•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
#51
Kas mitte psilotsübiin ei ole see imevigur, peamine toimeaine, mis n-ö littib?
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas hansoi
Kas mitte psilotsübiin ei ole see imevigur, peamine toimeaine, mis n-ö littib?

On küll: psilocybine, psilocin, baeocystin ja norbaeocystin, need ei ole otseselt DMT aga nad kuuluvad DMT rühmadesse mis on tryptamiinid.
Vasta
#53
Kustutasin ära niisama vahutamise. Kui teemasse midagi lisada pole, siis niisama teise provotseerimine ja tähenärimine läheb läbu alla.
Vasta
#54
Minuarust võiks kogu foorumi maha võtta ,sest foorum kui selline on diskuteerimiseks ja erinevate arusaamade ja lahenduste jagamiseks ning arutlemiseks . Siin on aga paaril vennal kogu maailma asjad täpselt teada ja teiste arvamst ei aksepteerita.
Vasta
#55
http://www.metsas.ee/et/tekstid/peeterla...loomingule

Mina näiteks ei usu et seeni võiksid teha ainult inimesed kellel on mingid nägemused astraalkehadest ja tasemetest ja millest kõigest veel. Mina ei tea millest te räägite ..te ju spekuleerite ja kujutate ette omale.
Muidugi ei tohiks neid lihtsalt niisama nalja pärast trippida ja kindlasti mitte nendega üle pingutada .Samas igal inimesel on õigus oma kehaga teha mida ta ise tahab ja igasuguseid juppe jääb minust maha palju rohkem tänu sellele haigele ühiskonnale. Miks ma üldse PEAN teadma selliseid asju .Mitte keegi ,kaasaarvatud teie ei tea kas ikka TÄIESTI kindlalt töötab maailm ja inimese aju nii nagu te kõik siin arvate .
Ma olen seenes peaga kogenud asju mida ma pole suutnud enne ette kujutada ,näinud seoseid asjade vahel kus ma seda enne pole näind ja tundnud tundeid millest mul aimugi pold .Ma olen üks lihtne eesti mees ja mulle meeldib avardada meeli ,kahju kui teie arust on ainult üks kindel viis asju teha.

NB! Soovitatav teha looduses ,mitte teha halvas meeleolus või halba meeleolu peletada ja mitte tavitada koos alkoholiga !!

edit.See kujutate ette ei old päris nii mõeldud ..ma tean et paljusi asju saabk teada tundmuse peale ..saite aru kl

[Muudetud: 8-20-2010 kuldne]
Vasta
#56
Sellepärast ma ütlengi et kärpseseen on meie jaoks occult. Smile
Vasta
#57
Lisasin ühe dokumentaali juurde: http://www.youtube.com/watch?v=3KiOJAOkVcs

Se räägib meie modernsest ühiskonna kalduvusest just shammanistlikutele harjumustele. Kestab umbes tunni.

[Muudetud: 8-20-2010 Eosphorus]
Vasta
#58
Lisasin veel paar seriaali, ex. SEAL special forces vend käib amazonis http://www.youtube.com/watch?v=kIgIsDJe64c ja siis teine reis tal Afrikasse http://www.youtube.com/watch?v=BcfgEA4CCtY ibogat tegema.

Ta proovid nendest reisides võimalikult palju selgelt seletada enda kogemustest ja mida ta näeb samaaegselt kui ta neid tarbib.
Vasta
#59
See vend lihtsalt kammib ringi ja on sodi. Selliseid tripikirjeldusi saab igaüks erowid.org portaalist lugeda. Ma väga kahtlen, et nii paljud hõimud on nõus võtma enda sekka karja valgeid vendi ja ühele neist enda kammimismehhanisme õpetama. Puhas lollus ju!
Ja mida see loeb, et ta on (väidetavalt) ex SEAL special forces vend? Miks see oluline on?
Vasta
#60
Ei viitsinud teemat lugeda täiesti läbi..
Aga esimese posti selle "Inimene kasutab teatud % oma ajust" lause kohta:
http://en.wikipedia.org/wiki/10%25_of_brain_myth
Vasta
#61
See läheb nüüd küll teemast mööda, aga see 10% sõltub täpselt sellest, kuidas mõõta. Alati saab mõõta ka nii, et see tõsi pole. See müüdi jutt tugineb ainult üldisele ruumilisele jaotusele, nagu keegi oleks väitnud, et kuskil ajus on 90% suur tükk, mida mitte kunagi ei kasutata.

[Muudetud: 25-8-10 Thorondor]
Vasta
#62
Päris kaua ja põhjalikult sai selle % müüdi üle arutletud siin: http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...1#pid74385
Vasta
#63
Teema parajalt skeptiku poolt metsa veetud, kuhu nüüd teispoolsuse olendite nägemisel see aju kapatsiteet panna, äkki Nielander korraldad õlle libistamise asemel paar seanssi hõbepaberis tulel kuumutatud kärbseseentest nõrgunud vedelikuga, tegemisretsept eelpool, mida kauem kuumutad seda väiksem kasu.
Kogunud teema kohta andmeid, saad ise omal nahal otsustada millega tegu ja pole üldse vaja muliseda mingitest müütidest.
Kui nüüd veidi õelutseda siis skeptikuid juhivad otse ja jäigalt Orioni tüübid. Nii et andmed skeptikute puhul tulevad skeptikute maailmavaate ja tegevuse kohta ülimalt jaatavad, ainuke viga kogu loos on juhtme asemel kuklas tegelike maailmavaate sundijate otsene nägemine keda ei peaks ju üldse olemas olema.
Edu uurimistöös ja paluks hiljem tripi kirjeldust koos õpetliku tekstiga järgmiste katsetajate jaoks.
Teadus nõuab ohvreid, kuigi jah, seente puhul haiguslikku kiindumust pole karta, need pole mõnuained.
Vasta
#64
Ohh, jah...ei oskagi nüüd kohe midagi öelda...
Kuigi võib arvata, et inimene, kes suudab eimillestki toota sarnast fantastikat on küll läbi oma "juhtme" paar ülepinge laksakat saanud ja mõne kaitsme läbi põletanud...ehk oleks siinkohal vaja professionaalset abi?

Oo Orioni isandad, võtke mind kuulda...
Vasta
#65
Katsetasid ära, kontrollisid andmeid ja nüüd sildistad enesekindlalt?
Sinu oma moto, miks sa endale vastu räägid ja kontrolli asemel demagoogitsed?
"On suur viga alustada teoretiseerimist enne, kui on andmeid. Märkamatult hakatakse fakte väänama, et need sobiksid teooriaga, selle asemel et sobitada teooriaid faktidega."

Sul on ju võimalus endal astuda sinna teispoolsusesse ja tõestada et seal pole midagi, ei Orioni ega muid luulusid, miks sa selle asemel ise ainult luulutad.

[Muudetud: 8-26-2010 VironShaman]
Vasta
#66
Mu üldine moto on mitte uskuda(tõeseks pidada) igasuguseid hallutsinatsioone ja viirastusi, mida ma võin näha teatud ainete koosmõjul...peaks nagu selge olema, et luulu ei liigitu objektiivsete andmete alla - ja sellest luua teooriat oleks viimane patt. Parimal juhul saaks neist luua mingisuguse hüpoteesi, mis peab vastu pidama hoolikale ja kannatlikule kontrollile, kus välistatakse kõikvõimalikud alternatiivsed(mittepara valdkonda kuuluvad seletused) võimalused...igasugused aju % ja "teistpoolsused" on võimalike seletuste järjekorras viimastel kohtadel...

Ma arvan, et inimaju on täiesti võimeline ilma oletatavat potensiaalibarjääri ületamata looma selliseid "teistpoolsusi" et hoia ja keela...ning endal on olnud ka taolisi huvitavaid "ajutõmblusi" võimalus kogeda...
Sõltub aga inimesest, mis konteksti ta oma kogemust liigitab...ja näib, et me liigitused on erinevad...
Vasta
#67
Ega sa kogemata lõksu oma jutuga ei läinud. Räägime ju Jahvest ja tema meeskonnast. Võta plakat kirjaga "Ärge valetage oma jumalaga, mingit Jahvet pole olemas, elate luuludes" kätte, mine sünagoogi juurde ja vaata, mis suga järgmise veerandtunni jooksul juhtuma hakkab täiesti ilma luuludeta ja mingite seenteta.
Kuidas sa julged kahelda Jahve ja tema meelisrahva õiguste olemasolus ja teispoolsuse legitiimsuses kes andis piiblirahvale kõik nende eluseadused ja õigused teisi peale iseenda loomadeks pidada.
Mitu korda sa Jahvega vestelnud oled?
Vasta
#68
Oot...
Kui sellise plakatiga sünagoogi juurde minna, siis hakkad asju nägema?
Ja see on tõesti sinuga juhtunud?

Üldiselt on iga inimese enda ajust pärit viirastused kooskõlas selle inimese uskumustega...niiet elupõlise ateistina ma kahjuks Jahvedega ei räägi...aga ma täitsa usun, et sina võid rääkida nii Jahve, reptiloidide kui ka kõiksugu muude tegelastega, kes su maailmapilti on sisse loputatud...

Mitu korda sa psühhiaatrikliinikus oled käinud?
Vasta
#69
Mõttetu vaidlus kui inimesel on tekstist arusaamisega raskusi või üritab vaidluse asemel vastaspoolele pähe istuda ja hulluks kuulutada.
Küsin siis veelkord, mitu korda oled tegelikult vestelnud Jahvega aga ometi ei tohi sa tema olemasolus kahelda.
Edasisel arutlusel, kus üks räägib aiast aga teine aiaaugust on jutt mõttetu, teemaks oli muide seened ja nende toime.
Vasta
#70
Mul ei ole vist midagi mõtet siia kirjutada sest eelmine postitus ka deleetiti ära... ja ma ei sovanud kedagi.

Aga ütleksin et, mida te "skeptigud" oma arust siis mõtlete et trip on lihtsalt mingi hallukas? Ja siis vist on teie uni ka mingi suvaline segast panemine? Nagu VironShaman ütles et paluks tagasi tulla andmetega. Niisama suvalist ula mula pole vaja kirjutada.

Nielander, kas sa kutsud ennast ateistiks? Ja ikka tead et kui sa sildi endale paned siis sa ka mingit vahet ei ole sul ja religioonil.
Vasta
#71
Tsitaat:Algselt postitas: VironShaman
Mõttetu vaidlus kui inimesel on tekstist arusaamisega raskusi või üritab vaidluse asemel vastaspoolele pähe istuda ja hulluks kuulutada. Küsin siis veelkord, mitu korda oled tegelikult vestelnud Jahvega aga ometi ei tohi sa tema olemasolus kahelda. Edasisel arutlusel, kus üks räägib aiast aga teine aiaaugust on jutt mõttetu, teemaks oli muide seened ja nende toime.

Tõesti on vahepeal sinu tekstist raske arusaada...
Ühel hetkel räägid aju %, siis mingitest plakatitest ja Jahvega rääkimisest ja siis viimaks ütled, et teema on seentest ja nende toimest....

Ei ma ei ole vestelnud Jahvega...
Kui oleksingi, siis ma ei arvaks, et tegemist on tegelikult Jahvega(jumalusega) vaid minu alateadvusega, mis midagi öelda üritab või võimalikult natukene kontekstist mööda on(tänu teadvust aktiveerivatele ainetele)...seepärast oleksid igasugused andmed sellest vestlusest kasutud, kuna need omaksid mingit tähtsust vaid minu kui indiviidi jaoks...

PS: Alati ei ole vaja sellisteks asjadeks väliseid aineid...teatud viisidel saab sama asja kogeda ka enda bioloogiliste varude abil...

Tsitaat:Aga ütleksin et, mida te "skeptigud" oma arust siis mõtlete et trip on lihtsalt mingi hallukas? Ja siis vist on teie uni ka mingi suvaline segast panemine? Nagu VironShaman ütles et paluks tagasi tulla andmetega. Niisama suvalist ula mula pole vaja kirjutada.
Nielander, kas sa kutsud ennast ateistiks? Ja ikka tead et kui sa sildi endale paned siis sa ka mingit vahet ei ole sul ja religioonil.

Hallutsinatsioon ei pruugi olla mingisugune "segast" panemine vaid väga kasulik kogemus, mis annab otsest infot enda sisemaailmast - seda muidugi kodeeritud kujul. Ja ainukene inimene, kes seda koodi lahti suudab murda on kogeja ise...
Mis andmeid sa taga ajad?

Ateistiks ma kutsun ennast seetõttu, et see on hea lühikene sõna kirjeldamaks seda, et ma jumalate olemasolu tõeseks ei pea...
Ja ateism ei ole religioon, ega isegi meenuta seda...
Vasta
#72
Nii kaua kui inimesed panevad endale sildi et kes nad on siis nad automaatselt kategoorivad ennast gruppi. Okei aga ma saan aru et tahad lühidalt öelda seda kellegile.

Mina pigem ei käiks vaidlust et kas jumal on olemas või ei ole, täiesti lollus... Tuleb küsida et mis tähendust jumal on sinule.

Keegi ütleb et tema ei usu jumalasse, siis tekib mul küsimus et mida tema peab silmas või mõttes jumalana?
Ja Keegi ütleb et tema usub jumalasse, siis tekib sammuti küsimus et, kes on sinujaoks jumal?
Ja küi keegi ütleb et ma ei ole veel aru saanud mis jumal on, siis isiklikult usun et oled õigel teel.

Ärge parem ennem enne haua kivi siltti endale pange. Võibolla sa ei ole maasikamoos vaid hoopis õunamahl.
Vasta
#73
enne kui alustad:

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=248828

lisaks:
Ohud:
Suurim probleem, mis hallutsinogeensete seentega kaasneb, on mitte korjata valesid seeni - mõned surmavalt mürgised seened näevad vägagi sarnased välja. Halvad "tripid" on teine oht.
Pikemajalisest kasutamisest ei tea keegi midagi kuna järgnev kord on vaja juba poole suuremat doosi, sest taluvus on kiiresti tekkima.

Lisaks:
"...Inimesed kuulavad aga üldjuhul seda, mida nad kuulda tahavad,
ja ignoreerivad seda, mida nad kuulda ei taha. Kui üks teema provot-
seerib emotsionaalseid reaktsioone, ilmneb polariseerumisprotsess,
milles tekivad faktide lahknevad interpretatsioonid. See tuleneb
meie endi emotsionaalsest eelhäälestusest, alateadlikest eelarva-
mustest. Vahel on need nii tugevad, et muudavad faktide suhtes
pimedaks. Meelepärase info väljaselekteerimine varjutab ebameel-
diva või -huvitava..."

"...Eufooriale eelnevad ning sellega kaasnevad
oksendamine, hingeldamine jne – s.t kärbseseen hakkab soovitud
mõju avaldama koguses, mil organism teda enam neutraliseerida
ei suuda.
Samas on mitmed noored inimesed Euroopas jõudnud viimastel aas-
tatel soovist kärbseseene abil kauneid visioone näha eluohtlikku
koomasse..."

"...üha sagedamini tuli kiirabil kohale sõita mürgiseeneuimas teismeliste elusid päästma. Abivajajad olid enamasti lapsed – alates kümnendast eluaastast..."

aga võitlus paistab olevat lootusetu kuna:

"...Ühe võrd-
lemisi karmi ennustuse kohaselt on aastal 2100 ühiskonnas droogisõltlasi rohkem kui mittesõltlasi. Peamiselt on tegemist muidugi alkohoolikutega. Kuid statistika ei hõlma neid, kes on uinutite ja teiste närvisüsteemiravimite sõltuvuses. Iga 24–36 tunni järel neelab 50–80% täiskasvanud ameeriklastest ja inglastest arsti poolt välja-
kirjutatud ravimit ..."

"...Droogisõltlaste hulk kasvab pea paralleelselt narkovastaste abinõudega. Teated edust selles võitluses on sarnased teadetega võidukatest lahingutest kaotatud sõjas. Võib küsida, kas võitlusel ongi üldse mõtet..."

Ja lõpetuseks:

"...Sigmund Freud on kord öelnud, et mõistuse hääl on vaikne, aga ta pääseb sageli siiski maksvusele..."

Jõudu siis alustajale. Kui jääd teisele poole piiri, tule ütle kogukonnale vähemalt viimane "hello, I am a moron!"








[Muudetud: 8-26-2010 T11ger]
Vasta
#74
Kas muide eestis on seadus mis keelab kärpseseene korjamist ja tarbimist? Kas keegi oskab öelda?
Vasta
#75
Ei keela.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat