Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Missugused võiksid olla tuleviku surnuaiad.
#1
Mul tuli hea idee kuidas tuleviku surnuaijad võiksid välja näha. Seda on küll veidi raske seletada kuid ma proovin ikkagi. Esiteks võiks mulla alla matmine ära katuda ja asenduda keha inkupaatorisse panekuga. Inkupaator ise võiks peatada mädanemise ja inimese haavu ravida. Lõpuks võiks see inimese ellu äratada . See on ainult idee ei rohkemat ega vähemat. Mis arvate sest ideest.
Vasta
#2
Siis see ei oleks ju surnuaed või kuidas?

PS. loodan, et sa ikka tead, et meil ei ole ulmefoorum... too asub hoopis teises kohas.
Vasta
#3
ok vabandust. lihtsalt käisin idee välja , et mis võiks olla
Vasta
#4
Vaatan, et uustulnuk on meil eriti sodi mõttemaailmagaPh34r2
...kütab selliseid teemasid. Aga see "nali" võiks jah kuhugi ulme teemasse minna. Sokiaugust universumi saladusi otsida?
Vasta
#5
Ok ma lihtsalt postitasin oma nägemust tulevikust ja mismoodi asjad võiks olla.
Vasta
#6
kedagi ei huvita su nägemused kui sa pole veel aru saanud.
Vasta
#7
ja mis siis kui ei huvita mind huvitavad ja sellepärast postitan. mul ka õigus oma arvamusele. sest piisab ,et mind huvitab.

[Muudetud: 7-31-2009 raulrahnik]
Vasta
#8
No aga tee oma foorum kuskile siis,ja siis avalda omaette arvamust kuskil?
Väga lapsik suhtumine küll.
Homme vaatan, äkki on juba uus teema-"Millised tüdrukud sulle meeldivad"?Sad
Vasta
#9
raulrahnik - sa tundud olema rohkem naljamees, aga mitte teadmistehimuline.
Ka paistab, et postitad postituste pärast. Soovitan sul enne midagi lugeda ja kui siis tahad midagi täpsustada või nõu küsida, siis alles postita. Hetkel on sinu teemad lapse fantaasiavili ja tegelikult tundub, et vastuseid sa ei ootagi. Kui selline suhtumine jätkub, siis sind edaspidi lihtsalt ignoreeritakse.

Raamat kätte ja lugema!

PS. Kõik rahniku teemad tuleks tõsta ühte kohta ja uued risustamised lihtsalt ära kustutada.

[Muudetud: 7-31-2009 KrayonFänn]
Vasta
#10
Ma annan teema algatajale ühe idee - selle asemel, et lihtsalt postitada igale poole tekste teemal "Võiks olla selline masin, mis paljast õhust šokolaadi toodab..." võiksid pigem võtta ühe (või mitu) oma ideedest ja uurida, kas ja kuidas oleks tegelikult võimalik (tulevikus) seda ellu viia. Ehk leiad internetist mingeid huvitavaid teadusartikleid uutest tehnoloogiatest vms ja saad neid teistega jagada. (Muidugi kontrolli enne, ega sellist teemat siin foorumis juba loodud pole) Sel juhul saavad asjast huvitatud sinuga seda teemat edasi arutada.
Praegu sa lihtsalt käid välja sada ulmelist teemat, üks uskumatum kui teine, ja keegi ei oskagi sulle midagi tarka vastata.
Lõpetuseks palun ma sul oma teksti enne kolm korda üle lugeda ja kirjavead ära parandada, kui seda postitama hakkad.

[Muudetud: 31-7-2009 tribalangel]
Vasta
#11
See oleks siis rohkem haigla mitte surnuaed Laugh
Vasta
#12
Kunagi sai vaadatud ühte hollivuudi linateost...süšhee oli tulevikuühiskonnast kus tänavarahutusi suruti maha ekskavaatoritega....Ja vanadusse surnud ühiskonnaliikmetest tehti küpsiseid.... mida siis elavatele põhitoiduseks jagati... :o
Vasta
#13
zed, kas sulle ei tundu, et SA ilustad teatud Ideoloogia Gruppi, III Reichi suunas, Mida pole kunagi olnud? Vasta, Kui Julged.
Vasta
#14
Kindlasti korralikumad kui need masendavad mülkad meil Eestis !
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Future Life Progression - Tuleviku elu progressioon Aerling 19 9,884 14-12-2011, 07:42
Viimane postitus: DHC

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat