Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjelda, milline näeb välja tulnukas
Müstik, sinu pildilt vaatab vastu ju meie armas Laserta
Vasta
Müstik uuri natuke enne ringi ka palun teinekord, äitahh
http://www.cosmosmagazine.com/features/p...artasaurus
Vasta
Esiteks oleks küsimus; "Kui mõnel teisel planeedil on mitmeid elusolendeid siis kas need kõik seal on tulnukad, või ainult toiduahela tipus olevad elusolendid on tulnukad?"

Oleneb planeeditüübist kus tulnukas elab, mul on sellised ettekujutused:

Maa sarnane "kõvapinnasega" planeet.
Sarnanased elusolendid nagu maal. Olenevalt muidugi planeedi pinnareljeefist lõpetades selle kliimaga, on elusolendid arenenud vastavaks.

Gaasiplaneet.
Elusolendid hõljuvad suurtes keeristes kiirusega 400km/h umbes samal põhimõttel nagu maal, ookeanites leiduvatel molusskitel. Liikudes kaasa suurte tormituultega mis nendel planeetidel leidub.

Külm ja jäine.
Kuna on teada meie päikesesüsteemis olevat mingil planeedil kaaslane(kuu) mis on üleni jääs ja mille all on soe vesi, soe tänu vulkaanilistele protsessidele. Sellisel planeedil võib elusorganismina elada kala-sarnased "tulnukad".

Kuum, mõne teise päikesesüsteemi tähe lähedal olev planeet.
Elusorganismid elavad sügavamal maapõues ega tule sealt välja, seal võib ka leiduda eluks vajalikku vett. Nendel ei ole nägemisvõimet, või on see väga väike.

Suure Gravitatsiooniga planeet.
Elusorganismid või siis "tulnukad" on arenenud suure luustikuga ja harjunud gravitatsioonijõu tugevusega. Ei ole pika kasvuga.

Suure rõhuga planeet.
Planeedi atmosfääris on rõhk väga suur, organismid kaitsevad ennast rõhu eest nendele arenenud kaitsekilbiga, nagu näiteks kilpkonnal on kilp, nendel võib olla see täielikult kaetud.

Võimalik, et planeetide tüüpe on veel.

[Muudetud: 3-26-2010 Corpy]

[Muudetud: 7-20-2010 Corpy]
Vasta
Ma olen alati tulnukaid kujutlenud väga suure peaga ning väga peenikeste jalgade-käte ja kaelaga. Neil on hästi-hästi suured pruunid(natukene nagu sellel kassil Shrek 2-hes) silmad ja nina asemel mingid imelikud augud. Lühikesed ja rohelised või hallid. Vahest harva kannavad skafandreid Smile.
Vasta
Nagu lotomäng , kui poisikesed ( tulnukad ) kunagi välja tulevad , siis näeme kes täppi pani , teeme siis nii , et keegi vahepeal ei piilu neid LaughLaugh
Vasta
Minu arvamist mööda näeb üks õige tulnukas välja selline:
http://pic60.picturetrail.com/VOL1774/12...426631.jpg
Laugh

Aga muidu olen kõige enam nõus selle seisukohaga.
Tsitaat:Algselt postitas Aerling
Tulnuka liike on sama palju kui putuka liike Maal. Ütleme, et sa ei ole oma elus ühtegi putukat näinud ning sul palutakse teda kirjeldada...Seega minu kujutlusis segunevad erinevad mõtted tulnukate välimusest omavahel ja ühest kirjeldust ei saagi anda...

Mida ma kindlasti ei usu, on nö klassikaline ettekujutus tulnukast (väike hall mehike suure pea ja silmadega, kes pudrutaldrikus ringi lendab). Universum teatavasti on lõpmatult suur ning selles võib leiduda lõpmata palju piiritult erilisi ja mitmekesiseid elusorganisme. Ärme vangista oma kujutlusvõimet maistesse piiridesse.
Vasta
Ma olen ikkagi arvanud, et tulnukad näevad midagi sellist välja...
http://theoccultsection.com/wp-content/u...ryDisc.jpg
Vasta
Tulnukate välimuse kirjeldamisel tuleks esmalt eristada neid "bioloogilise olemuse" põhjal:

1) Inimese sarnased nö "sünnitamise teel" paljunevad imetajatest olendid.
2) Sisaliku / kotka sarnased nö "munemise teel" paljunevad reptiloidid.
3) Putukate sarnased suured mõistuslikud olendid.
4) Konkreetset keha mitte omavad nö "mitteorgaanilised" olendid.

Kõigil neil on erinev keha ja välimus.

Lisaks suudavad paljud keha omavad tulnukad muuta oma keha optilise spektri osas "nähtamatuks" optiliste miraazide ja mõttekontrolli tehnoloogiate abil - samas suudavad paljud keha mitte omavad tulnukad jätta mõttekontrolli meetodite abil mulje, justkui neil oleks keha - seega on juba suur küsimärk kõik see, mida me nö "näeme", ehk arvame nägevat - ehk lisaks nähtavale tuleks kõrvale panna ka röntgenpilt, termopilt, ultrahelipilt ja muudes sagedustes tehtud pildid.


Paljude tulnukate jaoks pole Maa atmosfäär sobilik gaasilise koostise ja mikrobioloogilise saaste tõttu - seetõttu nad kannavad nö "gaasimaske", millel on parema vaatevälja saavutamiseks "suured silmad", kuid nende silmade lähemal vaatlusel paistavad seest palju väiksemad silmad.
Samuti kannavad paljud tulnukad nö "liibuvat kaitseriietust", millest on olnud juttu tulnukate lahkamisete juures: seni, kuni lahkamisel tegeletakse kaitsekombinesooni nö "välimiste kihtidega" pole spetsiifilist tulnuka haisu tunda - kui aga tulnukate kaitsekominesooni "sisemised kihid" läbi lõigata, siis on tunda eriti jälki hingematvat tulnuka haisu.
Analoogiaks võiks tuua sõjaväelaste keemia õppuse, kus kõik on "ühesugused" sarnaste gaasimaskide ja kaitseriiete tõttu, kuid "sisemistes kihtides" on igaühel erinev nägu, silmaiiris ja naha muster.

Vasta
tulnukas näeb välja nagu minu profiilipilt
Vasta
Suht tulnukas kas pole.
http://www.tyden.cz/rubriky/sport/ostatn...8385.html:)
Vasta
Imelik, et kõiki tulnukaid kujutatakse inimesesuurusena (tavaliselt kuni 2,5 meetrit). Ma ise pakun, et suurem osa neist on inimesest kordades suuremad ja mõne olendi kõrval võib olla inimene justkui väike putukas.
Samas pidid eksisteerima ka nii suured tähed, mille kõrval on Päike pisike täpikene (nimetus pole meeles).
Vasta
(27-09-2011, 13:11 )Külaline Kirjutas: Imelik, et kõiki tulnukaid kujutatakse inimesesuurusena (tavaliselt kuni 2,5 meetrit). Ma ise pakun, et suurem osa neist on inimesest kordades suuremad ja mõne olendi kõrval võib olla inimene justkui väike putukas.
Samas pidid eksisteerima ka nii suured tähed, mille kõrval on Päike pisike täpikene (nimetus pole meeles).

Miks imelik? Meie planeedi süsteem - gravitatsioon jne paneb paika milliste "tulnukate" jaoks on selle kivikese
külastmaine kõige mugavam. Sellest ka see, et tulnukad on kõik "meie nägu". Kui Maa oleks näiteks planeet mis
kaetud 100% veega ja Delfiinid oleksid "inimesed" siis nemad näeksid ka eeldatavasti peamiselt "kala"
sarnaseid tulnukaid. Seega - tulnukate inimese sarnasust ei dikteeri mitte meie kultuuriline sotsiaalne
taust vaid lihtne Päikesesüsteemi planetaarne ökoloogia.

Päikeses "suurusest" - ka siia foorumisse olen andnud lingi ja mitu korda isegi - mis näitab päikese
võrdlevat suurust tuntud suurima tähega. Panen hetkel mälust aga suurusjärk peaks olema, et
suurim täht võrdub peaaegu Päikesesüsteemi suhtes kuskil Marsi orbiidi suurusega või isegi rohkem.
Vasta
Ma olen unes palju tulnukaid näinud. Seal on nad siiski erinevad sellest, mis filmides ja meedias näidatakse. Kuna ma erialast kirjandust selle vallas lugenud ei ole, siis ma saan teistele juurde liituda selliste varasemate mälestuste põhjal: nad kannavad õhukest kaitseriietust nagu foorumlane lahendused kirjutas. See kaitseriietus oli hästi põneva materjaliga, nagu orgaaniline. Nad on olnud kuni 1.90 pikad, mitte rohkem. Kõik ei ole sama pikkusega. Sõrmed ja jalalabad on normaalse pikkusega. Pea on veidi suurem, aga mitte nii suur nagu mõnikord piltidel kujutatud on. Sama kehtib silmade kohta.
Vasta
(31-01-2012, 23:41 )Ginger Kirjutas: Ma olen unes palju tulnukaid näinud. Seal on nad siiski erinevad sellest, mis filmides ja meedias näidatakse. Kuna ma erialast kirjandust selle vallas lugenud ei ole, siis ma saan teistele juurde liituda selliste varasemate mälestuste põhjal: nad kannavad õhukest kaitseriietust nagu foorumlane lahendused kirjutas. See kaitseriietus oli hästi põneva materjaliga, nagu orgaaniline. Nad on olnud kuni 1.90 pikad, mitte rohkem. Kõik ei ole sama pikkusega. Sõrmed ja jalalabad on normaalse pikkusega. Pea on veidi suurem, aga mitte nii suur nagu mõnikord piltidel kujutatud on. Sama kehtib silmade kohta.

Väga hea tähelepanek,et "unes" ,lisaks omalt poolt ka une seisundi kirjelduse, Lahendused punkti 3) järgi.
Vasta
Lisan siia mõned tähelepanekud veel unede põhjal ja lõppu midagi natuke naljakat ka.
Kui ma ühes unes nö putukasarnaste olenditega vestlesin, toimus see telepaatiliselt. Nemad nägid kõike, mida mina mõtlen ja mina seda, mida nemad mõtlesid. Vestluses oli võimalik kõiki objekte, olendeid jm. oma peas osadeks lahti võtta (näiteks kujutage ette kolmnurka ja seda kuidas see erinevateks osadeks lahti võtta ja siis uuesti kokku panna). Ma küsisin ükskord, et kas on selliseid olendeid ka, kes meile halba soovivad. Ja siis ma nägin nende "peas" st samas enda "peas" pilti kuni 1.40 pikkustest tumedat värvi olenditest, kes olid igas mõttes üsna sümmeetrilised. Ainult suu ja nina olid veidrad ning jalalabadel puudusid varbad ja need olid keha kohta liiga väikesed. Enamasti sõitsid nad ringi mingite väikeste lendavate masinatega, aga suures grupis. Nende lennumasin lagunes mu peas erinevateks osadeks nagu ekraanil ja siis panin selle uuesti kokku.
Nüüd naljaka osa juurde. Ei sobi vist päris teemasse, aga eks saab kustutada kui vaja.
Jällegi siis nn. putukasarnased olendid maandusid oma lennumasinatega mu maakohta. Kunagi ammu nad väitsid, et neil on seal mingit moodi baas ja nad käivad seal tihti. Igatahes seekord olid nad suures grupis ja enamus lennumasinatest olid neil uued, aga mõned olid sellised vanemad. Siis me "suhtlesime" ja ma ütlesin neile, et miks te nende vanade masinatega ringi sõidate, te ju põhiliselt kasutasite neid 1950-1960 aastal. Nad siis küsisid, kuidas ma seda mäletan ja ma ei osanud vastata ja kuidagi nad olid pahased. Siis ma vaatasin neid nn vanu masinaid ja uusi. Võtsin nad oma peas osadeks lahti ja panin uuesti kokku. Ütlesin veel seda, et ameeriklased on proovinud neid 1950-1960nda aasta masinaid järgi ehitada ja see on päris naljakas, kuna neil ei õnnestu see just hästi. Putukasarnased olendid võiks öelda et peaaegu muigasid, aga see ei meenutanud kuidagi inimese emotsioone. See oli pigem fakti tunnistamine. Lõpuks nad küsisid, kas nad võivad mu koera kaasa võtta, aga ma ei olnud nõus. Siis nad tungisid sügavale mu teadvusse kui nii saab öelda ja nõudsid uuesti, aga ma ei olnud nõus. Neile ei meeldinud see.
1950-1960nda aasta lennumasinad olid teisest materjalist kui uued kuigi töötasid sama energeetika põhjal, mis nende nn. praegused lennumasinad. Neil oli palju erinevaid osasid, aga puudusid igasugused nö-a liitekohad, mutrid või muud seosed. Nendel masinatel oli oma väli, mis oli vajalik selleks, et nad meie atmosfäärist kiiresti ära saaksid lennata. Mingeid maandumisjalgu, tulesid ja uksi masinatel ei olnud. Masin vibreeris oma välja sees helitult.
Uued masinad on mingist tumedast ainest ja osasid on sellel vähe. Juhtimispaneel oli ka lihtsam. Nn. putukate vältel ehitati need sellepärast, et siis saab päeval vabalt ringi lennata, kuna masinaid on võimalik nähtamatuks teha. Neil oli samuti oma väli ümber, aga seda sai kordades suurendada. Uksed, tuled ja kõik sellised vidinad puudusid.
Vasta
Üle 2m, kiitsakad ja natuke isegi väljavenitatud välimusega, hõbehallid, väga pikkade käe- ja jalalabadega, pea ja silmad üsna väikesed, nina asemel 2 pilu ning suu pisike kriips. Kui kunagi viitsimist on, joonistan ka pildi.
Vasta
The CGI or computer animated drama/documentary takes place on Darwin IV, a planet 6.5 light years from earth, with 2 suns and 60% of Earth's gravity. Having identified Darwin as a world that could support life, Earth sends a pilot mission consisting of the Mothership Von Braun and three probes: Balboa, Da Vinci, and Newton. This robotic fleet is responsible for finding and assessing any life forms on Darwin IV. Initially, the expectation is to find microscopic life, but the probes soon find themselves in the middle of a developed ecosystem teeming with diversity of life of all sizes. The drama on Darwin IV is motivated by real science missions, such as the NASA Origins Program and the NASA / JPL Planet-Finder Mission, as well as the European Space Agency's Darwin Project. "Alien Planet " is a cosmic expedition along side Stephen Hawking, Michio Kaku, Jack Horner, Craig Venter, and George Lucas...

Alien Planet Full Documentary
Vasta
On palju erinevaid rasse, erineva nahavärvi ja tunnustega, kes on Maad külastanud läbi aegade. Kõik pildid on tunnistajate kirjelduste järgi tehtud:

1) Inimrassid:
http://www.youtube.com/watch?v=N-9xai73_n8

2) Greyd ja Reptilianid:
http://www.youtube.com/watch?v=UWR6WE4z20g

Lisa Reptilianite kohta:
http://www.youtube.com/watch?v=tq1SgXIKI3U

3) ?
http://www.youtube.com/watch?v=Wioz4rpkSJU

4) Tunnistajate kirjeldusele vastavad pildid ning koht ja aeg, millal nähti:
http://www.youtube.com/watch?v=nIDNUmtVdAY
http://www.youtube.com/watch?v=a0sDbVeprwE

5) Detailne kirjeldus mitme erineva rassi kohta, olenevalt erinevate tunnistajate kirjeldustest:
http://video.google.com/videoplay?docid=...5214917292#
Vasta
Ka päris tüüpilised :
http://www.millionaireplayboy.com/mpb/wp...icket1.jpg
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20...a_SWSB.png
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20...ROTSVD.jpg
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20..._NEGAS.jpg
http://images.wikia.com/starwars/images/..._NEGAS.jpg
Laugh
Vasta
(30-05-2012, 16:14 )AgentStarskY Kirjutas: On palju erinevaid rasse, erineva nahavärvi ja tunnustega, kes on Maad külastanud läbi aegade. Kõik pildid on tunnistajate kirjelduste järgi tehtud:
Lisan veel, et ufoloogid on väitnud, et kui kõigi üksikjuhtumite tulnukakirjeldused kokku võtta, siis saame ligi 100 varianti.

"Alien Encyclopedia" kirjeldab 56 erinevat varianti. Need omakorda jaotuvad 3 suuremasse rühma:
* Nn Eva-grupp (inimesetaolised, sõbralikud) - 22 varianti
* Draakoni-grupp (reptiloidide joontega, võimukad) - 22 varianti
* Segatüübilised - 13 varianti
* Ebaselge jaotusega - 2 varianti
Vasta
Alustage kirjeldamist lihtsalt.. leidke suur peegel.
Maa.. sobib meile ideaalselt! Kohanesime siin niivõrd, et muutsime selle endale lõpp-peatuseks.

Vasta
Tegin omale kasutaja selle teema pärast. Ma tahan vastu vaielda suurele osale sellele teemale vastanutele. Nimelt ei saa ma hästi aru miks kaldutakse arvama, et tulnukad on just rohelised/hallikad mehikesed. Saan aru küll et filmides teistsuguseid kohtab harva. Samas võta film Tähesõjad. Seal on tulnukaid igast sordist. Point jääb sinna, et tulnukaid vast ikka igat liiki ja ei maksa ainult ühte sama tulnukat korduvalt kirjeldada. Tulnukad ju tegelikult kõik need elukad, kes väljaspool Maad elavad, niiet ka väikesed putukad lähevad lugema. Selle postitusega ei soovinud kellelegi halba ja ei soovi suurt tüli alustada. Smile

Vasta
(07-07-2012, 01:35 )Gruhfo Kirjutas: Tegin omale kasutaja selle teema pärast. Ma tahan vastu vaielda suurele osale sellele teemale vastanutele. Nimelt ei saa ma hästi aru miks kaldutakse arvama, et tulnukad on just rohelised/hallikad mehikesed. Saan aru küll et filmides teistsuguseid kohtab harva. Samas võta film Tähesõjad. Seal on tulnukaid igast sordist. Point jääb sinna, et tulnukaid vast ikka igat liiki ja ei maksa ainult ühte sama tulnukat korduvalt kirjeldada. Tulnukad ju tegelikult kõik need elukad, kes väljaspool Maad elavad, niiet ka väikesed putukad lähevad lugema. Selle postitusega ei soovinud kellelegi halba ja ei soovi suurt tüli alustada. Smile

Keskaja ülikoolides korraldati massiliselt teadusüritusi, kus tõsimeeli vaieldi inglite, keerubite, seeravite välimuse üle. Käiku läks kõik - tiivad, suled, nabad, varbad ja näpud.
Antud teema ise.. on selle sama vaidluse jätk. Aga hullu pole - mis puutub oletatavate tulnukate välimusse, siis nagu looduses ikka - on emased need, kes teevad valikuid, mis ei lase meil lõplikult koletisteks muutuda.
.. aga meist ilusamad, targemad ja tervemad. Juhul, kui nad tõepoolest kuskil eksisteerivad.

Vasta
(10-07-2012, 11:48 )Ott Sama Kirjutas: Aga hullu pole - mis puutub oletatavate tulnukate välimusse, siis nagu looduses ikka - on emased need, kes teevad valikuid, mis ei lase meil lõplikult koletisteks muutuda.
.. aga meist ilusamad, targemad ja tervemad. Juhul, kui nad tõepoolest kuskil eksisteerivad.
Isaste teatud käitumise pärast ei tee kahjuks emased alati valikuid. Näiteks see "Imelise Teaduse" artikkel Forte kaudu.

"Elundid on arenenud võidurelvastumise põhimõttel

Brennan avastas, et partide hulgas suhteliselt tavalised vägistamised, mis võivad lõppeda emaslinnu surmaga, on sagedasemad väga suure suguelundiga liikide, eriti aga argentiina händpartide puhul. Kõik see viitab arengu käigus toimunud isemoodi võidurelvastumisele kahe sugupoole vahel, kus relvadeks on nende suguorganid. Isaslinnud tahavad loomulikult olla isad nii paljudele poegadele kui võimalik ja samaaegselt takistada teisi isaslinde poegi saamast. Seetõttu muutuvad nende suguorganid üha pikemaks ja pikemaks, et hoiustada seemnerakud sügaval emaslinnus, nii lähedal tema munarakkudele kui võimalik."
Vasta
(10-07-2012, 15:06 )kage Kirjutas:
(10-07-2012, 11:48 )Ott Sama Kirjutas: Aga hullu pole - mis puutub oletatavate tulnukate välimusse, siis nagu looduses ikka - on emased need, kes teevad valikuid, mis ei lase meil lõplikult koletisteks muutuda.
.. aga meist ilusamad, targemad ja tervemad. Juhul, kui nad tõepoolest kuskil eksisteerivad.
Isaste teatud käitumise pärast ei tee kahjuks emased alati valikuid. Näiteks see "Imelise Teaduse" artikkel Forte kaudu.

"Elundid on arenenud võidurelvastumise põhimõttel

Brennan avastas, et partide hulgas suhteliselt tavalised vägistamised, mis võivad lõppeda emaslinnu surmaga, on sagedasemad väga suure suguelundiga liikide, eriti aga argentiina händpartide puhul. Kõik see viitab arengu käigus toimunud isemoodi võidurelvastumisele kahe sugupoole vahel, kus relvadeks on nende suguorganid. Isaslinnud tahavad loomulikult olla isad nii paljudele poegadele kui võimalik ja samaaegselt takistada teisi isaslinde poegi saamast. Seetõttu muutuvad nende suguorganid üha pikemaks ja pikemaks, et hoiustada seemnerakud sügaval emaslinnus, nii lähedal tema munarakkudele kui võimalik."

Emased ikkagi teevad valikuid:

Kui emaslind ei ole konkreetsest isaslinnust huvitatud, võib ta juhtida selle peenise ühte oma tupe arvukatest kõrvalkäikudest, lastes tal lihtsalt oma aega ja seemnerakke raisata. Ka võib ta end lukustada, pöörates oma tuppe isaslinnu peenisele vastupidises suunas, nii et too sisse ei pääse. Seega võib isaslinnu suguti küll muljet avaldada, kuid sugudevahelises võitluses jääb ikkagi peale emaslind, kellele kuulub viimane sõna järgmise põlvkonna geenide valikul.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Briti poliitik tunnistas et on tulnukas Valge ordu hundi 0 2,221 05-11-2019, 15:41
Viimane postitus: Valge ordu hundi
  Tulnukad välja mõeldud heajuut 314 136,644 06-11-2014, 22:05
Viimane postitus: Müstik
  Kaheksajalgne tulnukas Hallucigenia 1 2,394 19-09-2008, 14:24
Viimane postitus: Vor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat