Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas juhused või mõttejõud...
Autor Sõnum
Andri
Uustulnukas

07-11-2009 12:25
Postitus: #1
Kas juhused või mõttejõud...
Tere! Olen teie foorumis uus kasutaja ja mul on elus juhtunud viimasel ajal mitte nii tavalisi asju ja loodan et ehk teie oskate anda selgitused nendele asjadele ja avaldada oma arvamust.

Niisiis viimasel ajal on juhtunud palju imelike asju.. Näiteks:

1.Üks kord kui tv-st tuli kodus ja võõrsil , olin ma oma toas ja mõtlesin mingile kindlale sõnale, mida ma kahjuks ei suuda meenutada, järgmisel hetkel öeldi seda seal seriaalis. (ma ei püüdnud ise midagi mõelda mis seal tulla võiks, see sõna tuli ise mu pähe)

2. Kuulasin netiraadiot ja mõtlesin ühele oma lemmik loole ja järgmine lugu oligi see lugu.. ma olin hämmastunud.

3.Mul sõber rääkis mu juures telefoniga ja mainis Kaspari nime ja ma olin just siis ühes foorumis ja nägin et uusim foorumikasutaja oli Casper.(täpselt sel hetkel kui ta nime ütles)

4. Ma olin koolis füüsika tundi hilinemas kui tunnis olevate õpilaste nimekiri jõudis minu nimeni ja just siis kui ma jõudsin klassi uksele nimetati minu nimi.
Hetkel rohkem ei meenu... . Iseenesest võiks arvata muidugi et need puht juhused aga kui neid asju ikka väikse aja sees päris palju juhtub ei taha ma enam uskuda et asi on puht juhuslik... mis teie arvate ? kas võib asi olla kuidagi minu mõttejõus ? Lisaks nagu teada inimene ei kasuta ju teatavasti kogu oma ajust.. ehk nendel hetkedel enda teatmata kasutan ma oma ülejäänud aju...see tähendaks vaid et mõttejõud on väga võimas ja palju on veel avastada meil sells valdkonnas.
Aitähh.
Andri.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

07-11-2009 12:43
Postitus: #2

Tsitaat:Lisaks nagu teada inimene ei kasuta ju teatavasti kogu oma ajust.. ehk nendel hetkedel enda teatmata kasutan ma oma ülejäänud aju...see tähendaks vaid et mõttejõud on väga võimas ja palju on veel avastada meil sells valdkonnas.

See aju kasutamise jutt on üks paras müüt...kõik kasutavad oma aju täpselt nii palju kui vaja...ei ole mingit 10% protsenti, mille kaela üritatakse paljusid para-nähtusi ajada...ega aju arvuti protsessor ei ole, mille aktiivsust saab Task Managerist vaadata...

Juhuseid juhtub...sinu näidetest tundsin endagi ära...ainukese erinevusega, et mina ei pea neid millekski muuks kui juhusteks...
Kui mõelda, et kui palju erinevaid asju inimene mõtleb, teeb, kogeb ja tunneb kasvõi päeva jooksul, siis ei ole midagi imelikku tõsiasjas, et ka ümbritsev maailm mõtleb, tunneb ja kogeb samalaadseid asju samal päeval, mõnikord samal tunnil ja mõnikord isegi samal sekundil...
Kokkusattumustes pole midagi paranormaalset...tahaks näha küll inimest kellel taolisi asju juhtunud EI ole - vat seal oleks juba midagi tõeliselt para toimumas...

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
alar
Vana kala

07-11-2009 14:56
Postitus: #3

Aga Sa võid ju ise eksperimendi korraldada- suuna oma mõte millelegi,näiteks raadiole ja soovi kindlat lugu. Mõttes muidugi. Ja et asi kindel oleks soovi kohe mitu tükki järjest. Mõttel ON jõud,iseasi on see,kas sa seda jõudu oskad tööle rakendada. Proovi!
Aerling
Veteran

07-11-2009 17:22
Postitus: #4

Kas sa egregoridest oled midagi kuulnud? See on mingi teatud grupi mõtteväli, mis võib mõjutada reaalsust. Mul on ka sarnaseid asju juhtunud pidevalt. Ise olen jõudnud järeldusele, et aju nopib sealt üldisest mõtteväljast ( ps. mõttest saab alguse ju tegu ) asju välja ja kuna mõtteväjas ei ole ajal mingit tähendust siis tundubki nagu see asi toimuvat üks sammuke sinust eespool. Mhh...natuke keeruline aga loodan, et saad aru mida ma silmas pean.

Elu on vaatlemine, õppimine ja kunst.
http://www.openzine.com/aspx/PublisherZine.aspx?ID=6730
iitt
Vana kala

07-11-2009 20:15
Postitus: #5

Andri, sa lihtsalt sattusid tulevikku

Meie tulevik juba eksisteerib seisundina, mida võime hakata olevikus tegelikuks muutma. Me ise olemegi AEG ja RUUM. Maailm on koht, kus kõik, mis kunagi juhtuma hakkab, on juba juhtunud
lk 247( "VÄLI")

Hinged võivad tulla ja minna, kui keha magab, viibib sügavas meditatsioonis või on operatsiooni ajal narkoosi all. Kuna sinu puhul 2 viimast langevad ära, jääb variant ....keha magab.

Näiteks lapse hing käib tihti ära. Tavaliselt rakendub ta täielikult, kui laps hakkab koolis käima
Une kaudu on vaimud alalises kontaktis vaimude maailmaga - uni on kosutav lõbustus pärast tööd

ole rahulik ja oota uusi põnevaid seiklusi.......
Dannil
Tavaliige

07-11-2009 22:00
Postitus: #6

Inimene võib usaldada oma mõtteid mitmeti. Tulevikku on võimalik nii tajuda kui ka kujundada. Kui ennetasid raadiost tulevat lugu, siis ma usun, et lihtsalt "püütsid selle mõtte kinni" (toetudes Aerlingi postitusele). Kuna mõtted eksisteerivad meie ümber, siis me võime neid nii "kinni püüda" kui ka "välja saata".

Proovi mõtet välja saata: kui lähed kuhugi (näiteks kooli), siis kujutle oma vaimusilmas ette kogu sündmuste kulg. Proovi siis sealjuures keskenduda sellele, mida soovid enda tulevikus näha. Saad positiivse elamuse Smile

Mõttel ON jõud.
madman07
adekvaatne

07-11-2009 22:29
Postitus: #7

Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Inimene võib usaldada oma mõtteid mitmeti. Tulevikku on võimalik nii tajuda kui ka kujundada. Kui ennetasid raadiost tulevat lugu, siis ma usun, et lihtsalt "püütsid selle mõtte kinni" (toetudes Aerlingi postitusele). Kuna mõtted eksisteerivad meie ümber, siis me võime neid nii "kinni püüda" kui ka "välja saata".

Proovi mõtet välja saata: kui lähed kuhugi (näiteks kooli), siis kujutle oma vaimusilmas ette kogu sündmuste kulg. Proovi siis sealjuures keskenduda sellele, mida soovid enda tulevikus näha. Saad positiivse elamuse Smile

Mõttel ON jõud.
Mõtlesin et niikui sisse login - nii on keegi kirjutanud "püütsin" püüdsin asemel - ja ennäe....Smile

tramaivõi...
Dannil
Tavaliige

07-11-2009 22:46
Postitus: #8

Tsitaat:Algselt postitas madman07
Tsitaat:Algselt postitas Dannil

Mõttel ON jõud.
Mõtlesin et niikui sisse login - nii on keegi kirjutanud "püütsin" püüdsin asemel - ja ennäe....Smile

Haha Smile Tõsi ta on. Ise ei märganud.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

08-11-2009 01:19
Postitus: #9

Kokkusattumusi pole olemas, ent kõik sinu kirjeldatu on kokkusattumus. Teatud situatsioonides on lihtsalt tähelepanu vilkam ja loob paremini seoseid erinevate sündmuste vahel...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Nielander
Questioning Everything

08-11-2009 04:04
Postitus: #10

Tsitaat:[Algselt postitas Itt]
Näiteks lapse hing käib tihti ära. Tavaliselt rakendub ta täielikult, kui laps hakkab koolis käima Une kaudu on vaimud alalises kontaktis vaimude maailmaga - uni on kosutav lõbustus pärast tööd

Ma täitsa kardan, et sa saad kunagi lapsi...
Aga eks inimkond ole evolutsiooni õiglast käiku juba nii mõneski halvas mõttes pärssind...

Täna sattusin juhuslikult vaatama Elisabeth Mitchell'i wiki lehekülge - nägin teda filmis Frequency ning soovisin teada ta tausta ...ja oh imet, vahetult peale oma väikest uurimisretke wikisse nägin para-web'i vaadates teemat(tänased postitused) ulmesarja V kohta, kus nimetatud näitlejatar peaosa mängib... - järjekordne kokkusattumus...

Tekib huvitav küsimus: Kas Malerd(teemasse uue postituse looja ning seeläbi minu tähelepanu tõmbajana)mõjutas mind nädal aega tagasi illegaalselt tõmbama ning vaatama filmi, milles Mitchell mängib...või mina oma ohjeldamatu uue huviga vaadata läbi kõik ulmefilmid viimase 30 aasta jooksul mõjutasin Malerdit illegaalselt tõmbama V uusversiooni HD Pilot'it ning sellest Para-web'is rääkima....?

Muidugi juhtumisi detailselt lahtikoorides läheks need seosed aina edasi ja edasi ja edasi....
Mõnel hetkel võiks lausa öelda, et Malerd sündis eesmärgiga luua kokkusattumus, mida mina - Nielander- suudaks mingil hetkel, ajal mõista...või olen siis mina sündinud ainsa eesmärgiga kokkusattumust Malerdi postituses mõistma...

Determinism viiks asja universumi alguseni... - stiilis miski juhtus kuna selle tagajärg on miski, mis on põhjuseks millegi muu tagajärje põhjukseks jne...

Kokkusattumusi juhtub! Ela sellega...iga asi ei tähenda veel kinnitust tavainimese soovunelmale omada supervõimeid...

[Muudetud: 11-8-2009 Nielander]

[Muudetud: 11-8-2009 Nielander]

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Müstik
Shambalas

08-11-2009 14:59
Postitus: #11

Huvitavate kokkusattumuste kohta on meil teema olemas:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1301&page=1

Aga mõtetel on tõepoolest jõud!
Meenutuseks Gunnar Aarma tähelepanekud aastast 200O:

Hingeline tasakaal sõltub mõtlemisest.

Maaema messi viimasel päeval esines huvilistele Eesti tuntumaid tarku GUNNAR AARMA. Ta väitis, et meie planeedil elab ligi kakssada ülimalt kõrgel vaimsel tasandil inimest, kes on võimelised keha maha jätma ja saatma oma mentaalprojektsiooni (hinge?) jälgima maakera mõttekiirgust.

Iga inimene kiirgab mõtteid. Kehast väljunud hinged on saanud teavet, et 49% inimkonnast mõtleb negatiivseid ja 51% positiivseid mõtteid. "Nii räägivad targad, keda olen elus kohanud, ja mul pole põhjust neid mitte uskuda," kinnitas Aarma.

Iga päev tund vaikust

Meie peatselt 84aastaseks saav mõtteguru väitis (a.2000), et enam kui 60 aasta jooksul, mil tema on olnud võimeline maailma jälgima, pole meie planeedil midagi muutunud. Ta ei pidanud silmas suuri ja väikseid sõdu, sest needki on muutumatult ja ajast aega kestnud - viimase 1000 aasta jooksul olevat olnud vaid 90 aastat rahuaega. Ikka endiselt sõltub inimese heaolu ja hingeline tasakaal 70% ulatuses mõtlemisest. Ainult 10% on mõjutatud hingamisest, 10% toitumisest ja 10% liikumisest. Valdav osa just läänepoolkeral elavaid inimesi ei ole oma mõtetega rahul, nad tihtipeale ei teagi, millest nad mõtlevad, sest nende mõttemaailm on korrastamatu, täis juhuslikke ja suunamatuid uitmõtteid, mis on saanud oma alateadvusliku info elu jooksul alates 5. elukuust.

Gunnar Aarma on soovitanud eurooplastele oma aju puhastamiseks ja iseenese tundmaõppimiseks kuulatada iga päev 1 tund vaikust. Üksinda, hämaras, poolsuletud silmi, mugavas asendis istudes. See pole keskendumine, lõõgastumine ega ammugi mitte mediteerimine (viimane on mõtete täielik väljalülitamine, tühjuse saavutamine, milleks meie inimesed pole ilma pika treeninguta võimelised), vaid lihtsalt kuulamine. Vaikusse võivad kuuluda ka vihmapiisad, kauge koera haukumine, kuke kiremine või mistahes muud vaiksed ümbrusest levivad helid.

Inimene areneb kannatades.

Gunnar Aarma, kes on elu jooksul käinud 54 riigis, külastas abikaasaga India ja Tiibeti vahel asetsevat Eestimaa suurust riiki Bhutan, kus usundiks on mahayama budism. "Kui Tallinnas küsid mõnelt vanalt sõbralt, kuidas elu läheb, saad tavaliselt vastuseks: äh, mis elu see ka on! Bhutanis, majanduslikult palju kordi kehvemates oludes kui Eesti, näed ainult heatujulisi inimesi, kes igal sammul annavad mõista, kui ilus on elada selle taeva ja päikese all. Isegi iga koera silmist saab seal lugeda sõprust, sest kõik nad eranditult, karjas või üksikud, sirutavad oma koonu sulle silitamiseks. Koerad on saanud põlvkondade vältel tunda vaid inimese headust, mitte kaigast ja kurjust nagu sageli meil. Katsuge te silitada Nõmme või Pirita eramurajoonis lõrisevaid murdjaid!

"Bhutanis ei töötata," meenutas Aarma "Oma maalapikese harimist endale ja oma perele elatise teenimiseks, millest kümnis ka riigile läheb, peetakse meeldivaks ajaviiteks ehk hobiks. Reis Bhutani on väga kallis, ilmselt välismaalaste võimalikuks eemalehoidmiseks, et mitte kaotada oma õnnestavat kultuuritausta ja muutuda meiesarnaseks."

Gunnar Aarma lõpetas sõnadega: püüdkem oma mõttemaailmast koristada kõik negatiivne. Seega ärgem halisegem ega süüdistagem iseennast ja teisi, ärgem tahtkem iga heateo eest vastutasu, lükakem endast eemale viha ja kadedus. Mõelgem aegajalt ka sellele, et inimene areneb kannatades.
Allikas: http://www.terviseleht.ee/200019/19_gunnar.php

[Muudetud: 13-11-2009 Müstik]

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
iitt
Vana kala

13-11-2009 19:31
Postitus: #12

Gunnarile

http://www.youtube.com/watch?v=7iRdzHQqr...re=related

sry,

iitt

[Muudetud: 11-13-2009 iitt]
Jõhvikas
Veteran

13-11-2009 19:36
Postitus: #13

Väga huvitav koht on ööylikool.ee
Seal väga palju huvitavaid loenguid. Ka Aarma üks loeng mõtetest: http://www.ylikool.ee/et/13/gunnar_aarma

[Muudetud: 11-13-2009 KrayonFänn]
iitt
Vana kala

13-11-2009 19:48
Postitus: #14

15.veebr 2001
Õpetaja ja valgustaja Gunnar Aarma on lahkunud....

Aegu varem on ta rõhutanud, et siitilmast teise minekut pole vaja karta – alati tullakse ka tagasi.Need, kes teda armastasid ja imetlesid, peavad nüüdsest leppima mälestustega. Jääb üle olla vaid tänulik, et Gunnar Aarma elu on olnud sedavõrd pikk ning et neid helgeid mälestusi on jäänud palju. Umbes pool aastat enne oma surma avaldas Gunnar Aarma lootust, et jõuab talle jäänud aja jooksul ehk veel paarsada raamatut läbi lugeda, ent kahtles samas, kas selleks ikka piisavalt aega antakse. Et mitte oma lugemisaega vähendada, loobus eakas dzhentelmen ka arvuti selgeksõppimisest, kirjutades kõik oma tekstid käsitsi valmis...

Maapealne elu on ajutine. Aeg on üksnes muutuste väljendajaks füüsilistes dimensioonides, et nad saaksid oma arengut hõlpsamini mõõta.

On hingi, kes tulevad Maale missiooniga. Nende elu ja tegevust, samuti vaimsust, juhitakse teispoolsusest - need on arenenud hinged...üks neis oli ilmselt ka Gunnar

[Muudetud: 11-13-2009 iitt]
NoMoreRoe
Tavaliige

13-11-2009 20:14
Postitus: #15

Aarma on ilus nimi ja me parem ei riku seda , pàrast yhe selle nimelise lahkumist *!
iitt
Vana kala

13-11-2009 21:08
Postitus: #16

nõus NoMoreRoe-ga

võtan rahupiibu välja

....Kui me vaid oskaksime endile siin jämemateriaalses maailmas ette kujutada, kus lahkunud on, ning et nad on seal omal vabal valikul, pühitseksime me nende lahkumist...

üks lahe video reede õhtuks

http://www.youtube.com/watch?v=KVUhcU7ghkA&feature=fvw

Valgust !

iitt
Minaelan
Veteran

09-04-2020 20:01
Postitus: #17
RE:
(08-11-2009 14:59 )Müstik Kirjutas:  Huvitavate kokkusattumuste kohta on meil teema olemas:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1301&page=1

Aga mõtetel on tõepoolest jõud!
Meenutuseks Gunnar Aarma tähelepanekud aastast 200O:

Hingeline tasakaal sõltub mõtlemisest.

Maaema messi viimasel päeval esines huvilistele Eesti tuntumaid tarku GUNNAR AARMA. Ta väitis, et meie planeedil elab ligi kakssada ülimalt kõrgel vaimsel tasandil inimest, kes on võimelised keha maha jätma ja saatma oma mentaalprojektsiooni (hinge?) jälgima maakera mõttekiirgust.

Iga inimene kiirgab mõtteid. Kehast väljunud hinged on saanud teavet, et 49% inimkonnast mõtleb negatiivseid ja 51% positiivseid mõtteid. "Nii räägivad targad, keda olen elus kohanud, ja mul pole põhjust neid mitte uskuda," kinnitas Aarma.

Iga päev tund vaikust

Meie peatselt 84aastaseks saav mõtteguru väitis (a.2000), et enam kui 60 aasta jooksul, mil tema on olnud võimeline maailma jälgima, pole meie planeedil midagi muutunud. Ta ei pidanud silmas suuri ja väikseid sõdu, sest needki on muutumatult ja ajast aega kestnud - viimase 1000 aasta jooksul olevat olnud vaid 90 aastat rahuaega. Ikka endiselt sõltub inimese heaolu ja hingeline tasakaal 70% ulatuses mõtlemisest. Ainult 10% on mõjutatud hingamisest, 10% toitumisest ja 10% liikumisest. Valdav osa just läänepoolkeral elavaid inimesi ei ole oma mõtetega rahul, nad tihtipeale ei teagi, millest nad mõtlevad, sest nende mõttemaailm on korrastamatu, täis juhuslikke ja suunamatuid uitmõtteid, mis on saanud oma alateadvusliku info elu jooksul alates 5. elukuust.

Gunnar Aarma on soovitanud eurooplastele oma aju puhastamiseks ja iseenese tundmaõppimiseks kuulatada iga päev 1 tund vaikust. Üksinda, hämaras, poolsuletud silmi, mugavas asendis istudes. See pole keskendumine, lõõgastumine ega ammugi mitte mediteerimine (viimane on mõtete täielik väljalülitamine, tühjuse saavutamine, milleks meie inimesed pole ilma pika treeninguta võimelised), vaid lihtsalt kuulamine. Vaikusse võivad kuuluda ka vihmapiisad, kauge koera haukumine, kuke kiremine või mistahes muud vaiksed ümbrusest levivad helid.

Inimene areneb kannatades.

Gunnar Aarma, kes on elu jooksul käinud 54 riigis, külastas abikaasaga India ja Tiibeti vahel asetsevat Eestimaa suurust riiki Bhutan, kus usundiks on mahayama budism. "Kui Tallinnas küsid mõnelt vanalt sõbralt, kuidas elu läheb, saad tavaliselt vastuseks: äh, mis elu see ka on! Bhutanis, majanduslikult palju kordi kehvemates oludes kui Eesti, näed ainult heatujulisi inimesi, kes igal sammul annavad mõista, kui ilus on elada selle taeva ja päikese all. Isegi iga koera silmist saab seal lugeda sõprust, sest kõik nad eranditult, karjas või üksikud, sirutavad oma koonu sulle silitamiseks. Koerad on saanud põlvkondade vältel tunda vaid inimese headust, mitte kaigast ja kurjust nagu sageli meil. Katsuge te silitada Nõmme või Pirita eramurajoonis lõrisevaid murdjaid!

"Bhutanis ei töötata," meenutas Aarma "Oma maalapikese harimist endale ja oma perele elatise teenimiseks, millest kümnis ka riigile läheb, peetakse meeldivaks ajaviiteks ehk hobiks. Reis Bhutani on väga kallis, ilmselt välismaalaste võimalikuks eemalehoidmiseks, et mitte kaotada oma õnnestavat kultuuritausta ja muutuda meiesarnaseks."

Gunnar Aarma lõpetas sõnadega: püüdkem oma mõttemaailmast koristada kõik negatiivne. Seega ärgem halisegem ega süüdistagem iseennast ja teisi, ärgem tahtkem iga heateo eest vastutasu, lükakem endast eemale viha ja kadedus. Mõelgem aegajalt ka sellele, et inimene areneb kannatades.
Allikas: http://www.terviseleht.ee/200019/19_gunnar.php

[Muudetud: 13-11-2009 Müstik]

Mõte loeb. Mõte toimetab. Smile

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Minaelan
Veteran

17-05-2020 16:11
Postitus: #18
RE:
(09-04-2020 20:01 )Minaelan Kirjutas:  Mõte loeb. Mõte toimetab. Smile

Juhuslikult (Smile) sattusin täna teemat lugema:

Mai-Agate Väljataga: juhuseid kui niisugused, ka kõige pisemaid, ei eksisteeri! https://alkeemia.delfi.ee/mystika/esotee...d=85135799

"Me kõik elame suures ühises infoväljas ja lisaks on igal inimesel endal isiklik infoväli. Mõistlik oleks, kui me ei lähe võõrasse informatsioonivälja ega tegele sellega. Me ei saa maailma muuta väljastpoolt, vaid ainult iseennast muutes, st sisemiselt," kirjutab Mai-Agate Väljataga oma raamatus "Loomise õpetus II"

Kõrvalt teiste elusid vaadeldes saame ka lihtsalt nentida, et näed, niimoodi inimesed, need hinged, seal selles elus mängivad. See on nendevaheline mäng, mis sa topid oma nina sinna vahele! Ärme topi oma nina sinna vahele. Kui anname teistele hinnanguid, tulevad need hinnangud meie enda peale, sest tunne, näiteks vihatunne, on meie sees, mitte mujal."

ja siis juhuslikult lugesin edasi:

"Mai-Agate Väljataga: inimkond on katsejänes teistele tsivilisatsioonidele"

https://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/uf...d=84994811
(selle postituse viimane muutmine: 17-05-2020 16:29 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nostalgitseme: kas NSVL=EU? xcad 203 6,161 21-07-2020 08:15
Viimane postitus: xcad
  Huvitav leid. Kas surimaskid? Jasper 3 980 16-12-2018 11:28
Viimane postitus: Jasper
  Kas paramaailm või mitte? asuur 2 1,816 12-02-2016 09:56
Viimane postitus: kalldunn
  Illusioon või energiate kasutamine. Heakuulaja 3 1,381 31-05-2014 02:50
Viimane postitus: isemaag
  Kas meie kuulmine trikitab või... paadikapten 8 3,220 01-10-2013 09:16
Viimane postitus: insomnia
  Kas on vaja kõigil teada väe ja jõukohti.....! HUGOTH 4 1,389 21-09-2013 20:48
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas tõesti see kõik juhtus aastal 2010? Erfekt 26 7,854 16-09-2013 13:52
Viimane postitus: kage
  Kas positiivne ja negatiivne peavad meie elus olema tasakaalus? Minaelan 22 6,817 13-08-2013 21:17
Viimane postitus: soe1
  Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp? Henc. 248 84,590 25-12-2012 10:14
Viimane postitus: hullumeelsus
  Kas sina oled juba gaasitoru vastu hääletanud? zed 16 4,577 22-08-2012 19:35
Viimane postitus: Pohlatohlakas

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog