid põrkuvad.
Vasta
#25
WhiteWolf, võtsin eile uuesti kätte ühe CC raamatu ülelugemiseks ja kujuta ette, ma näen kogu teksti ja tegevust hoopis teisiti.
Nüüd juba palju kriitilisemalt ja teie nurga alt kui esmakordsel lugemisel 90 ndate algul.
Aga ikkagi oli ta esimene avalik maailmakirjeldus, millest teised vaikisid või ainult kitsas ringis rääkisid.
Jutt infoväljast võib olla mureneb, kuid isegi siis kui iga info on kellegi oma ja selle kasutamise eest tuleb maksta on ometi huvitav ronida selle puu okstes, tüves ja juurtes, mille eest Eva ja Aadam paradiisist välja aeti.

[Muudetud: 1-25-2010 VironShaman]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Toit kui energia xcad 79 17,042 23-04-2024, 23:14
Viimane postitus: isemaag
  Laps ja tema maailm Celtic 43 22,748 12-11-2019, 01:40
Viimane postitus: Teloslane
  Maalid ja fotod kui salvestatud energia WhiteWolf 23 19,282 14-06-2016, 10:34
Viimane postitus: Müstik
  Eetriline maailm - arutelu! Dannil 235 70,043 09-11-2010, 09:31
Viimane postitus: shambala
  Maailm läbi celticu silmade - 5 aastat tagasi Celtic 62 22,678 08-12-2009, 00:49
Viimane postitus: wicce

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat