Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV: Torchwood
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
19-08-2009 23:34
Postitus: #1
TV: Torchwood
Britid on ennemgi hakkama saanud huvitavate filmi projektidega ja ka see - Torchwoodi - nimeline ei ole paha.
Omapärane kiiks on asja juures see, et filmi tehti 2 versiooni - üks lastele - sealt jäeti siis välja "verised stseenid" - kuid mitte meeste omavahelised "musitamise" stseenid mis tundusid vägagi võltsid ja "meelega" tehtud - nagu ütles üks tegijatest - "kõigest musi ju".

Filmi tehti 3 hooaega ning eriefektid on inglaslikult "lamedad" ja lihtsad - lihtsad maskid ja natuke lateksit, kuid satub sisse ka mõned "säravamad" hetked. Ka teised seigad lubavad ainuüksi vaatamisel tuvastada, et tegu on just Inglise toodanguga, kuid üldjuhul see eriti ei seda. Samas on inglased ka kehvema käsikirja puhul saanud "maha" parimate lahendustega kui see film aga see selleks.
1. ja 2. hooaeg on nagu tavaliselt - terve jada episoode kus siis kangelased päästavad nii Inglismaad kui ka kohalikku linna "universumi rämpsu" käest ning üritavad selle käigus head nägu teha. Mõnevõrra huvitavaks läheb asi aga 3, ehk viimasel hooajal mis koosneb 5 pikast filmist ja senini kehtiva info kohaselt lõpetas ka filmi tootmise.


Asjast ka - Suurbritannias linnas X (võtted toimusid Cardiffi linnas ja stuudios) asub ajalõhe. Läbi selle satub linna igasugust pahna mis on inimeste poolt kunagi kuskil - nii minevikus kui ka tulevikus ära kaotatud. Koos igatsorti seadmete, pommide ja sellise kõrval satub sinna ka inimesi ja olendeid. Juba mitusada aastat tagasi loodi selliste situatsioonide leviku tõkestamiseks grupp mis kannab tinglikku nime Torchwood.

Erinevatel aegadel on gruppi kuulunud mitmed inimesed ja neil on olnud erinev suhe nii kohaliku kui ka riikliku Politseiga. Ametlikult onnad neist üle ja see tekitab teatud pingeid mida Torchwood siis aegajalt üritab maandada kasutades "unustamise" rohtu mille tablett siis õlle sisse libistatakse - lepituse üritusel.


Teen siis just 3 hooajast lühikokkuvõtte - Maale saabuvad tulnukad kes nõuavad endale 10% maailma lastest vanuses 10-14. Kuna tulnukad näitavad tugevat üleolekut kogu Maailma tehnikast siis hakkavad poliitikud otsima vabandust, kuidas maailmale seda äraandmist serveerida. "Kollasemad" riigid ütlevad lihtsalt - anname käsu ja lapsed tuuakse kohale. Nn "läänemaailmas asi aga nii kergelt ei käi. Kuna Torchwoodi värvikal ja surematul juhil Jackil on olnud eelnevaid kontakte samade tulnukatega ning kahtlusi MIKS lapsi vajatakse siis asutakse "kõrgemalt" poolt Torchwoodi likvideerima - inglaslikult lihtsalt ja mõjukalt - kutsutakse tiim oma peakorterisse suvalisel ettekäändel ja pannakse siis sinna pomm....

Siis hakkab pihta tsirkus - selge on, et lapsed päästetakse ning enamik meeskonnast elab atentaadi üle, kuid nagu inglaste puhul suhteliselt tavaline on protsessi jälgimine ekraanil vaatamata eriefektide "nõrkusele" sama jälgitav kui Hollywoodi sarnaste oopuste puhul.

Lisan ka mõned välislingid - kes ilusti küsib siis saab ehk minu valduses olevat koopiat vaadata.

1- http://www.bbc.co.uk/torchwood/
2- http://www.imdb.com/title/tt0485301/
3- http://en.wikipedia.org/wiki/Torchwood


[Muudetud: 8-19-2009 excubitoris]
(selle postituse viimane muutmine: 19-06-2011 19:40 Cassiopeia.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
30-07-2012 12:33
Postitus: #2
RE: TV: Torchwood
Torchwood on Dr.Who sidestory. Hiljuti tehti ka 4.hooaeg mis ei kattunud kuidagi eelmistega ja seal oli täiesti omaette teema.

Ja surematu Jackist saab kauges tulevikus Face of Boe Dr.Who-s

http://www.imdb.com/title/tt1978319/
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2012 12:34 Marconato.)

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog