Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pentagrammi kaelakee
#1
Kas kellegil on müüa sellist Kaelakeed , kuskil tartus , või teab kust seda saada ? Kui keegi ise müüb siis oleks hea kui pilt ka oleks !
Vasta
#2
pentagrammi saab nüüd küll igalt poolt o_x .
mine hilpharakasse , minu teada se peaks tartus ka olema , mingi 60 eeku on seal ,suht normaalne . ja alati olemas ka google , kust saad infot ; )
Vasta
#3
See teema on natuke vales kohas, vaimudega siin küll miskit pistmist pole.
Aga muidu pentagramme saad igasugu erineva suuruse ja kujuga Hilpharakast otsida (isegi sealt mõned ilusad endale soetanud), kuigi 60.- on vast vähe, minu meelest jäävad nad enamasti nii 100-300 kr vahemikku.

[Muudetud: 29-10-2009 tribalangel]
Vasta
#4
Leia kodust tükike hõbedat, võta see hambusse ning trambi lähima kullassepa juurde:-)) Kui sa just midagi eriti eksklusiivset ei taha, on see lihtne töö. Joodetakse hõbetraadist kokku ning vajutatakse pressiall laiaks....Panen siia ühe illustreeriva pildi.

http://web.zone.ee/raatusekinnisvara/pentagramm.jpg
Vasta
#5
Enda oma sain Loitsukellerist.
Vasta
#6
Milleks neid pentagramme vaja on? Mingid iluvidinad või?
(Vabandan kui esitasin lolli küsimuse)
Vasta
#7
Pentagramm

Nüüdisajal on pentagrammile omistatud mitmeid sügavamõttelisi tähendusi, ehkki paljud neist on üsna hilised. Igatahes on teda kasutatud läbi ajaloo ja erinevates kontekstides.

Varaseim pentagrammi kasutamise daatum ulatub Uruk'i perioodi (u.3500 e.Kr.) muistses Mesopotaamias, kus ta avastati kaldealaste potikildudelt koos teiste varasemate teadaolevate kirjamärkidega.

Mesopotaamia kunsti hilisematel perioodidel on pentagrammi kasutatud kuninglikel raidkirjadel, sümboliseerimaks impeeriumi võimu ulatust nelja ilmakaarde.

Heebrealastele oli ta Tõe Pentateuch'i (Moosese "viisraamat") sümboliks. Mõnikord on pentagrammi ekslikult nimetatud ka Solomoni Pitseriks, sest ta oli kasutusel paralleelselt heksagrammiga.

Muistses Kreekas oli ta tuntud kui Pentalpha, viie A geomeetriline kujutis.

Loe edasi...
Vasta
#8
Arvan, et enne kui pentagramm kaela panna siis peab ikkagi sügavalt järgi mõtlema. Ise kandsin ka selliseid vidinaid kaelas aga nüüd olen nendest loobunud. Saatus lihtsalt andis märki, et need pole minu jaoks.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat