•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus maailmakord
#51
Ehk olen liiga paranoiline, aga minu arvates on selle Soome professori tõdemus jällegi ainult ühte väravasse mäng.

Tsitaat:Soome professor: euroalast on võimatu lahkuda

Rahaliidust lahkumine on võlariikidel sisuliselt võimatu, ütles Soome rahandusprofessor Vesa Puttonen Taloussanomatele.

Ta märgib, et on mitu põhjust, miks rahaliidust ei õnnestu lahkuda, peamine neist on pragmaatiline. Tagasi oma valuutale minek võtaks liiga kaua aega. See eeldaks kõigi lepingute – palkade, pangahoiuste, maksude, laenude – uuendamist, ütleb professor.

Arvutite ja automaatide ümberseadmestamisele ning paberrahade ja müntide valmistamisele kuluks mitu aastat. Ning eurole üleminekul ei olnud vaja karta valuutaspekulatsioone, mis oma rahale tagasiminekul on vältimatud. Eurost loobumisel algaks pankadest hoiuste väljavõtmine, mis ajaks pangad likviidsuskriisi. See tekitaks omakorda võlakirjakriisi, mis on kõikide finantskriiside ema, selgitab professor.

Puttonen väidab, et Kreeka võlaremont on juba tehtud, ehkki võlgade nimiväärtust ei ole alandatud. See on tehtud turuintressist tunduvalt madalamate kuludega ja abipaketi tähtaegade pikendamisega.

Pikemas perspektiivis leiab professor, et euro suudab päästa üksnes Euroopa liitriigistumine ja Euroopa keskpanga volituste suurendamine.

Allikas: E24
#52
Kui lahkuda ei saa, siis jääme lihtsalt seisma..., kuniks euroala areneb hoogsalt kuristiku suunas.
Edaspidi sõltub kõik meie põlisjuurte tugevusest, et euroala kohustusköidikud rebeneksid. Peale seda:
hakkame oma riiki uuesti looma.
Euro ei päästa enam kedagist ega midagist. Liitriigistumine ja muu jama ainult suurendaks usalduskriisi.
Asi võib päädida "Euro-kodusõjaga".
#53
Inimkonna uus renessanss,

http://www.postimees.ee/1201782/inimkonn...renessanss
#54
The New World Order - Secret Societies and Biblical Prophecy
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...L6v8nzFiUk
#55
[Pilt: 249027_438899109461742_1420949922_n.jpg]
Aga no demokraatias loebki ju rahva tahe.
#56
(17-10-2010, 11:35 )Jõhvikas Kirjutas: Maailm on hulluks läinud! Vähemasti on see nii teatud sündmusi vaadeldes. On kena ütlus selle kohta: “kus näed viga laita, seal tule ja aita!”. Sõnades on see kõik ilus, aga kui sa seisad sündmuste väljal ja näed enda poole tulemas juhitamatuid ja hoolega juhitud tornaadosid, siis oled justkui halvatud. Sa lihtsalt seisad ja vahid õudus silmil sinu poole tulevaid marutuuli, aga ennast kaitsta ei suuda…

Parandage mind, aga minul on tunne, et meid (inimesi, rahvast) vägistatakse iga jumala päev poliitikute ja institutsioonide poolt verbaalselt ja läbi vastu võetud jaburate otsuste. See on püüd mitte ühe inimese, aga terve inimkonna mitmestunud isiksushäire püsivaks tekitamiseks meile. See on see “lahterdatud mälu” effekt, millega saab inimest ja inimesi juhtida talle sisseprogrammeeritud käsklustega. Taolise õuduse isiklikul tasandil on läbi elanud Cathleen Ann O’Brien, kes on avaldanud oma läbielamistest raamatu: “Trance-Formation of America”. See raamat räägib tema läbielatust ja elu orja-ja seksiorjana Globaalse Eliidi käsutuses. Seda naist vägistati jõhkralt Valge Maja, Pentagoni ja NASA kõrgete ametiisikute poolt korduvalt ja olgu nimed siin ilmestamas olukorda: Gerald Ford, Ronald Reagan, George Bush, Dick Cheney jne…

Inimkonnaga tehakse peaaegu täpselt samamoodi. Meid terroriseeritakse pidevalt halbade uudistega, meid koormatakse töö ja maksudega ja aegajalt lavastatakse sõdu, et see meie moraali ja väärtushinnangud põrmuks paiskaksid. Ja sellise töötluse tulemusel olemegi valmis biorobotid. Oleme etturid Globaalse Eliidi käes. Ehe näide on meisse sisse kodeeritud käskluste kasutamine ja demonstreerimine näiteks uue kaubamaja avamistel. Käsklus: “homsele avamisele tulete aiakärudega” ja inimesed läksidki. Ainuüksi see näide juba näitab, kui madal on meie eneseväärikus ja kui mõjutatavad me oleme.

Kõik see gay, naiste võrdõiguslikkuse, immigrantide sissevoolu ja üleüldine vähemuste probleemide vähemuse poolt jõuga enamusele pealesurumine teenib Globaalset Eliiti. Sisuliselt on seis selline, et meil kästakse maanteel sõites kraavi sõita. Ja ma saan aru, miks see nii on. Selline asi saabki võimalik olla ainult tänu sellele, et Globalistid on vaimselt väärastunud perverdid, psühhopaadid, terroristid.

Et selline asi süveneda ei saaks, siis ärgakem ja äratagem ka teisi!

http://www.eksoteerika.com/kirjutaja/

Issand, kui ilus!
Aga naised ei ole vähemus ja mehed ei taha neisse tihtipeale kuigi hästi suhtuda. Aga see ei ole õige! Kui kvoodid midagi aitavad, olgu kvoodid! Teine võimalus on, et mehed kasvavad ümber ja hakkavad ise naistest lugu pidama!?
#57
Vaene pipp - sinu peas on kõik segi kui pudru ja kapsad või nagu Tootsi peenar. Ainult paar lauset ja nii palju "ajalehe" haridust, et lausa pisar tuleb silma. Proovima võtta lause haaval ja vaatame mis välja tuleb.

1. Aga naised ei ole vähemus ja mehed ei taha neisse tihtipeale kuigi hästi suhtuda.

Tsiteerin: "Kuni 40. eluaastani on Eestis elavate meeste ja naiste arvu suhe 95 naist 100 mehe kohta. «Hilisemate eluaastate rühmades see suhe muutub, naiste arv suureneb. 50ndates eluaastates on 100 mehe kohta 116 naist, veel hiljem juba 154 naist,» rääkis rahvaloenduse projektijuht Diana Beltadze."
Nagu statistika ütleb ei ole naised vähemus - keskmiselt võttes on meid siiski sisuliselt pooleks. Mehed suhtuvad Naistesse väga hästi aga mõne tingimusega - esmalt tahab ta, et tegu oleks Naisega mitte alkot kaaniva ja suitsu kiskuva narkomaaniga kes pealegi magab iga teise mehega kes ta teele ette tuleb. See ei ole naine vaid lipakas - pean siin kohal möönma, et ega paljud mehed eriti paremad pole aga miks on see nii on natuke pikem teema ja arvan, et sellel ka peatub.
Olen siin foorumis analoogsetel asjadel tihti sõna võtnud - seega teen siin ja täna lühemalt - kui on küsida siis küsi julgelt - täpsustan. On selline ütlus, et kaks valget inimest saavad omavahel hästi hakkama kui nende vahelt juut ära võtta. Sama kehtib ka Naise ja Mehe kohta. Meie vahel on liiga palju religiooni, isme ja meediat, ning musta raha, et me enam tihti ei tea milline peaks olema Naise ja Mehe vaheline suhe ja sellest algavadki probleemid. Meedia määrib meile pähe milline peab olema meie vaheline käitumine aga me pole ikka õnnelikud - järelikult on see mudel VALE.

2. Aga see ei ole õige!
Vähesed asjad siin maailmas on "õiged". Aga asi ei lähe paremaks kui me püüame kõiki võrdsustada. Inimesed on erinevad - ühed pikemad teised lühemad - kui püüame neid "võrdseks" teha sisi tuleb ühtedel pea maha lüüa ja teised pikaks venitada - eelnev lause oli metafoor. Et naised ja mehed võrdsustada tuleb ühtedel kas midagi maha lõigata (mõlemal on mida lõigata) või siis midagi juurde "istutada", et asi oleks võrdne.
Võrdne pole meeste ja naiste vahel asi kunagi olnud, ei ole praegust ja ei saa kunagi olema. Võrdsus sugude vahel ei ole asi mille poole püüelda. Tuleb hoopis püüelda selle poole, et me teeme omale selgeks MIS ON tegelikult sugude vaheline erinevus ja kuidas seda rakendada nii, et nii Naised kui Mehed saaksid ennast kõige paremini esile tuua jäädes samal ajal Meesteks ja Naisteks ja olles AUSAD teine suhtes ja oma suhte suhtes.
Sellise arusaamise puudumine enamikel juhtudel ongi probleemide aluseks. Olen kuulnud nii palju, et juba kõrvadel valus kui mõni Mees või Naine - eriti tihti just viimased - räägivad, et neid on paha ja neid ei austata ja mida iganes ja nad tahaks midagi muud aga mis see "muu" olema peab seda nad ei tea. Kuisa ise ka ei tea siis kes teab? JA seda need inimesed ka ei tea. Inimene - kas Naine või Mees pole vahet - ei arene kuhugi enne kui ta on teadvustanud OMA ISIKSUSE rolli siin maailma, oma SOO rolli siin maailmas ja oma LIIGI rolli siin maailmas. Hetkel me kõik alles kraabime pinna peal ja poel värvist kaugemale jõudnud.

3. Kui kvoodid midagi aitavad, olgu kvoodid
Ei aita. Proovitud ja mitte üks kord. See pigem süvendab ebavõrdsust, ning lisaks tekitab pingeid. Kindlasti ehk mõni mees või naine saaks kuhugi kuhu ta muidu ei saaks aga ta saab seda PETMISEGA ja see on võrdne ja isegi hullem kui spikerdamine koolis eksami ajal. Isik saab eelise mille saamiseks tal puudub eeldus ei ole õigust.
Naised on läbi ajaloo olnud nii valitsejad kui kõik need teised ametid mida nad on tahtnud. Kuid enamus naisi seda ei taha. Naistesse on geneetiliselt sisse pandud vaid ÜKS amet, ÜKS eeldus milleks ta on valmis ja mis on tema kutsumus ja see on EMA.
Kõik muu on tühi töö ja vaimu närimine. Mis valemiga kutsutakse "vabaduseks" seda kui koogutatakse võõra onu ja tädi jaoks kuskil kontoris kella 9-16-ni või maadeldakse ketrusmasinatega või midagi iganes?! Kui samal ajal lapsed on teise tädi hoole all kellel on kama2 keda ta kantseldab - tema teeb ju ainult tööd - kelle 9st kuni 16ni. Teda ei huvita sinu laps - teda huvitab vaid palk ja millal koju saab - oma lapse juurde. Sinu lapsega tegeleb ta just nii palju, et palga kätte saab.

4. Teine võimalus on, et mehed kasvavad ümber ja hakkavad ise naistest lugu pidama!?
Siin me jõuame tagasi esimese lause ja selle selgituse juurde - loe uuesti kui segaseks jäi wink
#58
Vaene sina Smile
Ma olen suhteliselt immuunne ajupesu osas, hoolimata sellest, et ma olen naine!

#59
(01-07-2013, 14:08 )pipp Kirjutas: Ma olen suhteliselt immuunne ajupesu osas, hoolimata sellest, et ma olen naine!

Kas mis tahes religioon ei ole ajupesu? Kristlus kaasa arvatud.
#60
(01-07-2013, 14:08 )pipp Kirjutas: Vaene sina Smile
Ma olen suhteliselt immuunne ajupesu osas, hoolimata sellest, et ma olen naine!

Pipp - kahju su illusioone purustada aga just see, et sa oled naine teeb sind igatsorti ajupesule eriti vastuvõtlikuks. Ajupesu kui selline lähtub peamiselt emotsioonidega manipuleerimisest. Naiste tugevam pool - mis teeb nad aga eriti haavtavaks - ongi just emotsioonid. Kes vahivad seebikaid nutte löristades ja tormavad kampades "odavatele" väljamüükitele - peamiselt just naised ja need oild vaid kõige lihtsamad näited. Selge, et on neid kes on paremini "varustatud" ajupesu vastu ja on mehi kes ei jää naistele alla, kuid kahjuks on siiski tõsiasi, et naised lähevad kergemini õnge. Seda kasutavad ära kõik petturid alates mustlastest kuni meediani ja rääkimata reklaami tegijatest, ning poliitikutest. Ja ütlen juba ette ära, et ega tänapäeval paljud mehed paremad pole.
#61
Loodetavasti ma peksa ei saa, aga mõtlen ikka nii, nagu ise tahan! Smile
#62
Infot, mis leiti NASA kodulehelt ametliku dokumendina, sisaldab depopulatsiooni plaani, inimeste masshävitamise plaani ja muud jubedat. Ehk kes tahab teada, mis maailma liidrid tegelikult meiega teha tahavad tulevikus, siis kuulake, lugege ja mõelge!
http://www.youtube.com/watch?v=eN4XICOyRb8
#63
Link nimetatud dokumendile.


Ehtsuse üle ei julge spekuleerida
#64
Kui toimub kliimamuutus siis see toob ka MEILE uue maailmakorra/elukorralduse jne, millised tagajärjed nimelt -sellest alljärgnevas...

Soomere: kardetud kliimamuutused Eestile otsest häda ei too
/-/
Soomere hinnangul tuleb meil aga seoses kliimasoojenemisega olla valmis ka võõramaiste inimeste suuremaks vastuvõtuks.
/-/
#65
(28-09-2013, 06:45 )Eithea Kirjutas: Kui toimub kliimamuutus siis see toob ka MEILE uue maailmakorra/elukorralduse jne, millised tagajärjed nimelt -sellest alljärgnevas...

Soomere: kardetud kliimamuutused Eestile otsest häda ei too
/-/
Soomere hinnangul tuleb meil aga seoses kliimasoojenemisega olla valmis ka võõramaiste inimeste suuremaks vastuvõtuks.
/-/

Mis efektiivselt tähendab seda, et meid jääb veel vähemaks - kuni ühel hetkel...
#66
(25-09-2013, 20:01 )corporis Kirjutas: Infot, mis leiti NASA kodulehelt ametliku dokumendina, sisaldab depopulatsiooni plaani, inimeste masshävitamise plaani ja muud jubedat. Ehk kes tahab teada, mis maailma liidrid tegelikult meiega teha tahavad tulevikus, siis kuulake, lugege ja mõelge!
http://www.youtube.com/watch?v=eN4XICOyRb8

Okultistidel on moraalne kohustus teavitada inimesi selles mis ees ootab, seda küll väga sümboolsel ja varjatud tasandil.

Houstoni lennujaam on üks neist. Kasuks tuleb Johannese ilmutuse raamat, et seda kõike mõista:

http://thechive.com/2012/03/08/something...25-photos/

Kuna JT uus album tundus mulle kohe alguses väga sümbolistlik, siis viisin kokku need kaks punkti:

[Pilt: capston2.jpg]
[Pilt: Justin-Timberlake-The-2020-Experience.jpg]

As long as I have my Suit and Tie, you are going to bleed and die wink

Tõenäoliselt on tegemist jadaga 11.03.11 (Jaapani tsunami); 13.03.13 (112 ehk viimane Paavst); 15.03.15 ; 17.03.17 ja kõige lõpuks 19.03.19

http://static.nme.com/images/gallery/201...240113.jpg

Veel on aega. Päästke noored hinged??
https://www.youtube.com/watch?v=mkBYuAFO4Eo
#67
Liitusin sellega siin!

http://fitness24seven.com/fi/start


Et sissepääsu kaarti saada pidin andma näpujälje ja samas tehti ka pilt.
Palju 6nne!
Mida see muud on kui NWO!
#68
Täienduseks mu eelmisele postitusele.

Sõda Iraagis algas 19. märts 2003
Koalitsioon alustas rünnakuid Liibüas 19. märts 2011
#69
ÕL artikkel aastast 2011:

Uue maailmakorra tõhusus seisneb tema äärmises salastatuses. Selle väidetavad esindajad panganduseliidist, suurtöösturid, tipp-poliitikud ja meediamogulid toimetavad iga päev meie keskel. Peavoolumeediat peetakse globaal­se eliidiga lähedalt seotuks, sestap ei avaldata sel teemal ka erilisi kajastusi ega paljastusi. Veel enam: globaalne eliit on osavalt suutnud tekitada mulje, et teda polegi olemas. Kui palju aga sellest kõigest tõele vastab, võib vaid aimata.

http://www.ohtuleht.ee/421964
#70
Väga veider intervjuu Tallinna tv'st Smile
Tundub utoopiline, aga kui süveneda, siis üsna õudne ning veider muidugi ka. Samas kõik nagu ei tundu päris loogiline, mis võib tulla sellest, et info on liialt pealiskaudne. Huvitav, et privaatsuse huvides nad Argo perekonnanime ei avaldanud.

http://www.tallinnatv.eu/?id=11090
Kas pankade võlad on kõik alates eelmisest aastast tühised? Uskumatu lugu, kuid tasub kaasa mõelda. Poolkuu rubriik pühendub Igor Gräziniga küsimustele, mis puudutavad metseenlust kadunud asjade kastist. Saatejuht Andres Raid.

Vahva sõrmus:
[Pilt: o6impc.jpg]
#71
(05-12-2013, 01:49 )levis Kirjutas: Väga veider intervjuu Tallinna tv'st Smile
Tundub utoopiline, aga kui süveneda, siis üsna õudne ning veider muidugi ka. Samas kõik nagu ei tundu päris loogiline, mis võib tulla sellest, et info on liialt pealiskaudne. Huvitav, et privaatsuse huvides nad Argo perekonnanime ei avaldanud.

http://www.tallinnatv.eu/?id=11090
Kas pankade võlad on kõik alates eelmisest aastast tühised? Uskumatu lugu, kuid tasub kaasa mõelda. Poolkuu rubriik pühendub Igor Gräziniga küsimustele, mis puudutavad metseenlust kadunud asjade kastist. Saatejuht Andres Raid.

Vahva sõrmus:

Pagana huvitav, saate alguses mainitud kohtusaaga kulgemist (panga vastus?!) tahaks lausa ka edaspidi jälgida. Tänan väga huvitav!

Lisaks: Link Tallinna TV-s esitatud Andres Raidi esitatu avamine. 06.12.2013
#72
Juttude järgi huvitav. Kas seda kuhugi salvestada ka saab? Ajaks kui oma laua arvuti tööle saan ei pruugi seda enam alles olla.
#73
Mis on UCC. Kes inglise keelt hästi oskavad võiks teha lühikokkuvõtte.
#74
Tõepoolest - uskumatu. Ole terve, levis. Igatahes minule hakkab tasapisi kohale jõudma, milline võim ja väärtus on igas inimeses. Pea püsti, kallid kaaskulgejad - meie muudame maailma paremaks, sest see ongi meie elu eesmärk siin kaunil planeedil.
Jutt pisut plakatlik, aga tunne südames on just selline.
#75
Uskumatult huvitav lugu, lihtne ja loogiline kah, siiani pole keegi suutnud piisavalt seletada ära, mis on raha. Mina olengi see raha, tahan vean põhja selle ja tahan lisan väärtust. Nii, mis puudutab dokumenti, siis peab selle taga olema veel midagi, kui lihtsalt see jabur rahanduse värk kaob. Ei usu, et ainuüksi see muudab maailma nõnda, et nälg ja vaesus kaob. Kas tõesti on veel midagi tulemas, mida oleme nii mõnegis teemas spekuleerinud. Samas aasta 2015 tekitab minus äratundmise, mida olen saanud oma niiöelda rännakutel, sõnum oli lihtne, mul läheb hästi ja mis praegu on, ei saa enam olema, ma lähen kuhugi(koht on mulle teada) ja leian eest oma õnne ja rahu. Kui küsisin, et kuidas ma saan nii teha, vastuseks oli, et kõik loksub ise paika ja kui aeg käes näed seda isegi.

Tulles raha juurde tagasi, et antud video seletab ära, ka elukallinemise, me ise kaevame sellega hauda endale, kuna teeme meelega ühest eurost kaks eurot, halenaljakas on fakt, et seda ühte eurot pole olmasgi ja ükskord, kui oled sa selle ühe või kahe euro loonud, peab selle ka keegi kuskil keskpangas üleüldiselt juurdelooma, mis omakorda viib alla raha väärtust.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Webile uus pealeht - templatekonkurss taasavatud henzukaz 60 17,595 14-10-2005, 17:06
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat