Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leiutised, mida oleks vaja
#26
noh lihtsalt tahtsin oma ideid tutvustada muud midagi. kõik ju siin tutvustavad mingil määral oma ideid ja maailma vaateid.
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas raulrahnik
noh lihtsalt tahtsin oma ideid tutvustada muud midagi. kõik ju siin tutvustavad mingil määral oma ideid ja maailma vaateid.
Aga sa võiksid siis põhjendada mismoodi su ideed toimima peaksid, kuidas neid võimalik ellu viia oleks, kas on sarnaseid leiutisi juba tehtud või on sarnaste ideedega juba kuskil edusamme tehtud või miskit.

[Muudetud: 3-8-2009 THOR-00]
Vasta
#28
Mind uploadingut on proovitud teha aga siiamaani edutult kuid lubatakse ,et paarikümmne aastaga peaks olema tehnika nii kaugel , et see peaks olema võimalik.
Keemiaravi tabletid peaks toimima lihtsalt. Võtad tabletti sisse ja keemiaravi algab ja ei mingit tüütut kiiritus ravi sest see on nii 20 ndast sajandist. Keemiaravi tablette pole veel lootud , ehk kunagi luuakse. Operatsiooni tablett peaks toimima nii ,et võtad tabletti sisse ja see teeb operatsiooni ära ilma , et noa alla minema ei peaks sest skalpell operatsioon on ju nii 19 ndedast sajandist ammu oleks aeg täielikuks laserkirurgiaks. Kuid ka selliseid vägevaid tablette pole. Lõpuks lisan veel seda ,e t mu arust peaks teadus ja meditsiin kõvasti arenema. Neid ideid pole ellu viitud kuid loodan ,et teadus ja meditsiin ARENEKS lõpuks nii kaugele ,et need suurepärased asjad oleks võimalikud. Koos selliste asjadega oleks elu lihtne.
Vasta
#29
Siin oleks nagu topelt kontroll - admin jälgib midagi ja siis veel tüübid, kelle maitse järgi peavad teemad olema...
Zepac - kas teemaalgataja profiil ja maitseeelistused, maailmavaade peavad vastama sinu omale?
Kui teema ei meeldi, otsi mingi muu Smile
PS! Loomulikult aktseptin sinu oma arvamuse õigust nagu meil kõigil kuid...
Mind näiteks ei koti ca 90% selle foorumi teemadest. Seetõttu ma nendesse ei roni ja ei võta sõna.
Huh, sain ka välja öelda irw!
Vasta
#30
a ja ma pole foorumi veel süvenend. ise olen selline ,et vaime ise ei usu enne kui neid näen
Vasta
#31
No kui sa tõesti oled 20 siis oledki talunik...
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas raulrahnik
Keemiaravi tabletid peaks toimima lihtsalt. Võtad tabletti sisse ja keemiaravi algab ja ei mingit tüütut kiiritus ravi sest see on nii 20 ndast sajandist. Keemiaravi tablette pole veel lootud , ehk kunagi luuakse.

Ja kui peaks keegi veel kahtlema, et tegemist on lahmija inimesega, siis ma tõestan seda. Sest keemiaravi tabletid on täiesti reaalselt kasutatavad igapäeva meditsiinis ja kiiritusravi on hoopis midagi muud.

Keemiaraviks kasutatakse ravimeid, mida manustatakse enamasti veeni või suu kaudselt.

Kiiritusravi on aga röntgenkiirte, gammakiirte, elektronide ja teiste ioniseeriva kiirguse liikide kasutamine haiguste, peamiselt pahaloomuliste kasvajate ravis. Kiiritusravi võib kasutada kahel viisil: väliselt või sisemiselt.

[Muudetud: 4-8-2009 PiziIngliito]
Vasta
#33
Masin, mis suudab uue jala kasvatada? Ehk siis üritatakse luua rakupaljunemise kiirendi? Mingite keemiliste elementide liitmine, millega kaasnev reaktsioon kiirendab raku pooldumist nii, et kromosoomistik ja DNA jõuavad järele kahekordistumises. Tuleb mõelda ka vastupidisele reaktsioonile, et uus jalg ei kasvaks suuremaks kui teine onSmile Aga noh, küll teadlased sellele kunagi pihta saavadSmile

Ja ma loodan et teadlased kunagi ka aju oskavad käsitleda, kahjustuse või vigastuse korral parandada jneSmile ma mõtlen, et võimalik et leiutatakse siis viis, kuidas neuronid paljunevad. Praegu on see võimatu, ma usun et mingi sajand umbes veel ja teadlased on oma paar sammu teinud selles suunasSmile Kopeerivad ehk loote arengus tekkivaid neuroneid vmsLaugh

Ahja. Ja ma usun, et tulevikus pole neid lendavaid autosid ega siukseid. See nõuab suurt energiat ja loomulikult need eritavad heitgaase, niukest filtrit nad vaevalt toota jõuavad igale tootele.

Oletan, et tulevikus kaovad paljud transpordivahendid ära , mille tõttu co2 kogus atmosfääris väheneb. Kuigi looduslikud tegurid ületavad inimtegurid. Smile

Mul on mõtteid palju paljuSmile
Tahaks kõik kirja panna, kuid kuna ma ise eriti pikka teksti siin lugeda ei taha, eeldan, et ma pole ainukeBleh
Vasta
#34
Medidsiinil ei ole vaja tegelikult areneda, sest miks vanasti olid ainult hea tervisega inimesed eks ikkagi sellepärast, et nõrgemad surid ära ja ega neid haigusi ongi selleks vaja, et populatsiooni kontrolli all hoida.
Vasta
#35
Saab osta poest,
http://www.tamiya-model.com/shop/ardrone...22077.html

video siin http://www.upload.ee/files/904910/10-11-...48.ts.html

http://www.youtube.com/watch?v=V3KrFV0-WFw
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  13 asja mida me veel ei mõista! stAb 14 12,254 13-06-2017, 07:02
Viimane postitus: Nielander
  Tähtedevaheline reisimine oleks inimesele surmav djfreeze 5 4,570 10-03-2010, 20:43
Viimane postitus: VironShaman
  Minu-Sinu väikesed leiutised. seffe 6 4,242 17-06-2009, 14:39
Viimane postitus: andre

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat