Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV: V
#26
ma võin küll eksida, aga minu meelest just selles samas vanas V's hakkasid inimesed ära kaduma, või siis ok neid asendasid kadunud inimeste asemel taltsad reptiloidid Smile

samas, oli ju ka uues V's eelmises osas sama teema hukkunud lenduri lesega, kes alguses kisas ja pahandas ja peale nendega kohtumist nagu äravahetatud...
Vasta
#27
Tsitaat:See on ühe vana ulmesarja (V) uuem versioon (V) 2009, aga minu mäletamist mööda ei hakatud seal inimesi mujale elama viima ja nendest lihakehadest ei mäleta ma kah midagi Ph34r2.

Neid päris mujale elama vist ei viidud, mäletamist mööda hakati neid värbamaemalaeva ja miski ideega sai neist tõesti-tõesti toit, sest nood sisalikud olid lihasööjad ja himustasid inimest.




[Muudetud: 11-27-2009 Sauram]
Vasta
#28
Midagi sellist oli jah, aga see uus versioon on ikka suht huvitav.
Vasta
#29
Nii alustasin kah sellega, väga hea seriaal! Soovitan kindlalt
Vasta
#30
Kahju, et seriaal alles mõne kuu pärast edasi läheb. Minu arust päris hästi tehtud. Mitmeid tänapäeva vandenõuteoreetikute arusaamu sisaldab, iseasi, kas need on vandenõud või tõsi. Igatahes on osad Hulust vaadatavad, vähemasti olid... Kahju, et eesti kanalid ei taha üldse uusi ulmesarju sisse osta.
Vasta
#31
Ei taha sisse osta? Pigem on asi ikka selles et rahakott on õhukese võitu.
Vasta
#32
http://www.hdstream.org/

Siit näeb seda uut "V" 'd.Saab valida HD ja tavalise versiooni vahel.
Vasta
#33
1-5 30 Mar 10 "Welcome to the War"
http://epguides.com/V_2009/

[Muudetud: 31-3-2010 levis]
Vasta
#34
http://epguides.com/V_2009/
• Season 2
2-01 04/Jan/11 Red Rain
2-02 11/Jan/11 Serpent's Tooth
2-03 18/Jan/11 Laid Bare
2-04 25/Jan/11 Unholy Alliance

Vasta
#35
Huvitav, arvasin et seriaal jäi poolikuks, nii et on ka positiivseid üllatusi seriaalide maailmasSmile
Vasta
#36
Uskumatu lugu, et nüüd kanal 2 seda näitama hakkas Smile
Vasta
#37
(26-10-2009, 15:15 )Weizen Kirjutas: See on ühe vana seriaali uuendatud versioon, jooksis millalgi 80-ndate lõpus või 90-ndate alguses sama nime "V" all.

[Pilt: v-lizard-alien-lady.jpg]
Sileda naha all oli reptiili nahk...

Nüüd ma mäletan! Kui ma tatt olin, siis Soome kanalilt sai näha, sari jooksis sel ajal kui Eesti-Soome vahel oli mingi periood superlevi ja filmi sai näha värvitelekast täitsa selgesti nagu eesti kanalit. Viimases osas hakati mingit pulbrit külvama mis need tulnukad hävitas....
Vasta
#38
Ma ei saa aru, miks võtavad eesti kanalid poolikuid lugusid eetrisse. Eelmine aasta tegi TV3 sellise nalja The Eventiga.
Vasta
#39
(12-06-2013, 05:37 )theodor Kirjutas: Ma ei saa aru, miks võtavad eesti kanalid poolikuid lugusid eetrisse. Eelmine aasta tegi TV3 sellise nalja The Eventiga.

TV3e siin süüdistada ei saa - see asi jäigi poolikuks: The Event TV Show - Next-Episode.Net
Vasta
#40
(12-06-2013, 06:40 )excubitoris Kirjutas:
(12-06-2013, 05:37 )theodor Kirjutas: Ma ei saa aru, miks võtavad eesti kanalid poolikuid lugusid eetrisse. Eelmine aasta tegi TV3 sellise nalja The Eventiga.

TV3e siin süüdistada ei saa - see asi jäigi poolikuks: The Event TV Show - Next-Episode.Net

Ma tahan öelda seda, milleks vaevata poolikute asjade näitamisega. Tõenäoliselt mingi portsu tellimisega kaasasaanud kasvõi tasuta ja siis hea näidata ja koorida reklaamiraha. Kindlasti on mõni vaataja, kes saab pettumuse osaliseks, et sarja vaatamine kuhugi ei vii.
Vasta
#41
(12-06-2013, 00:18 )Wilholmensis Kirjutas: Nüüd ma mäletan! Kui ma tatt olin, siis Soome kanalilt sai näha, sari jooksis sel ajal kui Eesti-Soome vahel oli mingi periood superlevi ja filmi sai näha värvitelekast täitsa selgesti nagu eesti kanalit. Viimases osas hakati mingit pulbrit külvama mis need tulnukad hävitas....

No siis on chemtrailsi case lahendatud Bleh
Vasta
#42
Kel läbematus oodata ja vene keel suus, siis siin kõik 22 seeriat korraga vaadatavad.
V -kaks hooaega 22 seeriat (vene keeles)
Tegelikult lõpetati seriaali tootmine ja see jäi päris tuntavalt poolikuks. Ettekäändeks toodi peareptika Anna osatäitja soovimatust seriaalis jätkata ja reitingute langemist. Tundub siiski, et seriaali lõpetamise põhjused peituvad kusagil mujal...
Vasta
#43
(14-06-2013, 13:40 )Matrix Kirjutas: Kel läbematus oodata ja vene keel suus, siis siin kõik 22 seeriat korraga vaadatavad.
V -kaks hooaega 22 seeriat (vene keeles)
Tegelikult lõpetati seriaali tootmine ja see jäi päris tuntavalt poolikuks. Ettekäändeks toodi peareptika Anna osatäitja soovimatust seriaalis jätkata ja reitingute langemist. Tundub siiski, et seriaali lõpetamise põhjused peituvad kusagil mujal...
Ehk on asi selles viimases osas, kus õndsus laskub inimeste peale(?), kristuse tulemisest/olemusest...
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat