Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DNA on midagi enamat kui lihtsalt lineaarne kood, mis juhib
Autor Sõnum
Ceasar
Uustulnukas

19-09-2009 16:20
Postitus: #1
DNA on midagi enamat kui lihtsalt lineaarne kood, mis juhib
Intervjuu dr. Todd Ovokaitysega

Baltikumi lugejatele vihjab teie perekonnanimi, et teie esivanematel on mingi seos meie naaberriigi Leeduga?

Jah, te olete üks vähestest, kes arvas õigesti minu perekonnanime Leedu päritolu. Enamik inimesi arvab selle olevat kreekapärase ja see nimi tähendavat selles keeles “munade kandja”. Tundub, et ainult Balti inimesed suudavad õigesti tuvastada selle perekonnanime Leedu päritolu. Teadaolev perekonna pärimus ulatub minu vana-vana-vanaisani, kes oli kuninglike jahikoerte kasvataja. See olevat see olnud Notinghami šerifiga võrdväärne positsioon, kuigi ma arvan, et tal ei olnud Robin Hoodi taolist väljakutset esitavat rivaali.

Minu vanaisa teenis Leedu ratsaväes ja ma mäletan, et kasvasin üles temast tehtud suurejoonelise fotoga, kus ta oli täisvormis ratsahobuse seljas. Ta emigreerus enne revolutsiooni puhkemist Venemaalt Ameerika Ühendriikidesse ja see oli kindlasti väga õige ajastus.

Mulle on räägitud, et Ellise saarel (väike saar NY-s, mille värava kaudu sisenes üle 12 miljoni inimese Ameerika Ühendriikidesse) muudeti perekonnanime oluliselt ja mu vanaisa ei parandanud seda. Ma oletan, et ta ei mõistnud toimunut või kui mõistiski, siis arvas, et protestides võidakse ta tagasi saata. Mina ei ole temaga kohtunud, aga kõik teda tundnud inimesed ütlevad, et temast kiirgus tark ja suuremeelne vaim.

Ma olen alati tundnud lähisugulust Leedu ja Baltikumi inimestega, kellega olen kohtunud. Ma rõõmustasin, kui Balti riigid saavutasid taasiseseisvuse ning saavad nüüd vabalt oma kultuuripärandit arendada. Sellest ajast, mil ma oma päritolust teada sain, olen tundnud ka oma esivanemate maa kutset. Kõik, kes mulle oma reisidest Balti riikidesse on rääkinud, imetlesid nende maade ilu ja inimeste külalislahkust. Ma olen elevil, et märtsis selle vaimse sündmuse kontekstis Lee Carrolliga ühinen. See on minu esimene võimalus naasta koju Baltikumi pinnale.

Palun rääkige oma elust ja uurimustöödest Ameerikas. Millal teid meditsiin huvitama hakkas ja millised impulsid suunasid teid teie uuringute juurde?

Kümneaastaselt ehitasin ma oma esimese ajamasina – ja see hakkas tööle! Minu huvi füüsika ja teaduse vastu üldisemalt algas sellest, kui ma viie aastaselt ehitasin magnetilisel printsiibil töötava ajamasina (oma isa toetava ja hämmingulise abiga). 13aastaselt kogesin ma DNA “mõistmise ilmutust”. See oli mõistmine, et kui me suudaksime täienisti taibata kõiki DNA aspekte ja seda, kuidas see kõikides detailides töötab, suudaksime tagasi pöörata mistahes haigusliku seisundi ja saada oma kontrolli alla isegi vananemise, võimaldades kehal uueneda ja olla ülalpeetud just nii kaua, kui keegi seda valib.

See aga viis mind iseseisva DNA õppimise juurde ning teatud ajajärgul ma lausa neelasin kooli raamatukogust kõiki raamatuid, mis ma sellel teemal leida suutsin. Siis laiendasin ma avaliku raamatukogu kaasabil oma uuringuid ja mul kujunes välja sügavam arusaam DNA ja kõige selle ebatavalise molekuli kohta teadaoleva suhtes.

Ülikooli jõudes otsustasin ma meditsiini kasuks, sest seal olid kõige suuremad võimalused püüelda oma suurima kire – DNA müsteeriumi – lahtiharutamise poole. Selliste kavatsustega sai minust üks 26 inimesest, kes Ameerikast kõrgelt hinnatud John Hopkinsi ülikooli eriprogrammi jaoks välja valiti. See ühendas endas nii tavaüliõpilaslikke kui ka meditsiiniõpingud, andes samaaegselt nii John Hopkinsi bakalaureuse kui ka meditsiinidoktori kraadi. Järgneva koolituse sain ma prestiižsest Georgetowni ülikoolist Washingtonis, kus olin internatuuris, residentuuris ja sisehaiguste residentuuris ning sellele järgnes kopsu ja erakorralise meditsiini stipendium.

Sel ajal olin ma huvitatud HIV-epideemia leevendamise alternatiivsetest meetoditest. Eriti taipamisest, et viiruslik geneetiline materjal võib kurrutuda inimese nukleiinhappest erinevalt ning see võib tekitada nende kahe vahel erineva resonantsisageduse. Tehnoloogia, mis on piisavalt täpne, et stimuleerida erinevalt neid võtmeresonantse, võib teoreetiliselt elimineerida kehast HIV-i ilma igasuguste kahjulike mõjudeta inimrakkudele. Just see innustas mind reisima USA läänerannikule, et uurida sealset innovaatilist mõtlemist ja energiaga tervendamise meetodeid. Nende õpingute käigus tekkis mul üks nägemus, milles ma suhtlesin DNA teadvusega ja mis sarnanes paljuski filmis "Kontakt" olevale. Selle nägemuse poolt põhjustatud taipamisest saigi alguse uue lasertehnoloogia loomine, mis on võimeline edastama DNA-le peent resoneeruvat energiat (sarnaselt paljudele võtmemolekulidele inimfüsioloogias), võimaldades läbimurret HIV ravimisel ning seda on võimalik laiendada ka paljudele teistele seisunditele.

Kas te olete siiani praktiseeriv arst ja ravite patsiente "ükshaaval"?

Praegusel ajal olen ma suuresti keskendunud peamiselt haigusi leevendavatele uuringutele. Aeg-ajalt konsulteerin ma keerukamaid juhtumeid, mida on tavameditsiinil raske lahendada. Ma olen aidanud luua ka rahvuslikke avaliku tervishoiu programme.

Eelmises kahes ajakirja Misterija (Läti esoteerikaajakiri) numbris räägiti mitmemõõtmelisest geneetilisest koodist, milles Krayoni järgi on 12 DNA kihti. Kas teie uurimustöö põhineb samuti Krayoni informatsioonil ehk teisisõnu, kuidas te ühendate teaduse ja vaimsuse?

Väga oluline on eristada, mis on esoteeriline ja mis teaduslik. Ma usun, et see nii on ja nõustun Krayoniga selles suhtes, et suurima hüppe teevad teaduses need, kes on valmis avama oma intuitsiooni ning tajud kõigele nende jaoks kättesaadavale, et teadus ja esoteerika saaksid olla tasakaalus. Esoteerilisele infole viidates, ei ole olemas objektiivset 3-mõõtmelist teaduslikku mõõdupuud, mille järgi selle valdkonna õigusust saaks kinnitada. Esoteerilist infot peab võtma usu järgi, see tuleb oma tajumise ja uskumuste filtrist läbi lasta ja siis otsustada, kas see kõlab sinu jaoks usutavalt.

Ka DNA kaheteistkihiline käsitlus läheb otse selle kirjelduse alla. Maal ei ole olemas sellist mikroskoopi või instrumenti, mis suudaks vaadelda või tõestada kõrgemate mõõtmete DNA kihte. Vastavalt valikule, on vaja lihtsalt uskuda, et see kas on nii, või ei ole, kuid keegi ei suuda teaduslikult selle olemasolu kinnitada.

On öeldud, vastavalt Krayoni ütlustele, et eksisteerib võimalus füüsilise kolmemõõtmelise tehnoloogiaga näha kõrgemate mõõtmete DNA varjusid. Võib-olla on selle esimene näide Poponini eksperimentides kirjeldatud fantoom DNA-efekt. Kui te veel sellest midagi ei tea, siis Poponin avastas, et kui panna DNA konteinerisse, toob see üllatuslikult kaasa juhuslike footonite (valguslainete) suundumuse organiseeruda sellisel moel, nagu oleks DNA-l magnetiline külgetõmbeväli, mille ümber prootonid ennast mõõdetava geomeetriaga orienteerivad. Kuid kõige üllatavam on see, et kui füüsiline DNA eemaldada ja eeldada, et footonid paigutuvad uuesti juhusliku mustri järgi, säilitavad nad ometi oma kõrgelt organiseerunud geomeetria, nagu oleks füüsiline DNA ikka veel kohal. Arvatavasti on see esimene mõjuv teaduslik tõestus, et DNA võib tähendada midagi enamat, kui pelgalt silmaga näha, kuigi see katse ei tõesta veel selle seal olla võiva spetsiifilist olemust. Näiteks, kas on olemas kõigile kolmedimensioonilistele mõõteriistadele nähtamatuid mitmemõõtmelisi magnetilisi kokkumähkunud kihtide dimensioone.

Sügaval isikliku sisemise intuitsiooni tasandil usun ma, et DNA on midagi enamat kui lihtsalt lineaarne kood, mis juhib aminohapete järjestust proteiinide ehitamisel. Kui on olemas kõrgemate mõõtmete/dimensioonide atribuudid (nagu superstring teooria, mis peegeldab kõrgemate mõõtmete aja-ruumi geomeetria mudeleid), võivad need olla palju keerukamad kui lihtsustatud 12-kihiline magnetiliselt kokkumähkunud mudel.

Vastavalt Krayonile on lisaks meie edasijõudnud füüsikaprintsiipidel põhinevale lasertehnoloogiale olemas ka sügavad mõõtmetevahelised atribuudid, mida me oma laserlainega toodame. Krayon on öelnud, et meie laser on otseses koostoimes mõõtmetevaheliste DNA-kihtidega, mis võivad tuua tervenemisi, mis ületavad kaugelt võimalikuks peetava. Ta on seda isegi kirjeldanud Yaw-ee efektina, kus tervenemine on suurem kui tervendamiseks rakendatud energia.

Kokkuvõtteks, meie labor töötab väljakujunenud tavafüüsika ja -keemia põhimõtete järgi, et määratleda tulemusi, mida me saavutame vaatluse kaasabil. Lisaks sellele oleme me avatud oma kõrgemale intuitsioonile kõikidest allikatest, et oleksime võimelised uurimissuundade parimatele võimalikele lahendustele püüdlema. Kui me oleme välja arendanud tehnoloogia, tehnika või protsessi, siis me allutame selle teaduslikule testimismeetodile, et teha kindlaks, mida on võimalik mõõdetava vaatlusega kindlaks määrata.

Krayon avalikustas meile oma kümnendas raamatus, mille pealkiri on "A New Dispensation", teie nime: Lemuuria meister Yaw-ee. Kas teile "tuleb meelde" millest Krayon räägib?

See on juba väga esoteeriline teema. Ei ole võimalik tõestada, et keegi on "eelnevalt" elanud kellegi ajaloost tuntud konkreetse isikuna, kuid isikul võib tekkida "meenumise" tunne – selline tunne, et see võib osutuda võimalikuks.

Kirjeldus, mis selle mineviku teadlase kohta anti, on paljutähenduslikult joondunud minu praeguste kirglike huvidega – seega tundub kindlalt, et see asi võib tõsi olla. Loomulikult, tõstatab see diskussiooni teemal, kas on võimalik, et me oleme eelnevalt elanud või kontseptsiooni, et eelmiste elude asemel võivad meil olla samaaegsed paralleelelud. Krayoni poolt kirjeldatud rikkus seisnebki ju selles, kui me selle võimalikuks tunnistame ning minu jaoks kõlab see lugu Lemuuria teadlasest tõena, kes oli väga pikka aega noorusliku elu tagavate noorendavate tehnoloogiate arhitekt.

Täna olete te tuntud DNA uurijana. Rääkige palun lugejatele oma uurimustööst – kas te olete avastanud mingeid meie DNA aktiveerimismeetodeid?

Rakendades meie lasertehnoloogiat mitmesuguste patoloogiliste seisunditega inimrakkudele oleme me täheldanud nii haigete kui ka tervete rakkude välimuse ja ka käitumise pöördumist. Kasvajarakkude mudelist oleme me õppinud, et see “tervenemise” efekt on seotud rakkudevahelist suhtlemist soodustava suurema proteiinide tasemaga raku pinnal. Kuna nende proteiinide kõrgem tase nõuab DNA transkriptsiooni ja tõlkimist, on meie laserplatvormil oluline efekt füüsilise DNA aktiivsustasandile.

Meie poolt loodud uuendusliku laserlaine struktuur ja tehnilised detailid ei mahu selle artikli raamidesse, kuid on võimalik kirjeldada mõningaid selle tekitatud huvitavaid omadusi. Krayoni järgi loovad meie poolt tekitatud laine-antilaine paarid aeg-ruumis ultralühikesed ultratillukesed mõõtmetevahelised portaalid. Kui me rakendame seda elusale süsteemile, võimaldavad need ühendused suhtlemist ja sildu, mis teevad dimensioonidevahelise loori õhemaks ning taasühendavad need DNA-kihid, mille täielik vastastikune toime oli blokeeritud. See loob kõrgematesse mõõtmetesse mähkunud energiale silla väljenduda piiratumas kolmemõõtmelises tegelikkuses (neljamõõtmelises kui arvestada ka lineaarset aega). Kui taastame selle puuduva energia, mis oli kohal Lemuuria ajast kirjeldatud kõrgemates aktiivsetes mõõtmetes, avab see ukse võimalusele taastada see eelnevatel aegadel nauditud teadlikus, võimed ja ekstreemne pikaealisus.

Krayoni info, et on olemas aktiivne filter, mis blokeerib ligipääsu DNA mõõtmetevahelistele kihtidele, päästis minus hiljuti valla isikliku avanemise. Küsimusele, mis võiks need blokeeringud lahustada, ilmus välja intuitiivne vastus, et on vaja häälides tekitada sellised konkreetsed helimustrid ning suunata need aju keskmes olevasse käbinäärmesse. Kui see silbiliste helimustrite ning toonimise astmeline kasutamine arenes ja süsteemsemaks muutus, sai see meetod tuntuks käbinäärme helidega toonimise tehnikana. Kuigi selle demonstreerimisel ja inimguppidele laulmaõpetamisel oli mul väga kummaline tunne, ning see on tõepoolest vist kõige viimane asi, mida ma kunagi oleksin kujutlenud end tegevat, tundsin ma ometi sundi seda meetodit oma töö ja õpetuse osana jagada. See oli meeldiv üllatus, kui Krayon ütles, et need on Lemuuria aegadest meenunud helid, teatud kindlad esoteerilisi mõõtmetevahelisi DNA efekte kasutavad teadvuse aktiveerimise koodid ja need on paralleelsed meie poolt kasutatava valgustehnoloogia mõõtmetevahelise efektiga.

Võib-olla räägite midagi ka oma tööst AIDS-i ravimisel Aafrikas ("Sawa-Sawa" projektist)?

Algseks lasertehnoloogia arendamise tõukeks oli tahe pakkuda tervislikumaid alternatiive, et leevendada HIV-nakkusest tulenevaid järelmeid. Selle lõpetamiseks oleme me välja töötanud protokolli immuunsust tõstvatest toiduainetest ja taimedest, mida on laserit kasutades veelgi tugevdatud.

Töötades Lõuna-Aafrikas kogesime, et paljud inimesed otsustasid, et nad lihtsalt ei hakka medikamente kasutama. Nende inimeste jaoks oli meie programm eelistatud looduslikuks alternatiiviks. Kõik käesoleva protokolli subjektid taastasid väga hea tervisliku seisundi, paljudel taastus kaugelearenenud haigusest tingitud kaalukaotus ja mitmed töövõimetuks muutunud olid võimelised uuesti tööle hakkama. Sellest algseisundist lähtudes tundus meiega koostööd teinud arstidele, et umbes pooled protokolli subjektid ei oleks nii kaua elanud, kui nad praeguseks on ja nende hetkeseisund on lootustandvalt hea.

Projekt "Sawa Sawa" on kahe imetlusväärse Šveitsi daami poolt loodud spetsiaalne organisatsioon, mis aitab Keenias HIV-i ja AIDS-i põdevaid inimesi. Sawa on Suahiili sõna, mis tähendab suurimat või kõrgeimat lootust. See on annetustel toimiv mittetulundusühing, mille eesmärk on teha uurimustöid, et leida töötavaid ja taskukohaseid lahendusi HIV-nakkusega inimestele, kelle seisund võib edasi areneda AIDS-ina tuntud immuunpuudulikkuseks. Pärast pingsat arendustegevust oleme me käivitamas suurt teaduslikku uurimust, mis võimaldab näha, kui palju suudab see meie poolt HIV-nakkuse jaoks välja arendanud protokoll infektsiooni edasiarenemist aeglustada, peatada ja tagasi pöörata. Eesmärk on pikendada selles seisundis olevate inimeste elu ja parandada nende elukvaliteeti.

Teie olete ka Gematria toodete looja. Varsti on need toidulisandid saadaval ka Balti maades. Mille poolest erinevad Gematria tooted teistest toidulisanditest?

Gematria tooted on mõeldud just eriti mentaalse võimekuse tõstmiseks, teadvuse avardamiseks ja taasnoorendamiseks ning kõikide keha rakkude ja kudede regenereerimiseks. Koostisainete tasandil baseeruvad need retseptid kõige uuemal olemasoleval ainevahetusealasel teadusel ja nad varustavad keha tugevate toitainetega, mis aitavad neid eesmärke kõige efektiivsemal moel saavutada. Osad retseptid on koostatud kõikide keha süsteemide ümberehituseks ja teised on suunatud rohkem ühe teatud süsteemi või koe ümberehitusele ja tervendamisele.

Lisaks sellele, et koostisainete tasandil põhinevad need viimasel ainevahetusalasel teadusel, on neid aktiveeritud ja täiustatud ka meditsiiniuuringutes kasutatava lasertehnoloogiaga. Füüsikalisest vaatenurgast on meie poolt tekitatud laseri lainevorme võimalik häälestada sellistele sagedusmustritele ja geomeetriale, mis võimaldavad molekule ümber kujundada sellisesse vormi, et need töötavad ideaalselt keha ensüümsüsteemidega. Meil on näiteid laseriga parendatud toiduainetest, mis võimaldavad teatud eesmärki silmas pidades suurimat bioloogilist efekti.

Vastavalt Krayonile, ja see on siin esoteeriline, mitte teaduslik info, kõrvutab see laserprotsess mõõtmetevahelisi atribuute töödeldud keemiaga, mis kanduvad üle neile, kes tarvitavad neid tooteid seespidiselt või hoiavad lihtsalt selle toote pudelit oma käes. Nende toodete tarvitamise tulemusel suureneb elujõud ehk meie elav vibratsiooniline põhiolemus. Lisaks on siin veel väljaefektid, mis avaldavad mõju teadvuse tõstmisel keha energia- ja infosüsteemidele.

Te olete olnud Krayoni tiimi liige juba palju aastaid, ja külastades paljusid maid olete te inimestele rääkinud kuidas jõuda oma sisemisele potentsiaalini. Kuidas sai alguse teie koostöö Krayoni meeskonnaga?

See sai alguse siis, kui ma sain oma sõbralt jõulukingiks esimese Krayoni raamatu. Selles minul olevas väljaandes kirjeldas Krayon leheküljel 121 (11x11=121), et viirust ei ole võimalik püsimagnetiga, mis muudab kõiki viiruse osi üksteise suhtes sama moodi, magnetiliselt deaktiveerida. Selleks, et see oleks efektiivne, on vajalik teatud viisil kujundatud välja, mis muudab viiruse korduvad osi teineteise suhtes.

Olin juba mõned kuud enne selle teksti lugemist ülikooli laboris seda eksperimenti teinud ja kõik see töötas täpselt nii, nagu Krayon ütles. Ma saatsin Lee´le kirja ja andsin talle teada, et Krayoni ennustus oli juba vilja kandnud ning et juhuslikult elame me peaaegu teineteise tagahoovis. Vastusena Leelt tuli innukas telefonikõne tema partnerilt Janilt, kes kutsus mind nendega koos lõunale imelisse Pacifica nimelisse merevaatega restorani, kus me lõpuks kokku saime (või taaskohtusime) ja sellest alates on meid ühendanud nii sõprus kui ka missioon.

Rääkige mõnest kohtumisest, millel on olnud teie jaoks eriline tähendus?

Krayoni üritusel Moskvas helises minu jaoks eriti sügavatähenduslikult. Pärast kahte pikka ja toimekat ning väga pingelist nädalalõpupäeva ühines pühapäeva õhtul minuga 300 inimeseline grupp, et töötada käbinäärme helidega toonimise tehnikaga. Viie lühikese tunniga suutsime me selle grupiga läbida rohkem tasandeid, kui kunagi enne nii lühikese ajaga. Kui olime jõudnud oma toonimis-protsessiga peaaegu lõpule, ilmus suureks üllatuseks Lee Carroll ja pakkus välja Krayoni üllatuskanalduse. Sellele kokkusaamisele, mis oli tekitanud nii tähendusrikka energia, avaldati suurt austust ja väidetavalt avasid osalejad Moskvas võimsa linna energiat positiivselt muundava portaali.

Siin on mõned lõigud Krayoni teemakäsitlustest:

"Nimi Yaw-ee anti dr. Toddile tema viimasel kehastumisel Lemuurias. Lemuurlastel oli and olla kvantseisundis – taipamises, et ollakse universumiga ühenduses. Yaw-ee … elas väga pikaealiseks. Ta oli üks neist eksisteerinud inimolenditest, kellel ei olnud oma elu pikendamiseks kunagi vaja minna noorendamistemplisse. Ta tegi seda helidega. Yaw-ee oli võimeline kuulma mõõtmetevahelisi helisid. Ta ei kasutanud masinaid, ta kasutas oma sisemisi ande.

See, kes istub teie ees, hakkab oma akaša salvestusi lahti harutama,… ja ta toob avalikkuse ette selle, mis talle meenub.

Lubage ma räägin teile mis tegelikult toimub. Nendes esitatud helides on mõõtmetevaheline orkester. Ja see eriline orkester mähkub teie DNA-sse; tegelikult on see vastastikuses toimes kvantseisundiga. Ja selles seisnebki tervenemine. Ning rohkem veel... sellega kaasneb ka teadvuse muutus. Te olete teinud algust teie rakustruktuuri ergastava protsessiga.

Kujutlege enda kõrval istuvaid ingleid ja äkki hakkate te laulma nende muusikat. Te ei ole seda kunagi varem kuulnud... Eeldati, et inimestel on seda võimatu teha – tõepoolest ajad on muutumas ja kõik me teame seda. Vaimne evolutsioon selles seisnebki inimeste võimes sõita üle kolmemõõtmelisest teadusest ja usaldada toimuvat.

Need, kes selle õppimise poole püüdlevad, on tegelikult siin ruumis veedetud ajaga oma eluiga pikendanud; … kui te teete seda tihti, tunnetate energiate erinevust – isegi seda, kui erinevad on need elutarkused.

Meister Yaw-ee teadis, kuidas seda teha. Peale seda, kui ta oli Lemuurias Meister, ei ole siin planeedil olnud sellist võnkesagedust, mis suudaks mahutada tema olemust. Ja nüüd pakub ta seda teile. Vaadake tema hinge ja te näete tõelist jagamise kaastunnet. Ta on ajatu, just nagu tema hingki.”

Seminari "Krayon Baltikumis 2009" raames toimub ka teie kahepäevane töötuba. Mida inimesed selle töötoa kestel õpivad?

Selle töötoas on mitmeid elemente. Osaliselt annab see praktilist infot, kuidas oma intelligentsi parendada ja mentaalset ning füüsilist suutlikust tõsta, regenereerides ning taasnoorendades keha pealaest jalataldadeni.

Seal on ka sügavutiminev arutelu meie poolt väljaarendatud lasertehnoloogia füüsilistest ja esoteerilistest vahenditest ning sellest, kuidas see platvorm aitab kaasa ja põimub tervendavate kunstidega. See lisab uusi mõõtmeid meie arusaamisele füüsika, keemia ja bioloogia toimimisest. Lisaks jagatakse infot senini ravimatute seisundite paljulubavatest arengutest ja globaalse rahva tervise parandamise võimalustest.

Näidatakse ette ja õpetatakse ka täiesti esoteerilist käbinäärme heliga toonimise tehnikat. Kui neid helisid grupis kuuldavale tuua, siis selle toime teadvusele võimendub ja avardub. Paljud osalejad on kirjeldanud nägemusi ja selliste dimensioonide tajumist, mis olid kaugelt üle nende poolt eelnevalt kogetust.

Inimkond seisab muutuste lävel. Millised need muutused saavad olema? Oleme me nendeks valmis? Kuidas iseend neiks ettevalmistada? Või on need muutused juba alanud?

Krayon annab neile küsimustele vastuseid. Ta on üks kõrgematest vaimolenditest, kelle missiooniks on vahendada inimestele informatsiooni, avada meie olemise saladus.

Kõigile neile, keda huvitab DNA ja Krayoni:
http://www.hot.ee/emfestonia/Krayoni_muu...d_1.5.html
http://www.paikesepillaja.ee/alalehed/se...ervjuu.htm
http://www.via.ee/content/article/ra-mtle-inimese-moodi

Keda huvitab jutt dimensioonidest:
Kõnelus Serapis Bei'ga:
Dimensioonidest...
http://www.valgusesaar.ee/konelus_serapis_bei%27ga.htm

[Muudetud: 9-19-2009 Ceasar]

[Muudetud: 19-9-2009 InDemand]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vogon
Tavaliige

19-09-2009 19:28
Postitus: #2

Huvitav miks on alati nii,et kui sa loed mõnd teaduslikku tööd või raamatutsiis sa saad enamasti aru mida sulle öelda tahetakse.Kui ei saa on alati võimalus vaadata vikist vms järele ja oma teadmised jälle nn pulgale seada.Kui aga loed mõnd kirjatükki "vaimu meestelt" siis ei saa kohe mittemidagi aru??? Magnet laser kirstall kolmedimensiooniline sala super laser hüper energia samba plaplapla. Justkui oleks võetus suur hulk keerulisi sõnu ja need suvaliselt paberile visatud.et paistaks mõjuv välja.

No mida see tähendab??? Seletage lollile lahti.

Meie poolt loodud uuendusliku laserlaine struktuur ja tehnilised detailid ei mahu selle artikli raamidesse, kuid on võimalik kirjeldada mõningaid selle tekitatud huvitavaid omadusi. Krayoni järgi loovad meie poolt tekitatud laine-antilaine paarid aeg-ruumis ultra-lühikesed ultra-tillukesed mõõtmetevahelised portaalid. Kui me rakendame seda elusale süsteemile, võimaldavad need ühendused suhtlemist ja sildu, mis teevad dimensioonidevahelise loori õhemaks ning taasühendavad need DNA kihid, mille täielik vastastikune toime oli blokeeritud. See loob kõrgematesse mõõtmetesse mähkunud energiale silla väljenduda piiratumas kolmemõõtmelises tegelikkuses (neljamõõtmelises kui arvestada ka lineaarset aega). Kui taastame selle puuduva energia, mis oli kohal Lemuuria ajast kirjeldatud kõrgemates aktiivsetes mõõtmetes, avab see ukse võimalusele taastada see eelnevatel aegadel nauditud teadlikus, võimed ja ekstreemne pikaealisus.

Eriti tahaks teada mis see on ?

ultra-lühikesed ultra-tillukesed

Allah olgu armuline aga see jutt on ikka laus jama .

[Muudetud: 9-19-2009 Vogon]

"Resistance is futile!!!"
Thorondor
reserv-administraator

19-09-2009 19:40
Postitus: #3

Ilmselt on asi selles, et teadmisi ei ole pulgale seatud või siis on antud pulk liiga kõrge. Igast tavatekstist ka aru ei saa ju kui pole eelteadmisi.
HUGOTH
Veteran

19-09-2009 19:51
Postitus: #4

http://video.google.com/videoplay?docid=...1799586076
Hea film selle teema järjeks.
Müstik
Shambalas

19-09-2009 20:43
Postitus: #5

Vat see see asi ongi, et niisugused tekstid on kõike muud kui kerged.
Igatahes enne "Elulille" I ja II osa selgeks õppimist, just õppimist, mitte lugemist (niisama lugeda seda polegi võimalik!) ei ole võimalik ei Krayoni tekstidest ega teistest niisugustest aru saada!
Tuleb endale selgeks teha täiesti uued terminid ja mõisted!
Drunvalo raamatute põhiväärtus on selles, et ta loogiliselt järjest kõike seletab (mida ehk veel mõned autorid teevad, aga pole kursis) ja kõik tema raamatus toodu on samas omavahel seoses ja ühenduses.
Huvitav on aga seejuures see, et need nn indigolapsed mõistavad neid tekste juba algkoolis ja saavad absoluutselt kõigest aru.
Iseasi on see, kas neil on oskusi ka meile neid tekste arusaadavaks teha!
Ja ega vist teised ei saagi midagi seletada - see kõik on meie mõistes tõepoolest nagu hiinakeel -ja ainult see, kes leiab endas jõudu täielikult kõike varem õpitut ümber õppida, hakkab ehk millegist aru saama.
Kui tal aga õnnestub valgustunuks saada, siis pidi kõik lihtsamalt minema. Aga selleks peab olema sisemine soov!
Lemuuria kohta tean ainult seda, et seal kaks isikut Ay ja Tiya said surematuks tänu oma erilist laadi viljastamisprotsessile. Enne Lemuuria vajumist olid nad välja koolitanud vähemalt 1000 inimest, st 333 kolmest liikmest koosnevalt perekonda. Nad olid suutelised armatsema sellel ebatavalisel viisil, ilma üksteist tegelikult puudutamata. Nad õpetasid seda ka teistele, kuidas seda teha ning tundus, et kui nii edasi läheb, viivad nad järgmise aastatuhande jooksul kogu rassi uuele teadvustasandile, aga just siis, kui nad olid sellega alustanud, vajus Lemuuria mere põhja.
Lemuurlased olid selgeltnägijad ja teadsid seda ette juba palju varem.
Nad viisid kõik oma väärtasjad Titicaca järve lähistele, Shasta mäe lähistele ning teistesse paikadesse. Kui Lemuuria viimaks vajus, olid nad kõik juba saarelt lahkunud. Lemuuria vajus põhja ning see, mida kutsume Atlantiseks, tõusis pinnale.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

20-09-2009 19:35
Postitus: #6

See "värk" meenutab põhimõtteliselt seda mida aastaid tegi doktor Royal Rife. Kuigi tema kasutas helilained (ultraheli) siis asja edasi järgides on ju nii heli kui valgus (laser on valgus) lihtsalt ühe spektri erinevad osad. Seega ei ole selle laseri kasutamises midagi uudset (nohh - mõnedele vähemalt) ja tegemist on lihtsalt edasiminekuga järgmisele astmele. Kui Rife "ründas" erinevaid haiguse "ühekaupa" siis kõrgemal tasemel - ehk valguse tasemel - on võimalik juba "rünnata" haigusi ja puudusi rühmade kaupa ehk siis veel algsemal tasandil. Eeldan, et järgmiseks sammuks saab olma valguse tasemel DNA kodeerimine mis välistab teatub puudused ja avab teatud (seni) kinni olevad kanalid.
Royal Raimond Rife - http://para-web.org/viewthread.php?tid=248

Edasi - on olemas selline mõiste kui "laineline geneetika" - olen seda mõistet ka siia paaril korral "visanud", kuid tundub, et enamus pole kas pihta saanud või pole oma leida teistega jaganud. Sattusin selle mõiste otsa päris ammu ehk sisuliselt neti eelsel ajastul seega ei oska hetkel anda inglise või muu keelset vastet ning otsingud ei ole ka andnud erilist tulemust. Kui kellegile tundub asi tuttav siis äkki oskab asja natuke edasi viia.
Lühidalt asjast - Universumi üks "tihedus" on nn informatsiooni tihedus. See haarab enda alla kogu Universumi ning mingil määral võib seda nimetada "jumalikuks algeks". Kui kuskil planeedil tekib võimalus ELU algamiseks ehk tekivad need aminohapped ja muud "blokid" mida teadlased on suutnud laboris luua siis nende energia väli toimib kui antenn mis püüab kinni informatsioonivälja lained ning mis siis omakorda hakkavad organiseerima neid rakke ja loovad DNA mudeli mis vastab antud planeedi tingimustele kõige paremini. Seal edai on aga kõik juba "ajalugu" ja see mida me kutsume elu tekkeks.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Hallucigenia
Veteran

21-09-2009 07:17
Postitus: #7

Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Igast tavatekstist ka aru ei saa ju kui pole eelteadmisi.
See on muidugi tõsi. Nagu on tõsi ka see, et liigsed eelteadmised võivad mõne teksti nautimise sootumaks ära rikkuda.
Hallucigenia
Veteran

21-09-2009 07:34
Postitus: #8

Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
See "värk" meenutab põhimõtteliselt seda ...
See on hea väljend, ex. Ja "meenutatavateks värkideks" ning "värkide meenutamiseks" need asjad jäävadki. Ja tuleb veel palju selliseid "värke". Kuniks keegi kunagi ei sõnasta mõnda nendest terminites ja loogikas, millega opereerib see "ortodokse teadus" ning "värk" saab selle osaks. Seniks aga ei saa "värkide" abil ehitada isegi mitte käru **** vedamiseks, mis seal siis veel ajamasinast rääkida. Ma loodan, et keegi siit mingit skeptitsismi välja ei lugenud.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

21-09-2009 07:53
Postitus: #9

Ses suhtes olen täiesti nõus Halluga, et enamus, peaaegu kõik, njuueidzlased flirdivad häbematult teaduslike terminitega ning olen nõus ka skeptikute väidetega, et nö. teadusele või teaduse viimastele saavutustele rõhutades üritatakse oma juttu veenvamalt müüa.

Minus tekitab see küll arusaama, et kui sa ei suuda asja ilma ilustamata veenda, siis pole tegemist ka õige asjaga.

DNA aktiveerimised, kvantmehaanika uusimad avastused jne jne. Huvitaval kombel flirdivad nende mõistetega just need nö. valgusega tegelejad, ehk valgustunud, valgusmeistrid, valguse meeskonnad jne jne. Valgus pole midagi muud, kui kodeeritud ja valmis vormitud energia, mina kiikaks parem pimeduse poole, kus on korrastamata teadmised, mis ainult ootavad avastamist ja valguseks loomist.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Hallucigenia
Veteran

21-09-2009 09:13
Postitus: #10

Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Valgus pole midagi muud, kui kodeeritud ja valmis vormitud energia, mina kiikaks parem pimeduse poole, kus on korrastamata teadmised, mis ainult ootavad avastamist ja valguseks loomist.
Sellest lausest on võimalik välja lugeda mõtteid, millest mõned mulle vägagi meeldivad. See pole kiitus kiituse vastu.

Lisan siia midagi juurde, et eelnev väga õõnsalt ja üldsõnaliselt ei kõlaks (aga olgu kohe öeldud, et kõiki termineid kasutan ma sellistes tähendustest, nagu nad nt Wikipedias vastu tulevad).

1. Valgus on oma olemuselt lihtne: elektromagnetvälja kirjeldavad Maxwelli võrrandid on ammu teada. Valgusväli on lineaarne, kehtib superpositsiooni printsiip: üks valgus läheb teisest läbi nii, et ei tunnegi.
2. Pimedus - kui selle all mõista nt tumedat ainet ja energiat, siis on need hoopis asjad, millest me suurt midagi ei tea. Mõnes kohas olen siin foorumis varem nendel teemadel spekuleerinud kah, mis sinna sisse kõik võiks mahtuda ...

[Muudetud: 21-9-2009 Hallucigenia]
Müstik
Shambalas

21-09-2009 10:41
Postitus: #11

Aga see Caesari välja toodud intervjuu dr. Todd Ovokaitysega on huvitav ikkagi.

Toon ühe näite sellest:
Krayoni info, et on olemas aktiivne filter, mis blokeerib ligipääsu DNA mõõtmetevahelistele kihtidele, päästis minus hiljuti valla isikliku avanemise. Küsimusele, mis võiks need blokeeringud lahustada, ilmus välja intuitiivne vastus, et on vaja häälides tekitada sellised konkreetsed helimustrid ning suunata need aju keskmes olevasse käbinäärmesse. Kui see silbiliste helimustrite ning toonimise astmeline kasutamine arenes ja süsteemsemaks muutus, sai see meetod tuntuks käbinäärme helidega toonimise tehnikana. Kuigi selle demonstreerimisel ja inimguppidele laulmaõpetamisel oli mul väga kummaline tunne, ning see on tõepoolest vist kõige viimane asi, mida ma kunagi oleksin kujutlenud end tegevat, tundsin ma ometi sundi seda meetodit oma töö ja õpetuse osana jagada. See oli meeldiv üllatus, kui Krayon ütles, et need on Lemuuria aegadest meenunud helid, teatud kindlad esoteerilisi mõõtmetevahelisi DNA efekte kasutavad teadvuse aktiveerimise koodid ja need on paralleelsed meie poolt kasutatava valgustehnoloogia mõõtmetevahelise efektiga.

Kas ei ole nii, et ammustest aegadest alates on inimteadvust teatud mantratega mõjutatud?
Om mani padme hum jne.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
HUGOTH
Veteran

21-09-2009 14:54
Postitus: #12

See sõltub kõik helitooni kõrgusest,tugevusest ja sagedusest. Samuti Erinevatest tooni kombinatsioonidest. Igale asjale mõjub erinev valik. Iidsetel aegadel asendas see ravimeid. Samuti avanevad iidsed ehitised teatud kindla heli kombinatsiooniga. Selle kasutamist on kirjeldatud paljudes vanades kirjeldustes. Head edasist uurimist.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

21-09-2009 19:43
Postitus: #13

Lisaks Celticu ja Hallu jutule ehk veel seda, et tihti on need "njuuagelased" asjale lähemal kui need "tõsiteadlased".
Neid iseloomustab teatud kivinemine dogmadesse ning tahtmatus tihti asu edasi viia. Kui keegi julgem siis nende seast midagi üritab
tehakse too maatasa enne kui asi kuhugi jõuab. Parimaks näiteks on siin Velikovsky kelle üks "suur kriitik" alustas oma juttu nii (mälust vaba sõnastus aga mõte jääb) -
"Ma pole külla Hr. Velikovsky raamatut lugenud, kui olen lugenud retsensioone mis ütlevad, et tegemist on jamaga - seega arvan, et tegu on jamaga".

[Muudetud: 9-21-2009 excubitoris]

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Müstik
Shambalas

21-09-2009 20:23
Postitus: #14

No Velikovsky ei olnud new-age´lane, oli Venemaal sündinud teadlane. A-st 1939 elas USA-s, Tuntuks sai ta kui egüptoloog ja loodusõnnetuste uurija (maavärisemine, vulkaanipursked, Tunguusi mõistatus).
Avaldas neli teost pealkirja all "Maailmade kokkupõrge", kus seletas Päikesesüsteemi evolutsiooni ja planeetide tekkimist kosmiliste kataklüsmidega.
Lähtepunktiks oli oletus, et 3500 a. tagasi põhjustas Veenuse lähenemine Maale kohutava katastroofi. Arvas ka, et Piiblis kirjeldatud veeuputus oli põhjustatud asteroidi tabamusest maal.
Aga jah, juba palju aastaid äratab tema hüpotees üha suuremat poolehoidu.
Aga muidugi on ka niisuguseid nn new-age´lasi, kellel on teaduslikud kraadid, kuid samas on nad valinud enda filosoofiaks näiteks teosoofia:
http://teosoofia.ee/teosoofia/mis_on_teosoofia

Aerling
Veteran

31-12-2011 17:38
Postitus: #15
RE: DNA on midagi enamat kui lihtsalt lineaarne kood, mis juhib
Sattusin kuulama huvitavat intervjuud, kus üks väide on, et inimese DNA's toimus mingi 15 a. tagasi muudatus, ehk siis hiljem sündinud inimeste DNA on mingi muudatusega ja ei ole enam sama, mis varasemal ajal sündnud inimeste DNA.

http://www.maya12-21-2012.com/dolores-ca...rades.html

Kas keegi teab sellest midagi enamat?

Elu on vaatlemine, õppimine ja kunst.
http://www.openzine.com/aspx/PublisherZine.aspx?ID=6730
Nielander
Questioning Everything

31-12-2011 17:59
Postitus: #16
(31-12-2011 17:38 )Aerling Kirjutas:  Sattusin kuulama huvitavat intervjuud, kus üks väide on, et inimese DNA's toimus mingi 15 a. tagasi muudatus, ehk siis hiljem sündinud inimeste DNA on mingi muudatusega ja ei ole enam sama, mis varasemal ajal sündnud inimeste DNA.

http://www.maya12-21-2012.com/dolores-ca...rades.html

Kas keegi teab sellest midagi enamat?

Kas siis see muudatus toimus kõigi inimeste DNA's üheaegselt?
Muudatusi DNA's toimub ilmselt iga päev, aga üksikutel indiviididel ja üksikutes rakkudes...

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Jõhvikas
Veteran

31-12-2011 18:22
Postitus: #17
(31-12-2011 17:59 )Nielander Kirjutas:  Kas siis see muudatus toimus kõigi inimeste DNA's üheaegselt?
Loe eelmine postitus veel korra läbi!
Matrix
Tõele lähemale

31-12-2011 19:50
Postitus: #18
Suhtuge mu repliiki kuidas tahate, aga seesinatne Krayon on pesueht anorgaanika ja mida tõsisemalt teda võtate, seda enam te omadega p...s olete.
Head vana aasta lõppu ja uut!!!

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
kage
naegleria fowleri

31-12-2011 20:01
Postitus: #19
(31-12-2011 17:38 )Aerling Kirjutas:  http://www.maya12-21-2012.com/dolores-ca...rades.html
Esimene ja teine laine hakkavad maailma muutma. Need inimesed on 30-60 aasta vanused seega tahaks küsida, et kui maailm ei liigu paremuse suunas, siis millal nad muutma hakkavad? Ja kui maailm liigub, siis kus need ilmingud on? Ei pane ise suurt pilti kokku seega tekkisid sellised küsimused.

Intervjuu ise vist mingi 10a vana.
(selle postituse viimane muutmine: 31-12-2011 20:08 kage.)
Volante
Uustulnukas

01-01-2012 17:49
Postitus: #20
Ma trügin tiba teemasse sisse, sest otseselt seda intervjuud(http://www.maya12-21-2012.com/dolores-ca...rades.html) läbi ei lugenud aga vastaks kage'le:
kui DNA'st ja praegustest muutustest rääkida siis näiteks Drunvalo põhjal on need ilmingud tegelikult kõikjal meie ümber, eriti lastes, seotud näiteks immuunsussüsteemi tugevnemisega, teadvuse avardumiste ning ühtsustumisega. Drunvalo mainis ka midagi nähtusest, mille korral uutes lastes muutub DNA eluea jooksul väga kiiresti (ühesõnaga kujuneb näiteks immuunsus HIV vastu ise võib-olla sellega kokku puutumatagi oma elu jooksul, mitte läbi sünni geenidega). Ise olen kindel et meie praegune maailm liigub ikka paremuse suunas, on alati liikunud, lihtsalt vahepeal on väikesed seisakud toimunud ^^.
kage
naegleria fowleri

01-01-2012 19:16
Postitus: #21
(01-01-2012 17:49 )Volante Kirjutas:  Ma trügin tiba teemasse sisse, sest otseselt seda intervjuud(http://www.maya12-21-2012.com/dolores-ca...rades.html) läbi ei lugenud aga vastaks kage'le:
kui DNA'st ja praegustest muutustest rääkida siis näiteks Drunvalo põhjal on need ilmingud tegelikult kõikjal meie ümber, eriti lastes, seotud näiteks immuunsussüsteemi tugevnemisega, teadvuse avardumiste ning ühtsustumisega.
Seda on mingi 6 min kuulata mitte lugeda. Aga oled ikka kindel, et minu küsimus(t)ele vastasid? Lastest rääkides ma eeldaks, et sa ei mõtle neid kes on praeguseks 30-60 aasta vanused ja kui noorematest rääkida, siis ma pakuks, et sinu näidetele vastupidiseid näiteid võib ka tuua. Milliseid näiteid rohkem on seda ei oska öelda.
Matrix
Tõele lähemale

02-01-2012 03:19
Postitus: #22
Drunvalo ajab täielikku soga mingist immuunsusest HIV vastu. Mingit HIV-d ja selle seost AIDS-iga pole ju olemas!

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Volante
Uustulnukas

02-01-2012 12:14
Postitus: #23
Seoses Matrixi jutuga leidsin ühe artikli ka ( http://www.aigarsade.com/AIDS_Ylemaailmne_pettus.pdf ). Ja muidugi vabandust kage, et ei märkinud milliseid lapsi ma selle teksti all mõtlen, Drunvalo mõtles laste all Elulilles inimesi, kes on sündinud pärast 1980ndaid aastaid, ise oskan juurde lisada niipalju, et ise enda silmaga olen samuti näinud kuidas uuema aja lastel on rohkem loogikat ja taju ning näiteks puberteet algab järjest varem (dekaad tagasi võinii algas enamasti poistel häälemurre 9./10. klassis, nüüd on paljudel murre toimunud juba 8. klassi lõpuks), muidugi ei pea sellega midagi nii müstilist seostama kui Drunvalo mainis.
Ja Matrix, okei, HIV ja AIDS'i võib ju kõrvale jätta, sest Drunvalo mõtles ju tegelikult üleüldist immuunsussüsteemi tugevnemist. Muidugi ärge saage valesti aru, ma ei võta seda meest kindlasti kui Jumalat, kuid ta on oma raamatusse ka väga palju viiteid kasutatud teaduslikust(?) materjalidest toonud, ja samas tuleb see ainult kasuks kui mulle vastupidist tõestatakse!
(selle postituse viimane muutmine: 02-01-2012 15:13 Volante.)
Päikeseinsener
Bännitud

17-06-2012 15:51
Postitus: #24
Ei leidnud teist teemat DNA-st, seega panen siia.

A two year old boy has become the only person in the world to be diagnosed with an extra in his DNA

Ребенок с мутацией генов обескуражил врачей

"You're all individuals"
Mannu Eemal
uxake

24-06-2012 21:37
Postitus: #25
Ühes teises teemas kerkis üles küsimus "DNA-kurikaelast" http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid156034. Leidsin, et olin ühe selleteemalise lingi omale järjehoidjatesse pannud, just seesama teema, mida ilmselt käsitlevad ka Stephen C. Meyer, G.Williams, W.Gitt.

Materjal siis ise siin: Gariajev. Vene teadlane P.P.Gariajev (Gariaev) tõdeb, et meie lääne teaduse paradigma on ebatäielik. Sellega ma olen nõus 100% (aga mitte sellega, et evolutsiooniteooria on põrmustatud).

Uue paradigma postulaadid tema järgi:
Tsitaat: 1) All living organisms consist of two substances: the material substance and the energy-informational (EI) (or subtle) substance.

2) The key property which distinguishes the EI substance, and the corresponding EI field, from all substances and fields known in modern physics is that the EI substance is omnipresent, i.e. it is present simultaneously at each point in the space of our three dimensional material world. This means, in particular, that the distance between EI substances of any two material objects in our three dimensional world is always zero, no matter how far they are located physically from each other.

3) In agreement with Postulate 1), we assume that each living organism exists at two levels: the material level and the EI level.

4) The two levels of an organism are intimately linked with each other and affect the condition of each other as well as reflect the condition of each other. Moreover, the EI level is the leading one.

5) We define life as a dynamic exchange of energy and information between a physical organism and its EI (or subtle) counterpart.

Lühidalt kiire sisukokkuvõte: kõik elusorganismid koosnevad kahest komponendist - materiaalsest ja energo-informatsioonilisest. Energo-informatsiooniline komponent on primaarne ja sisuliselt "kõikjalolev", selle jaoks ei oma füüsilised vahemaad tähtsust. Need kaks komponenti mõjutavad teineteist, kusjuures informatsiooniline on juhtiv komponent. Elu defineeritakse siin kui dünaamilist energiavehetust füüsilise organismi ja tema energoinformatsioonilise "kihi" vahel. (See kirjeldus mulle meeldib!!!)

Seda teemat puudutab ka Jeremy Narby oma "Kosmilises sius", kus ta väidab, et DNA toimib antennina. Gariajev: DNA on bioloogiline arvuti, mis vahendab energhoinformatsioonilist keha materiaalse kehaga.

Aga siinkohal tulebki sisse erinevus Gariajevi, Narby (ja ka minu isikliku arvamuse) ja kreatsionistide Stephen C. Meyer, G.Williams, W.Gitt (ja Dana) vahel. Kreatsionistid toovad sisse ainujumala. Informatsiooni saatjaks ja juhtijaks on väidetavalt kõrgem intellekt, kellele nad annavad kristliku jumala vormi.

Narby väidab, et saatja osas on taimed (teatud taimeliigi ühishing), Gariajev ei puuduta ülaltoodud artiklis seda teemat. Ise spekuleerin, et saatjana toimib ikkagi iga elusolendi liigi ühishing (-teadvus, -vaim) - terminoloogia on segane mulle veel. Inimese puhul Castaneda kirjeldab seda kui inimkuju, mida paljud peavad isegi jumalaks wink

Aga niipalju kui aru saan, on see asi ikkagi veel küllaltki hüpoteetiline. Eks näis, mida teaduse edasised arengud toovad.

Brain expedition.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Milline inimene teeks midagi sellist - ehk poodunali ? (PILT fic 19 7,252 26-09-2010 13:50
Viimane postitus: ooSiQoo

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog