Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Õudne.
#1
etsiis, see alev kus ma elan siin on mahajäetud vangla, koolimaja, ja mingi koht kus vanasti sai ööbida. see vangla on kohe mu maja taga ja vahest seal akende juures on nagu valged laigud mis kohe ära kaovad , need vahetavad kohta ka nagu. ja mu taks suht tihti jookseb sinna vanglasse ja vahest ta ulub ühe suure maja poole seal, see nagu suht kahtlane. siis see koht kus sai vanasti ööbida - seal ühe neljapäeva öösel täiskuu paistis põlesid all keldris küünlad, ja kui sinna keldrisse minna need kustusid ära, kuid kui sealt välja tulla siis läksid need põlema. ja koolimaja keldris oli kapuutsiga mees kes midagi vana laua peal haamriga tagus...
mida need tähendavad ?
Vasta
#2
Ega sa juhuslikult neid lugusid kellegi teise käest ei kuulnud?
Vasta
#3
See tähendab seda, et sa tulid siia foorumisse selget jama ajama!
Selliseid jutte võid oma sõpradele jutustada. Siin see aga läbi ei lähe.
Vaata aga nõiateemalisi ulmekaid veelgi rohkem...
Vasta
#4
Miks te arvate ,et ta valetab ?M amuidugi ei tea kas see tõsi aga kus te kohe teate ,et valetab ?
Vasta
#5
Kuna nemad on kogenumad kui sina?
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas RexLegend
Kuna nemad on kogenumad kui sina?

Oih, keegi siiski tuli sellele mõtteleBleh
Vasta
#7
[/quote]

Oih, keegi siiski tuli sellele mõtteleBleh [/quote] Brontosaurus siis ikka!Smile

[Muudetud: 12-30-2009 madman07]
Vasta
#8
Ära luba oma koeral sellistesse kohtadesse joosta! Pole teada, millised inimesed seal pesitseda võivad. Kaldun arvama, et neid tuleb karta enam kui vaime.
Vasta
#9
kooli ja ööbimiskoha kohta kuulsin ma jah teistelt aga vangla asja olen ma ise kogenud, ma käisin seal teistega jalutamas ja keegi nagu koputas ühele uksele, ja ei lase enam siis oma koeral sinna joostaSmile .

ma ei valeta , ja '' zepac'ile '' ma tõesti ei aja mingit jama.
Vasta
#10
Mis teil, lastel, on midagi viga, et vaja sellistes kohtades jalutamas käia? Pärast on küll ohkimist, kui keegi jälle tapetud või vägistatud.
Sry mu ot, kuid see pole tegelikult naljakas ega asi, mida kerglaselt võtta.
Vasta
#11
Veider, et sellest siin üdse arutelu on tekkinud. Väga veider...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  spirit000 õudne foto excubitoris 12 4,814 02-07-2009, 09:58
Viimane postitus: kessu
  Õudne kogemus KeQ 6 2,972 02-05-2009, 18:58
Viimane postitus: whitty

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat