Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
#76
Tänud teatamast, et huvitav film tuleb.Smile

Aga kui kedagi häirib eespoolne postitus, siis vaatame seda lähemalt, sest seda polegi ehk veel kõikide poolt üldse loetudki korralikult läbi?
Eespoolt ju näha, mis peale seda postitust toimus.

(22-02-2012, 00:48 )MidaMeÜldseTeame? Kirjutas: Reptiloidid ehk annunakkid on ka minu teadmiste põhjal 4dimensiooni väga algelistes aladimensioonides olevad astraalsed olevused, kes võivad vibratsiooni alandades kehastuda ka inimesteks. Inimesteks kehastumise oskuse said nad pärast atlantise langusaegade-kuskil üle 400 000 aasta tagasi. Nad on siis pärit näiteks paralleelmaalt Nibirult, surnud planeedilt Marsilt ning ka Orioni tähesüsteemist ja ka Draco tähesüsteemist, kust tulid erinevad liigid. Kuid põhimõtteliselt on nad iseloomult kõik sarnased, võivad ainult valjanägemise poolest varieeruda. Iseloom- parasiitolevused, kes otsivad kinnitust nõrkadele, hirmus, just langusesse läinud tsivilisatsiooni elanike, negatiivsete emotsioonidega ja adrenaliini täis verega inimeste külge.
/---/Nagu eelnevalt mainitud, on iidsetes kultuurides tohutult Maojumalaid, sisalikulisi, draakonlikke olevusi, lendreptiloidid, naagad ja palju teisi.
Iidsed inimesed kirjeldasidki seda, mida nad nägid ning palju on ka joonistusi ülemaailma. Hakake vaatama riigi vappe, riigi lippe, linnade vappe, suurte korporatsioonide logosid, erinevate firmade sümboleid-kui sa tunned ja tead märke-illuminaadisümboleid ja loomi, keda nad kummardavad siis absoluutselt kõik on seotud madude, sisalike, lõvide, draakonite, lohede, ükssarvede, päikese, kuuga, pealuu ja kondid ning palju muud. Kui sa hoiad oma silmad avatud siis see maailm on lausa naeruväärne ja üldmass ei saa mitte mõhkugi aru nendest sümbolitest. Kui ma kõik selle avastasin siis see muutus nii laiahaardeliseks, et ma nägin tänaval kõndides iga minut vähemalt mingit seost reptiloididega või illuminaatidega. Reptiloidid on tuntud poliitikud, näitlejad, lauljad, ärimehed, pankurid ja ka üksikud meditsiinitegelased, kui nad kontrollivad kõiki eluvaldkondi.
/---/Kõige kindlamad reptiloidid, kelle kohta olen leidnud kõige rohkem tõestusmaterjali on Kuninglik perekond- kõik liikmed, Bushid, Rockefellerid, Rothschildid, Henry Kissinger, Barack Obama, Hillary Clitnon, Tony Blair, Brad Pitt, Angelina Jolie, Tom Cruise ja muidugi palju teisi, sest neid nimesi on ikka palju ja üks hämmastavam kui teine, ma ei hakka igaksjuhuks rohkem neid nimetama siin.
Muidugi iga illuminaat ei ole reotiloid. Reptiloidid on need, kes kuulavad 13nesse vereliini, seda vereliini on hoitud kümneid tuhandeid aastaid ja väga vapralt. Kui teada õiget ajalugu siis saab neid liine väga hästi järgida. Selle suurepärase töö, kuigi ta pole sugugi ainuke, on ära teinud näiteks David Icke, mida ta räägib kõike oma raamatutes.
Hallid on näiteks üks reptiloidide tüüp, kes on madalamad ja täidavad suurte ja võimsate reptiloidide käske. Hallid on need, kes röövivad inimesi ja manipuleerivad meie unenägudes. Nemad riitustel üldjuhul ei osale. Nemad on sellised mustatöö tegijad ja neil on suur hirm inimeste potentsiaali ees. Seda potentsiaali kardavad ka natuke reptiloidid, kuid selleks see maailm, kus on ainult pettus ja valed nii välja näebki, et me ei avastame oma potentsiaali, mida kasutasime atlantise ajal.
Hallidel on mustad suured silmad selle jaoks, et hoiduda päikesevalguse eest- nad ei talu seda, seetõttu ongi halle nähtud rohkem õhtuti pimedas. selle kookoni taga on aga väga sisalikuline olevus, üldjuhul kannavad hallid kostüümi, et nad näeksid teistsugused välja. seda ma ei tea kas zeta greyd teevad koostööd reptiloididega ja hallidega.
See on minu nägemus nendest olevustest, mida olen uurinud ja mille kohta olen lugenud üle kahe aasta.
Mina täpselt niisuguseid seoseid varem märganud ja omavahel kokku pannud ei ole.
Osa klapib, osa mitte.
Järelikult on see ikkagi tekst, mis on kirja pandud mitmeid raamatuid lugedes - ja lihtsalt ühe inimese kokkuvõtlik arusaam asjast. Mitte ühe raamatu põhjal. Lisaks ehk ka siinse para-foorumi teemades ette tulnud asjad liidetud.
Huvitav on ju lugeda, kuidas keegi asju seostab ja nendest aru saab.
Ja postituse lõpus ju ka öeldakse, et "see on minu nägemus nendest olevustest."
Mine tea, kui oleksime ise alles hiljuti neid raamatuid lugenud ja siis veel para-teemasid otsa, mis nägemus meil oleks tekkinud?
Anunnakkid on meil teada. Vähemalt Sitšin on need kõikvõimalikul moel selgeks teinud.
Reptiloidid võivad olla maa-alla elama läinud. Tõestusi - ei ole.
Aga tõestusi on selle kohta, et kogu maailm on täis maa-aluseid tunneleid.
Mis nüüd sellesse puutub, et kuniglike perede liinid esindavad reptiloide, siis sellest on tõepoolest Icke ainsana vist rääkinud. Vähemalt mulle pole muud materjali ette tulnud. Ka on meile siin foorumis juba ammu teada, et reptiloidid ja hallid ei ole päris üks ja sama rass.
Aga kas need andmed, mis minagi siia kuskilt raamatust toonud olen, on õiged - selle üle võib ka vaielda.
Samas see Stuart Wilde "Kuues meel", mille Mida me üldse teame läbi on lugenud ja tundub, et vanemad siinsed foorumlased veel ei ole, räägib just niiviisi UFO-dest ja Hallidest. Kelle pealt see Wilde oma teadmised võtnud on - seda ei tea.
Wilde tsiteerib Jacques Vallee filmi ja räägib, et filmis räägitakse, et Hallid jt manipuleerisid minevikus inimese DNA-ga loomaks kaasaegset inimest. Wilde ise seda aga eriti ei usu. Tema arvab, et UFO-d on dimensioonidevahelised ja käivad meid siin narritamas.
Selles peatükis tulevad ka UFO-sümbolid arutlusele. Wilde jaoks on taevas nähtav UFO fenomen sümbol, mis peegeldab seisundit maa peal. Ka räägib Wilde, et alguses pidas temagi Icket peast põrunuks, aga aja jooksul veenab ta teda üha rohkem.
Nii et tundub, et Icke teooriatel on taas kõlapinda. Vähemalt selle raamatu järgi.
David Icke raamatutest parimaks peab teost "Suurim saladus." (The Biggest Secret) Keegi on seda juba lugenud? On see eesti keeles juba olemas?
Igatahes ainuüksi "Kuuenda meele" UFO peatükki üle lugedes, mõistan kasutaja - Mida me üldse teame - õhinat neis asjus.
On ka vihjed sellele, et Uue Maailmakorralduse ettepanijad võivadki reptiloidid olla. Igatahes soovitan selle 5 lk. pikkuse ptk sellest raamatust üle lugeda ja siis mõistate ka paremini mida MMÜT eespool öelda tahab.
Lisaks, kuna mina ei ole kõiki raamatuid lugenud, mis MMÜT, siis ma kriitikat rohkem teha ei julge. Elu läheb edasi. Antakse aina uusi teoseid välja - ja ehk oleme meie siin hoopis ühele paigale jäänud ja mandunud?
Kui keegi tuleb meile uutest asjadest rääkima, siis tõstame kohe kisa, et see pole võimalik ja oleme ise ühed parajad skeptikud siin varsti valmis.
Lisaks ei tee paha ka vanu asju vahel üle korrata. Mis siis, et oleme mõnes asjas ehk enda teada juba edasi liikunud.
Lihtsalt arvamus.
Vasta
#77
(23-02-2012, 14:46 )Müstik Kirjutas: Aga kui kedagi häirib eespoolne postitus, siis vaatame seda lähemalt, sest seda polegi ehk veel kõikide poolt üldse loetudki korralikult läbi?
Vaatame siis juba ka teisi tema postitusi. St kui võtta asja tervikuna, siis olen üsna kindel, et ka siin on tegu raamatute ja filmide ümberjutustusega. Ja kui seda jätkatakse samamoodi, pealiskaudselt ja ennast selgitamata nagu varem teistes teemades, siis suure tõenäosusega ei jõuta lugemisega viimase lauseni mis pole isegi tekstist eraldatud reavahega (arusaamise jaoks, et tegu ei ole teksti sisu jätkuga).

Pealegi on vastuolu "minu nägemuse" ja "reaalsete faktide, tõsiste uurimuste" jmt vahel. Enda nägemust (see, kuidas keegi kedagi v. midagi näeb, kogeb v. tõlgendab; seisukoht, arusaam, hinnang) ei kaitsta selliste väljenditega - "Minu nägemus reptiloididest on see, et nad on 4dimensiooni väga algelistes aladimensioonides olevad astraalsed olevused, kes võivad vibratsiooni alandades kehastuda ka inimesteks. See on reaalne fakt ja seda tõestavad põhjalikud uuringud". Kas veel ajuvabamaks ei saa minna?
---
Täpsustus.
Ülalolev oli esmamulje ning ei väljenda päris täpselt seda mis minu arust toimus. Järele mõeldes paistab, et see mis tundus enda nägemuse kaitsmisena on tegelikult nende allikate, millele arusaamine asjadest on üles ehitatud, ja enda usu kaitsmine algmaterjalide kaudu (kui need osutuvad valeks, siis kukub usk kokku). Ja ajuvaba pole ehk kõige parem väljend - see on pigem pimesi uskumine.

ps! Mõte on paksendatud tekstis mitte kogemuste hindamises ajuvabaks või kellegi reptiloidide nägemuse mahategemises.
Vasta
#78
(23-02-2012, 17:19 )Chaos Kirjutas: Spetsiaalselt sulle "Müstik" ma need read nüüd kirjutan arvestades, et just sinu ajaloolised teadmised on pärit rohkem "Icke" raamatutest kui reaalset ajalugu lugedes.

Tundub, et oled ikka väga pealiskaudselt eespool kirjutatut lugenud.
Meenutuseks:
(22-02-2012, 16:18 )Müstik Kirjutas: Ise ainult ühte Icket lugenud ja väga ammu

Mis sumeritesse puutub, siis siin teema sumerite kohta. Tahad midagi rohkem teada nendest või teada mida uurinud olen, siis loe kas seda teemat:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=sumerid

Või seda:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=sumerid

Muuseas, esimene raamat, mille sumerite kohta läbi lugesin, oli "Alguses oli Sumer."
Kui nüüd ainult anunnakkidele rõhuda, siis anunnakkide kohta lugesin enne Icket järgmistest raamatutest:
Hans-Joachim Zillmer. „Darwini eksitus” Tln. 2001, lk. 227-229.
Colin Wilson, Rand Flem Ath. „Atlantise kavand.” Tln. 2002, lk. 19-197, 205-211.
"Matrixi lapsed" ilmus eesti keeles alles 2003.a.
Peale "Matrixi lapsi" lugesin aga:
Z. Sitchin. „Tagasi tekkeloo juurde.” Tln. 2004, lk. 7-25 jm.
Z. Sitchin. „Kosmiline kood.” Tln. 2006.
Viimane oli ilmselt Philip Gardiner ja Gary Osborn. „Hiilgavad.“ Tln. 2008, lk.136-154., aga võib veel üht-teist olla, sest kõiki raamatuid ei ole endale ära märkinud.
Milliseid nendest raamatutest oled sina lugenud?
Milline neist käsitleb anunnakke kõige paremini?
Mardukist võid rääkida sumeri teemas. Sealne teema ootab arendamist.



Vasta
#79
Tsitaat:On elementaarne eeldada, et mõne väite esitaja oskab kas siis suunata küsijat või vähemalt loogiliselt (kasvõi enam-vähem) seletada lahti oma väidet. Kui seda ei tehta, siis on ka loogiline, et pälvitakse küsijate pahameel.
Tsitaat:Kui ma oleks solvuja tüüp, siis mind näiteks oleks solvanud postitus number 54
Mõlemad mõtted on loogilised juhul kui küsija esitab küsimuse, mitte esimeses lauses paduusklikuks idioodiks ei sõima. Postitus 54 on lihtsalt provotseeritud.

Chaos Kirjutas:Kui ma räägin, et mu kaminas elab alkohoolikust krokodill Gena, aga ma ei suuda seda tõestada, kas see muudab ta olemasolu mu kaminas võimalikuks?
Ei sest sa mõtlesid selle välja.
Antud juhul ütled sa, et tõestamata või tõestamatu väide on samaväärne väljamõeldisega. See on üsna populaarne argumentatsiooni tehnika, mis minu arvates ei ole pädev ega loogiline.

1) Mida ühed inimesed usuvad ei ole sama, mis kohapeal [/align]väljamõeldu.
2) Kõik, mis on tõestamata/tõestamatu ei kuulu kohe samasse kategooriasse kõige muu tõestamata asjadega.

Ma ei saa tõestada, et ma eile hommikul müslit sõin. See pole sama mis jupiteri rõngastel elav nähtamatu krokodill kellega ma telepaatiliselt suhtlen.
Vasta
#80
Lihtsalt teema täienduseks:
Paljud inimesed on kirjeldanud oma kogemusi, kus nad on neid 4D olendeid näinud või tajunud. Ka meie foorumis on niisuguseid inimesi. Ja päris mitmed ka oma kogemusi kirjeldanud.
Sellele, et inimene ütleb "reaalne fakt", sellele keegi juba eespool osutas, et see on lihtsalt käibefraas.
Uuringuid ei oska momendil nimetada, küll aga on ka eespool nimetatud Stuart Wilde kirjeldanud raamatus "Kuues meel" mitmetele isiklikele kogemustele tuginedes oma elus reaalselt juhtunud fakte, mis temaga aset leidnud.
Wilde usub ka, et Hallid mitte ainult et tegutsevad eeterlikus väljas, vaid suudavad muuta meie füüsilist reaalsust.
Ta ise on tundnud ruumi energia muutust. Nimelt ta väidab, et Hallide ilmudes muutub ruumi õhkkond tihedamaks - ruum muutub omadustelt piimjaks. Kujundlikus mõistes.
Üks tema kirjeldatud kogemusi. Wilde oli Bathis Inglismaal. Ta oli väsinud ja ärritunud ja kui ta Halli hotellitoas tajus, siis ta karjus:
"Käi p....,sa armetu s....pea! Tõusen kohe üles ja löön su laternad särama!"
Ta tunnistab ka ise, et see ei olnud just eriti galaktiline sülelemine, ent ta polnud hetkel eriti hoolivas ja sõbralikus tujus.
Hall tulnukas siiski tegi samas vehkat. Ja kui ta kadus, oli õhk toas puhtam ja kohe muutus ka ruumi energia.
Järgmisel hommikul ärgates leidis Stuart Wilde oma käel aga kaks maohammustuse sarnast nõelatorget, need veritsesid. Seejuures oli kummastav, et veri ei tahtnud nendest nõelatorgetest hüübida. Seega ilmselt töötab see toodud manamisvormel ainult piiratud ulatuses, nendib ta ise.
Dimensioonidevaheline fenomen ON olemas. Para-raamatute järgi vähemalt.
Seega - kui para-raamatuid kokkuvõtete asemel lausa tsiteerima hakata, saab igal juhul nö ajuvabamaks minna.Smile
See mida MMÜT foorumis paaris teemas kirjutanud on, on seni teid, uustulijaid, lihtsalt üksikasjadest säästnud, sest igasuguseid fenomene, mis uskumatud tunduvad, on sedavõrd palju kirja pandud. Üks hullem kui teine.
Vasta
#81
Puudutaksin siinkohal küsimust, mis seisneb kuuldustes, nagu toimuks käesoleval ajal hallide tulnukate ja teiste „parasiitsete“ intelligentsete eluvormide väljatõrjumine Maalt ja Maalähedaselt orbiidilt. Siinses foorumis on seda temaatikat varem kajastanud euroruubel ja Mütsik. Tõsi küll, nemadki on pidanud kahtlema niisuguse informatsiooni tõesuses, kuna internetis levivale teabele pole vähemalt selles osas leida ainsatki konkreetsemat viidet.

Mis puutub käesolevate ridade kirjutajasse, siis tema kuulis „hallide ja reptiloidide tõrjumisest“ esmakordselt Raadio 2 saatest „Hallo, Kosmos!“, milles Ingrid Peek intervjueeris meie tuntumat „kosmosepsühholoogi“ Aigar Sädet. Eetris oli see saade 01.08.2010. Säde sõnul toimub juba pikemat aega „kosmilise parasiitide maailma koost lahtivõtmine“ ning 2010. a maikuus olevat alanud „kosmilise kombaini“ teekond, mis eemaldab tulnukate poolt inimestele paigaldatud kiipe ja muid süsteeme. Kahkuks jättis rääkija mainimata, kust tema informatsioon pärineb või kes mainitud ettevõtmisi teostavad. Säde väidetesse suhtun isiklikult suure skepsisega – tema tõe „kriteeriumiks“ on ta enda eriliste võimetega isik (nähtavasi ei pea väljavalitu-staatuses prohvet oma juttu kuidagi argumenteerima). Üks Aigar Säde jahmatav-absurdseimaid väiteid kõneleb sellest, et rõugete kaitsepookimine algas tihedas koostöös hallidega. Eesmärgiks inimeste kolmanda silma nõrgestamine.

Kõikide eelnevate spekulatsioonide taustal on jäetud tähelepanuta uudised kosmoseprügi kriitilise piirini jõudnud hulgast Maa orbiidil. Nimelt kavatseb NASA orbiidile lennutada satelliidi, mis hakkaks tegelema kosmoseprügi seirega. Prahti hakkavad ideede järgi koguma veel šveitslaste „satelliitkoristaja“ ja jaapanlaste metallvõrgud. Ons need teated transformeerunud kuuldusteks hallide ning reptiilide väljatõrjumisest või suudavad inimkonna helgemad pead salajase tehnoloogia abil tõesti purustada tulnukate kosmoselaevu ja eemaldada massiliselt kiipe?

P.S. Huvitav, milline on värskeim dokumenteeritud viide tulnukate inimröövile?
Vasta
#82
Minu allikad on põhimõtteliselt "aigarsäded" siit ja sealt. Ma olengi sel teemal siin postitanud selle mõttega, et kas kajab vastu ka või on tegemist...nojah.

Muidu kaitsepookimste jms asjus võib olla Sädel õigus: kui omas võtmes võtta, et inimesega annaks tõhusalt manipuleerida, siis oleks parem kui inimene manipulaatoreid ei näeks, kui manipuleerijaid "pildi taga" nähtaks, oleks mäng läbi ka. Oma loogiline iva on sees...Ega Säde pole ainus, kes ütleb, et inimest dresseeritakse ja represseritakse, et "karjatatav farmist lendu ei tõuseks". VS ja Celtic sama jutu peal. Liine käis siin välja mõtte, et "tänu" mobiiltelefonidele saab alla suruda inimese telepaatiliste võimete arendamist.

Mida nukumeistrid tahavad, sellest siin needsamused VS ja Celtic küll ja küll rääkinud.

Mis puutub spekulatsiooni, et halle/reptikaid hävitatakse, siis loogiliselt võttes, kas a) lüüakse nad tagasi Maa enda elanike poolt b) mingid vennad kosmosest teevad "märga tööd" c) koostöö eelnevate vahel..

Samas VS näiteks väidab, et iga tsivilisatsioon ehitab ikka omale kaitsed ka ja nii lihtsalt see reptikate/hallide rookimine küll ei käi...

Vasta
#83
Bluedreamer, Aigar Sädel oli õigus. 2010 kevadel muutus asi nähtavaks. Avalikus ruumis on raske midagi lahti seletada. Ainuke soovitus, kuula saadet veelkord ja siis veelkord ja siis mõtle natuke ja kuula veelkord. Iga kord kuulaksid nagu uut asja.
Vasta
#84
Meil on tegelikult kallal terve rida parasiite...

Kosmilised parasiidid - pärinevad paralleeluniversumitest
Kosmilised süsteemimeistrid - kosmiliste parasiitide ajutrust, nendelt pärineb kehastunud inimese hinge halvamise plaan läbi füüsilise mõjutamise
Dimensionaalsed parasiidid - pärinevad teistest mõõdetest, sagedustest
Dimensionaalsed süsteemimeistrid - dimensionaalsete parasiitide ajutrust, nendelt pärineb kehastunud inimese hinge valguse varguse plaan läbi religioonide ja ususüsteemide
Vaimsed parasiidid - pärinevad väljastpoolt ruumi
Vaimse taseme süsteemimeistrid - vaimsete parasiitide ajutrust, nendelt pärinevad plaanid kõikide eelpool loetud osakondade moodustamiseks. Tegemist on teadvust omavate, ajatute vaimolenditega, kel puudub igavesest ajast igavesti kehastumise ja Kõiksusega üheks olemise võimalus.

Lisaks neile veel terve kari erinevaid deemoneid, vaimolendeid, teadvusega olendeid, teadvuseta oledeid ja muid elukaid, kes kogu nende tegevuse ajaloo käigus nii siia- kui sinnapoole tajupiire vedelema jäänud/jäetud ja keda nüüd vaimset ilma "avastavad" inimesed äratavad ning külge korjavad.
Vasta
#85
(23-02-2012, 20:50 )Liine Kirjutas: Bluedreamer, Aigar Sädel oli õigus. 2010 kevadel muutus asi nähtavaks. Avalikus ruumis on raske midagi lahti seletada. Ainuke soovitus, kuula saadet veelkord ja siis veelkord ja siis mõtle natuke ja kuula veelkord. Iga kord kuulaksid nagu uut asja.

Liine, kui sa nii kindlalt tead, siis ehk annad ka mingi pidepunkti?

Sinu soovitus saadet kuulata... see on sama kui soovitada,
loe Icke raamatut, loe veelkord, siis käi korra õues ja loe uuesti,
küll siis ka lõpuks repte uskuma hakkad.
Hetkel aga on su väide kõigest tühi loba, millel pole rohkem kaalu,
kui ehk et mõnel mudilasel paneb pea ringi käimawink

Vasta
#86
Võibolla lisame säärase polemiseerimisega ainult õli tulle, aga ikkagi: kust saab oma informatsiooni nt Aigar Säde? Paradoksaalsel kombel ei leidu tema teostes pea ühtegi viidet varasematele allikatele. Võtame või "Sinise planeedi projekti". Selles leiduv teave maaväliste eluvormide kohta kattub küll suuremalt osalt mujaltki loetavaga, ent näiteks inimeste meditsiinilisel läbivaatusel kasutavate seadmete joonised ja kirjeldused tekitavad lugejas ohoo!-sensatsiooni. Samas rikub kogu idülli eessõna esimene lause: "Järgnev dokument arvatakse olevat ühe teadlase isiklikud märkmed ja teaduslikud päevikud". Kui mulle satuks kätte II maailmasõjas kasutatud relvatüüpide kataloog ja selle saatesõna sisaldaks lauset "Järgnev dokument arvatakse olevat ühe ajaloolase isiklikud märkmed ja teaduslikud päevikud" ühegi lisaviiteta autorile-allikatele, tekiks mul kahtlus trükise žanrimääratluse osas - on see fantaasiaromaan või teaduslik uurimustöö? Säde väidab oma üllitise kohta igatahes viimast.

Lõpetuseks sellest, miks mulle on alati imponeerinud Igor Volke kirjatööd ning sõnavõtud. Ta ei varjagi, et ta tegeleb ufouuringutega fenomenoloogia tasemel. Ometi on Volke "Ufo päevikute" lõpus pikk nimekiri kasutatud kirjandusest. Lugejal ei teki tunnet, et ta on lugenud tühja õhku. Isegi omakonstrueeritud hüpoteeside ja paralleelide puhul möönab Volke lugejat säilitama äraootavat kriitkameelt.
Vasta
#87
(24-02-2012, 00:04 )Bluedreamer Kirjutas: Võibolla lisame säärase polemiseerimisega ainult õli tulle, aga ikkagi: kust saab oma informatsiooni nt Aigar Säde? Paradoksaalsel kombel ei leidu tema teostes pea ühtegi viidet varasematele allikatele. Võtame või "Sinise planeedi projekti". ...........................

Oot-ooot, et nagu misasja? A.S. teosed!?
Jutt käib ikka tõlkimistöödest!?

Aga ülejäänuga su jutust olen 100% nõuswink

Vasta
#88
Sattusin videole, kus lihtsalt ja rahulikult selgitatakse, kes on anunnakid ja kuidas nad meid valmis tegid.
Tuuakse näiteid mitmetest iidsetest kultuuridest ja meie ajani säilinud muististest.
Film algselt venekeelne, tõlge inglise keeles peale loetud.
Palju on näiteid maiade tsivilisatsioonist.
Pealkirjaks, et see võib šokeerida, aga loodetavasti siin foorumis enam kedagi ei šokeeri.
http://www.youtube.com/watch?v=zYqXafhGv...re=related
Vasta
#89
(24-02-2012, 00:04 )Bluedreamer Kirjutas: .....
Võtame või "Sinise planeedi projekti".
.....
"Sinise planeedi projekt" on jah tõlketöö,
algse inglisekeelse saavad soovijad näiteks siit:
http://whale.to/b/BluePlanetProject.pdf
( http://whale.to/b/blue.html )
Vasta
#90
kaosel huvitav arusaam.
/Kui sind tõsiselt huvitab Sumeri kultuur, siis sinu nii öelda "mine stream" kirjandust ilmub vähe, sest see ei müü ja Eestkeelde neid ei tõlgita, aga soovitaks lugeda "Samuel Noah Kramer"i teoseid. Küll Inglise keeles, aga väärt lugemine.

Sellest sumeri mütoloogiast ma võiks pikema kokkuvõtte teha sumeri teemasse, kuidas ta läbi ajaloo on muutund kuhu ta mõju välja on jõudnud ja millisel viisil sumeri jumalad on teistesse kultuuridesse edasi kandunud.. se oleks pikem töö ja võtab aega......... VS-ile se ei meeldiks ma arvan!/
Anna tulla, iga uus killuke maailmast on huvitav aga kes arvas et materjalid on ainult inglise keeles kättesaadavad, pealegi kalli raha eest, vene keeles saab neid alla tasuta laadida.
Kui aga mõelda selle mehe kultuuritaustast tulenevate filtrite peale siis kui palju materjali jääb raamatutes kõrvale.
Vasta
#91
Kui sa inglise keelt ei oska kuidas sa saad kindel olla, et venekeelne tõlge on õige?
No miks materjal ei peaks õige olema, on ju esmane huvi vana impeeriumi ja tema rahaga juhitud majandussüsteemi vastu sama nii vene seltskonnal kui ameerika seltskonnal.
Vene keeles on paljusid asju isegi vabam avaldada kui inglise keeles, minu aktiivse õppimise ajal ei olnud eestis inglise keelega midagi praktilist peale hakata, teadmised liikusid saksa ja vene keeles ja ka nüüd maksad samade teadmisete eest vene keeles mitu korda vähem olgu see siis tehniline kirjandus või ajalugu.
Küsimus on nende tulekust eikuskilt, kiirest kasvust ja hääbumisest-teisenemisest hilisematesse kultuuridesse.
Olid nad impeeriumi vangivalvurid keda huvitasid kohalikud loodusvarad ja võimalus vange inimkehades nende kaevandamiseks kasutada, või oli see mingi omade hingede vangist vabastamise ettevõtmine. Kui sel oleks olnud vangla adminnide alaline luba, siis oleks see tsivilisatsioon jätkuvalt arenenud tänapäeva mitte üle võetud ja hävitatud semiitide poolt.
Aga just Marduki vabastamiseks hävitati suure püramiidi tehnoloogiline sisu.
Niisiis käisid veksli välja, tegele mingi asjalikumaga kui majandusõpikute postulaatide ümberjutustamisega.
Ah jaa, milline osa jääb välja, see on osa mis ei sobi kokku uurija usuliste veendumistega ja laiemalt poliitkorrektse maailmapildiga.
Ingliskeelses maailmas pole olemas ajalugu, on jutustused ajaloost vastavalt iga ajastu uurijate rahastajatele ja nende veendumistele.
Kuid tekste lugedes jookseb alati ka selle tekstiga seonduv laiem pilt, kus pahatihti on näha halle tsoone ja auke pildi terviklikkusest, vahel täitsa pahatahtlikke asendamisi ja valet pilti mis ei klapi üldpildiga.
Vasta
#92
(14-04-2012, 12:10 )Chaos Kirjutas: (kuna minujaoks on oluline allikakriitilisus) kui selle vastu hakataks vaidlema .ru lõpuliste linkidega.

Njah, lisaks .ru lõpuliste linkidega vaidlemisele on veel palju kurioossemaid vastuvaidlemisiwink
Erilised pärlid:
- kas sa eelmiselt lehelt ei lugenud kus kasutaja x seda ütles.
- see teadlane on olemas, netis on isegi tema meiliaadress ja telefon
Viimase viide siis mingile google roboti poolt leitud teise roboti lingile kus taga tühi maa ja lage väli.

Lihtsalt kurvad tähelepanekud...
Vasta
#93
(13-04-2012, 18:59 )Müstik Kirjutas: Sattusin videole, kus lihtsalt ja rahulikult selgitatakse, kes on anunnakid ja kuidas nad meid valmis tegid.
Tuuakse näiteid mitmetest iidsetest kultuuridest ja meie ajani säilinud muististest.
Film algselt venekeelne, tõlge inglise keeles peale loetud.
Palju on näiteid maiade tsivilisatsioonist.
Pealkirjaks, et see võib šokeerida, aga loodetavasti siin foorumis enam kedagi ei šokeeri.
http://www.youtube.com/watch?v=zYqXafhGv...re=related

Kas keegi on selle video ka üle vaadanud? Tahaks nagu tagasisidet, et kas kõik on selles toodud faktidega päri või on kellegil ehk teaduslikke fakte, mis need ümber lükkavad? Eriti maiade osas.
Vasta
#94
(14-04-2012, 15:32 )Müstik Kirjutas:
(13-04-2012, 18:59 )Müstik Kirjutas: Sattusin videole, kus lihtsalt ja rahulikult selgitatakse, kes on anunnakid ja kuidas nad meid valmis tegid.
Tuuakse näiteid mitmetest iidsetest kultuuridest ja meie ajani säilinud muististest.
Film algselt venekeelne, tõlge inglise keeles peale loetud.
Palju on näiteid maiade tsivilisatsioonist.
Pealkirjaks, et see võib šokeerida, aga loodetavasti siin foorumis enam kedagi ei šokeeri.
http://www.youtube.com/watch?v=zYqXafhGv...re=related

Kas keegi on selle video ka üle vaadanud? Tahaks nagu tagasisidet, et kas kõik on selles toodud faktidega päri või on kellegil ehk teaduslikke fakte, mis need ümber lükkavad? Eriti maiade osas.

Ilus film. Nagu enamus filme. Värviline ja tore vaadata. Minu jaoks väärtusetu.

PS: Faktidega on nii nagu on. Kui teaduslikud sobivad siis kasutatakse neid, kui ei sobi siis leiutatakse vastavalt vajadusele.
Üldiselt on faktidega selline paralugu, et parafaktid ja teaduslikud faktid on pisut erinevad. Teaduslikke fakte saab üldjuhul korduvalt tõestada. Parafaktid aga liigituvad enamjaolt meelevaldseteks aksioomideks. Miks see nii on on juba täiesti uus ja arvestatav parateema kuigi paraasjapulgad ilmselt ei soovi selle teema arendamist.
Vasta
#95
Mis seal täpselt väärtusetu on?
Minu arvates hästi kokku pandud need pildid - paljud näevad kindlasti esimest korda, et kõikides iidsetes kultuurides on madusid (Naagasid) kujutatud.
Kindlasti pole ka need sumeri anunnakkide kujud kõigile ikka veel tuttavad.
Samuti pole ehk ka maiade astmikpüramiidid veel kõigile tuttavad.
Aga jah, eks ole huvitavamaidki filme.
Vasta
#96
(14-04-2012, 15:32 )Müstik Kirjutas: Kas keegi on selle video ka üle vaadanud? Tahaks nagu tagasisidet, et kas kõik on selles toodud faktidega päri või on kellegil ehk teaduslikke fakte, mis need ümber lükkavad? Eriti maiade osas.
Milliste faktidega (Maiade joonistustega olen küll päri)? Ja kuidas saab fakte ümber lükata? Ja mismoodi saab ajalooliste kirjutiste ja jooniste järgi pidada faktiks seda, et mingid annunakid üldse olemas olid?

Video ise ei pakkunud mitte mingit (ka mitte šokeerivat) tõde.

PS! Fakt on see, et maiade joonistustel (ja mujal) kujutatakse madusid. Ja fakt on see, et me ei tea millega seoses need on joonistatud vaid arvame infokillukeste abil mida need kujutavad.
Vasta
#97
(14-04-2012, 16:20 )Müstik Kirjutas: Mis seal täpselt väärtusetu on?

Mis seal täpselt väärtuslik on ja mida me enne ei olenud näinud?
Ei hakka kaget kordama. Ütles enamvähem sama mida oleks ka kirja pannud siia posti.
Vasta
#98
(14-04-2012, 16:22 )kage Kirjutas: PS! Fakt on see, et maiade joonistustel (ja mujal) kujutatakse madusid. Ja fakt on see, et me ei tea millega seoses need on joonistatud vaid arvame infokillukeste abil mida need kujutavad.

Kuidas me siis ei tea? Teame ju juba ammust aega.
Selle kohta pikad tekstid foorumisse ära toodud.
Üks mis draakoneid/madusid käsitleb siin postitus 18:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1472

Lisaks palju teemasid, kus muistsetest naagadest juttu, samuti indiaani jumalatest (Viracocha, asteekide Quetzalcóatl).
Budismis on naagad maotaolised pooljumalad ehk Valguse Isandad, ka muistne alg-rahvas Hiinas, Tiibetis, Kaug-Idas ja Aasias (sh Uiguuri impeeriumis), kes olid kõikide teiste rasside juhendajateks.
Quetzalcóatl võis võtta nii inim- kui ka loomakuju. Kõik ju teavad, et asteekide usundis oli sümboliks linnusulgedega madu. Legendi järgi tulnud jumal Quetzalcóatl (sulismadu) Atlandi ookeanist ja tal olnud hiilgav rõivastus ja pikk habe. Sama legend on ka maiadel.
Quatzalcoatl:
http://en.wikipedia.org/wiki/Quetzalcoatl

Naagad:
http://en.wikipedia.org/wiki/N%C4%81ga

Minu arvates teame ikka väga palju nendest madu-jumalustest.
Eestikeelne artikkel naagade kohta:
http://et.wikipedia.org/wiki/Naaga

Ka iidses naaga keeles savitahvlitele kirjutatud teave on ammust aega teada. Ka siin foorumis. Kirjutatud on tahvlitele Mu
(Lemuuria) õpetlaste poolt ja jagatud on need mitmete iidsete raamatukogude ja templite vahel. Nende kirjade järgi rajasid naakalid Vana-Mesopotaamia ja Egiptuse tsivilisatsioonid.





Vasta
#99
Kõige kiirem tee naagadega ehk vangivalvuritega suhtlemiseni on vist Ayahuasca aga ega neile ei meeldi kui neid nähakse ja olemasolust teatakse.
Seetõttu on keelatud kõik tajumuutjad ained peale alkoholi ja tubaka mis pealegi pole see tubakas mida indiaanlased tõmbasid, indiaanlaste tubakas sisaldas narkoolilist ainet. meil vist oli foorumis üks tegelane ka kes madusid oma huvides kasutas.
Vasta
(14-04-2012, 17:40 )Müstik Kirjutas: Kuidas me siis ei tea? Teame ju juba ammust aega.
Nojah, mõne jaoks on sellised asjad oletused, teooriad või hüpoteesid ja mõne jaoks tõestisündinud faktid. Lendav spagetimonster on tegelikult ka olemas.


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Põhjala - kes meid sealt jälgivad? hulkuv hing 39 82,681 13-12-2010, 05:56
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat