Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idee: esimene Para-Webi välisreis?
#51
Mina saaks vb järgmine aasta kuhugile tulla... Siis juba võiks sõita Edinburghi ... vaatama kuulsaid kummituslikke losse ja koopaid Smile Äkki saab mingi Ghost Tripi teha Smile
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas Cassiopeia
Mina saaks vb järgmine aasta kuhugile tulla... Siis juba võiks sõita Edinburghi ... vaatama kuulsaid kummituslikke losse ja koopaid Smile Äkki saab mingi Ghost Tripi teha Smile
Hmm, käisin just sellel suvel Edinburghis ghost tripil, ei olnud midagi erilist. Näiteks meie ghost touri giid oli ainult show peal väljas (kandis draakula kostüümi ja lasi osadel meist nõida kehastada. Tegelikult ei kurda, sest teine giid oli tavaline ja igav Laugh) ning tuuri lõpus loodi klassikalise õuduka stiilis ehmatus kui teine töötaja järsku kuskil teises ruumis kiljuma hakkas.
Nad teavad, et inimesed käivad seal kummituste jahil ning teenivad selle pealt raha. Mingeid väga paranormaalseid asju kahjuks inimesed ei näe. Aga kes teab, äkki keegi teist on õnnelikum kui mina.
Vasta
#53
Mina panustaks esimeseks reisiks ikkagi Lapimaa peale...

Asi on soiku jäänud, kuna keegi etaha korraldamist ja marsruudi koostamist vist enda peale võtta...
Vasta
#54
Ega keegi ei taha vist jah nõnda suurt asja enda peale võtta, kuna paraweb pole oma osavõttlikusega just hiilanud.
Vasta
#55
kui võtta tasapisi... üks aasta Lätti, siis Leetu, Soome, Lähi-vene... jne vms.
Vasta
#56
Läti ja Leedu merevaigurandasid külastaks küll. Mul ongi juba õige kaua aega olnud soov omale kusagilt merevaiku saadaSmile Kui minna suvel, siis pole hotellidele vaja kulutada ja seega ainsad investeeringud on transa ja proviant. Ilmselt on ka sealkandis ebamaiste legendidega kohti, tuleb vaid osata need üles leida.
Vasta
#57
Jalgratta matk Pärnust Lätti pikki mere rannikud - piiril paneks "jala maha" ja läheb kirja kui välisreis Smile
Hetkel ei julge veel oma osalust lubada aga idee meeldib mullegi.
Vasta
#58
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Jalgratta matk Pärnust Lätti pikki mere rannikud - piiril paneks "jala maha" ja läheb kirja kui välisreis Smile
Hetkel ei julge veel oma osalust lubada aga idee meeldib mullegi.
Mõte pole üldse paha, meri ja vesi ongi mul selle suve teemaks, niiet kui aeg sobib siis olen igati käpp
Vasta
#59
Jalgrattaga on ka mul mõttes minna. Kas ma siit Tartust just Pärnu ronida viitsin (võibolla Tallinna kaudu rongiga), ei tea - võimalik, et tulen mööda Valga maanteed ja kusagil keeran ära, et Võrtsu alumisest otsast mööda minnes mere poole suunduda.
Vasta
#60
Endal on mul praegu kolm unistust seoses välisreisiga para-alal:

- Sõita UK-sse Exopoliitika konverentsile Augustis http://exopolitics-leeds.co.uk/ või mõni muu võrdväärne

- Minna külla Soome Fuforakatele. ~mai kuus.

- Poikainis võiks ka mõni nv ära käia.

Kui asi tõsisemaks susiseb, annan teada.


[Muudetud: 3-3-2010 Tom]
Vasta
#61
Minge majanduslikult raskel ajal parem Vormsi surnuaeda... seal on palju rohkemat, kui rõngasristid.

Päris välisreis see muidugi pole, kuid meretagune värk ikkagi.
Vasta
#62
Tulge Ungarisse, Maa südamechakra asukohta Laugh

http://spreadtheknowledge.com/Documents/...ungary.pdf
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Minge majanduslikult raskel ajal parem Vormsi surnuaeda... seal on palju rohkemat, kui rõngasristid.

Päris välisreis see muidugi pole, kuid meretagune värk ikkagi.

Point. Ka mina olen seal käinud.

Läjeks vaataks üle ka Dunvegani Haldjasilla:

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:F...,_Skye.jpg
Vasta
#64
Vormsil käidud aastal 2003. Surnuaial ei tundnud midagi kuigi rõngasristid huvitavad aga mul siiani meeltes Suurallikas...seal oli täitsa omamoodi aura/energeetika.

Ülevaade minu Vormsi matkast:

http://members.virtualtourist.com/m/310c7/6465b/
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Jalgratta matk Pärnust Lätti pikki mere rannikud - piiril paneks "jala maha" ja läheb kirja kui välisreis Smile
Hetkel ei julge veel oma osalust lubada aga idee meeldib mullegi.
Väljas paistab päike ja linnud laulavad juba ammu.
Kuidas on siis, kas organiseerime asju edasi või jääb see mõte vaid lausetesse.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,277 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,116 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,241 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,489 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,217 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,643 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-Webi sünnipäev 2015.a. stalo 28 28,850 17-10-2016, 16:56
Viimane postitus: katz
  Para-web'i suvise kokkutuleku asukoha küsitlus PiziIngliito 4 7,678 01-07-2015, 07:59
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat