Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tänavaviirastused/vaimud
#1
See oli reede ma pidin arsti juurde minema. Võtma koolist puudumise tõendi et olen mõnda aega haige olnud ja pean tõendi võtma. Käisin siis ära ja võtsin tõendi ära siis hakkasin kodu poole kõndima. Olin juba natuke aega kõndidnd ja vaatasin et mingi mees oli enda koeraga seal bussijaamas. Koer oli saksa lambakoer siis pöörasin korra pea ära vaatasin natuke ringi ja vaatasin uuesti sinna bussijaama poole. Seda meest ega koera enam ei olnd seal. Siis võttis kuidagi imelikuks vaatasin ringi seal kus to mees koeraga oli ja vaatasin ümberringi kah. Seda meest ega koera ei olnud.
Vasta
#2
Räägi lähemalt - Kus bussijaam asus? Mis oli jaama läheduses? Kui kaua sa ringi vahtisid? as mingeid autosid vahepeal sealt mööda ei sõitnud?
Ja mille eest sa selle tõendi võtsid?
Vasta
#3
tõendi ma vaõtsin sellepärast et ma olin rohkem kui nädeal koolist puudund ja ma olin haige.Bussijaam asus elvas.Põhimõtteliselt mitte midagi.umbes 15 minutit uurisin kuhu nad kadusid. täiesti autovaba
Vasta
#4
Enda tähelepanematuses pole vist küll midagi paranormaalset.
Vasta
#5
Millist Elva bussipeatust sa silmas pead?
Vasta
#6
Verevi ääres
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Enda tähelepanematuses pole vist küll midagi paranormaalset.

võibolla on sul õigusSmile
Vasta
#8
Seal pole ju midagi imelikku sest paari sekundiga on võimalik päris palju liikuda isegi vaatan korraks ühele poole ja see inimene kes mul teisel pool oli on juba kadunud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud jälitavad meid blodred 24 9,101 04-03-2012, 14:43
Viimane postitus: Purjus-Eesel
  Vaimud püüavad sinuga unes rääkida! Heavy 35 11,890 03-01-2011, 11:32
Viimane postitus: Muulukas
  Tulnukad ja vaimud Mr.Creepy 15 4,265 13-05-2009, 19:20
Viimane postitus: Rein

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat