Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABI vaja vanaema majaga
#1
Tere ,

Mul on selline probleem ,et mul on vanaemal maal maja..
nagu vana maja ikka laguneb veidi . garaaz või kuur kuidas ka nimetatakse on majaga kokku ehitatud ..
kui mina väike olin siis nägid mu isa ja ema koju tulles ,et mingid mees ja naine kõnnivad koduhoovist sisse ..ema jõudis tuppa ja küsis vanaemalt ,et kes need olid kes siia tulid? . vanaema vastas : ma pole küll kedagi näinud ,et oleks siia tulnud ..
teine asi . kui ma juba suurem olin sis ma olin ema jutu järgi mingeid mustas mantlis meest näinud , ja sis ema käest küsinud kes need on? . ema vastanud ,et seal pole ju midagi ..
ja sis nüüd vanaema magama läheb siis alati öösiti tahab nagu keegi tekki pealt ära tõmmata talt ja üldse ei lase magada tal.
pööningul ka alatasa kõndimist ja asju kuulda ..
loodan ,et tegin selgeks asja teile .
vajaks mingeid lahendusi sellele...

ahjaa , üks asi veel .. sinna jäi sellel ajal kui vaadake see jaanuari torm oli , jäi sinna üks pärnu naine , tuttav meil ja sis öösel ärkas kiljudes üles . vanaema kohe sinna rutanud ja küsinud et mis lahti ?? . ta vastanud ,et seal toas oli palju mustades mantlites mehi..

Aitäh!

[Muudetud: 12-2-2009 karl1122]
Vasta
#2
Esimese juhtumi juures küsiksin, kui vana Sinu vanaema siis oli? Mulle tundub see lihtsalt varajase alzheimeri tõve sümptomina (tulid külalised, kuid vanaema unustas ära).
Teise juures võin kinnitada, et laste kujutlusvõime on piiritu.
Ja vanaema öörahu rikkumises, tekib küsimus, et kas keegi tahab tal sinu arvates tekki pealt tõmmata või miski tegelikult tõmbabki? Vanaema võib olla muutunud natuke paranoiliseks (nagu vanade inimestega ikka) ja seetõttu teki mahalibisemine põrandale võib talle müstiline tunduda.
Ja viimasena, kas Sa oled kindel, et see Pärnu naine ei põe skisofreeniat vms vaimuhaigust?
Enne järeldusteni jõudmist võiks ikka natuke asja kaaluda ja loogilist mõtlemist kasutada, sest kui tõenäoline on, et just sellises vanas, lagunevas majas iga hääleke tähendabki paranormaalsete olendite esinemist?
Vasta
#3
Kui sa Wicce küsimustele saad EI vastused, siis tasub asja edasi uurida, muidu mitte!
Vasta
#4
musta mehe teema: http://www.para-web.org/viewthread.php?t...1#pid99846
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas wicce
Esimese juhtumi juures küsiksin, kui vana Sinu vanaema siis oli? Mulle tundub see lihtsalt varajase alzheimeri tõve sümptomina (tulid külalised, kuid vanaema unustas ära).
Teise juures võin kinnitada, et laste kujutlusvõime on piiritu.
Ja vanaema öörahu rikkumises, tekib küsimus, et kas keegi tahab tal sinu arvates tekki pealt tõmmata või miski tegelikult tõmbabki? Vanaema võib olla muutunud natuke paranoiliseks (nagu vanade inimestega ikka) ja seetõttu teki mahalibisemine põrandale võib talle müstiline tunduda.
Ja viimasena, kas Sa oled kindel, et see Pärnu naine ei põe skisofreeniat vms vaimuhaigust?
Enne järeldusteni jõudmist võiks ikka natuke asja kaaluda ja loogilist mõtlemist kasutada, sest kui tõenäoline on, et just sellises vanas, lagunevas majas iga hääleke tähendabki paranormaalsete olendite esinemist?
Altzheimeri tõbe esineb ühel inimesel kümnset. Seda 80 aastaselt. Alla 80 aastastel esineb isegi veel vähem.
Skisot esineb kusagil 1% inimestest.
Teised vaimuhaigused on isegi kordades vähematel inimestel.
Kui tõenäoline on, et vanaema (seda juhul eeldades, et vanaema on 80 aastane) põeb altzheimerit ja samal ajal see tuttav pärnu tüdruk on skiso?

[Muudetud: 12-3-2009 Nazz]
Vasta
#6
vanaema on 67 Smile ja ta ei karda mingeid vaime Laugh
ja see pärnu naine on vist 27 kui ma ei eksi ja ta täiesti terve inimene .
ja kunagi eelmises majas elasime sis seal käisid mingid vaimudest mees ja naine rääkimas maja omanikuga st minu vanaemaga . ja ütlesid talle ,et ärge maja maha müüge sest sis laguneb maja ära , jja kes ikka neid uskus maja müüsime ära ja nüüd maja lagunes kokku ..
ema õpib tallinnas usuteadus instituudis ..
ta ütles nende kahe vaimu kohta ,et need läksid temaga kaasa arvatavasti uude majja kus praegult meie vanaema elabSmile
Vasta
#7
Haiguste koha pealt ei saa siiski kindel olla.
Aga tegelikult ma ikkagi ei saa aru, miks Sa siia oma "murest" kirjutasid, kui need vaimukesed on tegelikult ju täiesti toredad, abivalmid tüübid. Kõige pealt nad tahtsid Teie maja ju päästa, aga Sinu vanaema lihtsalt ignoreeris neid. Pole siis ime, et nad solvusid ja hiljem näiteks pisikeseks kättemaksuks tõmbasid vanaemal tekki pealt ära. Samas ega ei tea, sellel kummitusest mehel, kes teie juures elab (äkki oleks õigem öelda resideerub) võib ju tegelikult oma naisest juba villand olla. Siis ta ootabki ööd, kuni ta kummitusest naisuke on magama jäänud ja läheb Sinu vanaema kallale.
Pööningul kõndimist ei saa ka neile pahaks panna, on ju normaalne, et inimesed (ärge diskrimineerige vaime) tahavad pidu panna vahelduseks. Nad on ju viisakad ja lähevad veel teie silme eest ära. Siis see skisofreenikust naine (kes tegelikult osutus arvatavasti mitte skisoks) ei saanud lihtsalt aru, mis toimus. Nimelt üleujutuste ajal olid Teie kangelaslikud vaimud väga lahked. Nad pakkusid öömaja ka oma sõpradest kummitustele, kes majja sisenedes kandsid neid musti vihmamantleid (sadas ju). Ning pööningule kõndimisel põikasid ka selle võimaliku-skisonaise toast läbi. Nad pole ju milleski süüdi, nii toredaid vaimukesi tahaks iga pere endale. Kui võimalik siis selgita, miks Sa ikkagi abi tahad kui Sul kodus siukesed mõnusad party-vennad on? :S
Vasta
#8
sa oled hull?

no ole normaalne , mis juttu sa ajad?.
ja see naine pole mingi SKISOFREENIK .
ma vaatan ,et te olete päris ära pööranudSmile
Vasta
#9
Rahu wicce, karl1122 ka.
Wicce, vaata asjal on kaks tahku. Kui peaks mõni vaim kusagil resideeruma, siis tõenäoliselt ei ole see tema jaoks mingi party, vaid piin. Meie maailm ei ole vaimudele. Neil on oma.
Siin aga ongi asja tuum: iga roju oma koju. karl1122 mure eesmärk on ju selles, et ei saa rahu inimesed, tõenäoliselt ei ole ka vaim vaimustatud siinolemisest.
karl, uuri kes on olnud maja omanikud, otsi taustinfi rohkem. Üks kena kirikuõpetaja külastuskäik ja õnnistuse andmine ei teeks ka paha.
Vasta
#10
vana maja omanik oli mingi vana mees Smile
ta ei surnud selles majas wink
Vasta
#11
Laugh Ega ma seda tõsiselt mõelnud...Naljale tuleb lihtsalt naljaga vastata, aga mulle tundub, et sinu esialgne postitus polnudki mingi nali, vaid sa tõsiselt arvad, et Su kodus on kummitused?
Vasta
#12
ega jah naljaga siin tegemist pole kui magada kodus või noh vanaema juures ei lasta Smile koguaeg selline tunne ka ,et keegi jälgib meid ..
Vasta
#13
Tere,
Arvan, et Tal on midagi öelda, Sulle, kuula Teda. Ei taha Sinu Ego tõsta, kuid Sina oled, Tema , poolt Väljavalitud. Võta asja rahulikult; see on Sinu tee teispoolsusesse. Mina Usun Sinusse, ole kannatlik. Kõike head soovides.
Vasta
#14
eem , mulle on end vähem ilmutanud , vanaemale rohkem , Emale / isale ka Smile
Vasta
#15
Olen korra sellist asja elus kohanud, mitte küll minuga aga olin tol korral samas majas. Seal oli küll tegemist ühe musta kujuga aga analoog on olemas. Esiteks sa ei tohi seda karta, teiseks kui jälle tuleb tulevad siis otsi mõttes kõrge koht kuhu nad ei ulatu. Ja siis ei tule nad enam. Selle taga on inimesed kelle süül mõni inimene sellest majast on vägivaldselt surma saanud. Ja need igatsevad seda kohta tagasi saada. Mõtle, kes on selle taga ja seda teades saab ka sellest lahti.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas karl1122
eem , mulle on end vähem ilmutanud , vanaemale rohkem , Emale / isale ka Smile

Anna Andeks; Ta valmistab neid ette.
Mitte miski, siin, elus pole juhuslik. Füüsiline Elu lõhub meie tegelikkust. Pimedus on valguse sünd.
Vasta
#17
mis ma tegema pean täpselt siis ? Smile
Vasta
#18
karl, nagu ma ennist ütlesin:üks kena kirikuõpetaja külastuskäik ja õnnistuse andmine ei teeks ka paha.
Vaevalt, et sa ise muud eriti saaksidki teha. Aga õpetaja valikul ole ka asja juures südamega. Kuula südame häält, missugune õpetaja sinu arvates sobiks. Praegu liigub igasuguseid ringi. Ka neid, kelle õnnistamisvõime ei küündigi nii kõrgele, et midagi suudaks korda saada.

Kui aga õpetajat otsida ei viitsi, võid ise vaikselt õnnistuse kaasa anda neile õnnetutele hingedele, kes rahu ei ole saanud. Äkki piisab sellestki. Kahju see igatahes ei tee.
Vasta
#19
Kui jagu pole veel saanud siis, kui on huvi:
http://puhastus.planet.ee/index.php?id=5
Vasta
#20
Okei, ma ei hakka vastu vaidlema. Täiesti võimalik, et Sinu kodus kummitab, kuid Sinu asemel oleks ma juba ammu midagi ette võtnud, mitte oodanud kümmet aastat...Tegelikult Sa võiksid neid nähtusi oma kodus filmida ja siis internetti üles laadida vms.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas wicce
Okei, ma ei hakka vastu vaidlema. Täiesti võimalik, et Sinu kodus kummitab, kuid Sinu asemel oleks ma juba ammu midagi ette võtnud, mitte oodanud kümmet aastat...Tegelikult Sa võiksid neid nähtusi oma kodus filmida ja siis internetti üles laadida vms.

No kuule. Kümme aastat tagasi oli Karl tõenäoliselt 6-aastane...
Ei saa ju oodata, et inimene näeks maailma pidevalt samamoodi ja oskaks abi otsida. Tõenäoliselt on Karl jõudnud oma arengus just hetkeni, mil ta hakkab end ümbritsevale rohkem vastuseid leidma. Ju siis enne seda ei huvitanud see teema teda piisavalt.
Vasta
#22
just Smile

millega oleks kõige parem filmida . võibolla öösel saaks .. aga pole kindel . siis kui ma kodus olen sis on rahu majas Laugh
Vasta
#23
Ka enese ristimine pidi probleemile lahendust tooma(Kui sa muidugi ristitud ei ole)
Vasta
#24
Henu, ja kuidas see reaalselt palun aitab? Tahaks sellise soovituse juurde kohe väga teadlikku vastust saada.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,498 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,074 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 3,092 28-10-2013, 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 3,721 07-10-2013, 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Paluks väikest abi :) Hellika 18 8,485 21-06-2013, 19:41
Viimane postitus: asd615
  Tere! Oleks abi vaja. TempleMaster 11 4,810 23-03-2012, 18:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Paluks abi. BrokenHeaven 7 3,971 03-02-2012, 19:40
Viimane postitus: BrokenHeaven
  Vanaema vaim või viirastus? LittleBlackCat 5 3,057 24-05-2010, 21:52
Viimane postitus: Rollu
  Vajaks abi kummitusega Eee 3 2,520 14-01-2010, 21:28
Viimane postitus: Eee
  vaim kes on siin liiga kaua olnud. tõsiselt vajan abi temaga ingrid 10 3,728 30-06-2008, 15:11
Viimane postitus: cancerman1

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat