Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimese välimus.
#51
(26-07-2014, 08:07 )lahendused Kirjutas: 1) Kagele: Jah, kehtib punktis 1 esile toodud võrduste jada: helendava silma visualisatsioon=lendaja=seen=juhtmed kuklas=väärastunud ühisteadvus=massimeel.
Arusaadav. Seega massimeel on kuldvereliste olemusrassi kuuluvate olendite poolt loodud olevus kes mingil hetkel jagunes (seen=lendaja ja massimeel), et inimestessse pugeda (ronib seen=lendaja meile sisse läbi massimeele) ja neid oma tahtmise järgi käituma panna.

Vasta
#52
"The Host" peaks tõesti eraldi teemana olema.

(26-07-2014, 08:07 )lahendused Kirjutas: Mõte on selles, et inimene peaks elama enda personaalse teadvuse peal (mis oli algsel inimesel), mitte aga ühisteadvuse peal (nagu praegu valdavalt on) - läbi ühisteadvuse tulebki seen=lendaja kukile.
Aga siin on see konks, et seda inimese personaalset teadvust ei tohiks võtta mitte ainult sureliku kehateadvusena, vaid see peaks sisaldama ka seda iidvana kosmoserändurit. Kas meie tervikolemus ei sisalda siis midagi sellist? Filmis aga lasti paista just nii, et õige inimene ongi surelik kehateadvus ja ainult see.

(26-07-2014, 09:10 )Müstik Kirjutas: Läbi ühisteadvuse on loodud ju ka kõik need ulmefilmid, mida eespool kirjeldatud.
Seega tekib küsimus: kas just läbi nende filmide ei tulegi see nn "seen" kukile?
Filmid on ju samuti inimeste meeltega manipuleerimiseks loodud.
Sellisena ma seda filmi nägingi (kuni lõpp väheke teise meeleolu ette keeras). Iidvana kosmilist teadvust näidatakse vaenlasena, kellest on vaja lahti saada, et inimene ikka püsiks ainult oma sureliku kehateadvuse juures. No filmi lõpus tehti mööndus, et meie hulgas võivad elada ka "teistsugused". Hea seegi.

Hirmutati emotsioonitu ja ülikontrollitud ühiskonnaga. Kas see on massimeele ideaalühiskond? Minu meelest mitte. Kui massimeelt samastada Lendajaga, siis toitub see ju just emotsioonidest, konfliktidest, dramaatikast. Kuid kas see on meie tervikolemuse (või vähemalt mingi kosmoserändurist osa sellest) ideaalmaailm? No seda kohe kindlasti mitte. Kas see võiks olla mingi kehatu kosmoseolendi ideaalmaailm? Seda jah. Sel puhul (filmi põhjal) on see olend arenemisvõimeline ja muutub täiesti nagu inimeseks. See on kõige huvitavam tõlgendus ja kõditab inimlikku eneseuhkust.

Aga kui ikkagi lähtuda sellest, et emotsioonitu kontrollitud ühiskond on massimeele ideaal ja see helendav kombitsatega silm on Lendaja juhe, siis sellest vaatekohast lähtudes tundus mulle filmi lõpp arusaamatu. Oleme Lendajaga (või teiste anorgaanilistest ratsanikega) koos kaua-kaua elanud, milleks selline ilutsev "avastus" filmi lõpus?

Olen seda meelt, et Lendaja on meile peale pandud selleks, et me saaksime sellest pingutusi tehes "üle-mööda kasvada". Väärastunuks on selle muutnud meie endi laiskus ja mugavus, kalduvus toetuda autoriteetidele (religioonile), hirm üksi jääda ja üksi olla, hirm erineda. Lihtsalt mugav on toe najal kõndida.

Lõppkokkuvõttes oma rikutuse tasemelt tunnistan, et film mõjub ikkagi märuli ja armastusloona, mis algul toidab kirgi - tapa võõras, tapa tulnukas; hiljem aga nendib - erinevus rikastab. Ega seegi vale ole. Rikastab ja ilma irooniata. Ja annab teada, et meie hulgas on kosmosekülalised inimkehas. Ainult selle klausliga, et nad on täpselt samasugused nagu puhtatõulised inimesed, ainult teistsuguste silmadega. Tõelist erinevust ju ei näidatud, see oleks liiga võõrastav vaatajatele ja ilmselt ei müüks.

Oh jah, ma olen ilmselt "üle võetud".
Või olen millestki teistmoodi aru saanud.
Vasta
#53
Täna just mõtlesin oma pisukese aruga, et tegelikult selle ego läbi, mida lõplikult maha lüüa soovitakse, saab osa elanikkonnast teisi mõista. Just see osa, kellel emotsionaalset intelligentsust napib, ja kes end teise olukorda asetada ei oska.
Aga kui ikka läbi enda emotsioonide ja hingevalu endale laks näppude pihta ära käib, siis peaks selleks korraks vähemalt selge olema .

Nii et jah, kättemaksuhimu , mis tuleneb sellest egost polegi alati nii paha -paha, ta teenib mõnikord ka üllamaid eesmärke.
Vasta
#54
Hingede mõistmiseks pakutud filmi (The Host) vaatasin minagi ära ja pean häbiga tunnistama, et ei saanud ma sellest kogemusest mingeid unenägusid ega erilisi elamusi, küll aga veidi muserdatud meeleolu „raisatud“ ande-lennust ja ikka selles suunas, et üks võitlus-madin peab inimest igal pool saatma. Ja kahju on, et isegi kujutlustes peab inimene lootma nende „teiste“ armulikkusele ja mõistvusele. Ehk oleks aeg olla ise „teistele“ toeks?

Veel tundsin ära vana hää hulluvuudu mudeli, milles publiku püüdmiseks peab tingimata esinema värske ja kasvav armusuhe, mille kinnitamiseks ja tõendamiseks pakutakse kaunite kehade paljastamist vähemalt sinnamaani, kust mõte saab iseseisvalt kehad edasi sängi toimetada. Veel peab seal esinema võitlus hää ja kurja vahel. Tore, et seekord niigi läks: võitlus osutus asjatuks - kuigi nõudis omajagu ohvreid -, kuna hääd ja kurja polnudki.

Mul on kahju, et ma Minaelani moel filmist mõtlemapanevaid või uudseid alltekste üles ei leidnud, kuigi oleksin seda väga tahtnud. Eks ma pea järjekordselt ses süüdistama oma rikutud hinge või vaimu vaegust ja jääma lootma, veidi küll kadedalt piineldes, et saan edaspidigi lugeda teiste mõtteid, sest need on nii kuradima hääd wink

Teemasse. Näoilme ja kehakeel - vähemalt minu jaoks töötasid nad kunagi koos ja sedaviisi, et teadsin koheselt,kui kellegi kõne, jutt pidi pakkuma aseainet päris-mõtte peitmiseks ehk siis inimene ei rääkinud seda, mida ta tegelikult mõtles. See häiris, sest alati võib ju jätta ütlemata. Nimetasin selle nähtuse ise inimese olemuse disharmooniaks. Väljendus see pea ja keha erinevates (liigutamis)rütmides, tunnetus seda jälgides oli selline, nagu oleks kael nende kahe vahel võõrkeha. Enam ma ei tunneta inimesi sedapidi.

Nõus, et silmad on inimese hinge peegel, ja et ilma loata neisse ei peaks vaatama, kuigi ma ei kujuta hästi ette, mil moel see luba kätte saada. Kunagi oli mul komme unustada end üksisilmi vaatama kellegi silmadesse ja otsida sealt eiteamida. Huvitav oli, vähemalt seni, kuni üks võõras näitsik bussis hirmsal kombel vihastas ja tigedalt karjudes küsis, et mida ma tast jõllitan.

Enese jaoks on esmamulje inimesest olnud kõige kandvam, isegi siis, kui on tulnud oma muljes mingi aeg tõsiselt kahelda, on see jõudnud otsapidi ikka tagasi esmamulje kui kõige paikapidavama juurde.

Ja nõus, et näo struktuur ei näita midagi peale selle, mida selles näha tahetakse.
Vasta
#55
(19-07-2014, 14:34 )Veli Joonatan Kirjutas: Silma vaatamine on intiimne. Me teeme seda siis kui vajalikuks peame.
...
Kellelgi ei ole olemas seda luba teise hinge tungimiseks.
Selle loa saad teiselt inimeselt.
...
On kirjutamata reeglid mida me järgime.
(30-07-2014, 18:00 )Sinis Kirjutas: Nõus, et silmad on inimese hinge peegel, ja et ilma loata neisse ei peaks vaatama, kuigi ma ei kujuta hästi ette, mil moel see luba kätte saada.
Luba on teiselt saadud kirjutamata reegliga, et rääkimise ajal vaadatakse teisele inimesele silma.
Vasta
#56
(30-07-2014, 19:42 )kage Kirjutas: Luba on teiselt saadud kirjutamata reegliga, et rääkimise ajal vaadatakse teisele inimesele silma.

Nii ja naa, see kirjutamata reegel ei toimi alati ja kas peabki. Kuigi minu mureks olid, on rohkem need inimesed, kellele ma küll silma vaatan, aga ei suhtle rääkimise teel.
Vasta
#57
(30-07-2014, 20:24 )Sinis Kirjutas:
(30-07-2014, 19:42 )kage Kirjutas: Luba on teiselt saadud kirjutamata reegliga, et rääkimise ajal vaadatakse teisele inimesele silma.

Nii ja naa, see kirjutamata reegel ei toimi alati ja kas peabki. Kuigi minu mureks olid, on rohkem need inimesed, kellele ma küll silma vaatan, aga ei suhtle rääkimise teel.

Smile1 Ega minagi võõrastele lihtsalt niisama otsa ei jõllita, pigem vastupidi - väljas kusagil käies lülitan ennast tihti kogu ümbritsevast välja, seda just linnas olles...maal on vastupidi...

Silma vaatan aga alati inimestele, kellega juttu ajan ja eriti sügavalt neile, kellest hoolin wink. Silmadest loeb inimese kohta väga, väga palju välja.
Vasta
#58
(30-07-2014, 18:00 )Sinis Kirjutas: Mul on kahju, et ma Minaelani moel filmist mõtlemapanevaid või uudseid alltekste üles ei leidnud, kuigi oleksin seda väga tahtnud. Eks ma pea järjekordselt ses süüdistama oma rikutud hinge või vaimu vaegust ja jääma lootma, veidi küll kadedalt piineldes, et saan edaspidigi lugeda teiste mõtteid, sest need on nii kuradima hääd wink

Sa võid asjale ka nii vaadata, et ju Sul on kõik selge ja teada wink.
Ise võin välja tuua mõned neist paljudest mõtetest/küsimustest, mida see film tekitas:

1)Tuleb nautida elu ja armastust just praegu, kui see on olemas, sest see kõik võib kaduda ootamatult juba homme.... sõja, katastroofi, õnnetuse vmi juhul.

2)Kellel on õigus elada neis kehades, mis Maal eksisteerivad, kas selleks on õigused nö „patenteeritud“ ja mitu hinge/olemust saab asustada keha…ilma et see hulluks läheks? Samas - kuidas ja kas on üldse võimalik mõõta normaalsust?

3)Kas pannakse valiku ette, et vali sõjad ja vägivald või siis selline monotoonne ühiskond…et justkui selline vahepealne – rahumeelne, vaimne, terve, humoorikas/lõbus, edasiliikuv, arenev jne…oleks välistatud?

4)Leivavilja ehk söödavat on võimalik kasvatada isegi vägagi ekstreemsetes tingimustes…pane vaid aju tööle…

5)Tuginedes energia jäävuse seadusele ja laiendades seda väljapoole meile tuntud aega ja ruumi....siis kas meie hingede kogum ehk siis Maa praegune enamus/olemusvaim pole ka ise varem asustanud teisi planeete, universumeid, kõiksusi…et seal kogemusi saada…ja jõudnud momendil siia Maale.

6)Meie tunded, emotsioonid - võime armastada, vihata, pettuda, vaimustuda…on tegelikult ihatud tunded ehk pärlid….mida enamus vaimolemusi pole võimelised kogema…

7)Usaldus on üks tugevamaid edasiviivaid jõude…aga oskus ja julgus usaldada on suur defitsiit…

8)Kas paljud meist-hingedest- just ei otsigi selliseid raskeid elamisvorme, kus on vägivald ülekaalus ja proovivad seda kuidagi muuta ja suunata teisele poole.



(29-07-2014, 19:11 )Marina Kirjutas: Oh jah, ma olen ilmselt "üle võetud".
Või olen millestki teistmoodi aru saanud.

Ehk oleme me kõik "üle võetud" ja võitleme omal moel "nende" vastu...
Vahel vaadates maailmas toimuvat - inimeste vägivalda, agressiivsust, julmust ...lugedes isegi delfi kommentaare...jääb küll mulje, et meie kehades olevad hinged on mingid tundetud monstrumid.

Vasta
#59
Lugesin hiljuti "Matrixi lapsed" läbi ning seda lugedes tuletas The Host film end pidevalt meelde. Ehk siis see, kus oli juttu, kuidas teisest sagedusest reptiilid võtavad vajalikke kehi üle. Ja sealgi oli juttu, kuidas nendel "ülevõetutel" on külm pilk.

Üks mõtteke veel: kas see hääl, mis mõtlemisel meil peas räägib, on see rääkija hääl päris või hoopis selle teise, reaalsema "mina" tõlgendus? Näiteks võrdlusena võtta inimene ja arvuti. Inimene kirjutab teksti ja tekst ilmub arvuti ekraanile. Kas samamoodi pole mitte meil peas, et see hääl, mida me ei kuule häälena, teeb läbi aju oma mõtted kuuldavaks? Tihtipeale on nii, et me juba teame, mida me mõtleme, samal ajal kui hääl peas alles proovib seda sobilikult sõnastada. Kirjutamisega on samamoodi. Teame juba, mida tahame kirjutada, kuid hääl peas peab aitama meid, et kõike seda sõnastada, et ka teised sellest aru saaksid.
Vasta
#60
(29-07-2014, 19:11 )Marina Kirjutas: "The Host" peaks tõesti eraldi teemana olema.

Aga siin on see konks, et seda inimese personaalset teadvust ei tohiks võtta mitte ainult sureliku kehateadvusena, vaid see peaks sisaldama ka seda iidvana kosmoserändurit. Kas meie tervikolemus ei sisalda siis midagi sellist? Filmis aga lasti paista just nii, et õige inimene ongi surelik kehateadvus ja ainult see.

Filmidega juba on kord nii, et kui nad põhinevad raamatul, siis on sealt väga palju välja jäetud. Raamatu järgi oli nii, et kui 'hing' asub mingisse kehasse ('host'), siis saab ta palju kaasa selle keha kogetust. Seda võiks siis nimetada kehateadvuseks tinglikult. Kui need tulnukad inimesi üle võtsid, siis elasid nad edasi igati inimeste moodi. Seda siis suuresti selle pärast, et see nö kehatesdvus jäi neile kättesaadavaks ja sai osaks neist endist.
Loo moraal on minu meelest see, et inimesi "üle võttes", ja ühiskonda paremaks tehes, hävitasid nad aga just selle millegi enama inimestes. Selle, mis on kehateadvusest kõrgem teadvus. Neil oli selleks hea vabandus välja tuua - see kõrgem teadvus toob kaasa hävingut ja kannatusi. Võiks vist nii tõlgendada seda lugu, et meie kõrgem teadvus on vildakas vähe. Nad siis kõrvaldasid selle ja asendasid millegi paremaga - endaga.
Raamat keerlebki selle ümber, et see kõrgem inimteadvus ei hävinud mõnel juhul ja eksisteeris paralleelselt edasi 'hinge' kõrval samas kehas. Võiks siis öelda, et kehal oli hing ja 'hing', millest viimane oli tulnukas. Raamatu lõpus siirdusid mõned 'hinged' ümber teistesse inimkehadesse, millel hinge enam ei olnud. Need hinged olid siis eelnevalt tulnukate poolt edukalt kõrvaldatud. Neil kehadel oli sel juhul tõesti vaid kehateadvus ning inimeste hingede suhtes sümpaatiat tundvad tulnukad said neid asustada olemata seejuures parasiit. Üks tulnukas veel mainis, et ta ei tunneta oma uues kehas eelnevat asukat (midagi peale kehateadvuse siis), kuid ta ei lõpeta otsimist. Mõeldes siis selle all ilmselt seda, et ta lahkuks ka sellest kehast, kui eelnev asukas peaks ärkama.
Vasta
#61
Eelistan ise ka tavaliselt raamatuid filmidele. Ehk loen selle siiski veel läbi https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?175177

Isaac Asimovi rohkem kui 50 aasta tagused raamatud kajastasid palju selliseid tollal väga ulmelisi asju, mis on nüüd juba täitunud või hakkavad täituma:

http://elu24.postimees.ee/print/2648070/...ntes-paika

Sestap arvan endiselt, et paljud kirjanikud, muusikud, teadlased jne saavad äkilise inspiratsiooni ajel või unenägude kaudu "vajalikku" infot kusagilt "kõrgemalt".
Mis aga puutub seda The Host (Keha) filmi, siis tekkis Marinat ja Lorenzit lugedes veel üks mõte (lisaks M.Newtoni hingerännakutele jne).
Ehk me siiski osaleme mingis "kõiksuse mängus" ja peamegi oma kehas üles leidma selle õige ehk algupärase "mina/hinge", suutma ületada kõiksugu ahvatlused, sõltuvused, hirmud ja kiusatused (mis kahjustavad meie keha ja mõistust), mida meile pakub nii kehateadvus kui ka see anastajast "hing" ehk Lendaja....ja siis "üle-mööda kasvama" ehk edasi liikuma...ei tea...
Arvan, et kõik kuulevad neid nö "hääli" oma peas ja ka unenägudes, milles pakutakse erinevaid elu- ja tegevusvalikuid...ning meie sisemuses käib ju pidev võitlus nende valikute ja otsuste ja tegemiste vahel....
Kes küll pole "iseendaga" vaielnud ja lahinguid pidanud?
Vasta
#62
Hääl meie peas otsuste tegemisel on lihtsalt möödaniku kaja, kuna otsus on juba ammu tehtud.
Vasta
#63
(30-07-2014, 20:24 )Sinis Kirjutas: Nii ja naa, see kirjutamata reegel ei toimi alati ja kas peabki. Kuigi minu mureks olid, on rohkem need inimesed, kellele ma küll silma vaatan, aga ei suhtle rääkimise teel.
Kui mure seisneb loa kättesaamises, siis silmadega suhtlejad võiksid ju ka loa saamise/mittesaamise teise silmadest välja lugeda. Või läheb see liiga keeruliseks?
Vasta
#64
Leidsin huvitava teema, mis peaks ka juurde andma mõtteid, kes peale meie hinge meie kehasid kasutavad:

(27-03-2014, 18:47 )Sano Kirjutas: Kõikidele küsimustele on vastused siin olemas, kontakteerisin juba selle inimesega. Lugege, väga huvitav jutt on.

Suurem osa tervenemisi, mis ei leia aset tervendaja kõikidele pingutustele vaatamata, on põhjustatud millestki, mis peatab inimeses tervenemise. Me räägime siin millestki enamast kui lihtsalt mõttemustritest. Seda teemat sooviksid paljud tervendajad vältida, kuid sellega tegelemine on ülimalt vajalik, kui inimesel, keda tervendate, on selline probleem.

Sellega jõuame astraaltasandi parasiitide ja düsfunktsionaalsete mõttevormideni, kes pole osa inimesest, kuid elavad inimese sees. Need olendid toimivad parasiitidena. Nad pole see inimene, kuid inimene on nad oma mõtete, emotsioonide/tunnete ja tegudega külge tõmmanud. Oma kohalolekuga võivad need olendid tervenemist takistada ning samas otseselt haigestumist põhjustada.

Kes on astraaltasandi parasiit? See on elusolend, kes pärineb mõnest teisest dimensioonist, kuid on mingi moel sattunud sellesse maailma. Maailmas, kust sellised olevused tulevad, on nad kasulikud ning universumile tervikuna vajalikud. Kuid siin maailmas on nad probleemiks.

On ka teist liiki olevusi, kelleks on lihtsalt nende inimeste hinged, kes pole hirmust kolmandast dimensioonist lahkumise ees edasi läinud ning on seepärast valinud mõne inimese lähedusse jäämise. Ja on ka veel muidki võimalusi nagu näiteks maavälised olendid, kes võivad, aga ei pruugi pärineda antud dimensioonist, kuid kes on sellele vaatamata valel ajal vales kohas.

Võrdluseks võib tuua inimese keha, kus igal rakul on oma kindel funktsioon. Kõik rakud teie kehas on ainulaadsed ning paiknevad selles kehaosas, kuhu nad kuuluvad. Igal rakul on täita kindel ülesanne, mis puudutab keha kui tervikut. Rakkude välimus on erinev; ajurakud näevad välja teistsugused kui südamerakud, mis erinevad omakorda maksarakkudest jne. Niikaua, kui rakud on õiges kohas, probleeme pole. Kuid kui me lõikaksime teie kõhu lõhki, voolaksid vererakud kõhuõõnde. Nad ei peaks seal olema, seega on vererakkude kõhust eemaldamine ning nn tulnukrakkude sissetungi peatamine tervenemiseks vältimatult vajalik.

Mis on düsfunktsionaalne mõttevorm? See on inimese või mõne teise olendi poolt loodud mõttevorm, mis paikneb inimese auraväljas ning mis on tavaliselt sinna tahtlikult saadetud. Loitsud, needused, inimese vastu suunatud viha jne võivad kõik selle inimese sees elavaks saada. Kui selline energia on juba kellegi sisse läinud, võtab ta tavaliselt mingi kuju, milleks võib olla peaaegu mis tahes vorm ning omandab ka elujõu energia. Ta näib olevat elav. Sellist energiat saab eemalda samamoodi nagu vaimegi. Inimesed on nendele düsfunktsionaalsetele mõttevormidele pannud omad nimed. On käibel ütlemised: saatan närib, kurat kiusab, juuda meel vms.

Kõigil neil olevustel on kahjustav mõju inimese tervisele, välja arvatud „headel“ olevustel. Jah, harvadel juhtudel on inimesega ühinenud ka kõrgelt arenenud vaimolendeid, kes tegutsevad inimese kõrgemaks hüvanguks. Kui ma mõne avastan, ei tee ma tema eemaldamiseks tavaliselt midagi. Õigel ajal lahkub ta ise.

Hüpnoterapeudid tegelevad selle teemaga kogu aeg. See on tavaliselt esimene asi, mida nad inimese puhul vaatavad. Ning ma nõustun nendega. Pärast seda, kui saate loa inimese kõrgemalt minalt, peate esimese asjana kontrollima, kas inimeses on mingeid parasiite või düsfunktsionaalseid mõttevorme. Ma olen avastanud, et neid on umbes pooltes inimestes, keda olen näinud.

Küsige oma kõrgemalt minalt, kas peate selle valdkonnaga oma tervendamispraktikas tegelema. Kui mitte, siis unustage see, kuid olge valmis, et mõnikord ei suuda te teha midagi senikaua, kuni parasiit tervendatavas elab.

Selgitan teile, mida ma nende eemaldamiseks teen, kuid pidage meeles, et siin pole tähtis mitte niivõrd tehnika, kuivõrd armastus. Ja minu meetod pole kindlasti mitte ainus tee seda probleemi lahendada. Kui olete alles oma tee alguses, siis ei pruugi osa sellest, mida ma siin räägin, teie jaoks mõtet omada. Kuid ma annan endast parima.

Minevikus kasutati katoliku kirikus ja ka mujal selliste olevuste väljaajamisel eksortsismi. See toimus tavaliselt jõhkrat ülemeelelist jõudu kasutades ning peaaegu alati puudus vaimude väljaajajal vähimgi arusaamine sellest, mis leiab tegelikult aset vaimsel tasandil. Preester tahtis lihtsalt parasiidi eemaldada ning teda ei huvitanud, mis sellest olevusest edasi sai. Ta ei mõistnud, et see vaimolend kolib lihtsalt niipea kui võimalik mõne teise inimese kehasse, kes on tavaliselt esimene inimene, keda ta kohtab. Sest astraalne parasiit lihtsalt peab kellegi kehas elama. Ta pole võimeline pikemat aega väljaspool mingit vormi eksisteerima.

Seega, mis kasu on sellisest vaimude väljaajamisest? Haigus või parasiit jääb endiselt inimkonna sekka elama. Kuid ta asub maailmas, mis on talle võõras. Ta kardab ning on väga õnnetu. Need olevused sarnanevad väikestele lastele, kuid selleks, et end selles võõras maailmas kaitsta, on nad õppinud võtma hirmuäratavaid kujusid ning tegema hirmuäratavaid hääli, et inimesi eemale peletada. Kui te aga lähenete neile armastavalt ja ausameelselt ning suudate neid veenda selles, et saadate nad tõepoolest tagasi koju, ei hakka nad vastu, vaid aitavad sellele tavaliselt isegi kaasa. Seega soovitan ma teil kohelda neid olendeid nagu väikesi lapsi, vaatamata sellele, mida nad teevad.

Vaadelgem nüüd, mida need olendid teha võivad. Kui te mõistate Reaalsust, seda, et see koosneb vaid valgusest ning reageerib teie tahtele, siis teate te, et võite teadlikult oma taotlust kasutades tervendada kõike olemasolevat. Ärge kartke neid olendeid või düsfunktsionaalseid mõttevorme. Nad ei saa teile teha midagi senikaua, kuni kontakteerute nendega läbi armastuse. Selles teadvusseisundis olete nende eest täielikult kaitstud. Kuid kui kontakteerute nendega läbi hirmu, seksuaalenergia, uimastite, alkoholi või mõne muu sellise kogemuse, mis nad teie siseilma toob, võivad nad teie üle kontrolli saavutada.

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8020

http://kogujamees.blogspot.fi/2012/09/te...amine.html
Vasta
#65
Enda käitumist, mõtteid ja üldiselt ennast jälgides (ja miks küsimusi esitades ning neile vastust otsides) tekib tunne, et selliseid astraalolendeid ja mõttevorme personifitseeritakse mingiks eraldi olendiks sooviga lihtsamat teed pidi kõrvalt mööda minna raskemast mõtlemisest ja arusaamisest miks inimene on selline nagu ta on ja miks ta käitub nii nagu ta käitub. Tundub kuidagi tüüpiline isetegemise asemel teise kaela süü veeretamine olevat.

Vasta
#66
(06-08-2014, 19:11 )kage Kirjutas: Enda käitumist, mõtteid ja üldiselt ennast jälgides (ja miks küsimusi esitades ning neile vastust otsides) tekib tunne, et selliseid astraalolendeid ja mõttevorme personifitseeritakse mingiks eraldi olendiks sooviga lihtsamat teed pidi kõrvalt mööda minna raskemast mõtlemisest ja arusaamisest miks inimene on selline nagu ta on ja miks ta käitub nii nagu ta käitub. Tundub kuidagi tüüpiline isetegemise asemel teise kaela süü veeretamine olevat.

Võin vaid öelda, et oled õnnelik, kui pole midagi sellist isegi ligilähedaselt tundnud või kogenud.
Vasta
#67
Kui ma olen enda kogetule ise lahendused leidnud, siis kuidas võrrelda seda kas kellegi olevused või mõttevormid on erinevad sellest mida mina olen kogenud, et öelda, et ma olen õnnelik, et pole midagi sellist kogenud?

Niikaua kui esimese asjana kolle otsima ja tõrjuma minna, siis niikaua need ka jäävad inimesi hirmutama.
Vasta
#68
(07-08-2014, 08:35 )kage Kirjutas: Niikaua kui esimese asjana kolle otsima ja tõrjuma minna, siis niikaua need ka jäävad inimesi hirmutama.

Täiesti nõus Kagega. 98% hädadest laheneb enda elu eest vastutuse võtmisega ehk arusaamisele jõudmisega, mismoodi ma neid hädasid enesele põhjustan.

Mitte, et neid "kolle" olemas poleks aga see ongi nende tõhusaim minemakihutamise viis wink

Vasta
#69
(06-08-2014, 19:48 )Minaelan Kirjutas: Võin vaid öelda, et oled õnnelik, kui pole midagi sellist isegi ligilähedaselt tundnud või kogenud.

Nõustun Minaelaniga. Seni, kuni isegi sai süütult, ühtlasi õnnelikult maailmas ringi lipatud, oli „kolle“ hoopistükkis vähem ja nendegi tegutsemise motiivid lihtsad ja arusaadavad. Kogemuste lisandudes kasvas muugi: teadmine, et mõttejõul tehakse rohkem kurja kui iial arvata oskaks ja et sel jõul on komme materialiseeruda kasvõi „kollina“. Ses mõttes liduks ikka alasti edasi, kogemusi-tundmusi eirates ja arusaamatuste vältimiseks vaid enesele näpuga osutades. Arvan, et valmisolek näha kõigi mõtete-tegude tagajärgede taha on see, mis võimaldab elu-süütusest vabaneda ja nihutada raskuskeset hoolivuse, mõistvuse poole.
Vasta
#70
(02-08-2014, 23:09 )Lorenz Kirjutas: Loo moraal on minu meelest see, et inimesi "üle võttes", ja ühiskonda paremaks tehes, hävitasid nad aga just selle millegi enama inimestes. Selle, mis on kehateadvusest kõrgem teadvus. Neil oli selleks hea vabandus välja tuua - see kõrgem teadvus toob kaasa hävingut ja kannatusi. Võiks vist nii tõlgendada seda lugu, et meie kõrgem teadvus on vildakas vähe. Nad siis kõrvaldasid selle ja asendasid millegi paremaga - endaga.

Ühest teisest teemast haakub.
(07-08-2014, 06:19 )Eithea Kirjutas:
(07-08-2014, 01:17 )Tacian Kirjutas: Eluõppetund on kavalamalt üles ehitatud - sa saad teada alles siis kui oled kehast lahkunud mis oli sinu järjekordne vigane tulemi rehkendus.
Või kavalasti, "Mine sinna - ei tea kuhu, too seda, ei tea mida" või siis pime katsub elevanti, pigem parasiitide universumi ( kõik söövad kõiki) "päti-pedagoogika", kus ainsaks õppemeetodiks on pea tagumine vastu seina, kattes parasiidile igavese toidulaua.

Et jah ... inimene on väärtuslik, väga väärtuslik. Just negatiivsete emotsioonide tootjana. See ongi see "kuld", mida inimene on aretatud "kaevandama", mitte keemiline element Aurum.
Ainult et ma mõtlesin seda, et kas see on miski parasiit, kelle-mille jaoks on negatiivsed emotsioonid vajalikud või on see miskit muud. Kui nüüd mängida mõttega, et Allikaline Teadvus ise on oma olemuselt täiuslik, siis ebatäiuslikkuse kogemiseks (ilma milleta täiuslikkus poleks päris täiuslik) oli vaja tal luua just sellised pimedad ja abitud kutsikad, keda jalaga peksta ja kes siis valust niutsudes oleks sunnitud kogema oma pimedust, abitust, mõistmatust, arusaamatust jne. Inimene on Suure Vastuolu tajumiseks loodud olend - materiaalse kehaga ja mittemateriaalse (enese)teadvusega.

Kas me aga peame need sitakaevurid olema? Ega tegelikult vist ikka ei pea küll. Niikaua kui oleme, niikaua olema. Siin kusagil on Lendaja meel vahel. Lendaja on loodud selleks, et meile algul paistaks sitakaevuri töö tasuv. Ainult et vabanedes sellest kohustusest, on vaja leida uus sitakaevur. Loodetavasti Lendaja leiab.
Mina ise olen viimase kahe aasta jooksul täistuuridega sitta tootnud. Ei jää üle muud, kui oma sitt Jumalale pühendada. Et võta ja naudi. Siis tekib headel hetkedel midagi armastuse ja rahulolutaolist vahele ja seal kitsuke tee aiast välja.


Aga ma võin eksida. Ärge käige mu järel Smile
Vasta
#71
(07-08-2014, 13:55 )Sinis Kirjutas: Ses mõttes liduks ikka alasti edasi, kogemusi-tundmusi eirates ja arusaamatuste vältimiseks vaid enesele näpuga osutades.
Ei taha öelda, et see kõigile sobib, aga ma leian, et alasti lipates ja endale näpuga näidates jääb vähem kolle külge (leiab neid ka lihtsamalt üles ja saab eemalt paremini jälgida) kui riideid endale peale kuhjates mille voltidest parasiitide/kollide väljaotsimiseks tuleb teine osapool leida/palgata.
Vasta
#72
(06-08-2014, 17:13 )Minaelan Kirjutas: Leidsin huvitava teema, mis peaks ka juurde andma mõtteid, kes peale meie hinge meie kehasid kasutavad:

(27-03-2014, 18:47 )Sano Kirjutas: Kõikidele küsimustele on vastused siin olemas, kontakteerisin juba selle inimesega. Lugege, väga huvitav jutt on.

Sellega jõuame astraaltasandi parasiitide ja düsfunktsionaalsete mõttevormideni, kes pole osa inimesest, kuid elavad inimese sees. Need olendid toimivad parasiitidena. Nad pole see inimene, kuid inimene on nad oma mõtete, emotsioonide/tunnete ja tegudega külge tõmmanud. Oma kohalolekuga võivad need olendid tervenemist takistada ning samas otseselt haigestumist põhjustada.

Kes on astraaltasandi parasiit? See on elusolend, kes pärineb mõnest teisest dimensioonist, kuid on mingi moel sattunud sellesse maailma. Maailmas, kust sellised olevused tulevad, on nad kasulikud ning universumile tervikuna vajalikud. Kuid siin maailmas on nad probleemiks.

[/b]

http://kogujamees.blogspot.fi/2012/09/te...amine.html

Huvitav jutt jah, ehkki eks neist inimese sees olevatest astraalolenditest ole siin mitmes teemas ka varem räägitud.
Siin maailmas on nad tõepoolest probleemiks. Väga keeruline on neid olendeid (mõttevormeleid) omale mitte külge tõmmata. Ja see on õigus, et nad põhjustavad haigestumist. Põhjustavad üldse kõike kurja, mis maailmas toimub.
Meenuvad hiilerid ehk psühhokirurgid, kes teostavad vaimukirurgilisi operatsioone, et haigestunud isiku peenmateriaalsest kehast vead kõrvaldada. Isegi kasvajad kaovad valutult paari minutiga.
Arvatakse, et hiilerid ravivad transmaailma kaudu.
Vasta
#73
Miks see kõik nii keeruline peab olema ... astraal ja vaata veel otsa ka kellegile ... kui sa seisad inimese kõrval, tuled talle tänaval vastu või enam veel, suhtled temaga esmakordselt siis sa ju tunned ära kes ta on. Tuleb ta järgmine kord mingi oma tujuga, ei tohiks esmamuljest loobuda vaid kohaneda ja aidata temal oma tujuga kohaneda, või mis? Me ju ainult elame siin maailmas ja püüame elus püsida, ei pea kohe kedagi anastama või rakkudeni lahkama hakkama - aega ei ole nii palju, et jõuaks igat olukorda piinliku täpsusega ja mitu korda läbi analüüsida.
Vasta
#74
(10-08-2014, 22:53 )kage Kirjutas: Ei taha öelda, et see kõigile sobib, aga ma leian, et alasti lipates ja endale näpuga näidates jääb vähem kolle külge (leiab neid ka lihtsamalt üles ja saab eemalt paremini jälgida) kui riideid endale peale kuhjates mille voltidest parasiitide/kollide väljaotsimiseks tuleb teine osapool leida/palgata.

Kui kord tõeline halb sind kõnetab, eelkõige iseendas, siis tahaks väga leida ta hea poole üles.

Ja neid tohutuid hilpe, mis on märkamatult üll, tuleb ikka ükshaaval ära võtta. Püüdes neid korraga seljast saada ehk siis ühe ropsuga, saab tõenäoliselt nahk muljutud ja viga, kuid tulemus on null ja ikka tuleb alustada algusest pääle. Sestap need vaimud ja kollid ja muud arrogantsed tegelased mängu tulevadki, et muidu oleks taoline tegevus häbematult igav ja piin wink
Vasta
#75
The Host filmiga tuli meelde ka paralleel Star Trek: Deep Space Nine sarjaga, kus Jadzia Dax kehas oli ka korraga kaks hinge.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis teeb inimesest inimese? z3r0 c001 107 25,892 29-02-2020, 17:35
Viimane postitus: Minaelan
  Inimese maailmatunnetus Vogon 23 7,270 28-01-2020, 19:45
Viimane postitus: sissy_
  Inimese teine aju VironShaman 7 2,929 07-06-2018, 19:04
Viimane postitus: Müstik
  Inimese nime mõju kati013 72 37,448 02-03-2018, 22:32
Viimane postitus: Mannu
  Inimese nimi ja pühitsused hulkuv hing 3 3,076 07-12-2014, 11:53
Viimane postitus: Müstik
  Inimese lõhn - elukeskkonna indikaator? Jõhvikas 3 4,018 07-08-2014, 21:15
Viimane postitus: olematu
  Inimese minestamapanek? Jason 14 7,931 16-12-2013, 17:29
Viimane postitus: Nielander
  Sügav side kahe inimese vahel põlduba 29 16,769 22-12-2012, 14:17
Viimane postitus: zen faran
  Inimese valutaluvuse piirid VLAD 24 12,245 28-04-2011, 16:12
Viimane postitus: lahendused
  Inimese moraalseid hinnanguid saab magnetiga muuta Pohlatohlakas 0 2,121 01-04-2010, 20:09
Viimane postitus: Pohlatohlakas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat