Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unustatud ajalugu
Autor Sõnum
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
23-11-2009 20:43
Postitus: #1
Unustatud ajalugu
Päikesesüsteemi ajalugu, alates mitteinimtsivilisatsioonist:

Ligikaudu 35 miljonit aastat tagasi otsustasid meie Päikesesüsteemi Aja Isandad ja Vaimne Hierarhia luua eeterlik eluvorm tegutsema hooldusliigina Maa ning ümbritseva Päikesesüsteemi jaoks. See inglitaoline eluvorm pidi tegutsema vahepealsena, kuni füüsilisemalt arenenud tundlikkusega primaadi evolutsioonilise ilmumiseni, kes siis oleks planeet Maa maapeal-baseeruv hooldaja. Tõepoolest, järgneva 8 miljoni aasta kestel arenes Maal primaadil-baseeruv eluvorm, kes ühel päeval võis asendada ajutise, eeterliku tsivilisatsiooni, mille oli loonud Vaimne Hierarhia.
Füüsiline elu algse, jumaliku plaani meie planeedile eostas Looja väga suures mitmekesisuses ja selle viisid täide Aja Isandad. Liiatigi kutsuti see mitmekesisus ellu niiviisi, et enam kui üks Maa olevustest võis lõpuks tõusta kõrgaistimis-tasemele ja omada head võimalust saada planetaarseks hooldajaks. Siis umbes 26 miljonit aastat tagasi, lähenes sellele planeedile kaks mitteinimeselikku kosmosetsivilisatsiooni, kes rajasid sellele asundused. Need kaks planetaarset mitteinimeselikku tsivilisatsiooni olid roomajate ehk reptoidide tsivilisatsioon(vähetuntud tähtedelt Amburi tähtkujus) ja dinosauruste ehk dinoidide ühiskond(Bellatriksi süsteemist, Orioni tähtkujust).
Need kaks tsivilisatsiooni tulid meie Päikesesüsteemi ja pretendeerisid sellele kui üleüldise mandaadi osale, tulenevalt oma ühisest loomis müüdist, mis käsitas tervet Galaktikat nende omandina koos õigusega teha sellega, mis nad sobivaks arvavad. Eeterlik eluvorm, kes siis valdas Maad, ja selle ingellikud väehulgad, otsustasid lubada sellel asustamisel toimuda ja töötada selle kahe vaenuliku tsivilisatsiooni hoiaku lõpptulemusliku muutuse saavutamise suunas. Järgneva 8 miljoni aasta kestel, mil Vaimne Hierarhia saatis ikka enam ja enam armastusenergiat sellele kahele tsivilisatsioonile, hakkasid nad vähehaaval lubama imetajatel olevustel meie planeedil areneda tundlikkuse suunas. Esimeseks taoliseks olevuseks sai maismaa eelvaalaline(praeguste delfiinide ja vaalade esivanem). Need arendasid primitiivse agroühiskonna ja suure võime toota enam kui küllalt toiduaineid, etvarustada teist kahte enamedasijõudnud tsivilisatsiooni. Seda eelvaalaliste tsivilisatsiooni julgustati ja talle anti edasijõudnud tehnika oma toiduainetootmise parandimiseks. See tsivilisatsioon tuli kergelt toime dinoid-ja reptoid-tsivilisatsiooni toiduvajaduste rahuldamisega ja tal oli edukas, kuid siiski passiivne suhe kummagagi neist.
Need kolm tsivilisatsiooni eksisteerisid koos palju aastaid ja olid võimelised arendama laialdast koostööd kõigil tasemetel. Kaubandus õitses ning planeet näis olevatoma teel tähelepanuväärse mitmekesisuse saavutamisele tsiviliseeritud eluvormides ja planetaarses hoolduses. Umbes 10 miljonit aastat tagasiolid need kolm tsivilisatsiooni tegevad tehnika loomisega, mis põhines kosmose ja dimensioonidevahelise ajasrändamise edasijõudnud vormidele. Samal ajal hakkasid olendid eri tähtedevahelistest tsivilisatsioonidest saabuma Päikesesüsteemi ja need soovisid kaubavahetust selle kolme tsivilisatsiooniga, mis mis eksisteeris meie planeedil. Need tähtedevahelised olendid levitasid sõnumit teistesse Tähesüsteemidesse, et uskumatu eluvormide mitmekesisus on olemas Maa peal ja et need kolm ainulaadselt erinevattsivilisatiooni on üksteisega koostöös.
Meie Päikesesüsteem sai tähelepanuväärseks oma peeneltilusate, mitmekesiste ja koostöötavate eluvormide poolest-ja palju legende ning prohvetikuulutust jagati laiali terves Galaktikas selle kohta, mis on toimumas. Need jutud viisid Dinoid/Reptoid Alliansi eri grupid Orionil soovile külastada meie süsteemi, kuna nad tundsid väga põhjalikult, et dinoid/reptoid tsivilisatsioonid ei tohi kopereeruda teistega, ilma Alliansi heakskiiduta-ja ka Dinoid/Reptoid Alliansi teatud kokkulepetetõttu, mis nad olid juba sõlminud omavahel.
Seega hakkas saabuma grupp Bellatriksilt ja samuti ka teistelt tähtedelt Orionis, et uurida neid sündmusi meie Päikesesüsteemis. See, mida nad nägid...šokeeris neid, kuna seeoli vastuolus loomise põhilise müüdiga, mis oli kogu nende Alliansi oluline alusmüür. Sedapõhilist müüti võib sõnastada järgnevalt.
Nad uskusid, et kui elu oli seadmisel sellesse Galaktikasse, siis ütles Loodu Isand kõigile dinoid/Reptoid tsivilisatsioonidele, et nad on loodud tema kuju järgi ja nendele on antud õigus valitseda kogu elu üle, mis on loodud sellesse Galaktikasse, ja seda kasutada, kui see neile meeldib. Edasi keelati kõigil dinoid/reptoid tsivilisatsioonidel lubada ühelgi teisel eluvormil seada ennast meie Galaktika eluvormide hooldajaks. Kasutades seda üleolekuseadust oli Dinoid/Reptoid Allianss levitanud oma vägivalda ja terrorit terves Galaktikas üle 16 miljoni aasta. Kuid Maa kolm tsivilisatsiooni mitte ainult ei olnud olemas, vaid ka võrdsed Orioni tähtedevahelise kultuuriga.
Mõlemad mitteinimgrupid vaatasid seda häirivat kokkusobimatust ja otsustasid, et midagi tuleb selles osas ette võtta. Seepärast hakkas dinoidgrupp Orionilt avaldama survet Maa dinoidgrupile, et see organiseeriks oma ridadesse eriliselt treenitud ja relvastatud grupi, kelle ainsaks eesmärgiks oleks hävitada imetajate(eelvaalaliste) ühiskond.See imetajate grupp koosnes nüüdsete, meie planeedi ookeanides, lahtedes ja jõgedes leiduvate(vaalade ja delfiinide) maismaa versioonist.
eelvaalaliste juhtkond taipas oma väga tugeva massiteadvuse ja kõrgete imevõimete kasutamise kaudu, et midagi hädaohtlikku on toimumas Orioni dinoidgrupi ja omamaise, maapealse dinoidgrupi vahel. Eelvaalaliste juhtkond kartis, et see on sõja algus, mis viib nende tsivilisatsiooni täielikule hävitamisele. Et olla täiesti kindel selles, et see tõekspidamine on tõsi, kogusid nad kokku oma nägijad ja veendusid, et dinoididel ja reptoididel on plaanis vägivaldne salasepitsus eelvaalaliste vastu. Need nägijate ja sugukonna-organisatsiooni nõunike kokkutulekud andsid hulga võimalikke lahendusi, mis pidi läbi arutatama Maa Vaimse Hierarhiaga, enne kui need võis täide viia.

(järgneb...),kui olete huvitatud?!

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mister Fyr
Tavaliige

Postitusi: 92
Liitunud: Apr 2009
23-11-2009 21:21
Postitus: #2
 
Sellele samale jutule on link selles teemas: http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=4400

[Pilt: 176172.png]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
iitt
Vana kala

Postitusi: 488
Liitunud: Oct 2009
23-11-2009 21:38
Postitus: #3
 
jätka ayyu, kuid reeglid näevad ette, et viitad ka allikale, kust info tuleb

kui tohib paluda....

aga üldiselt

...ärge mõelge maailmast. Ärge raisake aega mõtisklustele maailmast . Need ei ole püsivad. Need ei kesta igavesti. Pöörake tähelepanu sellele, mis on Igavene, mis on Muutumatu. Kõik, mis on seotud maailma ja inimestega kuulub ainult ihuliku (füüsise) juurde. Ihu on sarnane mullikesele veepinnal. Mõistus sarnaneb hüplevale ahvile. Ärge järgnege ihule ega mõistusele. Järgnege südametunnistusele. See on kõrgem mõistusest. See on muutumatu. Südametunnistus on Lumala Hääl, sisemise muutumatu Tõe Hääl.

Maailm ei ole teie mure, jätke see on Looja hoolde. Te peate mõtlema Loojast, aga maailma eest las hoolitseb Looja...

Põrmuks end peate, põrm te ka olete.
Jumalaks ennast peate, Jumal te ka olete.
Te loote oma reaalsuse omaenda mõtetega.”
“Täitke mõistus Jumalaga. Unustage maailm.
Igaveseks paluge end vabaks surmast!”

VINCE IN BONO MALUM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mister Fyr
Tavaliige

Postitusi: 92
Liitunud: Apr 2009
23-11-2009 21:57
Postitus: #4
 
Ma usun et ta võttis selle siit.

[Pilt: 176172.png]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
23-11-2009 22:09
Postitus: #5
 
Arutluspunktid olid alljärgnevad. Mis on Bellatriksilt tulnud grupi kavatsused selle Päikesesüsteemi suhtes? Teiseks, milline on järelduslik tähendus planeedi arengule, kui teised kaks tsivilisatsiooni(dinoidid ja reptoidid) otsustaksid hävitada eelvaalalised? Kolmandaks, kui teised tsivilisatsioonid oslevad selles vandenõus, kuidas peaksid eelvaalalised reageerima sellele probleemile? Kas vaalalistele antakse ingellik luba läbi viia suurem ennetus-äkkrünnak, kui tõekspidamised vastavad tõele? Vaimne Hierarhia rääkis eelvaalalistele, et kõik need punktid on tõesed. Järelikult oli olemas veel küllalt aega ennetus-äkkrünnaku ettevalmistamiseks, kuna mõjukas osa dinoid-ja reptoid-tsivilisatsioonist on vastu kiirele äkkrünnakule eelvaalaliste vastu.
Pärast veel ühte kümmet tuhandet aastat järjestikulisi suuri kõnekoosolekuid Maa dinoid/reptoid juhatuse passiivse seisundi arutamiseks, olid dinoidgrupp Orionilt lõpuks võimeline veenma maalemääratud dinoidgruppi välja töötama moodus eelvaalaliste hävitamiseks. Dinoidgrupp Orionilt, peamiselt Bellatriksilt ja tähtedelt, mis moodustavad Orioni vöö, oli avastanud strateegia, mis lõpetaks edukalt eelvaalaliste tsivilisatsiooni. Meetod, mille kasuks otsustati, seisnes psühholoogilise relvastuse edasijõudnud vormi rakendamises. See seade põhjustakskõigi eelvaalaliste kohese surma suhteliselt lühikese ajavahemiku vältel, kuid jätaks nende elamud ja muud tsivilisatsioonivormid suhteliselt terveks. Sel viisil tõotaks nende nurjatu plaan anda neile veel ühe täiendava hüve. See laseks neil muuta meie planeedi taimestiku ja teised eluvormid dinoidgrupi eluvajadustele vastavaks.
Kui eelvaalalised ja nende vanemad nägid, et vaenlase pelgurlikult alatu salanõu oli täideviimisel, siis nad taipasid, et nende demokraatlikud koostöö ideaalid teise kahe tsivilisatsiooniga peavad kokku varisema. Oma geniaalsuse tõttu olid nad võimelised kavandama eduka lõputegemise sellele kahele pealetungivale tsivilisatsioonile. Eelvaalaliste strateegia seisnes nende fusioon-generaatorite väga suurearvulise seeria kasutamises, mis olid hävituslikel eesmärkidel paigutatud nende kodumaa südamesse. See kodumaa koosnes, praegutuntud geograafilise jaotuse järgi võetuna, maa-alast, mis ulatus Kesk-Aasiast üle kogu vahepealse piirkonna kuni Ida-Euroopa keskossa. Nad leidsid, et nende fusioon-generaatorite plahvatama-panekuga on võimalik tekitada ülemaailmne katastroof, mis hävitab teised kaks tsivilisatsiooni. Aga enne, kui seda tehakse, pidid nad küsima loa Maa Vaimselt Hierarhialt, mis annaks täieliku nõusoleku selle tööülesande täitmiseks. Eelvaalaliste juhatus selgitas ka Leedi Gaiale, kuidas ta oleks sunnitud muutuma Dinoid/Reptoid Alliansi pelgurlikult alatute plaanide kohaselt.
Maa Vaimsed Hierarhiad olid sellega nõus, et Orionilt pärit dinoidgrupi plaan ei ole tõesti vastuvõetav selle planeedi ajaloo jaoks. Seepärast andis Leedi Gaia oma nõusoleku eelvaalaliste plaanile nende fusioon-generaatorite plahvatama-paneku täideviimiseks. Eelvaalalised seadsid selle teole kindla aja, teades et dinoidid olid ikka veel ootamas, nagu nad ütlesid, soodsamat momenti. Eelvaalalised uurisid välja, millal see moment peaks olema, ja otsustasid oma plaani viia vaikselt, et mitte äratada dinoidides kahtlust, mis oleks neile piisav nende oma ajaplaanist loobumiseks. Eelvaalaliste strateegiaks oli panna oma fusioon-generaatorid plahvatama umbes viis aastat enne seda tähtaega, mil teised kaks tsivilisatsiooni olid otsustanud täide viia oma plaanid.
Teades, et neil on paras aeg edu saavutamiseks, otsustasid eelvaalaliste organisatsioonid täide viia oma plaan, jagades oma ühiskonna kaheks. Üks pool nende tsivilisatsioonist pidi evakueeritama Päikesesüsteemist ja ülejäänud osa lahkuma maismaalt ning minema ookeanidesse, kus nad leiaksid varjupaiga. Seeplaan viidi täide ja fusioon-generaatorid pandi plahvatama, nii nagu ajaplaanis oli ette nähtud. 98 protsenti dinoididest/reptoididest hävis ning ülejäänud osa põgenes suurele planeedile Marsi ja Jupiteri vahel, mida nimetati Maldekiks.
Umbes pool eelvaalalistest(nii 30 miljonit isikut) põgenes maailma ookeanidesse ja kasutas oma täit teadvust enese järkjärguliseks muutmiseks, nelja miljoni aastase perioodi kestel, tõeliseks veeolendiks. Ülejääk nende tsivilisatsioonist põgenes aga Pegasuse ja Vaala tähtkujusse, kus nad ootavad enda tagasipöördumist sellesse Päikesesüsteemi hilisemal, ettekuulutatud ajal.
See hävitustöö sai teoks ligikaudu 8 kuni 10 miljonit aastat tagasi. Seoses reptoidi/dinoidi tsivilisatsioonide jääkide põgenemisega Maldekile, jättis Maa Vaimne Hierarhia oma füüsilise hooldustöö allesjäänud, tundlikkusega liigi-vaalaliste ülesandeks. Kuid Vaalalistele ja nende nüüd kosmosesse teelolevatele vendadele määrati leida, Leedi Gaia abiga, maaline asendaja nüüd vabaoleva maalise hooldaja rolli jaoks. Eelvaalalised hakkasid, Maa Vaimse Hierarhia abiga, läbi uurima Galaktika vahetut lähipiirkonda(Päikesest umbes 80 valgusaasta kaugusele ulatuvat osa), otsides võimalikku kandidaati, võimelist asendama vaalalisi Maa maalise hooldajana.
Pärast kahte kuni kolme miljonit aastat otsinguid Galaktikas, avastasid nad lõpuks veeprimaadi, kes oli alustamas väljatulekut ookeanidest Veega süsteemi neljandal planeedil. Nende veeprimaatidel olid esimesed tsivilisatsiooni alged, nagu loomingumüüdid, keel ja jahipidamis-ning korilaskultuur. Avastanud selle liigi, küsisid nad siis Veega tähesüsteemi Vaimselt Hierarhialt, kas neil lubatakse, et see veeprimaadi grupp saaks geneetiliselt väga tugevalt muudetud, nii et nende kui tundlikkusega liigi arengut võiks kiirendada. Sel teel võiks neid ette valmistada saama galaktiliseks hooldusliigiks.
Selle arengu suhtes lepiti kokku ja alustati geneetilist muutmist. Selle evolutsioonilise hüppe tähtsust veeprimaadist Veega inimeseks seisnes selles, et sellega loodi uus galaktiline hooldajate grupp, millega seoses oli neil uutel inimestel lubatud arendada oma tehnikat palju kiiremal evolutsioonitasemel, kui neile muidu oleks lubatud. See tähtis sündmuste kogumik lubas inimestele kiiret levimist üle Galaktika selle osa. Siis hakkas inimene ka kokku põrkama Dinoid/Reptoid Alliansi edasijõudnud luurejõududega umbes 4,5 miljonit aastat tagasi. Inimesed suutsid jääda sihikindlaks Leedi Gaia ja vaalaliste sekkumise tõttu ning olid võimelised edukalt võitlema Dinoid/Reptoid Alliansiga kuni püsiolukorrani, jätkates ikkagi oma väljuvat migratsiooni Linnutee Galaktika sellesse sektorisse.

(järgneb...)

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
23-11-2009 22:32
Postitus: #6
 
Täpsem kõiksuse ja meie loomine on lühidaltUrantia kronoloogias, kes ei taha tervet raamatut läbi lugeda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
25-11-2009 17:42
Postitus: #7
 
See migratsioon kestis umbes 2,5 miljonit aastat. Selle ajaga levisid inimesed päris meie Päikesesüsteemi ääreni ja ühinesid inimeste Galaktika Föderatsiooniks, mis oli nõuks võtnud asustada meie Päikesesüsteem. Leedi Gaia kiitis selle planeedi heaks ja siis hakati Maal rajama esimest asundust, mille nimi oli Hübornea(tuntud ka Hüperborea). Hübornea jäi püsima umbes miljoniks aastaks ja oli täielikult lüüra/siiriuse tüüpi tsivilisatsioon. Kui dinoidigrupp pöördus tagasi Päikesesüsteemi, et abistada oma arult vähemusesolevaid vendi, umbes miljon aastat tagasi, siis nad nägid, et inimesed valitsesid nüüd suuremat osa meie Päikesesüsteemist. Kõik, mis oli järele jäänud reptoidi ja dinoidi tegevusest, oli väike asundus planeet Maldekil ja samuti ka väike grupp eelpostilist personali, mis oli laiali meie Päikesesüsteemi äärtel.
Sellest hoolimata otsustas Dinoid/Reptoid Allianss, et on aeg veel kord maksma panna oma mõjuvõim Galaktika selles regioonis, kasutades selleks laia baasiga rünnakuseeriaid naabrusesolevatele tähesüsteemidele ja samuti meie Päikesesüsteemile. Nendes rünnakutes olid abiks ja julgustuseks nende sõjajõud, mis olid maha jäetud Maldekile ja olid nüüd võimelised süstemaatiliselt hävitama väikesi inimasundusi, mis Galaktika Föderatsioon oli loonud Marsil, Veenusel ja Maal.
See häving jättis Marsi ilma suurest osast oma atmosfäärist ja hüdrosfäärist(ookeanidest, jõgedest ja voolavatest veekogudest). Veenus jäeti suletuks intensiivse planetaar-atmosfäärse kütmise tõelisesse kasvuhoone olukorda, mida säilitas atmosfäär, mis oli muudetud terve hulga elamisega kokkusobimatute kibedate gaaside kogumiks. Hübornea asundus Maal hävitati terve seeria tigedate ettekavatsetud lausrünnakutega, mis tapsid kõik inimesed ja kustutasid läbinisti kõik inimtsivilisatsiooni aspektid. Tulemuseks oli, et Dinoid/Reptoid Allianss valitses jälle tervet meie Päikesesüsteemi.
Umbes 80 000aastase perioodi kestel psis meie Päikesesüsteem dinoid/reptoid grupi sõjalise eelpostina. Aga kui galaktika-inimesed surusid nad tagasi laial rindel, mis hõlmas palju tähesüsteeme meie Päikese lähedal, siis sai lõpuks võimalikuks koostada plaan inimeste tagasipöördumiseks meie Päikesesüsteemi. Selle Selle kangelasteo ooritamiseks tõi Glaktika Föderatsioon sellesse piirkonda suure lahingplaneedi. Selle lahingplaneedi eesmärgiks oli hävitada planeet Maldek,mis oli Dinoid/Reptoid Alliansi peamine administratiivkeskus Päikesesüsteemis. Tundus, et pärast Maldeki kadumist oleks suhteliselt kerge võitu saada reptoidi/dinoidi asundusest Maal. See otsustav brutaalne tegu sooritati kiiresti ning Maa pöördus seega edukalt tagasi inimvalitsuse alla ligikaudu 900 000aastat tagasi.
Maa-inimesed otsustasid nüüd oma uue asunduse keskendada kontinendile, mida nimetati Lemuuriaks. Siin sai teoks see, et esimesed inimasunikud suutsid rajada demokraatlikke põhimõtteid järgiva, Lüüra/Siiriuse tsivilisatsiooni kõigil elutasemetel. Järgneva 850 000 aasta kestel levisid lemuurlased üle kogu planeet Maa, lähtudes oma algsest kontinentaalsest baasist, sealt kus nüüd on Vaikne Ookean. Nad arendasid terve seeria tütarimpeeriume, nagu nad neid nimetasid. Kõige tähtsam nendest oli Atlantis, tohutusuur saar keset Atlandi Ookeani. Üks teine tähendusrikas asundus oli Yü impeerium, mis asus kohas, mida tänapäeval nimetatakse Kesk-Hiinaks ja Tiibetiks.
Kui atlantlased alustasid oma asunduse arendamist, siis hakkasid nad peagi tunnetama oma kultuuri olevat ainulaadse, mis aga lõpuks viis nad eraldatuse tunnetamisele Lemuuria teistest tütarimpeeriumidest. Atlantlased tundsid, et nad ei ole mitte ainult Lemuuria tütarimpeerium,vaid et nad on tütarimpeerium, mis võib saada ja peab saama emaimpeeriumiks. Seepärast hakkas nendes kasvama tugev tahe hävitada lemuurlased ja nendega lojaalsemad tütarimpeeriumid, selleks et saada endale täielik võim.
Nüüd on vaja lühidalt vaadelda Lemuurias toimuvat, et teaks, mis tegelikult sündis sel ajal Maa peal. Lemuurlased olid arendanud tsivilisatsiooni, mis oli mitmel viisil sarnane Siiriuse ning mitme Lüüra tähe tsivilisatsiooniga, kuid nad arendasid ka välja mõned ainulaadsed tõekspidamised. Kõige tähtsam nendest oli uskumus, et nad on primaarne maismaaline inimestest koosnev hooldusgrupp planeet Maal. See tõekspidamine kadus alles umbes 50 000 aastat tagasi, mil lemuurlased otsustasid, et nende tütarimpeeriumid on küllalt arenenud ja peavad nüüd täitma oma osa selles hooldustöös. See otsus võimalda aga atlantlastel lõpuks taotleda liitlasi oma suurele, lemuurlaste hävitamise salaplaanile.
Atlantlased leidsid mõne liitlase mitmes galaktilises inimestest koosnevas renegaatses kaitsekomandos, mille oid algselt formeerinud asundused Alfa Centauri`s ja Plejaadides. Järgneva 25 000 aasta kestel arendasid atlantlased, tõepoolest, liidud nende kaitsekomandodega ja mitme eelpostliku tähesüsteemiga. Need liidud sõlmiti enamasti Galaktika öderatsiooni eelpost asundustega, kes jagasid nendega ühesugust Atlantise hierarhilis-kultuurilise traditsiooni põhiideed. Need mitmesugused grupid asusid siis koostama salanõu, mis taotles Lemuuria hävitamist ja Atlantise tõusu kõige tähtsamale positsioonile planeet Maal. Seepärast ootasd atlantlased knnatlikult soodsa võimaluse tekkimist selle läbiviimisek. Ja siis, ligikaudu 25 000 aastat tagasi, otsustasidki nad ja mitmesugused plejaadlastest ja kentaurlastest mässulised ehk, nagu meneid peaksime nimetama, renegaadi, hävitada Lemuuria. Nende plaan ja selle teokstegemine oleks küll tehniline edusamm, kuid hävitaks planeet Maa ühe kuudest-koos Lemuuriaga.
Sellel iseäralikul ajal oli Maal kaks kuud, kumbki nendest umbes kolm neljandikku meie praeguse Kuu suurusest. Renegaatide ettepanek oli nihutada üks kuudest madalamale, spiraalsele orbiidile, kasutades selleks jõuvälju. Enne kui see kuu jõuaks kriitilise massi positsioonile(Lagrange`i punkti) Maa suhtes, ta lõhatakse, nii et ta langeb uskumatu meteoriidisajuna alla Lemuuria kontinendile.
See sündmus põhjustaks gravitatsioonilise ja platootektoonilise hädaolukorra kuufragmentide suuruse, allapoolesuunatud teeraja ning massi tõttu. See asjakäik päästiski tegelikult valla vulkaanilise katastroofi, mis põhjustas suurte, Lemuuria all olevate gaasimaardlate plahvatusliku sissepoole kokkuvarisemise, kontinendi vajumise ja Lemuuria domineeriva seisundi hävimie.
Seega, siis umbes 25 000 aastat tagasi, hävitasid atlantlased ja nande renegaatidest liitlased teistest tähesüsteemidest suure Lemuuria kontinendi nii täielikult, et see kdus, jäädes vaid legendidesse. Ainult ookeanilised loodimistööd Vaikse Ookeani piirkonnas on hiljuti kaardistanud väga suuri mägedest-orgudest kõrgendikke ning kadunud kaartidele mõnda selles, mis kunagi oli Maa imeasi. Pärast Lemuuria hävitamist ei takistand nam ei mingi asi ahne Atlantise tõusu ega mõju.

Virginia Washta.

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
25-11-2009 19:26
Postitus: #8
 
Tsitaat:Algselt postitas Bret
Allikas ?????


või jälle kellegi seenenägemus ?

Ega silmanägemine sul omalgi väga selge ei ole?

Jutu all ilusti kirjas: Virginia Washta.

Edasi otsi ise. Kui küsida oskad, siis äkki antakse rohkem infot. Minule aga piisas ka sellest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
iitt
Vana kala

Postitusi: 488
Liitunud: Oct 2009
25-11-2009 19:36
Postitus: #9
 
kle Bret, enne kui sa teisi kritiseerid või arvustad, jäta endast ka mingi jälg maha, millest midagi võiks arvata.

Et ma sulle liiga ei teeks, vaatasin pisteliselt su 20 postitust läbi ja peale pläma ma miskit asjalikku ei leidnud. Müstik veel hoiatas, et vaata kui Bret tuleb... oled nagu juulikuine lumi, ma veel lootsin, et nüüd läheb argumenteeritud andmiseks...

Koli õige Delfisse üle ja ära ahista neid, kes on vaeva näinud ( antud juhul ayy`t)

...see on esialgu veel selline sõbralik soovitus sulle

aga pole võimalik, et sa ei jõua sinna, kuhu oled teel ainult kui kaua see aega võtab

VINCE IN BONO MALUM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
25-11-2009 20:55
Postitus: #10
 
Hm, peksate Breti aga kus ta kommentaar siis on? Juba kustutatud?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
25-11-2009 20:56
Postitus: #11
 
Vaata minu elmist posti, seal tema tsitaat!
Ju hakkas lahmimise pärast häbi!

See on see, kui inimene ainult lahmib ja ei süvene asjasse. Lugedes postimehe kommentaariumeid, siis seal on see nii tüüpiline, et artiklit ei loetagi, lähtutakse ainult pealkirjast...

[Muudetud: 11-25-2009 KrayonFänn]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
25-11-2009 21:16
Postitus: #12
 
Atlantis oli endale hankinud liitlasi Galaktika Föderatsioonis, nimelt selle inimrenegaate ja mitmesuguseid õigusteta jäetud komandogruppe(eelkõige Alfa Kentaurilt ja mitmest eelpost üksustest Plejaadidest), kes soovisid kehtestada meie Päikesesüsteemis hierarhilist valitsemisstruktuuri. selle plaani aliseks oli see tähtsus, mille omistas meie Päikesesüsteemile terve Galaktika Föderatsioon. Renegaadid soovisid, et suhtlemisseaduste nendesoovitud hierarhilist tõlgendust käsitataks kõrgemana kui Galaktika Föderatsiooni demokraatlikumat versiooni. Kui Lemuuria hävitati, siis sai tohutu tütarimpeeriumide süsteem, mis oli pidanud Lemuuriat oma ema-impeeriumiks, juhtunust šokeeritud ja nad mõistatasid mis küll peaks tooma lähim tulevik.
Peale Atlantise ja Lemuuria oli sellel planeedil veel kaks muud impeeriumi: Yü Impeerium Aasias ja Liibüa/Egiptuse Impeerium Põhja - Aafrikas. Pärast Lemuuria hävitamist oli Liibüa/Egiptuse Impeerium võimeline-tervet liitudeseeria kaudu-kujundama hea läbisaamise atlantlastega, mis võimaldas tal säilitada teatud-tasemelise mõjuvõimu omaenese maades. Siiski aga, selleks et end säilitada eraldi impeeriumina, pidi Liibüa/Egiptuse kildkonnad nõustuma muudatustega, mida atlantlased soovisid. Ainuke muu impeerium, millel oli mingi suurem tähendus, oli Aasia Yü Impeerium. See impeerium ja selle kolooniad loobusid alandumast maani atlantlaste ees isegi pärast emamaa, Lemuuria, hävitamist. Nad andsid välja hulk määrusi, mis nõudsid, et atlantlased paluksid vabandust teistelt tütarimpeeriumidelt Maa peal ja lõpetaksid kohe oma vägivaldse tegevuse.
Need nõudmised viisid sellele, et atlantlased nõudsid omakorda,Liibüa/Egiptuse Impeeriumi abiga, et Yü Impeerium tühistaks kohe oma määrused. Aga see ei teinud seda. Sellest tulenev hävitus, mille viisid läbi Atlantise kombineeritud relvajõud ja renegaatidest liitlasjõud, sundis Yü Impeeriumi jäänused minema maa alla. Tänapäeval moodustavad nad selle, mis on tuntud Agartha ehk Shmballa kuningriigina. Nende kiired teod võimaldasid Lemuuria suurel ja ausäralisel pärandil jääda rikkumatuks selle ajani, mil tõelist lüüra/siiriuse tsivilisatsiooni oleks kohasem uuesti esile tuua inimeste jaoks teie planeedil.
Jälgides Atlantise tõusu ja langust, me leiame, et tema ajalugu on jagatud kolmeks impeeriumiks. Esimest ajaloolist segmenti nimetatakse Vanaks Impeeriumiks(mis kestis alates 400 000aastast tagasi kuni ligikaudu 25 000aastani eKr.) Vana Impeerium eksisteeris koos Lemuuriaga ja lõpuks hävitas selle oma salaplaaniga. Teist ajaloolist jaotust nimetatakse Keskmiseks Impeeriumiks(mis kestis umbes 25 000-15 000 eKr.) ja see oli planeet Maa esimene tõeline hierarhiline valitseja. Viimast ajaloolist perioodi nimetatakse Uueks Impeeriumiks. See sisaldaks lõppkonflikti ja hävitust käsitlevad saagad, mis hõlmavad viimased 5 000 aastat Atlantise ajaloos(15 000 kuni 10 000 aastat eKr.). Selle lõpp-pärandiks oli Maa-inimese jäämine geneetiliselt allapooleviidud mutandiseisundisse, mida me ikka veel kannatame. Kuid nagu te varsti teada saate, on see vaid ajutine seisund, mis peagi Teiste abil parandatakse!
Lemuuria hävitamise järel sattus Atlantise eliit vastamisi raske küsimusega: kuidas kujundada ümber Maa ja selle impeeriumid. Atlantlased soovisid endale täielikku võimu positsiooni, kuid lubasid siiski teistel impeeriumidel Atlantisega koos eksisterida, kuid tema ülemvõimu all. See kogum soove tekitas suure hulga raskusi. Esimeseks ürituseks oli atlantlastel valitsuse moodustamine, mis muudaks väga tugevalt Lemuuria sugukondlikku struktuuri ja asendaks Lemuuria traditsioonilise mõistetesüsteemi eliitstruktuuriga. Alguses see kava ei edenenud üldse ja selle otseseks tulemuseks oli seeria väga väikesi kuid raskeid kodusõdasid, mis hakkasid puhkema tervel meie planeedil.
Atlantlased olid juba varem kohale toonud Maldeki tehiskuu, mida nad kasutasid Leedi Gaia füüsiliseks tasakaalustamiseks. Nüüd püüdsid nad kasutada seda kuud ihaldatud sõjalise ülemvõimu saavutamiseks ja kodusõdade ning mässude lõpetamiseks. Sellest hoolimata kestsid mässud Keskmie Impeeriumi kogu 10 000 aastase perioodi ja põhjusasid rohket hinglist otsingut ja häiritust Atlantise eliidi hulgas. Siis hakkasid sala-renegaadid, kes olid pärit eelpost tähesüsteemidest, saatma Atlantisesse sissepugejaid, et alustada atlantlaste eliidi valitsusnõukogude ja nende hiljutimoodustatud kildkondade ülevõtmist. Sissepugevad renegaadid muutusid ikka enam ja enam tungivamaks oma nõudmises, et Atlantise eliiti, kes oli opositsioonis lemuurivastase fraktsiooniga, peaks karistatama. Selle nõudmise tulemuseks oli terrorismi-, piinamise-ja inkvisitsiooni-periood, mis lõi Atlantise eliidi väga tasakaalust välja ja tekitas tema hulgas rohket jagunemist.
Kuid ikkagi jäi põhiküsimuseks see, mida teha selleks, et võimaldada Atlantise valitsusel end stabiliseerida. Ja kui see kord saavutati, siis nad mõistatasid, kuidas nad võiksid kasutada seda stabiilsust planeet Maa valitsemiseks. Üritati mitmeid stabiilsuse loomise katseid, kuid tagajärjeta. Kõige edukamaks meetodiks, katsetatud meetodite hulgas, oli usk, nagu nad nimetasid, Jumal-jõu loomisesse. Atlantise kuninglik valitsusnõukogu otsustas, et vajatakse tungivalt uut vaitsemisvormi, mille raames võiks rajada ülemklassi ja seda säilitada väitega, et Jumal-jõud on võimu nende kätte andnud. Kuid see rääkis vastu eelmisele jõutasakaalule, mida järgiti Vana Impeeriumi kestel(Lemuuria ajal), mil Atlantises oli kümme valitsemisringkonda, igaühes oma kuningas. Need kuningad moodustasid Atlantise valitseva nõukogu. Nüüd uue kontsepsiooni järgi, pidi üks nendest kuningavõimudest välja valitama kõrgeimaks valitsejaks. Teised üheksa kuningavõimu toimiksid valitseva kuninga alluvuses riigivalitsusena. Neile anti tavaliselt võim koostada valitsev ehk riiginõukogu, määrates selle liikmed kandidaatide seast, kelle on valinud regionaalvalitsejad.
Autokraatne kord oli tõusuteel ja Keskmise Impeeriumi lõpul kontrollis see pingsa valitsemise süsteem Atlantist täielikult, mis kindlustas rahu ja stabiilsuse perioodi. Aga ometi oli üks suurem raskus. Paljud nooremast generatsioonist, kesolid üles kasvatatud Keskmises Impeeriumis, hoidsid ettevaatlikult kõrvale valitsevatest eliitidest. Ja siis tuli üks mässulistest liikumistest välja väitega, et pöördutaks tagasi Lemuuria valitsemissüsteemi juurde. Muidugi ei võidud neile selliseid soove lubada ja need grupid saadeti maalt välja ühte kohta, mida atlantlased nimetasid Jooniaks ehk Lõuna-Euroopaks. Need eksiilisaadetud mässulised juhid määrati karistusena jääma Jooniasse selle ajani, mil nad tunnistavad atlantlaste üleolekut ja alistuvad sellele. Atlantise valitsevad eliidid lootsid, et need abinõud sunnivad mässulisi nõustuma nende valitsusega; kuid ajalugu suvatses võtta teise kursi.
Mässuliste grupp ei koosnenud mitte ainult valitseva eliidi liikmetest, vaid ka juhtivatest teadlastest ja teistest administraatoritest, kes olid otsustanud luua valitsuse, mis oleks sarnane muistse Lemuuria Impeeriumi valitsusele. Mässulised hakkasid seepärast taaslooma lemuurialikku valitsust ja samuti tooma oma plaani tagasi Atlantisesse põrandaaluse liikumise kaudu. See põrandaalune liikumine lõi selle, mida nimetatakse Osirise-kultuseks algse inimgrupi(siiriuslaste) auks, kes olid hoolitsenud inimtsivilisatsiooni toomise eest Lemuuria kontinendile.

(järgneb...)

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

Postitusi: 1,095
Liitunud: Oct 2004
26-11-2009 11:15
Postitus: #13
 
Ayyu, too meile välja see põhjus, mis sunnib sind järjekindlalt kopeerima siia tekste, mida me saame Mister Fyr´i antud linkidelt niigi täies mahus lugedaSmile Sellega sa rahva seas huvi ei tekita - kel huvi, see klikkab linkidele, ja kel pole huvi, sellel on niikuinii ravimatu pohhuism antud teema suhtes.

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
26-11-2009 12:51
Postitus: #14
 
Tänud viitamast!
Hakkasin uurima, et mis link ja kus link - ja leidsin, et ajakirju "Vertikaal" saab alla laadida siit:

http://www.broka.ee/_index.php?main_id=16&lang=est

Esimesed ajakirjad on vene keeles, aga edasi kuni a-ni 2007 eestikeelsed.

Mis Ayyusse puutub, siis tegelikult siit on ka hea seda Atlantise ajalugu endale ära kopeerida, kellel huvi on.
Tavaliselt linke ju ei avata ega ei loeta.
Pole ka ise seda teksti lugeda varem viitsinud, aga nüüd jäi silm päris huvitavatele asjadele peale.
Nimelt kui toetuda geograafilistele leidudele Maa mitmeis paigus, mida oletatakse Atlantise ja Lemuuria kunagiste tsivilisatsioonide jäänukiteks, siis seletab see eelpooltoodud tekst kõik kenasti ära.
Näiteks: Hübornea asundus Maal (kujutan ette, et taheti muidugi kirjutada Hüperborea?) hävitati terve seeria tigedate ettekavatsetud lausrünnakutega, mis tapsid kõik inimesed ja kustutasid läbinisti kõik inimtsivilisatsiooni aspektid. Tulemuseks oli, et Dinoid/Reptoid Allianss valitses jälle tervet meie Päikesesüsteemi.
Või siis:
Peale Atlantise ja Lemuuria oli sellel planeedil veel kaks muud impeeriumi: Yü Impeerium Aasias ja Liibüa/Egiptuse Impeerium Põhja - Aafrikas.
Yü Impeeriumi jäänused sunniti minema maa alla. Tänapäeval moodustavad nad selle, mis on tuntud Agartha ehk Shmbala kuningriigina.
Ja veel:
Seega, siis umbes 25 000 aastat tagasi, hävitasid atlantlased ja nande renegaatidest liitlased teistest tähesüsteemidest suure Lemuuria kontinendi nii täielikult, et see kadus, jäädes vaid legendidesse. Ainult ookeanilised loodimistööd Vaikse Ookeani piirkonnas on hiljuti kaardistanud väga suuri mägedest-orgudest kõrgendikke ning kadunud kaartidele mõnda selles, mis kunagi oli.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
26-11-2009 19:02
Postitus: #15
 
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Vaata minu elmist posti, seal tema tsitaat!
Ju hakkas lahmimise pärast häbi!

See on see, kui inimene ainult lahmib ja ei süvene asjasse. Lugedes postimehe kommentaariumeid, siis seal on see nii tüüpiline, et artiklit ei loetagi, lähtutakse ainult pealkirjast...

[Muudetud: 11-25-2009 KrayonFänn]

Ok, seal sinu viites ta küsib allikat, mille puudumisel kahtlustab nägemusi seene abil... so ära nii tundlik ole. see lause pole ju hull midagi. Kui siin varasemaid kemplemisi loed, kus ikka väga personaalseks minnakse ja üksteist sõimama hakatakse, vot see on hull.
Ka mina püüan alati postitada allikaid. See on normaalne ja annab võimaluse keele-teemaoskajail asjasse süveneda ning otsida uusi vaatenurki, infot jms.
Isiklik arvamus on, et seene või nagu mina ütlen - õielõhna on kohati palju tunda. Aga ega see iseenesest paha ole, kõigil on õigus arvamust avaldada, foorum pole kellegi eraäri.

[Muudetud: 11-26-2009 T11ger]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
26-11-2009 19:58
Postitus: #16
 
Marsi mikroorganismid jõudsid Maale 13 000 aastat tagasi.

Teadlaste sõnul saabusid 13 000 aastat tagasi Maale Marsilt pärit mikroorganismid.

Uurijad avastasid Marsi mikroorganismide fossiilseid jäänuseid Antarktikast leitud meteoriidist, kirjutab Sciencedaily.com.
See meteoriit leiti Antarktika Allan Hillsi piirkonnast 1984. aastal ja sai selle järgi nimetuseks Allan Hills 84001.

Teadlased arvasid esialgu, et fossiilsed bakterid on Maa päritolu. Kuid 1996. aastal teatas NASA teadlane David McKay, et sealsed bakterid pärinevad Marsilt.

See avastus käivitas debati, kas Marsil võis kunagi elu olla.

Nüüd kasutasid uurijad kõrge resolutsiooniga elektronmikroskoopi, mida ei olnud veel, kui Marsi mikroorganismid 1996. aastal avastati.

Eriti uuriti magnetiidi kristalle ja süsinikku.

Teadlastemeeskond eesotsas Kathie Thomas-Keprtaga jõudis järeldusele, et meteoriidis leiduvatel osakestel on palju «ebatavalisi keemilisi ja füüsikalisi omadusi».

Uurijate arvates viitab leid, et Marsil võis miljoneid aastaid tagasi vett olla.

http://www.postimees.ee/?id=193375
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

Postitusi: 1,095
Liitunud: Oct 2004
27-11-2009 10:08
Postitus: #17
 
Mine tea tõesti... Mõningane info räägib lausa, et kunagi oli Marsil olnud tsivilisatsioon, mille hävitas mingi kosmiline katastroof. Näiteks Mihhail Retshkini "Okunjovo saladuses" mainitakse, et hävingu põhjustas mingi suur taevakeha, mis möödus Marsist seda riivates - see olla Marsilt kaasa viinud hulga pinnast, suure osa atmosfäärist ja peaaegu kogu vee. Aga ma ähmaselt mäletan, et olen kunagi lugenud ka mingitest kosmosesõdadest seoses Marsiga.

[Muudetud: 27-11-2009 paadikapten]

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
27-11-2009 12:37
Postitus: #18
 
Kui lubate , siis jätkan:

Siiski oli juba kulunud 3 000-4 000aastat Uues Impeeriumis, enne kui see Osirise-liikumine sai tungivalt tähtsaks. Lõpuks saabus aeg, mil atlantlased otsustasid, et nüüd on vaja hävitada Osiris-kultus joonianlaste hävitamise kaudu. Atlantise valitsev eliit otsustas seepärast hävitada Joonia, kasutades ühte teisendatud versiooni sellest plaanist, mida nad olid kasutanud Lemuuria hävitamiseks. Selline lahendus nõudis, etatlantlased saaksid abi plejaadlastelt, kentaurlastelt ja teistelt renegaatlikelt liitlastelt. See kõik aga vajas mõnda aega ja seepärast ei saanud see toimuda Joonlastele märkamatult.
Joonlased olid, oma teadusliku teadmise abil, arendanud ühe varajase hoiatussüsteemi, mis võimaldas neil registreerida mistahes sellise Kuu liikumise, mida võidaks kasutada nende hävitamiseks. Joonlased olid seega võimelised kiiresti tõrjuma mistahes rünnaku. Joonlaste need võimed viisid Atlantise hävimisele.
Atlantise hävitamise ajal oli atlantlastel kuningas nimega Atlas. Selsamal ajal hakkas enamik Atlantise valitsevast eliidist mõistatama, kuidas küll see eksiilgrupp Joonias ja selle põrandaalune liikumine hakkaks reageerima, kui Joonia hävitataks. Need eliidid hakkasid mõistatama,kas see rünnak tõesti lõpetaks selle ähvarduse, mida kujutab endast põrandaalune liikumine. See võimalus alameeris ka Liibüa/Egiptuse Impeeriumi ja selle valitsevat eliiti, kes hakkas muret tundma selle pärast, mis juhtuks, kui Jooniat rünnataks.
Kuningas Atlas soosis salaja lemuurialikku tsivilisatsiooni taaselustamist. Atlase poeg, kelle nimi oli Osirius ehk Osiris, selle põrandaaluse liikumise auks, mis oli Jooniasse maapakku saadetud. Osiris oli olnud vastutav paljude tegevusalade eest oma isa kuningakojas. Just enne hävingut saatis Atlas oma abikaasa, Mu, ja oma poja, Osirise, eri suundadesse, et eemale raputada vandeseltslased, kes taotlesid kuninga surma. Atlas saatis kuninganna Mu ja tema venna, prints Mayami, Kesk-Ameerikasse koos enamikuga Atlantise armeest. Ja Osirise ning enamiku preestritest kroonikapidajatest saatis ta Liibüa/Egiptuse Impeeriumisse.
Atlas oli lootnud(pärast Atlantise hävitamist) luua alad, mis toimiksid impeeriumidena ja võiksid taasrajada Lemuuria Impeeriumi. Kuid õnnetuseks oli see lootus määratud purustamisele Osirise noorema venna tegevuse läbi, kelle nimi oli Seth. Seth otsustas, et tema kui Liibüa/Egiptuse Impeeriumi määratud valitseja, on tõelise atlantise uskumise viimane jääk ja tema peamine eesmärk oleks Atlantise Imeeriumi taasrajamine.
Need vastakad tõekspidamised viisid suurele konfliktile Osirise ja tema venna, Sethi vahel. Prints Osirise armeede juht oli tema ülemkindral ja vanim poeg Horus, kes oli järjekorras saamas Liibüa/Egiptuse Impeeriumi kuningaks pärast oma isa surma. Horus avastas aga kuiagi, et tama lel Seth oli asumas sõjaliselt vastu panema tema isale, ja ta hoiatas oma isa selle eest,mis oli sündimas.
Kuid Osiris uskus siiski Sethi positiivsesse loomusesse ja lojaalsusesse nende isa, Atlase põhimõtetele ning loobus uskumast oma poja hoiatust Sethi armeede ähvardava rünnaku eest. Seega, kui Osiris maabus Egiptusesse, siis laskis Seth tal saada Liibüa/Egiptuse Impeeriumi uueks kuningaks. Osiris sai kuningaks, kuna seadus nõudis, et alati hakkaks valitsema vanim poeg. Kuid Seth uskus, et Osirise kuningaksolek oli määratud olema ajutine. Lõpuks, kui Sethil ei võimaldatud taasrajada oma uningriiki, otsustas ta Osirist rünnata. Selleks viis ta oma relvajõd Niiluse jõe äärest sinna, mida tänapäeval nimetatakse Lähis-Idaks(Sumerimaaks) ja hakkas plaanitsema Osirise hävitamist oma armeede suure rünnakuga.
Vahepeal viis Horus oma väed Siinaisse ja tegi seal ühe hämmastava avastuse, mis tõotas Sethi relvajõudude hävitamise kogu käigu muutust. Nimelt tuli sel ajal mängu uus, Horusele oluline ja meeldiv lisategur. Nimelt Shamballa ehk Agartha Impeerium(Lemuuria endine, Yü-nimeline tütarimpeerium) oli otsustanud taastada oma mõningase võimu, luues maapealse impeeriumi Indias, Agartha Impeeriumi kuninga poja valitsuse all. Agartha printsi nimi oli Rama ja see impeerium on jäänud tuntuks meie ajani sellesama nime järgi.
See Rama Impeerium asetses algselt Indias, Induse jõe orus. Agarthalased olid otsustanud, et uus Impeerium on õiges positsioonis, nii et ta võiks aidata võita Sethi ja tema Sumeri armeesid, keda omakorda olid aitamas viimased, algselt Atlantisele loovutatud renegaatsõjaväe riismed. Seeuus, Agartha tsivilisatsioon planeedi pinnal aitas Horust, kaitses teda oma õhu-ja kosmoseväega. See sõjavägi võimaldas Horusel rajada seeria ajutisi eelposte Siinail, nii et ta võis rünnata Sethi sõjaväge. Lõpuks ründaski Horus edukalt ja tappis Sethi ühes võimsas lahingus Siinai poolsaare tipus. Sethi pojad põgenesid läbi Püha Maa sinna, mida tänapäeval nimetatakse Lähis-Idaks, ja panid aluse tsivilisatsioonile, mis tähistab Sumerimaa muistset algust.
Nüüd määrati sumerid, Sethi pojad, taastama oma valitsust Egiptuses. Sumereid kohustati ometi lõplikult hävitama Lemuuria iga jäänust, mis ehk võinuks olla jäänud alles Maa pinnale. Seepärast asusid nad osavalt koostama Horuse ründamise edukat plaani. See hädaoht viis Horuse kokkuleppe sõlmimisele India Rama Impeeriumiga. Sethi poegade rünnakuseeria India Rama Impeeriumi vastu põhjustas Horuse Egiptuse sõjaväe sumerlaste vastase vasturünnakute seeria teokssaamise. Need väga suurel määral hävituslikud sõjaseeriad näisid tegevat varemeks suurema osa Euroopa, Aafrika ja Aasia tsiviliseeritud maailmast.
iis otsustas nende sõdivate impeeriumide eliit rünnata kristalltempleid. Need templid mahutasid kristallide võrkgustiku, mis hidis Taevalaotuse oma paigas, üleval Maa pinna kohal. Neid uskumatult suuri, külmunud, kristallilise vee hulki käsitasid sõdivad pooled kui viimast abinõu. Peale selle uskusid need kolm sõdivat impeeriumi, et vett võib sealt sadada ainult nii palju, et sellest piisab vaenlase territooriumi uputamiseks, ilma iseennast kahjustamata. Kahjuks aga sooritati rünnakud kristalltemplitele samaaegselt ja hävitati küllaldane osa kristallvõrgustikust, selleks et katkestada laotuse struktuur taevas. See areng tegi lõpu Taevalaotusele ja põhjustas miljonite gallonite suuruse veemassi taevast allasadamise. Ajalooliselt ja piibellikult vihjatakse sellele kui Suurele Veeuputusele.
Millest koosnes Taevalaotus?!
Taevalaotus oli hiiglaslik kristallilise vee kilp kahes positsioonis, üks umbes 15 000-18 000 jala kõrgusel Maa pinnast ja teine, kõrgem kiht, kõrgusel umbes 35 000-38 000 jalga Maa pinnast. Need mõlemad kihid aitasid planeedil varustada end väga hästi koostatud ja eluandva atmosfääriga. Kui Taevalaotus maha sajab, siis avaneb atmosfäär. See olukord laseb ohtlikelkiirgustel tungida Maa pinnale ja teeb võimalikuks ebastabiilsete õhumasside tekkimise, mida me nimetame ilmastikuks ehk väga mitmepalgeliseks kliimaks.
Kui tagasi minna Taevalaotuse aega, siis ei olnud sel ajal üldse vihma, väga, väga vähe tuult ning aasta-aegu tegelikult ei olnudki. Kui toimusid üheaegsed rünnakud kristalltemlitele, siis hävis nendest liiga suur hulk ja see hävitas tohutusuure augu Taevalaotusesse. See tohutu auk viis tasakaalust välja kogu Taevalaotuse süsteemi ja koos selle halvenemisega tuli suur paduvihm. Üheainsa kiire löögiga hävitati seega Rama, Egiptus ja Sumeri Impeerium suures kataklüsmilises veeuputuses. See uputus levis üle maailma, hõlmates Ameerikaid, Aasia muud osad, Euroopa, Aafrika ja ookeanibasseinid.
Mis jäi järele, ei olnud ainult umbes 40 päevane vihmaperiood, vaid uus maailm. Inimkonna vana ajalugu oli tõeliselt ära uhutud ja kõik, mis sellest alles oli jäänud, olid suusõnalised lood ja legendid. Maa-inimesed peaksid jälgima, mida need legendid tõeliselt tähendavad. Pärast veeuputust ilmus maailm, mille lõid meie esivanemad ja milles me nüüd elame. Eelmuistse aja inimesed ja valitsejad on saanud meie jumalateks ja jumalannadeks ning nende ajastu on meie mütoloogiline Kuldne Ajastu.
Meil on vaja au saada siinkirjeldatud ajaloo tähendusest ja sellest, millises suhtes see ajalugu on sellega, mis on sündimas meie planeedil.

(...järgneb)

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
27-11-2009 12:53
Postitus: #19
 
Kõrvalpõikena natuke delfiinidest ja pringlitest:

Delfiinide ja pringlite ülesandeks on töötada liik-liigilt. Nad aitavad liike ookeanis, säilitades nende biovälja energiaid. Mõnikord teevad nad seda ka eri indiviidi või eri liigi heaks maismaal. Suured vaalad hoolitsevad kogu biosfääri säilimise eest;
Suured vaalad, nagu küürakvaal, visandavad kogu elu suure maalingu tagaplaani sellel paneedil. Nad on elu ülalhoidjad ja see tähendab iseenda säilitamist. Väiksemad vaalad, nagu delfiinid, võtavad selle suure tagaplaani-visandi ja lisavad sellele detailid, mis viivad joonistamise lõpule, nagu seda esindab mingi eri liik maismaal või ookeanis. Sellest tervest uskumatust võrgustikust tuleb välja lõplik pilt, mis loob elumustrid kõigi liikide jaoks, et täies vastavuses säilitada nende elu põhiolemused.

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
27-11-2009 21:41
Postitus: #20
 
Peale veeuputuse oli inimesi väga vähe järele jäänud. Kui vesi aegapidi taandus, hakkasid inimesed välja tulema oma varjupaikadest, mõistadades, kuidas nad võiksid küll taastada inimtsivilisatsiooni. Maa inimhooldajate klassid(eliidid Atlantisest, Egiptusest, Indiast, Ameerikast, Aasiastjne.) leidsid end äkki tohutult väljakutsetesitavas uues rollis. Kuid need Maal sündinud eliidigrupid ei suutnud ette kujutada, kuidas nad võiksid edukalt teoks teha inimtsivilisatsiooni taastamise pärast sellist elude ja varanduste kaotust-arvesse võttes eriti Maa tohutult muudetud geograafilisi piirkondi. Kujutage ette Maad, mis on täielikult kaetud veega selles lõputus veeuputuses- siis tajute seda šokki, depressiooni ja lootusetust, mida nemad tundsid selle sündmuse ajal ja pärast seda.
Paluti abi maavälistelt heategijatelt, kelle mõju all oli nüüd see laastatud ja varemetes planeet Maa.Plejaadlasi ja mitmeid renegaatgruppe paluti anda abi veelkordseks inimtsivilisatsiooni toomiseks Maale. See taotlus viis plejaadlastest renegaatide ja nende, Atlantisega seoses olnud liitlaste massilisele sekkumisele. Suure Veeuputuse kestel olid atlantlased ja paljud nendega seoses olnutest põgenenud omaenese julgeoleku kaalutlusel täht Hadarile(tuntud ka kui Beeta-Centauri-see on täht Kentauri tähtkujus). Seega ei olnud endised Maa südametud juhid kättesaadaval otsuse tegemiseks sellel kriisiajal.
Inimesed Hadaril käsitasid kogu seda Maa-inimeste ebameeldivat olukorda kui ühe ausäralise tsivilisatsiooni ärateenitud ja karmalist hävingut. Nad pidasid seda üheks selliseks, mida tuleks mälestusmärgistada samal viisil, nagu endisi Marsi ja Veenuse tsivilisatsioone! Uue, Hadari III-aasunduse Valitsev Nõukogu koguni palus renegaatplejaadlastel mitte sekkuda Maa nüüdsesse, hävingu läbiteinud tsivilisatsioon, vaid lasta sel olla selle tolleaegsel madalal kultuuri ja tehnika tasemel. Hadarlased tundsid, et see lähenemine küsimusele avaldab kohast austust Suure Veeuputusest tingitud hävingule. See range nõudmine ajendas vaidlusküsimuse renegaatsete plejaadlaste, nende liitlaste ja atlantlaste eliidi nende jäänuste vahel, kes praegu asuvad Hadari tähesüsteemi ühel planeedil. Selle vaidluse võitsid renegaadid. Omaenese eesmärkidel soovisid renegaatsed plejaadlased ergutada inimtsivilisatsiooni arengut, kuid nad ei olnud kindlad selles, kuidas nad saavad täide viia selle hiigelülesande.
Lõpuks koostasid need renegaatplejaadlased uute asunduste rajamise plaani, nimelt Maa nelja piirkonnana. Esimene nendest piirkondadest oli Lähis-Ida regioonis ja see sai Sumerimaa asunduseks. Teine paiknes Mehhiko keskorus ja see sai algse ehk eel-Olmeki Vahe-Ameerika tsivilisatsiooniks. Kolmas nendest piirkondadest paiknes endise Rama Impeeriumi asukohas Induse jõe ülemdeltas ja Hiina põhja-kesk regioonis(nüüdse Xiani linna lähedal). Neljas piirkond oli Niiluse jõe basseinis ja endise Liibüa/Egiptuse Impeeriumi peamises asukohas. Olles otsustanud, et need neli piirkonda on edaspidi inimtsivilisatsiooni eduka taastamise õiged kohad sellel planeedil, jäi veel määramata, mis tüüpi tsivilisatsioon tuleb valida.
Käis vaidlus selle üle , milline algne kultuur on parim. Seepärast oli ka igaüks Maa uutest kolooniatest mingil viisil erinev. Samal ajal olid teised veeuputuse üleelanud inimesed siia-sinna rabelemas Maa peal ja püüdmas taasluua oma kohalikku tsivilisatsiooni.
Renegaatgrupp, kes hoolitses Sumerimaa Lähis-Ida tsivilisatsiooni sisseelamise eest, rajas oma valitsuse hierarhilisele struktuurile, milles renegaadid toimiksid nagu järelvalvet pidavad jumalad. Need järelvalvet pidavad jumalad kujutasid endast Maa mutantinimesi, kes ühele loomismüüdile tuginedes tegid teatavaks, miks plejaadlastest renegaatidesse peab suhtuma auartusega ja neid siis ka kummardama. Selle ürituse tulemuseks oli sumeri tsivilisatsiooni algne kujundamine ja samuti, tähtsa osana, plejaadlastest enegaatide kui selle tsivilisatsiooni rajajate kummardamine.
Üks teine grupp renegaate tuli Egiptusesse ja hakkas rajama tsivilisatsiooni umbes 100 aastat pärast Suurt Veeuputust. Sellele, plejaadlastest ja kentaurlastest renegaatgrupile määrati leida moodus, kuidas kõrvaldada lemuurlaste pärand, mida sümboliseerib Suur Püramiid. Nende põhiideeks oli kasutada jumal-kuninga kuju, et välja anda dekreete ja varjata tehnika ning ajaloo vanu saladusi ellujäänute eest.
Umbes samal ajal oli Mehhikos olemas veeuputuseelse tsivilisatsiooni mitmeid jääke, mis nüüdseks on täiesti maha kistud. Mehhiko oru elanikud püüdsid taasluua neid tsivilistsioone, mis olid lemuurlaste rajatud ja mille hiljem oli kaasa aidanud kuninganna Mu ja tema venna, prints Mayami saabumine. Kuid neil puudus selle ülesande lõpuleviimiseks tehnika nad vajasid oma maavälise järelvaatajate abi kohase tehnika ja valitsemise vajalike põhiideede osas, mis võimaldaksid neil edukalt taasluua oma enneveeuputuse-aegsed varajas- tsivilisatsioonid. See sekkumine ei toimunud kohe. Ometi aga tuli üks teine erinev plejaadlaste ja kentaurlaste renegaatgrupp lõpuks rajama mitmeid tsivilisatsioone Mehhikos, mis peegeldavad nii renegaatlik-hierarhilisi struktuure kui ka nende vaimseid põhimõisteid ja mütoloogiat.
Üks eri grupp renegaate tuli sinna, mis praegu on Aasia kontinent, ja rajas üheaegselt asundusi nii Rama Impeeriumi endistele aladele Induse jõe oru ülemdeltasse kui ka Xiani linna lähedale Põhja-Kesk Hiinasse. See grupp Plejaade ja Kentauri renegaate oli seadnud endale ainulaadse ülesande. Nad soovisid muuta oma pearivaali endist asukohta, kuigi nad teadsid, et Rama Impeeriumi mõju on veel tugev selles piirkonnas. Renegaadid teadsid ka, et veel on kasutusel niihästi palju salajasi Rama Impeeriumi ülestähendusi kui ka mitmeid Lemuuriale pühendatud templeid ja püramiide. Nende sekkumine rajati loendamatute templi ülestähenduste ja mitmesuguste püramiidi rituaalide osava moonutamise kasutamisele, mis võimaldaks vähehaavalist Lemuuria, Rama ja Plejaadide/Kentauri renegaatide kultuuritraditsioonide kokkusulatamist.
Kahjuks olid need inimolendid, kes jäid ellu veeuputuses, suurel määral needsamad, kellel puudus täisteadvus. Plejaadide renegaadid ja nende liitlased olid teadlikud sellest tõsiasjast ja mõistsid, et see grupp inimesi, osateadvusega mutante, on need, keda on kõige suuremal määral võimalik valitseda ja arendada. see õnnetusttõotav võimalus kasutatigi läbinisti kogu mittevaimse usundi pika ja kurva ajaloo kestel meie planeedil. Õnneks uskusid Maa Vaimsed Hierarhiad(Leedi Gaia, inglid ja peainglid) ikka veel, et isegi need mutant-inimesed peavad olema osa Maa kaitsekolmikust, ja sel põhjusel oli inimestel lubatud taasrahvastada Maa. Järelikult otsustasid Vaimsed Hierarhiad, et nad püüavad sekkuda sellesse eksperimenti, kus iganes võimalik.
Seesama selle planeedi eest hooltkandvate inglite ja peainglite sekkumine seisnes ka mitmete isikute juhuviisilises määramises inglite ja peainglite esindajaks või ka valitud inimtsivilisatsioonidele inglite ja peainglite nägemuste võimaldamises. Need taevased nägemused aitasid luua vaimustatud inimesi nendes maaväliselt valitsevates tsivilisatsioonides, andes nendele inspiratsiooni, mis oli vajalik teatud tuumikuskumuste kinnistamiseks. need uskumused aitasid Maa inimestel Vaimselt kasvada ja areneda. See menetlus on jätkunud tänapäevani. Ainult see vaimne sekkumine ngi tegelikult aidanud nüüd osateadvuslikel inimestel tunnetada ja kasutada hea ja kurja põhimõistet ja vajadust valitsemise õilsamate meetodite järele.
Ajaloole anti küll uus algus, ent inimeste põhiline vaimne olemus oli ikka täiesti tükkideks rebitud. Selle tulemuseks olid varahierarhilised impeeriumid ja loendamatud sõjad eri linnriikide vahel, mis tavaliselt valitsesid inimtsivilisatsiooni esimese kahe tuhande aasta kestel pärast Suurt Veeuputust. Need väikesed asundused moodustasid tavaliselt lõpuks suuremaid impeeriume ja õppisid kasutama tehnikat, mis aga harilikult tekitas veelgi verisemaid sõdu. Need hirmsad sõjad tähistasidki järgmist kolme aastatuhandet pärast algset tsivilisatsiooniperioodi ja istutasid meisse, praeguse aatomipommide ja tuumalõhkepeade mõttelaadi.

[Muudetud: 11-28-2009 ayyu]

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
28-11-2009 17:25
Postitus: #21
 
Et pealesundida põhiideed endast kui loojast jumalast, andsid need renegaat"jmalad" kõigepealt Maa-inimestele meetodid suurte püsistruktuuride, nagu kiviehitiste ja monumentide püstitamiseks. Maa inimesed olid unustanud(Suure Veeuputuse tekitatud hävingu tagajärjel), kuidas ehitada midagi tõelisest ainest ja seega tuli õpetada seda tegema.
Renegaadid hakkasid õpetama neid meetodeid, kasutades projekte, mille järgi eri ehitised ja struktuurid püstitati tegelikult ainult sellel eesmärgil, et taasluua mitmesuguseid veeuputuseelseid kivistruktuure, nagu seda on stonehenge. Nende kivistruktuuride otstarbeks oli toimida renegaatide kummardamse kohana, kuna renegaadid olid end nüüd teinud kummardamist ja austamist väärivateks jumalateks. Kuna ei mingit nende uute jumalate sõna kuulmatajätmise vormi ei olnud lubatud, siis sisendas renegaatne hierarhia Maa inimestesse kogu selle "jumaliku õigusega" valitsemise põhimõtte. Selle renegaatse hierarhia oli ametisse seadnud moraalselt vastikud inimesed, aga mitte Vaimne Hierarhia.
Need "jumalad" olid pelgalt galaktilised plejaadlased, kentaurlased ja teised, kes tulid sellesse maailma rajama hierarhilise inimtsivilisatsiooni oma erilist vormi. Need Föderatsiooni-renegaadid kasutasid mutantset inimtsivilisatsiooni austuse saamiseks iseendale ja samuti nende põhiideede säilitamiseks, mida esialgselt rakendati Atlantises-nimelt orjalikult alistuva ja oma eliiti jumaldava ühiskonna põhiideed. See põhiidee on püsima jäänud ka läbi nüüdsete aegade.
Ent viieteistkümnendast kuni kaheteistkümnenda sajandini eKr. olid mitmed galaktikasõjad ja teised galaktikatevahelised(dimensioonidevahelised) kokkupõrked valguse ja pimeduse sõjaväe vahel teinud raskeks renegaat-plejaadlastel hoida enda käes selle planeedi valitsemist. See ohtlik olukord tingis plejaadlastest renegaatide tagasitõmbumise oma võimupositsioonilt inimtsivilisatsioonis-see võim oli algselt sisse seatud muitses Egiptuse, India, Hiina ja Ameerika tsivilisatsioonis. Nende äkiline tagasitõmbumine võimaldas uue teadmise-süsteemi(moodsa teadusliku loogika) esilekerkimise inimeste seas. Maa-inimesed hakkasid nüüd omandama seda teadmist, mille neile olid juba andnud "jumalad"(mitmed maavälised renegaadid) ja kautama seda omaenese eesmärkidel.
See äkiline tagasitõmbumine seadis inimtsivilisatsiooni ette olulise dilemma. Maa inimeliidid tundsid, et nende jumalad ei ole enam neid täiesti toetamas ja ilma jumalate täieliku kohalolekuta on sellel planeedil loomisel üks uus, valitsejate, taevaste ja lihtrahva vaheline suhee ja võimu tsükkel. Siitpeale arendas inimtsivilisatsioon nüüd välja omaenese versiooni taevalikust teadusest. Algupärast kosmilis-taevalikku teadust ja sellega seotud filosoofia-ala arendati, kuna renegaadid, kes olid loonud selle uue tsivilisasiooni ja lasknud sel areneda ettenähtud määrani, pidi nüüd lahkuma Plejaadide Täheliidu peamise kaitseväe ajutise sekkumis tõttu.
See planeedivalitsemise järsk muutus tekitas inimeste jaoks täbara olukorra selle osas, kes oli juhtimas nende tsivilisatsioone. Suure Veeuputuse ajast peale olid inimesi ikka enam muutnud ebasoodsad planeeditingimused, mis olid muteerinud nende kehasid ja kahandanud nende mentaalseid võimeid. Need tingimused tekitati, kui Maa atmosfäär laskis nüüd läbi tohutud kogused kiirgust-see nähtus lühendas inimese eluea aastatuhandetelt kuni ainult aastakümneteni. Maa-inimeste kasv lühenes samuti järsku, vähenes galaktika-inimesele normaalsest 8 kuni 10 jalast napi 5 kuni 6 jalani. Need kasvu ja eluea muutused on tohutult piiranud Maa-inimeste võimeit olla täisteadvuslik ja on teinud enamiku inimestest vastuvõtlikuks nende niinimetatud "jumalatele"(maavälistele renegaatidele).
Ajalooliselt olid plejaadlased ja teised renegaadid seega tulnud meie planeedile ja kehtestanud oma tahte Maa peal. Aga ometi teadis Vaimne Hierarhia, et valguse tee-tõelise Jumala tee-saavutavad inimesed seepärast, et Vaimne Hierarhia on eestkostjaks ja andnud nägemuse kõigile inimestele(nii galaktilistele kui ka Maa-inimestele). Vaimne Hierarhia uskus, et kui see valgus ja armastus antakse Maa inimmutantidele, siis need inimmutandid võiksid edukalt üheks saada selle valgusega mingil tulevasel ajal. Sel ajal, kui inimesed olid, mutatsiooni protsessi tõttu, paljaks kistud suuremast osast oma teadvuslikkusest, oli siiski küllalt päästetud geneetilist materjali vähestes inimestes, ja seega olid olemas juhuslikud jäägid juba rakendatud täisteadvuses.
Inimesed, keda kõige enam mõjutasid need taevased nägemused, olid muistse maailma niinimetatud inimvõimetega isikud ehk nägijad, kelle teadmine oli säilinud, et aidata inimtsivilisatsiooni praegusesse aega. Tänapäeva nägijad ehk imevõimetega inimesed teenivad avarduva teadvuse eelkäijatena. Seda avarduvat teadvust hakkab nüüd enam leiduma Maa-inimeste seas.
Kui me joonistaksime ajalise graafiku, siis me näeksime, et just pärast Suurt Veeuputust oli hirmsa negatiivsuse ja pimedue periood. See oli siis, kui plejaadlastest renegaatide valitsus oli kõige tugevam. Kui aga nende haaret vähehaaval kaotati sellelt planeedilt, siis said inimesed võimeliseks saavutama teadvuse vähest paranemist. See paranemine võimaldas aeg-ajalt meie siiriuslastest esivanematel uuesti sekkuda meie tsivilisatsiooni, toetades Kristuse suurt valgust ja Quetzalcoatli tulekut. Mõlemad, nii Kristus Iisraelis kui ka Quetzalcoatl Ameerikas, tähendasid tohutu armastuse aega sellel planeedil. Seda potensiaalset armastust ja valgust tuleb nüüd täiesti kasutada, et kududa teadvuse kangas, mis lõpuks võimaldab selle planeedi lõplikku soojenemist teadvuse täies valguses, mida esindab tulev galaktiline tsivilisatsioon.
Kui inimesed jätkavad üksolemist selle energiaga, siis me avastame, et meil on enda sees võimalus tõusta ehk muunduda. Selles tõusmises võime me avastada, kuidas meie valguskeha ja meie füüsiline keha võivad rajada reaalsuse, mis ühendab meie hinge universaalse füüsilise loodu füüsilise aspektidega.
See füüsiline loodu tehti selleks, et näidata, kuidas valgus võib muundada pimeduse, et tekitada isegi kõrgemat valgust, mis koosneb kõrgeimast armastusest. See armastus kujundab ümber meie Galaktika ja tõstab selle edasi Ülima Loovjõu poole ja tema peamste - Aja Isandate - poole.[Muudetud: 11-28-2009 ayyu]

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mister Fyr
Tavaliige

Postitusi: 92
Liitunud: Apr 2009
29-11-2009 00:37
Postitus: #22
 
Tsitaat:Algselt postitas paadikapten
Ayyu, too meile välja see põhjus, mis sunnib sind järjekindlalt kopeerima siia tekste, mida me saame Mister Fyr´i antud linkidelt niigi täies mahus lugedaSmile Sellega sa rahva seas huvi ei tekita - kel huvi, see klikkab linkidele, ja kel pole huvi, sellel on niikuinii ravimatu pohhuism antud teema suhtes.

Kuid minu antud lingil on ajalugu kuni aastani 25 000 BC

[Pilt: 176172.png]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
29-11-2009 14:34
Postitus: #23
 
Aja Isandad

Neid võiks nimetada füüsilise loodu jumalikeks karjasteks. Kui Ülim Loovjõud alustas esimest korda füüsilist loomist, loodi Aja Isandad: sest aeg on üksus, mis kontrollib kõike füüsilises loodus. Iidsetes loomislugudes, mida inimesed õppisid esimest korda Veega süsteemis, on öeldud, et algne aja pulss lõi loodu valguse ja sellest voolasid välja kõik asjad, mis praegu eksisteerivad meie füüsilises universumis. Jumal(Ülim Loovjõud) ja loodu. Aja Isandad eksisteerivad lõpmatult suures hulgas dimensioonides ja nende ülesanne on reguleerida füüsilist loodut ja seda järelvaatajana juhtida vastavalt jumalikule õigele tegevusele.

Tegelikult on Aja Isandate otstarve oma olemuselt kahekordne. Esiteks pidid nad looma füüsilise loodu kaheksa dimensiooni ja teiseks abistasid nad dimensioonide Vaimseid Hierarhiaid nende ülesandes reguleerida vaimse energia vahetusi kõigi dimensioonide vahel. Vaimse Hierarhia ülesanne on kontrollida dimensioonidevahelist energiaülekannet, kasutades dimensioonidevahelisi väravaid ehk, nagu neid veel nimetatakse, täheväravaid. Need väravad töötavad hoovusetõketena dimensioonide vahel ja abistavad energiavoo reguleerimisega, tehes võimalikuks ainult need küllaldased energiavahetused, mis on vajalikud füüsilise loodu elujõu edukaks ülalhoidmiseks. Osana käesolevast jumalikust plaanist pidid Aja Isandad kokku seadma kolmanda-dimensioonilise Galaktika vastavalt Ülima Loovjõu jumalikule plaanile. Nende ülesannete täitmiseks anti Aja Isandatele loov "aja pulss". Selle energiatööriistaga on kõik asjad võimalikud ja võivad teoks saada vastavalt jumalikule plaanile.

Ajal on jumalikus plaanis palju tähendusi ja kaastoimeid. Aeg on protsess, mis seab sisse loodu valguse füüsilisse universumisse. Aeg on ka mehhanism, mis teeb võimalikuks kõik loodu seadused ja meetodid. Siiski varieerub aja toime vastavalt spetsiifilisele vajadustele. Aeg on kõik asjad ja siiski pole ta mitte midagi. Neid põhiideid kirjeldavad meie galaktikateadus ja meie vaimsed loomisfilosoofiad. Need teatmed õpetavad meile, et aeg on suur mõistatus. Nagu vesi meie maailmas, nii ka aeg, nagu öeldud, otsib omaenese tasandit.

Suured targad, teadlased, müstikud ja Aja Hoijad on uurinud aja pulsse palju miljoneid aastaid. Ent aja tõeline tähendus pole neile ikkagi veel teada. Meie teadlased ja nägijad on hiljuti hakanud avastama aja imesid(näiteks kvantmehhaanikas). Aga ikkagi on seni aja seos valguse, mateeria ja looduga nende vaateväljast ära lipsanud. Tõelised footonenergia teadlased ja filosoofid hakkavad meid juhtima uuele arusaamisele loomisest ja selle lõpututest tsüklitest. Tegelikult pole olemas "suurt pauku" ega loodu järsku lõppu. Aja Isandad ja nende dimensioonilised hierarhiad lihtsalt muundavad loodu uude reaalsusse-seeon pidev sihikindel loomine-mille määrab kindlaks jumalik plaan.

Loodan, et siin sai paljudle küsimustele vastuseid, mis foorumis on esitatud(mis on AEG; Maailma lõpp on käes jne.)

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
29-11-2009 16:30
Postitus: #24
 
Vaimsed süsteemid

Kõik vaimsed süsteemid on organiseeritud 1. dimensioonist üles kuni 8. dimensioonini. Kaheksandast dimensioonist edasi on palju kõrgemaid vaimseid dimensioone, mis on seotud Jumaluse(Aja Isandate, peainglite jne.) loomusega.
Meil tuleb palju õppida nende kõrge vibratsiooniga dimensioonide kohta; kuid kui me täidame pühendumusega oma ohesed ülesanded, siis muidugi edeneme nende asjade skeemi tundmises.

Vaatleme seda kaheksat dimensiooni meie vaatepunktist, et saada parem arusaam sellest, kuidas reaalsus on formuleeritud. Esimesed seitse dimensiooni on loodud väljendama füüsilise loodu eri aspekte. Kaheksas tasand on see, kust kõik need madalamad kvaliteedid tulevad. Nagu mainitud, on sellest suurest loodu-valgusest 8.dimesioonis, veel kõrgemal suur, paljususes eksisteeriv, lõpmatu Jumalus(Aja Isandate, peainglite jne. kuningriik).
Arutame seda seitset dimensiooni. Dimensioonid esimesest kolmandani on need, millest te olete hästi teadlikud. Need dimensioonid on füüsilised alad, mida Maa teadus on kaua uurinud. Neist ülalpool on 4.dimensioon, mis on aja portaal, mille kaudu 3.dimensioon läheb 5.dimensiooni. 5., 6. ja 7. dimensioon on, nagu neid võiks nimetada, kõrgemadimensioonilised alad ja Maa teaduse ning füüsika seadused neis ei kehti.

Neile, kes ei jaga(ei saa aru) vaimuteadusest, võivad need tasandid näida maagia ja imede maana. Siin, kõrgemates alades, eksisteerivad vaimolendid, keda nimetatakse Jumala ingliteks ja peaingliteks. Need inglid ja peainglid elavad järjestikku Vaimse Hierarhia eri tasanditel ja on kihtidena ümber Maa, eri dimensioonides(5.,6. ja 7.dimensioonis, et kaitsta Maad. Peainglitel ja inglitel on täita esmane missioon- nimeltvõtta vastu loodu armastus- ja valgusenergiat ja jagada seda tervesse füüsilisse universumisse. Aja Isandatel, omakorda, on aga vastutus kontrolida ja pidevalt luua füüsilist universumit, kasutades armastus- ja valgusenergiaid, mida nad järgivad dimensioonidevaheliste vahetuste tegemisel. Nad vajavad füüsilises alas, eriti 3. dimensioonis, füüsilist hooldajat, kes võiks nende energiavahetuse ülesannet täita väiksemal ja kohalikumal tasemel, nagu seda on tähesüsteem või planeet. Sellepärast peavad iga planeedi füüsilised kaitsijad olema olendid, kes on nii füüsilised kui ka vaimsed - teiste sõnadega, füüsilised olendid, kellel on täisteadvus.

Vaadelgem planeet Maad ja hakakem mõistma, kuidas see protsess on kehtestatud. Vaimne Hierarhia devalik aspekt on ilmutatud armastus- ja valgusenergiaid, mis teevad võimalikuks füüsilise maailma. Tegelikult on need devalikud vaimud ilmutanud füüsilisi energiaid, mis on vajalikud kogu elu säilitamiseks Maa peal. Nad on rajanud meie planeedile elusüsteemi, mida me nimetame spetsiaalseks biosfääriks. Planeeti asutava elu eesmärk on kahekordne. Esimene elueesmärk on tuua ilmsiks ned eilisi energiaid, mis teevad võimalikuks just nimelt planeedi olemasolu. Teine püüdlus on toimida nii, et eri energiad, mis antakse eluvormidele, saaksid elustatud ja tooksid esile teadvuse pideva kasvu.

Kõigil taimedel, loomadel kividel, veel, taeval jne. on eluenergia ja teadvus enda sees. Elu ei peaks käsitatama väga kitsalt määratletuna. Elu on olemas kõikides asjades. On olemas arvukaid euvormitüüpe, millest meie, kes me elame niinimetatud moodsa teadvuse ajastul, ei suuda veel täielikult aru saada. Me peame mõistma, et on olemas kõrgem teadus. See on vaimne teadus, mis mõistab kõiki loodusseadusi, hõlmab nad ja segitab neid peeni suhteid, mis nende vahel on olemas.

Need vaimsed teadused sisaldavad hoolduse seadusi. Need määravad, et kõige esimene ja tähtsam hooldaja on see, kes toob sisse loodu energiaid(vaimset valgust ja armastust) ja kohandab need planeedi elusfääri ehk biosfääri jaoks, nagu see on tuntud moodsale teadusele. Praegusel ajal on planeet Maal kaks peamist liiki, kes on määratletud kui hooldusgrupid. Esimeseks neist liikidest on vaalalised(vaalad ja delfiinid), kes on praegu planeedi peamised hoolekandjad. Teised kindlaksmääratud hooldajad on Maa inimliigid, kes on lgselt tulnud teistelt tähesüsteemidelt oma praegusesse asukohta planeet Maal.

Hooldust võib parimal moel kirjeldada vaalaliste energiate vaatlemiste abil. Oma rituaalide, lokaatorlaulude ja reiside kasutamise kaudu elustavad nad biosfääri. Vaala laulu on leitud kõikjalt maailma ookeanidest ja see heliseb vastu kogu Maa taevastest. Kuna vaalaliste energiaid võib leida nii taevas kui ka vees, siis loovad need jõulised energiad, mida nad oma lauludes välja toovad, elu alalhoidva resonantsi. Nende rituaalid on tõesti toonud elu taastekke, mis on edenev ja ausäraline.
Igal aastal veebruarist augustini esitavad mõlema poolkera vaalalised laulu rituaale, mis teevad võimalikuks avada aknad selles biosfääris kõikide liikide paljunemiseks vajalike energiate jaoks. See sigitav toiming toob uued pojad kõikidele liikidele ja võimaldab elu jätkamise Maal.
Veelgi enam, hooldus tähendab ka heaperemehelikku teenimist. See mõiste panem hooldajaile kohustuse, et nad peavad esile tooma energiaid, mis mitte ainult ei kindlusta planeedi liikide uuendamist, vaid annavad ka nendele arusaamise sellest, mida nad on tegemas(see on järkjärguline kasv teadlikkuse suunas). See teenimine tähendab, et nad kas peavad ohverdama loovaid energiaid mida nad enda sees hoiavad, või siis kasutama oma psüühilisi ja teisi täisteadvuse energiaid, et aidata sigimist ja elu säilitamist planeedil.
See tähendab ka ,et iga päev Maa Vaimselt Hierarhialt saadavaid energiaid peab jaotama üle kogu biosfääri. Hooldajad peavad teadvuslikult ja alateadvusikult alal hoidma need energiad, nii et need õigel ja korrektsel viisil hajutataks. Kogu seda protsessi teevad vaalalised iga päev. Nad taipavad ka teadvuslikult seda dimensioonidevahelist energiavahetuse protsessi jõudu.
(vaalapüük ja sellega seotud toimingud pole midagi vähemat, kui mõrv. Vaalapüük näitab kõige selle täielikku mittearvestamst, mis on teadvuslike liikide ja hooldusrasside jaoks põhiline.)

Hooldamine toetab ja kaitseb seega Leedi Gaia rolli. See lubab planeet Maal end säilitada - koos oma eluvormidega ja teha seda külluse õitsengus. Ent inimesed, kes on kolmas ja viimane osa selles kolmnurgas(inimesed, vaalalised ja Vaimne Hierarhia), on senini teenimise tähtsad aspektid täielikult unustanud ja seepärast neid täiesti eiranud. Inimestepoolne heaperemehelik teenimine peaks olema selline, mis tunnustaks ja kaitseks Maa keskonda, sest keskkond - nagu karjase karjakekkond - on see, mis peab ülal kogu elu. Me peame aru saama ja õppima et Maa keskond on meie füüsilise olemasolu aluspõhi, mitte aga miski, mida vallutada või halvasti kasutada.

Pidage meeles, et Maal on olemas suur ja uskumatu rikkus, ja see rikkus saab isegi veel suuremaks, kui selle eest õigesti hoolitsetakse.

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog