Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
õllepudeli salapärane kadumine
#26
kui see on juhuslikult pilsner, siis äkki minu käes?
et ma leidsin täna hommikul pilsneri õlle pudeli oma ranitsast. avamata ja näeb värske ning kylm väljaBleh
Vasta
#27
see on jälle see asi et kaotad mälu. tegelikult võtsid õlu ise külmkapist, läksid välja, jõid ära selle õlu ja viskasid minema. pärast seda ei mäletanud sa enam seda. ma lihtsalt pakkusin varjanti.Laugh

Muudetud: 28-11-05 kell 18:04:07 SuperHit80
Vasta
#28
Aga äkki sa lihtalt ei mäleta mida tegid.. ma ei ürita kedagi maha teha .. aga mõnikord ei teadvutata endle mida nad teevad ja kas nad on seda teinud..
Äkki jõid selle ise ära.. nagu et .. loogiliselt.. .
Ei tea .. suht kahtlane et nn üleloomulikud jõud `` sinu Saku Originaalist lugu peavad..
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas: rha
Tsitaat:Esialgne postitaja napoleon
olen 99% kindel
1.ilmselt mängib siin see 1 %.

2.Äkki peitis keegi ennast su koju ära ja su lahkudes pani pudeli pintslisseLaugh

3. Sind külastasid fanta reklaamist tuntud väikesed joogimaiad tegelased


Jumala võimalik, Avastasid enda jaoks Alecoqi reklaami ja siis läksid kohe ähmi täis et.. ülutõlutõlut.! Ja siis mingi suvaka korteri võtsid ja siis lipsasid uksest sisse, sina läksid minema ja siis nemad.. Bamboocha.! Jõid su õlle ära. Ja muide. Kas sa pärast tühja õllepudelit ei leidnud kusagiltSmile.?
Vasta
#30
Seda lugedes tuli meelde üks juhtum ühistranspordis. Tuli bussi peale üks mees õllepudel teksade taskus. Oli teine ikka vähe purjakil ka.
Natuke aega sõidab ja siis hakkab üks sirin peale ja põrandale tekib loik. Üks mutike kiljatab seepeale - "oi kuseb"
Mees ütleb siis - "kurat, jälle läks õllepudel katki."
Point on siis selles, et see mis maha voolas oligi õlu ja pudel läks tõesti taskus katki. Kui ta ütles jälle, siis järelikult oli temaga seda enne ka juhtunud.
Selle kohta ütleks ma - 100% paranormaalne.
Nägin seda ise pealt.
Saate ju aru et pudel ei saa pooleks murduda taskus olles.
Minu arvamus on, et oli keegi seal teispoolsuses kes teda mõjutas. Tahtis teda võõrutada joomisest.
Vasta
#31
(16-12-2012, 16:28 )Veli Joonatan Kirjutas: Saate ju aru et pudel ei saa pooleks murduda taskus olles.
Minu arvamus on, et oli keegi seal teispoolsuses kes teda mõjutas. Tahtis teda võõrutada joomisest.
Kas sa enne enda arvamuse kujundamist uurisid kuidas see pudel taskus oli, mille vastu see oli surutud, kas pudelil võid defekte olla või võis see olla varem kannatada saanud jne, ehk siis mis võisid selle ilma mõjutused olla mis pudeli võisid katki teha?
Vasta
#32
Ei uurinud!
Vasta
#33
Tõin poest pudeli õlut. Panin köögi lauale ja läksin teise tuppa,seejärel käis pauk ning pudel oli peenteks killdudeks! Olnuks ma köögis, siis tõenäliselt oleksin
pragu pime!
Vasta
#34
(17-12-2012, 07:40 )vanapagan Kirjutas: Tõin poest pudeli õlut. Panin köögi lauale ja läksin teise tuppa,seejärel käis pauk ning pudel oli peenteks killdudeks! Olnuks ma köögis, siis tõenäliselt oleksin
pragu pime!

Sellest moraal: ära tarbi seda mära kust, mis veel näkku ka lendab.
Õlu tuleb ise teha, siis tead mida jood.wink
Et ei tekiks tühjast tüli........:
http://www.koduvein.ee/
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat