Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimese välimus.
#26
Minaelan kui sind huvitab tegelikkus siis mõtle mis põhjusel tekkis peale sõda nii palju omasooiharaid ja mida on võimalik teha nende kehadega kes ei tee lapsi ega sünnita. Just neid kehasid on võimalik üle võtta ja nende kaudu kontrollida seda vanglat ning vange meie kehades.
Rama projekti põhitegelane muutis sugu ja tast sai naine ning kogu oma elu on ta olnud Ganymedese tulnukabaasi eestkõneleja, nende kõneisik kes kasvatavad meid ümber ikka loojatest lojaalseteks lollpeadeks. Natsid kui lahkusid siit läksid mõistuse ja kehadega kuid ilma vangideta kehades.
http://www.sktrance.ru/showthread.php?t=...nextnewest
Vasta
#27
(21-07-2014, 22:31 )VironShaman Kirjutas: Minaelan kui sind huvitab tegelikkus siis mõtle mis põhjusel tekkis peale sõda nii palju omasooiharaid ja mida on võimalik teha nende kehadega kes ei tee lapsi ega sünnita. Just neid kehasid on võimalik üle võtta ja nende kaudu kontrollida seda vanglat ning vange meie kehades.
Rama projekti põhitegelane muutis sugu ja tast sai naine ning kogu oma elu on ta olnud Ganymedese tulnukabaasi eestkõneleja, nende kõneisik kes kasvatavad meid ümber ikka loojatest lojaalseteks lollpeadeks. Natsid kui lahkusid siit läksid mõistuse ja kehadega kuid ilma vangideta kehades.
http://www.sktrance.ru/showthread.php?t=...nextnewest

Muidugi huvitab, seda ma kogu aeg otsingi. Kui mulle antakse valida matrixi tõetableti või selle illusioonijätku-tableti vahel, valiksin igal juhul esimese.
Selle eeltoodud jutu järgi olevat ameerika rahvas viimase 60 aastaga täiesti ümberkodeeritud. Võimalik.

Samas selle kohta:
" Заодно в "черном ордене" ЦРУ родилась своеобразная философия: наркотики, мол, уничтожают самых слабовольных и бесполезных членов американского общества. Пусть, дескать, негры занимаются "наркотой", а не бунтуют. Пускай они деградируют и вымирают от этого зелья."


...arvan, et mitte ainult ameeriklasi, vaid eriti Venemaad ja kogu maailma nö "nõrgemaid" hävitatakse narkootikumide ja alkoholi abil.

Usun ka ise, et miski jõud organiseerib seda kõike -hipide revolutsioon, kus lahkelt narkotsi jagati/lubati ning siis selle äkiline lõppemine...siis CCCP kindel jõud ning selle äkiline ja kiire lagunemine.

Siis need praegused sõjad. Tundub, et kogu aeg on keegi midagi juhtimas...ja rahvast toidetakse vägivalla, pisarate, massitapmiste jms stseenidega, et nende viha mitte ei lahtuks ja nad jumala eest rahuteele ei asuks.

Mis aga hingedesse puutub, siis olen kindel, et meie kehi asustavad hinged. Kuid see film "The host " https://www.youtube.com/watch?v=PjfaZxTTVpU tekitas jälle palju küsimusi:

- kellel üldse on õigus Maal asuvaid kehasid asustada. Kas meie oleme selle õiguse nö "patenteerinud"?
- kas selline maailm, kus on igav ühetaoline olustik ja ilma kireta/emotsioonideta tuim ühiskond, ongi siis meie lõppeesmärk...sellist propageerivad nii ususektid, gurude/joogide-meelsed grupeeringud ning ka paljud ulmefilmid...või on see ajupesu, et meid ette valmistada kuulekaks massiks? Millegipärast ei usu, et tuleviku ühiskond peaks selline ühekülgne ja steriliseeritud olema...

Mis aga VS su küsimusse puutus omasooiharate kohta, siis ühest küljest tundub, et nad pole eriti vägivaldsed, samas aga kui uskuda vandenõuteooriaid, siis neile olekski kasulik selline kuulekas mass, kes veel eriti suid ka juurde ei toodaks ja rahvastik olekski kontrolli all. Samal ajal see tulivereline ja rahvusriikide-lembene mässuline mass hävitab teineteist väga kiiresti ära. Nii lihtne on selle vihaga manipuleerida. Ei tea...

Aga see, et miskit väga mäda on meie ühiskonnas ja selline tunne, et kuhugi.....hirmus mürinal ja kolinal liigume, on küll üsna tugev...
PS. Viimased postid sobiks vist kuhugi mujale tõsta. Neis eriti välimusest ei räägita Smile.
Vasta
#28
Kui silmade juurde tagasi tulla, siis olen kuulnud (aastaid tagasi) kriitikat oma silmade kohta et õudsad, jubedad jne. Olgu siis nii, siis ma sellega ei nõustunud ja siiani olen oma silmadega kenasti läbi saanud ja nad on mulle meeldinud, kuid nüüd paar päeva tagasi, vaatasin peeglisse ja vaatasin ka fotosid ja see pole mina! Fotodel on NÜÜD tõesti silmad kuidagi jubedad ka mulle, ja ometigi olen mina ju nendega harjunud... ehk siis justkui väike ehmatus et mis toimub?? Vaimsel tasandil ei ole erilisi muutusi olnud, töötan vaid palju ja olen suhteliselt väsinud ja rõõmutu, aga silmad on küll imelikud.. olen kasutanud ka seda väljendit et silmad on hinge peegel, aga praegu tundub et ma olen kõhedust tekitav koll, samas tahaks ju ikka nunnu edasi olla. (Nõiad ei peaks ju olema alati kõhedust tekitavad kongus ninadega ja kärnas küürakad)
Ehk siis ma ei teagi kas välimus paneb alati täppi või kui paneb, siis mu välimus ütleb et olen muutumas kurjaks baba-jaga-ks?
Vasta
#29
Minaelan, ma ei ütleks, et igal pool tuim ja kiretu ühiskond on .Vastupidi-kuidagi liigagi palju tundub neid emotsioone olevat . Muidu ei läheks ju teatavate isikute mahhinatsioonid läbi .

Teisest küljest, nina tatina peas oma igapäevaeluga tegelemine, ja mitte välja tegemine, mis toimub , pole ka lahendus .
Kuidagi tuleb neile seal üleval tunda ja teada anda, et me pole sugugi rahul sellega , mis nad teevad.
Aga kuidas seda teha, et uus vägivalla laine üle maa ei rulluks ? Lauluväljakul laulmist ma ei pea adekvaatseks lahenduseks. Uus balti kett? Vaevalt läheks läbi. Me oleme juba 20 pluss aastat seda iseseisvust näinud . Pronksiöö taoline kogemus on meil ka juba olemas. Me nägime, mis tulemus oli. Suur ja ümmargune null. Muide, selle pronksimäruli varjus võeti vastu minu teada elektripiitsa kasutamise seadus.

Ja ma ei kujuta ette, et kui eestlased näiteks tänavatele lõhkuma tuleks, et asi lõppeks meie jaoks ainult näpuviibutusega. Arvan miskipärast, et meile väänataks nö seaduse täie rangusega .

Vasta
#30
(22-07-2014, 09:48 )olematu Kirjutas: Minaelan, ma ei ütleks, et igal pool tuim ja kiretu ühiskond on .Vastupidi-kuidagi liigagi palju tundub neid emotsioone olevat . Muidu ei läheks ju teatavate isikute mahhinatsioonid läbi .

Teisest küljest, nina tatina peas oma igapäevaeluga tegelemine, ja mitte välja tegemine, mis toimub , pole ka lahendus .
Kuidagi tuleb neile seal üleval tunda ja teada anda, et me pole sugugi rahul sellega , mis nad teevad.
Aga kuidas seda teha, et uus vägivalla laine üle maa ei rulluks ? Lauluväljakul laulmist ma ei pea adekvaatseks lahenduseks. Uus balti kett? Vaevalt läheks läbi. Me oleme juba 20 pluss aastat seda iseseisvust näinud . Pronksiöö taoline kogemus on meil ka juba olemas. Me nägime, mis tulemus oli. Suur ja ümmargune null. Muide, selle pronksimäruli varjus võeti vastu minu teada elektripiitsa kasutamise seadus.

Ja ma ei kujuta ette, et kui eestlased näiteks tänavatele lõhkuma tuleks, et asi lõppeks meie jaoks ainult näpuviibutusega. Arvan miskipärast, et meile väänataks nö seaduse täie rangusega .

Smile Tegelikult ma just seda ütlesingi, et meil propageeritakse ehk siis suunatakse sellise tuima, ühiskonnast eemaloleva, mitte millestki OLULISEST huvituva inimrassi kujunemist.
Ususektidest on otse näha, kuidas seal rahvamassi kontrollitakse ja suunatakse.
Samas gurud, joogid ja paljud vaimsed õpetused püüavad samuti, kuigi varjatult, inimesi eemaldada aktiivsest ühiskondlikust tegevusest - ja seda justkui vaimsuse otsimise katte all. Sest sellega lähevad inimesed meelsasti kaasa...ja hiljem ei julge või ei suuda tunnistada, et neid on järjekordselt võrku püütud ja lolliks tehtud.

Olen mitmed need suunitlused isiklikult läbinud, seega oskan neid pisut analüüsida. Momendil arvan, et kui juba siia Maale kehastusime inimestena, siis me ei peaks mitte ELU eest ära põgenema kloostritesse, vaimsetesse vaikeludesse jm, vaid püüdma seda ühiskonda mingilgi moel paremaks ja elamisväärsemaks muuta.

Jah, küsimus on tõesti, milliste meetoditega. Need ketid ja lauluasjad ei aita tõesti eriti. Kui need möödas, siis minnakse koju oma vanasse lahtrisse tagasi ja jätkatakse samas vaimus elamist.
Samas juba see, et me siin foorumis neile küsimustele lahendusi otsime, on suur samm edasi. Vastused on olemas, need kõige õigemad tuleb leida...iseasi, kas ühiskond on valmis muutuma ja kas lastakse muutuda - ehk siis ei tea ju täpselt, kui tugevad need vastasjõud on ja kui tugevad me ise tegelikult oleme?
Vasta
#31
Eks ta ole, iga vaimne liikumine tänapäeval on tegelikult ümbersõnastatud kristlus . Ainult see sõnum on igasse järgnevasse järjest paremini ära peidetud .
Vägivald. On neid revolutsioonegi ju olnud. Ja kõik kordub taas . Ainult et kraani juures on siis teised näod, kes veel ei ole oma taskuid võõrast vara täis ajanud .

Meie ühiskonnas pole säärase tõu jaoks isegi seadust, millega neid ohjes hoida . Korra juba võimule saanud , võivad nad surmatunnini Künka otsas kükitada. Künkarahval küll mingeid süümekaid , ja vaimsuts ning moraali pole jne, see on meiesuguste jaoks mõeldud .
Laugh
Vasta
#32
"Keha" on oluline film, tema kaudu viib keegi vaatajaid unenäorännakutele, kas mitte teha eraldi teema ja seal siis oma unenäokogemusi peale selle filmi vaatamist jagada. Igatahes siin maailmas tegevus ei toimu, liiga ulmeline.
Vasta
#33
(22-07-2014, 16:57 )VironShaman Kirjutas: "Keha" on oluline film, tema kaudu viib keegi vaatajaid unenäorännakutele, kas mitte teha eraldi teema ja seal siis oma unenäokogemusi peale selle filmi vaatamist jagada. Igatahes siin maailmas tegevus ei toimu, liiga ulmeline.

Siis pole imestada, et see film mulle väga meeldib ja olen teda juba viis korda vaadanud https://www.youtube.com/watch?v=uNeCnKKHGE4

Sest mu lemmiktegevus on momendil unenägudenägemine. Aga et neid nähtud unenägusid seostada filmiga...siis selleks pean seda vist veelkord vaatama enne magamaminekut Smile.


Vasta
#34
(22-07-2014, 17:23 )Minaelan Kirjutas:
(22-07-2014, 16:57 )VironShaman Kirjutas: "Keha" on oluline film, tema kaudu viib keegi vaatajaid unenäorännakutele, kas mitte teha eraldi teema ja seal siis oma unenäokogemusi peale selle filmi vaatamist jagada. Igatahes siin maailmas tegevus ei toimu, liiga ulmeline.

Siis pole imestada, et see film mulle väga meeldib ja olen teda juba viis korda vaadanud https://www.youtube.com/watch?v=uNeCnKKHGE4

Sest mu lemmiktegevus on momendil unenägudenägemine. Aga et neid nähtud unenägusid seostada filmiga...siis selleks pean seda vist veelkord vaatama enne magamaminekut Smile.

VironShaman, hakkan pisut uskuma, et Sul on nägija võimeid ...või siis saad vastuseid oma kontakt-olemustelt, aga tänane uni pani mul paljud asjad paika, mida varem kahtlustasin.
Vasta
#35
Vaatasin ka filmi Keha (The Host).
Tavamaailmas on vist skisofreenikud sellised, kellel mitu häält (hinge) peas käsklusi jagab. Olen lugenud esoteerilisi teooriaid, et paljude vaimsete häirete põhjuseks on mõni vaimolend, kes on ennast inimese (peremehe - host) külge haakinud.
Ja vaimsete häiretega inimesi on järjest rohkem, depressioon, ärevushäire jt.
Mul tekkis kohe seos, et kas sellel filmil on mingi tõsieluline alus - et mingid võõrad vaimolendid rändavad ringi ja üritavad inimesi nende kehades üle võtta või vähemalt konrollida? Muidugi olukord ei ole veel nii äärmuslik nagu seal filmis, et viimased terved inimesed peavad kuskil maa all elama.

Vabandan, et see postitus ei ole eriti seotud antud teemaga, vaid kommentaar Minaelan-i filmisoovitusele.
Vasta
#36
Vaatasin kah eile selle filmi ära - ja nägin öösel und reisimisest ning millegi otsimisest. Väga huvitav.
Vasta
#37
Vaatasin kah filmi ära: see "helendav silm" on visualisatsioon täpselt samast asjast, mida Castaneda nimetab "lendajaks", mida Arengumaagid nimetavad "seeneks", mida VironShaman nimetab "juhtmed kuklas", ning mida tavakeeles kutsutakse "väärastunud ühisteadvuseks=massimeeleks".

Inimese keha on selleks, et meie igavikuline olemus saaks areneda, ning selleks on olemas meil igaühel kanal algallikaga (ürglättega) - kuid väärastunud ühisteadvus üritab oma vildaka maailmapildiga panna meid uskuma igasugust jura, et me annaks käest kontrolli algallikast lähtuva energiavoo üle: filmis oli selleks "igavikulise mina" sise-dialoog "lendaja meelega".

Filmis realiseeriti taoline kontroll nö "tehislikult", pihustades mingit aerosooli hingamisteedesse ja juhtides mingid helendavad niidikesed kukla taga olevasse käbinäärmesse.

Päriselus käib taoline kontroll läbi elulille mustri 5-nd süsteemi (1=energiavoolude mõistmine, 2=ühendus teiste ilmadega, 3=oskus midagi teha, 4=oskus näha seoseid, 5=olemus), kus on 2 tahku nö "üle võetud" (tüüpiliselt kõige madalamad: energiavoolude mõistmine + ühendus teiste ilmadega) - ehk meie mõistus pole meie igavikulise olemuse kontrolli all (sellest kirjutas ka Castaneda), ning meie ühendused teiste ilmadega pole meie igavikulise olemuse kontrolli all (selleni võisid indiaani targad jõuda, kuid sellest pole CC teostes sõnagi).

-----
Aga eks igaüks näe filme läbi oma rikutuse taseme: mõned võisid seda filmi tajuda ka kui armastusest läbipõiminud põnevik-löömafilmi.

-----
Kuna minu jaoks polnud seal filmis nö "midagi uut", siis vaevalt ma mingeid eriskummalisi unenägusid nägema hakkan: ma olen sellest "seene võrgust" küllaltki teadlik, ehk minu jaoks polnud seal filmis midagi uut.

Seene võrgust on täielikult välja saanud budist Budha ja juut Abraham - ning osaliselt kõik need Zeusid, Thorid, võlur Merlynid, Isised, jne - aga 99,99999% inimestest istuvad seene võrgus ja ei saa sellest arugi (et neil on "helendavad silmad" nagu filmis paljudel zombistunutel oli).
Vasta
#38
(24-07-2014, 21:51 )lahendused Kirjutas: Vaatasin kah filmi ära: see "helendav silm" on visualisatsioon täpselt samast asjast, mida Castaneda nimetab "lendajaks", mida Arengumaagid nimetavad "seeneks", mida VironShaman nimetab "juhtmed kuklas", ning mida tavakeeles kutsutakse "väärastunud ühisteadvuseks=massimeeleks".
Kas see väärastunud ühisteadvus/massimeel oli enne inimesi olemas ja millal ning miks ta väärastunuks muutus ja vildaka maailmapildi omandas?
Vasta
#39
(25-07-2014, 09:20 )kage Kirjutas: Kas see väärastunud ühisteadvus/massimeel oli enne inimesi olemas ja millal ning miks ta väärastunuks muutus ja vildaka maailmapildi omandas?

On teooriaid, et see juhtus Kuldajaks nimetatud ajajärgul. Kõik need katastoofid ja muu.
Ja ilmselt sellest ajast peale läkski asi meie planeedil käest ära.

Icke on öelnud, et inimesed võivad elada kogu oma elu ilma, et neil oleks ühtegi originaalselt mõtet või emotsiooni, mis poleks neile sisse programmeeritud. Loomulikult on ka erandeid, aga kui paned inimesed teatud situatsiooni, siis enamus neist käitub ikkagi ühtemoodi, see on reflektoorne reageerimine. Iidseid tekste lugedes jääb mulje, et toimus üldine inimgeneetika manipulatsioon, mida on võimalik ringi programmeerida nagu arvutit.

Teatud osa informatsiooniväljast on blokeeritud, sellepärast näeme ainult väga kitsast valgusriba.


Vasta
#40
Enne olid inimesed, ning siis tuli see "väärastunud ühisteadvus", ehk "lendaja", ehk "seen" - näiteks "kuldvasika lugu", ehk see kuidas muistses Egiptuses-Juudamaal mono-atomaarse kulla (mis on radioaktiivne) abil muudeti inimeste geneetikat on üks näide sellest, kuidas algset inimesti muudeti "näiliste hüvede" abil selliselt et ta jääks juba geneetika poolest seene=lendaja võrku.

Seene=lendaja algne mõte oli selles, et arenematud inimesed, kes ei oma veel piisavat personaalset arengutaset (edutu üksik-eluline loom) saaks massimeele abil nö "järje peale" (eduka karjana elavad kariloomad): a'la piiratud materialist kes suudab mõista vaid füüsilist kihti saaks religioonide abil teadlikuks loojalike peenemate kihtitde olemusest.

Kuid seen=lendaja hakkas nö "oma elu elama", ega tahtnudki arenenumaisd inimesi enda võrgu küljest lahti lasta: nii lisati religioonidesse "väärastunud ideid", mis raskendavad tegeliku maailmapildi mõistmist - mõelge näiteks kui kaua ja kui edukalt suutis ristiusu kiriku eksitav nägemus "kõik tähed ja kõik planeedid tiirlevad ümber Maa" hoida kinni maise teaduse arengut.

Tüüpiline näide seene=lendaja sekkumisest on nö "Arlich'u ärakeeramine" (2012 lõpus), kui ta üritas koostada vaimsete õpetuste ühisosa: seen=lendaja mõjutas Arlichu olemusse suunduvat elulille mustri 10-nd süsteemi (arusaamad, mõõdupuud), mille järel "säilisid" küll kõik tema eelnevad teadmised-mälestused, kuid muutunud arusaamade valguses hakkas ta kõike eelnevat nägema nö "satanast olevana" - kui Arlich tõmmata nö "seene=lendaja" võrgust jõuga välja, siis oleks ta oma "algses headuses" tagasi.

Seenest=lendajast saate lahti nii, et heidate enda küljest ära mistahes massimeele ilmingud: ehk suva sellest, mida "teised" (6 miljonit) arvavad, igaüks ajagu nö "enda asja" oma väärtushinnangutest lähtuvalt (kuid seejuures olge paganama kindlad, et need teie väärtushinnangud on ikka teie enda omad, mitte aga pole tegu omaks võetud poolvaledega stiilis "nii lihtsalt on").

Seene= lendaja võrku jääte aga siis, kui teile on oluline "teiste=ühiskonna arvamus", ning kui te kummardate autoriteete ja religioone.

Vasta
#41
Niipalju kui meeles on, oli Arlich tuttav näiteks ka gnostikute maailmapildiga.
Nimelt juba gnostikud kirjutasid, et illusoorsest reaalsusest pääseb oma võimete väljaarendamisega, mida võimaldab gnoosis ehk varjatud spirituaalne teadmine.
Sageli maksid gnostikud oma uskumuste eest muidugi karmi hinda, neid tapeti.
Aga põhimõtteliselt võib õelda küll, et süsteem, kuhu kuuluvad ka religioonid, ei soovi, et levitatakse niisugust reaalsuseversiooni, mis lähtub kõige iidsematest müstikakoolkondadest, kus teadmisi edastati pühendatutele.

Icke on ka kirjutanud näiteks ka, et arhondid ei taha, et inimesed elaksid ääretult kaua, nagu see oli enne “Häkkimist” (iidsetes tekstides mainitud inimeste uskumatult pikk eluiga tunnistabki seda).






Vasta
#42
(25-07-2014, 12:08 )lahendused Kirjutas: Enne olid inimesed, ning siis tuli see "väärastunud ühisteadvus", ehk "lendaja", ehk "seen"
Seega tuleb siit välja, et inimesed lõid ühisteadvuse, inimesed tegid ta väärakaks ja inimesed näitavad talle näpuga, et tema on kõiges süüdi. Seega kui enda tegude/mõtete eest vastutust ei võeta, siis tekitatakse koll keda saab süüdistada ja kes on paljudest tugevam kuna ei saada tema olemusest aru. Personifitseerimine on üks lahe asi.
Vasta
#43
Jälle kisub sinna "maailma loomise" teema kanti, kui üritada Kagele vastata.

Seen= lendaja pole inimeste loodud, vaid on kuldvereliste olemusrassi kuuluvate olendite looming (näiteks Mikael on kuldvereline).

Aga maailma loomine oli sinnakanti: Esmalt oli algallikas ja kujutluspilt lahtirullumata maailmakõiksuse kihtidest (nö "algne looja") - seejärel loodi elulille muster 248 kiirega (nö "süsteemi-meistrite" looming), mille jagunemisel moodustuvad energiakimbud olid aluseks 12 olemusrassile ja neist tulenevale 12-le elulille mustri baas-süsteemile (96, 48, 20, 18, 16, 12, 10, 8, 7, 6, 5, 2 süsteemid) - inimese keha on bioskafander, kuhu saavad kehastuda 12 olemusrassi tervik-minad et viia enda olemuses läbi muutusi (ehk areneda) - näiteks kuldverelised on "modifitseerinud" osasid rahvaid (eestlastele lisasid mõistust, ning eemaldasid juutidelt ühe kolli 6-nd süsteemis) - seene=lendja taga on üks "veidi ülekäte läinud" kuldvereline nais-energia, kelle reaalne tase on midagi "jõu" kanti, kuid virtuaalne tase midagi "mänguri" kanti (kõik need "ülestõusmist" ootavad ristiusklikd ja muud ullikesed toidavad teda).

Ühesõnaga inimene pole seda seent=lendajat loonud, pigem on ta kuldvereliste looming - seene=lendaja loomise põhjus sai eelmises kirjas lahti seletatud: tõsta arenematute ullikeste taset massimeele ja karja ühisvälja abil - seda seent=lendajat ei tule mitte "maha lüüa", vaid teda tuleks oluliselt "lühema keti" otsa panna (tegelegu vaid arenemisvõimetute ullikestega, kuid arenemisvõimelised isendid jätku rahule).

-----

Seriaalis "Tähevärav = Stargate" on samuti üritatud seent=lendajat kujutada "goau-ussikese" näol, kuid see on puhtalt füüsiline lähenemine (inimese kõhus elav uss, kes annab inimesele mitmekordse eluea ja palju võimeid, kuid vastutasuks paneb inimese tegelema ussikesele vajalike probleemidega) - filmis "The Host" on sama asi (lendaja=seene kujutamine) viidud keemilis-valguslikule tasemele (sisse hingatav aerosool ja kuklasse sisenevad valguskiud) - kuid sisu poolest ronib seen=lendaja meile sisse läbi massimeele (kõik need õpetused stiilis "nii on ja kõik, ära rohkem päri") abil jagatavate õpetuste, kommete ja moraalinormide.
Vasta
#44
(25-07-2014, 16:29 )lahendused Kirjutas: seene=lendja taga on üks "veidi ülekäte läinud" kuldvereline nais-energia, kelle reaalne tase on midagi "jõu" kanti, kuid virtuaalne tase midagi "mänguri" kanti (kõik need "ülestõusmist" ootavad ristiusklikd ja muud ullikesed toidavad teda).

Smile1 Nii, nii, jälle on süüdi need naised. Ka selle va Aadama viisid pahale teele. Ja nüüd need mehed muud ei oska kui vaid kakelda ja sõdida.


(25-07-2014, 16:29 )lahendused Kirjutas: Seriaalis "Tähevärav = Stargate" on samuti üritatud seent=lendajat kujutada "goau-ussikese" näol, kuid see on puhtalt füüsiline lähenemine (inimese kõhus elav uss, kes annab inimesele mitmekordse eluea ja palju võimeid, kuid vastutasuks paneb inimese tegelema ussikesele vajalike probleemidega) - filmis "The Host" on sama asi (lendaja=seene kujutamine) viidud keemilis-valguslikule tasemele (sisse hingatav aerosool ja kuklasse sisenevad valguskiud) - kuid sisu poolest ronib seen=lendaja meile sisse läbi massimeele (kõik need õpetused stiilis "nii on ja kõik, ära rohkem päri") abil jagatavate õpetuste, kommete ja moraalinormide.

Tõmbasin ka kohe paralleele goauldidega, ainult et nüüd on need olemused palju meeldivamateks tehtud.
Aga seda, et meid meedia, propaganda ja mis- või kesiganes mõjutab igal sammul nii emotsionaalselt kui ka käitumuslikult...teatud kindlates suundades, mis pole sugugi meie rahumeelse ja mõtestatud elu huvides....seda on raske mitte märgata.
Vasta
#45
(25-07-2014, 16:29 )lahendused Kirjutas: Seen= lendaja pole inimeste loodud, vaid on kuldvereliste olemusrassi kuuluvate olendite looming (näiteks Mikael on kuldvereline).
Hea teada, aga lähtudes seene mõistest mis kujunes su teksti lugedes (vaata altpoolt), siis eeldasin ennatlikult (ja jätsin küsimata), et "tuli" tähendab "inimesed lõid" kuna enne inimesi teda ei olnud ja ma ei mõelnud tulnukate peale.
(24-07-2014, 21:51 )lahendused Kirjutas: Vaatasin kah filmi ära: see "helendav silm" on visualisatsioon täpselt samast asjast, mida Castaneda nimetab "lendajaks", mida Arengumaagid nimetavad "seeneks", mida VironShaman nimetab "juhtmed kuklas", ning mida tavakeeles kutsutakse "väärastunud ühisteadvuseks=massimeeleks".
1. helendava silma visualisatsioon=lendaja=seen=juhtmed kuklas=väärastunud ühisteadvus=massimeel
(25-07-2014, 12:08 )lahendused Kirjutas: Enne olid inimesed, ning siis tuli see "väärastunud ühisteadvus", ehk "lendaja", ehk "seen" ... seen=lendaja ...
Vaata punkt 1 ja lisaks: kui igalpool on ehk vahel, siis väärastunud ühisteadvus=lendaja=seen.

Seega kas punkt 1 kehtib või ei kehti?
Vasta
#46
Kardan, et olen juba sildikandja. Siiski näen selget loogikat Kage küimustes. Palun samuti selgust ses keerulises asjas.
Vasta
#47
1) Kagele: Jah, kehtib punktis 1 esile toodud võrduste jada: helendava silma visualisatsioon=lendaja=seen=juhtmed kuklas=väärastunud ühisteadvus=massimeel.

Mõte on selles, et inimene peaks elama enda personaalse teadvuse peal (mis oli algsel inimesel), mitte aga ühisteadvuse peal (nagu praegu valdavalt on) - läbi ühisteadvuse tulebki seen=lendaja kukile.


2) Minaelanile: Need kes tahaks seent=lendajat nö "maha lüüa", neil oleks kasulik teada, et seen=lendaja on naise-energia olemusega: ehk seent=lendajat saab maha lüüa vaid naine, kuid üksgi mees ei saa seent=lendajat maha lüüa.

Veel üks seene=lendaja visualisatsioon filmi "Sõrmuste isand" ainetel, kus suure lohe otsas "lendas" pool-läbipaistev olend, keda ei saanud "üksgi mees tappa", kuid väekas kuningatütar sai naisena selle olendi maha lüüa - ehk siin üritati seent=lendajat kujutada otseselt "lendajana", ning seene naisolemust oli kah üritatud välja tuua (üksgi mees ei saa teda tappa).

Kuna seent=lendajat saaks maha lüüa vaid "väekas kõrge tasemega naine", siis seetõttu üritataksegi naisi nö "maha suruda" - siit ka Minaelani keskmisest suurem ärrituvus teemadel "naised on kõigis maailma hädades süüdi".

3) Seene=lendaja suurim nõrkus on selles, et ta ei saa inimeseks kehastuda, kuna siis muutuks ta samasuguseks surelikuks, nagu me kõik oleme - kuid ilma kehastumata ei saa enda olemuses muutusi läbi viia, ehk areneda: seega saab "seene võrgust välja" ka enda taseme tõstmisega (arened seenest mööda).

Seene virtuaalse tasemega (mängur) on võrdsed paljud kehastunud suurkujudest "mängurid" (a'la Thor Põhjalas, Mikael oma paljude maiste kehastustega, Isis oma paljude maiste kehastustega, jne) - seene tasemest kõrgemad on "suured mustad" (a'la praeguse juur-rassi juht = taevase keisrikoja ülem Manu Vaivasvata), ning "värvilised" (a'la maailma isand = taevase keisrikoja keiser Sanat Kumara).


Vasta
#48
(26-07-2014, 08:07 )lahendused Kirjutas: Mõte on selles, et inimene peaks elama enda personaalse teadvuse peal (mis oli algsel inimesel), mitte aga ühisteadvuse peal (nagu praegu valdavalt on) - läbi ühisteadvuse tulebki seen=lendaja kukile.
Läbi ühisteadvuse on loodud ju ka kõik need ulmefilmid, mida eespool kirjeldatud.
Seega tekib küsimus: kas just läbi nende filmide ei tulegi see nn "seen" kukile?
Filmid on ju samuti inimeste meeltega manipuleerimiseks loodud.

Üks kunagne Arlichi postitus:
(25-02-2013, 05:17 )Arlich Kirjutas: ...sest kõik kunstid, filmid jne mis nad teevad sisaldavad kas tahtlikku või siis vaimu mõjutusel edasiantud varjatud informatsiooni (see võib olla isegi mitte tahtlik). Ehk siis iga film või pilt, mida sa vaatad võib anda endast mõistusekontrolli raames edastatavat informatsiooni. Kui õpid seda aga nägema, siis suudad ehk ka seda kõike oma elus blokeerida...Vaadake ja õppige nägema!

Vasta
#49

Igas õpetuses ja filmis peab sees olema ka mingi nö "tõetera" - kui tegu oleks vaid lausvaledest kubiseva teosega, siis inimesed keelduks taolisi soperdisi omaks võtmast - kuid läbi üksikute "tõeterade" üritatakse ka muud soppa meile sisse kallata.

Seega tuleks iga teose juures aru saada, milline osa neist sisaldab "tõeterasid" ja milline osa sisaldab eksitavat desinformatsiooni.

Mina olen oma teadmiste-rikutuste tasemel üritand välja tuua seene=lendaja analoogid mõnedest filmidest, ning üritanud selgelt esile tuua ka taoliste visualisatsioonide puudused (seen=lendaja tegutseb peenemas maailmas, kuid kõik need nähtavad lohed-valgusniidid-ussikesed asuvad füüsilises maailmas).

Vasta
#50
Castaneda lendaja on siiski tiba lihtsam tegelane kui lahendused siin mingite printsiipidega üritab puterdada. Nagu lehm karjamaal, kes sööb tema jaoks söödavat. Castaneda raamatud räägivad sellest, kuidas on võimalik muutuda sellele lehmale söödamatuks. See on lihtne aga raske teostada, sest me nii armastame emotsioone ja meelelahutust.

"Naisprintsiipi" ja "meesprintsiipi" sisaldavad mõlemad kehad, nii meeskeha kui ka naiskeha. Kui räägitakse naisprintsiibist, siis see ei tähenda, et räägitakse naisest.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis teeb inimesest inimese? z3r0 c001 107 25,892 29-02-2020, 17:35
Viimane postitus: Minaelan
  Inimese maailmatunnetus Vogon 23 7,270 28-01-2020, 19:45
Viimane postitus: sissy_
  Inimese teine aju VironShaman 7 2,929 07-06-2018, 19:04
Viimane postitus: Müstik
  Inimese nime mõju kati013 72 37,448 02-03-2018, 22:32
Viimane postitus: Mannu
  Inimese nimi ja pühitsused hulkuv hing 3 3,076 07-12-2014, 11:53
Viimane postitus: Müstik
  Inimese lõhn - elukeskkonna indikaator? Jõhvikas 3 4,018 07-08-2014, 21:15
Viimane postitus: olematu
  Inimese minestamapanek? Jason 14 7,931 16-12-2013, 17:29
Viimane postitus: Nielander
  Sügav side kahe inimese vahel põlduba 29 16,769 22-12-2012, 14:17
Viimane postitus: zen faran
  Inimese valutaluvuse piirid VLAD 24 12,246 28-04-2011, 16:12
Viimane postitus: lahendused
  Inimese moraalseid hinnanguid saab magnetiga muuta Pohlatohlakas 0 2,121 01-04-2010, 20:09
Viimane postitus: Pohlatohlakas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat