Küsitlus: Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp?
Jah
6.25%
2 6.25%
Ei
78.13%
25 78.13%
Võib-olla
15.63%
5 15.63%
Kokku 32 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp?
(19-12-2012, 08:19 )Minaelan Kirjutas: Kage, sa ise otsisid või otsid samamoodi tõde.
Tõesti või? Ehk siis mis sellise tegevuse eesmärk peaks olema? Üürike rahulolutunne enne avastamist, et see mis leidsin ikkagi ei ole tõde?
Vasta
Eriti just inglise keele oskajad võiks pilgu peale visata. Päris huvitav!
http://www.december212012.com/ - maailmalõpu kohta siis.
Vasta
(19-12-2012, 10:33 )Minaelan Kirjutas: Miks sa elad,
Sellepärast, et sündisin.
Tsitaat:miks siin foorumis käid, miks pidevalt küsimusi esitad?
Sellepärast, et elan.
Vasta
Smile hea ja täpne vastus Smile1
Vasta
Tühi töö ja vaimu närimine.
Vasta
Parafradeerides indiaandlasi: ma ei tea mida Teie teete ,aga mina olen ka järgminsel aastal aegajalt siin helerohelise taustaga lehel.
Vasta
The show must go on, ehk pidu peab jätkuma.Bleh
Vasta
jah, miks mitte
Vasta
(19-12-2012, 14:37 )Minaelan Kirjutas: Väga vastuoluline luuletus:
"tere tulemast siis uhkele tapalavale
nüüd saabunud on haarav lõputsirkus"
"tõusnud on kainestav koidik siin
uued teadmisteruumid saavad avanema
ärganud on uue ajastu Serpentiin"
Kas ise luuletad või kanaldad kedagi?

Nii ja naa.
Puhtalt tõlgendamise küsimus, "tapalavale" võivad minna ka eksiarvamused.


Vasta
KÕLAKAD LIIGUVADShock
[Pilt: joke141992_74fd1786.jpg?]
Vasta
Huvitav on reedel tõdeda, kummal poolel oli õigus. Kas neil, kes vastasid jaa või neil, kes vastasid, ei Ph34r2
Vasta
Ohjah 2 päeva veel. Poisid ja tüdrukud magame need 2 päeva maha Laugh
Vasta
Muutused on "vaimset laadi", mitte aga "füüsilist laadi".

Tundub,et päikesetormi ja elektrikatkestust ei tule: kuna muutused pidid algama 36 tundi enne 21.detsembrit, ning kulmineeruma 21.detsembri lõunaks, siis peaks muuutused juba käima (alates 20.detsembri algusest) - kuid päikesetormi ei näita Soome ega Vene vaatlusjaamad, ning samuti pole virmalisi taevas näha - kui pole päikesetormi, siis ei tule ka elektrikatkestust.
Ehk füüsilisel tasandil ei muutu midagi, ning füüsilisi muutusi pole mõtet otsida - pigem peaks otsima muutusi "enda sees", ehk enda tajudes ja mõtlemises.

Kuid vaimset laadi muutsed toimuvad juba praegu ja "igaühe sees": tunnetage, kas peast jooksevad aegajalt läbi nö "uitmõtted" mida sugulased-tuttavad tahavad/teevad (teiste teadvuse ülekandumine), või tajute teatud sündmusi uduselt ette (asjade ettenägemise võime), või näete järjest selgemaid/kirkamaid unesid, või muud sarnased ülitajude ja laienenud teadvuse ilmingud.

Vasta
Nuh, mis siis nüüd saab, kui midagi ei toimu ei füüsiliselt ega ka vaimses suunas.
Kuigi ootan juba ammu, et miskit toimuks selle vaimsusega.
Aga päris jube oleks, kui kõigil hakkaks järsku mõistus lõikama nagu pardiperse vett.Bleh
Vasta
Mnjaa lootus sureb viimasena...
Vasta
Soovitan enne seda külastada
[Pilt: 188160_254256288035377_629398724_n.jpg]

Kallid Sõbrad!

Lund on liiga palju ja kõik räägivad mingist maailmalõpust. Chameleonis seda ei usu keegi. Seepärast korraldamegi hoopis suvise Latin House stiilis õhtu, kus võtame vastu pühadeks koju saabuvaid saarlasi ja kõiki teisi. Smile

Muusikat sheigivad: Taevaisa & Mike Loop
Õhtujook: Mojito

Kohtumiseni reedel!


Reserveeringud tel. 6682212
Vasta
Eile toimus mul küll midagi imelikku, ajas korra hirmu isegi nahavahele. Eile olin ma maal ema juures, oli kodus ka mu vend. Ühel hetkel päeval tuli selline moment kus ema, vend ja vanaema olid köögis ja mina olin magamistoas lugemas. Ja kaks ust jääb vahele köögiga. Nii, mina lugesin uudiseid ja äki mina kuulen et keegi räägib. Jäin kuulatama, vaikus. Hakkasin edasi lugema, jälle õrnad hääled. Mõtlesin, et ju köögist kuidagimoodi kostuvad minuni. Ikka hääled rääkisid edasi. Tõusin ja läksin siis ukse juurde ja panin kõrva vastu ust. Vaikus. Ma kortsutasin kulmu ja pidasin seda vaid oma mõtte virrvarriks. Hiljem selgus et mu vend oli puid toomas teisest ruumist. Ema oli omaette nokitsenud köögis ja vanaema istus toolil ja pole samuti sõnakestki rääkinud. Hiljem kui mu vend ja ema tagasi mu juurde tulid, küsisin et kas nad vaidlesid. Mõlemad vaatasid mind nagu mõnda opakat Laugh Veel tänagi mõtlen et mis see veel oli, kuigi mingeid muutusi ei tunne endas.
Vasta
Mul seljal abaluu nukid koledasti sügelevad ning pakitsevad ja talla alt vist paneb plasma välja nii mis mühin, paistab et lennuoskus ei ole enam kauge, ma olen eluaeg sellest unistanud, pagan ärge petke mu lootusi . Bleh
Vasta
Tahaks lennata,
aga mitte eriti kõrgelt.wink
Vasta
(20-12-2012, 11:40 )Minaelan Kirjutas:
(20-12-2012, 11:33 )Eithea Kirjutas: Mul seljal abaluu nukid koledasti sügelevad ning pakitsevad ja talla alt vist paneb plasma välja nii mis mühin, paistab et lennuoskus ei ole enam kauge, ma olen eluaeg sellest unistanud, pagan ärge petke mu lootusi . Bleh

Smile1 mis, sa loodad, et meie sinu eest lendama hakkame või sulle lendamist õpetame. Siruta aga tiivad välja....ja mine lenda.

Eihoh, ma ike tahas ise, mis mul teie lennust...aga nuh ei ole neid füüsilisi tiibu, aga ausalt ega ma neid taha ka, risuks ees igavesti suured teised, mulle see plasma värk meeldib rohkem...Bleh
Vasta
Selle 21.12.12 lôpu jutuga on teenitud juba sadu, kui mitte rohkem miljoneid. Varsti tuleb uus daatum ja pidu làheb edasi, kus rahvas toitub maailmlôpu uudistega!
Vasta
Ei saa inimese "sees" mingeid vaimseid muutusi toimuda, kui "väljas" mingeid energeetilisi muutusi ei toimu. Tänapäeval on juba ammu kindlaks tehtud, et kõik "sisemised" väärtused on korrelatsioonis "väliste" aju närviühenduste ja ajulainetega.
Vasta
Elame näeme, Eesti aja järgi peaks lõpp tulema siis hommikul 10:15.

Keep your eyes open people! Lets see what happens! Laugh
Vasta
Saksa uudiste kanalilt n-tv oli just kõne Dänikenile,kus ta ta lubas tulnukaid....Smile aga ei teadnud õelda kunas tulevad.
Vasta
Juhtub vaid see, et lambapead saavad teada, kui lambad nad ikka on.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nostalgitseme: kas NSVL=EU? xcad 176 29,005 21-07-2020, 08:15
Viimane postitus: xcad
  Kas juhused või mõttejõud... Andri 17 9,840 17-05-2020, 16:11
Viimane postitus: Minaelan
  Kas paramaailm või mitte? asuur 2 2,639 12-02-2016, 09:56
Viimane postitus: kalldunn
  2012 pole viimane Leena 100 47,216 03-08-2014, 18:08
Viimane postitus: Müstik
  Kas meie kuulmine trikitab või... hulkuv hing 8 4,660 01-10-2013, 09:16
Viimane postitus: insomnia
  Kas on vaja kõigil teada väe ja jõukohti.....! HUGOTH 4 2,393 21-09-2013, 20:48
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas tõesti see kõik juhtus aastal 2010? Erfekt 26 11,292 16-09-2013, 13:52
Viimane postitus: kage
  Kas positiivne ja negatiivne peavad meie elus olema tasakaalus? Minaelan 22 10,156 13-08-2013, 21:17
Viimane postitus: soe1
  Kas sina oled juba gaasitoru vastu hääletanud? zed 16 6,972 22-08-2012, 19:35
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Kas head soovid mis panevad meid kahtlema on head? Dana 51 19,112 21-07-2012, 21:20
Viimane postitus: Krt

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat