Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jim Marrs Speaks on UFOs at Brave New Books 21.03.2009
#1
Jim Marss Minu meelest (Pole päris tõde,aga kes meist ikka tõde teab)seletab loogiliselt ja vägagi tõekspidavalt teemadel nagu kuu,mars,tulnukad,jne.Dokumentaal on ingliskeeles, vajutades järgmisele lingile on teil võimalus see film allalaadida.

Link
Vasta
#2
Eesti keelne vaste ka - http://et.wikipedia.org/wiki/Jim_Marrs
Soovitan seal vaadata lõpus olevate raamatute nimekirja - VÄGA asjalik lugemisvara.

Natuke ka kodust lugemisvara: http://para-web.org/viewthread.php?tid=4375
Vasta
#3
Järjekordne arvamusliider, kelle juttu sulakullana ja ainuõige tõena usutakse?
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Järjekordne arvamusliider, kelle juttu sulakullana ja ainuõige tõena usutakse?

Bleh Päris nii ka pole.Ma arvan, et kogu tõde ei teagi keegi.Jim Marss on lihtsalt esitlenud oma teadmisi loogilisemalt ja usutavamalt kui mõned teised.
Vasta
#5
Just nimelt, nad kõik esitlevad oma ideid. Asja võlu ongi selles, et teemat jagamata koostatakse raamat, mis müüb, kuna selle sisu ja idee on autori poolt muudetud laiemale lugejaskonnale mõistetavaks. Ega tsirkuseartiste on ju ka erinevaid. Kõik teavad Houdinit, kuid 300 pealtvaataja ees surnuks kukkunud 26-aastast Vitaly Kharapavitskit ei tunne keegi. Ole osav ning oledki ideaalne müügiartikkel. Samamoodi on ka raamatute ja nende autoritega.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Just nimelt, nad kõik esitlevad oma ideid. Asja võlu ongi selles, et teemat jagamata koostatakse raamat, mis müüb, kuna selle sisu ja idee on autori poolt muudetud laiemale lugejaskonnale mõistetavaks. Ega tsirkuseartiste on ju ka erinevaid. Kõik teavad Houdinit, kuid 300 pealtvaataja ees surnuks kukkunud 26-aastast Vitaly Kharapavitskit ei tunne keegi. Ole osav ning oledki ideaalne müügiartikkel. Samamoodi on ka raamatute ja nende autoritega.
Sellisel juhul ei saagi ühtegi doc filmi ega raamatut teha, sest enamikest asjadest ei tea keegi kõike, kuskilt peab ikkagi alustama.
Vasta
#7
Zepac - seni kuni sa pole ÜHTEGI tema raamatut läbi lugenud siis äkki ei vaidleks teemal millega sa kursis EI OLE ?

Olles enamuse tema raamatutst (mis ka mul paberil olemas) pean Jim Marrsi autoriteediks, kuid mitte mingil tingimusel ainuõigeks.
On päris mitu asja millega ma nõus ei ole ning paar tema jaoks kinnist teemat millest ta rääkida ei taha.
Kuid vaatamata sellele on tema raamatud siiski laias laastus ainulaadsed ning peaksid olema lugemise nimekirja tippudes.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Zepac - seni kuni sa pole ÜHTEGI tema raamatut läbi lugenud siis äkki ei vaidleks teemal millega sa kursis EI OLE ?

Ära tule mulle siin seletama, kus ja millisel teemal ma sõna võin võtta! Sul puudub see õigus.

Nagu Vikipedia kirjutab: Jim Marrs on ameerika "vandenõuteooriat" viljelev kirjanik.
Vasta
#9
Toetan excubitoris-t 100%
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Zepac - seni kuni sa pole ÜHTEGI tema raamatut läbi lugenud siis äkki ei vaidleks teemal millega sa kursis EI OLE ?

Ära tule mulle siin seletama, kus ja millisel teemal ma sõna võin võtta! Sul puudub see õigus.

Nagu Vikipedia kirjutab: Jim Marrs on ameerika "vandenõuteooriat" viljelev kirjanik.


Lootsin, et OSKAD eesti keelt ja saad sellest aru aga tundub, et mitte.
Minul on samasuune õigus ütelda seda nagu igal teisel foorumi kasutajal. Kui see sulle EI meeldi on see sinu probleem.
Seega kordan oma ütlust - kui sa EI ole lugenud Jim Marrsi raamatuid siis sul puudub õigustus tema kritiseerimiseks.
Opereerides ainult selle teabega mis on võetud Wikist on lihtsalt HALE. Muud asjad olen juba ära ütelnud.
Kui sinusugused kritiseeriad teeksid ära vähemalt ÜHE % sellest uurimistööst mida tema on teinud siis ehk OSKAKSITE ka midagi asjaliku öelda.
Vasta
#11
Tuled mulle eesti keele oskusest seletama? Endal tekst kubiseb grammatikavigadest. Rääkimata oskusest kirjavahemärke õiges kohas rakendada. Pigem on see HALE! Pealegi olen ma eesti keele toimetust õppiv tudeng!
Mina saan enda info netist. Ei pea vajalikuks tulla kekutama, et "õu, olen lugenud seda ja toda. Mul on kodus see, see ja see raamat". Üldse on nõme tulla siia egotsema. Ma vaatan, et sa enda meelest absoluutselt kõigis valdkondades ülimalt pädev. Eksimatu isik?
Vasta
#12
Tegelikult egotsed siin sina, zepac. Ole tudeng või Rootsi kunn, aga ära lärma pidevalt. Arvamust võib ka rahulikult avaldada! Selleks ei pea vastast kisaga ära hirmutama.

Vähem sappi!
Vasta
#13
Mis sappi? Ma jään enda seisukohale kindlaks. Te võiks ka rohkem iseenda moodi olla, mitte mingid karjas jooksvad penid. Üks ees ja kümme järel. Oma mõteteta.

[Muudetud: 10-13-2009 zepac]
Vasta
#14
Ja sina Zepac loomulikult hiilgad siin nagu ergav põhjatäheke oma originaalsete mõtetega ??!

Sinu süüdistused foorumi rahva vastu hakkavad juba ületama mõistlikkuse piiri. Jahh on Jim Marrs ja mitmed teised autorid siin autoriteedid. Kuid kus oled sa näinud, et neid siin liikmete poolt "järjekordsete arvamusliidritena, kelle juttu sulakullana ja ainuõige tõena usutakse" võetakse ? Olen isegi (ja mitte üksi) korduvalt välja toonud (ka siin teemas - mõned postitused ees pool), et mitmed autorid ignoreerivad mõningaid aspekte samas kui teisi jõuliselt esile toovad jne jne - kui sina loed sellest mingit pimedat järgmist ja sulakulda siis jäägu see sinu südame tunnistusele.

Samas jälle - kui tõesti oled tudeng siis selgitab see paljutki sinu käitumises. Ära unusta, et TUDENG on alles ÕPILANE mitte aga valmis ÕPETLANE kelle sõnu kuulatakse ja keda austatakse. See, et said kuhugi ülikooli sisse EI tee sinust veel arvamusliidrit ning see EI tähenda, et oleksid mingi "5 minutit puudu valmis geeniusest". Ja kuni sa pole ühtegi Jim Marrsi raamatut läbi lugenud siis äkki üritaksid omale nime teha seal teemas milles sa oled ka TAUSTATÖÖD teinud - ehk LUGENUD ja ÕPPINUD antud teemast midagi.
Vasta
#15
Reeglid - Postituse vormistamine

3.2. Postituse vormistamine
Meie foorum on eestikeelne ning üritame teha kõik selleks, et järgida head eesti kirjakeelt. Tee seda ka sina! Lause algab suure tähega ning lõpeb punkti või muu lauset lõpetava märgiga.

Vabandan offtopicu pärast. Kuid keeletudengina on minu kohustus kaitsta korrektset kirjakeelt ning selles eksijaid teavitada.

Ignoreerin su vihjet faktile, et tudengid on rumalad ja kogenematud. Kui ma pole pensionieale lähenev õllekõht, kas siis mu arvamustel polegi kaalu? Üldiselt on nii, et tänased noored inimesed on teadmiste ja info hankimisoskuste poolest oma vanematest liigikaaslastest peajagu üle. See on fakt, mida sa võiksid vähemalt tunnistada. Kasvõi mingilgi määral.
Nagu ütlesin, ei näita mingi raamatute kogu erilist pädevust. Kuna teema on vandenõu, siis on siin jällegi lüngad.
Kõik teavad, et sellisesisulised raamatud on kirjutatud tegelaste poolt, "kes teavad, mis tegelikult toimub". Nagu ka on kõigile teada, siis USA valitsus on nii kõikvõimas, et võib kõrvaldada ükskõik kelle. Muidugi, põhjuse leiab alati ju. Aga kui kõik need vandenõuteooriad on üldjoontes tõele vastavad, siis miks pole nende kirjutajad/koostajad/avaldajad veel tegevusest kõrvaldatud? See on põhilünk, mis muudab kõik selle puhtaks fantaasiaks, fiktsiooniks, väljamõeldiseks.

Tuletan meelde, et Potteri müügiedu seisnes just selles, et kogu fantaasiamaailm suudeti siduda reaalse elu ja olustikuga.
Vasta
#16
Kulla Zepac - veelkord - loe ja uuri ning siis saad teada, et maailma statistika näitab veenvalt, et tänapäeva tudengid on lollimad ja laisemad kui veel isegi 10 ja 20 aastat tagasi. Arvamuse kaalukust ei näita mitte pensioniiga ja õllekõhu suurus aga selle esitamise oskus - mis sul suurelt osalt puudub ja mis siin teemas ilmakalt esile tuleb. Asud sisuliselt maha tegema autorit kelle teoseid sa lugenud ei ole (Wiki tutvustuse lugemine EI lähe arvesse teoste lugemsiena) ning siis ründad neid kes arvavad, et antud autor on kirjutanud väärt teoseid. Siin mõni 10a oskab ka adekvaatsemalt käituda kui sina - kahju, et meil selliseid tudengeid leidub.
Vasta
#17
Jah, tee nüüd kõrgharidusele antipropagandat. Paraku su jutt mind ei morjenda. Koomiline on isegi su vastuseid lugedaLaugh
Kuna sitast saia teha on võimatu, siis ma ei viitsi selles teemas rohkem jahmerdada. Eks sa uju rõõmsalt oma rumaluses.
Vasta
#18
Kõigepealt üle lugemiseks eesti viki artikkel Jim Marrsi kohta,
mille ise alles täna avastasin:
http://et.wikipedia.org/wiki/Jim_Marrs

Ja arvan, et kes on lugenud läbi tema eesti keeleski ilmunud põneva raamatu „Paraspioonid. Tõsilugu USA ülemeelelise sõja programmist.“ Tln. 2008 (sellest on ka mitmes teemas juttu varem olnud), siis ehk pakub huvi ka tema uusim raamat:
http://www.telegram.ee/maavaline/jim-mar...ulnukatega

Jim Marrsi uusim raamat kannab nime “Our Occulted History: Do the Global Elite Conceal Ancient Aliens?” (Meie salajane ajalugu: kas Globaalne Eliit varjab iidseid tulnukaid?), milles kirjanik viib omavahel kokku kaks pealtnäha omavahel sidumatut nähtust – tulnukad ja maailma eliidi.






Vasta
#19
Ei ole nad nii sidumatud midagi. Eliit on teadnud tulnukatest juba pikalt ja samas on nad ka nende kraesse ajanud asju millega nad on ise hakkama saandu või mis pole üldse tulnukate "rida. Näitena tooks ajaloo - mitmed ebakõlad on seal tingituna sellest, et ei soovita seal olevat infot avalikustada. Miks nii ma täpselt ei tea - teooriaid on pakutud mitmeid - alates praeguse eliidi poolt minevikus tehtud pattude avalikuks tulekut kuni selline välja, et see eliit pole nii iidne midagi. Sellise asjade käigu puhul on ju hea asju tulnukate kraesse ajada - "on nad seal kuskil ja käivad siin ka aga meid eriti ei sega".
Vasta
#20
Tavainimesele pealtnäha omavahel sidumatut nähtust – tulnukad ja maailma eliidi.
See Jim Marrs oskab vähemalt põnevalt kirjutada. Filmegi tema menukite järgi tehtud.
Marrsi on alati paelunud teema, miks valitsus rahvale midagi ei räägi. Miks me ei tea, kust me pärit oleme, kes me oleme ja kuhu me suundume? Iidsed sumeri savitahvlid räägivad annunak’idest (tõlkes: need, kes tulid taevast maa peale) ehk rahvakeeli jumalatest. Savitahvlitel on kirjas, et annunak’id manipuleerisid inimeste eelkäijate geenidega ja arendasid välja kaasaegse inimese. Viiteid kõrgelt arenenud tsivilisatsioonidest leidub kõikjal maailmas – olgu need püramiidid Egiptuses, Göbekli Tepe Türgis, Nazca laam Peruus jpt, kuid meile räägitakse vaid Darwini teooriast.

Aga muidugi aetakse tulnukate kraesse tänapäeval ka seda, mis ise tehtud ja mida rahva eest varjata püütakse.
No eks siis Washingtoni uuel UFO-konverentsil kuuleme ehk midagi lähemat.
Igatahes peetakse avalik istung inimkonna seotusest maaväliste rassidega.
Enamik UFO-uurijaid on veendunud, et maailma valitsejad on teadlikud maavälise elu olemasolust ning ilmselt tehakse nendega ka koostööd. Peagi võtavad Washingtonis sel teemal sõna oma ala spetsialistid, teiste hulgas ka Kuul käinud astronaut ja Emmy võitnud uuriv ajakirjanik.

29. aprillist kuni 3. maini siis.

Istungil astub üles kuni 50 tunnistajat, kelle hulgas on kõrgetel ametipostidel olevaid militaartöötajaid, ministeeriumiametnikke ja salaluure esindajaid ning maailma tuntumad UFO-uurijad. Kokku on päevakorras 30 tundi esinemisi.

Vasta
#21
Asi on tegelikult väga lihtne, sest see nn eliit, kuigi tegelikult tuleks neid nimetada võimu usurpeerinud nn eliidiks, koosneb isikutest, kelle ülim aste koosneb illuminaatidest. Illuminaadid aga, peavad end tõe ja võimu monopoli ainsaks seaduslikuks esindajaks, nende arvates kuulub ainult neile valgustus, ülejäänuile, st pööblile, aga esitatakse nn tõde, nii nagu vaja.
See eliit, tuli võimule maailmas, alles 18. sajandil, kuigi ta ise soovib oma päritolu viia tagasi Sumeri aegadesse, kuna ta tahab end näidata legitiimsena. Seetõttu ei saa ma võtta tõesena ka David Icke jaburdusi vereliinidest, mis on valitsenud maailma tuhandeid aastaid, pigem on see selle sama eliidi enda soovunelm, et pööbel seda absursust usuks.
Kardan aga hoopis seda, et see eliit valmistab ette sellist afääri, kus uus maailmakord kehtestatakse nn tulnukate kaasabil, kus tulnukaid esitletakse nn jumalatena, kes legitimeerivad illuminaatide võimu.
See võibki olla Piibli nn suur tunnustäht taevas, mis peaaegu kogu maailma rahvad eksitusse viivad, sest jumalad annavad käsu kuuletuda illuminaatlikule uuele maailmakorrale.
Seetõttu tuleb olla ääretult ettevaatlik nende ufo nähtuste suhtes, ja eriti peaks inimesi panema mõtlema inimeste rööv ufode poolt, kuna on rikutud inimese vaba tahet, mida aga keelab jumalik seadus.
Vasta
#22
Natuke varem kui 18. sajand. Kuskil 13-15 said nad võimu juurde siin ja seal ja siis "hakkas pihta".
Näiteks see kurikuulus reformatsioon on nende poolne võimu kinnitamine ja eelmiste hävitamine.
Vasta
#23
(06-03-2013, 22:43 )corporis Kirjutas: Kardan aga hoopis seda, et see eliit valmistab ette sellist afääri, kus uus maailmakord kehtestatakse nn tulnukate kaasabil, kus tulnukaid esitletakse nn jumalatena, kes legitimeerivad illuminaatide võimu.
See võibki olla Piibli nn suur tunnustäht taevas, mis peaaegu kogu maailma rahvad eksitusse viivad, sest jumalad annavad käsu kuuletuda illuminaatlikule uuele maailmakorrale.
Seetõttu tuleb olla ääretult ettevaatlik nende ufo nähtuste suhtes, ja eriti peaks inimesi panema mõtlema inimeste rööv ufode poolt, kuna on rikutud inimese vaba tahet, mida aga keelab jumalik seadus.
Ega jah, mine tea, mis eliidil plaanis on. Ja millise tulnukrassiga nad juba ammust aega (sajandeid) koostööd teevad.
Mis illuminaatidesse puutub, siis 1781 viidi peakorter Frankfurti ja lubati juutidel ühineda, tekkis Rothschildide impeerium.
1786 tegutsesid loožid juba kogu Euroopas, Aafrikas ja Ameerikas. Räägitakse ka, et just Eliitperekonnad, keda nende püramiidi tipus ei ole rohkem kui kolmteist, asutasid Illuminaatide salaühingu ning juhivad seda salaühingute võrgu kaudu.
Nende organisatsiooni liikmeid leidub kõikides mõjukates organisatsioonides, näiteks rajasid nad Briti Salaluure.
Samuti kinnitatakse, et see on kõige vägevam salaühing, mis valitseb maailma saatust ning püüab luua ühendatud Euroopa ja seejärel ainsa Ülemaailmse valitsuse. Ainult ülivähesed, kõik eranditult valitud vereliinidest, lähevad oma "individuaalse" salaühingu tipust üle illuminaatide tasemetele, mis on ülejäänutest kõrgemad.
Illuminaatide 13 vereliini:
http://www.bibliotecapleyades.net/bloodlines/index.htm

Küllap on see teave varemgi foorumis olnud, aga ehk ei tee paha ka üle korrata.
Igatahes selle Jim Marrsi üks raamatuid oli alguses keelatud.
Ja tundub, et ta on neid vereliine päris hoolega uurinud, nii et kui seal just päris tõde ei ole välja toodud, siis tõele lähemale ehk ikka saab tema raamatuid lugedes.
Mis David Ickesse puutub, siis eks ta oli alguses üks vähestest, kes rääkis, et maailma valitsevad juba aastatuhandeid maa-välised.
Rääkis ka sellest, et juba Lemuuria ja Atlantise asukad olid maa-väliste olendite ja inimeste järeltulijad.



Vasta
#24
Olen selles suhtes excubitorisega nõus, et alates juba 13. sajandist, sest unustasin mainida Inglismaad, ja see on just seal valitseva eliidiga seotud. Inglismaal on just kogu Euroopa suhtes olnud ja on, eri huvi, nimelt seda, et Inglismaa valitsev kiht on palju häda ja viletsust tervele Euroopale põhjustanud juba alates 14. sajandist kuni tänapäevani välja, täpsemalt küll seal resideeruv ja selle maaga seotud eliit.
Muide, väidetavalt peaaegu kõik Usa presidendid on seotud sugulussuhtega Inglise kuningakojaga ning see on väga mõtlemapanev.
Mis puutub aga 16.sajandi reformatsiooni, siis on üks huvitav fakt see, et Lutherit rahastasid Veneetsia juudid, mis sellest, et Luther pidevalt juute sõimas. Inglise valitsev eliidile andis aga reformatsioon suurepärase võimaluse oma kirikut ja rahvast paljaks röövida ning sealt saadud algkapital ongi pärit. Edasi aga suunduti kolmanda maailma ja uue maailma röövimiseni, lisaks riiklik piraatlus, mis tagas neile impeeriumi loomise. Lisaks veel revolutsioonide ja sõdade organiseerimine.
Vasta
#25
(07-03-2013, 20:32 )corporis Kirjutas: Muide, väidetavalt peaaegu kõik Usa presidendid on seotud sugulussuhtega Inglise kuningakojaga ning see on väga mõtlemapanev.

Üsna huvitav. Kuna oled asja uurinud, ehk annad mõne lingi?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UUS/VANA Dokumentaal sari UFOs The Lost Evidence 2017/2019 Tacian 0 1,476 11-07-2019, 22:17
Viimane postitus: Tacian
  Deep Sea UFOs Aix 0 2,155 06-12-2016, 22:27
Viimane postitus: Aix
  UFOs and Nukes: The Secret Link Revealed (Excerpt) Tacian 2 3,216 23-04-2016, 13:01
Viimane postitus: Tacian
  "I belive in UFOs" Tom 2 3,777 23-11-2015, 11:42
Viimane postitus: Müstik
  Uus dokumentaal UFOs Declassified 2015 Eestlane 1 3,033 15-02-2015, 15:57
Viimane postitus: Tacian
  UUS SARI - Shaun Ryder On UFOs Tacian 2 3,605 25-08-2014, 11:34
Viimane postitus: Müstik
  Collapse 2009 ( Nafta, USA varjatud poliitika ) Swarm 0 3,293 12-08-2010, 01:17
Viimane postitus: Swarm
  Secret Societies (2009) 1.osa T11ger 2 2,602 09-03-2010, 22:07
Viimane postitus: T11ger

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat