Para-web'i sünnipäev 2017


Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
Autor Sõnum
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 1,969
Liitunud: Apr 2011
11-01-2014 16:58
Postitus: #26
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
Hea kommentaar Postimehest, tõin siia, äkki kustutavad Postimehes ära

Tsitaat:Gabriel Käbi 11.01.2014 16:26

Naljamehed naljameesteks. Viimaseid omakorda naeruvääristama asudes on hr. Aavik naljamees ruudus, - või kuidas?
Kas Mati Aavik on salaseltsindust ekstra uurinud, et arvab endal pädevuse olevat naeruvääristada kõiki, kes ettevaatust ilmutavad nonde suhtes. Autori pealiskaudsust antud teemas ilmestab seegi tõik, et hakkab võrdlema võrreldamatut.
Halloo! – Aavik: EÜE ei ole kunagi olnud salaseltsing ja sinna kuulunud isikud ei ole eales varjanud ega varja tänagi oma seotust EÜE-ga. Sama kehtib ka üliõpilasseltside ja jahimeesteklubide kohta.
Niisama hädavajalik, kui et avaliku elu, eriti riigivõimu esindajad deklareerivad oma majanduslikke huvisid, on sama tähtis, et valijad teaksid, millistesse salaorganisatsioonidesse kuuluvad nende riigi juhid. Nt. kas Kapo ametniku kuulumine mingisse tundmatusse rüütelkonda on igati OK? Selmet asjad selgeks rääkida, pole vaja tola teha tõsistel teemadel.

Teadmiseks: paljudes arenenud lääne demokraatiates on keelatud vabamüürlaste kuulumine kõrgematesse riigiametitesse (tippsõjaväelased, -politseinikud, kohtunikud jne). põhjuseks jagatud ja segane lojaalsusnõue. – Naeruväärne Aaviku meelest?

Mõistagi on see teema magnetiline ja tõmbab ligi esmalt kõiksugu isemõtlejaid ullikesi. Sellega ei peaks aga asi piirduma.

Seni pole me adekvaatset seletust kuulnud, mis riigvõimu esindajad parlamendis/valitsuses, vms kuuluvad mingisse "ordusse" või "vabamüürlaste" hulka või miks kaitseväe juhataja on "templirüütel" - ainult segased ja vastukäivad seletused asjaosalistelt endilt... Ja "meeste mängudest" on asi kaugel, muidu ei hämataks...keelustataks...
(selle postituse viimane muutmine: 11-01-2014 17:14 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,055
Liitunud: Sep 2007
18-06-2014 17:49
Postitus: #27
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
Vandenõuteoreetiku evolutsioon - suhteliselt lühikene inglise keelne arvamuslugu, kus pakutakse, et vandenõuteooriaid toitvad iseloomujooned on üdini inimlikud (võimulolijate usaldamatus, janu siseringi informatsiooni järele, kellegi teise süüdistamine) ning meie liigiga alati kaasas käinud mõttemallid. Tänapäevane informatsiooniküllus on aga lubanud nendel instinktidel või alateadlikel hirmudel amokki joosta.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
nokitseja
kalavana

Postitusi: 922
Liitunud: Sep 2009
21-06-2014 03:02
Postitus: #28
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
www.minut.ee: NATO boss levitab uut konspiratsiooniteooriat
Anders Fogh Rasmussen, NATO peasekretär on tulnud välja fantastilise konspiratsiooniteooriaga, mille kohaselt rohelisi rahastab Venemaa. Nimelt olevat erinevate riikide keskkonnaaktivistid, kes võitlevad põhjavett mürgitava kildagaasi puurimistehnoloogia "fracking" (eesti keeli hüdrauliline purustamine) vastu, kinni makstud Venemaa luure poolt. Kuigi erinevate riikide keskkonnaaktivistid naeruvääristavad selliseid vandenõuteooriaid, tundub see Rasmussenile usutav, sest kildagaasi ammutamine olevat ju ohtlik Venemaa gaasiekspordile. Allikas: Financial Times.

Minut haarab sõnal sabast ja konspireerib edasi: Ka meie fosforiidisõda oli paha Vladimir Putini kätetöö, ilma selleta poleks ju CCCP lagunenud ning tema oleks pidanud Berliinis madala palga eest edasi nuhkima selle asemel et Kremlis poosetada.Kildagaas
Esimene teadaolev tööstuslik horisontaalne puurauk puuriti 1929. aastal Texases. Kaua puudusid aga tehnoloogiad, mis võimaldanuks kildagaasi maapõuest kätte saada mõistliku hinnaga. Majanduslikult tasuvamaks aitas horisontaalset puurimist muuta telemeetria areng 1980. aastatel.

Näiteks on vajadus USA turule sihitud veeldatud maagaasi järele langenud ja tarnete ümbersuunamine Euroopasse on omakorda vähendanud nõudlust Venemaalt Euroopa riikidesse imporditava kõrgema hinnaga torugaasi järele.

Kildagaasi tootmise võimalikud negatiivsed mõjud keskkonnale ei ole veel kuigi hästi teada. Kardetakse, et tootmine põhjustab põhjavee saastumist metaani ja raskemetallidega. Puuraukudesse pumbatavasse vette lisatakse mitmesuguseid kemikaale.

2011. aasta juulis keelas Prantsusmaa esimese riigina kivimite hüdraulilise purustamise ehk frakkimise kildagaasi otsimiseks ja ammutamiseks. Quebecis kehtestati frakkimisele 2011. aasta märtsis moratoorium.

Siinne kohalik konspiratsiooniteooria põhineb tähelepanekul, et kõik toore jõuga promotavad ning pealesurutavad suurettevõtmised ohustavad hinnalisimat loodusvara - puhta vee varusid.

Kui toetad erakonda, toetad rahapesu!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
Veteran

Postitusi: 2,678
Liitunud: Dec 2010
11-11-2017 16:48
Postitus: #29
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
Vahepeal on aeg edasi läinud ja nüüd kirjutatakse, et kui muidu on vandenõuteooriate keskseks elemendiks olnud salajase ja vaenuliku/kurja grupi või eliidi vandenõu (näiteks vabamüürlased, juudid), siis vandenõukultuuri iseloomustab abstraktsem usaldamatus võimulolijate suhtes, tõdemus, et dominantsed institutsioonid (sh teadus ja meditsiin) on üldisemalt ja fundamentaalsemalt korrumpeerunud.

On ka võimalik loetleda paljusid olukordi (nagu Watergate, laiaulatuslikud riiklikud jälgimisprogrammid), kus vandenõuteoreetilised kahtlused osutusid õigustatuks. Edward Snowdeni avaldatud materjalide peale tõdeti vandenõuteoreetikute gruppides, et „meie oleme seda ju juba ammu rääkinud“. Mitmed tõeks osutunud paljastused on kahtlemata toetanud ka vandenõukultuuri.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Vana kala

Postitusi: 549
Liitunud: Dec 2015
11-11-2017 20:38
Postitus: #30
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
https://www.riigiteataja.ee/akt/13105796
Kui tuli kroon siis dollar maksis ~12 krooni, olenevalt ajahetkest. 1993a. oli piirivalveameti kogu aastaeelarve 94842000 EEK ja politseiametil 144797000EEK. VEB fondi vargus 34milj dollarit ja siimu 10 miljoni dollari "afäär" olid siis hoopis teised mõõtmed kui praegu, sest raha väärtus oli TEINE. Nüüdne rail baltika kisub raiskamises samasse suurusjärku. Sellised vargused panid noore eesti riigi põdema, lisaks ka tartu kommertspanga krahh kus peaministri allkiri ei maksnud selle paberilehe väärtust kuhu kritseldatud oli. Tänapäevane eesti kui tahab olla EW õigusjärglane oleks pidanud vähemalt need tegelased kes EW ametnikke ja juhtkonda hukkasid karistama.....aga ei, idel jakobson ja kõik kohtunikud, prokurörid kes vabadusvõtleiaid painasid said personaalpensioni praegusest eestist. Lisaks ka kommunistlik nomenklatuur jäi kohtadel, olgugi teiste nimedega. Putinil on tegelikult õigus kui väidab, et praegune eesti on ENSV õigusjärglane. Kas pole, või keegi julgeb vastu väita??
Siis polnud sotsabisid ega MTÜ-sid kust keegi võis abi leida. Kui raha polnud sure nälga...nii lihtne see oligi! Mäletan kui tartu kommertspanga krahhi järel jäi inimeste ja firmade raha sinna. Palgad jäid maksmata....inimesed nälga. Laarid, siimud ja pruulid aga ujusid rahas, et aga oleks ka kedagi aidatud kes tõesti hädas oli ei mäleta. Tuleb meelde ühe tuttava firmaomaniku lugu kui töölised tulid raha nõudma, raha ei OLE, tõesti kõik sendijupini võeti ära. Mees tuli maalt vanemate juurest toitu, kartuleid toomast (nüüd ka see variant puudub, vähemalt paljudel) ja kui töölised tulid tassis kartulikotte. Ega midagi loovutas need kotid vabatahtlikult hädalistele mis ikka muud teha! Sellised erakordsed lurjused aga on ka praegu suurtel brüsseli pensionitel ja, et veel vähe, teevad kurja edasi, ja mitte vähe!
Ja eesti rahvas on KÕIK unustanud, andestanud ja on alandlikult nõus uusi ohvreid tooma? Kui on siis on tegu MAAILMA LOLLIMA RAHVAGA. Vähemalt seal oleme saanud esimese viie hulka nagu ansip unistas.
(selle postituse viimane muutmine: 11-11-2017 21:06 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 406
Liitunud: Apr 2013
12-11-2017 18:28
Postitus: #31
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
Mul tekkis uus teooria, väga suur kahtlustus. Kas seesinane veebike on liimipaber kahtlase elemendi avastamiseks ja püüdmiseks? Aga hilja juba, liiga hilja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Vana kala

Postitusi: 549
Liitunud: Dec 2015
12-11-2017 21:43
Postitus: #32
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
(12-11-2017 18:28 )isemaag Kirjutas:  Mul tekkis uus teooria, väga suur kahtlustus. Kas seesinane veebike on liimipaber kahtlase elemendi avastamiseks ja püüdmiseks? Aga hilja juba, liiga hilja.
Kindel see kohe 110%.....aga kui puuduvad poliitilised ambitsioonid ; riigitööl ei ole ja vanus samuti pole midagi kartaBleh Vähemalt praegu eestimaal, venes pannakse ka pisiasi "ekstremismi" alla ja 2a. on kindlustatud! Isegi putjat ei või liialt kiita.....kiidad liiga emotsionaalselt, läilalt ja ongi "ekstremism" valmis! Minu põhimõte on, et mida vanem seda vähem karta 90-selt võib ka langevarju hüppeid ilma varjuta tehaBleh
Põhjamaaadel pole asi parem. Siin näide juudimaffiast kes riigi kõrgemas kohtuvõimus keeldub oma ebaseaduslikke tulusid avalikustamast, summad aga on ülisuured. Kuidas saab olla kohtunik kes on müüdav nagu viimane prost....isegi hullem, tema teeb "õigust" sellele kes rohkem tasub. Üldse läheb asi liiga käest ära. 90-ndatel kui lasti savisaare pildi pihta peaminister astus tagasi.....kui aga savikas lindistas kõnelusi oli sama. Nüüd kordades hullemad teod on igapäevased, rõivas ahistab, rollotajad rollotavad edasi, võetakse altkäemakse ja tehakse endile ülisuuri palku, kõik on JOKK.

https://mvlehti.net/2017/11/11/korkeimma...-salataan/
http://magneettimedia.com/kritiikin-kult...ikkeisiin/
Eestimaal aga kisub feodalismi suunas, feodaali otsused on lõplikud ja alluvad saavad tallis vitsu.....ainult siis kui süserään ise või kõrgem feodaal kärgib tuleb suu vett täis võtta ja alandlik olla. EU kontekstis võib ka urruaugu püsti ajada alandlikuse tunnusena....se on karilaiule tüüpiline käitumineBleh

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=80131664
(selle postituse viimane muutmine: 12-11-2017 21:47 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Tavaliige

Postitusi: 55
Liitunud: Sep 2013
13-11-2017 13:33
Postitus: #33
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
Eks kõik sellised veebikogukonnad ja foorumid ole pideva vaatluse all ja selles pole ju midagi uut. Meenutage omaaegset kinnist KUKU klubi. Küll seal mõnitati ja tõrvati kommunismi ja nõukogude võimu. Ei läinud ühtegi õhtut, kus selle kallal poleks ilgutud. Kes sealt niiväga kinni pandi? Suurt kedagi. KGB valvejoodik istus iga päev ja öö kohal ja eks kindlasti ka lindistati. Kõik naljamehed ja haukujad olid ilusti kodanik ülema silma all koos, polnud vaja eraldi valvata. Kes venevastasuse klubi seinte vahelt välja viis, seda hakati juba rohkem vaatama ja tüütamagi, aga klubi seinte vahel plära, mis tahad!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Vana kala

Postitusi: 549
Liitunud: Dec 2015
13-11-2017 15:37
Postitus: #34
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
(13-11-2017 13:33 )Aadu66 Kirjutas:  Eks kõik sellised veebikogukonnad ja foorumid ole pideva vaatluse all ja selles pole ju midagi uut. Meenutage omaaegset kinnist KUKU klubi. Küll seal mõnitati ja tõrvati kommunismi ja nõukogude võimu. Ei läinud ühtegi õhtut, kus selle kallal poleks ilgutud. Kes sealt niiväga kinni pandi? Suurt kedagi. KGB valvejoodik istus iga päev ja öö kohal ja eks kindlasti ka lindistati. Kõik naljamehed ja haukujad olid ilusti kodanik ülema silma all koos, polnud vaja eraldi valvata. Kes venevastasuse klubi seinte vahelt välja viis, seda hakati juba rohkem vaatama ja tüütamagi, aga klubi seinte vahel plära, mis tahad!

Just nii ta oliBleh Siin ei tule unustada ühte aga... (ja seda tean enda halbadest kogemustest) istub seal hunnik "kõrgelt kvalifitseerutud spetsialiste" ja tööd ei ole. Kõik rahvas 100% toetab NLKP peajoont (ref.i ja ratase EU peajoont), teisitimõtlejad puuduvad. Aga siis pole ka tööd ja need "kõrgeltkvalifitseeritud spetsid" jäävad tööta....ei teeni oma ülisuuri palku kohe kuidagi välja,....aga järsku koondatakse?Ph34r2 No seda keegi ei taha, see vastaline tuleb kohe kuidagi tekitada, kui muidu ei saa siis oma nuhihakatis lisaraha eest palgata selleks vastaliseks, siis aga saab võimaluse kogu masinavärgiga peale lennataBleh. Stalini aeg on möödas...maha ei lasta....isegi vaendlast tuleb nagu sitta pilpa peal hoida.....järsku loobub , kahetseb, kust uus lollike leida?Ph34r2 Just see viimane on ka praegu, leti üks loll üliõpilane kes on FSB spioon, diversant, riigi (küber) pööraja. Sellega saavad paljud jupatsid uued ristid rinda ja tärni pagunitele juurde. Muidugi lisaks sellega palk tõuseb.....aga järsku see FSB "diversant" oli....raske kohe mõeldagi....ja kuulsusrikka KAPO ohved pisarsilmil ja pool-põlvili palusid...tee ometi, maksame ja jääme eluaegseteks võlglasteksBleh
Maailm on imelik ja KÕIK on võimalik! 1985a. anti tõesti mõista, et neid "vastalisi" kohe kuidagi ei piisa ja tühine luuletus, lisaks ärakirjana on selline asi mis väärib kõrgeimat valvsust ja tähelepanu. Samas ka kohe ei nullitud vaid hoiti seda "vastalist" (mind, just mindAngry) nagu sitta pilpa peal....et ta mitte ära ei kaoksBleh
Siit aga lihtne küsimus... mis riik see on kui tavaline üliõpilane & koristaja & valvejoodik saab teda "pöörata" rünnata, tekitada "suurt" kahju? Ja mis IT spetsid meil siis on...kas hooldekodust palgatud (seal olla suured IT mehed, enamus üle 90a .hääletas ID kaardiga). Või IT riik on oma 26a. juba nii nõdraks muutunud, et ilma tuulepuhangutagi variseb kokku?
(selle postituse viimane muutmine: 13-11-2017 15:45 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 406
Liitunud: Apr 2013
13-11-2017 19:31
Postitus: #35
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
Ja nüüd juhendagem kogu seesinane kogukond ekstaasi selles teemas:
https://www.google.ee/search?q=nina+hage...19&bih=506
Nina Hagen - In Ekstasy 1985
Nali ja ikka tõsi samasajas. Nii see eluke oli, ehk keegi veel mäletab. Väga võimas plaat, kuulake ja ei kahetse.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Vana kala

Postitusi: 549
Liitunud: Dec 2015
13-11-2017 21:45
Postitus: #36
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
http://tv.delfi.ee/saated/sotidselgeks/k...d=80089278
Siin on puust ja punaseks tehtud. OK, tõetera on asjal sees, eks venemaa tõesti tunneb huvi kuidas meie kaitsevägi tegutseb, kuidas piiri valvatakse kuidas "kohver" lihtlabaselt nagu nuumorikas pihta panna (ja pandigi...hiljem muidugi vahetati dresseni vastu välja). Aga peamine: eestis puuduvad reaalsed saladused v.a. korruptsiooni salastamised, liitlased lihtsalt ei usalda eestile ei saladusi ega täpisrelvi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 406
Liitunud: Apr 2013
14-11-2017 21:33
Postitus: #37
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
Kahtlused ja kõhklused, kuidas värgist aru saada. Vene keeles on sõna OBEREGI, tõlgituna maakeelde see on kaitsekirjad. Tikitakse vaibaks, maalitakse, kootakse kaitseks vöödesse, labakutesse, sokkidesse , kampsunitesse, vaipadesse, kuhuiganes. Kirillitsa tekitamise kaudu moonutati ära kunagi, kuid mõni märk jäi kirillitsasse äratuntavaks. Ruunimärgid on kõigis neis mustrites olemas. Kui turuletis mõnd pilku püüdvat kampsunit müüakse, tasub huvi tunda ja vaadata mida sinna riidesse on kirja pandud. Ka korduvkasutusega rõivaste poes tuleb vaadata rõiva mustrit. Ministri jätame mängust välja. .aavi rõivas, kuningas, kes ei ole alasti. Endale ostsin odavrõiva poest ühe kampsuni, mis mõjub ametlike inimeste peal veidi imelikult, kui mustrit näevad, eriti siis kui näevad minu dokumendipilti tolles kampsunis pildistatud olekus. Ongi dokumendi uuendamise aeg, tuleb sama kamps ülepää tõmmata ja uuele ringile minna.
(selle postituse viimane muutmine: 14-11-2017 22:09 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metal Jänku
Uustulnukas

Postitusi: 21
Liitunud: Jul 2017
14-11-2017 21:36
Postitus: #38
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
Vandenõuteooria üks eesmärke on ennast vastutusest vabastada.
Kui inimesel läheb elus halvasti, siis kes on selles süüdi?
Kas tema ise? MITTE IIALGI!
Ikka on süüdi valitsus, ärimehed, UFOd ja reptiloidid.

Ja mis on üldse vandenõu?
Ennevanasti nimetati selleks mingi grupi ühiselt antud vannet kindla suunitlusega tegevuseks.
Näiteks ususektid, poliitilised mõrvad, organiseeritud kuritegevus.

Tänapäeval nimetatakse vandenõuks aga igasugust suvalist ahnust mis on aga inimolendile ju täiesti loomulik. Kui sina oleksid rikas või mõjuvõimas, siis otsiksid samuti omasuguste seltskonda. Poliitikud käivad läbi poliitikutega, ärimehed ärimeestega, arstid arstidega. Kas arstide ringkaitse on vandenõu? Ajakirjanike ringkaitse? Politseinike, metsameeste, kulturnikute? Iga grupp on huvitatud omade kaitsmisest ja teatud poliitiliste või äriliste tegevuste läbiviimisest. See on põhjustatud tavalisest inimlikust omakasu tagaajamisest.

Selline selgitus on aga liiga lihtne. Inimene tahab enamat. Ta vajab oma ellu müstikat, et hallist argipäevast eemalduda. Nii ta püüabki igale poole müstikat lisada. See on vandenõuteooria teine eesmärk. Mitte tavalised ärimehed vaid illuminaadid, mitte tavalised poliitikud vaid reptiloidid.

Loomulikult püüavad suurärimehed skeemitada, loomulikult kõik riigid nuhivad üksteise järele, loomulikult püütakse arendada salajasi relvi. Kuid see on täiesti normaalne inimlik tegevus. Meie kõik teeme oma pisiuniversumites sama – grupeerume naabrite, töökaaslaste, sugulastega või siis nende vastu. Olete näinud kontoris naisi sosistamas? Ka nemad on omas maailmas vandenõulased, kes sepistavad järjekordset salanõu mõne kolleegi vastu Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
Veteran

Postitusi: 2,678
Liitunud: Dec 2010
14-11-2017 23:35
Postitus: #39
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
(14-11-2017 21:36 )Metal Jänku Kirjutas:  Tänapäeval nimetatakse vandenõuks aga igasugust suvalist ahnust mis on aga inimolendile ju täiesti loomulik.
Inimolendile?
Meie planeedil elutsevad ju teatavasti ka inimvälised /extra-human/ arukad olevused.

Need mitte-inimlikud arukad olevused kasutavad võimet mõjutada soovi korral inimeste mõistust. Nad ei tee seda harilikult individuaalselt, on aga teinud kollektiivses mastaabis mõjutades inimajalugu. Selleks on nad kasutanud paljude rahvaste juhtide abi, kes on alateadlikult järginud nende suuniseid.

Mõistusekontrolli ohvrite jaoks on loodud isegi organisatsioon Freedom From Covert Harassment And Surveillance, mis võtab vastu kaebusi ja kohtub inimestega, kes on sattunud füüsiliste ja vaimsete rünnakute ohvriks .

Lisaks on loodud ka Anomalous Mind Management Abductee Contactee Helpline - anomaalse mõistusekontrolli ahistatute abiliin.

Milleks siis need ahistatute abiliinid, kui vandenõude eesmärk on lihtsalt end vastutusest vabastada?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 406
Liitunud: Apr 2013
15-11-2017 07:18
Postitus: #40
RE: Vandenõuteooriate (tegelik)idee/eesmärk
(18-06-2014 17:49 )Nielander Kirjutas:  Vandenõuteoreetiku evolutsioon - suhteliselt lühikene inglise keelne arvamuslugu, kus pakutakse, et vandenõuteooriaid toitvad iseloomujooned on üdini inimlikud (võimulolijate usaldamatus, janu siseringi informatsiooni järele, kellegi teise süüdistamine) ning meie liigiga alati kaasas käinud mõttemallid. Tänapäevane informatsiooniküllus on aga lubanud nendel instinktidel või alateadlikel hirmudel amokki joosta.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,
Ilma informatsioonikülluseta: Ühes teadlaste poolt hääks kiidetud filmis näidati, kuidas teadlased panid ahvide jaoks sööda toru sisse, vanem ahv võttis ühe käeperast oleva võsukese, lükkas päädpidi torusse ja udjas. Too võsuke sai sööda oma käppade vahele, tõmmati torust välja, võeti ära too maiustus. Netist link ära kustutatud, normaalsed inimesed ja eriti just kristlased ei tohi teada et ka loomad oskavad mõtelda, tegelikult ka putukad oskavad mõtelda ja nad võivad ka tänulikud olla. Kui mõtelda oma elusse tagasi, siis HINGELIBLIKAS lendab mitu kilomeetrit ja sätib end aknalauale. Ta tuleb midagi teada andma. See ei ole netist otsitud-leitud. Natuke katkise tiivaga liblikas metsas lendas tund hiljem ajutise magamiskoha aknalauale, võtsin ta oma peopesale, ta ISE tuli mu peopesale, veidi suhtlesime, andsin talle mõne suhkrutera noolida, siis puhusin talle tuult tiibadesse.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sellesinatse eelnenud postituse saatmise eel tekitati mulle jamasid, tekitati kirjavigasid hulgi. Palun foorumivaldjad, hoolitsege endi turvalisuse eest. See pole arvutiteema, juba loetakse nende mõtteid kes arvutiklahve klõbistavad.
(selle postituse viimane muutmine: 15-11-2017 07:28 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Skepsisliikumise eesmärk. Andres K 13 2,569 27-02-2012 12:21
Viimane postitus: Ott Sama
  Finantskriisi eesmärk - ühtse maailmavaluuta kehtestamine Pohlatohlakas 14 3,742 17-04-2011 15:20
Viimane postitus: Skyplanet
  Ei ole idee veel maha maetud... paadikapten 9 3,180 14-08-2009 21:53
Viimane postitus: Oeselian
  Vandenõuteooriate top 10 aastatel 2003-2004 Tutanhamon 5 3,496 15-11-2005 06:37
Viimane postitus: hingepüüdja

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog