•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salajane jälgimine
#51
Järgnev videolõik pärineb RT uudistemagasinist. Saatekülaliseks on Alex Jone’s ja jututeemadeks on Internet 2, mega-korporatsioonid ja liikumine George Orwell’i „1984“ „paranoia“ poole.
http://www.youtube.com/watch?v=KtqW8E_rFCE

Internet 2 pidavat tähendama meile praeguse vaba Interneti lõppu. St. see hakkab olema tugevalt tsenseeritud, kontrollitud ja esindatud on ainult suuremad rahalised toetajad. Internet 2-e põhiline väljatöötaja on Google – kes on avaldanud soovi ise saadagi Internet 2-ks – koostöös teiste suur-korporatsioonidega, valitsuse ja väidetavalt ka NASA, CIA ja NSA-ga.

Teiseks põhiliseks jututeemaks on jälgimisühiskonna poole liikumine. Selle algmed on Suurbritannias, kelle elanikud on tänapäeval üks kõige jälgitum rahvas maailmas. Juba praegu on pea iga linna „valvatud“ paljude CCTV kaamerate poole, kuid nüüd arendatakse kaameraid – esialgu küll lennukite tarbeks - , mis tunnevad ära „potentsiaalse terroristi“. „Terroristiks“ tembeldatakse inimene, kes käitub lennukis kahtlaselt – higistab, käib palju toaletis või käitub lihtsalt ebanormaalselt…

Suur Vend mitte ei jälgi sind, vaid „Suur Vend kaitseb sind“, nagu Dr. James Farryman (uute kaamerate väljatöötaja) väidab. Eks me näe…
Allikas: Vabamõtleja
Vasta
#52
Biometrics R&D firma Global Rainmakers Inc. (GRI) teatas, et on valmistamas inimsilma iirist skaneerivat tehnoloogiat, et luua „maailma kõige turvalisem linn“. Koostöös Mehhiko linnaga Leon (üle miljoni elanikuga), varustab GRI linna silma-skaneerijatega, mis aitavad korrakaitsjatel muuta meie elu kardinaalselt.

„Tulevikus on kõige võtmeks sinu vikerkest – kas sa sisened oma koju, avad oma autoust, sisened tööle, tellid ravimiretsepti vms.“ ütleb Jeff Carter, Global Rainmakers firma juhatuse liige. „Järgmise kümne aastaga on kõik siin planeedil – isikud, kohad, asjad – omavahel ühenduses just silma iirise kaudu.

Linn Leon on kõigest esimene samm. Et süsteemi ellu viia, kogub suurlinn iiriste andmebaasi. Kriminaalse taustaga isikud registreeritakse automaatselt, nende vikerkest skaneeritakse, kui on süüdi mõistetud. Seadusekuulekatel kodanikel on õigus valida, kas nad tahavad oma vikerkesta registreerida.

Selle asemel, et bussijuhile sõidupiletit näidata või pangaautomaati oma pangakaarti sisestada, piisab põgusast pilgust silma-skaneerijasse. Politseil on võimalik inimeste liikumist ja käike jälgida ja tänu sellele kinni nabida kurjategijad.

GRI skaneerimismasinad sõidavad hetkel linna poole, kus algab paigalduse esimene faas: skaneerijad paigaldatakse ametiasutustesse, kontroll-punktidesse, politseijaoskondadesse ja kinnipidamisasutustesse. Teine faas, mis teostub kolme aasta jooksul, keskendub äriasutustele.

Ma (loo autor) katsetasin neid skaneerijaid eelmisel nädalal GRI R&D-s New York’is. Minu iirised skaneeriti ja registreeriti firma andmebaasi vähem kui sekundiga. Iga kord kui ma peale seda möödusin skaneerijatest – isegi kui ma jooksin! – minu iirised skaneeriti ja mind tuvastati õigesti. „Tere tulemast, Austin,“ ütleb metalne hääl.

Hüvasti 2010. Tere tulemast 1984!

Allikas: Vabamõtleja
Vasta
#53
Isikutuvastus luustiku alusel kuni 50 meetri kauguselt
http://www.minut.ee/article.pl?sid=10/08/24/225250
Vasta
#54
The shocking video of a cat being dumped in a wheelie bin has a message for us all: you're being watched – Telegraph Blogs

Kassisõprade unistus, kuid kas vajalik siiski meie reaalsuses?
Vasta
#55
Linn, mis jälgib inimeste silmi
http://forte.delfi.ee/news/digi/linn-mis...gle+Reader
Vasta
#56


Saksa võrgupiraadid avaldasid EL plaani kodanike jälgimiseks

Saksamaa piraadipartei on avalikkuse ette toonud mõned seni salajased dokumendid selle kohta, kuidas Euroopa Liit plaanib jälgida oma kodanike tegemisi. Niinimetatud "INDECT dokumendid" selgitavad, kuidas oleks või peaks hea kodanikel silma peal hoida. Käiku lähevad nii valvekaamerad, sotsiaalvõrgustike jälgimine ja isegi droonidest reaalajas jälitamine. Kaks üheksast dokumendist on üles riputatud võrgupiraatide veebilehele.

http://www.minut.ee/article.pl?sid=10/09/11/2334240
Vasta
#57
Kunagises NSVL`is oli ka komme oma kodanike jälgida, loodi lausa koputaja-nuhkide armeed ja ometi... mingist
Baltikumist lahti lastud ideest hakkas "kogu maailma progressiivselt mõtlevate zombide (ups - inimeste) Üle -
maailmse Ülima Nuhtluse Liit" varisema. See oli VABA MEELE ja "nõukoguvastaste"(loe; vandenõuteoreetikute)
suurim võit! Iseseisvumise järel tekkis põgusalt tunne nagu oleks jõudnud VABADUSSE,... kui siit-sealt tekkisid
vanad tuttavad märgid "progressiivselt mõtlevatest...". Paratamatult tuleb nõustuda Aaduga kes väitis, et massil
on lühike mälu. Ja ometi, "ÜLIM NUHTLUS" kogub tasa ja targu jõudu. Ülima püha teesiga:... teie endi heaolu
ja julgeoleku huvides - Ta samm sammult varastab meie vabadusi. Ja kust kulgeb see viimane piir, peale mida
me oleme muutunud orjamassiks?...kohe tõeline PARAKÜSIMUS!
PS. ...ehk äkki jälgitakse zombisid?
Vasta
#58
Googe is your mail, your office suite, your search engine, your feed reader, your income, your photo organizer, your compass, your instant messenger, your internet browser..

… and recent news confirms things are going to get worse.

Google has already bought PICASA, ORKUT, YOUTUBE, BLOGGER..

Mõtlemapanev, mis?


Teemakohane pilt ka.

[Pilt: 658904google_cctv_camera.jpg]


[Muudetud: 10-13-2010 Ramiak8]

[Muudetud: 10-13-2010 Ramiak8]
Vasta
#59
youtube tsensuuriga seoses leidsin eile veebilehe, kes skaneerib videosid, mis on youtube poolt keelatud. http://youtomb.mit.edu/

Youtube tsensuur on aegajalt järjest süvenenud, eriti konspiratsiooni õhutavate tegelaste vastu, mis otseselt ei ole seotud autorikaitsega vaid pigem sõnavabadusega.

Ka mind on hakanud tsensuur järjest enam häirima, kui olen portaalis videosid oma lemmikkausta lisanud ning hiljem lihtsalt tühja linke leidnud.

Google on tõsiseltvõetav oht inimese vabadusele ja info vabale liikumisele!

On olnud mõttes hakata boikoteerima google tooteid. Alternatiive ju on (veel).

[Muudetud: 9-14-2010 WEbdES]
Vasta
#60
Tsitaat:Algselt postitas WEbdESGoogle on tõsiseltvõetav oht inimese vabadusele ja info vabale liikumisele!

On olnud mõttes hakata boikoteerima google tooteid. Alternatiive ju on (veel).
[Muudetud: 9-14-2010 WEbdES]
Hahaha. On ikka tätsad tegelased siin foorumis, kelle järgi kogu maailm nuhkima peaks.

Hirmul on suured silmad! Laugh
Vasta
#61
Tsitaat:Hahaha. On ikka tätsad tegelased siin foorumis, kelle järgi kogu maailm nuhkima peaks.

Hirmul on suured silmad! Laugh

Võta roosad prillid eest ära.

Tänapäeva internetiajastul on ilmselge, et teatud teenuste kasutajad on "Suure Venna" luubi all ja andmebaasis.


Kas sa üldse tead, kes nende suhtlusportaalide sponsoreerijad ja omanikud on?

Võtame näiteks Facebook'i.

Portaal kuulub ühele firmale, mis omakorda allub teisele firmale ja nii edasi, kuni püramiidi tippu, milleks on CIA - kes on kogu asja juhtfiguur ja omanik.

Edasi võid juba ise mõelda..

[Muudetud: 9-14-2010 Ramiak8]
Vasta
#62
Nonii - konkreetne väide, paluks midagi, kust lugeda, aga suht konkreetselt ikka Smile
Ma ise suur google kasutaja, teenused üsna head ja kuna suhtlusportaalid mind enam ei koti, krimitegelane pole, siis ei muretse ka eriti jälgimise pärast. Kuigi, kuna küsimus põhimõtteline, olen selle vastu. Suurem osa jälgimisest on ikka raha teenistuses - reklaam.
Vasta
#63
Nii tähtsaid tegelasi siin ei ole. Suur Vend jälgib teatuid võtmesõnu ja nende kasutustihedust mingis ruumis.
Nimedeni jõuab Ta hiljem...Ott Sama, VLAD, kes iganes?
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Nonii - konkreetne väide, paluks midagi, kust lugeda, aga suht konkreetselt ikka Smile

Lugemist küll ei leidnud, see eest aga video.
http://www.youtube.com/watch?v=gv-G79DIY7k

Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas VLAD
Tsitaat:Algselt postitas WEbdESGoogle on tõsiseltvõetav oht inimese vabadusele ja info vabale liikumisele!

On olnud mõttes hakata boikoteerima google tooteid. Alternatiive ju on (veel).
[Muudetud: 9-14-2010 WEbdES]
Hahaha. On ikka tätsad tegelased siin foorumis, kelle järgi kogu maailm nuhkima peaks.

Hirmul on suured silmad! Laugh

Ma ei räägi endast, et keegi minu järel nuhkima paeks. Ma ei ole seda öelnud. Ma räägin, et see võib kujuneda ohuks infovahetusel ja massidega manipuleerimisel.

Ka mina olen google toodete kasutaja olnud, kuid kui ma tunnen et miski on minu jaoks põhimõtteliselt vale, siis MINA lihtsalt käitun vastavalt, sest mul on valida. Siin ei ole hirmuga, et keegi mind jälgiks, midagi pistmist.

Ma elan ja otsustan tihti tunnetuse järgi, mis on minu jaoks õige ja vale. Muud ei midagi. Kui ma tean, näen ja kogen, et Google muutub minu jaoks vastuoluliseks olenemata tema väga headest toodetest, siis head aega youtube, gmail, otsingumootor ning suhtlusportaalid.

Kahjuks olen ma nimelt Youtube kasutades juba kogenud ängistavat sõnavabaduse piiramist.

PS! Mulle jäi silma ka väide "hirmul on suured silmad"! Täiesti õigus. Suured silmad tähendab ülekantud tähenduses loe: näeb rohkem. Hirm on aga see, mis aktiveerib erksuse, väleduse, kiire otsustusvõimelisuse ja tegutsemise. See ei ole nii ainult inimestel, seda on hea näha metsloomade käitumises.

Hirm on üks Kaoseteooria alustalasid. Üks suuremaid manipulatsioonivahendeid tänapäeva massimeedias, hüpnootiline päästik, mis aitab suunata masse (nt seagripp, terrorism, sõjad).

[Muudetud: 9-14-2010 WEbdES]

[Muudetud: 9-14-2010 WEbdES]
Vasta
#66
http://www.kommunikatsioon.com/2010/09/w...-ette.html

Internetiaktivist ja kurikuulsa WikiLeaksi eestkõneleja Julian Assange räägib TED`i auditooriumile WikiLeaks`i algusest, selle olulisusest.

Räägitakse, et WikiLeaks on kolme aasta jooksul avaldanud rohkem salastatud dokumente kui kõik maailma meediakanalid kokku.
Vasta
#67
Kas autorikaitse seaduste vastu tahtlik eksimine on sõnavabadus?
Vasta
#68
Tsitaat:Algselt postitas WEbdES
Hirm on aga see, mis aktiveerib erksuse, väleduse, kiire otsustusvõimelisuse ja tegutsemise. See ei ole nii ainult inimestel, seda on hea näha metsloomade käitumises.

See pole reegel. On tehtud uuringuid, kuidas inimesed käituvad enne kohe-kohe algavat lahingut, oodates vaenlast positsioonidel... see on karm ja midagi positiivset seal ei ole. Toime on erinev, kuid 60% laseb püksi, eest või tagant, kes muutub liikumisvõimetuks, kes muud... ja mitmekordne kogemus vähendab sümptomeid 20% võrra, kuid ära ei võta. Ma ei saa kahjuks viidata materjalile, sest need umbkaudsed numbrid jäid meelde ühest loengust. Uuring olla usa päritolu, 90ndatest.
Ehk - kõik on suhteline.

PS - see väledus ja muu, millest loomade näitel räägid, on vaid 1 - instinkt põgeneda. Hirmu survel sa vaevalt kõrgust rohkem hüppad või matemaatikaülesandeid lahendad. Ma pean silmas surmahirmu.
Üks kunagine austraalia ujuja, OM võitja, ütles et ujus nii, kuna sisendas endale, et hai ajab teda taga. Põgenemine toimib... Mitte muu, erinevalt filmidest.

[Muudetud: 9-21-2010 T11ger]
Vasta
#69
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Tsitaat:Algselt postitas WEbdES
Hirm on aga see, mis aktiveerib erksuse, väleduse, kiire otsustusvõimelisuse ja tegutsemise. See ei ole nii ainult inimestel, seda on hea näha metsloomade käitumises.

See pole reegel. On tehtud uuringuid, kuidas inimesed käituvad enne kohe-kohe algavat lahingut, oodates vaenlast positsioonidel... see on karm ja midagi positiivset seal ei ole. Toime on erinev, kuid 60% laseb püksi, eest või tagant, kes muutub liikumisvõimetuks, kes muud... ja mitmekordne kogemus vähendab sümptomeid 20% võrra, kuid ära ei võta. Ma ei saa kahjuks viidata materjalile, sest need umbkaudsed numbrid jäid meelde ühest loengust. Uuring olla usa päritolu, 90ndatest.
Ehk - kõik on suhteline.

PS - see väledus ja muu, millest loomade näitel räägid, on vaid 1 - instinkt põgeneda. Hirmu survel sa vaevalt kõrgust rohkem hüppad või matemaatikaülesandeid lahendad. Ma pean silmas surmahirmu.
Üks kunagine austraalia ujuja, OM võitja, ütles et ujus nii, kuna sisendas endale, et hai ajab teda taga. Põgenemine toimib... Mitte muu, erinevalt filmidest.

[Muudetud: 9-21-2010 T11ger]

Täpselt nii. See oli minupoolt suunatud teema... Kuna hirm ja surmahirm teravdab meeli, siis on meeled tihti need, mida ei saa usaldada. Kui juba metsloomadest juttu on, siis tean, et näiteks põder võib joosta peale esimest mööda lastud pauku hoopisi kuuli poole. Ja just see on tegur, mida tehakse ka inimestega. Hirm ja hirmude rakendamine käsib otsuseid teha kiiresti ja see võib muuta inimese segadusse ja otsustussvõimetuks.
Vasta
#70
USA vabariiklasest parlamendisaadiku sõnul tuleks kümneid tuhandeid USA diplomaatilisi dokumente avaldanud veebisait Wikileaks kuulutada terroristlikuks organisatsiooniks...

http://www.postimees.ee/?id=349114
Vasta
#71
Äärmiselt rumal reageerimine, selle vabariiklasest parlamendisaadiku poolt. Hoopis targem oleks olnud üleskutse
kohustuslikkus korras tutvuda WikiLeaks`i materjalidega ja algatada lasteaedades, koolides ja töökohtades
avaliku diskussiooni - huvi oleks kohe lahtunud: ei õpi ka nad midagi?!
Vasta
#72
Natuke Wikileaksist - KORDAMISEKS: GORDON DUFF: WIKILEAKS, A TOUCH OF ASSANGE AND THE STENCH OF AIPAC | My Catbird Seat
Vasta
#73
Mõtlesin jupp aega, et kas see minu "avastus" tasub üldse märkimist, aga no olgu, panen ta siia teemasse siis kirja.
Nimelt käisin siin paar päeva tagasi elektroonika poes, kuna vaja sellist väiksemat fotokat, mis alati taskus oleks mugav kaasas kanda.

Pilk jäi pidama Sony DSC-HX5-l, ja kui otsisin netist infot, leidsin veel tagatipuks, et tegemist puha testi võitjaga http://euronics.delfi.ee/uudised_edit/774

Niisiis parapa-rapapaa igavesti lahe leid mul ja süda rahul. Homme tahtsin minna kaupa tegema..
Kuid just nüüd leidsin veel infot selle aparaadi kohta ja nagu öeldakse.. järsku lajatas..
Panen siia ka lingi kust antud info pärineb http://www.klik.ee/?main=84&news=439

Kopeerin siia sealt pärineva teksti..

HX5 on ühtlasi maailma esimene kaamera, mis sisaldab reisifotograafia mõnusamaks muutmise nimel GPS ja kompassifunktsioone. Teie asukoht kuvatakse pildistamise ajal reaalajas suurele 7,6 cm (3“) Clear Photo LCD-le. Tagasi kodus, saate komplekti kuuluva Picture Motion Browser PC tarkvaraga siduskaartidel vaadata, kuskohas geosildistatud fotod ja videoklipid tehti. Lisaks näitab uus kompassifunktsioon, millises suunas te pildi tegemise hetkel olite.

Et siis, kui pildid kuskil "huvitavas" kohas tehtud, tõmban need pildid enda arvutisse ja...

"uudishimulikud" onklid vaatavad, kus ma käisin, kuhu poole viltu olin, mis minu tähelepanu er(g)utas.. jne.

Siit nüüd mul teile täiesti siiras küsimus: Kas ma olen liiga pikalt juba siin saidil olnud, või kujutan ma lihtsalt ette..?

Pekki, homme ostan säästumarketist kõige odavama seebikarbi wink

Vasta
#74
Ära aja hullu! Osta see Sony DSC-HX5-I. Igavesti vahva GPS ja kompassifunktsioon! Jälgivad, mis nad jälgivad - kah nüüd
asi. Kui vaja, siis jälgitakse sind ka ilma selle fotokata,... terve meri on neid jälgimismooduseid. Need samad jälgijad tuleb
hoopis likvideerida! Aga soovitan siiski osta. Mine tea, kõike võib elus juhtuda - võib ju olla, et hoopis sinu sõbrad leiavad sind
tänu sellele fotokale?
Vasta
#75
Oh ega see mind häirigi, kui "nad" mind jälgivad, minu pärast pangu või mulle kaameramees seljataha kõndima, teine asi kui kaamera taga mõni kena näitsik on, siis võib küll asi käest ära minna..
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  USA suurim salajane operatsioon - arest NWO xcad 489 118,813 29-03-2024, 22:38
Viimane postitus: xcad
  Salajane Leping meie vastu... Infinite 5 6,433 17-12-2018, 17:19
Viimane postitus: Minaelan
  Startis USA sõjaväe salajane kosmoselennuk djfreeze 4 4,477 17-01-2017, 23:48
Viimane postitus: I'll be back

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat