Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-webi uudiskiri - tagaside
#1
Sooviks tagasisidet Para-webi uudiskirja kohta.
Kuigi meil on probleeme selle laialisaatmisega, saavad paljud kasutajad selle ikkagi oma postkasti.

Palun kirjutage, mis te sellest arvate, kas on see teile olnud huvitavaks lugemiseks, või koguni varjusurmast foorumisse tagasi toonu. (Maikuu uudiskirja lisasin postitusele)

Lisage oma postituse juurde, kas te olete emailile uudiskirja saanud või mitte.

[Muudetud: 11-6-09 Thorondor]

[Muudetud: 11-6-09 Thorondor]
Vasta
#2
Sain kätte U2U postkasti. Tegelikult sain 2 eksemplari. Igatahes, suhteliselt huvitav uuendus, ning sai sealt paar vihjet huvitavate teemade kohta mida hetkel loen (H)
Vasta
#3
Sain ka selle.
Siiski loobuksin edaspidistest uudiskirjadest. Läheb liiga kirjuks.
Vasta
#4
tuhlan foorumis iga päev, seega pole selles uudiskirjas just eriti palju uudist. sellest uudiskirjast isegi leidsin teema mis kutsub sügavamasse uurimisse, teema mis pealkirja järgi ei kutsunud eelnevalt üldse. seega on uudiskiri minu jaoks oma eesmärgi täitnud.

muidu, kui tihedalt neid uudiskirju tulemas on?
samuti sain neid 2 tükki
Vasta
#5
Thorondor. Mai kuu tuli kohale U2Usse! E-mailile ei ole mina ühtegi uudiskirja saanud ei seda ega varasemaid!

Teistele teadmiseks veel, et uudiskirja on alates jaanuarist korra kuus saadetud e-maili aadressidele!

[Muudetud: 6-11-2009 Aerling]
Vasta
#6
Ma lihtsalt panin kõikidele liikmetele ja siis veel linnukese, et mulle koopia tuleks. Mulle ei tulnud midagi ja Elisele ka mitte. Seepärast proovisin teistkordselt.
Ärge muretsege, U2U peale me neid saatma ei hakka. U2U'd loevad niikuinii ainult foorumis kohal käijad. Miks neile seda vaja.
Suht õnnelikud peate olema kui meililegi saate. Praegu saab loosiga iga 10. kasutaja emailile kui sedagi.

[Muudetud: 11-6-09 Thorondor]
Vasta
#7
massiliselt kirjade saatmiseks on lihtsaid moodusi palju olemas.
on olemas vabavarana olemas program Samba (kui ma seda nime õigesti mäletan). muidugu saab muud võrkudega seotud lollusi teha, kuid jah...
proge ise on tekstipõhine (nagu ms dos), väga kiire japm. ainuke kala on selles, et see jookseb unixis, kuid see pole samuti eriti suur mure.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas Nazz
tuhlan foorumis iga päev, seega pole selles uudiskirjas just eriti palju uudist. sellest uudiskirjast isegi leidsin teema mis kutsub sügavamasse uurimisse, teema mis pealkirja järgi ei kutsunud eelnevalt üldse. seega on uudiskiri minu jaoks oma eesmärgi täitnud.

muidu, kui tihedalt neid uudiskirju tulemas on?
samuti sain neid 2 tükki
Suhteliselt kõik mis ma kirjutada tahtsin
Vasta
#9
Mina sain ka seekord U2U. aga edaspidi sooviks pidevalt see 10. liige olla ja igakordselt uudiskirja saada. väga huvitav. aitäh tegijatele\koostajatele
Vasta
#10
Mul oli ka 2 sõnumit sees.
Vasta
#11
Suured tänud! Sain emailile ka kätte!
Mulle meeldib see uudiskiri, aga pdf-na oli ta ilusam. Sest siis olid pildid ka peal.
Kahjuks olen saanud senini ainult kolm uudiskirja.
Mõtlesin, et neid vahepeal ei tehtud.
Paluks endale ka edaspidi emailile saata! Kui võimalik.
Vasta
#12
Sain kätte, kaks u2u-le, ühe e-mailile.
Pdf-na oli tõesti meeldivam.
Vasta
#13
Kaks tuli U2U-le ja ... ma see kümnes õnnelik, kel meilile tuleb kah.

Olin vahepeal juba uudiskirja unustanud, aga kui see kasuks tuleb, siis - selle korralikult käima saades on sisu päris informaatiivne ja ehk kutsub mõne tagasi lugema, kes vahepeal kadunud. Smile

PS! Peaks äkki mingi meilide (üle)küsimise tegema? Võib-olla osadel on muutunud või nad ei vaata seda vms.
Vasta
#14
Kuidas seda teha kui Uudiskirigi inimestele kohale ei jõua.

Muidugi on pdfi peal asi ilusam, sest antud formaadis ei ole võimalik teksti isegi mitte boldi panna, rääkimata värvilisest tekstist.
Vasta
#15
Sain U2U-s ka uudiskirja, meilile mitte. Aga oleks väga tore, kui edaspidigi saaks neid lugeda. Vahest ise ei pane mõnda huvitavat teemat tähelegi. Varem pole uudiskirja saanud.
Vasta
#16
Miks mulle on tulnud ainult maikuu uudiskiri U2U-le.
Vasta
#17
Sest ainult see ongi u2u-le saadetud. Ning juuni-juuli uudiskirja pole veel saadetud.
Meeldis sulle seda u2u-le saada?
Vasta
#18
Mulle ei lähe korda kuhu see saadetakse aga mulle meeldib see idee!:S
Vasta
#19
Mulle ka meeldib see uudiskiri! Olen seda saanud vist 2 korda, võibolla ka 3.
Suvel olen laisaks muutunud - kui tavaliselt vaatasin foorumi uued postitused ja teemad iga päev üle, siis nüüd satun siia 2-3 korda nädalas ja vahepeal kui ülikoolide katsed kogu aja ära võtsid, unustasin üldse siin käia. Uudiskirjadest olen aga leidnud mitmeid huvitavaid teemasid, tulnud neid siia lugema, ja siis avastanud veel rohkem uusi ja põnevaid.
Jõudu organiseerijatele! Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parajutukas on jälle para teema. Sekhmet 7 4,355 22-10-2019, 17:38
Viimane postitus: isemaag
  Para-web nutitelefonides (MyBB GoMobile) tasuta Thorondor 9 10,993 01-02-2013, 00:17
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web nutitelefonides (Tapatalk) Thorondor 15 12,655 01-10-2012, 19:52
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web Sinu pihus excubitoris 8 7,444 12-07-2011, 12:04
Viimane postitus: excubitoris
  Para-Web reeglid!!! henzukaz 49 25,587 10-07-2011, 23:41
Viimane postitus: PiziIngliito
  Mida on sulle Para-Web andnud? reaalne 56 29,948 19-04-2011, 13:05
Viimane postitus: Liine
  #Para-Web jutukas [vana] henzukaz 92 32,277 02-04-2011, 19:40
Viimane postitus: Thorondor
  Para-webi kujunduskonkurss: theme MyBB tarkvarale - tähtaeg Thorondor 20 12,824 14-11-2010, 21:22
Viimane postitus: excubitoris
  Para-webi kujunduskonkurss: foorumi logo konkurss - tähtaeg Thorondor 43 19,107 11-11-2010, 19:52
Viimane postitus: Sekhmet
  Para-web otsib kujundajaid MyBB 1.6 themede tegemiseks Thorondor 7 5,307 17-09-2010, 03:55
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat