Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Meie nimi on LEEGION" ehk degenerandid valitsuste teenistuses
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
26-11-2009 05:13
Postitus: #1
"Meie nimi on LEEGION" ehk degenerandid valitsuste teenistuses
Gregory Klimov - In Memoriam (1918-2007)

[Pilt: s640x480]

1947 aastal põgenes "läände" Punaaarmee ohvitser Gregory Klimov kes teenis Nõukogude Okupatsiooni tsoonis Saksamaal.

Sellest lihtsast faktist sai alguse sündmuste ahel mis viis CIA poolesele panusele ja loodi projekt nimega "Harvard". Kuna aga hiljem degenerantide mõju tugevnes siis kadus ka see huvitav projekt ajaloo annaalide kadunud riiulitesse.

Olles pettunud NL valitsenud süsteemi ülesseehituses mis soosis ja viis edasi sisuliselt maniakaalseid ja vägivaldseid perverte arvas noor Grigori, et "läänes" on asjad teisiti ning ta suudab aidata sealseid inimesi ning koos siis aidata ka Venemaad ning viia lõpule selle milels Aadu nii (suhtelsielt) haledalt läbi kukkus - vabastada Vene Impeeriumi rahvad bolševistlikust ikkest. Olles olnud kõrgetel kohtadel ning omades hunnikute viisi salajasi dokumente võttis Grigori omaks riski, et - vaatamata pool salajasele leppele Moskva ja "liitlaste" vahel mille alusel anti välja KÕIK põgenikud ja ülejooksikud Siberisse saatmiseks - tema elu võib lõppeda krematooriumis kuhu ta lükatakse ELUSAST peast - nagu GRUd reetnud ohvitserile "kohane". Kuna aga CIA oli veel pooleldi metsik siis sellest saatusest ta pääses.

Hakates vedama Harvardi projekti - kus töödeldi välja metoodikad kuidas identifitseerida ja mõjutada degenerante kes on jõudnud ja jõudmas poliitilise maastiku tippudele - kirjutas Klimov mitu raamatut milles ta pani alused põhimõtetele kes ja miks juhivad meie poliitikat. Olles alguses vägagi optimistlik tabas teda hiljem mõningane depressioon kui talle jõudis pärale, et nn vaba ja demokraatlikku lääne maailma juhivad TÄPSELT samasugused degenerandid kes on tihti lausa NLiidu "omadega" otseses suguluses.

Lisan ka mõned lingid ning kui siin kellegil on aega ning oskust siis võiks tõlkida ära selle Klimovi küsimuste ja vastuse vooru. Seal on lühidalt kokku võetud see degenerantide idee põhimõtted.

Grigori Klimovi koduleht koos alla laetavate raamatute linkidega: http://g-klimov.info/Index-e.htm
Soovitan need alla laadida - arvestades nende sinu ja seda, et autor on meie hulgast lahkunud siis võib nende eluiga netis jääda lühikeseks.

Küsimuste ja vastuste voor - lühendatud ülevaade tema teostest ja ideedest: http://g-klimov.info/Essence.htm

Valik pilte tema eluteest: http://g-klimov.info/Photos/index.html

Üks artikkel mis näitab Klimovi väidete paikapidavust ka "moodsal" ajal ning USAs:
http://www.henrymakow.com/homo_internati...ls_ea.html
(selle postituse viimane muutmine: 16-01-2011 10:07 excubitoris.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
26-11-2009 05:14
Postitus: #2
 
Üks inglise keelne mõtte avaldus ja meenutus Grigori Klimovist:

Gregory Klimov death
(Anonymous)
2008-06-20 05:29 am UTC (link)
I was born in the same town as Gregory Klimov, my father was his school mate in the same class of high school, and my grandfather and Gregory's father were the medical doctors in the same hospital and were arrested in the same year - 1938 during Stalin's repressions.
I never saw my grandfather. He was murdered as well as all my extended family, together with 145 millions innocent victims of communist's massacre- Russian Holocaust, which is left without any attention of the world. We should not forget lesson of degeneracy in Soviet Union and other socialistic countries.
I was the one of the last people who talked with Gregory on the telehone. I called him before Christmas 2007. I was under impression
of his discovery of structure of brutal regimes and by directions of our civilization is going. I told Gregory that I am thinking all the time about it. Gregory said: "I stopped thinking, because we can not change anything!"
I asked what we should do to stop killing of normal people by disgusting degenerates?
Gregory said: "There is nothing we can do. They will murder us. It is their nature - to kill normal people".
Next time I called - the telephone did not answer.
I called police. I was told that Gregory died NOT from natural causes...
While Gregory considered the main cause of degeneracy - as result of intramarriages of the same clan, Dr. Amen and Oxford University research group found out that degeneracy, or criminal mind, is result
of any kind of damages to frontal lobes - big part of brain, located behind the forehead - drugs, alcohol, car accidents, toxins, psychiatric diseases, etc, etc.,
At http://www.amenclinic.com click on amen clinics and scroll down - there the movie where dr. Amen is speaking why we should PET scan brain of presidentiaL CANDIDATES.
It seems to me that we need to check brain not only candidates, but every public official who is holding lives of other people in their hands, due to Frontal lobes damage is absolutely not noticeable during
superficial physical examination, but the main clinical sign is shameless behavior, leading to distruction of civilization ( trust, moral, Laws, constitution, God's commendments etc.)
While Klimov believed we can do nothing to stop degenerates, Dr. Amen proposed realistic scientific approach: people should vote only for candidates with healthy functional brains, proving that their brains are healthy by PET scan before elections and mandatory annually after,
during all period of presiding in position.
It is pity, that Gregory perished before he knew about Dr. Amen's discovery, he would not be so much desperate about destiny of normal people in our society (positive genofund of nations).

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
26-11-2009 09:11
Postitus: #3
 
Piiblis on samuti sellist nime kohatud.

Markuse evangeelium 5:9
Tsitaat:And he (Jesus) asked him (the man), "What is thy name?" And he answered, saying, "My name is Legion: for we are many."
Tsitaat:Ja Jeesus küsis temalt: "Mis su nimi on?" Ja ta ütles talle: "Leegion on mu nimi, sest meid on palju."
Luuka evangeelium 8:30
Tsitaat:And Jesus asked him, saying, "What is thy name?" And he said, "Legion": because many devils were entered into him.
Tsitaat:Jeesus aga küsis temalt: "Mis su nimi on?" Tema ütles: "Leegion." Sest temasse oli läinud palju kurje vaime.

Lisasin inglise keelsed tekstid kah, kuna need kõlavad kuidagi paremini.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
26-11-2009 10:35
Postitus: #4
 
Excubitorsi teksti tõlge kah siis neile kes ei oska inglise keelt piisavalt.

Tsitaat:Gregory Klimovi surm (Anonüümne) 2008-06-20 05:29 enne lõunat UTC (link)
Sündisin Gregory Klimoviga samas linnas, mu isa oli klassikaaslane keskkoolis, vanaisa ja Gregory isa olid arstid samas haiglas ja arreteeriti samal aastal – 1938 Stalini rõhumise ajal.
Ma ei näinud kunagi oma vanaisa. Tema, kui ka kogu suguvõsa mõrvati koos 145 miljoni süüti ohvriga kommunistlikus veresaunas – Vene holokaust, mis jäi kogule maailmale kahesilma vahele.
Me ei tohiks unustada neid valusaid õppetunde Nõukogude Liidus, kui ka teistes sotsialistlikes riikides.
Mina olin üks viimaseid inimesi kes rääkis Gregoryga telefonitsi. Helistasin talle enne jõule 2007 aastal. Olin arvamusel (siin tundub midagi puudu olevat)
tema avastustest brutaalse režiimi struktuurist ja mis toimus meie tsivilisatsioonis. Laususin Gregoryle, et mõtlen sellest koguaeg. Gregory lausus: „Lõpetasin sellest mõtlemise, sest me ei saa midagi muuta!" Küsisin temalt, et mida me peaksime tegema, et lõppeks tavaliste inimeste tapmine võika degenereerimise läbi?
Gregory ütles: "Seal ei ole midagi mida me teha saame. Nemad tapavad meid. See on nende loomuses – tappa normaalseid inimesi ".
Järgmine kord, kui ma talle helistasin ei võtnud keegi vastu.
Helistasin politseisse. Sealt öeldi, et Gregory EI surnud loomuliku surma...
Kuigi Gregoryt peetakse peamiseks degenereerumise põhjuseks klanni sisese abielu tõttu. Dr. Amen ja Oxfordi Ülikooli uurijad on leidnud, et degenereerumine, või ka kriminaalne mõistus, on tulemus otsmiku sagara kahjustustest – suurem osa ajust mis asetseb otsmiku taga – narkootikumid, alkohool, autoõnnetused, mürgid, psüühilised haigused, jne jne.
Lehel http://www.amenclinic.com klikates amen clinics-i peale ja alla kerides – see video kus dr. Amen räägib, et miks me peaks Positronemissioontomograafia (PET) skäneerima inimeste ajusi potensiaalsete kanditaatide leidmiseks.
Paistab, et mitte ainult meil pole vaja kontrollida oma aju potensiaalsete kanditaatide leidmiseks vaid ka igal avalikuteenistuse tegelasel kes hoiab inimeste elusi oma käes. Otsmikusagara kahjustus ei ole tuvastatav pealiskaudsel füüsilisel läbivaatlusel, vaid esmane kliiniline märg on häbitu käitumine mis viib tsivilisatsiooni hukuni (usaldus, moraal, Seadused, konstitutsioon, Jumala 10 käsku jne.)
Kuniks Klimov usukus, et me ei saa peatada degenereerimist, Dr. Amen pakkus välja realistliku teadusliku lähenemise: inimesed peaksid hääletama kanditaatide poolt kellel on enne valimisi PET skaneerimise järgi terveks funktsionaalseks tunnistatud ajud.
Kahju, et Gregory kadus enne Dr. Ameni avastusest teada saamist. Ta poleks olnud nii meeleheitel normaalsete inimeste saatusest meie ühiskonnas.


[Muudetud: 11-26-2009 Nazz]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
26-11-2009 14:08
Postitus: #5
 
Eeldan, et Grigori kasutas teadlikult väljendit LEEGION ja tsitaati.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Salajane Leping meie vastu... Infinite 5 4,219 17-12-2018 17:19
Viimane postitus: Minaelan
  Saksa ehk Teutooni ordu. Müstik 27 13,353 07-05-2018 10:21
Viimane postitus: Müstik
  Meie planeedi elanikkonna massilise hukkamise programm HadziOgloe 575 203,360 15-10-2016 17:03
Viimane postitus: Müstik
  Põhjala jumalad ehk tuhakoll Islandilt VironShaman 82 22,891 19-08-2014 19:02
Viimane postitus: Müstik
  "Läänemeelsed" neofašhistid kottimas "Idameelseid" ehk kuidas sai alguse III ms. Pyramid 12 4,490 21-03-2012 12:23
Viimane postitus: Ott Sama
  Meie planeet on 300 aastat vana Ilo 55 21,028 25-01-2011 10:37
Viimane postitus: nokitseja
  Kapitalissmi hukk ehk viimased ponnistused. HUGOTH 1 1,485 19-11-2008 21:42
Viimane postitus: ragulka.

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog