Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eestimaa prohvetid
#26
arnold, Jako tegeleb meil siin ise väikestviisi prohvetlusega.
Hetkel ei ole nüüd muidugi päris kindel, et kas see oli tema enda nägemus või kasutas kellegi teise öeldut. Eks ta ise vastab.
Kui nüüd sellele mõelda, siis tekib kõsimus, et kas see Venemaa lagunemine oleks meile hea või halb? Millest selline lagunemine võiks tingitud olla?
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
To WhiteWolf:
Ja kuidas siis Nostradamus sõnaga lõi seda tulevikku? ...

Ma usun, et need 400 aastat ette nähtud tulevikuprognoosid täituvad või ei täitu ikka tänapäeva inimeste mõtteenergia tulemusel, mitte et tema neid kaugesse tulevikku progneeritud asju enam saaks oma mõtlemisega mõjutada...
Asi ongi eeskätt tema - ja ka kõigi teiste (tuntud) ennustajate jüngrites, kes võimendavad... oma sõnade, seega ka oma energiaga. Krayon tabas asja üsna hästi ära.
(Tuntud) sellepärast, et klikile mittesobiv ennustaja väga tõenäoliselt ei saa tuntuks. Ainult alternatiivmeedia (mis on võimalik vaid viimastel aastatel). Neist ennustajatest ei tehta dokfilme nagu Nostradamusest.

Mangil on filter.

Venemaa Föderatsioon hakkab lagunema küll (seda võiks ka mõni sõltumatu politoloog ütelda, kui sellise leiate), hoopis iseasi on see, mis asemele tulla võib :o

P.S. Seesama Järve-Jaan, keda eespool sai mainitud, ütelnud kord, et tsaar näeb Kremlist oma riigi piirid ära.

[Muudetud: 11-2-2010 WhiteWolf]
Vasta
#28
Kui nüüd Nostradamusest tõsiselt rääkida, siis kogu euroopa kristliku eliidi hariduse üheks osaks on olnud lugeda Nostradamust vanaprantsuse keeles, ka vene Malta rüütlitel, kes olid väga suures enamuses Tsaarivenemaa ohvitserkonnas, oli Nostradamuse lugemine hariduse mõttes kohustusklik.
WW on asja tuuma täpselt ära tabanud, seda isetäituvat ennustutse jada võib ju Oidipuse efektiks nimetada, ennustus täitub tänu sellele, et alateadlikult kõik teades ennustust selle täitmisele kaasa aitavad.
Aga sel pole mingit seost usundite ja gruppidega kes ennustusest väljaspoole jäävad, Mang on kohalik õigeusuga töötav ennustaja ja näeb seda osa maailmast mida juhib õigeusk ja ennustab õigeusklike saatust.
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
To WhiteWolf:
Ja kuidas siis Nostradamus sõnaga lõi seda tulevikku? ...

Ma usun, et need 400 aastat ette nähtud tulevikuprognoosid täituvad või ei täitu ikka tänapäeva inimeste mõtteenergia tulemusel, mitte et tema neid kaugesse tulevikku progneeritud asju enam saaks oma mõtlemisega mõjutada...
Asi ongi eeskätt tema - ja ka kõigi teiste (tuntud) ennustajate jüngrites, kes võimendavad... oma sõnade, seega ka oma energiaga. Krayon tabas asja üsna hästi ära.
(Tuntud) sellepärast, et klikile mittesobiv ennustaja väga tõenäoliselt ei saa tuntuks. Ainult alternatiivmeedia (mis on võimalik vaid viimastel aastatel). Neist ennustajatest ei tehta dokfilme nagu Nostradamusest.

Kui sa oleksid Nostradamuse teema minupoolsed kirjutised läbi lugenud, siis teaksid, et terve internet on täis teavet selle kohta, et Nostradamus oli šarlatan. Seal muud ei olegi, kui üks vale ajab teist taga, mis Nostradamuse ennustustesse puutub.
Ma ei leidnud ühtegi linki ega videot, mis tunnistaks, et ennustused on täide läinud. Mõnele tähtsamale ainult viidati, millest kuidagi mööda ei saa minna ja kohe järgnes taas ilkumine.
Nii, et kui Nostradamusel jüngreid peaks tänapäeval olema, siis tahaks seda linki näha, kus need jüngrid on.
Kaldun pigem usukuma, et "valitsejatele" on kasulik, kui Nostradamus on šarlataniks tembeldatud. Ja nii on ka kõigi teiste kuulsate ennustajatega. Kõik nende ennustused lükatakse internetilinkidel (eriti igas keeles wikipeediates)ümber. Iga tõsiselt huvitava esoteerilise või paranähtuse kohta on tehtud kas mõni popansambel, arvutimäng, ulmeraamat või mis iganes. Ja kui hakkad wikit uurima, siis satud kõigepealt just nendele tänapäevastele ansamblitele ja mängudele ja esoteeriline teave on sedasi ära peidetud, et kellel aega ei ole tõsisemalt süüvida, siis ta nendeni ei jõuagi.
Muuseas, klikile sobivad ennustajad ei saagi tuttavaks.
Kes siin Eestimaal teaks, kes oli Nostradamus tegelikult? Ei enam tea keegi, kuna isegi ta elulugu on täiega ära vussitud.
Selle kohta, kuidas ta ennustas, leidsin neli erinevat teooriat.
Katräänide tõlkeid oli ka erinevaid.
Tundub hoopis, et on tekkinud jüngreid (ka meil Eestimaal), kes hoolitsevad innukalt selle eest, et ühegi ennustaja ennustusi ei võetaks tõsiselt. Leidsin isegi niisugust eestikeelset teave, kus tõesti räägiti, et Nostradamus ennustas, et a. 2000 tuleb maailma lõpp. Püha müristus! Mul koduski mitu raamatut ja kuskil pole niisugust jama kirjas.Ma polnud niisugusest ennustusest kuulnudki. Aga Krayon jt usuvad juba kõike, mis internet ette toob.
Tuletan meelde, et tänane nn alternatiivmeedia on juba "hallide" käes. Ja soovitan lugeda "Eedeni jumalad" läbi, et saaksid aru, mis tegelikult toimub.
Lugesin sealt, et isegi suurim UFO-organisatsioon on moodustatud valitsuse poolt selleks, et rahvale pada ajada. Ja pada nad ajavadki päevast päeva ja lihtsameelsed muidugi usuvad. Ja pada ajavad nad selle kohta, et UFO-d on igasugused loodusnähtused (niisugune programm võeti lausa eraldi vastu) ja väga peenelt ajavad seda pada, nii nagu terve ajaloo jooksul.SickSickSick


Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Siiamaani on vist ainult üks õigeusu kirik, Tallinnas. Või on neid juba rohkem? EI ole kursis, kahjuks.

[Muudetud: 2-11-2010 Jako]
Eesti on tsaariajast peale õigeusu kirikuid täis. Eesti Apostliku Õigeusu Kiriku kogudused...

Aga et see üks just seal mäe otsas on... mnjaa :S

Nostradamuse puhul on iseloomulik, et katräänid on ülimalt mitmetitõlgendatavad. Seega saab teatud rahvusest rakenduspsühholoogide kamp iga põlvkonna kallal mänge mängida... kuidas neid just tõlgendatakse...
Kui need oleksid kirjutatud üheselt, poleks asi parem...
Informatsiooni vaba liikumine on siiski mõningaid sõltumatuid ennustajaid tutvustanud... tõsi, neid on väga vähe. Ja needki räägivad ainult missiooni pärast.

Netis loobitakse pasaga juba kõike alternatiivset.

P.S. Ja Nostradamus šarlatan ei olnud, ta tegi peaaegu kõik, mida temalt oodati.

[Muudetud: 11-2-2010 WhiteWolf]
Vasta
#31
Müstik, ära nii kurjaks ka mine, Nostradamuse koolitus oli väga spetsiifiline juutide usukeskne teadmine.
Vaskpannidest ja neile valatava vee pealt ennustamisest olen mitmelt poolt lugenud ja ka vaadanud.
Tema ennustused kehtisid siiski teatud kindla piirkonna kohta ja olid määratud teatud jõu tervise ennustamiseks tulevikus.
Teatavasti olid kristlike kuningate naisliinid pärit Jeesuse suguvõsaliinist ja polnud sugugi judaismile ja tema Estheri raamatu loogikale võõrad.
Sama estheriseerimist on kasutatud hilisemas maailmas laialt kõikide riikide valisejate ja majanduseliidi juhtimiseks, kui pole juut on kohustuslik juudi naine.
Seetõttu pole ka Nostradamuse ennustused olnud sajandite vältel võõrad euroopa kuningakodadele ja siniverelistele.
Aga kasutada neid kogu maailma tuleviku ennustamiseks, keegi juutluse siseringist pole üldse mõelnudki sellele, see oli kitsa inimgrupi euroopa juutluse kohta käiv ennustus.
Vasta
#32
Huvitav, miks see valitsev eliit siis Nostradamuse šarlataniks on tunnistanud?Ikka sellepärast, et teatud salateadmised pinnale ei ujuks. Ja seda ma ju kogu aeg räägingi.
Mis pannide pealt ennustamine? Ära aja niisugust pada. Loe parem läbi, mida ma Nostradamuse ennustusviisidest Nostradmuse teemas kirjutasin. Ta järgis ju täielikult šamanistide meetodeid...Tuleta Hancocki "Üleloomulikku" meelde, siis saad aru...
Oled sa üldse kunagi Nostradamuse kohta midagi tõele vastavat lugenud? Mulle jääb mulje, et sa ei tea tast muud, kui sedasama, mida "targad valitsejad" internetis peenelt levitavad!
Imelik, et isegi sina usud seda ettesöödetud jura? Uskumatu!
Ma kirjutasin ju Nostradamuse teemas, et kindlasti on tema tõelised ennustused kindlale ladvikule kättesaadavad olnud juba 400 aastat, aga levitatakse sihukest võltsi valet, et hoia ja keela.
Minu mõte Nostradamuse teemas oligi, et Nostradamus ei olnud šarlatan ja ennustas õigesti, aga levitatakse arvamust, et kõik, mis ta kirjutas on vale...ja luuletatakse uusi katrääne välja ja pannakse neid internetti üles...ja seejärel mõned tarkpead leiavad, ja ütlevad otse välja, et ta pole kunagi ühtki ennustust õigesti teinud....ja mõned isegi arvavad, et need "võltsennustused", mida avaldatakse võivad kahju teha tulevikule...Ja "valitseva ladviku" pingutused ongi ilusti vilja kandnud.
Palju õnne kõigile!
Aga Nostradamuse teema on siiski siin:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=85&page=4


[Muudetud: 13-2-2010 Müstik]
Vasta
#33
Müstik mul paar venekeelset Nostradamust riiulil tolmamas, kahjuks ei oska vanaprantsuse keelt, et selle kaudu sinna sisse minna, kust tema oma ennustused võttis.
Oli aeg kus ma temast püüdsin päris tõsiselt aru saada kuid jõudsin arusaamiseni, et tema keelekasutus erines niivõrd tõlkijate keelekasutusest, et need ei suutnud tema mõtet ei tõlkida veelvähem välja tuua astroloogilisi täheseise katräänides, mis oleks sündmused ajateljel paika pannud, ainult mõned täheseisud on õieti välja toodud kui kalendriaastad kuud ja kuupäevad,
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Aga Krayon jt usuvad juba kõike, mis internet ette toob.

Müstik, rahu! Krayon ei usu kõike, mida internetis kirjutatakse.
Mina olen oma eelmiste postidega välja öelnud oma arvamuse. Ma ei ole väitnudki, et kõik ennustused valed ja pahad on. Minul on oma arusaamad ja tõekspidamised, Sinul omad. Oleme sõbrad edasi.
Vasta
#35
Vaene müstik ja pihtapandud mõtted.
Ei ole mul sinu mõtteid vaja pihta panna ja samuti on minu jaoks minevik huvi Nostradamuse vastu, siin vaidlen ma hoopis teisel teemal, kas on üldse vaja sellisel kujul tulevikuennustusi teha ja kuhu nad viivad tegelikkuse, kes sellest võidab.
Sain oma vitsad kätte üheksakümnendate alguses kui olin just jõudnud sinna kust tulevikku sai vaadata ja oma lolluses hakkasin ka inimestele sellest nende tulevikust rääkima.
Mõne aja pärast süüdistati mind ennast kõikides neis saatuse nöökides, millest ma olin teisi hoiatanud, sina manasid ära.
Kas nüüd said Müstik aru, miks ma olen nii ennustamise, kui selle vastu, et kedagi hoiatada õnnetuse eest , pole ühtegi õnnetust, mis selle hoiatuse tõttu toimumata jääks ja ise oled süüdi, sina nõidusid selle õnnetuse.
Arvan et teema minu jaoks on sellega ammendunud.
Vasta
#36
Eestlasest ennustajast ma kuulasin samuti raadiost tema nimi Järve-Jaan.
Kunagi olnud Järva Jaan teepeenrale tokid ühtlaste vahedega püsti maasisse torganud ja need tokid omavahel lõngaga ühendanud ja ütelnud, et kunagi tuleb aeg kui hakkab valgus mööda neid lõngasid jooksma(elektri postid) ja tuleb aeg kui sõber saab sõbraga rääkida tuhande miili kauguselt (telefonid).
Kunagi oli Järve-Jaan kõndinud Ühe mäe otsa ja lõi sinna ühe toki maasse ja ütles, et siia tuleb maapealne põrgu, hiljem ehitati sellele samale kohale viinavabrik.
Sellist juttu siis Jaanilt Smile

[Muudetud: 2-19-2010 coolymarxy]
Vasta
#37
Jah, nii Järve Jaan (1768-1820), õige nimega Annuse Jaan, olevat teinud.
Tema prohveti periood kestis 4-5 aastat. Ennustas ette telefoni ja teisi tulevasi tehnilisi leiutisi, Vene-jaapani sõja ja selle tulemused, esimese maailmasõja, vene riigi tulevikku ja palju muud, mis täitus.
Paljudel juhtudel esitas ta oma ennustused näitlikult, samuti sümbolismi ja teise sündmuse kaudu. Tal oli ka maagilisi võimeid.
Eesti prohvetitest on üksikasjalikumalt juttu ka Jüri Henno raamatus "Globaalprohvetlus." Tln. 1992 ja Ilmar Soomere "Tähendusunenäod, ended ja prohvetlus." Viljandi 1992.

Kopin natuke eespool antud lingilt Johannes Matvei-Kaarepi – Eesti suurima kirjaprohveti kohta:

Mureliku südamega, rahva häda palves Issan­da ette viies, sai ta korralduse juhtida Hitleri ja kindral­komissar Litzmanni tähelepanu sellele, et neil pole min­git õigust Eestis "totaalset mobilisatsiooni" välja kuulu­tada. Tunnistagu nad eesti rahva poolt vastu võetud Põhiseadust ning kehtestagu selles ettenähtud maad haldav võim. Kiri lõppes hoiatusega: "Kui te selle taevast antud korralduse tähele panemata jätate ja selles esitatud nõudmisi ei täida, siis ootab teid kaotus kõigil rindeil."

Kahtlane, kas kiri Hitlerini jõudis, Litzmanni koos Gestapoga pani see aga kihama. Peagi oli Issanda sula­ne vangina nende käes. Algas ülekuulamine ja hirmu­tamine. Innukamad nende hulgast ütlesid: "Me võime teiega teha, mida iganes tahame", mille peale Kaarep vastas umbes nii: "Seda võimu teil ei ole! Te ei tee minu­ga midagi muud, kui et saadate mu kahe päeva pärast koju tagasi." Prohvet ei liialdanud. Jumal hoidis teda jälle. Kaarepi eestkostjateks said mehed, kellega ta oli "Teeäärel" tutvunud ja kes nüüd töötasid okupatsiooni­võimu julgeolekusüsteemis. Nende ettekannete põhjal tunnistati mees "rahulikuks vaimuhaigeks", kelle vaba­duses viibimine ei ole avalikkusele ohtlik. Selle alusel vabastati ta vahi alt ja saadeti koju.
Muidugi ei jätnud ta ennustamist, aga sellest, mis edasi juhtus, saate lugeda eespoolselt lingilt ise.
Vasta
#38
Järve-Jaan ütelnud ka, et kuke ea jagu enne ilma lõppu saab eestlane hästi elada.

Ilmselt siis kristlaste maailm saab varsti otsa :o
Jaani eluajal olid väga aktiivsed vennastekogudused (hernhuutlased). Ei jäänud ka Jaan sest puutumata.
Vasta
#39
Noh, tundub, et Soomere on ka kõik vähegi tähtsaks pidava Järve Jaani kohta oma raamatus kirja pannud ja kasutanud just sedasama Eiseni raamatut.
Vene-Jaapani sõja ja selle tulemused ennustanud ta järgmiselt ette:
"Kui sild Kasari jõele ehitatakse, siis tuleb Venel sõda. Kui sillale pragu sisse lööb, siis Vene kaotab."
Igatahes ehitati Kasarile juba uus sild.

Teisal ennustas ta sedaviisi:
"Vene riigi piirid pigistatakse nii kokku kui lambaraudade pärad." - "Vene riik saab hobuserauataolise kuju."
Ja lõpuks ennustanud Jaan Vene riigi kohta, et see"...jääb viimaks nii väikeseks, et kuningas ülemise toa aknast oma riiki võib ära näha."
Huvitav, kas Ipatjevi maja Jekaterinburgis, kus viimane vene taar Nikolai II 1918.a. oma tapmiseelsed kuud veetis, oli hobuseraua kujuga?
Vasta
#40
"Vene riik saab hobuserauataolise kuju."

See hetk ei pruugi veel käes olla. Tihti on ennustajatel ajast teine arusaam kui neil kes neid loevad.
Kui tema nägi vene keelt kõneldatavat siis oli Vene riik. Ei usu, et see keel veel nii pea kaob.

Sama kehtib ka suuruse kohta - hetkel kui Nikolai oli kinni Ipatjevi majas oli ta juba troonist loobunud.
Seega lugeda seda hetke riigi suuruseks tipa pehmelt öeldes meelevaldne. Lähtudes tema ajastu
normidest võis ta lugeda "kuningaks" ka Partei I sekretäri ehk siis näiteks Gorbatsovi kelle kinni istumine
Krimmis meeutas juba tõesti pigem "aknast nähtud tervet riiki".
Vasta
#41

Mis sunnib inimesi uskuma prohveteid ja nende ennustusi?
Kas ei tundu see sarnasena raamatu lugemisele, mida loed ja proovid oletada kuidas see lõpeb(oletad,mediteerid aga edasilugemisest hoidud - uurid selle käest kes sama raamatud loeb, kas võib ikka nii lõppeda kuidas sa oletad)



Pole minevikku mida sulle pole õpetatud ja pole tulevikku kuhu sind suunatakse - see on inimese saatus ja kes sellest ringist välja saab on VABA.


Muideks, hiidlased kartsid kui kuradit Lehtma sadama valmimist. Tsaar hakkas ehitama sadamat- tuli sõda, 1wabariik hakkas ehitama sadamat - tuli sõda, nõukogud hakkasid ehitama sadamat - ei saanud hakkama. Nüüd on sadam mõnda aega valmis ... ?

[Muudetud: 2-13-2010 arnold28]
Vasta
#42
Väga huvitav intervjuu...

näiteks:
Mida arvate saidist para-web.org ? Meeldib ei meeldi? Arvate ka, et liiga palju täis ISEHAKANUD maage?

Ma ei külasta seda, kuid üldiselt arvan, et see on inimestele vajalik. Kuna meil ei ole korralikku maagiaõpetust, siis ainuke tee ongi olla isehakanud maag. Ja elu näitab, kellest asja saab.

Mis on meie elu mõte siin planeedil nimega Maa?

http://www.elu24.ee/?id=228725

Areng. Hetkel peame muutuma tarbivast inimesest loovaks (jumalikuks) inimeseks

Mida arvate inimeste eelmistest eludest? Eksisteerivad need üldse ja kas neid on lõpmatus koguses?

Eksisteerivad. Lisaks on kehastused teistel planeetidel, universumites ja aegruumides. Neid on tõesti palju, sest olemuse areng on väga pikk protsess.

Mida seksimine noorte naistega teile annab?

Üldiselt sama, mis teistelegi. Seksi mõjud võivad olla väga erinevad, alates sellest, et saad naiselt mingi probleemi, lõpetades sellega, et saad kasuliku energia, mis aitab elus läbi lüüa.




[Muudetud: 2-25-2010 villu]

[Muudetud: 2-25-2010 villu]
Vasta
#43
Mis saab pärast surma?

Osa inimesi läheb Ainujumalale söögiks. Seda on kristlased hästi kirjeldanud, ainult et piin ei ole igavene. See kestab täpselt niikaua, kui süüakse.
Osa hingedest jäävad kinni ja on tardunud seisakus.
Osa kehastub aga uuesti.
Kunagi rääkisite sellisest asjast nagu kobarmass, mis jeesuse süsteemile peksa annab. Mis sellest kobarmassist saanud on ja mida see endast kujutab?

Nad toimetavad edasi. Kobarmass on planeedi anorgaanilised, mis puhastavad inimkuju parasiitkirjutajast. Tegemist on pika protsessiga.
Kuna tuleb maailma lõpp?

Ärimaailma lõpp saabub aastal 2012, siis hakkab putukamaailma ajastu. See tähendab, et ühiskonda hakkavad juhtima emandad. Ülejäänud inimestel on õigus ainult teenida.

Mis sa arvad looduslike hallutsinogeenide tarbimisest?Carlos Castaneda raamatutes on juttu kuidas Mehhiko nõiad neid kasutasid šamaanirännakuteks. Et mida arvad?

Looduslikke hallutsionegeene kasutatakse selleks, et lülitada välja tähelepeanu füüsilisest reaalsusest, et saaks keskenduda vaimumaailmale. Mina seda ei propageeri, sest see lülitab välja ka mõtlemise. Kui inimene ei mõtle, muutub ta orjaks.

Pidev tarbimine võib mõtlemisvõime lõhkuda jäädavalt. Näiteks võtab kanep inimeselt vastutusvõime, see tähendab, et inimene ei suuda mõelda tagajärgedele.

Et kasvab ju meilgi vastavat liiki seeni, et reisile minna, aga millised võivad olla tagajärjed/(kuritavitamisel)?

Vastatud eelmise küsimuse all.

VS kommetaar Viimane vastus ei ole õige, et teadvust jäigast koostepunktist lahti saada on kõik vahendid head, teine pool asjal on liikuvaks muutunud teadvuse manipuleerimine või uuel kohal paigal hoidmine, kui seda ei suuda oled tõepoolest tuul väljal ega suuda ühtegi maailma õieti koos hoida, ja paljuski pole seal antireaalsuses mõistuse ja mõistete otsimisega midagi ühist, seal maailmas pole sõnu, on teod ja liikumine.
Vasta
#44
Celtic ega sina ei oska vastata.
Vasta
#45
Omal ajal käis ringi loosung:Eesti piir käib vastu Hiina müüri.Venemaa peab vahelt kaduma. Eks sellel oli mingi iva sees. Valitsev klikk ei kannatanud seda ütlust.
Eks igasugune ennustamine on ka samal ajal masside ümber programmeerimine. Sellega valmistatakse mass uue vastuvõtmiseks valmis. Need, kes selle omaks võtavad jäävad ootele, neid ei üllata see, kui asi päral on. Praeguse olukorra varjus toimub suurema asja ettevalmistamine, mis puudutab meid kõikki. See muudab meie varasemad ponnistused ja teod nulliks. Head edasimõtlemist.....
Vasta
#46
Putukamaailmas käib ju nii, et kõige rohkem on hinnas emased - võtame näiteks mesilased, ühe pere peale on tavaliselt vaid üks emane, keda kõik teised siis selles peres teenivad. Aga Sa vist tahtsid ilmselt mingit põhjalikumat vastust?

[Muudetud: 25-2-2010 PiziIngliito]
Vasta
#47
Ma ei ole küll entomoloog, aga vaatasin hiljuti üht dokfilmi, mis rääkis ka putukatest, eriti sipelgatest ja sellest, kuidas neil süsteem toimib.

Teoreetiliselt peaks siis ühiskond muutuma koostööaltimaks ja üksteise suhtes leebemaks, so ilmnevad lahkus, koostöö, headus jt sellised omadused. Teisalt toimib Darwini teooria, et nõrgemad "visatakse välja" ja need, kes ei suuda "käituda", ei saa olla suuremast kogukonnast?
Vasta
#48
Mesilasperes on tegelikult kõik viljastamata emased töömesilased ja spetsiaalsel toidul kasvatatud suur emamesilane kelle viljastavad pulmalennul isasmesilased kelle ainuke ülesanne ongi viljastada ja sügisel visatakse viimane kui üks neist tarust välja surema.
Võib olla aitaks teid ennustusest aru saada CC maailmakirjeldus.
Kotkast väljuvad kolm elulaine osa, taimede, inimeste loomade ja putukate emanatsioonid.
Igaüks neist sisaldab seitsme kihi tervikmaailmu kuid sinisest viiendast südamekihist ülespoole on raske pääseda. Taimede emanatsioonid on oranzika varjundiga, inimeste loomade emanatsioonid kollase varjundiga ja putukate emanatsioonid on lillaka varjundiga.
Vanaküla üritab aru saada antimaailma meesaspektist, kuid teades kolmikpunktide asendeid, mida õpetas CC vana aja maag, kes oli kord mees kord naine ja vahetas teadmisi energia vastu, on võimalik ennast suvaliselt muuta nii meheks kui naiseks kui loomaks, putukaks, taimeks, kõik need füüsilised kehad on osad meie energiakehast kuid enne peab vabanema inimese vormist. Libahundid, libarebased ja muud kiskjad olid vanematel aegadel naisnõidade pärisosa, tänaseks on kristlus oma teadmiste tapmisega suutnud suure osa teadmistest maailma kohta hävitada.
Niisiis arvab mees, et valitsema hakkab putukate elulaine, samas isegi kristlus kasutab putukate lillat õnnistamisel ja juhtme kinnitamisel kuklasse, mis viib naised orgasmiseisundisse. Seepärast ei oska seisukohta võtta. jutt oli rohkem selgituseks.
Vasta
#49
Kui uskuda ärimaailma lõppu aastal 2012, siis kaob kõik meile igapäevane infrastruktuur. Pole kasumit puudub ka tootmine. Inimene on see kes ta alati on olnud universumi jõudude käes - tühine putukas kes peab ennast ise elatama oma tööst. Ja putukamaailmas ei oma tähtsust haritus vaid suutlikkus ennast ja järglasi(teatud ajani) ära elatada.
Kas ja kuidas sellise olukorrani jõutakse - tont seda teab, kuid inimese tohutud ambitsioonid praeguses ühiskonnas saavad kindlasti vastulöögi.
Muideks kristlased on küll ajast aega teadjaid hävitanud, samas hoolikalt teadmisi enda kätte kogunud, mõelgem Vatikani raamatukogu peale, sama kehtib templirüütlite järeltulijate kohta. Ja ometigi tekkib neid igal ajastul juurde ehk siis saavad juhtme kuklasse muudest allikatest. Selline olukord toimibki kuni kosmosesõdade lahinguis hakkab tekkima domineeriv jõud.
Sellin on minu arvamus asjast.


[Muudetud: 2-26-2010 arnold28]
Vasta
#50
Ja oledki pointile üsna lähedal.(putukamaailma kohta ei taha rääkida-see oli pakkumine)
Äri(ära)maailm saab paratamult otsa - nagu 1000 aastane riik(millal ja kuidas ning üldsa KAS???)
See mis praegu toimub on pigem agoonilist tõmblemist meenutav, kui loogilist ja tunnetuslikku maailma siduva käitumise (mis peaks olema)vastand.

Muidugi uurides siin foorumis muid teemasid+elu ja olukorda meil ja mujal,siis selgub ka miks ja milleks need tõmblused toimuvad. Iseasi kui sügavale oled valmis laskuma tunnetustes ja ENESEAUSUSES.

Kui paljud meist on nõus tunnistama seda infot, mis meie seisukohtadega ei ühti? Ikka ja alati tuleb vahele eneseõigustus-mina tean seda nii(ja nii olgu:o). Suht vähesed on peale oma seisukohtade deklameerimise ka uurima asjade tausta. Kui palju tegutseme emotsioonide ja kui palju tunnetuste taustal? Siin ei saa CCid kõrvale heita,üks raiskab teine annab.



[Muudetud: 3-2-2010 arnold28]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nostradamus ja muud prohvetid Thorondor 243 108,179 10-10-2018, 09:55
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat