Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on elu mõte?
#51
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
Selline suhtumine teiste arvamuste pooldajatesse/avaldajatesse tekitab sulle endale kõige rohkem kahju, sellega kutsud sa ligi samasugust suhtumist ka endasse... Teema on ju püstitatud küsimusega, mis on elu mõte ja Paragirl avaldas puhtalt oma arvamust.

Rahu, ainult rahu! Olen täiesti nõus, et ta enda arvamust avaldas ja ma ka kirjutasin, et austan tema arvamust! Tähenärijaks ei ole ka vaja hakata.

Mitte, et ma kuri või tähenärija oleks, kuid avatud ja õpihimulise inimesena tuleb selline kriitika ainult kasuks. Meile kõigile.
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
Mitte, et ma kuri või tähenärija oleks, kuid avatud ja õpihimulise inimesena tuleb selline kriitika ainult kasuks. Meile kõigile.

Kuldsed sõnad! Tegelikult Paragirl-ile vastates ma väljendasin ennast valesti. Tahtsin lühidalt seda sõnastada, aga kukkus rohmakalt välja. Mõte oli mul selles, et kui ta rohkem seda teemat ja ka foorumit loeks, siis võib-olla muutuks ka tema arvamus elu mõttest.
Seega märkus minu aadressil oli asjakohane!
Vasta
#53
Ma pidasin silmas rohkem seda jällegi, et me ei pea lambist ju kellegi arvamust millestki muuta soovima. Smile
Vasta
#54
KrayonFänn ....sry, ei tahtnud Sulle kuidagi haiget tehaSmile

Siis teemast, pakun välja järgmise lähtekoha:

Elu on mäng,
Looja on selle mängu(näidendi) autor ja roll on TEMA kingitus;
ka read on kirjutatud TEMA poolt;
TEMA lavastab, TEMA kavandab rõivad ja dekoratsioonid, zestid ja hääletooni, sisseaste ja lahkumise.
Sul tuleb mängida oma osa hästi ja teenida ära TEMA heakskiit, kui eesriie langeb.
Teeni oma võimete ja innukusega välja üha kõrgemad rollid-

SELLES ONGI ELU MÕTE JA EESMÄRK


Igaühel meist on selles elus mängida unikaalne ja väärtuslik roll. Ainult need, keda Ta on kutsunud, saavad Teda teenida.

Tema missioon on nüüd ajas jõudnud sellesse punkti, kus igaühel meist on töö teha. Sel planeedil on ülesanne terves galaktikas, millesse ta kuulub. Tema otstarve rullub lahti meie silme all. Ta kutsub meid kõiki üles kiirgama endas kiirgust nii, et selle nähtamatu vägi haaraks endasse kõiki, kes tulevad meie lähedusse. Selleks, et me saaksime edukalt täita oma rolli, kinnistugem alati Temale. Lubage end anda edasi seda endas olevat südame puhtust kõigile inimolevustele ja kõigile elavatele olevustele ja ärge sirutage oma käsi endi töö viljade järele. Seda osa Tema missioonist täidetakse täielikus vaikuses. Me oleme Tema tööriistad, kellest voolab välja Tema Armastus. Olgem alati teadlikud, et sel hetkel kui me laseme oma egol laskuda enda üle, Ta töö haihtub. Kui me oleme ületanud oma negatiivse tähelepanematuse, saame me uuesti Tema Allikaks. Armastuse paljunemist saadakse tunda üle terve maailma. Ta on valmistanud meid ette selleks tööks läbi mitmete kehastuste. Ta on meid Enda juurde tõmmanud. Ta on teinud suuri edusamme oma Missioonis läbi nende möödunud kehastuste.

Tema töö on katkematu, ja seega ka meie oma on lõputu. Teadke, et Ta on meie sees ja väljaspool meid. Sel pole mingit vahet. Vabastagem end pisiasjadest igaveseks. Me oleme nüüd Tema ja Tema olen nüüd Meie. Seal ei ole vahet. Tema Vägi voolab esile Temast ja läbi meie.

Me võime olla ebateadlikud sellest pidevast tegevusest. Olgem alati puhtad südamest ja hingelt ja inimkond saab meie eluajal kasu meie ainulaadsetest omadustest. Ka teised ühinevad Temaga selles missioonis, kui Ta neid enda ligi tõmbab.
Aeg läheneb, kus kogu inimkond saab elama harmoonias. See aeg saab olema siin ennem kui keegi oskab oodata. Enne kui see saabub, olge valmis milleks iganes, et ilmutada igale elavale olevusele olemise tõelist eesmärki. See pole see, mida keegi elav suudaks ette kujutada. See pole midagi, mille poole keegi saaks püüelda. See on väljaspool igat mõistmist. Ta võib öelda, et selle Ilu on võrratum kõigist unistustest. Ja kui igaüks meist teeb seda oma vaikset tööd, embab Ta meid Enda Südamesse ja siit alates saab meie hing ülendatud ja Meie silmad saavad nägema Tema Kohalolekut Meis. Seda ütleb Ta kõigile Oma Pühendunuile Issanda Mäetipult, kus Kogu Universum saab Üheks. Olge Tema Tööks, armsad Pühendunud. Meie hingus kannab Taeva Õite lõhnu. Meie eeskuju saab olema Inglite oma. Meie rõõm saab Tema rõõmuks."

Rahu ja Valgust



Vasta
#55
Tsitaat:Algselt postitas ayyu
Aga, miks Me ei rakenda seda Poliitikas?

Oleneb, keda sa mõted "Me" all. Selles suhtes ma väga kahtlen, et Sina või keegi teine siin foorumis on aidanud meie praeguse süsteemi ülesehitamisele - samuti ei tule mulle meelde, et keegi oleks ka meilt arvamust küsinud, kas selline süsteem(praegune) üldse on hea ja vastuvõetav.

Omalt poolt lisan 2 tsitaati:

Platon: "Elu tuleb võtta kui mängu" Mäng - katse
Aristoteles: "Elu mõte on olla õnnelik"

Seega arvangi, et elus tuleb olla õnnelik ning vaba, sellega on töö tehtud. Koguaeg kui me mõtleme, tunneme ning tegutseme, saadame me välja konkreetset signaali, mis jätab jälje mitte ainult Maale, vaid tervesse Universumisse. Olles õnnelik, toodame ning levitame pos. energiat ja minu teadmiste kohaselt peakski ülesanne olema täidetud. Sealjuures mainin ära, et see, mis kedagi õnnelikuks teeb, on ainult tema enda vaba valik. Päris hea süsteem ju tegelikult Smile
Vasta
#56
Tõnu Trubetski käest küsiti ka "Mis on elu mõte?"
Vastuseks oli "Polegi mingit mõtet"

Ma ei leia, et kunagiste filosoofide väljaütlemised tänapäeval toimivad. Keegi teine pole sellest aru saanud?
Vasta
#57
Ma leian, et keegi ei elaks, kui mõtet pole. Kõigel on mõte.
Vasta
#58
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Ma leian, et keegi ei elaks, kui mõtet pole. Kõigel on mõte.

Sellega sai kõik öeldud.
Vasta
#59
Ego on see mis paneb selliste asjade üle mõtisklema. Siin tuleks ratsionaalsusega asjale läheneda, mitte otsida müstiliseid suuni kuhu on keegi suunatud - kes peab Maad, kes universumi, kes meie päikesesüsteemi päästma. Põhimõtteliselt zepac'il on õigus, elutsükkel koosneb sünnist-elamisest-surmast. See kuidas keegi oma elamis-etappi ära realiseerib, on juba tema enda asi. Mõni ei loe elu sees ühtegi raamatut, ning töötab pensionieani liinitöötajana. Mõni peab ennast kõvaks vandenõuteoreetikuks, ning tõekspidamised assotsieeruvad nwo jne ümber. Kõik - ja ma mõtlen ka, et kõik - on siiski peas kinni. Füüsiline ja vaimne eksistents tuleks tasakaalus hoida, ennekõike oleme me siiski mõtlevad inimesed.

[Muudetud: 11-1-2009 hansoi]
Vasta
#60
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Suured valgustatud näevad muidugi kõikjal lilleliselt imelist maailma, kus on kõik kena, tore ja probleemideta.
On ka inimesi, kes näevad asja reaalselt.

Kõik on reaalne, mis Sa mõtled. Sinu elu on selline, nagu Sina mõtled, teiste elu selline, nagu nemad mõtlevad.

Elu peakski olema ilus ja lilleline, aga kui Su mõtted ning tunded on autopiloodi peal, siis pole midagi teha.
Vasta
#61
Et siis kui ma mõtlen kui hästi kõik on(kuigi pole), siis hakkab kohe hea ja kindel tunne?
Vasta
#62
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Et siis kui ma mõtlen kui hästi kõik on(kuigi pole), siis hakkab kohe hea ja kindel tunne?

See on keerulisem. Ma ei hakka seletama, kuna Sul ilmselgelt puudub huvi.

Kõik peaksid andma oma suurima panuse selle maailma parandamiseks olenematta nende isiklikest uskumustest või veendumustest.
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Et siis kui ma mõtlen kui hästi kõik on(kuigi pole), siis hakkab kohe hea ja kindel tunne?


See on keerulisem. Ma ei hakka seletama, kuna Sul ilmselgelt puudub huvi.

Kõik peaksid andma oma suurima panuse selle maailma parandamiseks olenematta nende isiklikest uskumustest või veendumustest.

Kui see on reaalne ning teostatav, siis miks mul huvi pole. Huvi on suur kuid vahendid selle saavutamiseks tekitavad suuri kahtlusi.
Aga seleta ikka, ehk võtan mina või keegi sellest mingi osa endalegi ja ehk siis me pole nii vastikud.
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Et siis kui ma mõtlen kui hästi kõik on(kuigi pole), siis hakkab kohe hea ja kindel tunne?


See on keerulisem. Ma ei hakka seletama, kuna Sul ilmselgelt puudub huvi.

Kõik peaksid andma oma suurima panuse selle maailma parandamiseks olenematta nende isiklikest uskumustest või veendumustest.

Kui see on reaalne ning teostatav, siis miks mul huvi pole. Huvi on suur kuid vahendid selle saavutamiseks tekitavad suuri kahtlusi.
Aga seleta ikka, ehk võtan mina või keegi sellest mingi osa endalegi ja ehk siis me pole nii vastikud.

Minu poolt antud info on üpriski kõrge sagedusega. Ma ei saa võrrelda end küll mingite Meistritega, kuid ma tean hästi, millest ma räägin.

Läbi interneti on üpriski võimatu saada aru infost, mida üritan jagada. See nõuab pikka seletust ning seetõttu olekski parem rääkida pigem näost-näkku kui interneti vahendusel.

Sulle meeldib Zeitgeist, on mul õigus? Sa oled rääkinud paljudele sellest filmist, kes on selle põikpäiselt ära tõrjunud. Kui Sa ütleksid, et pangandus orjastab inimesi, siis tõenäoliselt tõrjutakse Sind kohe ära - samas kui Sul oleks võimalus seletada detailsemalt, kuidas raha printimine ning võlaandmine käivad, siis nii mõnigi isik avaks oma silmad.

Vot samamoodi on minuga. Sa ise oled tundnud korduvalt, kui Sulle pole antud võimalust seletamiseks, kuid teed seda ka ise. Loogika konflikt, kas pole? Smile

Lühidalt kõigel on mõte - KÕIGEL. Isegi Su mõttel, tundel, arvamusel ja ka kõige tühisemal teol on SUUR mõte. Sellest arusaamiseks tuleb rohkesti infot omandada, kuid see on seda väärt. Parim investeering on investeering haridusse, kas pole? Investeering ei pea olema rahaline - investeering võib olla ka aeg. Leia aega, et tutvuda materjaliga.

Elu ei ole nii hull, nagu Sa arvad. Ma tean väga hästi, mis siin maailmas toimub. Mis me nüüd teeme? Vingume ja hädaldame, pidades siis ennast hästi ratsionaalseteks ning intelligentseteks inimestekst? Või me reaalselt ka teeme midagi? Valik, valik, valik.

On ära tõestatud, et kui inimene on rahulik ja heas tujus, siis tema IQ töötab KUNI 3x efektiivsemalt. KUNI 3x. Ma ei suhtuks nii negatiivselt positiivsetesse asjadesse. Isegi Mensa-klubisse sisseastumisel nõutakse inimesel olla rahulik ning lõdvestunud. Sisseastumisel kui seda testi tehakse. Nii et lillelist elu ma päris maatasa ei teeks Smile


ELU MÕTE ON OLLA ÕNNELIK. ELU MÕTE EI OLE MITTE PÄÄSEDA PARADIISI, VAID PARADIIS TUUA MAALE. Ma räägin sümboolselt praegu, ma ei rääkinud siin "Piibli Paradiisist"
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Minu poolt antud info on üpriski kõrge sagedusega. Ma ei saa võrrelda end küll mingite Meistritega, kuid ma tean hästi, millest ma räägin.

/.../

Elu ei ole nii hull, nagu Sa arvad. Ma tean väga hästi, mis siin maailmas toimub. Mis me nüüd teeme? Vingume ja hädaldame, pidades siis ennast hästi ratsionaalseteks ning intelligentseteks inimestekst? Või me reaalselt ka teeme midagi? Valik, valik, valik.

Kahtlen selles, et sa sellest kübetki tead. Mil moel saab olla info erineva sagedusega? Info on info, sõnad on sõnad, sagedus on aga hoopis muude asjade iseloomustamiseks.
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Minu poolt antud info on üpriski kõrge sagedusega. Ma ei saa võrrelda end küll mingite Meistritega, kuid ma tean hästi, millest ma räägin.

/.../

Elu ei ole nii hull, nagu Sa arvad. Ma tean väga hästi, mis siin maailmas toimub. Mis me nüüd teeme? Vingume ja hädaldame, pidades siis ennast hästi ratsionaalseteks ning intelligentseteks inimestekst? Või me reaalselt ka teeme midagi? Valik, valik, valik.

Kahtlen selles, et sa sellest kübetki tead. Mil moel saab olla info erineva sagedusega? Info on info, sõnad on sõnad, sagedus on aga hoopis muude asjade iseloomustamiseks.

Ära kahtle - juhul kui Sa mu mõtteid ei loe, siis ma ei leia ka, et Sul oleks õigus minu teadmistest või nende puudumisest avalikult rääkida. Sa ei tea minu teadmisi nagu mina ei tea Sinu omi, punkt.

Mõtetel on loomulikult sagedus. Neid on võimalik mõõta. Pannes juhtmed inimesele külge ning paludes inimesel mõelda ühest või teisest asjast, eraldab inimene nö. impulsse, sagedust. Seda on võimalik mõõta, olen ise kohal viibinud, kui seda on tehtud Laugh Ma tean, millest ma räägin.

Igal sõnal on oma unikaalne sagedus, kood, numbrite jada - võta kuidas tahad. Sõnad "jäätis" ja "ice cream" on sama unikaalse sagedusega sõnad. Numbrid.

Ärme hakka siin, palun. Ärme hakka - Elu mõte on selle teema pealkiri, räägime siis sellest.
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Tsitaat:Zepac:
Teise inimese kohta nii naljalt ikka vastik ei ütleks.
Kas saab enam silmakirjalikum olla?

[Muudetud: 2-11-09 Thorondor]



Itsitan vaikselt Smile
Vasta
#68
Dannil, sa said mu mõttele suht pihta. Paraku Zeitgeisti suhtes on mul täiesti vastumeelne suhtumine. Ei hakka seda siin teemas lahkama.
Selles ühiskonnas oleme me täielikult sõltuvad üldisest massist. On kujunenud kindlad "käigud", mida jälgides ja tehes oled sa ühiskonnas aktsepteeritud kui õige inimene. Üldsuse võim, kui nii saab ütelda. Need, kes on teise maailmavaatega ja sooviga jääda siiski iseendaks, mitte nö mainstreamiga kaasas käia, need surutakse lihtsalt alla. Olgu nende ideed sellised millised tahes. Ja siis ongi nii, et teatud inimesed ei leia enda väljundit ja suunda elus. Selles elus siis. Mida siis sellises olukorras teha? Kas üritada olla see, kes sa sisimas pole? Pidevalt teeselda ja alla suruda neid kriipivaid mõtteid ja tundeid "see on ju vale", kuigi tunned, et see on vale. Olles üks paljude seast võib saabuda see nö rahulolu, kuid mitte kõigi jaoks.
Kuidas peaks käituma isik, kellel on iseenda mõtted. Kes ei taha teha nii, nagu kõik teised. Ma ei pea silmas siin kriminaalse taustaga tegusid. Pigem see, et igapäevane elu mõte ja eesmärk poleks töö-töö-töö-raha-raha-raha ja läbu-läbu-läbu. Ma võin väljendada end kuidas tahes. Kuid kui lõppkokkuvõtteks peetakse minu ideid utoopiaks või lausrumaluseks, siis mida teha? Kuidas kohaneda selle maailmaga?


[Muudetud: 4-11-09 Thorondor]
Vasta
#69
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Dannil, sa said mu mõttele suht pihta. Paraku Zeitgeisti suhtes on mul täiesti vastumeelne suhtumine. Ei hakka seda siin teemas lahkama.
Selles ühiskonnas oleme me täielikult sõltuvad üldisest massist. On kujunenud kindlad "käigud", mida jälgides ja tehes oled sa ühiskonnas aktsepteeritud kui õige inimene. Üldsuse võim, kui nii saab ütelda. Need, kes on teise maailmavaatega ja sooviga jääda siiski iseendaks, mitte nö mainstreamiga kaasas käia, need surutakse lihtsalt alla. Olgu nende ideed sellised millised tahes. Ja siis ongi nii, et teatud inimesed ei leia enda väljundit ja suunda elus. Selles elus siis. Mida siis sellises olukorras teha? Kas üritada olla see, kes sa sisimas pole? Pidevalt teeselda ja alla suruda neid kriipivaid mõtteid ja tundeid "see on ju vale", kuigi tunned, et see on vale. Olles üks paljude seast võib saabuda see nö rahulolu, kuid mitte kõigi jaoks.
Kuidas peaks käituma isik, kellel on iseenda mõtted. Kes ei taha teha nii, nagu kõik teised. Ma ei pea silmas siin kriminaalse taustaga tegusid. Pigem see, et igapäevane elu mõte ja eesmärk poleks töö-töö-töö-raha-raha-raha ja läbu-läbu-läbu. Ma võin väljendada end kuidas tahes. Kuid kui lõppkokkuvõtteks peetakse minu ideid utoopiaks või lausrumaluseks, siis mida teha? Kuidas kohaneda selle maailmaga?
---
Thorondor - kui sa mu kirjutatut mõttega loeks, siis sa seda praegu ei kirjutaks. Inimeste probleem teineteise mõistmisel ongi see, et pinnapealsuse põhjal luuakse stereotüüpe, mis kinnistatakse isikule kuni lõpuni. Inimest tundmata.

Mis seal ikka, tuleb ära kannatada. Tuleb alla neelata. Ka minu arvamused käivad vastukarva paljudele ja mingil IMELIKUL põhjusel peavad nad seda mulle pidevalt meelde tuletama. Kord on juba nii, et 95% inimestest soovivad lihtsalt teisi solvata, kui nad sellega juba kord alustasid.

Mis seal ikka, tuleb ära kannatada. Muide vandenõudest veel - Tegin uue postituse "David Icke - Beyond the cutting edge" vandenõu foorumi alla. Soovitan kõigil külastada. See on samuti elu mõttega seotud - tihedamalt, kui paljud antud momendil on suutelised mõistma.
Vasta
#70
Seega on elu mõtteks paljude jaoks üks pidev kannatus?
Vasta
#71
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Seega on elu mõtteks paljude jaoks üks pidev kannatus?

Ei ei, just selle kannatuse lõpetamine. Kõigepealt peab inimene ENDA ISIKLIKUD kannatused lõpetama. Seda on raske teha, kui ülejäänud inimesed ümber kannatavad - eriti kui Sul on suur süda, raske on olla õnnelik kurvas maailmas. Aga kui Sa kord oled juba enda elu paika seadnud, siis on aeg tõtata teisi aitama Smile Minu arvamus.

Aidata võid igati - õpetada, annetada või valid lihtsalt elukutse, mille kohaselt IGA PÄEV aitad kedagi. Kuidas endale sobib - igal inimesel on oma elu mõte Smile
Vasta
#72
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Vastik oled sa juba ainuüksi selle viimase lause peale Bleh

Ma võiks sinu kohta sama ütelda. Paraku ma seda ei ütle, teades selle sõna õiget kasutuskonteksti. Teise inimese kohta nii naljalt ikka vastik ei ütleks.

Kuule tudeng või kes sa olid!? Ka mina sain kontekstist väga hästi aru ja tahtsin sinu lõpmatuid pingeid oma naljaga maha võtta. Nüüd on mul selge, mis inimesega tegu. Ma panin teksti lõppu just nimme selle smile, et aru saaksid, et nalja tegin. Või ainult sina tohid sarkastilisi ütlemisi ja nalja teha?
Vasta
#73
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Suured valgustatud näevad muidugi kõikjal lilleliselt imelist maailma, kus on kõik kena, tore ja probleemideta.
On ka inimesi, kes näevad asja reaalselt.


Jah, tõepoolest, inimesed näevad maailma erinevalt ja kõigil on oma tõde.

Arvan siiski, et neid paljusid maailmapilte kaheks liigitada on natuke...

Ja noh, defineeri reaalsust?

Arvan, et valgustunud inimeste jaoks on kõik see lillelisus täpselt sama reaalne kui realistide jaoks mittelillelisus. Ses mõttes ma ei usu, et on olemas reaalne maailm ja lilleline maailm ja esimesed on kuidagi rohkem kahe jalaga maa peal.

Maailm on üks, ühed lihtsalt valivad ühe vaatenurga (olemise) ja teised teise. Osad näevad vast asju mitmest vaatenurgast.
Vasta
#74
Noh, jah, kuidas võtta. Homod olid veel hiljuti liigitatud kui parandamatud vaimuhaiged. Enam mitte. Kuigi ma vaidleks vastu, aga see selleks.
Reaalsus on eelkõige seotud loogilise mõtlemisega. Mitte aga asjades millegi aimatava nägemises, nagu nt siinsed mitmed paranoilised tegelased, kes näevad õhus lenduvates putukates tulnukate emalaevu või siis need vandenõufanaatikud.


[Muudetud: 4-11-09 Thorondor]
Vasta
#75
Tsitaat:Algselt postitas MHL
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Suured valgustatud näevad muidugi kõikjal lilleliselt imelist maailma, kus on kõik kena, tore ja probleemideta.
On ka inimesi, kes näevad asja reaalselt.


Jah, tõepoolest, inimesed näevad maailma erinevalt ja kõigil on oma tõde.

Arvan siiski, et neid paljusid maailmapilte kaheks liigitada on natuke...

Ja noh, defineeri reaalsust?

Arvan, et valgustunud inimeste jaoks on kõik see lillelisus täpselt sama reaalne kui realistide jaoks mittelillelisus. Ses mõttes ma ei usu, et on olemas reaalne maailm ja lilleline maailm ja esimesed on kuidagi rohkem kahe jalaga maa peal.

Maailm on üks, ühed lihtsalt valivad ühe vaatenurga (olemise) ja teised teise. Osad näevad vast asju mitmest vaatenurgast.

Just nii ta ongi. Tuleb osata näha asju kõikidest vaatenurkadest ja siis valida omale parima.

"Osad näevad asju reaalselt"....KÕIK näevad asju reaalselt. Koolis ja igal pool õpetatakse II maailmasõjast, sõjakäigust, kindralitest, tapmistest ja muust. Samal ajal Gandhist ja tema tegevusest ei mainita sõnagi.

Ühel puhul räägime terrorismist ja pimedusest, teisel puhul räägime aitamisest ning valgusest. Mõlemad on reaalsed minevikud - kumba õpime, kumba ülistame?

"Inimene, kes peab end targaks nähes negatiivset, on lihtsalt pime, kelle silme ette ei jõua kogu ilu, mis kõike muud parandada võiks"

[Muudetud: 11-3-2009 Dannil]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis teeb inimesest inimese? z3r0 c001 107 25,966 29-02-2020, 17:35
Viimane postitus: Minaelan
  DNA on midagi enamat kui lihtsalt lineaarne kood, mis juhib Ceasar 53 24,821 25-11-2019, 05:12
Viimane postitus: Tyto Alba
  Mis on õnn? hulkuv hing 47 9,301 28-04-2019, 17:34
Viimane postitus: Naut
  Oled see, mis muusikat kuulad Ancestries 94 32,434 15-11-2018, 04:06
Viimane postitus: hulkuv hing
  Mis on sensitiivsus? tulekera 17 10,633 22-09-2015, 17:59
Viimane postitus: Müstik
  Mis värvi on see kuulsust kogunud kleit levis 14 8,932 17-05-2015, 14:40
Viimane postitus: levis
  Kas sõltumatu elu on võimalik? SaintElizabeth7 10 4,637 25-11-2014, 17:54
Viimane postitus: Veli Joonatan
  5 psühholoogiatesti, mis näitavad, et inimkond on hukule määratud Celtic 20 10,349 06-09-2013, 06:19
Viimane postitus: Minaelan
  Teooria elu mõttest ja inimeseks olemisest lahendused 36 16,120 07-06-2011, 16:03
Viimane postitus: lahendused
  Mis juhtus mu sõbraga? luise 2 1,896 05-03-2011, 19:21
Viimane postitus: luise

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat