• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
#1
Olen tohutult palju lugenud viimasel aastal seente, LSD, DMT ja muude psühhotroobide kohta, olen kogunud igasugust informatsiooni, vaadanud dokumentaale jne jne ning arvan, et nüüd oleks õige aeg üheks kogemuseks, alustuseks või alustaks seenega/seentega.
Põhjus miks ma soovin psühhotroobe proovida on see, et ma olen õppinud nende kohta seda, et see aitab Su aju "lahti muukida" nö. Minul on see probleem, et ma üritan südamest millegile keskenduda ning millegisse süveneda aga ma ei suuda, justkui oleks aju lukus. Inimese aju kasutab ju teadupäraselt ainult mõned % oma võimetest aga on kinnitatud, et psühhotroobe tarbides see % suureneb, sest miks muidu matemaatikud, teadlased ja tegelased, kes pidevalt on kusagil teises dimensioonis, on nii targad ning seepärast ongi psühhotroobid keelatud, sest "Suur Vend" ei taha, et kõik inimesed oleksid intelligentsed ning targad, sest siis ei läheksid nende plaanid nii kergelt läbi, inimesed näeksid neid läbi. Aga aitab jutust.
Minu ainus probleem on see, et ma ei tunne seeni nüüd täpselt nii hästi, et neid metsa kohe korjama või jahtima minna ning seepärast ma siia pöördusingi. Võib olla on juba selline teema olemas aga ma lähemalt otsides midagi sellist praegu ei leidnud ning otsustasin uue teha.
On kellegil kogemusi seentega ning võiks assisteerida, kust võiks neid leida ning millised on õiged "võluseened".

Edit:
Kes veel näinud pole, siis soovitan "National Geographic Explorer - Inside LSD"

[Muudetud: 8-17-2010 Pyramid]
Vasta
#2
Väga raske on vastata su küsimusele, millised need õiged on.
Milliseid sa ise õigeteks pead?

Eestis kasvab vaid üks liik psühhotroopseid seeni, nime kannavad nad Teravpaljakud (ladina k. Psilocybe semilanceata)
Enamjaolt kasvavad vanadel karjamaadel kus kunagi lehmad peal olnud ja kus väga palju heina ja umbrohtu ei ole. Leida võib neid septembri lõpus, oktoobri alguses enne esimesi öökülmasid.
Tarvitataksu kuivatatult süües, kogus oleneb inimesest ja kas on varem ka tarvitatud.

Kui otsima lähed, võta keegi targem kaasa kes juba varem neid teinud on ja kes teab milliseid õiged on.
Üksi kindlasti mitte katsetada!

Rohkem lugemist antud seente kohta, http://et.wikipedia.org/wiki/Terav_paljak

Tuletan meelde ka seda, et antud seente omamine ja tarvitamine on Eesti Vabariigis seadusega keelatud.
NB: Ei propageeri antud postitusega midagi!

[Muudetud: 8-17-2010 Ramiak8]
Vasta
#3
Seentega on õige alustada, peale kannepit.

Eestis saab ka näiteks kärpseseeni tarbida, mida tegid meie vanad esiisad. (Siberia shamannid)

Mul oleks soovitukseks teile enda oma youtube channel: http://www.youtube.com/MysteriousBroadcast/

Sealt on leida kärpseseente kohta kah http://www.youtube.com/watch?v=hP0c-uc9MYU . Soovitan ka vaadata DMT - The spirit molecule

Tulen panema sinna veel igast amazoni ja afrika trippidest lähipäevadel.
Vasta
#4
Eks ta perekond Psilocybe kõik ole. Asjakohane on hoiatus kaaperdamiskatsetest tripi ajal.

Kuid eks igaüks teab ise, mis teeb. Ma lihtsalt juhiksin tähelepanu asjaolule, et kõik on ka ilma võimalik.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Eks ta perekond Psilocybe kõik ole. Asjakohane on hoiatus kaaperdamiskatsetest tripi ajal.

Kuid eks igaüks teab ise, mis teeb. Ma lihtsalt juhiksin tähelepanu asjaolule, et kõik on ka ilma võimalik.

Sul on õigus selles suhtes et kõik on ka võimalik ilma nende abita. Aga samas tekib küsimus et miks nad siis meil siin jalus niisama on? näiteks ilma toiduta ei ole võimalik... sul vitamiine ka vaja ja samas on sul und vaja mis toodab DMT sul iga öö... Sest kui me sügavasse REM unne jääme siis meie aju laseb suured toosid DMT ajukäbisse. Ja nii juhtub ka siis kui sa ära sured just enne suremist see "valguse tunneli effect" tuleb sellest et su aju võtab ületoosi DMT.
Vasta
#6
Einoh maal kasvab humala ka... ja õlle joomine on ka tegelikult trip, aga tänapäeva mass ei saa sellest aru... nendejaoks se on fun... Harvad tegelt mõistavad seda. Soovitan muide seda minu youtube channelit, seal on igast asju.
Vasta
#7
Ennast saavad ainult maha müüa inimesed kes on nõrgad ja neil ei ole vaja ligi toppida ültse sellistesse asjadessa. Need on "tööriistad" mida kasutatakse otstarbeks just sellele mida tegemas keegi on... rituaalid, seremooniat, külastamine, kutsumine, manamine, parantamine, otsimine, mida iganes keegi sellest saab. Ja need kes ei tea mida nad ültse sellega pihta hakkavad siis ei ole vaja puutuda tööristasi.
Vasta
#8
Lihtne retsept minevikust, punast kärbseseent tead, söömisel on kurvad järelnähud aga kord tarvitatuna ja välja kustult kust juues kõrvalnähte pole ja nii võib viis korda oma kust juua ja ikka rännakule minna.
Kaldun arvama, et hindude kusejoomispraktika on just sealt pärit ainult et seal sunniti öökimaajavat seent sööma mõnda poisikest ja pärast joodi tema kust ilma kõrvalnähtudeta.
Vat niiviisi kohaliku looduse kohta.
Mis tungaterasse puutub siis kreeklaste praktikas leotati neid vees ja visati minema, vett aga tarvitati müsteeriumidel.

[Muudetud: 8-18-2010 VironShaman]
Vasta
#9
No mina ütleksin et se on seda kõike, see et sa juba õpid tööriistasi on ise enesest rituaal ja seremoonia, kui sa oled õppind mida se on, siis sa külastad ja kui sa kutsud kedagi siis sa manad ja see et sa sellest kõigest õpid sa hakkad otsima ja kui sa ennast leiad, sa ka ennast parandad ja miks mitte ka teisi läbi enda rituaalide.

Rituaal ei pruugi olla negatiivne.

Ma ei tea kas ma sain sinust õigesti aru.

Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Lihtne retsept minevikust, punast kärbseseent tead, söömisel on kurvad järelnähud aga kord tarvitatuna ja välja kustult kust juues kõrvalnähte pole ja nii võib viis korda oma kust juua ja ikka rännakule minna.


Kas need "kurvad järelnähud" ei ole mitte letaalsed?
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Lihtne retsept minevikust, punast kärbseseent tead, söömisel on kurvad järelnähud aga kord tarvitatuna ja välja kustult kust juues kõrvalnähte pole ja nii võib viis korda oma kust juua ja ikka rännakule minna.


Kas need "kurvad järelnähud" ei ole mitte letaalsed?

Nagu ma räägin et tööriistad võivad olla ohtlikud kui neid ei osata kasutada. Kõik oleneb kuidas seda tarbitakse.
Vasta
#12
Наиболее важным аспектом приготовления Amanita muscaria является сушение и/или нагревание гриба. Эти два процеса, посредством декарбоксилации, превращают мене активную (и более токсичнуюwink иботеиновую кислоту в высокопсихоактивное соединение мускимол. Если этого не сделать тогда активность воздействия будет не таккой высокой. Существует несколько способов приготовления грибов.
Свежие грибы можно поджарить над открытым огнем за методом Уоссона который открыл его друг из Японии, там он поджаривал мухоморы над открытым пламенем и затем употреблял их достигая эйфорического эффекта.
Другая техника, которую применял я, несколько отличается, но также предвидит использование открытого пламени. Я брал нераскрывшиеся шляпки и помещал их вверх-ногами над медленным огнем. По мере нагревания, у них внутри конденисировалась жидкость, которую я затем выпивал. Результатом было чувство сильной эйфории; я помимо собственной воли пританцовывал и напевал про себя (оба симптома очень характерны для уведомлений употребления A. muscaria в Сибириwink. Ощущения очень приятного характера были получены от употребления всего 2 чайных ложек жидкости.
Kuumutasite lõkkel tagurpidi veel lahtiminemata kübaraga punaseid kärbseseeni ja saite kübarast vedeliku kätte, juba paar teelusikatäit teeb korraliku tripi mille kestus on kuni 6 tundi.
Kasulik grupiga vabas looduses telkimisel lõkke ääres trummi ja lauluga.
Keegi peab olema valvur et keegi lollusi ei teeks. Linnas liiklusesse ei tohi minna, tripi ajal pole üldse soovitav üksi olla, liiklusesse sattuda ja ilma valveta jääda.
Lihtsad reeglid.
Kuivatatud seeni süüa täiskasvanud mees 3 kuni 5 seent.
Värskeid seeni süüa ei tohi, samuti enne tarvitamist paar päeva olla kergel toidul ja tarvitada tühja kõhu peale, juues peale sidrunimahla morssi.
Tripi iseloom sõltub eelhäälestusest, ettevalmistuses peab endale selgeks tegema kuhu tahetakse jõuda ja mida selgeks saada.

[Muudetud: 8-18-2010 VironShaman]
Vasta
#13
Suht loll tegu on lenntata peale ideega, kui puudub eelnev kogemus nõrgemate meelemuutjatega. Seened on tugevad psühhotroopsed hallutsinogeenid, mis mõjutavad psüühikat. See, mis sa nende mõju all näed, on meelepete. Usu sa seda siis või mitte. Enda tervisega sa rikud ise. Iseasi, kas sa oled nõus olema koormaks enda lähedastele, kui sa enda mõistuse ära rikud. See, et Einstein kokaiini tegi pole mitte mingi argument!
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Suht loll tegu on lenntata peale ideega, kui puudub eelnev kogemus nõrgemate meelemuutjatega. Seened on tugevad psühhotroopsed hallutsinogeenid, mis mõjutavad psüühikat. See, mis sa nende mõju all näed, on meelepete. Usu sa seda siis või mitte. Enda tervisega sa rikud ise. Iseasi, kas sa oled nõus olema koormaks enda lähedastele, kui sa enda mõistuse ära rikud. See, et Einstein kokaiini tegi pole mitte mingi argument!

Mäletage inimesed et alati peab siin elus ja siin planeedi peal olema korralik inimene kes käib tööl ilusti ja ei tee mitte midagi ainult viina või õlut sest need ei muuda sinu arvamusi ühiskonnast.

Kõik sellised asjad nagu seened või muu looduslik element meie planeedi peal on ohtlik ja muudab sind... pea meeles et sina ei tohi muutuda sest se on väga kahjulik eliitidele, kellele ei meeldi et nende vöikene lammas muutuks. Neil on vaja ainult puhtalt inimesi kes enda elu jooksul ei tee mitte midagi muud kui sööb, sünnitab, rabab tööd et süüa ja sünnitada.

Igaüks peab võtma paar õlut ja vaatama telekast näiteks reporterit... Kõik sellised inimesed kes tarbivad selliseid asju on täiesti ära rikutud inimesed... sest nemad ei mõtle ainult kui armastuse ja selle iluduse peale mida nad enda trippides rändavad ja kogevad siin planeedil... Mis on väga epanormaalne asi siin planeedil kogeda. Need mis on looduses on praht! See mis on tehasest tulnud liini pealt on läbi meie fantastilise teaduse käinud ja on aksepteeritav meie ühiskonnas.

Go back to sleep, everything is undercontrol.

[Muudetud: 8-18-2010 Eosphorus]
Vasta
#15
Eosphorus, lihtsalt trotsi ja mingi kahtlase "valgustumise" pärast seente söömine ja suitsetamine on väga kurbade tagajärgedega. Ja just sellele Zepac viitabki. Näiteks mõjub pidem seenetamine halvasti ortograafilistele oskustele ning inimesest saab düsgraafik. Ma ei viitsi neid kirjavigu sinu tekstis üldse kokkugi lugeda, lihtsalt hale hakkab enne.

Igasuguse muutunud teadvuse seisundi esilekutsumise tarbeks on alati ajast aega olnud üks ja ainult üks reegel - rännakule minnakse taotlusega! Ilma taotluseta võid olla kindel, et erinevatele tasanditele jätad oma jubinaid maha nii et kole.

Kui sööd seent seepärast, et siis oled überkõva tüüp ja ei ole valitsuse/ärimaailma/reptiloidide või kelle iganes lambakarjas, siis võid olla üsna kindel, et paari aasta jooksul oled vaimselt suht kapsas. Sest säärased inimesed jätavad kuhjade kaupa oma hingeosi iga rännakuga maha, mingi hetk tuleb aga piir ette.

Need, kes oskavad rännata erinevate droogide abil, need mitte kunagi ei propageeri nende kasutamist, sest nad teavad, et rumal meel on võimaline ainult rumalusteks.
Vasta
#16
Aitäh, Celtic tabas mu mõtet täpselt!

Lisaks...
Siin paljud kiidavad, kui tore ja hea ja kahjutu on kanep. Et see ei tekita mitte mingit sõltuvust, aitab kaasa kõiksugu võimete arengule ja mida iganes veel. Olles ise olnud pikaajaline tarbija, siis nüüdseks leian ja saan aru, kuidas selline süütu asi tegelikult mõjuda võib. Viies oma psüühikat regulaarselt tavaolekust välja, siis lõpuks kaob su normaalne olek ära ja tekkivad häired.

See jutt, et mingid trippijad on arenenumad ja targemad kõigist teistest... see on lihtsalt totaalne lollus! Pane omale nöör tihkelt kõri ümber ja sa võid samuti seda suurt õndsust kogeda. Paraku hävitades oma organismi.

Kõikse rumalamad on need, kes võrdlevad Eestit ja Hollandit. Eesti ei ole Holland! Meie inimesed ei ole nii arenenud, et suudaks normaalselt tarbida meelemürke. Eestlane kuritarvitab kõike. Sellest ka siinse piirkonna kõrged näitajad alkoholi tarbimise osas.

Ja ausõna. Vaadates kirjapilti, siis mul hakkab kurb!
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Eosphorus, lihtsalt trotsi ja mingi kahtlase "valgustumise" pärast seente söömine ja suitsetamine on väga kurbade tagajärgedega. Ja just sellele Zepac viitabki. Näiteks mõjub pidem seenetamine halvasti ortograafilistele oskustele ning inimesest saab düsgraafik. Ma ei viitsi neid kirjavigu sinu tekstis üldse kokkugi lugeda, lihtsalt hale hakkab enne.

Igasuguse muutunud teadvuse seisundi esilekutsumise tarbeks on alati ajast aega olnud üks ja ainult üks reegel - rännakule minnakse taotlusega! Ilma taotluseta võid olla kindel, et erinevatele tasanditele jätad oma jubinaid maha nii et kole.

Kui sööd seent seepärast, et siis oled überkõva tüüp ja ei ole valitsuse/ärimaailma/reptiloidide või kelle iganes lambakarjas, siis võid olla üsna kindel, et paari aasta jooksul oled vaimselt suht kapsas. Sest säärased inimesed jätavad kuhjade kaupa oma hingeosi iga rännakuga maha, mingi hetk tuleb aga piir ette.

Need, kes oskavad rännata erinevate droogide abil, need mitte kunagi ei propageeri nende kasutamist, sest nad teavad, et rumal meel on võimaline ainult rumalusteks.

Naljakas kuidas sa aru mu kirjutustest ei saa. Kirjavigu teen jah väga palju, sest ma ei ole eestis elanud terve mu elu. Aga ikkagi olen iseseisvalt seda õppinud kirjutama ja rääkima veel paremini. Siisgi ei tunne ma teatuid sõnu... mida iganes... Aga mul on tunne et sa oled täiesti mööda minu jutust aru saanud.

Aga see sinu kapsa jutt on küll täiesti loll jutt... Milles sa aru ei saanud minu jutus? Just sellised inimesed kes otsivad kuidas olla änks vend ja mida iganes sa ajad... just sellised hoitku eemale sellest.

Kui sul on vaja enda foorumi ego kasvatada enda väga keeruliste sõnadega siis sa oled väga vales foorumis.

[Muudetud: 8-18-2010 Eosphorus]
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Aitäh, Celtic tabas mu mõtet täpselt!

Lisaks...
Siin paljud kiidavad, kui tore ja hea ja kahjutu on kanep. Et see ei tekita mitte mingit sõltuvust, aitab kaasa kõiksugu võimete arengule ja mida iganes veel. Olles ise olnud pikaajaline tarbija, siis nüüdseks leian ja saan aru, kuidas selline süütu asi tegelikult mõjuda võib. Viies oma psüühikat regulaarselt tavaolekust välja, siis lõpuks kaob su normaalne olek ära ja tekkivad häired.

See jutt, et mingid trippijad on arenenumad ja targemad kõigist teistest... see on lihtsalt totaalne lollus! Pane omale nöör tihkelt kõri ümber ja sa võid samuti seda suurt õndsust kogeda. Paraku hävitades oma organismi.

Kõikse rumalamad on need, kes võrdlevad Eestit ja Hollandit. Eesti ei ole Holland! Meie inimesed ei ole nii arenenud, et suudaks normaalselt tarbida meelemürke. Eestlane kuritarvitab kõike. Sellest ka siinse piirkonna kõrged näitajad alkoholi tarbimise osas.

Ja ausõna. Vaadates kirjapilti, siis mul hakkab kurb!

Maitea... omaarust olen ma just seda siin räägind... miks nõrgad peavad eemale hoidma... kui sul kanepist häired tekivad siis maitea äki internet tekitab ka liiga sõltuvust sinus? Võibolla keegi kirjutab siin midagi mis võib olla häiriv sinu elus?
Vasta
#19
Ei propageeri ka mina seentemugimist ning arvan, et enne Pariisi tuleks ikka Nuustakul ära käia ehk siis enne rännakule minekut tuleks kõigepealt ennast tundma õppida aga.. Arusaamatu on nii terav kriitika!
See, et kasutaja kasutab sõna "trip", mis tõlgituna tähendab väljasõit; rännak; reis. Nagu kasutaja mainis, ei ole Tema emakeel teps mitte sama mis meil, mis siin ette heita? Seda, et eesti keeles on sõnale külge jäänud halb maine just uimastitega seoses? See pigem meie endi probleem.
Zepac, kõiges tuleb siiski lähtuda mõõdukusest - on ikka vahe, kas tarbida mõõdukalt või endal ajud segi suitsetada. Ise tean paari inimest, kes on kanepit kasutanud rohkem kui ühe korra ning ka seent järanud ning kõik nad tunduvad täiesti adekvaatselt. Ja see, kas seda teeb hollandlane või eestlane, pole absoluutselt vahet. Ühtemoodi me kõik - see, et eestlased ka palju joovad, on pigem kultuurieripära, mis on külge poogitud kogu endisele N-liidule.
Loll saab kirikus kah peksa.
See, et rumalam end rännakuga tühjaks pudistab, see on täiesti tavaline nähe - nõrgad on alati tugevamate söögiks olnud.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas Ramiak8
Väga raske on vastata su küsimusele, millised need õiged on.
Milliseid sa ise õigeteks pead?

Eestis kasvab vaid üks liik psühhotroopseid seeni, nime kannavad nad Teravpaljakud (ladina k. Psilocybe semilanceata)
Enamjaolt kasvavad vanadel karjamaadel kus kunagi lehmad peal olnud ja kus väga palju heina ja umbrohtu ei ole. Leida võib neid septembri lõpus, oktoobri alguses enne esimesi öökülmasid.
Tarvitataksu kuivatatult süües, kogus oleneb inimesest ja kas on varem ka tarvitatud.

Kui otsima lähed, võta keegi targem kaasa kes juba varem neid teinud on ja kes teab milliseid õiged on.
Üksi kindlasti mitte katsetada!

Rohkem lugemist antud seente kohta, http://et.wikipedia.org/wiki/Terav_paljak

Tuletan meelde ka seda, et antud seente omamine ja tarvitamine on Eesti Vabariigis seadusega keelatud.
NB: Ei propageeri antud postitusega midagi!

[Muudetud: 8-17-2010 Ramiak8]
Desinformatsiooni ka ei ole mõtet läkitada - terav paljak ei ole ainuke psühhotroopne seen, on ka teisi, ent nende toimeaine sisalduse määr per/seen on palju väiksem.
Vasta
#21
Nõrk on pigem see, kes vajab nii tugevat vahendit "maailma asjade mõistmiseks".
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Nõrk on pigem see, kes vajab nii tugevat vahendit "maailma asjade mõistmiseks".

Nõustun
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Nõrk on pigem see, kes vajab nii tugevat vahendit "maailma asjade mõistmiseks".

Nõustun

Sama siin. Inimese meel on sama tugev, et käia nö trippidel. Kõrvalisi abivahendeid ei ole vaja nendel, kes asja ei oska. Ma kujutan ette, et mõndadel maagidel kulub see kindlasti marjaks ära, kuid kui võtta esimest korda ette tutvustus tolle maailmaga, siis peaks seda tegema ise, mitte kõrvaliste abivahenditega.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas Eosphorus
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Eks ta perekond Psilocybe kõik ole. Asjakohane on hoiatus kaaperdamiskatsetest tripi ajal.

Kuid eks igaüks teab ise, mis teeb. Ma lihtsalt juhiksin tähelepanu asjaolule, et kõik on ka ilma võimalik.

Aga samas tekib küsimus et miks nad siis meil siin jalus niisama on?

Nad ei ole jalus ju, tihtipeale tuleb selliseid asju lausa otsida. Samas, erinevad puud, põõsad ja samblikud on ka meil "jalus". Ometigi ei kipu inimesed neid ei sööma ega suitsetama. Kõike ei pea tarvitama mis loodus pakub. Samahästi võiksin ma öelda, et mine näsiniini sööma.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Nõrk on pigem see, kes vajab nii tugevat vahendit "maailma asjade mõistmiseks".

Nõustun

See, kes liigub punktist A punkti B kasutades rohkemat, kui oma jalgu, on nõrk. Tööriistad on nõrkadele. Täpselt nii arvan ka mina..
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat