Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milline oled Sina oma täiuslikus väljenduses?
#26
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Nii äge, leidsin jälle endas huvi maailma vastu (on päris hirmus mitte huvituda millestki).
Kui inimene ei huvitu enam millestki, ei unista enam millestki, ei soovi enam midagi, ei oota enam midagi... on ta mentaalselt samahästi kui surnud.

Tere tulemast tagasi!
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Ja kui see ongi mingi nn vanglaplaneet, siis võtku aega, mis võtab, see on liiga ilus, et alatiseks vanglaks jäädaSmile
Ei ta jää. Alatiseks mitte.

[Muudetud: 10-30-2009 WhiteWolf]
Vasta
#28
Preilikass :
"Võimeks sellepärast, et said peaaegu kõigest aru, mida püüdsin eesti keeles kirja panna nii hästi või halvasti kui see üldse võimalik on". Kas sa seda keelt kuidagi toonitasid või mõistsin valesti? Selles mõttes, et kas eesti keel on su emakeel?"

Toonitasin ( eesti) keelt siin sellepärast, et sõnadest ja tähtedest jääb alatasa puudu õige mõtte väljendamisel. SadMe oleme ikka jube primitiivsed küll, õigemine taandarenenud, võrreldes sellega, millised inimesed kunagi olid või millisteks varsti taas saavad. Pean silmas seda siin, et kogu suhtlus toimus ja hakkab toimuma edaspidi ainult mõtte jõul. Siis kui ajastu on muutunud ja poolused nihkunud. Õnneks ei tule seda kaua oodata. Siinkohal on mõttekas teha juttu sellisest nähtusest, mida tuntakse Schumanni sagedusena ehk lainepikkusena, mis lähtub meie planeedist enesest. Oluline on Shumanni sagedus sellepoolest, et selle alusel saame määrata Maa magnetvälja tugevust.
Drunvalo Melchizedeki väitel kujutab see sagedus planeet Maa "südamelööke", mis oli palju sajandeid stabiilselt 7,8 hertsi (ka sõjavägi kasutas oma töös laialt seda sagedust). Kuid viimase 8 aasta jooksul on see sagedus hakanud pikkamööda suurenema ja ulatub praegu umbes 11 hertsini.Angry
Matemaatiline pisikene kalkulatsioon aga näitab meile siinjuures jälle huvitavat fakti, et 2012.aastaks on see sagedus kasvanud 13 hertsini.Smile Ja just siis toimub selline nähe, et maa tuum lakkab pöörlemast ja koos sellega kaob magnetväli ja ühtlasi ka meie mälu. SadSellise mälu kadumisele viitavad iidsed tekstid aga kui "samskara" kadumisele (samskara - alateadvuslikku mällu talletatud kõikide elude kogemuste jäljed ehk teisisõnu meie Karma). Seega toimub selles protsessis Maa magnetvälja salvestunud karma kustutamine. Eelnevate kalkulatsioonide alusel muutub see 2012 aastal mõneks päevaks nulliks ja seejärel hakkab Maa tuum uuesti pöörlema ja sellest saab inimestele uue värske ja puhta Kuldse Ajastu (Sathya Yuga) algus. SmileInimeste puhul väljendub see teadvuse sisenemisel uude muudetud olekusse.
Maailma saladused hakkavad pikapeale inimestele avanema ning nad astuvad Kõrgeltarenenud Olendite seltskonda( KAO-de). Siinkohal mõned KAO-de käitumishoiakud ja kirjutamata reeglid. KAO-del pole vaja neid kirja panna, sest kõik järgivad neid niigi. SmileKahjuks nad pole maa inimeste poolt tänasel päeval veel rakendatavad teatud põhjustel, millest isegi aru saadSad:

1. KAO ei muretse iial, KAO ei vihkaSmile
2. KAO-d mõistavad, et kui üks kaotab, kaotavad kõikSad
3. KAO rikastub, kui ta jagab kõike tasuta, vajaduseta kasu saada.:o
Õigupoolest see tunne ongi kasu
4. KAO-d hindavad seda, mis toob kasu kõigile:o
5. Me oleme ÜKS. Kõike on küllusesSmile
6. Tagasilanguse pidamine edasiliikumiseks on primitiivse ühiskonna tunnus:S
7. KAO-d peaksid ennasthävitavaks ning järelikult mõistetamatuks varjata tundeid ja pärast kurta, et keegi nende tundeid ei mõistaSad
8. KAO-d on ise TÕDEPh34r2
9. KAO tunneb, mida teine KAO mõtleb ning tunnebLaugh
10. KAO ühiskondades usuvad olendid kõike, mida nad näevad:o
11.Kõrgeltarenenud kultuure erisatavad:
11.1. Nad panevad kõike tähele
:o 11.2. Nad suhtlevad ausaltSmile
12. Suur osa inimsoost elab salgamises. KAO-d ei salga midagi :S..... vahest ehk aitab, saad nüüd isegi aru, mis juhtuks meie ühiskonnas, kui homme need tõekspidamised ellu rakenduksid.....Angry

"Tsitaat-Ja lõpetuseks, huvi on mul kõige vastu. Nii äge, leidsin jälle endas huvi maailma vastu (on päris hirmus mitte huvituda millestki). "

Elu on tõesti huvitav. Mida rohkem sa teda tundma õpid, seda rohkem saad aru, kui vähe sa tegelikult tead. Ise püüan ka unele võimalikult vähe aega kulutada. Näiteks ( minu jaoks) üks suurimaid autoriteete Leonardo da Vinci kõrval on Nikola Tesla, kelle jaoks maailm oli nii huvitav, et ta magas ainult 2 tundi ööpäevas ja elas väga kõrge vanuseni. Kui Sul on huvi, siis näiteks seesama Tesla teema vääriks omaette käsitlust aga huvi korral leiad sa netist ja youtoubist piisavalt materjali tema kohta. Siinkohal nimetana ehk vaid seda, et teda peetakse n.n. Tunguusi metoriidi tekitajaks. Samuti oli täl pidev ja otsene side UJ( Universumi Jõuga)Smile ja valdas kogu Universumi tarkust ja väge:o. Minu arusaamist mööda kannatas ta meeletult selle pärast, et tal oli pidevalt vähe aega ja vähe raha.Sad
Nüüd aga kaldusin teemast veits kõrvale.

Järgmine kord võiks rääkida hingedest ja sellest, mis on HING, mis VAIM, mis KEHA.
Etteruttavalt ütlen, et erinevalt üldlevinud arusaamast ei asu HING keha sees, vaid ümbritseb KEHA ning piltlikult öeldes hoiab seda koos ja funktsioneerivana...Ph34r2






Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Nii äge, leidsin jälle endas huvi maailma vastu (on päris hirmus mitte huvituda millestki).
Kui inimene ei huvitu enam millestki, ei unista enam millestki, ei soovi enam midagi, ei oota enam midagi... on ta mentaalselt samahästi kui surnud.

Tere tulemast tagasi!

Aitäh! Kusjuures mu sõbranna ennustas mulle minu palvel Taro kaartidega ja need ütlesid, et mul ei ole tuleviku osas mitte mingeid lootusi ega ootusi (oli ka tõsi). Sellest hetkest hakkas abi huvi poole liikuma...nagu välk selgest taevast alustades Newtoni raamatuga. Ja nüüd ma siis olen oma vana kire taaslednudSmile
Vasta
#30
iitt - seda hinge asja lugesin Insideri ühest vastusest ja tundus loomulik olevatSmile

Kui aga kõik inimeste poolt läbi tehtud elude kogemused ja õppetunnid kustutatakse, milleks siis neid üldse vaja oli?
Mis aga puutub Teslasse, siis Insideri jutu kohaselt ei olnud ta sugugi päris kõiketeadev. Kui tõsiselt sina Insideri väidetesse suhtud?
Ja huviküsimus: mida tähendab iitt? Kuidas sa selle nime valisid?
Vasta
#31
Mida head need kogemused ja õppetunnid inimesele endale ja kogu inimkonnale on toonud?!:S
Valdavalt ainult häda ja viletsust. Kui Sa hoolikalt lugesid, mis on KAO-deks saamise reeglid, siis siit on kohe loogiline järeldus, miks seda suurt muutust on vaja läbi teha.
Tegelikult ei muutu Universumi teadvuses midagi, küsimus on selles, millist infot me hakkame sealt kätte saama ja läbi millise filtri. Et asi veidi selgem oleks, teen järgmise sissejuhatuse. Ja ütlen ka kohe ära, et mina ei ole kõiki neid "tarkusi" välja mõelnud, millest siin ja varem ja edaspidi kirjutan. Inimese aju ei ole prügikast, et peaks kõike kinni pidama, vaid oluline on õigel ajal õigest kohast ( süstematiseeritud) infot leida. Mul on heameelSmile, kui keegid huviga mu mõtteavaldusi loevad( kommenteerivad), sest selle kaudu arenen ka ise ja paljud asjad saavad läbi kirjutamise ja veelkordse läbimõtlemise hulga selgemaks.Bleh
Ei lühi-ega pikaajaline mälu ei salvestu üldse mitte ajus vaid on talletatud nullpunktivälja. Aju on lihtsalt mehhanism, mille abil on võimalik tegelikku salvestisse-VÄLJA- talletatud infot välja otsida ja lugeda. Teadvus on oma põhiolemuselt koherentne valgus. Teadvus hõlmab kogu inimese keha, mitte ainult tema AJU. Looduse ühendavaks mehhanismiks ei ole mitte õnnelik juhus vaid kodeeritud informatsioon, mis edastatakse KORRAGA IGALE poole. Seega pole aju mitte salvesti vaid on ( väljas oleva info) vastuvõtja. See vastuvõtumehhanism on paigutunud ühtlaselt üle kogu aju.). Inimestel on võimalik oma vastuvõtumehhanisme arendada ning seeläbi "nullpunktivälja" salvestatud informatsioonile ligi pääseda. Ajus on rohkem rakke kui kusagil mujal-niisiis tundub, et su mõistus asub seal.:S
See on peamine töötluskeskus aga mitte ainus.
Hing on kõikjal sinus ja sinu ümber. Sa sisaldad seda. Hing on suurem kui keha.
Keha ei kanna hinge vaid hing kannab keha enda sees.Sad

Kõik hinged on üks ja seesama hing-oled just praegu avastanud kõiksuse saladuse !!!Smile

UJ hing hoiab koos universumit, inimese hing hoiab koos iga üksikut inimkeha.Hingesid on ainult üks. Kõik hinged on pärit algsest kogumist, kuna kõik hinged luuakse Praegusel Ainsal Hetkel.

Puhta Kuldse Ajastu (Sathya Yuga) alguse kaudu pääsemegi ligi ainult infole, mis teevad meist KAO-d.
Looja on saatnud ka järgmise sõnumi:

Kuna kõik on juba loodud, ei olnud Neil muud valikut, kui leida viis kogu loomingu unustamiseksAngry

Kõik mis eales hakkab juhtuma, on juba juhtunud. Mäng oleks läbi, kui sa mäletaksid kõike.
Oled kolmeosaline olend, koosnedes kehast, mõistusest ning hingest
Iga võimalik sinu liigutus ja tegu on juba UJ “kettal” olemas koos sobiva vastusega
(võrdlus cd-rom arvutimängud eri variantidega).
Sinu arvutiketast ei huvita, kas võidad või mitte, ja tema “tundeid ei saa solvata”.
Ta lihtsalt annab sulle võimaluse uuesti mängida. Kõik lõpud on juba olemas ja missugust lõppu sa koged, sõltub sinu valikust.:S
Kõik, mis on kunagi toimunud, toimub praegu ning kõik mis juhtub tulevikus on ka praegu olemas.
Just nagu kõik arvutimängu käigud eksisteerivad praegusel hetkel tollel kettal.
Kui sulle ei meeldi suund, kuhu liigud, muuda suunda.
Kui sa pole hoolikas, saad täpselt selle, mille oled ära teeninud.Sad

Kõige tähtsam-ära karda ! SmileSa ei saa mingil juhul surra, seega pole midagi karta.Smile
Püüa saada ühendust kõigi asjade täiuslikkusega. Tea, et oled täpselt seal,kus peadki olema, kogemaks täpselt seda, mille oma teel valid, luues seda, Kes Sa Tegelikult Oled.
Saad teada, et surma pole ning see, mida sa oled ehk kutsunud eluks ja surmaks, on mõlemad sama lõpmatu kogemuse osad.:o

Meie põhiinstinkt ei ole ellujäämine-see on pigem ausus, samasus ning armastus, see on see, mida KAO-d hindavad ja väärtuslikuks peavad.
Ka see on KAO-de põhipostulaate:
Mida rohkem sõnu on üksteisele öelda, seda vähem on kindlasti aega üksteise eest hoolitsemiseks:o
Õpilased otsustavad ise, missuguseid oskusi nemad tahaksid omandada
Peamine erinevus inimeste ja KAO-de vahel on see, et viimased panevad rohkem tähele. Kui soovid areneda, püüa rohkem tähele panna:o
Kõik meie hulgast on kogenud kõike,meil pole midagi õppida, on vaja ainult mäletada....

seega lõpetan,

ah jaa nimest, nimi lihtsalt on , see on energia, see , mina ka täpselt ei tea , kust selline nimi...lihtsalt tundus kõige sobivam

viimane meeldetuletus sellel sessioonil-Ole lihtsalt seal, kuhu otsustad jõuda.
Sa ei pea midagi tegema. Ole õnnelik !Bleh



Vasta
#32

“Mida head need kogemused ja õppetunnid inimesele endale ja kogu inimkonnale on toonud“?!

Minule on need küll palju andnud! Oleksin ilma oma negatiivsete (ja positiivsete) kogemusteta täielik egotsentriline jobukakk.Laugh
On täitsa võimalik, et 2012 aastal võib Maa muutuda inimest tema parema sageduse otsingutel abistavaks, aga olen täiesti veendunud, et mitte midagi siin Universumis ei ole juhuslik. See tähendab, et kõik läbi tehtud kannatused on olnud vajalikud. Lisaks olen veendunud, et püüdlused kõrgematesse sfääridesse on individuaalsel ja spiritualistlikul tasemel. Mingit üleüldist “ärkamisaega“ ma ei näe tulevat. Ja ka Insider ega “Billy“ Eduard Meier (ning tema nn tulnukatest kontaktid) ei näe seda tulemas.
Ja siit ka minu endine küsimus: kuidas suhtud Insideri väljaütlemistesse? Kaasa arvatud Tesla osas, keda ta ei pea just 100% õigel teel olevaks (küll enam kui enamikke planeedi asukatest).

Mul on hea meel, iitt, et oled viitsinud minuga neid pikki poste jagada Smile

WhiteWolf, väga äge, et jagad minu visiooni Maa kui praegu vanglaplaneedi tuleviku osasSmile1. Kas see on sinu sees olev teadmine või oled end selle teemaga kuskilt kanti kurssi viinud?
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass

“Mida head need kogemused ja õppetunnid inimesele endale ja kogu inimkonnale on toonud“?!
Kogemused ja õppetunnid on vajalikud arenguks, kasvamiseks. Sa ei anna ju kolmeaastase lapse kätte tikke? Täpselt samuti pole inimesele ilmselt vaja nii mõndagi, mille loomisele teatud seltskond aastaid palju raha on kulutanud.

Eks kolme aasta pärast selgu.
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
WhiteWolf, väga äge, et jagad minu visiooni Maa kui praegu vanglaplaneedi tuleviku osasSmile1. Kas see on sinu sees olev teadmine või oled end selle teemaga kuskilt kanti kurssi viinud?
Mõnedel teemadel ei ole raamatuid olemas. Täiesti arusaadavatel põhjustel muidugi.

Kaudselt üritatakse seda kõike juba ammu ütelda.
Vasta
#34
Kas sa selle kogemuste ja õppetundide osas vastasid mulle või iitt-le?

Jah, mõnedel teemadel ei ole raamatuid olemas.... Aga mõni tubli tegelane võiks ju kunagi üllitada miskit asjalikkuSmile Ega see mõte mulle endalegi võõras ole:o
Laugh
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Kas sa selle kogemuste ja õppetundide osas vastasid mulle või iitt-le?
Ma lihtsalt avaldasin oma arvamust. Lugejaid on veel.
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Jah, mõnedel teemadel ei ole raamatuid olemas.... Aga mõni tubli tegelane võiks ju kunagi üllitada miskit asjalikkuSmile Ega see mõte mulle endalegi võõras ole:o
Laugh
Eks keegi võtab kätte ja kirjutab kunagi ajalooõpiku Bleh
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Kas sa selle kogemuste ja õppetundide osas vastasid mulle või iitt-le?
Ma lihtsalt avaldasin oma arvamust. Lugejaid on veel.
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Jah, mõnedel teemadel ei ole raamatuid olemas.... Aga mõni tubli tegelane võiks ju kunagi üllitada miskit asjalikkuSmile Ega see mõte mulle endalegi võõras ole:o
Laugh
Eks keegi võtab kätte ja kirjutab kunagi ajalooõpiku Bleh

Võiks ju ikka enne kirjutada! Et oleks hea saada ühest kohast mingi ülevaade. See vanglaplaneedi teema võiks olla üks peatükk Bleh
Vasta
#37
Ehk mõni entusiastlik lugeja saab siit idee ja kirjutab veel mõne raamatu maailma juurde.
Absoluutset tõde ajalikus ilmas ei saa nagunii olemas olla. Aeg piirab.
Vasta
#38
preilikass- olen ühele su küsimusele(postitatud 10-31-2009 Kell 00:43) vastuse võlgu. Kuna olen põhjalik olend, vastan siinkohal ka põhjalikult.
iit-Mis aga puutub Teslasse, siis Insideri jutu kohaselt ei olnud ta sugugi päris kõiketeadev. Kui tõsiselt sina Insideri väidetesse suhtud?

siin siis minu vastus-Ma ei sea Insaideri juttu kahtluse alla, kuid samas olen absoluutselt veendunud, et viimase 500 aasta suurkujud siin planeedil nimega Maa olid vaid Nikola Tesla ja L.Da Vinci.


Tesla ise väidab sama, mis on pikalt ja keeruliselt kirjutatud oma raamatus "Väli" McTaggart( ligi 400lk) ja mille sisu võib kokku võtta nende paari lausega:
"Inimeste vahel eksisteerib mingi meelteväline side ning et mingi väli ühendab omavahel kõiki asju. Inimesed suudavad avaldada mõju igasugustele eluprotsessidele. Mingil teadveloleku tasandil on meil kõigil ligipääs KOGU maailmas leiduvale informatsioonile( Hal Pathoff). Inimestel on võimalik oma vastuvõtumehhanisme arendada ning seeläbi "nullpunktivälja" salvestatud informatsioonile ligi pääseda. Me saame kasutada VÄLJA selleks, et suunata mõjusid ajas tagasi ja muuta seeläbi tähtsaid hetki või algtingimusi, millest hiljem tõsine probleem (või haigus) puhkeb . Viise, kuidas oma kavatsust varasemale rakendada nii, et tõenäosused muutuksid, enne kui haigus täielikult välja areneb, võib leiduda hulgaliselt. Seega tuleb haigus tabada hetkel, mil seda veel annab mitmesse suunda tõugata-perioodil, mil võimalused alates tervena püsimisest kuni suremiseni on avatud.

IGA MEIE ELUHETK MÕJUTAB KÕIKI MEIE TEISI ELUHETKI NII MINEVIKUS KUI OLEVIKUS

Meie tulevik juba eksisteerib seisundina, mida võime hakata olevikus tegelikuks muutma. Me ise olemegi AEG ja RUUM. Maailm on koht, kus kõik, mis kunagi juhtuma hakkab, on juba juhtunud
( lk 247).Tõestatud Bob Jahni ja Brenda Dunne`i poolt 87 000 läbiviidud katsega !
UNIVERSUM eksisteerib tohutus siinses, kusjuures see siinne hõlmab ühesainsas ajahetkes kõiki ruumipunkte ja ajahetki."

Tesla on ise öelnud, et ta valdab sellist infot, et võiks lihtlabaselt kogu planeedi Maa purustada, kuid eetilised tõekspidamised ei luba tal seda teha. Olles keskeas härrasmees, tekitas ta siiski oma katsete tulemusena meil teadaoleva Tunguusi plahvatuse. Selles on veendunud paljud maailma juhtivad teadlased, füüsikud , ajaloolased.
Soovitan kahtlejatel vaadata ka alltoodud filmi, mis on paraku küll vene keeles, kuid keegi ehk aitab olulised momendid ära tõlka. Materjal on ise nii ilmekas, et sellest saab ka muidu aru.
http://video.google.com/videoplay?docid=...8686&hl=en#

Tesla teema lõpetuseks( muidu teised foorumi kasutajad saavad pahaseks, et Teslast nii palju selle teema rames kirjutan) lisan mõned huvitavad seigad tema elust:
Kuna Tesla oli kogu oma elu kontaktis teiste reaalsustega ja nende reaalsuste olenditaga, siis nii nagu ta ise väitis, ei olnud tema ise oma leiutiste autor, ta ainult tõi need meie reaalsusesse.
Olen nõus ka ZED`i poolt kirjutatuga-
NIkolai Tesla arhiiv olid salastatud esialgu kuuekümneks aastaks. 2003 teatas FBI et avaldab neist osa (http://thetheory.tripod.com/tesla/teslafb1.htm ). Ülejäänud määravale osale pikendati-kohaldati uus salastatus 40 aastaks kuni aastani 2043.
Põhjendati et tema tööd (XX sajandi alguses sooritatud mastaabsed katseid elektromagnetismi ja gravitatsiooni alal) on liiga keerulised ühele tavalisele Pentagoni laboris töötavale füüsikule ?!....
Nii et Teslaga seonduvast teame me täna alles imepisikese osa( nagu muuseas ka muudest põnevatest juhtumitest teaduse, tehnika ja tehnoloogia vallas).
Kuid( nagu ka Tesla kinnitas) kogu info on väljas olemas, meie ajud on kui vastuvõtuaparaadid, tuleb see aparaat ainult õigele lainepikkusele häälestada ja info muudkui tuleb.....

nagu klaverimäng..õigel ajal õigele klahvile vajutada...ainult vähesed suudavad

parimat,

iitt
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas iitt
preilikass- olen ühele su küsimusele(postitatud 10-31-2009 Kell 00:43) vastuse võlgu. Kuna olen põhjalik olend, vastan siinkohal ka põhjalikult.
iit-Mis aga puutub Teslasse, siis Insideri jutu kohaselt ei olnud ta sugugi päris kõiketeadev. Kui tõsiselt sina Insideri väidetesse suhtud?

siin siis minu vastus-Ma ei sea Insaideri juttu kahtluse alla, kuid samas olen absoluutselt veendunud, et viimase 500 aasta suurkujud siin planeedil nimega Maa olid vaid Nikola Tesla ja L.Da Vinci.


Tesla ise väidab sama, mis on pikalt ja keeruliselt kirjutatud oma raamatus "Väli" McTaggart( ligi 400lk) ja mille sisu võib kokku võtta nende paari lausega:
"Inimeste vahel eksisteerib mingi meelteväline side ning et mingi väli ühendab omavahel kõiki asju. Inimesed suudavad avaldada mõju igasugustele eluprotsessidele. Mingil teadveloleku tasandil on meil kõigil ligipääs KOGU maailmas leiduvale informatsioonile( Hal Pathoff). Inimestel on võimalik oma vastuvõtumehhanisme arendada ning seeläbi "nullpunktivälja" salvestatud informatsioonile ligi pääseda. Me saame kasutada VÄLJA selleks, et suunata mõjusid ajas tagasi ja muuta seeläbi tähtsaid hetki või algtingimusi, millest hiljem tõsine probleem (või haigus) puhkeb . Viise, kuidas oma kavatsust varasemale rakendada nii, et tõenäosused muutuksid, enne kui haigus täielikult välja areneb, võib leiduda hulgaliselt. Seega tuleb haigus tabada hetkel, mil seda veel annab mitmesse suunda tõugata-perioodil, mil võimalused alates tervena püsimisest kuni suremiseni on avatud.

IGA MEIE ELUHETK MÕJUTAB KÕIKI MEIE TEISI ELUHETKI NII MINEVIKUS KUI OLEVIKUS

Meie tulevik juba eksisteerib seisundina, mida võime hakata olevikus tegelikuks muutma. Me ise olemegi AEG ja RUUM. Maailm on koht, kus kõik, mis kunagi juhtuma hakkab, on juba juhtunud
( lk 247).Tõestatud Bob Jahni ja Brenda Dunne`i poolt 87 000 läbiviidud katsega !
UNIVERSUM eksisteerib tohutus siinses, kusjuures see siinne hõlmab ühesainsas ajahetkes kõiki ruumipunkte ja ajahetki."

Tesla on ise öelnud, et ta valdab sellist infot, et võiks lihtlabaselt kogu planeedi Maa purustada, kuid eetilised tõekspidamised ei luba tal seda teha. Olles keskeas härrasmees, tekitas ta siiski oma katsete tulemusena meil teadaoleva Tunguusi plahvatuse. Selles on veendunud paljud maailma juhtivad teadlased, füüsikud , ajaloolased.
Soovitan kahtlejatel vaadata ka alltoodud filmi, mis on paraku küll vene keeles, kuid keegi ehk aitab olulised momendid ära tõlka. Materjal on ise nii ilmekas, et sellest saab ka muidu aru.
http://video.google.com/videoplay?docid=...8686&hl=en#

Tesla teema lõpetuseks( muidu teised foorumi kasutajad saavad pahaseks, et Teslast nii palju selle teema rames kirjutan) lisan mõned huvitavad seigad tema elust:
Kuna Tesla oli kogu oma elu kontaktis teiste reaalsustega ja nende reaalsuste olenditaga, siis nii nagu ta ise väitis, ei olnud tema ise oma leiutiste autor, ta ainult tõi need meie reaalsusesse.
Olen nõus ka ZED`i poolt kirjutatuga-
NIkolai Tesla arhiiv olid salastatud esialgu kuuekümneks aastaks. 2003 teatas FBI et avaldab neist osa (http://thetheory.tripod.com/tesla/teslafb1.htm ). Ülejäänud määravale osale pikendati-kohaldati uus salastatus 40 aastaks kuni aastani 2043.
Põhjendati et tema tööd (XX sajandi alguses sooritatud mastaabsed katseid elektromagnetismi ja gravitatsiooni alal) on liiga keerulised ühele tavalisele Pentagoni laboris töötavale füüsikule ?!....
Nii et Teslaga seonduvast teame me täna alles imepisikese osa( nagu muuseas ka muudest põnevatest juhtumitest teaduse, tehnika ja tehnoloogia vallas).
Kuid( nagu ka Tesla kinnitas) kogu info on väljas olemas, meie ajud on kui vastuvõtuaparaadid, tuleb see aparaat ainult õigele lainepikkusele häälestada ja info muudkui tuleb.....

nagu klaverimäng..õigel ajal õigele klahvile vajutada...ainult vähesed suudavad

parimat,

iitt

Aitäh!Smile Mul juba hakkas ununema, et ma mingile küsimusele vastust ei saanud... Positiivne uudis igastahesBleh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ülekutse saata lugusid oma kogemustest uurija888 34 11,007 15-05-2014, 18:26
Viimane postitus: zen faran
  Numeroloogia: arvuta OMA aasta Tutanhamon 22 25,212 16-03-2013, 21:08
Viimane postitus: olematu
  Milline on Teie muusikaline maitse? Algavl6pp 7 3,432 04-02-2013, 22:32
Viimane postitus: Thorondor
  Kas sina oled juba gaasitoru vastu hääletanud? zed 16 6,972 22-08-2012, 19:35
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Kui palju oled seni kuulnud Maagilistest Sooritustest ehk Te Ton 3 2,938 31-08-2006, 09:13
Viimane postitus: Ton
  Tee ise oma Džinn Pudelis! stAb 4 2,680 20-04-2006, 10:38
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat