• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuu
#1
Siinsamas kodu lähedal on taevakeha, mida meie tunneme Kuu nime all. Kuu on esimene taevakeha, peale Maa, kuhu on astunud inimese jalg (meie teadmist mööda). Kas teadsite, et me kõik oleme näinud ainult ühte poolt Kuust? Kuu nimelt pöörleb võrdeliselt maa pöörlemiskiirusega, mis tähendab, et ta oma teist poolt meile kunagi ei näita. Miks lõpetati Kuu-uurimised? Kas seepärast, et seal polnud midagi? Või oli? Mis on Kuu teisel poolel? Miks on Palju Kuu fotosid NASA poolt salastatud?
Vasta
#2
You wanna know why? Algab minu arvamus...

Nimelt siis Kuul on kraatrid AGA nende põhjad on lamedad st. mingi sügavus neil on aga põhi on täiesti lame. Mõnel kraatril pidid aga augud sees olema. Kes teab kes sealt sisse välja käivad Bleh Kui üks missioon oli kuu peal siis oli neil midagi kuu kraatrisse kukkunud ja kuu oli kõmisenud 3 TUNDI!!!!! Igal kuu missioonil oli väga imelikke nüansse. Need raadiosalvestused süstiku ja "houstoni" vahel on salvestatud ja neid on ka avlikustatud. Juba tavaline oli see, et kosmonaudid ütlesid "What's that?" vms. Kuskil lehel oli Üks salvestus kirjas ja kommentaarid kõige kohta. Peale selle on kosmonaudid kuulnud imelikke raginaid kuu peal nagu mingid raadiosignaalid vms. Keegi arvas kuskil, et teise maailmasõja ajal natsid käisid kuu peal ja moodustasid mingi jebla sinna Laugh aga vaevalt küll Bleh
Siis mingi asi oli veel, ett Kuu on Maaga võrreldes nii suur, et see pole absoluutselt võimalik, et ta sai "looduslikult" Maa kaaslaseks ja püsib nii ühtlaselt meie orbiidil. See olevat mingi teooriaga isegi vastuolus.
Ja viimane asi: Mind huvitab, miks ei filmitud seda esimest kuul käiku kuu peal? Seda tehti kuskil stuudios ja mingil lehel oli täelik arvustus, miks ei saanud seda kuu peal filmida. Näiteks kõhu peal oli neil kaamera ja kuidas nad sellega nii hästi filmida said Laugh, lipp lehvis ja valgus peegeldas mitmest kohast, aga kuu peal on ju ainult üks valgusallikas - Päike.

Üsna ennatlik järeldus: Kuu on metallist maaväliste elanike poolt siia saadetud satelliit, mille sees võivad mõned "valvurid" olla onju ja nad vaatlevad maad kogu selles hiilguses Bleh Saadavad koduplaneedile tohutute raadiosignaalidega teavet ja eks seal käib liiklus ka siis koduplaneedi ja kuu vahel, mida on nähtud ka. NASA on kuu peal näinud imelikke ehitisi(olid vist mingeid vrakke kuulude järgi näinud) ja nad ei tohi seda avaldada (Panic is the magic word). Sellepärast katkestasid nad ka kuu missioonid, et asi muutus juba ohtlikuks.

Ja muide paljud kosmonaudid on hullumajja pandud, lollide ütluste pärast. Aldrin oli ntx öelnud midagi, et "Nad ei taha meid sinna!" ja pandi hullumajja.

It's veeery strange to me :i2:
Vasta
#3
Kuuga on küll mitmeid huvitavaid teooriaid kaasas käinud näiteks, et kuskil USA kodusõja ajal oli üks hull-tehnik ehitanud masina ning Kuu peale lennanud. Nimelt on kuskilt infot saadud, et Kuult olla leitud selle aegne USA lipp. Siis jah, et natsid käisid kuul... tegelt võimalik ja veel see, et ka venelased ikkagi käisid seal, aga tagasi ei tulnud... sellest saab lugeda http://www.nelli.ee/1051/maailm.html Mina arvan, et Kuu on pool looduslik ja pool tehislik kaaslane meil. Algul oli see kuskil teises galaktika otsas looduslikult tekkinud ja siis lihtsalt mõni tulnukarass tõi selle siia omale baasiks ja nii see on. Smile
Vasta
#4
imelik on see et kuu esimene pool on ameeriklaste ja venelaste poolt läbi uuritud, kuu teisel poolel aga ainult üx kindel punkt kuhu kõik lennud läxid....
Vasta
#5
http://www.nelli.ee/1051/maailm.html


Tuletan meelde et internet on pas|<a täis ning kõike ei saa kohe uskuma jääda.
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja freewingonboard
You wanna know why? Algab minu arvamus...

Nimelt siis Kuul on kraatrid AGA nende põhjad on lamedad st. mingi sügavus neil on aga põhi on täiesti lame. Mõnel kraatril pidid aga augud sees olema. Kes teab kes sealt sisse välja käivad Bleh Kui üks missioon oli kuu peal siis oli neil midagi kuu kraatrisse kukkunud ja kuu oli kõmisenud 3 TUNDI!!!!! Igal kuu missioonil oli väga imelikke nüansse. Need raadiosalvestused süstiku ja "houstoni" vahel on salvestatud ja neid on ka avlikustatud. Juba tavaline oli see, et kosmonaudid ütlesid "What's that?" vms. Kuskil lehel oli Üks salvestus kirjas ja kommentaarid kõige kohta. Peale selle on kosmonaudid kuulnud imelikke raginaid kuu peal nagu mingid raadiosignaalid vms. Keegi arvas kuskil, et teise maailmasõja ajal natsid käisid kuu peal ja moodustasid mingi jebla sinna Laugh aga vaevalt küll Bleh
Siis mingi asi oli veel, ett Kuu on Maaga võrreldes nii suur, et see pole absoluutselt võimalik, et ta sai "looduslikult" Maa kaaslaseks ja püsib nii ühtlaselt meie orbiidil. See olevat mingi teooriaga isegi vastuolus.
Ja viimane asi: Mind huvitab, miks ei filmitud seda esimest kuul käiku kuu peal? Seda tehti kuskil stuudios ja mingil lehel oli täelik arvustus, miks ei saanud seda kuu peal filmida. Näiteks kõhu peal oli neil kaamera ja kuidas nad sellega nii hästi filmida said Laugh, lipp lehvis ja valgus peegeldas mitmest kohast, aga kuu peal on ju ainult üks valgusallikas - Päike.

Üsna ennatlik järeldus: Kuu on metallist maaväliste elanike poolt siia saadetud satelliit, mille sees võivad mõned "valvurid" olla onju ja nad vaatlevad maad kogu selles hiilguses Bleh Saadavad koduplaneedile tohutute raadiosignaalidega teavet ja eks seal käib liiklus ka siis koduplaneedi ja kuu vahel, mida on nähtud ka. NASA on kuu peal näinud imelikke ehitisi(olid vist mingeid vrakke kuulude järgi näinud) ja nad ei tohi seda avaldada (Panic is the magic word). Sellepärast katkestasid nad ka kuu missioonid, et asi muutus juba ohtlikuks.

Ja muide paljud kosmonaudid on hullumajja pandud, lollide ütluste pärast. Aldrin oli ntx öelnud midagi, et "Nad ei taha meid sinna!" ja pandi hullumajja.

It's veeery strange to me :i2:

1. Kuul on tuul
2. Teine valgus allikas on maa

Aga jah paljud olen kuulnud isegi jutte, et mingi vene kosmonaut jäi peale kuu ümber lendamist(selle taga külje nägemist) küll ellu, aga ta pandi hullumaija.
Vasta
#7
1. kuul ei ole tuult. lipp lehvib kuna tal on vibra sees.. asjad ei jaa kosmoses seisma isenesest..
Vasta
#8
Apollo 13 või miski sihuke nr lendas ka ymber kuu (slingshot... neil tekkisid probleemid ja oli vaja saada boosti) ja ei läind keegi hulluks.
Vasta
#9
ee..
minu andmetel yks läks hulluks, teine lasi ennast maha ja kolmas jõi ennast surnuks.. Laugh
Vasta
#10
Ok, nyyd ma hakkasin naerma Laugh
Seda ma tõesti seletada ei oska Bleh
Vasta
#11
ma siit loen, et see kuu teine pool on üks suur müsteerium...

Aga ma arvan, et kui isegi seal teiselt poolt on leitud midagi, et siis neid uurimisi pole küll katki jäetud, nad on lihtsalt teinud kôik, mis nende vôimuses, et kôik usuksid, et nad lôpetasid kuu missioonid jne. aga tegelikult on vôibolla seal teisel poolel juba suured baasid püsti jne... ja juu nad siis arvasid, et inimesed lihtsalt ei tohi sellest teada saada.... äkki isegi leidsid uusi vôimalusi relvade jaoks jne...

Ja nüüd on vajale rahvale näidata, et NASA jt. ikka tegelevad nö. kosmose vallutamisega, uurides marssi jne. kuigi see on tegelikult vôibolla siis nagu katteks neil...
Vasta
#12
Lehes mingi aeg tagasi kirjutas et USA pressu tahab kuu kaudu marsile minna.
äkki ongi mingid ehitised teisele poole kuud ehitatud juba, või ehitamisel?
Kust muidu see mõte tuli nii äkki?

[Teadet on muutnud 7-2-2004 postitaja z3r0 c001]
Vasta
#13
….. Austri matemaatik Hans Höribiger ühendab ülemaailmse veeuputusena tuntud katastroofi meie planeedil….. Kuu tekkimisega. Ta väidab, et paljude erinevate rahvaste müütides figureerib Kuu ilmumine taevasse, ja suudab isegi egiptuse ning assüüria kalendreid võrreldes dateerida selle sündmuse 11542. aastal enne meie ajaarvamise algust. Sama sündmus oli võib-olla ka Atlantise hävingu põhjustajaks ja paljude hiigelüleujutuste tekitajaks.
Fantastid aga on jätkanud Kuu ilmumise versiooni veel fantastilisemalt oletusega sellest, et Kuu võis olla teiste tsivilisatsioonide esindajate kosmoselaev, millega nad meie päikesesüsteemi.
M. Agrest on aga välja tulnud välja sellise mõttega, et meid külastanud võõrad kosmonaudid võisid jätta üht-teist näiteks…. Kuu tagaküljele. Maal võis nimelt karta saadetiste hävimist vähearenenud päriselanike poolt- kas oleks näiteks meie päevadeni säilinud keskajal kättejuhtunud magnetofonilint! „Nemad“ võisid oletada, et kui inimestele osutub kord kättesaadavaks Kuu tagakülg, alles siis võib inimkonda lugeda küllaldaselt harituks ja tsiviliseerituks, selleks et usaldada talle sõnumeid universumi teistelt mõistusega elanikelt.
Vasta
#14
Ma jätkan oma teooria kuulutamist, mis Stormi poolt kirjeldatuga osalt ühtib.

Maad tabas suur meteoriit, võib-olla isegi meteoriitide sadu. Igatahes ühest neist võis tekkida ka Kuu. Toimus maakoore nihkumine, Atlantis nihkus põhjapoolusele, Euroopa vabanes jää alt, lõppes jääaeg, hävis Atlantis. Vulkanoloogiline tegevus aktiivistus, tekkisid hiidlained, veetase kerkis seoses suurte jääkilpide sulamisega Euroopas ja ka mujal. Hävisid mitmed kõrgtsivilisatsioonid, võib-olla isegi kõrgtehnoloogiline tsivilisatsioon..
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Ma jätkan oma teooria kuulutamist, mis Stormi poolt kirjeldatuga osalt ühtib.

Maad tabas suur meteoriit, võib-olla isegi meteoriitide sadu. Igatahes ühest neist võis tekkida ka Kuu. Toimus maakoore nihkumine, Atlantis nihkus põhjapoolusele, Euroopa vabanes jää alt, lõppes jääaeg, hävis Atlantis. Vulkanoloogiline tegevus aktiivistus, tekkisid hiidlained, veetase kerkis seoses suurte jääkilpide sulamisega Euroopas ja ka mujal. Hävisid mitmed kõrgtsivilisatsioonid, võib-olla isegi kõrgtehnoloogiline tsivilisatsioon..


Ma ise ei taha kohe üldse sellist asja uskuda, et Maad tabas mingi tohutu meteoriit, meteoriidite sajust rääkimata. Aga kui maad peakski nii tohutu suurusega meteoriit tabama (neid kutsutakse vist "planeedi hävitajaks" vmt.) oleks igasugusel elul täielikult kriips peal. Isegi mikroorganismidel!!!

Aga see idee, et Kuu võib olla mingi meteoriit mis nüüd tiirleb ümber Maa on vägagi võimalik.
Vasta
#16
Atlantis ei hävind ja kuu ei tekkind küll nagu samal ajal. Et kui maa küljest mingi lahmakas lahti läks orbiidile.
Või siis üks meteoriit ei viitsind maale kukkuda ja läks orbiidile. Mina arvan, et kuu tekkis ikka miskist sodist tolmust kunagi ammu, nagu enamus planeetide kaaslasi. Ta on ju ometigi ümmargune.
Vasta
#17
Kes huvituvad Kuust ja sellest kas inimene on kunagi Kuul käind peaksid kindlasti vaatama: Did we land on the Moon see on dok-wilm mille võib leida www.para-normal.com (muidugi peab ennasta ka ära regama).

ise vaatasin ja olen hakanud tõsiselt kahtlema, et inimene on üldse kunagi sinna oma jalga tõstnud.
Vasta
#18
Tsitaat:Esialgne postitaja Storm
Kes huvituvad Kuust ja sellest kas inimene on kunagi Kuul käind peaksid kindlasti vaatama: Did we land on the Moon see on dok-wilm mille võib leida www.para-normal.com (muidugi peab ennasta ka ära regama).

ise vaatasin ja olen hakanud tõsiselt kahtlema, et inimene on üldse kunagi sinna oma jalga tõstnud.
No ei pea regama... saab ka siit! :o
fail 71,3 MB suur
Vasta
#19
Ma ei tea, kas kuul on tuult või ei ole. Ei tea kas seal oleks tappev radiatsioon. Kas peab olema maandumiskraater Lunar landeri all. Näiteks see lipp seal videos ei pruukind jah tuulest vänderdada. Ma ei tia millest see lipp tehtud oli, aga ta oli selline imelik nagu tärklisega immutatud varem. Kuidagi imelikult vänderdas.

Selline variant on minu arvates ka täitsa võimalik, et Apollo videod on maal tehtud, kuna kuu peal oli nii palju asju, mida tsiviilisik näha ei tohtinud. See tähendab, et Apollo missioonid ei pruugi olla võltsitud, kui videod on.
Vasta
#20
minul isiklikult on tekkinud täielikult arvamus, et inimene pole Kuul käind. Muidugi kui keegi seletab need välja toodud tõendid mulle arusaadavalt ära e. ma siis muudaks oma arvamust.

to Thorondor: mis seal siis nii saladuslikku oli, et tsiviilisikutele ei tohtind sellest teatada.

Ise olen muidu ka selle Kuu peale kohe mitmeid kordi mõelnud ja jõudnud igasugustele järeldustele. See on minu arust kindel, et Kuu ei ole
:i2: mingisugune emalaev. Kuid ei välista sellist võimalust, et :i2: on sinna iseseisvalt asunud ja elavad nüüd seal.


P.S kas keegi oskaks mind aidata info leidmisega selle kohta , et inimene pole Kuul käind. Nimelt ma võtan osa enda koolis toimuvast kõne võistlusest ja ma otsustasin endale teemaks valida "Kas inimene on käind Kuul"
Vasta
#21
Ma arvan, et sellest eeltoodud kuu videost leiad sa kõik olulised tõendid.

Ja tavainimestele ei tohi kuupealset näidata, kunag seal on igast tulnukate värgid asjad, nagu Armstrong ja teised seal oletatavalt nägid.
Vasta
#22
Ma arvan, et inimene on Kuul käinud, ainult seda mitte nii nagu avalikkus teab. See mida avalikkusele näidati, oli lavastatud või siis ainult osa sellest.
Vasta
#23
Räägiti siin enne, et video on ilmselt Maal tehtud kuna on teatavaid häirivaid asjaolusid. Ntx videol ei paista tähed. Mul on selline mõte, et kui tõepoolest see oleks Maal tehtud, kas siis oleks nii tähtis ajsaolu kahe silma vahele jäänud? Ma usun, et kui selline pettus ette võetakse, siis on kõik viimse detailini läbi mõleldud.
Ja siis see tuul... seda ma ei tea kas kuul on tuul või mitte. Kui loogiliselt võttes seal õhku pole, siis ei tohiks ka tuul puhuda. Teab keegi kuidas asi on? Siis ma saaks mõtet edasi arendada.
Vasta
#24
Kui maad oleks kunagi tabanud meteotiit või isegi mittu kas siis ie peaks olema selle kohta tõendeid kraatreid on küll aga need ei ole nüüd küll nii suured vähemalt minu arvates.
Vasta
#25
Aga miks üldse oleks vaja lavastada kuul käimist, kui samas suudame me lennata Marsile ja mujale.. Mida see lavastamine annab näiteks kasvõi USAle või kellelegi teisele?
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuu pildistamine Eestis lahendused 111 67,175 03-03-2020, 11:21
Viimane postitus: lahendused
  Kuu peal pilvelõhkujad ja iidse tsivilisatsiooni varemed? Celtic 98 66,023 08-01-2019, 14:29
Viimane postitus: Eithea
  Jupiteri kuu - Europa Tutanhamon 56 23,080 19-07-2018, 11:21
Viimane postitus: Müstik
  Saturni kuu Enceladus Hallucigenia 40 15,401 29-06-2018, 16:05
Viimane postitus: Müstik
  Saturni kuu Titan Thorondor 14 7,908 07-06-2010, 11:40
Viimane postitus: Nielander
  Kuidas tekkis Kuu Cassiopeia 5 4,217 09-05-2008, 13:12
Viimane postitus: elis
  Kumb on võimsam: Kas Päike või Kuu Mandark 61 23,364 01-05-2007, 19:16
Viimane postitus: kurk
  Saturni kuu - Titan Tutanhamon 20 8,021 20-08-2006, 19:44
Viimane postitus: Whitebalance
  Kuu pole ainus Maa kaaslane Hallucigenia 0 2,227 09-06-2006, 21:38
Viimane postitus: Hallucigenia
  Laserreflektor Kuu pinnal friday 1 1,927 03-04-2006, 05:43
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat