Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Kemoteraapia", UFO ja "Teine Reaalsus"
#1
Tänuväärt teabeallikast Minut.ee leidsin killukese mis on vägagi huvipakkuv.
Jean Hardouin kirjutab: "Keegi Marko A. Rodriguez on avaldanud teadusliku töö selle kohta, kuidas aine nimega DMT viib inimese tulnukate reaalsusse.

Asi ise on imelihtne.
Eksisteerib aine nimega N,N-dimetüül-trüptamiin, teise nimega DMT. (link)
Mõjub see aine umbes nagu LSD - tekitades hallutsinatsioone.

Ainuke veidrus on see, et ainet manustanud eri isikutel tekivad suhteliselt ühesugused "hallutsinatsioonid" - umbes viieks minutiks satuvad nad "teise reaalsusse" kus nad paigutuvad ümber kõrgtehnoloogilisse ruumi, näevad veirdaid olendeid ja neid kõnetatakse tulnukate poolt.
Vahel juhtub, et teistkordsel sisenemisel satutakse samasse paralleelreaalsusse ja tulnukad suhtuvad sinusse juba nagu tuttavasse isikusse.

Rodriguezi töö kujutab endast "framework'i" ehk siis ülesandepüstitust eksperimentaatoritele, kes tahavad välja selgitada, kas tegu on lihtsalt eriti kavala hallutsinatsiooniga või siis äkki ikkagi paralleelreaalsusega.

Hüpoteese on mitu.

Näiteks on võimalik, et inimeste ajus on kusagil sügaval säilinud mälestused tulnukatest.
Ning DMT kuidagi aktiveerib need mälestused - see selgitaks, miks eri inimesed DMT laksu all saavad umbes samasuguse pildi osaliseks.

Teine ja julgem hüpotees on see, et paralleelmaailm tegelikult eksisteeribki.
Ning DMT mingil moel seob inimese aju 5 minutiks selle paralleelmaailmaga.
Rodriguezi töö kõige julgem osa püstitabki eksperimendi, kuidas seda hüpoteesi kontrollida.
Enne DMT manustamist teatakse inimesele mingi mittealgarv ning palutakse see arv pähe taguda ning tulnukate kätte viia.
Tagasi tuleb tuua selle arvu vähemalt üks kordajatest.
Paar kuulsat autisti ja mälukunstnikku välja arvatud, ei saaks inimesed arvutusülesandega hakkama.
Seega, kui inimene transist ärgates nimetab talle usaldatud arvu mõne teguri, võiks see viidata, et teda teises reaalsuses "assisteeriti", mida loodetaksegi tõestada.

Ühtlasi annab DMT huvitava vastuse tulnukaröövidele, kuivõrd inimkeha suudab teatud tingimustel ka ise seda ainet sünteesida. Ehk polegi UFOde poolt pihtapandud isikutel eriti muud viga, kui pisikesed liialdused kehakeemias, mistõttu DMT kogus ületab hetkeks kriitilise.

Kuidas seda nüüd viisakalt öeldagi, aga vähemalt esimesel lugemisel tundub, et tegemist ei ole pseudoteadusliku juraga, muuhulgas isegi tsiteeritakse klassikuid (Baker, Shannon). Kahjuks ei jagu aega kogu artiklit tõlkida, sestap iga huvitatu läheb nüüd ise ja loeb ingliskeelset originaali.

Ka google'i otsing "DTM Aliens" annab huvitavat lisalugemist."
Vasta
#2
Tõesti huvitav teave!
Lugesin just läbi Gardneri "Püha seaduselaeka saladused" ja seal see Vana-Egiptuses mfkzt (tänapäeva teaduslik nimetus ORME) viib ka paralleelsetesse dimensioonidesse. See aine kandub üle paralleeltasandile - aegruumi viiendasse dimensiooni.
Ka tänapäeva füüsikute aravmusel on maailmaruumil kuju, mida saab eksootilise aine abil moonutada.
Ehk on see DMT sama aine? Või sellele sarnane aine?...
Ja huvitav oleks DMT-ga tehtavate katsete tulemused teada saada.
Vasta
#3
Ei ole vist sobiv öelda, kuid DMT on väga tõhus ''kiire tripi'' saavutamise vahend. Nimetatakse ka ärimehenarkootikum. Mõju kestab ligi 10min. Kuigi on öeldud, et ligi tund.
Trip experience lugedes on leidnud, et see aine on jõudu andev ja vaimselt laadiva toimega.
I felt energized, electric, fully focused and awake for perhaps the first time in my life. I smoked DMT at approximately 1am and stayed up late into the night discussing it with Dave. I felt reborn, alive, confident, spiritually activated. .
Arvatavasti pidavat loomulikul moel tekkiv DMT olema põhjus, mks on välja kujunenud kultuur ja muud antiikühiskonnad.
Kahjuks mul isiklikud kogemused puuduvad. Kuid kes teab....
Vasta
#4
Eelnenud informatsioon toob paratamatult teatud mõtteid.
Mõtteid mis on parajalt "ebasündsad"...

Meie maailm.

Maailm kuhu me sünnime, kasvame, käime koolis, maksame võlgu (töötame), armastame, nutame, vihkame, sõdime, sureme... on tõesti kuliss?
Kuliss nagu teatrilaval?
Kuliss mis loodud kõikvõimsa Maatrixi poolt?

Et hoida me mõistust, hinge, teadvust just täpipealt nendes raamides mis ette nähtud?
Ja psühhotroopsed ained, DTM, LSD, kannabis, oopium jm. meelemürgid aga abivahendid läbimaks nn "väravat" mis näitab meile tegelikkust?

Miks on maailmavõimu poolt hukka mõistetud ka selliste suhteliselt süütute looduslike hallutsinogeenide nagu nn. "nõiaseente" tarbimine...
Miks on läänemaailm eesotsas kiriku ja inkvisatsiooniga neidsamusi seeni koos nõidadega lõkketulel põletanud?
Eestimaaltki on teada nõiaprotsess 1700 Padisel, kus surmamõistetu ainus süü oli nendesamuste seente omamine-tarvitamine?

Miks ütles mulle kunagi jakuudi ravitseja, maatark ja rahvalaulik Ivan: " See kes on korra kogenud seenejõul nähtamatu maailma suurust jääb igaveseks ohuks valitsejatele..."

Kummaline.
Öeldakse, et psühhotroopsed, narkootilised ained hävitavad inimese...
Kindlasti on see nii.
Heroiin, amfetamiin...need on mürgid.

Aga kas pole äkki need hirmsad inimest, tema keha, tervist hävitavad ained loodud valitseva jõu poolt selleks, et nendesamade ainete vastu võitlemiseks ja kindlasti väga õigustatud seaduste ning meetmete turvil hävitada, kõrvaldada ka midagi sellist, mis on "maailmavõimule" endale väga hirmus?
Mis näitaks muidu meile maailma "tegelikku nägu"?
Vasta
#5
Kusjuures DMT pole ainus inimkeha poolt toodetav psühhotroop. Nimelt leidub inimkehas väga väikeses koguses kannabinoide. Erti emapiimas. See tekitab lapses suuremat toiduisu ning see sunnib last rohkem toitu ''nõudma'' ning paneb kasvama. Olles rohkem kokku puutunud kanepiga, tean, et piibu kõrvale kuulub hea kõhutäis. Selle suitsetamine tekitab meeletu söögiisu.
See oleks siis veel üks salajane aine, mis on inimeses peidus, aitamaks kasvada(ehk kiiremini).
Vasta
#6
Ma eriti ei usu, et mingi aine tarbimine viib sind teise maailma/timensiooni. Pigem hallutsinatsioonid ikka ma arvan...
Vasta
#7
Suhteliselt huvitav.
Ma ka ei oska öelda kumb on,aga niguni kui oleks mingi seos paralleelse maailmaga siis vaigitakse UFO jutud jms. maha.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: zed
Miks on läänemaailm eesotsas kiriku ja inkvisatsiooniga neidsamusi seeni koos nõidadega lõkketulel põletanud?
Eks põletati muudegi asjade eest ... või võibolla just sama asja eest - peaksin ka teadust katseks maailma "tegelikku nägu" vaadata. Tuli ka meelde, et mõnda aega tagasi tegi samast DMT-s meil siin Metavo juttu.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: zed


Aga kas pole äkki need hirmsad inimest, tema keha, tervist hävitavad ained loodud valitseva jõu poolt selleks, et nendesamade ainete vastu võitlemiseks ja kindlasti väga õigustatud seaduste ning meetmete turvil hävitada, kõrvaldada ka midagi sellist, mis on "maailmavõimule" endale väga hirmus?
Mis näitaks muidu meile maailma "tegelikku nägu"?

Aga nii ongi ju Bleh

Mõelge selle üle: lähed metsa, korjad kärbseseene ja laks!, sa oled kriminaalkurjategija! Korjad cannabis ruderalis'e õie (kasvab Eesti kliimas), laks!, oled kriminaalkurjategija. Lähed ostad poest liitri viina, oled kõigi sõber Smile

Muudetud: 24-1-08 kell 21:56:45 Wilbach
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: zed
Eelnenud informatsioon toob paratamatult teatud mõtteid.
Mõtteid mis on parajalt "ebasündsad"...

Meie maailm.

Maailm kuhu me sünnime, kasvame, käime koolis, maksame võlgu (töötame), armastame, nutame, vihkame, sõdime, sureme... on tõesti kuliss?
Kuliss nagu teatrilaval?
Kuliss mis loodud kõikvõimsa Maatrixi poolt?

Et hoida me mõistust, hinge, teadvust just täpipealt nendes raamides mis ette nähtud?
Ja psühhotroopsed ained, DTM, LSD, kannabis, oopium jm. meelemürgid aga abivahendid läbimaks nn "väravat" mis näitab meile tegelikkust?

Miks on maailmavõimu poolt hukka mõistetud ka selliste suhteliselt süütute looduslike hallutsinogeenide nagu nn. "nõiaseente" tarbimine...
Miks on läänemaailm eesotsas kiriku ja inkvisatsiooniga neidsamusi seeni koos nõidadega lõkketulel põletanud?
Eestimaaltki on teada nõiaprotsess 1700 Padisel, kus surmamõistetu ainus süü oli nendesamuste seente omamine-tarvitamine?

Miks ütles mulle kunagi jakuudi ravitseja, maatark ja rahvalaulik Ivan: " See kes on korra kogenud seenejõul nähtamatu maailma suurust jääb igaveseks ohuks valitsejatele..."

Kummaline.
Öeldakse, et psühhotroopsed, narkootilised ained hävitavad inimese...
Kindlasti on see nii.
Heroiin, amfetamiin...need on mürgid.

Aga kas pole äkki need hirmsad inimest, tema keha, tervist hävitavad ained loodud valitseva jõu poolt selleks, et nendesamade ainete vastu võitlemiseks ja kindlasti väga õigustatud seaduste ning meetmete turvil hävitada, kõrvaldada ka midagi sellist, mis on "maailmavõimule" endale väga hirmus?
Mis näitaks muidu meile maailma "tegelikku nägu"?

Super.. mulle meelsib su mõtteviis.
Olles ise veidike siit ja veidike sealt.. mõtlesin ma ise sama moodi. Need on drogid, mis panevad su aju tööle.. mõtlema, asju Teise nurga alt vaatama. Eriti veel seened. Nad pole visuaalse külje pealt just kõige tugevamad aga aju töötab ja harutab kõik küsimused lahti, mis pähe tekkivad. Muidugi, peab olema ettevaatlik. Lõpuks kui sa oled saanud vastused kõigele, tekkivad mõtted, kas seda kõike on üldse vaja.. aga sellistest mõtetest peab kiiresti lahti saama..
Mina arvangi, et kõik drogid(välja arvatud siis MDMA, amfetamiin, opiaadid jne)on keelatud sel lihtsalt põhjusel, et inimesed ei "ärkaks" üles. Et nad oleks edasi see hall mass, psuhhoosi all..
ja nõidade põletamine.... praegu on igal pool väga ranged karistused psühhotroopide omamise eest.. Võid tõmmata paralleele nõidade ajastuga..

Muudetud: 24-1-08 kell 22:29:41 Horus
Vasta
#11
Muuseas MDMA koha pealt võiks vaielda, sest ringleb teooriaid, et ka ecstasy tõstab mingil määral teadvust. Iseasi on muidugi see, et tegu on sünteetilise narkootikumiga, millel on kahtlased kõrvalmõjud ja põhiline oht seisneb asjaolus, et turul ringlevatest ecstasy "kommidest" sisaldavad vaid 37,4% ainult MDMA'd toimeainena ja 44,2% "kommidest" sisaldavad üldse MDMA-d! Seega ülejäänud 55,8% on puhas solk - tavaliselt pesupulber või midagi hullemat! Eks teiste ainetega ole sama lugu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Mdma#Purity

Kuuekümnendatel oli MDMA vabalt saadav ravim depressiooni vastu ja ma olen kuulnud, et Kuu peal anti astronautidele MDMA'd, muidu oleks neil "katus ära sõitnud" Bleh
Vasta
#12
kus kohast seda DMT'd saada vmt.
tahax ka proovida mis värk on!!!
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Ufopeer
kus kohast seda DMT'd saada vmt.
tahax ka proovida mis värk on!!!

http://para-web.org/viewthread.php?tid=3190#pid56319
Vasta
#14
Mina arvan et osad "narkootikumid" võimaldavad tõepoolest näha nähtamatut reaalsust, sest võimaldavad tavaliste informatsiooni allikate väljalülitamist nig informatsioon tuleb kuskilt mujalt, kust inimaju "selge peaga" seda võtta või vähemalt meile arusaadavalt võtta ei suuda. Ise olen kogend telepaatiat.

Muudetud: 25-8-08 kell 10:15:23 tuborg
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: AreoN
kus kohast seda DMT'd saada vmt.
tahax ka proovida mis värk on!!!

Seda peaks saama ise teha keemialaboris.
Kusjuures, üks endine foorumlane(tema jutu järgi) kunagi ammu sai hakkama sellise asjaga, proovis ja istus kolm nädalat hullumajas. Mis temast edasi sai, ei mäleta ega tea.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: AreoN
kus kohast seda DMT'd saada vmt.
tahax ka proovida mis värk on!!!
http://www.erowid.org/chemicals/dmt/dmt.shtml
Vasta
#17
Proovime kõik selleaine ära ja vaatame mis nali see on Laugh

Muutus: Suur algustäht

Muudetud: 24-8-08 kell 20:19:56 Thorondor
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: PisiSeeneke
Proovime kõik selleaine ära ja vaatame mis nali see on Laugh

Muutus: Suur algustäht

Muudetud: 24-8-08 kell 20:19:56 Thorondor
Sebi aine välja, prooviks hea meelegaBleh
Vasta
#19
Öelge siis mulle ka.Täna korjasin metsast söbraga kärpseseeni.Nüüd kuivavad ilusti.Sis teinekord saab seda asja ka uurida.
Vasta
#20
Ma tõesti ei propageeri midagi ega tea ka paljud on kasutanud meelemürke... Kuid kuidas on võimalik , et teatud ainete mõju all suudab inimene kujutada ette ja näha reaalselt nii palju erinevaid asju. Kas on võimalik , et tegelikult viivad need ained teatud seisundisse või transi , milleks inimene oleks tegelikult võimeline ka ilma nende aineteta ? Olen ise reaalselt näinud ja isegi saanud puudutada lugematul arvul asju , inimesi jne . Olen ise ennast pidanud kellegi teise hallutsinatsiooniks , arvanud , et olen paralleel universumist , olen isegi tundnud , et olen vastassoost inimene .. Tohutul hulgal imelikke asju on olnud . Minu jaoks on see ikka tõsine müstika .. Avaldaks arvamust ainult need , kel kogemus olemas !!!!!!!!!!!

[Muudetud: 12-15-2009 katsolen]

[Muudetud: 15. Dec 2009 Flash]
Vasta
#21
kuna teatud ained osalevad naturaalselt neurokeemilistes protsessides, siis nende lisaks manustamine, mõjutab kas otseselt või kaudselt sinu ajus toimuvat. nö. normaalne ainevahetus saab kicki. meelemõistus püsibki peas ainult tänu neurokeemilisele balansile, mille tagamiseks on organism pidevalt valves. miks ja kuidas mingid ained toovad lähemale või viivad kaugemale, see on peen keemia.
tundub, et lollikindlad droogid alluvad tahtele, kui just otse ei ole karmi mürki saatnud veeni. enda peal eksperimenteerimine on omal vastutusel.
Vasta
#22
Nähtavasti piisavalt vana , et suhtuda inimestesse tolerantselt ja vastu võtta igasuguseid arvamusi ja küsimusi , mitte nagu sina hansoi Smile
Aga pmst , kui te ei ole kogenud ei saa ka te mõista , mida mõtlesin selle all , et tegelikult on see müstika ..
Vasta
#23
Kas on võimalik , et tegelikult viivad need ained teatud seisundisse või transi , milleks inimene oleks tegelikult võimeline ka ilma nende aineteta ?
See on kogu asja point !
On ka mainitud , et ei propageeri .
Vasta
#24
Kustutasin mõned vaenulikud postitused...

Üldiselt soovitaks guugledada selliseid sõnu nagu 'terence mckenna' või ethnobotanica. Väga paljud need nn laksuained on tegelikult taimedes olemas ja ei pea kohe sünteetilistest narkootikumidest rääkima.

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1236
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1958
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=5535
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2175
Vasta
#25
Siin oli juttu vahepeal oopiumist, kui kultuurne ja valgustav see mürk ikkagi on. Mis põhiline, seda ei tohiks kindlasti mitte keelata. On see vaid minu fantaasia jälle, või on tegu siiski mürgiga, mis on suuteline tapma riiki ja selle rahvast?

http://www.youtube.com/watch?v=CusvIwrkf...re=related
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat