Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Selgeltnägija" Nastja müüb oma ehteid
#1
-Link-

Vot selline asi siis. Kui keegi pole sellest Nastja-vaimustusest üle saanud, siis ehk nüüd oleks viimane aeg? Kui varem aru ei saadud, et tegu on pettusega, siis ehk nüüd võibolla mõnigi mõtleb ka hetkeks sellele võimalusele reaalselt.
Vasta
#2
Ta peaks panema kellegi teise omi asju müüma, siis oleks see veel tavalisem asi.

Kust see pettus nüüd tuleneb ja kust see tulenes varem?
Vasta
#3
Ju siis raha ei oska nõiduda. Mis seal's ikka. Või on kõik inimesed, kes natukenegi enda kuulsust ära kasutavad, petised? Ansamblid ja näitlejad jne
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Kust see pettus nüüd tuleneb ja kust see tulenes varem?

Varem? Eks ikka sellest, et tehti nö reality show, mis mind isiklikult ei veennud, et tegu oleks olnud ehtsate selgeltnägiatega. Komöödia pigem.
Vasta
#5
Ju asi rohkem tõekspidamises, et kõiksugu võimed ja muud para-asjad lähevad pettuste valdkonda.
Vasta
#6
reality show eesmärk ei pruugi paraku olla kellegi otsene veenmine või tõe näitamine.Kõik sõltub sellest kuidas saate tootjad tahavad asja näidata,kas REALITY show või hoopitükkis reality SHOW.Enamuses sellistes saadetes lähtutakse paraku ikka suurematest vaataja numbritest ja et sealt tõde või pettust teleri vahendusel välja lugeda,minu jaoks näiteks on seda vähe.
Vasta
#7
Selles asi ongi. Rolf Junior paneb ka oma aluspüksid avalikule oksjonile... See on show!
Parema efekti oleks andnud nt põhjalik dokumentaalfilm. Selle asemel tehti(Kanal2 - kollane meedia) numbreid püüdev asi. Lastesaade, kuna see foorumgi tõestab, et igasugune nõia-ja voodoo teema lastele hästi meeldib/istub.
Vasta
#8
Mis pettustest ja mis eetikast jne jutt käib? Miks ta ei võiks ehteid müüa? Saage ometi kadedusest üle!

Kas kade on eetiline olla?
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Mis pettustest ja mis eetikast jne jutt käib? Miks ta ei võiks ehteid müüa? Saage ometi kadedusest üle!

Kas kade on eetiline olla?

Kes on kadedusest rääkinud? Pff, saage ise üle teiste kadetsejateks tembeldamisest!
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas zepac
-Link-

Vot selline asi siis. Kui keegi pole sellest Nastja-vaimustusest üle saanud, siis ehk nüüd oleks viimane aeg? Kui varem aru ei saadud, et tegu on pettusega, siis ehk nüüd võibolla mõnigi mõtleb ka hetkeks sellele võimalusele reaalselt.

OK, sa ei ole kade, aga mis on sinu "uudise" mõte?
Mis Naastja vaimustus puutub kokku ehete müümisega? Loogika järeldabki, et inimene, kui sellist jama kirjutab, siis on ta kade. Nojah...tundub, et see inimene ei meeldi sulle ja nüüd leidsid, et selle uudisega on hea ennast väljendada?

Minu jaoks on Naastja inimene, nagu teisedki ja mind apsoluutselt ei huvita tema eraelu. Vähemasti on ta oma mõtlemiselt positiivne.

Peace!
Vasta
#11
Las aga müüb edasi,kuni leidub kergeusklikke tarbijaid.Eks nad saa ise oma uskumusest hiljem aru, kas toimib või mitte. Neid nips asjakeste pakkujaid on ennegi olnud ega temagi viimne pole. Seni kuni on tarbijaid on ka müüjaid......
Vasta
#12
Ajakirjas Tervis Pluss oli vägagi sümpaatne intervjuu Nastjaga. Kel see näppude vahele satub, soovitan lugeda. Smile
Vasta
#13
Las müüb. Selles ei ole midagi imelikku.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas HUGOTH
Las aga müüb edasi,kuni leidub kergeusklikke tarbijaid.Eks nad saa ise oma uskumusest hiljem aru, kas toimib või mitte. Neid nips asjakeste pakkujaid on ennegi olnud ega temagi viimne pole. Seni kuni on tarbijaid on ka müüjaid......

Täpselt seda tahtsingi ütelda.
Samas ma ei mõista, miks usutakse 120% kindlalt kollase meedia produkti, nagu see oleks püha? Mäletan, et oli Obama-maania, oli ka Nastja-maania... ja mille põhjal? Ainult mingi show(ka USA presidendivalimiste väitlussaated on show) põhjal luuakse endale nö eeskuju.

Ja see kadeduse teema... kui ma ütlen, et vihkan seksuaalperverte, kas see siis tähendab, et ma olen nende peale kade? Või kui ma ei salli eesti keeles rääkivaid siinseid venelasi, kas ka siis ma olen nende peale kade? Mõtelge ka, jumal küll. Piisavalt vanad olete juba mõistmaks ju.
Vasta
#15
Jumal küll, ma ju mõtlengi ja enne kui ütlen!
Püüa rahuneda(zepac) ja tee seda, mida veel senini ei ole siin teemas teinud. Too välja FAKTE! Miks ma pean lapsesuud uskuma pelgalt tema uskumise või mitteuskumise pärast? Põhjenda, miks peaksid need inimesed just nüüd oma Nastja pooldamist muutma? Mis selles halba on, et ta neid ehteid müüb?

Palun pühendu faktidele ja sisule, mitte ära lahmi!

Päikest!
Vasta
#16
Mis fakte sinu arvates sel teemal tuua saaks?
Vasta
#17
See kuidas keegi omale proovib elatist teenida, ei tähenda see kui kuulus või mitte ta poleks.
Kas müümine on kuritegu? Raha nõiduda, mis te arvate,et ta on väike nõid või?
Muinasjutt ja reaalsus on kaks eri asja, saatesse läksid kõik nn sensitiivid, ekstrsensid, nägijad , tundjad vaid raha pärast, mõni ka edevusest.Tõeliselt võimekas nõid ei lähe oma annet näitama ega siis ka seda täis tegema.
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas Sekhmet
Muinasjutt ja reaalsus on kaks eri asja, saatesse läksid kõik nn sensitiivid, ekstrsensid, nägijad , tundjad vaid raha pärast, mõni ka edevusest.Tõeliselt võimekas nõid ei lähe oma annet näitama ega siis ka seda täis tegema.

...sellega sai vist kõik öeldud.

to KreionFänn: kes siin lapsesuu sul on? Mis selles halba? Äkki näiteks see, et (kollase)meedia vahendusel loodi uus "staar", kes nüüd leidis uue mooduse kas enese või oma kulinate(mida saab vanalinnast 100.- eest ja esteetilisemalt ilusamaid) müügiks/reklaamiks ning raha tegemiseks. Mis sa tark arvad, et inimesed ei osta seda kraami mõtlemata selle "tegijale"? Muidugi mõtlevad. Keegi ei maksaks elu seeski 1000.- mingi käevõruhakatise eest, kui seda poleks valmistanud oma väikeste nõiakäekestega Nastja ning sinna siis igasugu spirituaalseid hüvesid sisse puhunud.
Vasta
#19
Jäta juba... Kas kollane meedia valib, keda "kuulsaks" teha või mitte?
1. Ta müüs neid ehteid ka enne "kuulsaks" saamist.
2. Ilu(esteetiline ja kõik muu) on vaataja silmades.
3. Ostab ehteid inimene, kes tõesti usub sellesse. Sina ei pea mitte neid ostma!
4. Loe oma teksti(viimast) veel ja siis tule rääkima, et kade ei ole...
5. Sa kas oled kade või vihkad Nastjat nii hirmsasti, et sellepärast üruitad siin midagi tõestada.

Kas oled ka selle Hannese sektist(oletus)? Need ka muud ei tee, kui ainult sajatavad Nastjat.

Lõpetuseks seda, et teema minu jaoks ammendunud ja rohkem ei vasta. Aga jätke inimene rahule ja tegelege oma asjadega!


PS. Muideks, selle "uudise" siia foorumisse toomisega sa ainult kergendad kollase meedia läbilöögivõimet. Lisasid ka lingid ja puhaBleh

Kui sa ei taha, et sellised kollase meedia artiklid, persoonid ja meedia ise nii loetud oleks, siis ära promo neid!

Kaunist suve!

[Muudetud: 7-14-2009 KrayonFänn]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võimas selgeltnägija Veet Mano tuleb Eestisse! Psühholoog 84 51,577 04-06-2016, 09:51
Viimane postitus: Wilholmensis
  Google oma sateliit - GeoEye-1 Ancestries 4 7,981 08-09-2008, 14:41
Viimane postitus: Ancestries
  The JREF Millioni Dollari üleskutse lõpetab oma tegevuse. Nazz 32 9,343 11-01-2008, 19:58
Viimane postitus: Jason

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat