Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iidne Egiptus ja tulnukad?
#76
Ja jah, ma vaatasin toda. Kuigi tolle prantslase idee oli imelik, mis vahet seal on kas need rajad on püramiidi sees või väljas, seal nii väike vahe ju?Ph34r2 Väljas olles saaks kallak isegi väiksem olla.
Vasta
#77
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Ja jah, ma vaatasin toda. Kuigi tolle prantslase idee oli imelik, mis vahet seal on kas need rajad on püramiidi sees või väljas, seal nii väike vahe ju?Ph34r2 Väljas olles saaks kallak isegi väiksem olla.
Vahe on selles, et kui püramiidi külgedel oleks olnud mingisugune ramp, siis oleksid pidanud nad selle eraldi eihitama ja pärast hävitama, millest oleks pidanud jääma jäänuseid ning see oleks suur lisatöö.
Vasta
#78
Ei oleks pidanud eraldi ehitama ju, sama mis seesmine ainult välis seinu poleks.
Vasta
#79
Ise arvan, et Egiptuse püramiidid ja Marsi Cydonia piirkonna püramiidid on omavahel tugevalt seotud. Sama arhitekt?
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas Slinky
Ise arvan, et Egiptuse püramiidid ja Marsi Cydonia piirkonna püramiidid on omavahel tugevalt seotud. Sama arhitekt?

Meie ja nende sfinks,või mõlemad nende?
http://www.mysteriousman.net/andres/visu...sphinx.jpg
Vasta
#81
Käisin ndl tagasi taas sealmail, seekord kolasin pisut ka Kairos muuseumis ja püramiidide juures. Aega oli, punnitasin silmi igas suunas, aga ega ma mitmeti mõistetavaid pilte leida ei lootnudki. Tegelikult olen üllatunud - need püramiidid on suured küll kuid tükid, millest nad kokku on laotud, pole kaugeltki nii muljetavaldavad kui enne tundus. Täiesti maalähedaste tehnikatega liigutatavad. Kusjuures ühel p-l on nad pisut suuremad, teisel paistavad vabsee klotsid olevat. Aga noh, ega ma ka insener pole. Aga pähe jäi küsimus - las olla kellegil seal miski kaugem päritolu kuid milleks on neil siukesi asju püsti ajada? Muidu pole need tähed-asendid vms näha või?
(Imettegevat efekti p-ga seoses on ju samuti testitud...tulemus - muumiad säilivad ka mujal igati rahuldavalt, kui temp ja niiskus OK on. Kinnitused terade jms iseteritumistest on pelgalt kellegi väidete kordus, avalikud testid asja paraku ei kinnita. Aga noh, pole ka oluline minu jaoks Smile )
Vasta
#82
T11ger - välised "klotsid" ongi pisemad - tõeliselt suured "klotsid" on sees.
Vasta
#83
Exu, tõeline suur "klots" asus ikka tipus.
Alustades kullaga, kuni kristallini välja.
Vasta
#84
No ega nad nii väga tillukesed klotsid ju ka ei ole. Näiteks Suur püramiid koosneb u. 2,3 miljonist lubjakiviplokist, millest igaüks kaalub 15 kuni 70 tonni ja on konstrueeritud uskumatu täpsusega – kõikumine vaid 0,2 mm. Ümbriskivid, mida enam ei ole, olid lihvitud ja kaetud raidkirjadega.
Arvatakse ka, et Suur püramiid on ehitatud ümber kalju või siis asub selle sees mingi vanem kiviehitis, näit. T h o t h i pühamu. Ja seal maa all need saladused siis asuvadki. Mitmeid maa-aluseid käike on nüüdseks ka avastatud ja nende kohta on ühes püramiidi teemas ka pildid ja joonised toodud.
Kuninga kambrist leidsid 820.a. araablased vaid tühja sarkofaagi, milles oli salapärane valge pulber. Arvatakse, et see oli ülijuht, mis kandis vaarao tema polaarse magnetaura kaudu üle aegruumi mingisse teise dimensiooni. Nii, et Suurt püramiidi võib ka Ajaportaaliks pidada.
Tänases REN TV -s näidatud filmis räägiti Kailasest kui ajaportaalist.
Teadaolevalt on Suur püramiid ehitatud ka nii, et selles viibimine võib esile kutsuda muutunud teadvuseseisundi.
Tipus asus kristall ja vimanade sõiduplats. Juba manitud filmi järgi õnnestus natsidel Tiibetist saada viie erineva vimana tehnilised joonised. Ja nende järgi nad siis oma lennuaparaate valmistasidki.
Muistsete sanskriti teoste järgi, sh India veedade järgi teame, et need lennumasinad vimanad olid levinud sõidukid iidsel ajal elanud rahvastel.
Vimanade kohta huvitav jutt ja pildid:
http://www.humanresonance.org/vimana.html
Vimanade joonised:
http://heritage-key.com/world/vimanas-an...rit-sci-fi
Vasta
#85
(10-09-2009, 04:57 )excubitoris Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Kas neid püramiide on kunagi ultraheli või infrapunasega või röndgen kiirgusega või mõnel muul viisil üritatud läbi valgustada?


Infrapuna minu teada ei läbi kivimit ja ei ole sellest ka kuulnud, ultraheli olla proovitud sakslaste poolt (samad kes seda Siiriuse/ kuninganna käiku uurisid robotiga Upnaut või midagi sellist) tulemused olid "ebamäärased" - nagu oleks lisa tühikuid siin ja seal.Kui nad järgmine aasta naasesid siis keelas Hawass muud uuringud peale selle käigu.
Jaapanlased uurisid maapinda (peamiselt) Sfinkisi juurest - leidsid suured tühikud - järgmine aasta Hawass neid enam Giza platoole ei lubanud.
Hawass on Egiptuse Muistuste ameti (või midagi taolist) peadirektor kes keelab, käseb, poob ja laseb seal.

No nii - asjad on arenenud ja "tubli" doktor Zahi Hawass on pandud vahepeal vanglasse igatsorti petuskeemide pärast. Kas just selle pärast aga ikkagi on välja ujunud selline jutt, et eespool mainitud puurimine oli doktori poolt lavastatud ja petetud. Olles jälginud teema arengut arvan, et käigu uurimine kui selline oli adekvaatne sündmus, kuid kas ukse tagant ei leitud midagi või (pigem) vastupidi leiti midagi mida ei tahetud publikumile näidata siis tehti lavastus. Sest just see asi on nüüd välja tulnud - Hawass pettis ja lisatud lingid räägivad just mida ja kui palju.

Lühemalt - lasti sisse robot kes jõudis ukseni ja asus puurima, et vaadata mis on ukse taga. Sellega lõppes esimene film. Teine film algas "dramaatiliste kaadritega, kuidas robot jõudis ukseni - asus puurima ja avastas ukse tagant teise ukse (mul mingi mälu pilt, et ukse taga oli mingi tööriista jupp mis olla nagu just Dünastiate ajast seega kinnitades väite, et need püramiidid ehitatud just sellel ajal aga mälu võib hetkel vingerpussi mängida) ja sooritas kangelasteo maailma egüptoloogia annaalidesse. Linkides on detailne analüüs mis näitab kus on võltsijad eksinud. Esmane vaatamine andis minu jaoks selle, et hetkel nõustun asjaga - tõesti paistab, et tunneli seinad mis peaksid olema 1x1 ei ole seda mitte. Aga teile arutlemiseks....

Dr. Zahi Hawass, Fake Chamber Scandal | Newsflavor
What will be behind Gantenbrink's door? - Christopher Dunn
Vasta
#86
Igaks juhuks lisan kasutaja Elderm'i youtube konto alt ühe vägagi mõtlema paneva (ja võimalik, et ka vastust andva) video
Vasta
#87
Selle lingi taga venekeelne seriaal Egiptuse püramiididest, ka nendest, mida turistidele ei näidata
http://mysteriousman.net/andres/DOK.FILM...0%20%20vk/
Vasta
#88
Head filmid mõlemad! Soovitan teistelgi üle vaadata! Smile
Vasta
#89
Meie ümber on ju ka elusolevusi, kelle harimisega me vaeva ei näe. Näiteks ei ürita meist keegi hiirtele kvantfüüsikat selgitada. Võib-olla oleme me kuskil kellegi jaoks just hiirte tasemel. Armsad kahjurid, kelle harimine mõttessegi ei tule.

Minul oli Egiptuses väga tugev kahe maailma tunne. Ma arvan, et need inimesed, kes seal praegu toimetavad ei ole just väga teadlikud miks ja kuidas nende maa just selline välja näeb. Nad lihtsalt elavad nüüd seal. Ma ei suuda ette kujutada selle rahva esivanemaid kuskil püramiide püstitamas, ei ole nagu loomuomane.
Vasta
#90
(20-07-2011, 14:30 )DeWinter Kirjutas: Meie ümber on ju ka elusolevusi, kelle harimisega me vaeva ei näe. Näiteks ei ürita meist keegi hiirtele kvantfüüsikat selgitada. Võib-olla oleme me kuskil kellegi jaoks just hiirte tasemel. Armsad kahjurid, kelle harimine mõttessegi ei tule.

Minul oli Egiptuses väga tugev kahe maailma tunne. Ma arvan, et need inimesed, kes seal praegu toimetavad ei ole just väga teadlikud miks ja kuidas nende maa just selline välja näeb. Nad lihtsalt elavad nüüd seal. Ma ei suuda ette kujutada selle rahva esivanemaid kuskil püramiide püstitamas, ei ole nagu loomuomane.

Rõhuv enamus hetkel seal elavatest inimestest on hilistulnukad kes sinna elama asunud islami pealetungi sajanditel ehk vähem kui
1000a seal elanud. Nn kohalikud põliselanikud on berberid kelledest paljud kopti usku.
Vasta
#91
(01-07-2008, 19:01 )excubitoris Kirjutas: Getukene - selgitame asja - Giza kompleksi püramiidides POLE kunagi olnud hauakambreid. Neis pole ka kunagi olnud ÜHTEGI kirja ega tähist mis viitaks kes ja millal need ehitas.

Exu, 3 aastat on möödas ja peaks targem olema küll,
ehk siis, uuele katselewink

Vasta
#92
Mul on tekkinud iidseteehitiste teemasid lugedes selline kusimus, et milline peab olema aluspinnas (kindlasti sama suur grandioosne, kui ehitis ise), et peaks vastu sellisele raskusele, ilma vajumiseta. Praegusi ehitusi vaadates, tekib kusimus, kas me ei oska uldse enam ehitada korralikult?
Vasta
#93
(28-10-2011, 19:11 )Margus Kirjutas: Mul on tekkinud iidseteehitiste teemasid lugedes selline kusimus, et milline peab olema aluspinnas (kindlasti sama suur grandioosne, kui ehitis ise), et peaks vastu sellisele raskusele, ilma vajumiseta. Praegusi ehitusi vaadates, tekib kusimus, kas me ei oska uldse enam ehitada korralikult?

Margus, sa võta need ehitised ette ja uuri järgi
mis pinnasele need ehitatud onwink

Vasta
#94
Extraterrestrial Mummy Found In Egypt ~ RiseEarth
Egiptuses leiti kohaliku kuninga Senuseret II nõuandja muumia kellel nimeks kartussi järgi Osirenet ehk Taevast Saadetud Täht. Muumia erineb teistest kasvu poolest ja inimesest erinevate välimuse poolest. Hauapanustena oli kaasas esemeid mille otstarvet ei suutnud arheoloogid tuvastada.
Nagu ikka - toon uudise . ei vastuta selle audentsuse eest, kuid leian, et isegi siis kui tegu on võltsinguga või liba uudiega on kaasa pandud pildid huvitavad. Lisaks onb seal ka vihje Peruust leitud analoogsele muumiale.

PS. Kommentaarid annavad huvitavaid viiteid ka. Smile
Vasta
#95
(30-11-2012, 10:00 )excubitoris Kirjutas: PS. Kommentaarid annavad huvitavaid viiteid ka. Smile
Lisavad jah. Samas esimene asi mis mul peale lugemist silma jäi oli see, et fotodel ei ole 150-160 cm pikkust isikut mis minu jaoks tähendab, et artikkel on võlts. Seda enam, et kommentaarides kirjutatakse, et pildid on Tutankhamuni surnult sündinud lastest - http://dsc.discovery.com/news/2008/08/15...fetus.html
Vasta
#96
Just - aga see see Tuti laps on ka natuke mitte päris inimliku näoga.
Aga huvitavat infot oli seal veel.
Vasta
#97
Selle Tuti lapse lõug on teravamaks fotoshopitud ja ongi tulnukas valmis wink Vaadake ,mis nad selle peruu muumiaga tegid!

[Pilt: mummy2.jpg]


[Pilt: mummy1.jpg]
Vasta
#98
(30-11-2012, 10:00 )excubitoris Kirjutas: Extraterrestrial Mummy Found In Egypt ~ RiseEarth
Egiptuses leiti kohaliku kuninga Senuseret II nõuandja muumia kellel nimeks kartussi järgi Osirenet ehk Taevast Saadetud Täht. Muumia erineb teistest kasvu poolest ja inimesest erinevate välimuse poolest. Hauapanustena oli kaasas esemeid mille otstarvet ei suutnud arheoloogid tuvastada. Smile
No igatahes on see leid maailmas palju poleemikat tekitanud.
Kirjutatud jah seal artiklis, et muumia kohal oli kiri, et sinna on maetud kuninga nõustaja, kes saadetud taevast.
Selle avastas dr.Viktor Lubek, pensionil Tšehhi professor.
Lisatakse ka, et samasuguseid huvitavaid esemeid on avastatud varem ka teistest Egiptuse haudadest.
Tõde on see, öeldakse artiklis, et iga ekspert, kes on seda muumiat näinud, on jõudnud järeldusele, et see ei ole maist päritolu.
Tulnukate leidmisest Egiptusest on ennegi foorumis juttu olnud.
Näiteks prantsuse egüptoloog Louis Caparat olevat avastanud Suure Püramiidi ühest salakambrist palju aastaid tagasi läbipaistvas kristallkastis tulnuka.
Kirjutatud sellest teemas Kuidas ehitati Giza püramiidid ja olen # 348 selle uudise kohta ka lingid ära toonud.
Ühes teises teemas on lugu sellest, kuidas venelased Egiptuses tulnuka surnukeha leidsid ja minema tassisid.

Tutanhamonist (tema sugupuust ja muust) on palju juttu teemas Tutanhamonit ei mõrvatud.
Seal ka kirjas, et Tutanhamon oli abielus oma poolõega, kes sünnitas talle kaks surnud last. Ja need lapsed maeti koos Tutanhamoniga.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Tutanhamon
Seega - miks peaks uudisele lisama Tutanhamoni laste muumiaid?
Igasuguseid väikesi muumiaid on leitud sadu, neid on näidatud ka NatGeo Egiptust käsitlevates dokumentaalides.
Muidu, niipalju kui neid Egiptuse muumiaid seni vaatama olen sattunud, on nad kõik täiesti inimlike näokujudega olnud, ainult mõnel on kummalised piklikud koljud.




Vasta
#99
Vabandage , aga kõik info ma "katsun läbi".embarrassed
Sellist tsehhi pensionäri Dr.Viktor Lubek-it ilmselt pole olemaski.
Infot temast kuskilt ei leidu,ainult seoses selle muumiaga,mis näeb tulnuka moodi välja .
Kas ta elus muud varem pole teinudki ? Läks pensionile , vabast ajast läks ja kaevas muumia välja.

Sama ka egüptoloog Louis Caparat-iga.
Vasta
Caparat on täitsa olemas. Mingi viis linki lisasin # 348 siia teemasse, kui sa juhuslikult ei leidnud:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=86&page=14

Viktor Lubeki kohta ei ole veel üksikasjalikult uurinud, aga küllap on temast kuskil tšehhi portaalil juttu.
Leidsin ka lingi selle kohta, kuidas KGB 1961 a. avastanud Egiptuses haua, kus oli 10 500 aastat vana tulnukas, aga ega nagunii pole mõtet siia midagi juuurde lisada, sest akadeemilised ringkonnad lükkavad kõik kohe ümber, sest nende teadvusse ei jõua niipeagi iidsel ajal maad külastanud tulnukad. Ja alati korjatakse internetist kibekiirelt kõik materjal, mis midagi tõestada võiks, ära.

P.S. Leidsin just, et oli ka video selle viimase uudise kohta, kuid juba eemaldatud:
http://beforeitsnews.com/alternative/201...74028.html
Kui keegi leiab, et on veel kuskil mujal see video alles, siis andku teada.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat