Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Free energy (tasuta energia)
Autor Sõnum
TTT
Vana kala

07-07-2020 18:42
Postitus: #651
RE: Free energy (tasuta energia)
tore. tead ma vaatasin seda joonist, ja näen ainult sisendit... sisse tuleb. aga välja ei lähe essugi sest rohkem otsi ei ole.
vot nüüd õpeta
wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

07-07-2020 19:01
Postitus: #652
(07-07-2020 18:42 )TTT Kirjutas:  tore. tead ma vaatasin seda joonist, ja näen ainult sisendit... sisse tuleb. aga välja ei lähe essugi sest rohkem otsi ei ole.
vot nüüd õpeta
wink
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Tore et vaatasid. Justjust kavatsesin täiendada kuid nüüd tuleb vastata. Vastan suurte trukitähtede kaudu: AKUL EI OLE AKTIIVTAKISTUST, mingi on kuid mitteoluline. Kui ta on võnkeringi osa, tema pealt saab võtta inverteri kaudu. Transistori kohale panna tyristor ja seade funkab. Puhtloogiliselt skeemi vaadates, see peab nii toimima, teisiti ei saa olla.
TTT
Vana kala

07-07-2020 19:09
Postitus: #653
oot, ma pingutasin nüüd ajusid ja.... näen et skeemil on pirn. siit küsimus - kui see skeem annab välja rohkem
kui sisse tuleb, siis peaks iga pulsi järel pinge lambil kasvama sest sisend ja väljund on sellel lahendusel koos.
on ju?
järelikult pinge jätkab kasvamist ja pirn lõhkeb ka siis kui akul on mingisugune aktiivtakistus reaktiivtakistusele lisaks?
nii või?
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas sain näidata, et energia jäävuse seadus ei kehti? doktorKes 57 7,989 21-05-2018 09:44
Viimane postitus: lahendused
  Tagasipööratavus ja energia Lorenz 5 2,668 11-07-2017 09:27
Viimane postitus: muca

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog