Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas avastada ja arendada oma võimeid?
#1
Ma tunnen juba väga ammusest ajast, et mul on üleloomulike võimeid. Kõige reaalsem katse mida ma teinud olen, oli ühe sõbra pildiga, me elasime siis samas korteris. Ma ei tea mida ma tegin, ma kõigest hoidsin ta lapsepõlve pilti enda käes kahe käe vahel (vasak all, parem peal) aga mingisugune ühendus õnnestus luua, sest kui ta lõunale tuli kurtis ta rinnus valu ja ütles selle alguse ajaks suht täpselt selle aja millal mina oma rumalat katset tegin. Ma väga loodan, et ma talle midagi halba sellega ei teinud, ma ei süvenenud millelegi lihtsalt mõtlesin talle. Sellega sain ma enda tundele, et mul võib mingeid võimeid olla, kinnitust. Aga ma ei oska (julge, kasrtes kellelegi tahtmatult halba teha) neid enam ise katsetada. Kas keegi annaks nõu?
Vasta
#2
Ma nüüd ei tahaks su tuju rikkuda, aga selline juhus("kõige reaalsem") ei ole väga eriline asi...umbes samaväärne nagu mõtlemine sõbrale ja siis avastamine, et just tema helistab...ikka ju juhtub...
Mõnda muud võime avaldumist ei ole olnud?
Vasta
#3
Meis kõigis on need võimed olemas. Loe alljärgnevat ja kui sa mõistad seda ning oskad rakendada, oled sama võimas kui Cayce või Vanga või Tesla või Nastja või Sergei:

Me saame kasutada VÄLJA selleks, et suunata mõjusid ajas tagasi ja muuta seeläbi tähtsaid hetki või algtingimusi, millest hiljem tõsine probleem (või haigus) puhkeb .Viise, kuidas oma kavatsust varasemale rakendada nii, et tõenäosused muutuksid, enne kui haigus täielikult välja areneb, võib leiduda hulgaliselt. Seega tuleb haigus tabada hetkel, mil seda veel annab mitmesse suunda tõugata-perioodil, mil võimalused alates tervena püsimisest kuni suremiseni on avatud.

IGA MEIE ELUHETK MÕJUTAB KÕIKI MEIE TEISI ELUHETKI NII MINEVIKUS KUI OLEVIKUS

Meie tulevik juba eksisteerib seisundina, mida võime hakata olevikus tegelikuks muutma. Me ise olemegi AEG ja RUUM. Maailm on koht, kus kõik, mis kunagi juhtuma hakkab, on juba juhtunud.
UNIVERSUM eksisteerib tohutus siinses, kusjuures see siinne hõlmab ühesainsas ajahetkes kõiki ruumipunkte ja ajahetki.

Mingil teadveloleku tasandil on meil kõigil ligipääs KOGU maailmas leiduvale informatsioonile. Inimestel on võimalik oma vastuvõtumehhanisme arendada ning seeläbi "nullpunktivälja" salvestatud informatsioonile ligi pääseda.

Ei lühi-ega pikaajaline mälu ei salvestu üldse mitte ajus vaid on talletatud nullpunktivälja. Aju on lihtsalt mehhanism, mille abil on võimalik tegelikku salvestisse-VÄLJA- talletatud infot välja otsida ja lugeda. Sünnipäraselt oskavad seda kõik inimesed, kuid valdaval enamikul need võimed hääbuvad.

Seega on maailma tunnetamine lihtne- tuleb olla sellega vaid ühel lainepikkusel.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas iitt
Sünnipäraselt oskavad seda kõik inimesed, kuid valdaval enamikul need võimed hääbuvad.

Seega on maailma tunnetamine lihtne- tuleb olla sellega vaid ühel lainepikkusel.

Kui need omadused on hääbunud, kas neid on võimalik hilisemas eas taastada/arendada e. kuidas õigele lainepikkusele tagasi saada?
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas Nõiaplika117
Kõige reaalsem katse mida ma teinud olen, oli ühe sõbra pildiga, me elasime siis samas korteris.
Kui see oli sõber ja mitte sõbranna, siis pakun, et nõiduse nimi on armastus. Sellise "haiguse" ajal juhtub palju hullemaidki asju
Vasta
#6
Nõiaplika117 @ Malerd :

Loomulikult on võimalik seda taastada. Põhimõteeliselt on tegu sama protsessiga nagu rattasõit, kui see on korra selge, piisab ka mitmete aastate pärast lihtsalt sadulasse istumisest ja peatselt läheb juba ladusalt.

Kõige tähtsam on USK, eriti eneseusk ja usk sellesse, et asjad laabuvad, teiseks kannatlikkus ning kolmandaks, kui on oma soov lendu lastud, mitte püüda kontrollida, KUIDAS soovitu täitub.
Annan veel mõned näpunäited kuidas kadumaläinud oskusi taastada:

Kui Sul see pole veel tehtud, mõtle hästi läbi oma soovid ja siis kirjuta need paberile. Lase mõttel lennata ja tea, et universumi jaoks pole mitte ühegi Su soovi täitmine võimatu.
Soovide sõnastamisel ära mõtle, KUIDAS need võiksid täituda, vaid kujutle, KUIDAS Sina end tunned, kui see Sinu soov (asi) sul juba käes on.
Meil kõigil on kaiseinglid ja nad lausa kibelevad ning nende kohuseks on meie soovide täitmine. Nad ei saa teisiti, kui aidata Sind Sinu eluteel.
Kuid nad ei saa meid enne aidata, kui me oleme abi küsinud. Kui abi on saabunud, märka seda ja täna abi eest. Abi võib tulla ootamatu mõtte, telefonikõnena, mõni mõte telesaatest, mõte või sõna sõbralt, tuttavalt jne) Inglid hakkavad saatma Sulle ideid vastuseks Sinu palvetele. Sa ei raiska inglite aega, kui palud abi ka väikestes asjades.

Toimi nii-
1. Esita oma palved ja soovid (küsi universumilt)
2. Usu KINDLALT, et need täituvad
3. Kujutle sisimas, kuidas Sa end tunned, mis teed, kui Su soovid on täitunud
4. Võta soovitu vastu ja täna universumit, kui näed esimesi täituma hakkamise märke

Tee nii vähemalt 2x päevas( võib ka rohkem) ja ära muuda liiga tihti oma soove, siis on universumi jõud segaduses.
Anna Universumile teada, MIDA Sa tahad ja ta vastab Sinu mõtetele. Aga Sa pead selle soovi selgelt sõnastma
Soovi esitamine ( punktis 1) käib nii, et koondad oma mõtted milllelegi, mida sa tahad(oled soovinud) ja HOIAD mõnda aega oma tähelepanu sellel, siis selsamal hetkel oledki esitanud oma soovi.
Tee kõik, mis vaja, et luua tunded, nagu oleks soovitu Sul juba praegu olemas ja siis MÄLETA seda tunnet( näiteks kujuta ette, kuidas elad korteris ja kohas, mis Sulle meeldiks, teed tööd, millest oled unistanud ja mis rahuldust pakub, millised inimesed( loomad) sind võiks ümbritseda jne jne)
Sa võid siin elus kõik saada, mida tahad, ilma piiranguteta, ainult pead end kogu aeg HÄSTI tundma( hea enesetunde mõttes).
Võid ka valjusti või vaikselt öelda-"Kõik head asjad -tulge minu juurde."
Kui tunned end HÄSTI, tõmbad ligi veel rohkem HÄID asju.
Ja ole õnnelik-Õnnelik olemine on Sinu loomulik sünniga kaasaantud omadus.
Soovide täitumise kiirus sõltub sellest, kas oled universumiga ühel "lainel". Hakka eeldama suuri asju ja seda tehes kujundad oma edaspidise elu.
Tea, et Sa saad selleks, millest enim mõtled ja tõmbad ligi seda, millest enim mõtled ( nii et jäta mõtlemine, et Sa ei taha seda või teist, mõtle nii vähe kui võimalik halbadele asjadele).

Kõik mis meid ümbritseb, on sündinud kellegi (ka Sinu enda-vähemalt Sinu elu ümbritsev) mõtetest. MÕTE on tohutu jõud !!

Kui Sulle ei meeldi see, mis Sinuga toimub praegu, muuda oma mõtteviisi-unista ja soovi seda, mis Sulle meeldiks.
Mõttele annab lisaenergia ja tohutu jõu armastus. Armastusega esitatud mõte on mitmekordse jõuga (ei ole häbi ka soovida armastusega raha kas endale või kellegile teisele rõõmu valmistamiseks)
Ja lõpetuseks-Inglid ei saa teisiti, kui aidata Sind Su eluteel. Pea meeles, et Sinuga ei juhtu midagi, millega Sa hakkama ei saaks.
Inglite põhisõnum on- Me oleme Sinu Inglid ja ARMASTAME Sind väga ja oleme alati Sinuga .
Mõnikord võid meid ka näha, kuid me anname ka muul moel märku oma kohalolust-leiad udusule, mündi, su kodus on mõnda asja liigutatud, liblikas või lind lendab su läheduses, ootamatu udu tekkimine jne jne-siis nad ütlevad :Tere - me oleme Sinuga)
Mida enam Sa oled valmis ja vastu võtad inglite kingitusi, seda enam Sind nendega üle külvatakse!





MITTE MISKI ei saa takistada Universumi jõudude tegutsemist (peale sinu enda vale mõtlemise)






-
Vasta
#7
Väga kena seletus, aga tahaks küsida, kuidas Sul endal läheb? Oled õige lainepikkuse kätte saanud?
Vasta
#8
Malerd -
minul endal läheb väga hästi. Intervall soovide esitamisest kuni täitumiseni on mul viimasel 10 aastal olnud 5 kuni 8 kuud. Põhjus, miks praegu kiiremini ei saa, on lihtne-vahel on viivitus hädavajalik, kuna meie elud on nii tihedalt seotud teiste eludega, erinevate olukordadega, et meie soovi silmapilkne täitmine võiks mõnelgi juhul tähendada mõnele teisele sama siirale palvele mittevastamist.
Päevad on erinevad, kuid iga järgmise korraga on soovitud lainepikkusele häälestumine järjest kergem. On lihtne reegel, mida järgides KÕIK õnnestub:

Ärge unustage rütmiseadust-see on maailmas kõige aluseks. Te ei saa rütmi vältida
Kui tuleb vältimatu mõõn, siis kas puhake või mediteerige.
Kui Universumi Jõud teid ei juhata, siis käige vaikselt oma kohustusterada, mida Nad teile näidanud on. Kui Nad teid õhutavad, siis tegutsege, seni aga oodake….
Õppige elu igapäevastes asjades tegutsema alles siis, kui olete saanud UJ juhtnööri.
Oodake igal sammul seda juhatust.

Tuleks leida iga päev natuke aega mitte midagi teha, siis hakkavad meie mõistuse alateadlikud osad tööle

HING on see, mis ta on, hoolimata sellest, mida KEHA teeb(kui mõtled, et sinu elu seisneb TEGEMISES, ei mõista sa, mis on sinu ülesanne).
Sinu hing on UJ(Jumal) ja ta teab seda.Ta püüab seda kogeda ja mäletab, et parim viis seda kogemust saavutada on MITTE MIDAGI tehes. On vaja ainult olla.

Sa ei pea midagi tegema.
Ole õnnelik !
Mida sa oled, on see, kes sa oled.
Sa ei ole see, mida sa teed. Hea uudis on, et tegemiseks on vaja nii vähe:
Naeratust. Puudutust. Naeru. Valmisolekut jagada.
Tee midagi, mis sulle meeldib-see näitab, kes sa oled.
Ainult ebateadlik inimene püüab luua hingeseisundit oma keha tegevuse kaudu.
Mitte keegi ei tee midagi, mida ta ei taha teha.

Kui su soovid ei täitu, on see seotud tingimusteta armastuse puudusega mõnes sinu siseilma tahus.
Mõttekontroll on palve kõrgeim vorm.
UJ annab sulle alati täpselt selle, mida sa soovid. Kui sulle ei meeldi suund, kuhu liigud, muuda suunda.

Kokkuvõtteks-kõigel on oma eesmärk ja mulle näiteks piisab teadmisest, et see eesmärk on olemas

iitt



Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas nokitseja
Tsitaat:Algselt postitas Nõiaplika117
Kõige reaalsem katse mida ma teinud olen, oli ühe sõbra pildiga, me elasime siis samas korteris.
Kui see oli sõber ja mitte sõbranna, siis pakun, et nõiduse nimi on armastus. Sellise "haiguse" ajal juhtub palju hullemaidki asju

Tegemist oli lähedase sõbraga, kellega juhtumisi tagasin korterit (mitte voodit ega sügavamaid tundeid) ta peatus minu ja mu abikaasa juures umbes kuu aega, ehk tööle saamisest esimese palgapäevani kuni ta sai endale oma korteri üürida.
Vasta
#10
Tsitaat:MITTE MISKI ei saa takistada Universumi jõudude tegutsemist (peale sinu enda vale mõtlemise)

Kas oled vaadanud filmi elu saladusest? wink Nägin seda ka hiljuti ja praktiseerin sellist mõtlemist juba paar nädalat. Smile
Tegelikult käis küsimus sensitiivsete võimete arendamise kohta pigem, kuidas arendada tunnetus võimet ja ka "nägemis" võimet. Ma mõtlesin saatesse mineku peale, kuid tähelepanu keskpunktis viibimine pole just päris minu teema. Mulle meeldib kogu seda tsirkust pigem tagaplaanilt jälgida. Samas ma TUNNEN et mul on võimeid ja tahaksin nõuandeid, kuidas neid ise enda jaoks avastada, kuidas neeid rohkem esile tuua, ohutult katsetada ja proovile panna, oma võimeid tundma ja tunnetama õppida. Ja just nimelt ohutult, sest pärast seda rumalat vühiklikku katset mis ma oma sõbra peal tegin teadis ta enne telefoni kätte võtmist kes talle helistab ja TUNDIS kui ma mingi asjaga seoses eriti intensiivselt mõtlesin (nt mõnest asjast mis ta rääkis, tegi v midagi mida peaks temaga arutama jne), sest rindu lõi tal see sama tugev valu.
Vasta
#11
"Nõiaplika117 Samas ma TUNNEN et mul on võimeid ja tahaksin nõuandeid, kuidas neid ise enda jaoks avastada, kuidas neid rohkem esile tuua, ohutult katsetada ja proovile panna, oma võimeid tundma ja tunnetama õppida. Ja just nimelt ohutult, sest pärast seda rumalat vühiklikku katset mis ma oma sõbra peal tegin teadis ta enne telefoni kätte võtmist kes talle helistab ja TUNDIS "

Igaühele antakse mingi and-see ei ole meie oma, me oleme lihtsalt selle ülevaatajad.
See and on üks osa Universaalse Jõu mitmesugusest armust, seda pead sa alati ja eelkõige silmas pidama.
Võimed antakse tavaliselt neile, kes oskavad nendega ohutult ringi käia. Nii headusel kui kurjal on komme saatja poole tagasi pöörduda. Universaalne Jõud toimib tugeva isereguleeruva Jõuna. Ta ei luba üldjuhul tegutseda kurjade kavatsustega "nõidadel". Soovitan sul neutraalse tegevusena näiteks ära arvata, kus ma olen , kes ma olen ja millega tegelen. Alati on võimalik ka kellelegi head soovida või talle väikesi imesid võluda( väike võit endale või sõbrale kataloogi auhindadest, vaba parkimiskoht selveri parklas, vihmasaju lõpetamine või päikesepaistelise päeva soovimine jne)
Nõuanne sulle tegutsemiseks-intuitsioon on hinge kõrv. Kogu inimese eluteed valgustab intuitsioon. Pööra tähelepanu igale oma eelaimusele, igale tundele, igale intuitiivsele märguandele, mida koged ja pea alati meeles, et mõtetel ja kavatsustel on tagajärjed...mõtle vaid headele ning õiglastele asjadele. Su sisemine taju ütleb, et see, mida tahad ilmutada, on juba siin. Sinu mõistus tahab kasutada loogikat, kuid ilmutamine pole loogiline.
Kui su soovid aga ei täitu, on see seotud tingimusteta armastuse puudusega mõnes sinu siseilma tahus.
Proovi ka näiteks seda, väga hästi töötab: kõik asjad, mida sa ära annad, tulevad sulle tagasi. Mida rohkem te teistele annate, seda enam saate te endale, pingutamata. Hoia andmise ja saamise voog oma elus liikvel.Heldus on seotud südamega, mitte rahakotiga. Kui sa ei ole helde, sest see on liiga raske, siis ei suuda sa olla helde ka juhul, kui see on kerge. Kuna sa ei saa seda ära anda, mida sul pole, tuleb su vaim järeldusele,et sul peab see asi olema, või muidu ei saaks sa seda ju ära anda.
Järelikult kui sa tahad midagi, anna see ära.
See peaks olema kõige ohutum ja kinnitama( või ümber lükkama) su võimete olemasolust.





Vasta
#12
@ iitt
aitäh Smile
Vasta
#13
Kohe näha et keegi on saladust lugenud/vaadanud... wink
olen ise raamatut lugenud ja filmi näinud, soovitan soojalt kõigile, see muutis mu elu positiivsemaks ja muudel viisidel paremaks.
Tavaliselt ma väga ei usu sellistesse asjadesse, aga peale lugemist proovisin ise läbi, ja see asi toimib, reaalselt.
Vasta
#14
Ma suudan mõnikord inimeste ümber selliseid peaaegu nähtamatuid jooni/kiiri näha. Ma unustasin nende kiirte nimetuse ära. Ma oskan öelda seda, et kiirte abil saab näha, et kui palju inimene halba/head teinud, kas ta on haige jne. Ma oskan neid aga vaevalt näha, nii et ei oska öelda, kui vähe või palju inimesel karmat on. Ma vahetevahel näen neid ümber oma ema, kui ta joogat teeb.
Vasta
#15
Kõige hullem mis saab olla on USK.Usk pimesi uskuda mitte ennast ja olukorda analüüsida hävitab reaalsustaju.Mitte mõtlevad usklikud (ükskõik mis usku, enese,raha,jumala)on põhjus miks inimkond just selle fekaali sees on kus praegu.Usk on nagu programmeerimisvahend.Aga kas programmil on aimu mis asi ta tegelikult on?

iit ja muud asjad: Need soovitused on täpselt sama kaua selised POWERFUL kui inimesel on koht kus elada ja söök mida süüa.Teema ilusks kirjelduseks on lugu mu tuttavaga kes oli üübersuper vaimne inimene,kellad helisesid,hing hõljus.Masu= koondamine = ENESETAPU MÕTTED. Na nii ka oli.Õnneks siiski on elus veel. Moraal on see kallid usklikud et inimene on nii neetult sitt masin,et valetab ennast õndsusesse kui tal on vähegi hea,niipea kui jamaks pöördub on kohe kisa lahti ja eelnev jutt ristivastupidine. Küsisin tema käest ,et kuhu siis nüüd see vaimsus kadus;Vangad ja Mangad.Vastuseks tuli ainult arusaamatut mõminat ja parastamist.

Nii,et siit moraal,mõtle 1000x läbi enne kui mingit õpetust jagad eriti noortele kes on nagu käsnad.Nad unistavad ja nende unistusi pole mõtet kontrollimatu mölaga lõhkuda. Kui on probleeme vaadake "Pöidlaküüdi Reisijuhti Galaktikas" või veelparem lugege.
Vasta
#16
Vogon - minu meelest paned sa pehmelt öeldes puusse - USK on just PARIM asi mis meil on.
USK vabadusse, tulevikku ja headusesse on just see mis on inimesi aidanud ületada raskusi
ning viinud edasi ka tervet ühiskonda. Loomulikult saab USKU ka vääritult kasutada.
Tundub, et see mida sina USU alla paned on pigem RELIGIOON mis just propageerib seda sinu
poolt nimetatud "pimedat usku".
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Must maagia, kuidas sellest lahti saada? Müsteerium 3 4,592 04-11-2023, 21:48
Viimane postitus: isemaag
  Võttes ühendust oma teejuhiga ... Salinger 14 7,819 19-03-2019, 18:00
Viimane postitus: Naut
  Korjame kokku oma selgeltnägijate ajaloo olematu 33 25,594 31-08-2017, 21:24
Viimane postitus: cambodia
  Kuidas enda võimeid arendada? Carmel 3 4,126 06-06-2016, 21:39
Viimane postitus: avastaja
  Kuidas äratada võimed üles ? triin18 27 16,640 11-07-2011, 15:53
Viimane postitus: karlapoiss
  Ruja laulja Urmas tundis oma lõpu ära Taivo 17 6,867 16-08-2008, 16:23
Viimane postitus: katz_phpbb2_import2033
  Kuidas tabada õige hetk? Rein 6 3,675 20-02-2008, 14:05
Viimane postitus: Rein
  Kuidas öelda ..õnneseen? Inimene 30 11,267 29-11-2005, 16:17
Viimane postitus: SuperHit80

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat